Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibice Stalówki dzieciom

Kibice Stalówki dzieciom

"Człowiek jest tyle wart, ile sam może dać drugiemu człowiekowi."

Jan Paweł II

 

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zachęcić wszystkich tych, którym los dzieci przebywających w Domu Dziecka nie jest obojętny, do wielkiej akcji charytatywnej pod nazwą  "KIBICE STALÓWKI DZIECIOM".

Od dnia dzisiejszego, tj. sobota 15 listopada, do dnia 3 grudnia włącznie, zbieramy wszystkie datki potrzebne nam do tego, aby dać dzieciom choć trochę radości w ten jakże piękny dla nich dzień, jakim jest 6 grudzień.

Potrzebne będą przede wszystkim pieniądze - liczy się każda złotówka. Potrzebujemy także wszelkiego rodzaju środków higienicznych, tj. pampersów, kremy ochronne, mydełka, kosmetyki dziecięce. Potrzebne będą także słodycze oraz zabawki.

Mamy nadzieję, iż każdy, kto czuje się kibicem Stalówki, dołączy do naszej akcji i choć w najmniejszym stopniu ją wesprze. Zachęcamy do współpracy wszystkie osoby prywatne, organizacje, firmy oraz przedsiębiorstwa. Pokażmy wszystkim, ze nie jest nam obojetny los dzieciaków przebywających w domu dziecka i postarajmy sie, by w ten piękny dla nich dzień uśmiech nie schodził im z twarzy.
 

Z kibicowskim pozdrowieniem

KIBICE STALÓWKI



Kontakt:
Tel. 514-417-342

Komentarze (20)

~3gr | 2008-11-14 21:53

uważam, ze ten pomysł jest naprawdę udany,

~XXX | 2008-11-15 00:05

naprawde wielki plus za tą akcje!!!!

~rydzyk | 2008-11-15 00:32

widzicie teraz ćwoki nie potrafiące ruszyć łbem , co znaczy promowaniem marki ???
Akcaja Zdecydowanie na + .
DLACZEGO STACJE TYPU WALT[VN]ER !!!, POLSAT ,TVP, O TAKICH AKCJACH NIE MóWI?
BO DLA WSZYSTKICH KIBIC = BANDYTA BEZ UCZUć.

~VSN | 2008-11-15 00:32


Akcaja Zdecydowanie na + .
DLACZEGO STACJE TYPU WALT[VN]ER !!!, POLSAT ,TVP, O TAKICH AKCJACH NIE MóWI?
BO DLA WSZYSTKICH KIBIC = BANDYTA BEZ UCZUć.

~Mavko | 2008-11-15 09:01

To zapisz się do B.Z.C. ... i może też coś urwiesz hehe

~Kibic | 2008-11-15 09:02

Mam nadzieje ze dzisiaj nie wchodzimy na stadion chyba ze wam juz serca zmiekly:/

~Adm | 2008-11-15 09:09

Skonczcie juz wasze rozmyslania na temat "Poludniowych Dam" czy "SKSSW" gowno wiecie nie jestescie w temacie ani z jednym ani z drugim a w macie najwiecej do wykrzyczenia sie na necie, znowu tacy jak wy poblokuja kolegom mozliwosc wchodzenia na ta strone. Idzcie sobie dzisiaj postrajkowac pod brame albo najlepiej na przejscie na pasach i rozsypcie pszenice.

~Mavko | 2008-11-15 09:15

Mój komentarz był ripostą do komentarza , który usunąłeś

~ooo | 2008-11-15 09:44

Nie ma żadnego protestu!! Wchodzimy na stadion i oglądamy patałachów! To już ostatni mecz, więc można olać tych piłkarzyków!

~... | 2008-11-15 12:14

Bardzo dobra akcja. Kolejna akcja, którą powinno zorganizować SKSSW to Akcja Krwiodawstwa kibiców Stali. Pomysł łatwy i nie wymagający nakładów. Wielu kibiców Stalówki już uczestniczy. Fajnie by było księgować i pokazać innym, że w tym też uczestniczymy.

~??? | 2008-11-15 15:55

pieniazki wplacamy na konto SKSSW czy w jakis inny sposób?

~oorzech^ | 2008-11-15 17:14

kasy na konto wplacać nie bedziemy, w ciagu kilku dni zostanie zorganizowana na stadionie zbiorka kasy, słóodyczy, zabawek i td. Od wczoraj uzbieralismy już 160 zł, oby tak dalej.

» http://www.mikolajki.stalowka.pl

~bzc | 2008-11-15 20:11

tej akcji nie organizuje stowarzyszenie tylko KIBICE!!!! a toc dla nas roznica!!!!!!!!!

~fan | 2008-11-16 08:04

popieram akcję. Nie ważne czy organizjuje ją Stowarzyszenie ,BZC czy ktokolwiek. Ja napewno dołożę jakieś drobne.

~edek | 2008-11-16 12:22

To czy jest jakaś różnica między stowarzyszeniem a "KIBICAMI" ?

~ciekawski | 2008-11-16 14:06

To skoro tą akcję organizują nie zrzeszeni kibice, to skąd mam mieć pewność, że wpłacone przeze mnie pieniądze nie skończą w Burger barze na zapiekankach tak jak te co zostają z wyjazdów??

~do orzecha | 2008-11-16 17:26

W jaki sposób zostanie rozliczona ta składka na mikołajki? Czy kasiorka zostanie na BurgerBar?

~Benek | 2008-11-17 00:51

Jak ktos nie chce niech nie daje pieniazkow.Jesli wolicie to mile widziane sa takze pampersy,ciuszki dla dzieci itd itp.A do tych ktorzy niestrudzeni pisza tu farmazony o jakims Burgerze powiem jedno:TAK,ZAWSZE ZA WASZA KASE CHLEJEMY BROWARKA I JEMY ZAPIEKANKI W BURGERZE!!!Jestescie szczesliwi ze macie odpowiedz?Jesli tak to dla mnie rownie dobrze mozecie wziac udzial w akcji jak i wyssac nam buly.Bez pozdrowien dla szmaciarstwa

~Kogut | 2008-11-17 09:54

trenerze wszczymac im pensje po co wy gracie jak ambicji nie macie

~coco | 2008-11-17 13:07

Miła akcja,gratulacje

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 823 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 385 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 377 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 5 383 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03014