Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka przejdzie Wartę ?

Stalówka przejdzie Wartę ?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest "niby" prosta a przy tym bardzo uniwersalna, można powiedzieć dobra na każdą okazję, podawana jako przyczyna wszelkich niepowodzeń ludzkich- szczególnie użyteczna dla różnych nieudaczników, demagogów i populistów.


Brzmi ona: brak pieniędzy !



Nikogo nie trzeba przekonywać, że pieniądze pojmowane jako narzędzie  do realizacji stawianych przed sobą celów o ile nie stanowią bariery wprost


uniemożliwiającej ich urzeczywistnienie to jednak znacznie ograniczają możliwości ich realizacji.


Fakt ten jest aktualny nie tylko w wymiarze indywidualnym ale dotyczy również szerszych struktur organizacyjnych - przedsiębiorstw, stowarzyszeń, organizacji itd.. Jest oczywiste że bez odpowiedniego zaplecza finansowego niemożliwe jest funkcjonowanie klubów sportowych, szczególnie tych działających na polu zawodowym a takim jak wiemy jest nasza "Stal".



Obserwując bieżący stan naszego klubu nie można uciec od stwierdzenia, że centralny szczebel rozgrywek w jakich bierze udział drużyna piłkarzy przerasta klub finansowo, a kto wie  czy również nie organizacyjnie ?


Wielokrotnie deklarowane wysiłki zarządu nie przełożyły się na przypływ środków zewnętrznych w postaci tzw. sponsora tytularnego. Podać się złudzeniu że do Stalówki zawita tajemniczy facet z forsą i zbuduje tu silny klub jest w obecnej sytuacji niepoważne !



Kasa na stalowowolski sport zawodowy nie przyjdzie z nikąd i bez przyczyny bo ( bądźmy szczerzy ) nie widać większych przesłanek  ku temu aby jakiś prywatny przedsiębiorca w obecnych "kryzysowych czasach" zainwestował duże pieniądze w bardzo niepewne przedsięwzięcie jakim są kluby sportowe.


Szczególnie w małych ośrodkach miejskich jak Stalowa Wola.


Wiadomo również że w tej branży, często łatwiej jest zbudować klub od fundamentów niż tracić energię na wyczerpujące zarówno nerwowo jak i finansowo "renowacje" i przebudowy. Ratunek z zewnątrz nie przyjdzie dzisiaj ani jutro, jeśli nic się nie zmieni - wątpię czy przyjdzie kiedykolwiek.



Co zatem robić ?


Wydaje się że jedyne sensowne działanie jakie obecnie można i należy podjąć, powinno być zogniskowane na stworzenie nowej marki Stalówki, stanowiącej jakość atrakcyjną dla zamożniejszej części mieszkańców Stalowej Woli, regionu a może i kraju.


W pierwszym ale nie ostatnim etapie liczonym w latach, realne jest zbudowanie klimatu do nawiązania partnerskiej współpracy raczej z drobnymi przedsiębiorcami.


Będzie to warunkiem do przejścia do etapu drugiego, w którym należałoby postawić sobie ambitny cel zbudowania solidnego klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.



Kto ma się tym wszystkim zająć ?


Przede wszystkim Ci wszyscy którzy o sobie śpiewają "my kibice Stali, wierni i oddani...".



Andrzej Dorosz



Komentarze (10)

~fan | 2008-11-14 08:12

niech ten Tomek skończy pier...ć bo rzygać się chce !

~z Krytej ! | 2008-11-14 08:25

Ludzie ocknijcie się ! Takie protesty to moglibyśmy robić gdyby Stalówka miała miliardowe budżety i na stadionie nie mieściły się reklamy firm sponsorujących drużynę !!!!!!!! Tu nie chodzi o mecz z Wartą a o przyszłość którą nam serwują ludzie dla których ten klub stał się PRYWATĄ i nie ważne która liga , jakie wyniki , ważne że zarząd przetrwa !
Potrzebna jest zajebista zadyma (nie chodzi mi czy nam o jakieś bijatyki z ludzmi z zarządu ale o to aby dostadnie powiedzieć im co myslimy o nich i albo MY albo oni ) dlatego za bety frajerów i wywózka na taczkach w sobotę po za stadion .!!! Odwagi !!! Jest juz spory rozglos i wiedzą media co się święci ....Odwagi !!! Klub jest na takim dnie że moze być tylko lepiej ale aby tak było musimy to co tu i to o czym gadamy na osiedlach zamienić w czyny !
Warto poświęcić to obecne dziadostwo do tego aby w przyszłości już nie mieć takich kłopotów jak dziś ....Choćbyśmy mieli zaczynać od nowa , czyli 5-tej. ligi . W Stalowej są ludzie którzy mogą to pociagnąć ale brak jest odwagi na to aby sie przeciwstawić tej "klice" jaka obecnie siedzi w zarządzie !

~dofan | 2008-11-14 08:38

fan a czy moglbys sie juz od niego odpie...lic? co wdlg ciebie prostaku mialby powiedziec? co takiego powiedzial ze nie podoba ci sie znowu q..a cos?

~derkecz | 2008-11-14 08:51

Dlaczego wszedzie sie wypowiada Wietecha? Niech wypowiada sie ten ktory popelnia malutkich bledach jak Lebioda czy Salami czy Sałek.Oni byli najlepsiejsi w tej lidze, tak podumowując Stalówka lata,mistrza świata!!! A ty nie gadaj balonie drogi tyle tylko sie wysilaj sie nie bardzo?? Wygramy ten mecz, musimy przrerwać passe tą niedobrą nasza i zdobyć sie na odwage wirtualną, bo każdy z nas to owoc, a owoce rodzą sie w klubie, taki musi być w końcu porządek bo każdy owoc nas sie stanie,ilości westcnien poetycko za swoim ukochanym klubem, dlatego nie wygramy tego meczu!! balon zagra bo na ławce siediz??? a ty balon wypowiadaj sie najwięcej i gadaj bo może coś do nich dotrze w końcu???

~Dan | 2008-11-14 09:04

no i dalej nie wiedomo czy bedzie protest czy nie ja stoje pod brama i czkema co robimy:) nie kupujcie biletow tylko czekajcie pod brama:D

~Stachu | 2008-11-14 10:40

Wiecie, ja tam się cudów nie spodziwam. Zwłaszcza po tym co ostatnio się stało. Chociaż bardzo bym chciał się mile zaskoczyć. Jeszcze 2 miesiące temu nie napisal bym, że jak my wygramy to będzie zaskoczenie. Właściwie, całe nasze nieszczęście zaczęło się po meczu z Widzewem. Musi się to zmienić.

~ooo | 2008-11-14 11:47

Ja wchodzę na stadion bo protestu nie będzie. Więc kupować bilety i jazda na mecz. A po meczu się okaże co i jak. Pozdro

~do dofan | 2008-11-14 12:53

głupiutki jesteś. Tomuś sam pchnął kilka meczów. Np z Podbeskidziem, Dolcanem czy Stalą Sanok. Gdyby w twojej główce tak nie dudniło to byś o tym wiedział. Poza tym możesz mnie pocałować w D.

~ja | 2008-11-14 12:55

trzeba wejsc na stadion i to bez biiletow, z spod bramy ciezko bedzie dotrzec pod siedzibe zarzadu
a jak bedziemy stac pod brama nikt sie do nas nie pofatyguje!!!!!

~Stachu | 2008-11-14 21:59

Widzew - Motor 1:0

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 18 236 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 043 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 6 621 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 549 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03941