Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piechna i Kuzera na liście życzeń Stali Stalowa Wola

Piechna i Kuzera na liście życzeń Stali Stalowa Wola

Dwóch znanych piłkarzy znalazło się na liście życzeń pierwszoligowej Stali Stalowa Wola. Chodzi o napastnika Grzegorza Piechnę , który był powoływany do reprezentacji Polski oraz obrońcę Kamila Kuzerę. Obaj grali ostatnio w rezerwach Polonii Warszawa.

- Czy ci zawodnicy są na naszej liście życzeń? Całkiem możliwe - mówi Dariusz Schlage, dyrektor Stali. - Od zainteresowania do pozyskania ich jest jednak daleka droga.

W stalowowolskim klubie znajduje się tajna lista z nazwiskami zawodników, których chce ściągnąć w przerwie zimowej do Stali trener Władysław Łach. Jednak dyrektor Schlage zaznacza, że nowi piłkarze mogą pojawić się w zespole wiosną pod warunkiem, że klub będzie na nich stać.

- Jeżeli ktoś będzie chciał zarabiać 10 tysięcy miesięcznie, to nie będziemy w stanie zapewnić mu takiej płacy - przyznaje dyrektor. - Może być też tak, że zamiast kilku nowych piłkarzy ściągniemy jednego, ale za to bardzo dobrego.

Piechna ma ważną umowę z Polonią, w której został przesunięty do rezerw i dlatego piłkarz chce zmienić klub w przerwie zimowej. Podobnie Kuzera. Na razie dyrektor Schlage deklaruje, że ze Stali nie odejdą kolejni piłkarze. Zostać mają między innymi Kamil Karcz i Jonasz Jeżewski.

Nie wiadomo, czy w Stali zostanie Jakub Ławecki, który obecnie przebywa w szpitalu w Lublinie. Mówi się, że może trafić do trzecioligowej Resovii.

- Na rozmowach w Stali z prezesem Leszkiem Kaczmarskim i dyrektorem Schlage namawiano mnie, bym został w zespole. Na pewno stawię się na pierwszym treningu w Stalowej Woli po urlopie, 5 stycznia - zapowiada Ławecki.

Kibice Stali martwią się też, że jeżeli do zespołu nie trafią piłkarze z jego listy życzeń, to może odejść trener Łach. Podobno szkoleniowiec ma propozycję z GKS Bełchatów, gdzie miałby prowadzić zespół grający w Młodej Ekstraklasie.

- Gdyby trener Łach chciał odejść, poinformowałby nas o tym - mówi Dariusz Schlage. - A nic takiego nie nastąpiło. Dobrze w naszym klubie zarabia i ma umowę do końca czerwca.

Pytany o tę sprawę trener Łach także zaprzecza.

- Nie ma co spekulować. Ja byłem ze Stalą już w bardzo trudnych chwilach - podkreśla szkoleniowiec. - Mam nadzieję, że z listy zawodników, którą przedstawiłem w klubie, kilku piłkarzy trafi do Stali. Przyjadę w styczniu i zobaczę, jak to wygląda.


źródło: Echo Dnia, 90minut.pl


Komentarze (88)

~Armateks | 2008-12-8 09:53

Myśle że powinni dać piłkarzom po 6 do 8 tyś zł i ściągnąć dobrych grajków tak jak Piechna czy Kuzera popatrzcie ile zarabiają koszykarze a ile piłkarze wszystko wina tego ozarządu Stalówki poszukali by sponsora zagranicznego tak jak zrobił to Górnik Zabrze czy też Odra Wodzisław i tacy mają kase na transfery :)

~piechna | 2008-12-8 10:02

Jest o co walczyć!
Za rok mają być duże pieniądze dla pierwszoligowcoów z transmisji w TV. Dla nas te pieniądze to prawie tyle co budżet, dlatego warto zakupić dobrych piłkarzy (nwet jeśli trzeba się skredytować) i utrzymać piłkę w Stalowej Woli. Poza tym jak będą dobrzy piłkarze, to będą wyniki. Jak będą wyniki to będzie kilka tysięcy ludzi na stadionie i będzie więcej wpływów z biletów.
Jeśli przyszłoby 4 tyś ludzi ( na Motorze było 6 tyś) i każdy kupi bilet za 8 zł. to do kasy wpadnie 32.000 zł.... Mało? Kibic głównym sponsorem drużyny! Jak będą wyniki, to i ludzie zaczną przychodzić, w końcu w pobliżu Stalowej nie ma żadnej drużyny w I lidze, wiec i z okolic ludzie przyjeżdżają. Ale musi być kim te wyniki robić....

~GRYPA | 2008-12-8 10:26

nie ma szans Na zakup tych Pilkarzy . Jak Byscie zdazyli zauwazyc kazdego RoKU .. Po za konczeniu przychodza Pichechny itd itd.. tylko przy rozpoczeciu rundu zamisat pichny na boisku biega walat I taki adamczyk;D wiec nie ma na co Liczyc . A KREDYTÓW ZADEN BANK IM NIE UDZiELI CHYBA ZE SOBIE WEzma PROVIDENTA HEHE

~Armateks | 2008-12-8 12:20

Jabym nawet grał za 2000 zł i byście mieli ze mnie więcej pożytku niż z tego Piechny bym wygrywał mecze dla Stalówki a potem Ekstraklasa nasza:)

~Stal | 2008-12-8 12:44

DZIŚ ARESZTOWANO 177 OSOBĘ W ŚLEDZTWIE DOTYCZĄCYM USTAWIANIA MECZY W POLSCE - SĘDZIEGO Z BYDGOSZCZY W TYM 40 ZWIĄZANYCH Z KORONĄ KIELCE.

~Armateks | 2008-12-8 12:54

Zdegradować Korone Kielce do 2 ligi a mecze z Koroną przyznawać walkowerem :)

~Total | 2008-12-8 13:01

Ciekawy wywiad z trenerem Łachem o reorganizacji rozgrywek i przyszłości drużyny
» http://ie.youtube.com/watch?v=opxFK8Q8K2g

~antoni | 2008-12-8 14:13

ile zarabiaja koszykarze. morze ktos wie

~Armateks | 2008-12-8 14:15

do antoniego koszykarze zarabiają po 6 do 9 tyś zł :)

~antoni | 2008-12-8 14:23

to jest poprostu chore takie grajki powinni miec max 1000 zl

~Magic | 2008-12-8 15:30

Swiete slowa Łacha :)

Wystarczy zainwestowac !

~abc | 2008-12-8 15:44

Widzew sie pozbywa zawodnikow mozgli by sie rozejrzec dzialacze moze kogos by sciagneli do nas.

~Armateks | 2008-12-8 16:21

do ABACA niestety nasz zarząd niestety znowu prześpi najlepszych grajków i będziemy mieli zawodników z 4 ligi taka już żeczywistość:)

~z krytej | 2008-12-8 16:32

brawo Władek 100% racji ale to nie realne u tych starych zakapirzeńców.

~zarzad | 2008-12-8 17:56

Skad wziac pieniadze na te inwestycje?

~... | 2008-12-8 18:00

Ludzie nie podniecajcie się red . Kielar znów usłyszał jakas plotę i pisze ją w tej gazecinie a wy juz wierzycie ,nie bedzie żadnego piechny czy kuzery i tyle , zresztą gazeta o czyms musi pisac

~zarzad | 2008-12-8 18:07

Do wszystkich dobrodziejow ze szpikami pod nosem i 1001 dobrymi radami. Chcecie zakupic zawodnikow? DAJCIE PIENIADZE!!! Nie macie? Skorzystajcie z WLASNYCH wspanialych rad i zdobedzcie je, a nastepnie dajcie je klubowi. My nie mozemy, ONI (czytaj zarzad) moga. ONI tak samo moga jak i wy. Poscierac szpiki spod nosa, ogladnac dobranocke i do lozka. Dzieciarnia...

~stal | 2008-12-8 21:30

ciekawe ila zarabiaja ludzie z zarzadu bo jakosz ich pracy nic niewynika czy na ktos pojecie i;le biorą?

~gsk | 2008-12-8 21:44

Glupota Piechne sciagac.. to jest wlasnie problem odwieczny sciaganie STARYCH PILKARZY ktorym w glowie tylko emeryturka i zeby tylko dostac wyplate i utrzymac prace... Wiec po co sciagac PIECHNE? Niech sciagna jednego ale dobrego 20sto latka ktory ma potencjal na Ekstraklase...

~Stachu | 2008-12-8 22:02

Piechna, był dobry 3-4 lata temu, teraz to już nie ten sam gościu. Już tylko emerutura. Pogra z może rok, czy dwa. Nam trzeba kogoś kto będzie grał u nas 2-3 lata bez przewy, a nie gościu, który będzie gwiazdorzył. Piechniak?? Z całym szacunkiem ale, tą przymierkę mozna odnieść na półkę z bajkami. Tego Kuzerę możnaby sprawdzić. Kiedyś zapowiadał się na naprawdę na dobrego gracza. Zdaje się, ze nawet był przymierzany do reprezentacji, ale niestety jest to kolejny ze zmarnowanych talentów. W Super Nowościach pisze, że jest Zainteresowanie sprowadzenia do Stali Jana Ciosa i Konrada Cebuli z Kmity. Moim zdaniem warto się starać o pozyskanie Jana do naszego zespołu bo jest to dobry pomocnik, a takiego nam trzeba. Co do drugiego możnaby też go sprawdzić. Czas pokaże

~dddd | 2008-12-9 00:08

Jan Cios dobry pomocnik? to co on na nowej pozycji gra teraz? hehe orientuj się troszkę

~Stachu | 2008-12-9 07:18

Fakt jest obrońcą, moja pomylka, ale slaby nie jest.

~do zarzad | 2008-12-9 09:18

jeszcze tego brakowalo zebz ktos za zarzad robote odpierdzielal to oni juz zupelnie by byli niepotrzebni.zdobzwa nie sponsorow to jest ich dzialka , wiec to oni maja pracowac my morzemy tylko ich rozliczac.

~Zarząd | 2008-12-9 09:30

Z niepotwierdzonych jeszce do końca informacji wynika że Prezes Kaczmarski nie przyjął rezygnacji trenera koszykarzy Bogdana Pamuły , dlaczego ?
Brak oficjalnej informacji.

~stalowka | 2008-12-9 09:36

CHCECIE COŚ ZMIENIĆ W KLUBIE ?

W lutym 2009 roku odbedzie Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze ZKS STAL gdzie bedzie m.in. wybrac nowego członka zarządu ( czy nie może to byc jakiś nasz kibic ), do czego zmierzam każdy z nas może zostac członkiem klubu? jak? należy podejsc do klubu zapisac się wpłacic składkę członkowską 60 zł za cały rok i byc pełnoprawnym członkiem klubu , pózniej przyjsc na zebranie wytypowac swoejgo kandydata i głosowac na niego , każdy z takich członków nawet tych nowych ma czynne prawo wyborcze do głosowania, aby się to powiodło ( musi byc nas ok .100 ) już teraz zachęcam do zapisywania się . Z kibicowskim pozdrowieniem

~kibic | 2008-12-9 09:49

100 to duzo nawet jakby sie najwieksi wzzalacze zapisali to by ich bylo malo. A po 2 nie znam kandydata wsrod kibicow ktory moglby sie nadawac ani wogole zadnego , ktory moglby sie nadawac.

~... | 2008-12-9 10:12

do wyżej ....... To jak nie znasz nikogo lub w/g ciebie nikogo takiego nie ma to ............Grzeczni e zamknij mordę i wszyscy co tez tak uważają niech zamkną mordy krytyki pod adresem klubu ........... Lub druga możliwość........Sko ro nie ma takiej osoby to roz..bac taki klub po ch..a on jest nikomu nie potrzeby !!!!!
Tak to już jest właśnie że wszyscy by chcieli ale gdy przychodzi do zaangażowania się właśnie w sprawy ważne to NIE MA NIKOGO !!!

~armateks 2 | 2008-12-9 10:13

do Armateks (1 wpis)
Ale żes mnie gosciu rozsmieszyl!!! Niech znajda spnosora za granicaą, uhahahahah. Powiedz faj*** rzu dlaczego Sląsk Wtoclaw nie znalazl, albo Lechia Gdansk, albo Pogon Szczuecin?? Bo co, bo tam tez ch*** zarzad? Ludziu sapiensu sobie w aptece kup!

~kibic | 2008-12-9 10:59

kaczmarski nie przyjmie dymisji pamuly bo straci etacik drugiego trenera. a drugi trener to ze 4 tys na reke i z czego bedzie zyla nasz prezes?? nie podcina sie galezi na ktorej sie siedzi

~sisieq | 2008-12-9 11:43

Kaczmarski uczy chyba w 2 szkołach za bycie prezesem, tez dostaje kasę. Przecież nie robi tego społecznie. Ostatni prezes, który to robił społecznie, to tak słyszałem, nazywał się Drzymała. Robił to społecznie, bo był zatrudniony w HSW.

~do ... | 2008-12-9 12:20

Kolego ja napisalem nie zynam a nie ze nie ma kogos takiego . zeby wogole zaglosowac trzeba wiedziec na kogo , co mi z tego ze ja sie zapisze jak nie bedzie kandydata dobrego.Wystawcie kogos niech nas przekona ze cos bedzie robil wtedy pomyslimy o zapisach i glosowaniu , inacye nie ma sencu.

~... | 2008-12-10 00:39

do gościa co się podpisał "kibic"
Skaro nie ma sensu sie zapisywac to wogóle pier..lmy taki klub .... w Chu.u miejmy takie dziadostwo ! Lansujmy sie po Stalowej w pamietkach po tym klubie i wzdychajmy do niebios jak to fajnie było kiedyś ...Było ale się zbyło !!! i żyjmy mitem i legendą !!!
a tak wogóle po pier..le takich kibiców !!!! mozecie sobie kibicowac Realowi Madrit !

~J.P Gayahan | 2008-12-10 06:07

Stalówka The Best!!!!

~zrozpaczony | 2008-12-10 09:04

28-letni skrzydłowy Piotr Ucinek odchodzi z zespołu pierwszoligowych koszykarzy Stali Stalowa Wola.
Ucinek, który przed sezonem przyszedł z Resovii Rzeszów, otrzymał w stalowowolskim klubie wypowiedzenie. Według prezesa Stali, Leszka Kaczmarskiego, nie spełnił oczekiwań. Koszykarz przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim, ale już szuka sobie nowego klubu. Niewykluczone, że w zamian za niego do „Stalówki̶ 1; trafi nowy zawodnik.echo dnia

a pamuła zostaje hehehehczyli w zamian za jednego zawodnika sciagna 2

~do ... | 2008-12-10 10:30

Jakbys vczytal uwaznie komentarze to bys zauwarzyl ze ktos juz na mnie ponajezdzal i juz mu dalem odpowiedz ktora jest pod komentarzem "do...".Spostrzega wczosci zycze

~a ja | 2008-12-10 11:50

zapisanie się do klubu to rozsądne posunięcie. Ja osobiście mam dość robienia z siebie idioty dopingując tzw piłkarzyków -cfaniaczków którzy na bezczelnego robią nas w ch... Kto nadal ma to ochotę to proszę bardzo. Ja tej drużyny tj. przekręciarzy, sprzedawczyków i spryciarzy dopingował nie będe. Podobnie jeśli chodzi o zarząd klubu.

~do aja | 2008-12-10 12:31

a ja ci mowie kogo to obchodzi czy bedziesz dopingowal stalowke czy nie? Jesli nie masz nic do powiedzienia to sie nie odzywaj

~Aferałowie | 2008-12-10 14:12

No i doczekaliśmy się sprawiedliwości. Kolejni piłkarze Lecha Poznań są aresztowani za kupowanie meczy przez ten klub.

~KUMIL | 2008-12-10 16:55

JUZ WIDZE PIECHNE I KUZERE.. ;p Stalowka nie ma kasy na takie trasfery.. ;/ pamietacie ile dali na trasfery w tym roku ? 5 TYS ZL.. DOSŁOWNIE ZALOSNE !

~prawda | 2008-12-10 18:32

trener pamula zostaje ..,to tak jak o trenera szmbelana bija sie wszystkie kluby w Polsce,jezeli uslysze ze roberd grzyb nalezal do 5 najlepszych koszykarzy stali i niedlugo zawisnie koszulka pod dachem kolejnego super koszykarza szewczyka to ide na badania.do lekarza.

~...... | 2008-12-10 20:27

KUMIL durniu ta druzyna na transfery nigdy ne wydala ani grosza bo nie o sume odstepna sie rozchodzi tylko o to by zapewnic mu WYPLATE wiec skancz ze swoja filozowia beznadziejna

~buraki | 2008-12-10 22:14

Kur*wa żłoby pamietajcie ze Stal to my a nie piłkarzyki-pajacyki !! Jedziemy do LBL nie ma ze boli !!

~jefrey | 2008-12-10 23:49

do wyżej-od jakiegoś czasu widzę że wklejasz linki z tej strony Mazowsze ,możesz mi wytłumaczyc po co???????pozdrawiam

~hejstal | 2008-12-11 00:23

Mężyk również pojawi sie w styczniu na I treningu :)
Info bankowe ! :]

~Kibic | 2008-12-11 09:47

Do buraka. Ja jezdze i chodze na mecze ogladac ladna gre i zwyciestwo druzyny a nie pokazac sie kibica przeciwnej druzyny czy tam nie wiem komu.Nie rozumiem
tego stwierdzenia stal to my. My to tylko jestesmy frekwencja na stadionie dopuki ktos nie zacznie dzialac :/niestety

~Aferałowie | 2008-12-11 16:12

Listkiewicz prezesem Polonii?!
Michał Listkiewicz nie musi martwić się o posadę. Być może zostanie prezesem Polonii Warszawa! – donosi Życie Warszawy.
Informację o ewentualnym objęciu przez „Listka” funkcji prezesa piłkarskiej Polonii Warszawa potwierdziło gazecie kilka osób z bliskiego otoczenia byłego szefa PZPN.
Przypomnijmy, że trzy miesiące temu, po odejściu Grzegorza Ślaka, nowym prezesem „Czarnych koszul” został ich dobrodziej Józef Wojciechowski, ale sam przyznawał, że to tymczasowa sytuacja. – Muszę opanować sytuację w klubie. Zostałem prezesem„kryzy sowym – mówił na początku września szef J.W. Construction, a kilkanaście dni później ujawnił na łamach prasy, że być może w przyszłości zaproponuje tę funkcję właśnie Listkiewiczowi.
Wojciechowski nie rzucał słów na wiatr.
– W ciągu półtora miesiąca Michał kilkakrotnie gościł w siedzibie J.W. Construction na Radzymińskiej, gdzie spotykał się z panem Wojciechowskim. Wiem również, że obaj panowie kontaktują się telefonicznie – mówi anonimowo jeden z rozmówców ŻW.
Czy to oznacza, że zostanie prezesem piłkarskiej Polonii? - Sam Michał głośno o tym nie mówił, ale to bardzo możliwe rozwiązanie. Zwłaszcza teraz, gdy przestał być prezesem PZPN, a pod dużym znakiem zapytania stoi jego praca w spółce UEFA zajmującej się Euro 2012. Michał jest już wolnym człowiekiem, więc przyjście do Polonii wydaje się dla niego najbardziej naturalnym rozwiązaniem. Na pewno coś jest na rzeczy – dodaje informator
Z reguły chętny do rozmów z dziennikarzami Listkiewicz jest w tej chwili nieuchwytny

~Stal | 2008-12-11 16:47

Tymczasem na wiosnę mecz na Zagłębiu Lubin » http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?i.....

~propozycja | 2008-12-11 16:53

moze Mietka Ożoga z jastkowic ?

~Kamil | 2008-12-11 20:52

A slyszal ktos ze Krzysiek Lipecki ma przyjsc do nas z Motoru??

~do niki | 2008-12-11 21:17

powiedz.

~qeqr | 2008-12-12 00:01

» http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t.....

już nie bawem nami będą sie zachwycać :)

~Marco | 2008-12-12 00:12

"qeqr" prędzej nam te sztachety przypominające ławki na krytej zakwitną niż ktoś zachwyci się nami tak jak Amiką Poznań... taki efekt można tylko i wyłącznie osiągnąć na wysokiej trybunie a nie na tym betonowym wale co potocznie nazywamy trybunami... Pozdro :)

~... | 2008-12-12 15:41

~... | 2008-12-12 16:30

Kibice Stalówki dzieciom 2
» http://ie.youtube.com/watch?v=0m0UCtWKqI8

~asd | 2008-12-12 17:03

respekt za akcje mikołajkową

~... | 2008-12-12 17:58

Górnik Łęczna będzie trenował w Turcji

Piłkarze Górnika Łęczna na pierwszym treningu przed rundą wiosenną spotkają 12 stycznia. Ponadto podopieczni Wojciecha Stawowego w terminie 16-25 lutego będą przebywać na zgrupowaniu w tureckim mieście Side. Uzgadniane są mecze sparingowe, które miałby się w tym czasie odbyć.

Plan sparingów Górnika Łęczna:

2 lutego - Legia Warszawa (Warszawa).
6 lutego - Cracovia (Kraków).
11 lutego - Hetman Zamość (Łęczna).
14 lutego - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Łęczna).
28 lutego - Stal Stalowa Wola (Łęczna).
4 marca - Mazur Karczew (Łęczna).
7 marca - Korona Kielce (Kielce).

źródło: własne / » http://www.90minut.pl

~do.... | 2008-12-12 18:19

Dobra a teraz jesli mozesz wyjasnij mi co nas to interesuje?

~SLU | 2008-12-12 18:33

to ze 28.02.09 gramy sparing z łęczną ...

~pfff | 2008-12-12 19:31

to mozna bylo napsiac o naszym sparingu a nie o calym planie treningowym lecznej i sparingowym a przy okazji napisac ze tez z nami garaja .................... ............

~ptasznik | 2008-12-13 13:44

pzdr z irl

~jery | 2008-12-13 14:20

PANOWIE za tego Mikołaja należy się Wam pełny szacun. Pozdrawiam

~Tomson | 2008-12-13 14:45

~... | 2008-12-13 18:54

Hymn Stalówki powinien być do tej melodii ..... » http://pl.youtube.com/watch?v=UyyJTbljGjA Tylko słowa nawiązujące do Stalówki .......a tak wychodzi gdy śpiewają goście z IRRIDUCIBILI .......» http://pl.youtube.com/watch?v=6eb5TU.....

~:). | 2008-12-13 20:06

tu macie stronę oficjalną koszykarzy Stali Stalowa Wola -> » http://www.stalstw.pl/kosz_m/

p.s. i nie wklejajcie profili z NK, po co to komu? ;|

~kibic | 2008-12-13 20:30

Chłopaki już 14 stycznia w środę wielkie derby z Siarą,myślę,że Nas wszystkich na tym meczu nie zabraknie i zgotujemy żółtodziobom stalowowolskie piekiełko.Oni u siebie równo na Nas jechali,bluzgali cały mecz,myślę,że czas na rewanż.Zrobimy sobie mały trening przed Motórkiem,żebyśmy już całkiem z wprawy nie wyszli.Wszyscy w środe 14 stycznia na mecz!!!!!

~!!!!! | 2008-12-13 22:55

ta strona wogole zyje? newsy dodawane jeden na 2 tygodnie co to ma byc wogole.

~BZC | 2008-12-13 23:00

Z Siarką derby może mieć co najwyżej OKS Wielowieś Tarnobrzeg (bez obrazy dla chłopaków z tej ekipy - już niedługo pokażą kto rozdaje karty w ich mieście).

~DO :) | 2008-12-14 00:52

ten profil na naszej klasie o ktorym piszesz jest o koszu i o pilce.a zreszta HUUJ CI W DUPE

~GREGOR | 2008-12-14 01:01

» http://nasza-klasa.pl/profile/20982917 PROFIL STALI STALOWA WOLA NA NASZEJ KLASIE(JEDYNY PROFESJONALNY)KOSZYK OWKA I PILKA NOZNA

~:). | 2008-12-14 01:27

gregor ; powiedz mi co ma wspólnego osoba z Białegostoku, Krakowa ze Stalówką? Bo takie osoby tam są..

~KRK | 2008-12-14 11:38

Ja na przykład jestem z Krakowa i ze Stalówką mam wiele więcej wspólnego niż z jakimkolwiek krakowskim klubem. I nie jestem w tym mieście jedyny.

~:). | 2008-12-14 12:06

Krk ; nie chodzi mi o tych co studiują w Krk itp. Ale jak ktoś całe życie mieszka w Krk, Wa-wie, itd. to raczej nie ma nic wspólnego ze Stalówką.. tak więc takie 'profile' na NK wg mnie nie mają sensu..

~suawek | 2008-12-14 12:16

Są też przecież osoby, które chcą pokazać jakie to z nich warszawiaki czy białostocczanie i tylko takie miejscowości wpisują w nk, a ledwo 2 tydzień w tych miastach siedzą :DD

~suawek | 2008-12-14 12:24

Nie zmienia to jednak faktu, że zwykle wśród "znajomymi" na takich profilach są ludzie, którzy mają cokolwiek ze Stalówką (ew. zgodami) wspólnego.

~dowszystkich | 2008-12-14 18:57

Tylko piszecie nic nie robice i tylko narzekacie. Na zadnej innej stronie nie ma tyle wpisów co u nas. Otrząśnijcie sie ludzie zacznijcie coś działąć chodzby w tej SWW.
Wiec konioec z tymi wpisami tylko dziłania sie liczą. Widomo że bez naszego nasisku i działania sie nie zmieni.
Pozdro dla kumatych i tych co maja trochę oleju w głowie zeby tu nie wchodzić i nie komentować głupich wpsiów.
P>K

~geeelloo | 2008-12-15 08:32

Była okazja do protestu na ostatnim meczu to sprawa została olana. Wiadome wejściówki na balet zrobiły swoje. Jest mi wstyd za ten klub. Sam nic nie mogę zrobić. No, ale nic może jak wszystko upadnie i zacznie się od początku to coś się zmieni.

~... | 2008-12-15 09:50

jak ci wstyd za klub to wy.pier.dalaj i idz Siarce kibicowac leszczu

~do geeelloo | 2008-12-15 11:43

Zgadzams sie z toba ja tez bymel za protestem zeby przyjsc tylko pod brame i ze 20 moich kumpli , ale zostalo to batrdzo pieknie zduszone bo ktos chcial patrzec na ta bande patalchow:/Wiec nie mowcie ze tylko narzekamy bo jak ktos chcial cos zrobic to zostalo to olane:/

~fan | 2008-12-15 12:34

wrecz przeciwnie nie zostalo olane, niektorzy sie juz pogodzili z tym co bedzie efektem tego bylo "nic sie nie stalo" z ktorego juz smieja sie z nas inni i juz jest mobilizacja na wiosenne wyjazdy, bo musi liczyc sie frekwecja a pilkarzyki i tak maja to w dupie,zamiast nie isc na jakis mecz i moze by cos to dalo jak by sobie grali przy pustych trybunach z raz i jedynymi kibicami byly by szumiace topole, a pilkarzyki by poczuli ze grajac w ten sposob tylko traca a nie zyskuja, moze by zaczeli gryzc trawe pozniej a i kibice by wrocili.A tak to frekwencja i spiewka nic sie nie stalo a klub sie stacza do 2-giej ligi.

~mata | 2008-12-15 12:51

Ma moze ktos na sprzedaz laczonego pasiaka z Rakowem?

~...,,, | 2008-12-15 14:04

ja mam prosbe moglby ktos podac mi stronke internetowego sklepiku z pamiatkami stalowki ??
z gory dzieki

~,,,... | 2008-12-17 05:38

dzieki wielkie dla bzc za podanie strony pozdro!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 19 631 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 003 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 148 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 4 953 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.05353