Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zebranie Stowarzyszenia Kibiców SSW

Zebranie Stowarzyszenia Kibiców SSW

Kolejne zebranie nowych i starych członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola odbędzie się dzisiaj tj. czwartek o godzinie 19:30 w pubie DVD przy ulicy Poniatowskiego 8.


Zapraszamy wszystkich chętnych.

Więcej informacji o SKSSW na stronie www.skssw.pl

Komentarze (27)

~mikeal | 2008-11-27 11:33

trzeba pogadac i obgadac jak sie sprawy maja,na przyklad o tym hehe jak koszykarze wczoraj dokonali rzeczy niemozliwej, przegrali z zespolem o statusie polamatorskim i ktora dostawala w dupe od innych 60-cioma punktami roznicy.Dalej dyrektorku skup sie na koszu,na niego zawsze jest kasa a na pilke nie!

~miki | 2008-11-27 12:54

ja w sprawie tej drużyny w koszykówke SWBA jak mam sie skontaktowac pozdro Stalówka & racovia & Resovia BSNT 1938 & 1921 & 1905

~SKSSW | 2008-11-27 13:30

W sprawie SWBA to tutaj masz wszytskie informacje: » http://www.skssw.pl

Nabór osób chętnych potrwa do 15 grudnia 2008 lub do wyczerpania miejsc w „kadrze” .

Jeżeli uda nam się zebrać drużynę, rozpoczniemy rozgrywki 4 stycznia 2009 r. Mecze odbywają się w niedziele od godz. 10 do 13:30.

Swoje zgłoszenia prosimy przysyłać mailem na adres: monika.krawiec@gmail .com, lub stalowka@gmail.com podając imię, nazwisko, wiek, wzrost i telefon kontaktowy.

~autor | 2008-11-27 14:04

o dupe rozbic cale to stowarzysznie

~d. | 2008-11-27 14:18

tez jestem tego zdania najlepiej obejrzmy sobie mecz lecha w kapciach z popcornem a pozniej zapiszemy sie do wiary lecha i kupmy sobie bravo sport z plakatem cristiano ronaldo na pol pokoju.ave.

~Kibic | 2008-11-27 14:21

Juz 2 raz pisze poprzedni komentarz usunieto:/Nie mozna nastepnym razem uzgadniac godziny tak zeby nie lecial zaden mecz tak jak teraz Lech-CSK ?? Juz sie ugadalem na ogladanie w domu wiec ja dzisiaj odpadam:)

~kibic | 2008-11-27 14:23

To przyjdź po meczu. Albo obejrzyj sobie w DVD. Jeszcze sie taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził.

~d. | 2008-11-27 15:22

gowno kogo to interesuje czy ogladasz mecz czy masz inne ciekawsze plany, nie chcesz nie idziesz nikt nikogo nie zmusza. jedni cos robia inni klikaja na stronce tak bylo jest i bedzie.

~miki | 2008-11-27 16:05

w sprawie SWBA prubuje wysłac dane 5 razy sa jakies błedy nie wiem co jest

~SWBA | 2008-11-27 17:06

W sprawie SWBA wyślij na stalowka@gmail.com

~Do SWBA | 2008-11-27 17:28

juz wysłałem dzieki wielkie pozdro i teraz musze czekac na telefon wysłałem Pani Monice

~kibic | 2008-11-27 22:10

Kmita się sypie,na 100% dokończą sezon rezerwami i tu jest dobra wiadomość.Po pierwsze jednego rywala mniej i będą spadały już tytlko 3 drużyny,po drugie są do wzięcia b dobrzy zawodnicy,tylko czy dziadki nieroby o tym wiedzą,przecież oni żyją w epoce kamienia łupanego i nawet nie wiedzą co to internet,może ktoś kumaty by im naraił tę sprawę.Większośc idzie do Sandecji a ta ma awansować do 1 ligi,ale jest masę dobrych piłkarzy i bez żadnych pieniędzy za transfery,bo mają kartę w ręce.Już teraz wiem dlaczego Fabian,Cios i Cebula są zainteresowani grą w Stalówce,tylko czy klub sprosta im wymaganiom finansowym?

~Stal | 2008-11-28 11:56

Kmita... ale i Jastrzębie, 20 zawodników w końcu jest wystawionych na listę transferową, jest z czego wybierać.

~STAL ZKS | 2008-11-28 12:12

~zks | 2008-11-28 12:40

Szkoda młodego Szlęzaka,bo grał całkie,nieżle,pozost ali to się zgodzę.Brakuje w tej grupie jeszcze Tadka,Sałka,Jeżewski ego i Uwakwe.Niech spadają z tego klubu!

~talenciarz | 2008-11-28 13:42

proponuje za nich wojciecha tofila i krzysztofa spyrke z kp zdziary i piotra niemca z sokola,sa to super talenty i dla nich klasa okregowa to marnuja sie

~recenzent | 2008-11-28 14:04

jeszcze pozbyc sie salka i kupic 3 dobrych zawodnikow ofensywnych i jakiegos mlodzika za salka bo napewno sa w regionie lepisi od niego

~UOP | 2008-11-28 14:48

Dokładnie trzeba jeszcze sciagnac 3-5 solidnych zawodników i wtedy mozna cos myslec o walce w pierwszej 12, aby uniknąc baraży. Napastnik, srodkowy pomocnik i obrońca na tych pozycjach potrzeba STALÓWCE nowych zawodników.

~Juniora | 2008-11-28 15:20

Ja proponowal bym Jakuba Tofila z Pysznicy naprawde super chłopaczek dotychczas 2 po Gilarze, ogral by sie chlopak

~.... | 2008-11-28 15:31

dajcie spokoj z kolesiami z okregowki nam trzeba wzmocnien a nie wymiany czy uzupelnienia. wzmocnieniem nbylby np janek cios doskonale znany w stalowce(pomijajac dzieci)

~bolo | 2008-11-28 15:49

ale wy pier**** tam wyzej jaki kuba tofil jaki wojcech totofil przeciesz ci kolesie graja w okregowce na takim poziomie ze szok a weszli by na boisko w stalowce i by mieli kupe w spodenkach..no ale jak myslicie zetakie talenty to na testy i zobaczymy..

~Kibic | 2008-11-28 17:43

Koles nawet moze pod blokiem pilke kopac aby byl dobry.Przetestowac mozna :)nic nie mamy do stracenia:)

~ja | 2008-11-28 18:53

ja jestem ciekawy kto wczesniej tych zawdonikow obserwowal i stwierdzil ze moga decydowac o obliczu druzny grajacej w 1 lidze a po pol sezonu rozwiazuje z nimi konkrakty bo ja na przyklad widzialem od poczatku ze pan adamczyk i walat sie nie nadaja ale widocznie panowi hnatkiwczi , kijak i pan lach stwierdzili ze beda oni stanowic sile . ale czego sie spodziewac po 00 samo bo nasza druzyne stanowi pan salek ze strazaka przyszlow czy pan jezewski a pozbytu sie ludzi ogranych jak plakus iwanicki czy nawet streciwilkn. takich jak tam zawodnicy to sie pozybylismy z juniorwo w tamtym sezonie i graja po wisoxkach ale lepiej placic komus po 3-4 tys niz dac swoim po 700 zl . dziekuje j

~jefrey | 2008-11-28 19:59

do wyżej -a Ty to trzeżwy jesteś?????

~do jeyrej | 2008-11-28 22:21

tak. a ty chyba nie to powiedz swoje zdanie jak tak wszystko wiessz moze powiesz ze adamczyk walat byli lepsi od iwana palki i lipeckiego a brali porownywalny hajs

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 31 754 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 38 898 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 34 684 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 36 417 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03994