Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ważny pojedynek w Stalowej Woli

Ważny pojedynek w Stalowej Woli

W sobotę o godzinie 13.30 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli dojdzie do potyczki pomiędzy miejscową Stalą a Wartą Poznań. Obie drużyny chcą udanie zakończyć rundę jesienną.W pierwszym meczu w tym sezonie tych zespołów w Poznaniu wygrała Warta 2:1. - Przegraliśmy to spotkanie na własne życzenie. Szkoda tej porażki, bo zagraliśmy bardzo dobre zawody - mówił po tamtym pojedynku defensor Stalówki, Bartłomiej Piszczek. Stalowcy od 6 września nie potrafią odnieść ligowego zwycięstwa. Ta sytuacja irytuje nie tylko kibiców, ale i piłkarzy Stali. - Nie wiemy, co się dzieje. Trenujemy mocno, a w meczach ligowych nie idzie - twierdzą zgodnie zawodnicy jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze. Obie drużyny znajdują się w strefie barażowej i dzieli je zaledwie jeden punkt. Warta ma 19 oczek na koncie i plasuje się na 13. miejscu, natomiast Stal zajmuje 14. pozycję.
 

Warta Poznań w ostatniej kolejce pokonała na własnym boisku faworyzowany zespół Widzewa Łódź 3:1. Ta wygrana pozwoliła oderwać się Zielonym oderwać od dna tabeli. Warta jednak niezbyt miło wspomina potyczki w hutniczym grodzie. W poprzednim sezonie podopieczni Bogusława Baniaka przegrali w Stalowej Woli 2:0. W ostatnich latach gracze z Poznania nie potrafili rozstrzygać spotkań ze Stalą na jej terenie na swoją korzyść. Szansa na rewanż nadarzy się już w sobotę. Na Podkarpacie jednak Warta przyjedzie osłabiona. Szkoleniowiec Zielonych nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Sergio Bataty oraz strzelca dwóch goli w pierwszym mecz, Filipa Burkhardta, który musi pauzować za żółte kartki.
 

Stal Stalowa Wola jest w głębokim kryzysie. Podopieczni Władysława Łacha od ponad dwóch miesięcy nie zwyciężyli w lidze. W dodatku gra Stalówki nie przypomina tej z początku sezonu, kiedy to zielono-czarni pokonali Zagłębie Lubin i Koronę Kielce. Ta sytuacja deprymuje bardzo kibiców Stali, którzy podczas meczu w Opolu z Odrą skandowali: Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska. Stalowcom na pewno przyda się zwycięstwo, by poprawić moralne zespołu, a także spokojnie pracować w okresie zimowym. Władze klubu zapowiadają już radykalne zmiany. Raczej na pewno trener pozostanie Łach. Tym spotkaniem o swojej przydatności mogą zdecydować niektórzy zawodnicy. Po pauzie za kartki do zespołu wrócą Jaromir Wieprzęć i Tomasz Walat. Na urazy narzekają Abel Salami, Longinus Uwakwe i Jonasz Jeżewski i ich występ stoi pod znakiem zapytania.
 

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań / sob 15.11.2008 godz. 13.30
 

Przewidywane składy:

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Piszczek, Maciorowski, Lebioda, Ławecki, Krawiec, Bartkowiak, Trela, Walat, Adamczyk.

Warta: Radliński - Ignasiński, Jankowski, Strugarek, Otuszewski, Bekas, Magdziarz Iwanicki, Sikora, Wojciechowski, Klatt.

Sędzia: Piotr Maurek (Kraków).

Źródło: sportowefakty.pl

Komentarze (23)

~SRODMIESCIE | 2008-11-15 09:36

Dzisiaj kazdy o 13.30 na stadion przy ulicy Hutniczej 15 dopingowac zespol w ostatnim boju najwazniejszym w tym sezonie i niech kazdy wezmie ta zlotowke wiecej dla Dzieci na ktore nie stac na ubranie na zime kazdy po zlotowce mozemy ubrac i dac troche szczescia biednym i chorrym dzieciom!!!

Pozdrawiam Srodmiescie BZC BANDA

~kibic | 2008-11-15 09:51

widze ze juzsie wszyscypogdzili z losem stalowki :/ tak placcie i patrzcie na ta tragedie ja sie dzisiaj nie pisze na to dziadostwo :/ 1 raz w tym sezonie :/ ale w ch*ja jak wszyscy sie robic nie dam nawet przez swoja milosc

~Adm | 2008-11-15 10:02

Sluchaj naprawde nikogo to nie interesuje czy ty bedziesz siedzial w domu czy pojdziesz na hale z mama. Ja ide na mecz by wyrazic co mysle o tych sprzedawczykach i olewce naszego klubu, a ty i tobie podobni jak zwykle wyrazicie to na internecie czyli wszystko w normie nie musisz o tym pisac.

~PRB | 2008-11-15 10:09

Zbiórka PRB o 12 tam gdzie zawsze

~Kibic | 2008-11-15 10:50

Admin a co ja moge zrobic jak nie tutaj wyrazic swoje zdanie?? gdzie mam wyrazic?? z trybuny bede sie darl jak burak ?? Dzisiaj bede na mlynie ze 30 osob na stadionie moze z 1000 i nic sie nie bedzie dzialo . Chyba wszystkim wszystko pasuje mi sie wydaje skoro nic sie nie organizuje:/

~Stl | 2008-11-15 10:56

Co do frekwencji to masz racje, nie bedzie wiecej niz 1000, pokrzyczec na zarzad mozna, przy tym wywieszajac odpowiedniej tresci transparent, jest jakis przygotowany? Zobaczymy, ale watpie, aby to cos zmienilo.

~AB | 2008-11-15 11:05

czyli jak ci którzu chcą isc na młyn maja wchodzic na sektor czy nie ?

~kibicu | 2008-11-15 11:09

Bardzo madrze pytac kogos mam na mysli(Piszczka) ktory jest winny w 90% tych przegranych w Stal . Brawo !

~Adaś | 2008-11-15 11:11

Wszyscy na mecz !!

~Prolok | 2008-11-15 11:59

ja pierdziele - ABel nie gra! To k...wa nawet strzalu nie oddadza!! ja wam to mowie prorok!

~Afrik Simon | 2008-11-15 12:28

Tym murzynom to powinno się już podziękować dawno - Salami jak co sezon boleć wszystko tylko nie kasa - jestem tylko ciekawy kto z zarządu wziął kase od ich menedzera za to by oni mogli u nas grać ? Dlaczego niema u nas II drużyny - przecież koszty utrzymania jej byłyby takie same jak sprowadzanie zawodników z zewnątrz a na sprzedarzy wychowankow można by było jeszcze zarobić.Pytam dlaczego ? Dlatego że wtedy ludzie z zarządu niemieliby z tego żadnych lewych pieniedzy dla siebie - więc poco im wychowankowie lepiej kręcić lody na transferach . ZARZĄD RAUS !!!

~Biały | 2008-11-15 13:09

wszyscy na mecz!!!

~... | 2008-11-15 13:25

Stal zagra na zielono-czarno, Warta na biało. Na dziesięć minut przed początkiem meczu stadion w Stalowej Woli świeci pustkami.

~wwww | 2008-11-15 13:34

jest jakas relacje live?

~dfsd | 2008-11-15 13:41

bójcie sie chamy, do 2 ligi spadamy !

~relacja | 2008-11-15 13:42

dajcie jaks relacje bo sportowefajty sie zebały

~gg | 2008-11-15 13:43

relacja na hutniczej 15! kibice.net....

~df3 | 2008-11-15 13:54

GKP Gorzów Wlkp. 2 2 KGHM Zagłębie Lubin

w 94min na 2:2

~?!!!!` | 2008-11-15 13:56

STAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

~sss | 2008-11-15 14:09

relacja dla tych co nie moga byc na meczu, tak jak ja jest tutaj, » http://www.lajfy.pl

~Kogut | 2008-11-17 09:56

trenerze wszczymac im pensje po co wy gracie jak ambicji nie macie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 172 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 406 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 38 856 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 271 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03427