Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu piłkarzy Stali

Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu piłkarzy Stali

Jesienne zmagania dobiegły końca. Rozegrano jeszcze awansem dwie kolejki z rundy wiosennej. Piłkarze Stali Stalowa Wola swoim kibicom zafundowali prawdziwą huśtawkę nastrojów. Początek mieli wyborny, ale potem przyszła czarna seria do futbolu w Stalowej Woli.

Bramkarze:

Tomasz Wietecha - podstawowy golkiper zespołu z Podkarpacia. Od zawsze był jednym z filarów, na którym opierała się drużyna Stali. W tej rundzie zawiódł. Bardzo często zdarzały mu się bardzo głupie wpadki, jednak spotkania z Wartą Poznań czy Kmitą Zabierzów może zaliczyć do udanych, ponieważ zapewnił punkty swojej drużynie.
Ocena: 5

Stanisław Wierzgacz - jesienią występował bardzo rzadko. Zagrał z spotkaniu pucharowym z PGE GKS Bełchatów i w lidze w Katowicach z GKS-em. W pierwszym pojedynku zaprezentował się bardzo dobrze, w drugim zagrał poprawnie, ale mógł zachować się lepiej przy bramce. Gdyby w Stali były rezerwy i Wierzgacz grałby w nich, to mógłby stanowić alternatywę i groźną konkurencję dla Wietechy.
Ocena: brak


Obrońcy:

Adrian Bartkowiak - przyszedł do Stalowej Woli z ekstraklasy. Długo walczył o miejsce w składzie. Jak się okazało jest niezwykle ambitny, waleczny i nieustępliwy. Tym, jak sam mówi nadrabia braki w wyszkoleniu. Może grać w defensywie, jak i na środku pomocy. Bardzo przydatny dla zespołu.
Ocena: 5.5

Krystian Lebioda - pewniak i jedyny, do którego nie można mieć zastrzeżeń. Świetna gra w defensywie, często włączał się do akcji ofensywnych. Jeden z najrówniej grających piłkarzy Stali, przez całą rundę prezentował wysoką dyspozycję. Bez niego fani Stalówki nie wyobrażają sobie składu Stali.
Ocena: 8,5

Jakub Ławecki - Ławecki długo zmagał się z kontuzją. Wrócił i stał się podstawowym zawodnikiem Stalowców. Jednak po kontuzji nie prezentował już takiej formy jak na początku sezonu. Z nominalnego prawego obrońcy stał się pomocnikiem. Ta zmiana chyba wyszła mu na dobre. Często wykonywał rzuty wolne, a dwa z nich zamienił na bramki.
Ocena: 5

Jacek Maciorowski - kolejny pewniak w formacji obronnej Stali. "Facet od czarnej roboty". Świetny stoper, chociaż przytrafiały mu się błędy, po których padały bramki. Kibice mają nadzieję, że Maciorowski nadal będzie pewniakiem w obronie w rundzie wiosennej.
Ocena: 7

Bartłomiej Piszczek - jako jedyny zagrał we wszystkich spotkaniach pełne 90 minut. Od dawna podstawowy defensor Stali. Jest pewnym punktem obrony, chociaż przytrafiają mu się proste błędy. Kilka bramek, które straciła Stal padły właśnie po jego błędach. Szkoda, że nie zdobywał goli ze stałych fragmentów jak w poprzednim sezonie.
Ocena: 5

Damian Sałek - wychowanek Stalówki powrócił do Stalowej Woli po okresie zagranicznego pobytu i grze w niższych klasach rozgrywkowych. Widać było w jego poczynaniach brak ogrania. Prawdopodobnie zimą opuści szeregi zielono-czarnych.
Ocena: 2.5

Jaromir Wieprzęć - podpora defensywy Stali. Dzięki niemu jedyny przedstawiciel Podkarpacia odniósł jedyny ligowe zwycięstwo na wyjeździe. To głównie dzięki niemu Stal wygrała w Kielcach z Koroną po fantastycznej końcówce. Jeden z najskuteczniejszych graczy zielono-czarnych.
Ocena: 6


Pomocnicy:

Piotr Gilar - 17-latek. Melodia przyszłości. Zagrał kilkanaście minut i pokazał w nich, że w niedługim czasie będzie częściej w kadrze meczowej. Zadebiutował także w kadrze juniorów.
Ocena: brak

Jonasz Jeżewski - jeden z lepszych transferów zespołu z ulicy Hutniczej. Szkoda, że często marnował wyborne sytuacje bramkowe. Przytrafiła mu się kontuzja, która wyeliminowała go z gry na połowę rundy. Jeśli nie wyeliminują go wiosną kolejne urazy, to może być ważnym punktem w pomocy Stali.
Ocena: 4

Kamil Karcz - świetnie wprowadził się do drużyny. Błyszczał na prawej stronie. Straszył obrońców rywali, dryblował i strzelał. Potem niestety dla fanów zielono-czarnych przytrafiła mu się kontuzja i dopiero wiosną wybiegnie na boisko. Oby dla kibiców Stali w zespole ze Stalowej Woli.
Ocena: 6

Tadeusz Krawiec - to nie ten sam gracz, który imponował w ubiegłym sezonie. Wiosną sezonu 2007/2008 fani Stali nie wyobrażali sobie składu bez niego. Dzisiaj słychać opinie, że Krawiec powinien zacząć zastanawiać się nad piłkarską emeryturą. Miał być reżyserem gry w Stalowej Woli, ale nie szło mu najlepiej.
Ocena: 4

Artur Szlęzak - grywał bardzo mało. Kilka razy wybiegł w pierwszej jedenastce, ale nie pokazał niczego szczególnego. Miał być alternatywą na środku pomocy. Zawiódł chyba oczekiwania szkoleniowca Stali. Zdobył zwycięskiego gola w spotkaniu z Koroną Kielce.
Ocena: 3

Krzysztof Trela - pomocnik, który grał na lewej obronie. Później w środku pomocy, by skończyć na lewej flance. Początkowo imponował grą, potem jak cała drużyna już nie błyszczał. Jednak zdobył cztery gole, asystował przy kilku bramkach. Jeden z pewniejszych punktów drużyny.
Ocena: 7

Longinus Uwakwe - latem motał mu w głowie jego menadżer. Nie wiadomo było, czy Uwakwe będzie reprezentował barwy Stali. Udało mu się jednak dojść do porozumienia z włodarzami Stalówki i jesienią grał w zielono-czarnych barwach. Nie prezentował jednak już takich umiejętności jak w ubiegłym sezonie. Kibice Stali liczą na szybki powrót dawnego Panuciego.
Ocena: 5.5


Napastnicy

Piotr Adamczyk - jeden z największych niewypałów transferowych latem w Stalowej Woli. Grał mało, a jeśli pojawiał się na boisku to nie wnosił nic do gry.
Ocena: 1,5

Abel Salami - napastnik jakiego od dawna potrzebowała Stal ze Stalowej Woli. Z Salamim były pewne problemy w ubiegłym sezonie, ale latem podpisano z nim tak skonstruowaną umowę, żeby każda ze stron była zadowolona. I opłacało się zapłacić więcej czarnoskóremu snajperowi Stali. Jesienią zdobył pięć goli i był najskuteczniejszym strzelcem zielono-czarnych.
Ocena: 7

Tomasz Walat - do klubu z ulicy Hutniczej przyszedł jako król strzelców czwartej ligi podkarpackiej. W zespole liczono, że pokaże coś z imponującej formy snajperskiej. Przeliczono się jednak i Walat zdobył tylko jednego gola. Szkoda, bo Stalówka mogła mieć z niego pożytek. Na boisku nie przypominał takiego samego gracza, jaki biegał na boisku w Boguchwale.
Ocena: 2
 
źródło ; sportowefakty.pl

Komentarze (35)

~zks | 2008-11-19 20:35

Sałek,Walat i Adamczyk gwiazdor niech mają trochę honoru i sami odejdą ,bo nie nadają się nawet do grania z wiejskimi zespołami z LZS-u,a co mówoc dopiero o 1 lidze.Tadziu też już niestety emeryturka,nic nie wnosi do gry.Pozostali mogą być,za tych czterech ,dochodzi czterech lepszych + ewentualnie jakiś 2 byłych grajków Stalówki co muszą biegać za piłką w Nisku czy Sarzynie i kadra jak na Nasze skromne warunki mogła by być.Wiadomo przecież ,że nie ma czym poszaleć,bo stare leśne dziady nie chcą nic zrobić ,żeby było lepiej,żeby zdobyć sponsora i pieniądze.Wolą dalej pierdzieć w stołki,walić Niemca w chełm i popijać gorzałą,oto cały obraz stalowowolskich nieudzaczników z zarządu.

~BartekSTW | 2008-11-19 20:51

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....


i niech cos zrobia dzialacze zeby nasz najlepszy pilkarz Krystek zostal !!! chociaz prawde mowiac z wielkim bolem uwazam ze zasluguje na duzo lepszy klub....

~asas | 2008-11-19 21:07

zmieniajac temat: na stadionie wisi flaga z napisem NISKO na meczu Reprezentacji.

~ohcimada | 2008-11-19 22:36

Co wy tu o jakimś wyjeździe na Motor ? Przecież takiego wyjazdu nie będzie na chyba ze sobie pojedziecie ot. tak do Lublina.
Nie będzie po co jechać bo przecież klub nie ma kasy i wycofa się z rozgrywek I-ligi.
Kiedyś czytałem tu na tej str. taki tekst : Gość pisał o klubie , jak jest zbudowany , jak funkcjonuje itd. I okazuje się że miał 100% racji. Klub jest częścią składową Zakładu Pracy Chronionej Vodex czyli kompletnie nic nie ma po za jakimiś gówno wartymi kartami zawodniczymi , śmiech na sali. Panowie to jest WIELKA LIPA... ZAJEBISTA to do czego doprowadzono w tym klubie. Oczywiście do tego doprowadził zarząd bo któż by inny. Coś jest na rzeczy wewnątrz klubu bo zarząd jest nie do ruszenia... Ale jedyne co go ruszyć może to ten nielubiany prezydent , miłościwie nam panujący ! Bo wyobraźcie sobie co by zrobił pseudo zarząd gdyby Mosir wypowiedział wynajem stadionu i hali sportowej . Gówniany zarząd idzie do pralni Vodexu i oczywiście KONIEC z pierwszymi ligami (kosz & piłka). Oczywiscie KONIEC nie oznacza końca sportu w Stalowej Woli ... Bo kto wie czy właśnie nie jest to jedyny sposób aby wyj..ać tych pseudo-prezesów ze swoich stołków. Ja wam powiem jeszcze tak : Lepszy klub w 2-3-4 lidze ale prowadzony przez ludzi którzy za punkt honoru postawią sobie los Stalówki.
Tylko czy tacy wogóle są ??? Nie wiem !
ps. Za te słowa i za to brak profesjonalnego podejscia do wykonywanej funkcji tego kretyna Szlage musimy wyj..ać na zbity pysk. ! Im szybcie tym lepiej !

~David | 2008-11-20 09:14

Najlepszy zawodnik Stalówki - Salami

~xxx | 2008-11-20 09:16

Masz racje trzeba zrobić czystke w zarządzie tak samo jak w PZPN .W dzisiejszych czasach kto nie idzie do przodu ten bankrutuje - konkurencja go wykańcza - a u nas niedość że klub niestoi w miejscu to jeszcze się cofa ( dzięki nieudacznikom z zarządu którzy nie mają pojęcia o funkcjonowaniu klubu a może własna kieszeń wszystko im zasłania ? Może boją się tego co Klicki zrobił w Kielcach - wypieprzyl wszystkich i wprowadził swoich ludzi którzy nawet po jego odejściu potrafią prowadzić KLUB w dobrym kierunku) CZAS NA ZMIANY A NIE ZABAWY !!!!!!!

~Kibic | 2008-11-20 09:38

Rownie dobrze pod naglowkiem tego artykulu mogli napisac: Porazka , zenada , tragedia.

~do xxx | 2008-11-20 11:23

Swieta prawda ale dalej pisanie o tym tutaj nic nie da iestety:/bo na tym sie skonczy:/ale jak juz dales taki komentarz to rodzi sie pytanie jakie kroki trzeba podjac co dokladnie trzeba zrobic , jakimi kroki tzreba podjac po koleji zeby cos zrobic , tzreba miec plan. Ma ktos ?? czy tylko pisanie jak jest zle i jak ma byc , anie jak to zrobic:)pozdrawiam

~tas | 2008-11-20 11:51

Jak Trela 7 to Lebioda 17 :P

~Guru | 2008-11-20 14:28

Co ze stadionem? Jak zwykle nic?

~suawek | 2008-11-20 14:41

Jest na miejscu :)

~CICHOCIEMNY | 2008-11-20 15:15

Gratulacje!!! Wy glowy macie tylko po to aby bylo czym przy...ac w slup na chodniku. Wy..bac zarzad, ooo taaak! Debile jestescie i tyle. Mamy I-ligowy klub za marne pieniadze, ale wy chcecie to rozpieprzyc i...zaczac wszystko od nowa. Na zdrowych zasadach (hihihi!) - juz "kumaci" dali popis - udowodnili jak latwo jest zmienic zdanie. Wyobrazcie sobie jednego z tych kumatych na stolku w Stali, po miesiacu postepuje jak Lesne Dziadki, a po dwoch bedziecie go chcieli zaladowac na taczki. Chcecie miec V-ligowy klub i derby z Siarka? Berety z glow, gamonie przed Lesnymi Dziadkami za to, ze mamy zespol tam gdzie mamy!

~do wyzej | 2008-11-20 15:25

Ile lasek po stolem dziakom robiles??Widze jednak ze ktos ich nierobstwo docenia:)Oni nie maja pojecia o prowadzeniu profasjalnego klubu w XXI wieku. Kasa sama nie przyjdzie!pozdrawiam

~poprawka | 2008-11-20 15:26

Ile lasek pod stolem dziadka robiles?? a bo sie zdenerwowalem ze ktos tych dziadkow podziwia

~Yoo | 2008-11-20 15:50

Stal Stalowa Wola Nowi rycerze wiosny !!

~Sztafeta | 2008-11-20 15:54

W Leżajsku zatrzymali pseudokibiców

19 osób zatrzymanych w policyjnym areszcie, zniszczony samochód oraz poturbowany policjant. Tak zakończyło się starcie leżajskich i rzeszowskich pseudokibiców. Do zdarzenia doszło 11 listopada w czasie meczu leżajskiej Pogoni z Resovią.

Nic nie zapowiadało, że mecz ligowy Pogoń – Resovia zakończy się regularną bitwą kibiców. Jeszcze kilka minut po godz. 13 atmosfera na leżajskim stadionie przypominała rodzinny piknik. Do czasu, aż na parking przy obiekcie przyjechali kibice Resovii. 100 bojowo nastawionych kiboli próbowało wejść na stadion.

– Zanim przyjezdni kibice Resovii weszli na stadion, sprowokowali swoim agresywnym zachowaniem kibiców drużyny leżajskiej do awantury – informuje Barbara Klein-Królikowska, rzeczniczka leżajskiej Komendy Powiatowej Policji.

Chuligani wszczęli pomiędzy sobą bójkę. Natychmiastowa interwencja policji zapobiegła regularnej bitwie. Zatrzymano 19 najbardziej agresywnych pseudokibiców. Cała grupa doprowadzona została do leżajskiej komendy policji. – Wśród zatrzymanych znajdowało się czterech nieletnich, których przekazano rodzicom – stwierdza rzeczniczka leżajskiej policji. – Wnioski o ukaranie nieletnich skierowane zostaną do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Rzeszowie.

Pozostali uczestnicy awantury odpowiedzą przed sądem w postępowaniu przyśpieszonym. Grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

W trakcie interwencji pod stadionem jeden z policjantów doznał obrażeń ciała. Chuligani zniszczyli też prywatny samochód. Mimo zajścia meczu nie przerwano. Zakończył się on porażką gospodarzy. Pogoń przegrała 1-2 z rzeszowską Resovią.

~pfff | 2008-11-20 17:25

LUDZIE ODNOSZĄC SIĘ DO WPISU NA KSIEDZE GOSCI DOTYCZĄCEGO WYJAZD NA MOTOR
LUDZIE PO CO KUPOWAC CZAPECZKI jak efekt jtes bBEZNADZIEJNY (Gieksa u nas byla w tamtym sezonie) WIEC PO CO KUPOWAC CZAPECZKI JAK WYJDA DROZEJ NIZ KOSZULki(KOSZULKI NAJGORSZEJ JAKOŚCI JEDNEGO KOLORU W HURCIE OKOLO 3,5 zl a czapki mysle z 5 zl minimum) A EFEKT Z KOSZULKAMI JEST PIORUNUJĄCY NP KSZO JAK U NAS BYLO LUB GIEKSA W TYM SEZONIE W ŁODZI

ZASTANOWCIE SIE I PRZEMYSLCIE BO ZIELONYCH CZAPEK MOZE NIKT NIE ZAÓWAZYC NAWET A JASNO ZIELONA KOSZULKA ZALOZONA NA BLUZE BEDZIE PRZY DUZEJ NASZEJ ISLOCI SIE PREZENTOWALA PIORUNUJĄCO!!!!!!!!

~mianciu | 2008-11-20 17:40

co do tematu motoru to sprawa jest prosta panowie pojmijcie to ze jeszcze nie wiadomo czy zostaniemy wpuszczeni na stadion czy to takie ciezkie do zrozumienia tam wczesniej gdzies lubelak pisal o tym ze najwczesniej bedzie wiadomo w lutym a konkretnie pod koniec


~szybkaodp | 2008-11-20 18:26

gdzies wczesniej ktoz z BzC zapewnial ze juz jest ugadane z lubelakami ze napewno bedzie wyjazd

~ujoj | 2008-11-20 18:50

Piłkarze Motoru Lublin nie będą mile wspominać wtorkowego treningu. Podczas gdy lublinianie ćwiczyli, ich szatnię doszczętnie "wyczyścili" złodzieje.
Poszkodowana została zdecydowana większość piłkarzy, bo aż czternastu. Włamywacze prawdopodobnie dostali się do szatni piłkarzy dzięki podrobionemu kluczowi. - Całe zajście jest wielkim skandalem. Nie dość, że w klubie jest bieda, czekamy na zaległe wypłaty, to jeszcze nas okradają - mówi na łamach Dziennika Wschodniego napastnik Motoru Janusz Iwanicki.

Złodzieje wynieśli wszystko. Jeden z zawodników, oprócz pieniędzy stracił aż dwa telefony, inni karty kredytowe, a nawet...kluczyk do samochodu. Jednym z tych, który miał więcej szczęścia, był bramkarz lubelskiego klubu Przemysław Mierzwa. - Aż nie chce się komentować tego, co spotkało moich kolegów. Mamy wystarczająco dużo innych zmartwień. Nawet nie wiemy, jaka czeka nas przyszłość w klubie - denerwował się Mierzwa.

~lubelak | 2008-11-20 20:14

stadion Motoru ma przejsc remont czyli zmiana sektoru dla gości. ma to być robione od teraz aż do wiosny. jeśli zdążą to wejdziemy. A wszyscy niech sobie sami odpowiedzą jakie zatem mamy szanse patrząc na to co się działo na stadionie Motoru jesienią 2008:). Chyba, że sprawa będzie ugadana z kibicami Motoru.
Ale w Lublinie wszystko jest inne dlatego nic do konca nie wiadomo. Jeżeli coś będę wiedział to wiadomo, gdzie info się pojawi.


15.11 ujawniony został projekt budżetu na 2009r. w SW. Jesli ktoś zdobędzie info czy jest tam coś o stadionie to niech da znać na stronie. Niestety projektu w necie jeszcze nie ma.

~lol | 2008-11-20 20:36

W czwartek w siedzibie stacji nSport odbyło się losowanie par 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Losowanie przeprowadził selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker.
Pierwsze mecze 1/4 finału odbędą się 17/18 marca, zaś rewanże 7/8 kwietnia.

Pary 1/4 finału Pucharu Polski:
Legia Warszawa - Stal Sanok
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Lech Poznań
Polonia Warszawa - Cracovia Kraków

~sezonowy | 2008-11-20 20:50

Majstry nie jedzcie do Lublina bo nie bedzie po co!!! Dziewczyny z BZC niech jadą same,nie róbcie im frekwencji przecież Damy mają wszystkich w dup..ie!!! Sami o tym pisali że lepsze 100 jak przypadkowe 800. Tak wiec panowie jestesmy przypadkowi nie róbmy im liczby na wyjeździe!!!! kmwtw pozdro dla niekumatych !

~ooo | 2008-11-20 21:34

Człowieku przez takich jak Ty spada frekwencja ... nie chcesz to nie jedź, ale nie zniechęcaj innych. Myślisz, że jesteś anonimowy ? To się grubo mylisz ... bez odbioru !

~Keke | 2008-11-20 21:42

Sezonowy stan przed lustrem i popatrz na siebie.Co widzisz?Powiedziec Ci?Widzisz osrana rzadka kupa ciote ktora boi sie powiedziec nam to wszystko w oczy

~Stal | 2008-11-20 22:37

Czy wy nie możecie chociaż raz czegos madrego napisac, tylko takie glupoty? Wam to sie nie nudzi/ sprawia przyjemnosc? To radze sie nad soba zastanowic, a w mysl tego radze, nie masz nic konkretnego z sensem do napisania, nie pisz wcale.
Swoja droga jestem ciekaw co zarzad wymysli w tej przerwie przed runda wiosenna, sciagnie wiecej piłkarzy, pokroju Adamczyka, bo raczej na nic wiecej spodziewac sie nie mozna.
Pozdawiam.

~dadada | 2008-11-20 23:08

PILKARZYKI SPRZEDAWCZYKI, DZIEKI ZA LEGIE !!!!!! CHU1 Z WAMI !!!!! DZIEKUJE ZA UWAGE !

~SKANDAL | 2008-11-20 23:11

A ADMIN KASUJE, KASUJE, KASUJE ...MAM WAS W D...

~... | 2008-11-20 23:11

"Przypadkowe", to nie znaczy "ci, którzy nie są PD". Na takie wyjazdy jeździli, jeżdżą i będą jeździć przypadkowe osoby, tzn. takie, które mają słabe pojęcie o dopingu i nie jeżdżą na wyjazdy.

~byku | 2008-11-20 23:58

z tym lublinem to za wczasu już was chyba popier...iło ...skup się na kupie jeden z drugim a nie wyjeżdżaj 3 czy 4 miesiące do przodu...a najlepiej to weż siejeden z drugim za naukę ,żeby półrocze jakoś zaliczyć ,bo inaczej to ci ;stary ;dupę złoi i kasy na mecz nie da....

~adams | 2008-11-21 00:32

Ale nasi patałachy zwanymi piłkarzami zmascili sprawe przegrywajac z Sanokiem w PP ,mają czego załowac tak by mogli zagrac z wielką Legią .
Po prostu wstyd ze sie dali wyeliminowac przez słabszy klub ,jelsi nie mieli motywacji dla siebie to chociaz mogli awansowac dla kibiców a nie tak sie zbłaznic ,a gdyby Legia przyjechała na Hutnicza to był by naprawde cudowny ,mecz i byc mzoe prawie pełne trybuny

~David | 2008-11-21 09:16

Dobrze ,,byku'' mówi....później połowa na komisy łazi ;] hehe Pzdr

~z miastzk | 2008-11-21 19:14

we wtorek widziany był typ z BZC na komendzie ja mówie a wy odpowiedzcie sobie w jakim on celu był byl na 2 pietrze tam gdzie jest dochodzeniówka na kibiców więc j kapusiów T sprzedajesz

~do wyzej | 2008-11-21 20:27

bez takich koment stary na tej stronie jezeli to prawda choc szczerze w to watpie to zajmą sie tym odpowiednie osoby

~ds | 2008-11-22 15:34

nikt się widze nie chce tego podejmować T.. ze zwir sprzedaje

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 136 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 14 989 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 687 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 187 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04112