Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Walat chce zostać w Stalówce

Walat chce zostać w Stalówce

Chcę nadal grać w pierwszoligowej Stali Stalowa Wola - deklaruje Tomasz Walat, napastnik, który przed sezonem przyszedł do naszego zespołu z Izolatora Boguchwała.
 

Jak przyznaje, nie jest na razie pewien swoich dalszych losów w „Stalówce”.
 

- Rozmawiałem tylko wstępnie z władzami klubu, jeżeli chodzi o moją dalszą grę w Stali - mówi Tomasz Walat. - Nikt nie zaproponował mi rozwiązania umowy, ale nie mam też jeszcze pewności, że zostanę. Więcej będę wiedział w piątek, gdy ponownie będę rozmawiał z zarządem. Na pewno chcę zostać w zespole.
26-letni napastnik nie może zaliczyć jesiennych rozgrywek w barwach stalowowolskiej drużyny do udanych. Strzelił tylko jednego gola, a przeskok z czwartej ligi, w której grał w Izolatorze, okazał się na razie dla niego zbyt duży.
 

- W Stali musiałem przejść proces aklimatyzacyjny, pierwsza liga to znacznie wyższe progi - tłumaczy Tomasz Walat. - W skali od jeden do dziesięciu wystawiłbym sobie za grę jesienią w Stalowej Woli notę pięć. Uważam jednak, że po solidnym przepracowaniu przerwy zimowej, na wiosnę mógłbym prezentować się w „Stalówce” zdecydowanie lepiej. Muszę jednak dostać najpierw taką szansę.

Źródło: echodnia.eu
 

Komentarze (25)

~mikeal | 2008-11-27 11:30

Walat to dobry gracz, dlaczego tak nisko siebie cenisz Walacie.Zasługujesz na wyzszą note.Mysle ze Walat wiosna pokze co potrafi, aklimatyzacja i przeskok sprawily ze gral nerwowo i nie wszystko mu wychodzilo.Ale ja wierze w ciebie mocno Walat.Walat pokaz co potrafisz!!!

~as | 2008-11-27 11:56

Ja także dałbym tu szansę. O zawodniku można coś powiedzieć gdy przepracuje ze swoją drużyną okres przygotowawczy.

~... | 2008-11-27 12:16

A ja dałbym mu podwyżkę. Przecież to nadzwyczajny talent. Ehh Barany ! Nie stać nas na to. Na jego miejsce może wskoczyć ktoś inny, kto będzie wiedział jak strzelać gole.

~fanStali | 2008-11-27 12:38

Napewno on sie bardziej staral od Adamczyka tylko ze z tego raczej nic nie wynikalo.Walat moze zostac ale jako zmiennik czy rezerwowy na 20 minut gry.

~Stalowiec | 2008-11-27 12:59

Kolejna kaleka może na obrone go spowrotem tam gdzie kiedy,ś grał??????????

~stw | 2008-11-27 13:22

Na obronie mamy już Sałka, po co ci Walat tam?

~ehh | 2008-11-27 14:16

przeciez on nawet napastnkiem nie jest...wszyscy oceniaja go przez pryzmat strzelonych bramek w 4 lidze...a nie rzez gre jaka prezentuje...

~wer | 2008-11-27 14:59

sprzedac wszystkich
kupic caly nowy sklad
to jedyny ratunek

~CZESLAW 52 | 2008-11-27 16:41

WALAT ODEJDZ GOSCIU WSTYDU OSZCZEDZ!!!!JESTES TAK MARNYM ZAWODNIKIEM TWOJE MIEJSCE JEST CO NAJWYZEJ W 4 LIDZE....!!!!!

~.... | 2008-11-27 16:51

rozwiazac kontrakt to nie taka prosta sprawa. pamietacie drewnianego kowalczyka?? chcieli z niego zrezygnowac po jesieni ale mial kontrakt do czerwca i powiedzial im ze moga mu skoczyc i meczyli sie z nim do czerwca. tylko adamczyk byl taki naiwny ze zgodzil sie na rozwiazanie kontraktu

~fsf | 2008-11-27 19:22

Naiwny? Mial jako taki hymm honor i tyle. stwierdzil, ze nic tu dobrego po nim i odszedl. A ty bys pewnie ciagnal kase ile wlezie za odpier... maniany?

~.... | 2008-11-27 20:26

to nasz szanowny zarzad podejmuje decyzje w sprawie podpisywania kontraktow z drewniakami

~bik | 2008-11-27 20:35

NIE ZARZĄD ,ALE TRENER ICH ZAAKCEPTOWAŁ

~sklad | 2008-11-27 21:41

zgadzam sie z toba wer

~........... | 2008-11-27 22:12

Można kupić cała Kmite ,bo ta jest na sprzedaż,kończa sezon rezerwami,bo sponsor przeniósl się do Sandecji.Dziadki ruszyć dupska i do roboty!!!!!

~stalówka | 2008-11-27 22:46

patrze w statystyki z meczy rundy jesiennej i Walat na swoim koncie ma jedną bramke ale ma 3 asysty i zrobione przez siebie dwa karne dla naszej stalówki. nie był taki słaby moim zdaniem. jak dla mnie trzeba mu dać troche czasu i na wiosne bedzie dużo lepej grał...

~zks | 2008-11-28 07:23

Walat on nie potrafi grac!!Ludzie on w Izolatorze szczelal ale do pustej bramki,a w I lidze trzeba zapierd...

~:). | 2008-11-28 09:46

do bik ; fakt faktem trener wybiera zawodnikow do kadry ale.. co ma zrobic jak zarzad mu ciagle mowi, ze nie ma pieniedzy na transfery i Lach musi szukac wzmocnien z 4lidze?

~Dyer | 2008-11-28 10:45

Wywalczone karne zapisuje sie jako asyste. Zatem Walat ma na koncie 1 gol + 5 asyst. To daje 6 pkt w klasyfokacji kanadyjskiej. Ciekawe, ilu piłkarzy Stalowki moze sie pochwalic lepszym dorobkiem niz ten "cienki" Walat

~bbbb | 2008-11-28 11:02

jakie asysty??? jeden karny + 1 gol w 19 meczach. czy wy powariowaliscie?? to juz delikatnie grajacy kamil gesla stwarzal sobie co mecz 2 - 3 setki tylko ze ich nie wykorzystywal a gra walata polega na zgrywaniu pilek do tylu. zero gry jeden na jeden zero szybosci technika ........... nie ma takowej. jeden mecz pauzowal za kartki to w 18 meczach taki juda, bednarz, radawiec czy streciwilk strzeliliby napewno wiecej a to swoi ludzie a nie drewniaki

~ehh | 2008-11-28 13:03

to nie NHL ze asysty sie liczy...

~fans | 2008-11-28 13:16

ogólnie to słaba nasza cała drużyna a nie sam walat... trener łach też słaby trener...

~asir | 2008-11-28 13:56

Na chęciach się skończyło...Good bye!

~Stalowiec | 2008-11-28 14:27

WAleta przebił as dowidzenia !!!!!!!! Piłki nawet nie umiał podać dobrze to się nienadawał nawet z abramke pajac jeden!!1

~Z Kielc | 2008-12-2 20:19

Czytaj Echo Dnia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 50 285 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 5 622 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 20 708 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 044 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.05562