Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Walat chce zostać w Stalówce

Walat chce zostać w Stalówce

Chcę nadal grać w pierwszoligowej Stali Stalowa Wola - deklaruje Tomasz Walat, napastnik, który przed sezonem przyszedł do naszego zespołu z Izolatora Boguchwała.
 

Jak przyznaje, nie jest na razie pewien swoich dalszych losów w „Stalówce”.
 

- Rozmawiałem tylko wstępnie z władzami klubu, jeżeli chodzi o moją dalszą grę w Stali - mówi Tomasz Walat. - Nikt nie zaproponował mi rozwiązania umowy, ale nie mam też jeszcze pewności, że zostanę. Więcej będę wiedział w piątek, gdy ponownie będę rozmawiał z zarządem. Na pewno chcę zostać w zespole.
26-letni napastnik nie może zaliczyć jesiennych rozgrywek w barwach stalowowolskiej drużyny do udanych. Strzelił tylko jednego gola, a przeskok z czwartej ligi, w której grał w Izolatorze, okazał się na razie dla niego zbyt duży.
 

- W Stali musiałem przejść proces aklimatyzacyjny, pierwsza liga to znacznie wyższe progi - tłumaczy Tomasz Walat. - W skali od jeden do dziesięciu wystawiłbym sobie za grę jesienią w Stalowej Woli notę pięć. Uważam jednak, że po solidnym przepracowaniu przerwy zimowej, na wiosnę mógłbym prezentować się w „Stalówce” zdecydowanie lepiej. Muszę jednak dostać najpierw taką szansę.

Źródło: echodnia.eu
 

Komentarze (25)

~mikeal | 2008-11-27 11:30

Walat to dobry gracz, dlaczego tak nisko siebie cenisz Walacie.Zasługujesz na wyzszą note.Mysle ze Walat wiosna pokze co potrafi, aklimatyzacja i przeskok sprawily ze gral nerwowo i nie wszystko mu wychodzilo.Ale ja wierze w ciebie mocno Walat.Walat pokaz co potrafisz!!!

~as | 2008-11-27 11:56

Ja także dałbym tu szansę. O zawodniku można coś powiedzieć gdy przepracuje ze swoją drużyną okres przygotowawczy.

~... | 2008-11-27 12:16

A ja dałbym mu podwyżkę. Przecież to nadzwyczajny talent. Ehh Barany ! Nie stać nas na to. Na jego miejsce może wskoczyć ktoś inny, kto będzie wiedział jak strzelać gole.

~fanStali | 2008-11-27 12:38

Napewno on sie bardziej staral od Adamczyka tylko ze z tego raczej nic nie wynikalo.Walat moze zostac ale jako zmiennik czy rezerwowy na 20 minut gry.

~Stalowiec | 2008-11-27 12:59

Kolejna kaleka może na obrone go spowrotem tam gdzie kiedy,ś grał??????????

~stw | 2008-11-27 13:22

Na obronie mamy już Sałka, po co ci Walat tam?

~ehh | 2008-11-27 14:16

przeciez on nawet napastnkiem nie jest...wszyscy oceniaja go przez pryzmat strzelonych bramek w 4 lidze...a nie rzez gre jaka prezentuje...

~wer | 2008-11-27 14:59

sprzedac wszystkich
kupic caly nowy sklad
to jedyny ratunek

~CZESLAW 52 | 2008-11-27 16:41

WALAT ODEJDZ GOSCIU WSTYDU OSZCZEDZ!!!!JESTES TAK MARNYM ZAWODNIKIEM TWOJE MIEJSCE JEST CO NAJWYZEJ W 4 LIDZE....!!!!!

~.... | 2008-11-27 16:51

rozwiazac kontrakt to nie taka prosta sprawa. pamietacie drewnianego kowalczyka?? chcieli z niego zrezygnowac po jesieni ale mial kontrakt do czerwca i powiedzial im ze moga mu skoczyc i meczyli sie z nim do czerwca. tylko adamczyk byl taki naiwny ze zgodzil sie na rozwiazanie kontraktu

~fsf | 2008-11-27 19:22

Naiwny? Mial jako taki hymm honor i tyle. stwierdzil, ze nic tu dobrego po nim i odszedl. A ty bys pewnie ciagnal kase ile wlezie za odpier... maniany?

~.... | 2008-11-27 20:26

to nasz szanowny zarzad podejmuje decyzje w sprawie podpisywania kontraktow z drewniakami

~bik | 2008-11-27 20:35

NIE ZARZĄD ,ALE TRENER ICH ZAAKCEPTOWAŁ

~sklad | 2008-11-27 21:41

zgadzam sie z toba wer

~........... | 2008-11-27 22:12

Można kupić cała Kmite ,bo ta jest na sprzedaż,kończa sezon rezerwami,bo sponsor przeniósl się do Sandecji.Dziadki ruszyć dupska i do roboty!!!!!

~stalówka | 2008-11-27 22:46

patrze w statystyki z meczy rundy jesiennej i Walat na swoim koncie ma jedną bramke ale ma 3 asysty i zrobione przez siebie dwa karne dla naszej stalówki. nie był taki słaby moim zdaniem. jak dla mnie trzeba mu dać troche czasu i na wiosne bedzie dużo lepej grał...

~zks | 2008-11-28 07:23

Walat on nie potrafi grac!!Ludzie on w Izolatorze szczelal ale do pustej bramki,a w I lidze trzeba zapierd...

~:). | 2008-11-28 09:46

do bik ; fakt faktem trener wybiera zawodnikow do kadry ale.. co ma zrobic jak zarzad mu ciagle mowi, ze nie ma pieniedzy na transfery i Lach musi szukac wzmocnien z 4lidze?

~Dyer | 2008-11-28 10:45

Wywalczone karne zapisuje sie jako asyste. Zatem Walat ma na koncie 1 gol + 5 asyst. To daje 6 pkt w klasyfokacji kanadyjskiej. Ciekawe, ilu piłkarzy Stalowki moze sie pochwalic lepszym dorobkiem niz ten "cienki" Walat

~bbbb | 2008-11-28 11:02

jakie asysty??? jeden karny + 1 gol w 19 meczach. czy wy powariowaliscie?? to juz delikatnie grajacy kamil gesla stwarzal sobie co mecz 2 - 3 setki tylko ze ich nie wykorzystywal a gra walata polega na zgrywaniu pilek do tylu. zero gry jeden na jeden zero szybosci technika ........... nie ma takowej. jeden mecz pauzowal za kartki to w 18 meczach taki juda, bednarz, radawiec czy streciwilk strzeliliby napewno wiecej a to swoi ludzie a nie drewniaki

~ehh | 2008-11-28 13:03

to nie NHL ze asysty sie liczy...

~fans | 2008-11-28 13:16

ogólnie to słaba nasza cała drużyna a nie sam walat... trener łach też słaby trener...

~asir | 2008-11-28 13:56

Na chęciach się skończyło...Good bye!

~Stalowiec | 2008-11-28 14:27

WAleta przebił as dowidzenia !!!!!!!! Piłki nawet nie umiał podać dobrze to się nienadawał nawet z abramke pajac jeden!!1

~Z Kielc | 2008-12-2 20:19

Czytaj Echo Dnia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 678 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 302 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 259 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 388 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03647