Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Będą zmiany w Stalówce..

Będą zmiany w Stalówce..

Będą zmiany w naszym pierwszoligowym zespole piłkarzy w przerwie zimowej - zapowiada Dariusz Schlage, dyrektor Stali Stalowa Wola. I dodaje, że zarząd z decyzjami wstrzyma się do ostatniego jesiennego meczu z Wartą Poznań w najbliższą sobotę, który rozpocznie się o godzinie 13.30.
 

Piłkarze Stali w dziewięciu ostatnich spotkaniach w pierwszej lidze nie zdołali odnieść zwycięstwa, do tego dochodzi jeszcze kompromitująca porażka z czwartoligową imienniczką z Sanoka w Pucharze Polski. Nic dziwnego, żem jak mówi dyrektor Schlage, drużyna potrzebuje "świeżej krwi”.
 

MAJĄ WYŻSZE PENSJE
 

Czy jednak jest szansa, by w przerwie zimowej pozyskać graczy, którzy będą prawdziwym wzmocnieniem zespołu, piłkarzy o uznanych nazwiskach?
- Nie ma takiej szansy - wprost mówi Dariusz Schlage. - Klubu nie stać na takich zawodników, którzy są ileś tam lat na rynku i mają określone wymagania finansowe. Chyba że znajdzie się jakiś sponsor, który wyłożyłby pieniądze. A tak, to będziemy musieli skupić się na darmowym pozyskaniu piłkarzy, którzy po prostu będą chcieli się wypromować w pierwszoligowym zespole. Ze zmianami w składzie będzie tak, że jeżeli odejdzie od nas czterech graczy, to tyle samo będziemy mogli w ich miejsce pozyskać, a może nawet mniej. Rzeczywistość jest obecnie taka, że w trzecioligowej Stali Rzeszów gracze mają wyższe pensje niż w naszym pierwszoligowym zespole…
 

CHĘCI NIE BRAKUJE
 

Dyrektor Schlage nie chce mówić na razie o nazwiskach tych zawodników, którzy odejdą, mówi, że nie chce na razie zadrażniać sytuacji. Chociaż kibice mogą się domyślać, bo niektórzy jesienią zawiedli ewidentnie. Najwięcej będzie zależeć, rzecz jasna, od opinii trenera Władysława Łacha. A czy sam szkoleniowiec może być spokojny o dalszą pracę w Stalowej Woli?
 

- Na dziś raczej tak - mówi dyrektor Stali. - Ale oceny dokonamy po ostatnim jesiennym meczu z Wartą w Stalowej Woli. Mam nadzieję, że nasi go wygrają, chęci im nie brakuje, ale motorycznie i wytrzymałościowo nie prezentują się najlepiej. I dla nich najlepiej, jakby rozgrywki w tym roku już się zakończyły. Bo szczyt formy przyszedł za wcześnie, najpierw były wygrane z Zagłębiem Lubin, Koroną Kielce czy Górnikiem Łęczna, a potem już coraz gorzej. Czy to przez to, że zostały popełnione błędy w przedsezonowych przygotowaniach? Nie chcę się na ten temat wypowiadać, przed rozpoczęciem sezonu nie byłem jeszcze dyrektorem Stali. Mam nadzieję, że kibice, mimo słabych wyników, wesprą drużynę w pojedynku z Wartą. Bo prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe…

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (86)

~... | 2008-11-13 08:41

panie Schlage sponsor się nie znajdzie!! Sponsora trzeba ZNALEŹĆ

~haha | 2008-11-13 09:19

To co mowi Dyrektor to sa jaja to wypowiedzia mnie ni uspokil tylko jeszcze bardziej wku rwil

~Nody | 2008-11-13 09:40

Teraz widać że Mają Nas Kibiców po prostu w dupie. Koledzy co pisali w poprzednim temacie mają rację to towarzystwo wzajemnej adoracji i korupcji. Aha nie ma kasy to trudno to spadamy o i to wszystko . ważne że zarząd będzie i jakoś przetrwa . I wiecie co . Oni nie chcą rozruby w sobotę , mydlą oczy , tylko kłamią i tyle, aby ratować swoje dupska ! A My powinniśmy w sobotę zrobić taką zadymę że się posrają .
ps.
Mamy przygotowane taczki do wywózki zarządu .

~lol | 2008-11-13 09:42

taaak p;ewnie przyjsc na mecz ogladac zenujaca gre chlopaczkow bez ambicji zaplacic za bilety zeby zarzad kmiał kase na opał na zime Haha

Zobaczymy ilu sponsorów opału sie znajdze hahah

~ave | 2008-11-13 09:43

hahaahhahahahahahaha h w miejsce tych co odejda przyjdzie tyle samu albo jeszcze mniej :) niech sobie do kadry w kosza sciagnie jeszcze z 10 zeby bylo juz 30 grajacych na rownym poziomie, a pilkarzy wystarczy 14 :) wyrwe mu jadra na warcie, wiecie jak ten koles wyglada?

~!!! | 2008-11-13 10:03

Boshe ale ten koles pier doli az zal go suchac tak kupi pilkarzy chyba wezmie junioruw nic innego tylko dym na meczu:D bo oni i tak nas maja daleko w dupie:/

~kibic | 2008-11-13 10:51

ja wam powiem co zrobimy idziemy na mecz z warta na mlyn głosno spiewamy przez całe 90min i STALOWKa odniesie zwyciestwo i po klopocie a nie zadymy wam sie zachcialo .....

~.... | 2008-11-13 10:52

Ja pierd. i jak sie u nie wku. ? Trzeba na Warcie im kur.pokazac !!

~kibic | 2008-11-13 11:02

ja wam powiem co zrobimy idziemy na mecz z warta na mlyn głosno spiewamy przez całe 90min i STALOWKa odniesie zwyciestwo i po klopocie a nie zadymy wam sie zachcialo .....

~Kibic II | 2008-11-13 11:15

a po meczu idziemy do lasu szukać sponsora dla naszego zarządu i tego Szlage czy Szajse !

~kibic | 2008-11-13 11:23

ja wam powiem co zrobimy idziemy na mecz z warta na mlyn głosno spiewamy przez całe 90min i STALOWKa odniesie zwyciestwo i po klopocie a nie zadymy wam sie zachcialo .....

~ech | 2008-11-13 11:32

Jakiej Stalowki ? to jest mecz zbieraniny patałachow a wiekszosc tam grajacych nie zasluguje na noszenie naszych barw.

Na szacunek i doping trzeba sobie zapracować a oni zaslużyli chyba na 90 minut gwizdow


~kibicv | 2008-11-13 11:40

ja wam powiem co zrobimy idziemy na mecz z warta na mlyn głosno spiewamy przez całe 90min i STALOWKa odniesie zwyciestwo i po klopocie a nie zadymy wam sie zachcialo .....

~fanStali | 2008-11-13 11:42

A na pozyskanie koszykarzy szanse byly?? Dziadki wezcie sie do roboty i szukajcie sponsora bo sam sie nie znajdzie a nie pieprzycie ciagle to samo, ze nie ma szans i nie ma szans.Trzeba wywolac burze zeby media sie zainteresowaly zeby Shrek i spolka cos sie ruszyly a tak to zostanie tak jak bylo.Z Warta przegramy pewnie bo te patalachy nawet remisowac nie potrafia juz.Zrobic jakis dym przed stadionem, nie wchodzic na mecz i moze sie cos ruszy.Tylko ze pilkiniki i dziadki wejda pewnie i tak i tak.Druzyna z tradycjami jedyna w podkarpaciu na tym poziomiezeby nie znalazla do tej pory zadnego sponsora, to tylko swiadczy o tym ze to jedna wielka paranoja.A zmiany wiadomo jakie, wypieprza znow pewnie jakiegos dobrego ambitnego grajka a zostawia starych losi.Z Palkusem i nawet Streciwilkiem zrobiliscie porzadek a sciagneliscie Adamczyka i Salka.A i Karcza pseudonim "kontozjukrecenioww ieczno".Brawo panowie, skutecznie wbijacie ten klub w ziemie.

~fanStali | 2008-11-13 11:46

@kibicv
To sobie idz i drzyj morde na patalachow.A pozniej bedziesz spiewal trarydycyjnie juz "Nic sie nie stalo".A odnosnie grajkow szans na zwyciestwo nie widze zadnych.Jak zagramy dobry mecz to pewnie balon znow pusci jakas szmate, a jak slaby to pewnie obroncy znow cos zawala.Taka jest prawda.

~;/ | 2008-11-13 11:51

ten nasz zarzad po przegranym meczu nawet sie tym nie przejmuje;/ baban na buzi zawsze bo ida pic po meczu pajacyki;/

~zks | 2008-11-13 11:53

hahahahahhahaa po takiej wypawiedzi wszystko jasne jesli nie wezmiemy sprawy w nasze rece to po piłce w Stalowej won od STALI patałąchy

~:) | 2008-11-13 11:54

wedlug mnie wietecha powienien siasc na lawce w meczu z warta za duzo lecialo juz tych szmat:/

~;] | 2008-11-13 12:01

wg mnie powinieneś sie jebnac w łeb

~:) | 2008-11-13 12:04

sam sie jeb nij co wierzgacz nie jest taki zly zagral domry mecz z belchatowem:P

~dokładnie | 2008-11-13 12:07

Dokładnie jestem za by Tomek Wietecha i Tadek Krawiec grzali ławkę w meczu z Wartą . A tak na marginesie to czas "gry" Krawca w tym klubie powinien być zakończony . Bez odbioru

~BartekSTW | 2008-11-13 12:29

to sie w koncu okreslcie co ma byc....bo mam zamiar isc na mecz i niewiem jak sie nastawic czy stoimy pod bramami czy co....bo jak nie bedzie nic oficjalnego i bede chcial wejsc na stadion to zeby jakcys "madrzy" nie wyzywali mnie za to w koncu tez jestem kibicem Stalowki i chce dla niej jak najlepiej....wiec co stoimy pod brama??

~no wlasnie | 2008-11-13 12:46

co robimy stoim pod tymi bramami bo ja wejdziemy i potem bedzie ze jestesmy pikniki:p wiec co robimy???

~kibic 72 | 2008-11-13 12:52

krawiec odeidz i wez ze soba tych patalachow . niech graja mlodzi nawet od 5-ligi byliby przynajmniej swoi i z miloscia do barw

~info | 2008-11-13 13:00

mam nadzieje ze bedzie dzis oficjalne info co do jutrzejszego meczu no i co robimy????
najlepiej to paly i kamienie i na zarzad!!!!!!!

~sobota | 2008-11-13 13:12

w sobote jest mecz nie jutro:)

~1234 | 2008-11-13 13:54

Szkoda że najwięcej do gadania macie tu...

~śmiech | 2008-11-13 14:12

to jest tragikomedia !!!

~SKSSW | 2008-11-13 14:17

Dzis bedzie spotkanie SKSSW w waskim gronie kto bedzie zainteresowany zeby przyjsc niech pisze na skssw@stalowka.pl a otrzyma wiecej szczegolow.

~arum | 2008-11-13 15:03

czy będą nowe koszulki na 71 lat??
czy bedzie mozna chodzic w tych 70 lat

~71 lat | 2008-11-13 15:13

beda nowe

~71 lat | 2008-11-13 15:18

specjalnie dla ciebie takie z długiiiiiiimi rękawkami

~Antek | 2008-11-13 15:23

Ale pan ładnie panie dyrektorze wypowiada się na temat przyszłości naszej stalówki tak pięknie i w samych czarnych kolorach. Więc weź chłopie się do roboty i znajdź alternatywne rozwiązanie dla naszego klubu a nie płacz i nie głoś gorzkich żali bo nie po to objąłeś to stanowisko a jak jesteś nieudacznikiem to poszukaj sobie innego zajęcia. Dyrektor ma rozwiązywać problemy i pomagać własną mądrością i doświadczeniem naszej stalówce skoro znalazła się pensja dla pana dyrektora to niech pan znajdzie pienądze na rozwój piłki nożnej w naszym klubie a nie przygotowywać stypy.

~zal | 2008-11-13 15:28

skonczcie pie.dolic o tym co bedziemy tam robic i nie wymyslajcie jakis pomyslow i sie k.rwa nie napinajcie.od czego jest klub kibica oni ustala co bedzie robic nie wy,no chyba ze pojdziecie do klubu kibica i powiecie co wymyslacie.i k.rwa nie tu.

BEZ NAPINKI

~zal | 2008-11-13 15:28

skonczcie pie.dolic o tym co bedziemy tam robic i nie wymyslajcie jakis pomyslow i sie k.rwa nie napinajcie.od czego jest klub kibica oni ustala co bedzie robic nie wy,no chyba ze pojdziecie do klubu kibica i powiecie co wymyslacie.i k.rwa nie tu.

BEZ NAPINKI

~kibic_zks | 2008-11-13 15:29

Z całym szacunkiem do pana dyrektora jak udziela pan wywiadu niech się pan dobrze do tego przygotuje bo ośmiesza pan ten klub. Pańska wypowiedź że po zakończonej rundzie odejdzie kilku grajków i być może nie bedzie kim uzupełnić, chyba że zjawi się sponsor to co pan robi sobie tą wypowiedzią jaja z nas kibicówi czy gorzkie żale. Panie dyrektorze pan jest od tego. Jeśli pan widzi tak wielką niemoc to po co pan w ogóle objął to stanowisko i przedstawia pan to wszystko w czarnych kolorach chyba że jest pan grabarzem tego klubu i przygotowóje pan ten klub do ostatniej drogi.

~maniek | 2008-11-13 15:39

Pięknie jest przyszłośc stalóki z nowym dyrektorem ile trzeba włożyć wysiłku w tak ciężką prace dyrektora i ile można za to dostać nic nie robić i brac kasę prosze o odpowiedź

~anatol | 2008-11-13 15:46

zmiany w stalówce widzę takie:
1.Wywalić cały zarząd
2.Dziadoskich grajków
3.Zburzyć stadion
4.Oczyścić teren
5.Opryskać i odkazić
6.Wybudować nowy stadion
7.Powołac nowy zarząd
8.Zrobić rezerwy Real'u Madrit
9.Wstawić nowe koryta dla nowego zarządu
10.I zacząć wszystko od punktu nr.1 itd

~ZKS | 2008-11-13 15:48

Anatol dajesz radę hehe,napisz coc jeszcze ciekawego,bo uśmiałem się z tego,aż mi zwieracze puściły.Pozdro!STALÓ WKA ALBO ŚMIERĆ!!!

~1234 | 2008-11-13 16:07

a ja nr1 to was ku*wa hahahaha
u
miecie tylko narzekać w sobote jest zbiorka wszyskich z internetu pod policja !!!!!!! ( Nie obowiazuje szalik )

~iks | 2008-11-13 16:23

A najgorsze ze za tych patałachw najbradziej my kibice sie wstydzimy i nam najbardziej zalezy aby to sie zmieniło. Jedynie Krystek i Tomek maja odwage przeprosic i powiedziec głosno ze jest żle. Gdzie sa teraz połamane zasrańce typu Adamczyk czy Trela co tak chetnie udzielali wywiadow ? Teraz nie maja odwagi ? Bo im to i wielu innym wisi jakie wyniki mają , wisi im czy bedziemy na meczu czy nie - obchodzi ich tylko kasa ( pamietam jak Trela przed sezonem latał i stawiał ultimatum o wyższy kontrakt :):) ) .
Dlatego moim zdaniem zamiast protesu powinnismy im pokazac ze cała Polska nie śmieje sie z nas tylko z nich - długo ich wygwizdać a przedewszystkim wyśmiać.

~wkur...ny | 2008-11-13 16:23

Po przeczytaniu wypowiedz niejakiego szlage niby dyrektora,doznałem szoku.Bardzo liczyłem,nie ukrywam na jakieś zmiany na lepsze,że skończy się runda ,będzie trochę czasu,na utworzenie spółki,pozyskanie sponsora,zaklepanie lepszych grajków,a może nawet i na zmiany w zarządzie.Ale człowiek jest głupi i naiwny,teraz już nie mam wątpliwości,że to całe towarzystwwo trzeba totalnie rrozpier..lić.Nie widzę szans na lepsze jutro z tymi balwanami i zlodziejami.Normalni e ręce opadają,nie skończyła się jeszcze 1 runda,a niejeki dyrektorek szlage przedstawia czarny scenariusz,czyli praktycznie upadek klubu,a napewno piłki.On z góry zakłada ,że nic zrobić się nie da i nie ma za co.To jest normalnie jakiś debil chyba,A weż sie ch..u za robotę jeden z drugim i ruszcie dupska i szukajcie sponsora,sam napewno do takiego klubu gdzie zarządzają nim właśnie tacy kretyni jak szlage,chmura,lump,k aczmarski itp-sponsor nie przyjdzie.Ludzie po tym wszystkim nie mam już najmniejszych wątpliwości,na nic lepszego się nie zapowiada,nie mamy nic do stracenia,a bardzo dużo do zyskania.Musimy uderzyć teraz ,natychmiast z zaskoczenia,możemy tylko pomóc uratować Naszą Stalówkę,bo bardziej zaszkodzić klubowi już się nie da.Także kibice,nawołuję Was,róbmy coś ,działajmy,jeżeli cięzko zrobić Nam ten protest,to drzyjmy mordy z całej piz.y w sobotę na tych skur....ów,jeżeli będzie trzeba to zróbmy taką im taką zadymę,że popamietaja co to prawdziwy kibic Stalówki.Ja sie poświęcę,żebym miał nawet 48 odsiadywać za zakłócanie porządku na stadionoe,a czy Ty poświęcisz się dla Stalówki?Jeśli tak to zbierzmy się ,róbmy coś,niech już po tej sobocie będzie głośno o Nas ,że próbujemy ratować swój klub.Stalówka na zawsze!

~lilo | 2008-11-13 16:25

w sobote w trakcie meczu powinnismy wszyscy(kibice)siasc sobie przed stadionem i pic browara.

~antek | 2008-11-13 16:34

Schlage czy wiesz o tym że za 4 lata mistrzostwa europy w polsce to jest przecież dobry klimat na robienie piłki nożnej w dobrym wydaniu a ty co robisz gnoisz klub co myślisz że pieniądze same przyjdą do ciebie o to trzeba się troche postarać a nie mażyć o mannie z nieba pozdrawiam

~joy | 2008-11-13 16:35

q..a ale bym chcial zeby stalowka wygrala ze 3 :0 ale by wam sie japy zamknely,jebani kibice sukcesu!!!

~do JOY | 2008-11-13 16:36

ŚWIĘTA PRAWDA !!!!!!!!!

~olo | 2008-11-13 16:40

do joy:
kolego spełni się twoje marzenie 2 gole strzeli adamczyk i jednego tadziu.............. w następnej pięciolatce a tak poważnie to weź kogos z kamerą ty strzel te 3 gole do bramki a później oglądnij i to popijając browara a jak się obudzisz o bramkach nie będziesz pamiętał bo bedziesz leczył kaca

~lekarz | 2008-11-13 16:47

Wszyscy ludzie idą na młyn i mordę drze cały stadion. JESTEŚCIE ŚMIECIE,DZIAŁACZE CZY WY TO WIECIE,JETSEŚCIE ŚMIECIE ,DZIAŁACZE CZY WY TO WIECIE.jEDZIEMY CAŁY MECZ NA NICH,A JAK PAJACYKI ZACZNĄ KASZANE ODPIER...AĆ TO IM TEŻ SIE OBERWIE.TYLKO DOPINGIEM I WYRZUCENIE Z SIEBIE CO NAS BOLI I LEŻY NA SERCU,MOŻEMY ZACZĄĆ UZDRAWIAĆ TĘ CHOROBĘ NA KTÓRĄ ZAPADŁ NASZ KLUB,A ZWIE SIĘ ZAPODLENIE NIEUDOLNYCH NIEROBÓW.TYLKO OPERACJA WYKONANA PRZEZ FANATYKÓW STALI MOŻE ZAPOBIEC DALSZEJ EPIDEMI.TAKŻE W SOBOTĘ LECZYMY ICH,A NAJBARDZIEJ CHORYCH PRZEWOZIMY TACZKAMI NA ODDZIAŁ INTENSYWNEJ TERAPI WSTRZĄSOWEJ,CZYLI NA MŁYN.TAM POSTAWI SIĘ IM DIAGNOZĘ I SPOSÓB LECZENIA JEŻELI TO NIE POMOŻE TO TRZEBA TĘ OPERACJĘ POWTÓRZYĆ W KOLEJNEJ RUNDZIE NA KAŻDYM MECZU,AŻ PACJENT CZYLI NIERÓB WYZDROWIEJE,A JEGO GŁOWA ZACZNIE W KOŃCU NORMALNIE PRACOWAĆ.AMEN

~kibic | 2008-11-13 17:00

A jak Nasi kopacze będą manianę odpierdzielać,to im zaśpiewamy:Mecz przegrywacie,ale w zakładach wygracie,mecz przegrywacie,ale w zakładach wygracie.

~...sahd | 2008-11-13 17:10

a zamknijcie pyski

~ads | 2008-11-13 17:47

"...Bo prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe…
" tak jest na dobre i na złe ale kiedy się go w ch**ja nie robi!

~.... | 2008-11-13 17:58

jak to jest z tymi etatami?? jednego koszykarza zwolnili a 2 zatrudnili, a co do pilkarzy to moga mniej zatrudnic o co kaman??

~net-men | 2008-11-13 18:09

bravo bravo bravo,tak trzymac ale wy jestescie grozni , kibole internetowi widac ze rzadzicie ale qr.a na sieci !!! buahahahaha

~jarzyna k. | 2008-11-13 18:18

olo ten tadziu o ktorym wspominasz zrobil ci awans z niczego bo bidnie bylo i bidnie jest a jezeli ten wlasnie tadziu gra to widocznnie nie ma nikogo lepszego w to miejsce,mowicie ze szanujecie tr.łacha wiec jezeli on wystawia go do składu,to widocznie tak ma byc,jezeli tak tadek ci nie pasuje to zglos do klubu ze chcesz np.napoleoniego z widzewa, tylko ze musialbys wylozyc ok.30 tys miesiecznie wiec chlopie zanim cos jebniesz to przemysl zreszta nie tylko ty...

~and | 2008-11-13 18:54

jestem fanatykiem i jak trzeba zrobie co trzeba

kto jest taki niech sie wpisze

STALÓWKA MOIM ZYCIEM

~działajmy | 2008-11-13 19:18

Niech każdy oglądnie ten 2 filmik jak to kibice pogadali sobie z piłkarzykami Wisły Płock.Oni też w chu.a walili,odpuszczali mecz za meczem.Z tego co wynikło to ,że póżniej było ciut lepiej,przynajmniej się starali.Uważam ,że My kibice Stalówki też powinniśmy zrobić w ten sposób.Zbieramy się pod bramą wszyscy o 13.00Piłkarze wychodzą na rozgrzewkę,a My drzemy japę ile sił \"chodżcie do Nas,pogadamy,Stal to My itp.Będziemy tak się domagać,grożąc nawet zamieszkami pod stadionem,że w końcu może podejdą,Pogadamy parę minut,co Nas boli i co się nam W nich nie podoba.Jeżeli dojdziemy do kompromisu,a Oni obiecają ,że będą trawę gryżć,ambicja,walka, to wtedy wchodzimy na sektory.Jeżeli nie podejdą ,albo nie dojdziemy do porozumienia z Nimi,to stoimy pod bramą i dalej domagamy się śpiewem i okrzykami,aż w końcu dopniemy swego.Załóżmy ,że obiecają walkę o wynik,wchodzimy i dopingujemy z całej piz dy i pomagamy im w walce o zwycięstwo i jest po całej sprawie.Tak mniej więcej powinniśmy zrobić,niech ktos kumaty,może admin poukłada to wszystko w klocki i da oficjalne info o tym proteście.Tego domagamy się My kibice Naszej kochanej Stalówki,chcemy zrobić coś dobrego dla zespołu,to nie oglądajmy się na innych,tylko weżmy sprawę w swoje ręce.Może dowiemy się czegoś ciekawego od kopaczy,gdzie tkwi cały ten problem olewania meczy.Może to właśnie My zmobilizujemy ich do walki i zwycięstwa.A Wy kibice Stali co sądzicie o tej formie protestu,jeżeli macie jakieś inne pomysły,to piszcie,a jeśli uważaci ,że ten byłby dobry,to nalegajmy,by admin oficjalnie to ogłosił.Przecież coś trzeba robić do cholery,przecież nie będziemy patrzeć jak NaszaPiłeczka umiera,chcecie mieć jutro pogrzeb?

~FC | 2008-11-13 19:20

masz racje popieram w 100%%%%%

~andrzej | 2008-11-13 19:25

Tak wszystko super,tylko czy piłkarze będą mieli tyle odwagi by podejść pod bramę stadionu?Przecież większość z nich napewno zcykorzy.Może podejdzie jak zwykle Balon.Krystek i Piszczek,a reszta w chu...nas będzie miała.Ale warto spróbować,czy najwierniejsi są za?!

~Dan | 2008-11-13 19:40

ja jestem za dobry pomysl z tymi pilkarzami:) trza sprobowac:)

~llll | 2008-11-13 19:57

paru podejdzie napewno tomek, krystek czy lawecki jeśli nie to bd mussieli kiedys wyjechac swoimi furami ze stadionu a bez negocjacji nie wyjada :)

~aaa | 2008-11-13 20:01

na negocjacje pod glowna brama z pilkarzami nie ma szans bo sa jeszcze 2 inne wyjazdy ktorymi moga sobie spokojnie pojechac do domu :)

~pff | 2008-11-13 20:04

Ja znam tylko jedno ktore jest z boku klubu i nie ejst uzywane od 10 lat :)

~liolo | 2008-11-13 20:54

Kibice Stalówki przed meczem będzie protest.Nkt nie kupuje biletu i czekamy pod brama stadionu na Naszych skórokopaczy.Przyjdą ,nie przyjdą ,ale będziemy się tego domagać,pogadać z Nimi musimy i wyjaśnić sobie pewne sprawy.To od nich będzie zależało ,czy wchodzimy na sektory.Jeżeli obiecają walkę o zwycięstwo i przeproszą za ostatnie mecze ,które grali chodzonego,wtedy wchodzimy i jedziemy z dopingiem cały mecz,by imw tym pomóc.Jeżeli nie będą mieli tyle odwagi,by z Nami porozmawiać,nie wchodzimy i organizujemy sobie wlasny mecz przed bramą.Musimy nauczyć ich jednego,kibica trzeba szanować i nie oszukiwać,nawet gdy gra się za małe pieniądze,a przykład Odry w ostatnim meczu pokazuje ,że można.My dla nich oddajemy serce,mamy jedną z najlepszych rund wyjazdowych w historii klubu,zrobił się niezły klimat na piłkę w Stalówce,a oni swoim kombinatorstwem na 70-lecie klubu tak się odpłacają.Trzeba skończyć z tym przegrywaniem na boisku,a wygrywaniem u buków,większość z nich nie jest godna założyćnawet trykotu z herbem,bo to zwykli dorobkiewicze,teraz są ,jutro ich nie będzie,pociągną drużynę na dno i odejdą ,a My wierni kibice zawsze będziemy z klubem.Nie pozwólmy im na to ,by w sobotę uśmiercili i pogrzebali Nasz klub.STAL TO MY,a nie wy.Stalówka albo śmierć!

~kibic Stali | 2008-11-13 21:01

liolo,dlaczego skopiowałeś tekst ,który napisałem na » http://www.90minut.pl.

~yellow | 2008-11-13 21:18

a ja zamierzam otworzyc stoisko z kiełbaskami za 5 zł. i napoje

~do liolo | 2008-11-13 21:25

jak mnie ktos raz oszuka nie załuguje na nic, a jak ktos wali w dupe wszystkich kibiców i sie jeszcze z tego smieje to trzeba mu najebac, nie ma innych rozmow czy gadek

~rafał | 2008-11-13 21:44

Widzę ,że adminowi nie podoba się pomysł wię kszości kibiców,którym dobro klubu leży na sercu.Czyżby decyzja czy robić protest czy nie miała zależeć tylko od paru gości z południowej dumy,których akurat wyniki najmniej obchodzą?A gdzie byli jak był wyjazd do Opola,bo tam widziałem ich tylko 8.A miała być taka mobilka,a wyjazd pod względem liczby beznadziejny.

~lll | 2008-11-13 22:08

do tej porey bronilem pilakrzy ale etraz napisze jedno treściwe zdanie

JEB.ANE SPRZEDAWCZYKI!! ;/

~tomek | 2008-11-13 22:21

sięgneliśmy dna pod każdym względem ,a najbardziej smuci fakt, że nawet kibice którzy do tej pory byli naszą najmocniejszą stroną nie potrafią się zorganizować i przeprowadzić jakiegoś protestu. Zaczynają się jakieś wyliczanki typu ilu tych było na ostatnim meczu, dlaczego tamten nie pojechał itp. Stowarzyszenie robi jakieś tajne narady jak za czasów wojny, dyrektor klubu pieprzy coś od rzeczy, piłkarze szukają nowych klubów a dziadki z zarządu z tego wszystkiego się śmieją. Jako podsumowanie napiszę tylko że ja już sie przywyczajam powoli do 2 ligi i Wam też tak radzę, będzie mniejszy ból na koniec sezonu.

~Dan | 2008-11-13 22:32

to zrubmy cos do cholery i nie pozwulmy spasc STALÓWCE do 2 ligi w sobote idziemy idzialamy i wolamy pilkarzy bo tak juz duzej nie moze byc bo my zdzieramy gardla po co jak oni maja to daleko w dupie i graja jak by chcieli a nie mogli i petzra kiedy sie mecz skonczy zeby jechac do domu i napic sie piwa:/

~skarpa | 2008-11-13 22:43

Fakt faktem,że ciężko to wszystko teraz idzie,czy organizacja jakiegoś wyjazdu czy nawet zwykłego protestu,który nikogo nic nie kosztuje,a wręcz przeciwnie może on dać dużo do myślenia nierobom dziadkom i piłkarzykom,będż mieli dużo czasu do przemyśleń,w końcu będzi eprzerwa zimowa.Jeżeli nic nie zorganizujemy,to będzie równoznaczne z tym ,że My kibice już pogodziliśmy się z tym wszystkim ,co pewnie Nas czeka w niedalekiej przyszłości,czyli spadek,a nawet upadek sekcji piłki.Gdzie są teraz Ci wierni kibice ,co jeżdzili w takiej liczbie do Kielc,Łodzi czy Katowic i śpiewali jak to kochają swój klubi jak to są do niego przywiązani na dobre i na złe.Teraz nadeszło to złe i dlaczego się odwrócili plecami ,pogodzili się z tym,że to już koniec,dlaczego nie walczymy o swój klub,tylko czekamy spokojnie na wyrok.Przecież możemy do ch uj a pana coś jeszcze zrobić.Od tego meczu tak wiele zależy,wystarczy ,że wygramu 1-0 i sytuacja zupełnie się odmieni,wskakujemy o 3 oczka wyżej i zima spokojniejsza i oczywiście dalej liczymy na cud,ale do wiosny jeszcze wszystko może się zdarzyć.Teraz najważniejsze,żeby w akcie protestu zmobilizować naszych gwiazdorów do gry i może przy dobrych wiatrach pomóc im w zwycięstwie swoim dopingiem.Ale żeby tak się stało musimy przyjść przynajmniej pod bramę,a nie siedzieć w domu i mówić ,że nie idę bo ciulowo grają.Teraz jest właśnie ta chwila,żeby pokazać jakimi jesteśmy naprawdę kibicami.Ave Stalówka

~zorro | 2008-11-13 22:47

protest popieram podbrame wszyscy ale by puscic stalowkedo 2 ligii to nie bo jest jeszcze runda rewanzowa wiec moze w niej protest cos da ina wiosne beda lepsi zawodnicy

~Stal | 2008-11-13 23:04

Widze nikt nie potwierdza informacji o protescie, to ja powiem cos od siebie, w sobote stawiam sie przed bramami i nawet nie biore kasy na mecz, bo za takie posmiewisko to ja placil nie bede... Ktos 'kumaty' moze w koncu zabierze glos, czy nie macie nic do powiedzenia?

~.......... | 2008-11-13 23:10

Ja też nie wchodzę na mecz apod bramy przyjdę,zresztą wielu zagorzałych kibiców tak zrobi ,bo zależy Nam na zmianach.Ciekawe czy inni też się dołączą.A Wy?

~Dan | 2008-11-13 23:42

ja nie wchodze na mecz ide pod brame:)

~darqs_nisko | 2008-11-14 00:05

mam nadzieje z dużo nas bedzie pod ta brama pokażmy komu zależy na piłce w Stalowej Woli . Ja ide a ty??

~stary piknik | 2008-11-14 00:06

to co powiedział miłościwie nam panujący dyrektor jest przerażające i niestety źle wróży piłce w Stalówce - a przecież przez 70 lat to zawsze była wiodąca sekcja w klubie i na piłkę zawsze chodziło najwięcej kibiców.
Protestowanie przez sterczenie pod bramą nic nie da bo nikogo to nie wzruszy a może doprowadzić do przepychanek i zaraz będzie się gadało że kibice piłkarscy to chołota i bydło, a to byłby gwóźdź do trumny. Moim zdaniem idealny protest to nabity stadion, obwieszony flagami i transparentami z hasłami co nas boli, i cisza - zero dopingu, zero oklasków, zero gwizdów (można by zorganizaować ewentualnie jakąś syrenę i niech wyje przez cały mecz- może kogoś obudzi). Niestety to jest nierealne - jak znam się na życiu to frekwencji w sobotę nie będzie. Ale może jednak chociaż namiastkę tego uda się stworzyć.
Pozdrowienia i oby na wiosnę przyszły jednak lepsze czasy.

~Kibic II | 2008-11-14 00:27

Bardzo przepraszam ale : Od dziś niech nikt nie nazywa tego durnia Szlage !!! Od dziś wszyscy nazywamy go SZAJSE !!!
Do zobaczenia w sobotę Szajse !
.............Jebać zarząd cały ...............!

~tomek | 2008-11-14 06:09

ja też ide pod bramy i na mecz nie wchodzę, co do zadymy to nie przesadzałbym tak, jeżeli będziemy stać jak chociażby kibice w Płocku, będzie ok

~lllll | 2008-11-14 12:10

Lach odchodzi do Lecznej w przerwie ;///////

~ZKS | 2008-11-14 12:33

Namawiać kolegów i kogo tam mozecie, aby nie wchodzili na stadion, tylko stali pod bramami. Pozdrawiam.

~ja | 2008-11-14 12:43

ja bym sie wryl na stadion w poteznej ekiepie i to bez biletow, ze stadionu bedziemy mieli blisko pod siedzibe zarzadu, co z tego ze bedziemy stac pod brama i tak nikt do nas nie wyjdzie, a jak bedziemy pod siedziba zarzadu drzec ryja i naparzac kaminiami:D napewno sie pofatyguja do nas.

~sim | 2008-12-3 19:07

panie Durektorze wizsie do roboty a nie gadasz banaly nie umiesz znaleśc kasy to odejć ,bo mówić że miema a sm brać to każdy potrafi

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 565 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 308 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 305 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 1 694 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.0456