Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bilans zawodników Stali w rundzie jesiennej.

Bilans zawodników Stali w rundzie jesiennej.

Stal imponująco rozpoczęła rozgrywki ligowe. Potem było już zdecydowanie gorzej. Forma piłkarzy ze Stalowej Woli spadała. Najlepszym strzelcem zespołu był Abel Salami, który zdobył dla zielono-czarnych pięć goli.

W rundzie jesiennej w barwach Stali wystąpiło 19. zawodników. Jedni dostawali więcej szans, inni mniej. Poniżej przedstawiamy szczegółowe zestawienie dokonań poszczególnych piłkarzy Stalówki w rundzie jesiennej.

Piotr Adamczyk: 15 meczów, 0 w pełnym składzie, 11 z ławki, 490 minut, 0 żółtych kartek, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Adrian Bartkowiak: 16 meczów, 5 w pełnym składzie, 4 z ławki, 958 minut, 3 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Piotr Gilar: 4 mecze, 0 w pełnym składzie, 4 z ławki, 54 minuty, 0 żółtych kartek, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Jonasz Jeżewski: 11 meczów, 0 w pełnym składzie, 7 z ławki, 411 minut, 3 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Kamil Karcz: 13 meczów, 0 w pełnym składzie, 6 z ławki, 600 minut, 1 żółta kartka, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Tadeusz Krawiec: 18 meczów, 16 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1586 minut, 7 żółtych kartek, 0 czerwonych kartek, 1 bramka, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Krystian Lebioda: 18 meczów, 18 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1620 minut, 3 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Jakub Ławecki: 12 meczów, 4 w pełnym składzie, 3 z ławki, 815 minut, 1 żółta kartka, 0 czerwonych kartek, 2 bramki, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Jacek Maciorowski: 16 meczów, 15 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1433 minut, 2 żółte kartki, 1 czerwona kartka, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Bartłomiej Piszczek: 19 meczów, 19 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1710 minut, 4 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 1 bramka, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Abel Salami: 17 meczów, 17 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1530 minut, 5 żółtych kartek, 0 czerwonych kartek, 5 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Damian Sałek: 6 meczów, 2 w pełnym składzie, 4 z ławki, 238 minut, 1 żółta kartka, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Artur Szlęzak: 11 meczów, 0 w pełnym składzie, 7 z ławki, 350 minut, 2 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 1 bramka, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Krzysztof Trela: 18 meczów, 17 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1608 minut, 2 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 4 bramki, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Longinus Uwakwe: 15 meczów, 6 w pełnym składzie, 2 z ławki, 1131 minut, 7 żółtych kartek, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Tomasz Walat: 18 meczów, 1 w pełnym składzie, 5 z ławki, 1119 minut, 4 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 1 bramka, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Jaromir Wieprzęć: 16 meczów, 15 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1439 minut, 5 żółtych kartek, 1 czerwona kartka, 4 bramki, 0 bramek samobójczych, 2 strzelone karne, 0 nie strzelonych karnych.

Stanisław Wierzgacz: 1 mecz, 1 w pełnym składzie, 0 z ławki, 90 minut, 0 żółtych kartek, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

Tomasz Wietecha: 18 meczów, 18 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1620 minut, 1 żółta kartka, 0 czerwonych kartek, 0 bramek, 0 bramek samobójczych, 0 strzelonych karnych, 0 nie strzelonych karnych.

 

Źródło: SportoweFakty.pl


Komentarze (95)

~.... | 2008-11-30 19:13

tomasz walat 1119 minut na boisku i jedna bramka.............. . brawo

~kibicka | 2008-11-30 22:58

BRAWO MARIUSZ!!!!!!!!!

~dzon | 2008-12-1 00:05

tomasz nie jest najgorszy lepszy jest Chmiest z Arki nie strzelil bramki od 2006 roku bhahahaa napastnik ;d

~lubelak | 2008-12-1 09:17

Piłkarze Motoru wciąż nie wiedzą, jaka przyszłość czeka ich w lubelskiej drużynie.

Niektórzy poważnie zastanawiają się nad zmianą pracodawcy. Janusz Iwanicki otwarcie przyznał, że ma propozycję z Wisły Płock. Z kolei Marcin Popławski niedługo może udać się do Kielc.

- Mam konkretną ofertę pierwszoligowego klubu - powiedział Janusz Iwanicki. - Właściwie mogę zdradzić, że chodzi o Wisłę Płock. Nie ukrywam, że przejście do tego zespołu może być dla mnie olbrzymią szansą, tylko jest pewien problem - mam ważny kontrakt z Motorem.

Umowę podpisałem na dwa lata, a dopiero po roku byłaby możliwość wynegocjowania kwoty odstępnego. W tej chwili zastanawiam się nad innymi rozwiązaniami. Liczę, że uda mi się jakoś dogadać z lubelskimi działaczami. Jeżeli nie, okazja przejdzie bokiem. Nie chcę rozstrzygnięć na siłę, ale przyznaję, że czarę goryczy przelała kradzież naszych dokumentów, pieniędzy i telefonów. Nadal mocno przeżywam to przykre zdarzenie.

Wcześniej rozstanie z klubem zasygnalizował kapitan drużyny Marcin Popławski. Zawodnik uzgadnia nawet warunki odejścia, chociaż wciąż trudno powiedzieć, jaki obierze kierunek. Nieoficjalne dowiedzieliśmy się, że Popławski może trafić do Korony Kielce.

Czy Motor puści swoich kluczowych zawodników? Działacze twierdzą, że zrobią wszystko, aby ich zatrzymać, ale na razie muszą pracować nad uzdrowieniem sytuacji finansowej. Mieli o niej radzić w minionym tygodniu, jednak do zebrania zarządu nie doszło. Prezes Tomasz Chmura był zajęty rozmowami z przedstawicielem angielskich inwestorów.

W spotkaniu uczestniczył też zastępca prezydenta Lublina Włodzimierz Wysocki, ale na tym etapie nie mogły zapaść konkretne decyzje. A czasu na uporządkowanie spraw jest coraz mniej i okoliczności mogą wymusić pewne ruchy kadrowe.

Nie tylko Motor przeżywa ciężkie chwile. Duży kryzys dopadł Kmitę Zabierzów, z którym ograniczył współpracę dotychczasowy strategiczny sponsor. W efekcie dziesięciu zawodników przenosi się do II-ligowej Sandecji Nowy Sącz.

Kłopoty przeżywają także w GKS Jastrzębie. Z kolei zarząd Odry Opole postanowił nie przedłużać umowy z trenerem Andrzejem Prawdą. Nowy szkoleniowiec nie jest jeszcze znany.

~........... | 2008-12-1 10:23

Mam nadzieję,że na sobotęwszyscy przygotują białe chusteczki i pomachamy nimi pamule,życząc powodzenia na dalszą drogę,ale już nie trenerską.Dobry doping też by się przydał,bo z tego co wiem,to przyjeżdża klu kibica z Krosna w sile 200 osób,chyba nie pozwolimy im sie zagłuszyć?

~... | 2008-12-1 10:56

Moze mobilizacja :D:D na kosza jakas:D nie wie ktos jak tam Mosir Krosno z Karpatami ma kontakty??;> bo jak dobre to moze byc ciekawie:D jak cos to jakies info na stronce by się przydało pozdro

~Slawek | 2008-12-1 11:58

Bartłomiej Piszczek: 19 meczów, 19 w pełnym składzie, 0 z ławki, 1710 minut, 4 żółte kartki, 0 czerwonych kartek, 1 bramka, 0 bramek, winny 17 goli ktore dostala stal

~sezonowca!~ | 2008-12-1 13:14

saezonowca na koszu dziekujemy:P

~Nie kumam | 2008-12-1 13:30

Ziutek jakiś tam. 16 meczy, 9 w pełnym składzie 3 z łąwki a co z reszta? chyba nie potrafie tego zinterpretować....

~BartekSTW | 2008-12-1 14:18

Odchodzą: Piotr Adamczyk (N - ?), Adrian Bartkowiak (O - ? ), Jonasz Jeżewski (P - ? ), Kamil Karcz (P - ? ), Jakub Ławecki (O - ? ), Artur Szlęzak (P - ?), Tomasz Walat (N - Stal Rzeszów , Izolator Boguchwała )



czy cos jeszcze do opinii publicznej nie przeszlo czy nadchodzi wyprzedaz zawodnikow Stalowki?? Bartkowiak, Lawecki,Karcz czy zarzad zwariowal??? maja jakies alternatywy ??

~Biel | 2008-12-1 16:16

SCHLAGE PODAJ NAZWISKA NOWYCH PILKARZY STALOWKI !

~elo | 2008-12-1 16:17

i w lutym ich nie poznamy...hue juz zrobili transfery !

~kibic | 2008-12-1 17:44

Karcz i Bartkowiak powinni zostać,są dobrzy i przydali by się na 2 rundę,napewno lepszych nie znajdą,a zawsze mogą trafic na gorsze niewypały.Karcz jak wyleczy kontuzję,jest dobry technicznie i zaszam zamiesza,a Bartkowiak nie na obronę,tylko w pomocy,tam radzi sobie zypelnie dobrze,jest bardzo ambitny.Wolę ich niż jakiś cieniasów z 4 ligi,którzy pewnie się nie sprawdzą.

~EMEGQ | 2008-12-1 18:32

Sprzedam :

*Koszulkę czarną z napisem "Stalówka" -1938- rozmiar "L"
*Koszulkę białą 70 lat z zielonym napisem z prozdu rozmiar "L"
*Telefon LG KG800 - stan bardzo dobry z okablowaniem , adapterem bluetooth pudełkiem w pełni kozacki Wink
*Telefon SE T610 (cena do uzgodnienia)

~EMEGQ | 2008-12-1 18:33

GG ; 9999299

~.... | 2008-12-1 18:49

» http://90minut.pl/news.php?id=811192


taki Kolejarz Stróże na 2 obozy sie wybiera...

~zzz | 2008-12-1 19:18

ciekawe co nasz zarzad zrobi z wziaku z tymi porazkami koszykarzy...znajac inncyh dzilaczy z innych klubow po takich porazkach wsteo na mecz bylby za free ale u nas na taki pomysl napewwno nie wpadna..

~kibic Stali | 2008-12-1 20:17

Ze stronu Mosiru Krosno wynika ,ze wybierają się do Nas w dużej liczbie na mecz w koisz w sobotę.Mam nadzieję,że prawdzwi kibice stęsknieni za dopingiem przyjda na ten mecz i stworzymy prawdziwy kocioł ,w koncu to derby prawie jak z Siarą.Chyba ,że pozwolimy przybyszom,by rządzili u Nas w naszej hali.Zmobilizujmy się i pokażmy jak bawi się Stalówka,ciul z wynikami i nieudacznikiem pamułą,trzeba w tym dniu wesprzeć zespół dopingiem,a przede wszystkim pokazać krośnianom ich miejsce w szyku.

~cichy | 2008-12-1 20:53

jeestem zdecydowanie z tym..!! zmobilizujmy sie na mecza w kosza..! pokazmy koszykarzom ze jestesmy znimi ..!!

Tylko ZKS..!

~bezradny | 2008-12-1 21:03

a czy to stronka kosza? NIE! więc zróbcie sobie stronke kosza i tam siejcie tą swoja smieszna propagande.

na wyjazdu nie ma komu jeździć ale na kosza piknikowy sporcik na dupce posiedzieć i patrzec jak kolejny raz te patalchy przegrywaja i biora po 10 tys za miecha. Śmiech na sali. WIĘC WON Z TYM KOSZEM STAD !

Admin żyj coś i usuwaj te głupie wpisy na temat kosza bo ta stronka nie jest poświecona koszykówce TYLKO PIŁCE NOŻNEJ !

~antykosz | 2008-12-1 21:16

niech zlikwidują kosza, niech was ciecie zaglusza, niech was pobija, a co jest najbardziej pewne znow wygraja, jak mozna patrzec na takie dziadostwo???? Lepiej juz pierdziec w lozko, jakby mi dawali 10 zl na mecz, to nie chcialo by mi sie isc. Co to jest w ogole koszykowka? Sport dla Murzynow, i dla zarzadu ZKS STAL... niestety

~... | 2008-12-1 21:55

a ja mam was w dupie i pujde na kosza i mam nadzieje ze będzie dobra Ekpa. jestem kibicem piłki jestem na kazdym meczu i na wiekszosci wyjazdów i przyznaję sie ze na kosza chodze rzadko. ale lubie isc na mecz w którym wiem ze będzie doping typu siarka czy playoff ze zniczem. i mam nadzieje ze na Mosir tez bedzie dobra ekipa. i morzecie mówic ze jestem jakims sezonowcem kosza ale szczerze to mam w dupie isc na mecz zapłacic 12zł i poklaskac troche więcej. wole wydac te 12 zł 3 razy w roku ale na mecz na którym jestem pewien ze bedzie doping!!! pozdro i mam nadzieje do zobaczenia na "meczu" pozdro!!

~... | 2008-12-1 21:56

mozecie* z pospiechu

~Volzerex | 2008-12-1 23:42

Kamil Karcz (P - ? ), Jakub Ławecki ??

Po*eba** im sie temu zarządowi?

~andzej | 2008-12-2 09:15

O której jest ten mecz w kosza i kiedy ?

~do wyzej | 2008-12-2 09:22

w sobote o 17

~fanStali | 2008-12-2 10:19

Piechniak odchodzi z Polonii, niech wraca do Stali!

~Stal | 2008-12-2 11:10

Wyjazd do Stalowej Woli. Klub Kibica MOSIR Krosno organizuje wyjazd na derby do Stalowej Woli. Mecz odbędzie się w sobotę 6-go grudnia o godzinie 17:00. Wyjazd planowany jest na godzinę 13:00. » http://kosz.info/kibice.php?q=6

~marek | 2008-12-2 13:14

hehehe to bedzie mecz na wysokim poziomie, czemu nie pojdziecie sladem kibicow innych druzyn i nie zbojkotujecie jakiegos meczu, tzn nikt nie przyjdzie na mecz itp, tylko chcecie jakies rekordy frekwencji,co wam to da? tak samo jak parioda z tym calym strajkiem teraz wrecz na lublin chce jechac 1000 osob za pokrakami zamiast zbojkotowac,mysle ze bojkot by podzialal na grajkow mobilizujaco.. a tak znow bedzie nic sie nie stalo i bedziecie przyklaskiwac dyrektorkowi i grajkom do samego konca az spadna z tej ligi.. no ale frekwencja bedzie to najwazniejsze co nie..

~JPna100% | 2008-12-2 14:04

Bedziesz widzial 1000 osob w Lublinie jak swinia niebo.. 300-400 osob to max po tym co sie ostatnio dzieje miedzy klubem a kibicami i kibicami a... kibicami.

~Pablo | 2008-12-2 14:35

~fff | 2008-12-2 14:39

do spraw kosza jest odpowiedni dzial na forum odpowiedni dzial i temat na forum tam zapraszamy.

~Rudnik | 2008-12-2 14:56

Moze trener Łach by sie wybrał na turniej do rudnika bo naprawde bedzie wiele ciakwych druzyn moze tam uda sie kogos znalesc.

~lolll | 2008-12-2 15:00

Po raz pierwszy od dłuższego czasu na wyjazd wybrali się kibice KSZO, którzy w ostatnich miesiącach uchodzą za ekipę własnego stadionu./info LEGIALIVE>PL



tak sie boicie ze na wyjazdy ne jezdzicie;ddd

~fan | 2008-12-2 15:09

Iwanicki spowrotem w stalowce

~BartekSTW | 2008-12-2 15:53

co do Iwana nie uwierze poki Go nie zobacze na treningu Stalowki i artykule o podpisaniu z nim kontraktu.....zaraz sie dowiemy ze Piechniak wraca....po co nadmuchiwac tak balon zeby pozniej sie okazalo ze przyjda same juniory z ME....
AVE STALOWKA !

~.... | 2008-12-2 16:34

co do iwana to chlopak sie u nas wypromowal a jak poszedl po kilku latachgry po podwyzke to nie bylo 500 zl miesiecznie zeby dolozyc.druga sprawa ze lach wymagal od niego niewiadomoczego a sciagna takie lajzy jak walat adamczyk szlezak jezewski. wolalbym jednego iwana zamiast tych czterech. koles nigdy nie sciemnial ze cos mu strzyka ze katarek ma tylko zapier.....

~... | 2008-12-2 16:44

Do Rudnik wez chlopcze ... nie oslabiaj mnie takimi wipsami

glabie to nie jest okregowka czy czwarta liga zeby grali goscie z lapanki tu trzeba profesjonalistow a nie grajkow podblokowych ...... kedy to wrescie zrzumicie ludzie przestancie pierdzelic takie bzdety ze gdzies tam w rodniku costam czy w klyyzowie jest grajek co ost bramke strzelil moze by sie nadal ......... bo to sie mija z celem

~;] | 2008-12-2 17:28

Kuba Blaszczykowski 3 lata temu gral w 4 lidze.....nawet jesli chodzi o Stalowke to Mietek,Tadek czy Kusiak -wszyscy ci zawodnicy zaczynali w nizszych ligach......w nizszych ligach jest w ch... mlodych zdolnych zawodnikow...tylko trezba umiec i chciec ich wyszukac;]

~żaba | 2008-12-2 18:10

Cześć, jestem w pracy na drugiej zmianie, kłade wlasnie grabiami kostke brukowa i chcialbym kupic koszulke Stalówki tylko zebym nie musial zwezac w rekawkach pod pachami.
z budowlanym pozdrowieniem Mariusz.
Kontakt poprzez portal naszaklasa.pl

~..... | 2008-12-2 18:11

Durniu nam nie trzeba mlodych zawodnikow co za 5 lat bd gwiazdami .. tylko zawodnikow "starych wyjadaczy" zeby pomogli nam sie w lidze utrzymac

co z tego ze typ za piec lat bedzie nawet reprezentatem PL skoro i tak w stalowej nikt z nim nie podpisze kontraktu dluzej niz na rok wiec sie ogarnij i mysl co piszesz

~Armateks | 2008-12-2 18:30

» http://www.90minut.pl/transfery.php?..... kto jest przymierzany do gry w Stalowowolskim zespole a kto odchoodzi:)

~kibic | 2008-12-2 18:56

Mówiłem ,że Iwan jeszcze dostanie po dupie w motorku i przyjdzie na kolanach do Stalówki.Nic do niego nie mam,wręcz Go bardzo lubie,ale odchodząc ze Stali myślał,że wszystkie rozumy pozjadał i że wyrwał się z bagana.Tylko tyle ,ze w Lublinie jeszcze wiekszy burdel,a w dodatku kibice złodzieje okradli własnych piłkarzy.U Nas przynajmniej u kibiców miał wielki szacun.Iwan nie pokazuj foch,tylko wracaj do Stalówki,nikt tu Ci złewgo słow nie powie,mimo,że poszedłes grać do domu wroga!

~iks | 2008-12-2 18:57

Mam nadzieje ze ta złotówa Iwanicki juz sie tutaj nie pojawi. Nam trzeba wzmocnień a nie wyrobników patrzacych na piłke przez kase i tylko szukających gdzie by tu cos zarobic . Gnij w tym Lublinie

~maro | 2008-12-2 19:05

Kolego iks zauważ,że nie tylko Iwan ale wszyscy piłkarze i to nie tylko w naszym klubie patrzą na kasę przez pryzmat piłki i patrzą gdzie by tu pość żeby zarobić.Patriotów już nie ma ,wyginęli podczas wojny,teraz wzyscy żyją i pracują tylko dla kasy a nie dla idei.Gdyby Krystek czy balon dostali lepszą ofertę z innego klubu,myślisz ,żeby nie przeszli,za bardzo naiwny jesteś.Iwan by sie przydał bez 2 zdań,myślę,że zrozumiał swije błędy ,a lesne dziadki swoje.

~Bono | 2008-12-2 19:43

Kolego Maro, mów za siebie, a nie za wszystkich, to że Ty żyjesz dla kasy to nie znaczy że każdy taki jest, ja i nie tylko ja, taki nie jestem. Dla mnie ważniejsza jest idea, i tym się w życiu kieruję. Na kasie zależy mi bardzo mało. Więc to Ty naiwny jesteś myśląc że wszyscy myślą tak jak Ty. To tak na marginesie bo tego typu opinie mnie bardzo drażnią. Pozdrawiam.

~kibic | 2008-12-2 19:57

idea???? zapomnij lepiej miec wiecej kasy i zyc w miare normalnie czy pozyczac od znajomych na chleb ale miec idee. dla idei mozna grac za free na lzsie a nie utrzymywac rodzine

~19seed38 | 2008-12-2 19:57

do .... wez sie ogranij ;/ nawet jak bedziesz mial tych swoich \" starych wyjadaczy\" to co ? zagraja slaby mecz i wiadome ze bedziesz po nich jezdzil;/ aa popatrz na gilara ma 17 lat i juz jest wysokiej klasy zawodnikiem jakby dostawal wiecej szans na gry to moge sie zalozyc ze to on bylby motorem napedowym stalowej
wiecej mlodych zawdnikow trzeba swiezej krowi ktorzy nie beda walczyc o utrzymanie tylko o to zeby grac i wygrywac bo mlody bedzie walczyl a jak ty to napisales \" stary wyjadacz\" bedzie gral dla kasy jego bedzie jeb ***czy wygraja czy nie oczywiscie to jest moje zdanie nie obrazajac nikogo !
pozdro dla kumatych

~Armateks | 2008-12-2 20:13

najazd kibiców najazdem może nas być 50 a jak w sektorze będą wszyscy z Krosna co dojadą to może 70 trudno powiedzieć. Z tego co się dowiedziałem

~Bono | 2008-12-2 20:32

Kibicu, ja sie nie licytuje jak lepiej myśleć a jak nie, wiem że wg Ciebie żyć normalnie to mieć więcej kasy, ale dla mnie żyć normalnie to żyć wedle swoich przekonań a nie wbrew nim bo inni tak żyją i mi mówią. A moje przekonania są takie że pieniądze nie są najważniejsze i tym się w życiu kieruję więc mój komentarz to nie puste frazesy. A Ty możesz żyć dla kasy, masz takie prawo, więc jeśli tak chcesz to tak żyj. Ty nie rozumiesz jak można nie stawiać idei ponad pieniędzmi a ja nie rozumiem jak można stawiać pieniądze ponad ideą, ja mam takie poglądy a Ty inne i obydwaj mamy do tego prawo. Mój komentarz miał na celu tylko wytknięcie koledze Maro, że to on jest naiwny myśląc że każdy żyje według jego zasad, a tak nie jest. Mógłbym nic nie pisać bo to off top ale mnie zawsze takie opinie drażnią bo odbieram to tak jakby ktoś mi mówił że mam myśleć tak jak on. Takich ludzi jest jeszcze trochę, i pewnie zawsze będą. Pozdrawiam.

~... | 2008-12-2 21:20

iwanicki moze do dupy odejsc ma kontrakt na dwa lata wiec ktos by go msuial wykupic

~do armaksa | 2008-12-2 21:27

po h***** klikasz z jakimis pajacami z krosna opamietaj sie człowieki i nie rób wstydu bez komentarza i chwali sie jeden z drugim na GG ze rozwawiaja z gosciami z Krosna k**** opamietajcie sie pajace

~lubelak | 2008-12-2 21:50

Iwan i kilku innych z Motoru chcą rozwiązać kontrakty i prawdopodobnie im się to uda. Dlatego nic za to nie trzeba płacić.

Co do kradzieży, to i w SW się to zdarzylo nie dawno. Ale w SW szybko znaleziono winowajców i fanty, w Lublinie nie. I taka jest różnica.

~do lubelak | 2008-12-2 21:58

co ty pier***** jak słyszałem ze nie chca isc puscic i załatwia sponsorów a ty nie poruwnuj złodziejów w stw a w lublinie pajacu pozdro STALÓWKA & RACOVIA & RESOVIA BSNT 1938 & 1921 & 1905

~spoaring | 2008-12-2 23:29

Motor Lublin 2-3 Spartakus Szarowola

~BartekSTW | 2008-12-2 23:57

na 90minut w kategorii transfery juz nie figuruje nazwisko Iwana jesli chodzi o zawodnikow przychodzacych do Stalowki :) falszywy alarm ;)

~koles | 2008-12-3 04:07

ja t bym stawial na mlodzierz..
i powinni zrobic druga druzye stalowki .nie kurde jakies fuzje tylko w stalowej zeby ci juiorzy mieli sie gdzie ogrywac..

~Autor | 2008-12-3 08:08

Jestescie smieszni jezeli uwazacie ze taki pilkarz jak Iwanicki czy inny wiodacy pilkarz swojej druzyny przyjdzie do Stalowej - a Piechniak tym bardziej czy wy wiecie jaki kontrakt trzeba by bylo mu dac!! Zyjecie w swiecie bajek i telewizyjnej ligi mistrzow - to nie Fifa 09 tylko zycie - a Piechniak zagra w Jagielloni:P zaorac to boisko! I wybudowac tam AQUAPARK!

~iks | 2008-12-3 11:24

Zgadzam sie ze kazdy pilkarz grajac w piłke chce zarabiac wiecej i wiecej ale Iwanicki przechodzac do biednego Motoru chyba nie nachapał sie za wiele . Dla takiego ktory odchodzi dla "100 zl" wiecej jakos nie mam szacunku.

~gst banda | 2008-12-3 14:00

~.... | 2008-12-3 15:01

Transferu wychowanka klubu W.Fabianowskiego nie bedzie,wybrał oferte drugoligowej sandecji .

~.......... | 2008-12-3 15:04

Znowu poszedł do domu wroga?Ale On to lubi,a to pech!Na krzyż z Nim!

~....... | 2008-12-3 16:23

poszedl tam bo ma wazny kontrakt i nie moze go rozwiazac a sponsor zabiera ze soba wiekszosc zawodnikow!!!!!!dlat ego nie moze przejsc do stalowki!!!!!!!

~Rakieta | 2008-12-3 16:51

Niech kupią kogo chcą ale na poziomie 1 ligi a nie okręgówki :)

~mx | 2008-12-3 16:55

FM 2009 - 3 sezon Stalowka :)
» http://img229.imageshack.us/img229/9930/tabelaga2.jpg obok tak nasi skonczyli :)

~gregor | 2008-12-3 16:56

» http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll..... stal ma dwóch dyrektorów!!!

~zks | 2008-12-3 17:01

Pewne info; nastęcą Łacha ma zostać D.Kijak

~as | 2008-12-3 17:05

Haha, kiedy nasz zarząd przestanie się kompromitować?

~ktoś tam | 2008-12-3 18:33

to bzdura. Stal nie ma dwóch dyrektorów tylko trzech. Tym trzecim jest Bronek Żak !!!

~kureczka | 2008-12-3 19:05

mx - a masz strone skad mozna sciagnac FM2009 pl?

~do mx | 2008-12-3 19:41

mx mogl bys podac taktyke do FM2009? dla Stalowki

~szlak trafia | 2008-12-3 20:13

Ciekawe dlaczego zwlekają nasze leśne dziady nieroby ze wzmocnieniami zespołu.Wszyscy się wzmacniaja tylko nie my,same straty,w cilul odchodzi a narazie nikt nie przychodzi.Oni zawsze maja czas cholera,aż na rynku same odpady zostaną i ci ktrórych już nikt nie chce.Naet takie biedne kluby jak Motor czy Odra Opole,Katowice mają kuż nowych zawodników,są jakieś pierwsze ruchy,tylko ku.wa nie u Nas,zawsze zacofani.

~dzony | 2008-12-3 20:49

powinnes wiedzec ziomek ze tak jest co roku ze nasze \\\"wzmocnienia \\\" za pare dni przed zamknieciem okienka ;d

~mx | 2008-12-3 21:55

gram 4-4-2, boczni pomocnicy strzalki do gory i w sumie teraz niezle to wychodzi, salami 2x krolem strzelcow ligi

~SKSSW | 2008-12-3 21:56

Wspomóżmy nasze lokalne Domy Dziecka w akcji firmy WAWEL. Do każdej z blisko 460 placówek Opiekuńczo - Wychowawczych trafi 14 kg pakiet słodyczy, który zostanie dostarczony przez przedstawicieli handlowych firmy Wawel do 23 grudnia - Łącznie 6 ton słodyczy.

Więcej informacji na stronie » http://www.skssw.pl

~Stal | 2008-12-3 22:55

Ogarnijcie sie co poniektorzy, o czym wy w ogole tutaj piszecie ? Czy to jest strona o FM ? Syf i tyle.

~DO BZC | 2008-12-4 08:20

Chłopaki powiedzcie zarządowi ze są do wzięcia piłkarze z tego klubu który rozwiązali. Sa za darmo i oni byli na pierwszy miejscu w II lidze:

» http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Po.....

Wiec warto sie nimi zainteresować.
Pozdro

~Stalówka | 2008-12-4 10:08

Pożegnanie Prawicy i Grzyba
W sobotę podczas meczu I ligi koszykówki odbędzie się uroczyste pożegnanie wieloletnich zawodników Stali Stalowa Wola: Romana Prawicy i Roberta Grzyba.

~... | 2008-12-4 15:16

Uwazam ze frekwencja nie jest zla,wyprzedzamy Znicz i Gornik L. ale nie ma co patrzec na nich, tylko brac sie u siebie do roboty:) pozdrawiam

~kibic Stali | 2008-12-4 16:18

Prosze powiedzciejak można zdobyć kalendarzyk kieszonkowy Stalówki???Czy sa gdzieś te puszki w sklepach >?Jeśli tak to w których???Z góry dzięki za odpowiedz.

~!! | 2008-12-4 16:27

Wiem ze to nie Strona Kosza Ale prosze Prawdziwych kibicow ktorzy lubia przychodzic i dopingowac na meczach koszykarzy prosze aby zajmowali miejsca a tymi ktorzy przynosza beben poprostu lepiej jak siadziemy w kupie i pospiewamy niz kazdy porozrzucany po hali tym bardziej ze krosno wybiera sie do nas dobra liczba i nie mozemy dac sie zagluszyc we wlasnej hali !! zrobmy to dla koszykarzy bo mysle ze w koncu szala sie odwroci i zaczna wygrywac to tyle ( to byl moj 1 i ostatni post dotyczacy koszykowki wiec prosze nie pisac postow typu wypie** bo to strona pilki )pzdr dla normalnych a nie internetowych napinaczy

~kurzyna | 2008-12-4 18:50

ej jutro będzie turniej w zarzeczu a może łach przyjechac z kijakiem po może jakieś talenty znajdą

~Do wyzej | 2008-12-4 18:55

Przeciez w zarzeczu nie ma zadnego turnieju a po 2 ty jestes z rudnika ;)

~UOP | 2008-12-4 21:45

5 stycznia na treningu ma sie pojawic od 20-30 zawodników i z nich trener ma skompletować skład tak przynajmniej twierdzi szlange

~........ | 2008-12-4 21:50

5 stycznia to już chyba same ogony przyjdą,których już nie będzie chciał w swoich klubach.Ci dobrzy,Ci najlepsi już teraz podpisuja kontrakty,inni szukaja klubów.Tylko u Nas zawsze leśne ludki maja czas.

~UOP | 2008-12-4 21:55

Ci najlepsi podpisuja bo ich zazwyczaj kluby wykupuja i dostana wieksze pieniadze a u nas tylko beda grac ci ktorzy przyjda za darmo

~zxc | 2008-12-5 09:19

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 34 465 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 359 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 512 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 108 724 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03981