Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stalówki pojadą na Słowację.

Piłkarze Stalówki pojadą na Słowację.

Jak donosi Echo Dnia, Stal Stalowa Wola wyjedzie tej zimy na dwa zgrupowania. Piłkarze Władysława Łacha będą przygotowywać się do rundy wiosennej na Słowacji, a także w Gutowie Małym.

Na pierwszym treningu po urlopach stalowowolanie spotkają się 5 stycznia. 19 dni później udadzą się na pierwszy obóz, który zorganizowano w słowackiej miejscowości Brezno. Potrwa on tydzień. Po powrocie do kraju I-ligowiec będzie odbywać zajęcia na własnych obiektach, natomiast 18 lutego wyjedzie na kolejne tygodniowe zgrupowanie, tym razem do Gutowa Małego.

Działacze klubu z Podkarpacia zakontraktowali już kilka gier sparingowych. Podopieczni Władysława Łacha zmierzą się m. in. z Cracovią Kraków i ŁKS Łódź.

Nie wiadomo, czy w rundzie wiosennej barwy Stali będzie reprezentował Krzysztof Trela. 31-letnim pomocnikiem interesują się m. in. KSZO Ostrowiec, Naprzód Jędrzejów oraz Wierna Małogoszcz.

- Rzeczywiście, jest taka możliwość, że odejdę ze Stali. Jeżeli tak się stanie, to z powodów rodzinnych. Najbliżej mi z rodzinnych Kielc do Małogoszcza i dlatego najbardziej rozważam propozycję z Wiernej. Ale ten zespół występuje w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej, a to dwie klasy rozgrywkowe niżej niż Stalówka. Dlatego zastrzegam, że nie chcę rozstawać się z piłką na wyższym poziomie i jeżeli jednak tak się stanie, to przymusi mnie do tego po prostu sytuacja rodzinna - powiedział w rozmowie z Echem Dnia Krzysztof Trela.

Doświadczony pomocnik nie trafi raczej do Korony, bowiem kielecki klub zamierza pozyskać piłkarza Motoru Lublin, Marcina Popławskiego.

Plan ustalonych meczów sparingowych Stali Stalowa Wola:
- 24.01 z Hutnikiem Kraków
- 31.01 z Cracovią Kraków
- 07.02 z Koroną Kielce
- 14.02 z Siarką Tarnobrzeg
- 21.02 z ŁKS Łódź

Trzy pierwsze spotkania odbędą się na boiskach rywali, potyczkę z Siarką zaplanowano w Stalowej Woli, natomiast do pojedynku z ŁKS dojdzie w Gutowie Małym.

Pierwszy mecz rundy wiosennej piłkarze Stali rozegrają 14 lub 15 marca na wyjeździe. Ich rywalem będzie Motor Lublin.
 
źródło ; sportowefakty.pl

Komentarze (39)

~fcb | 2008-12-18 00:17

dopoprzednika:
idz sie pier...j w leb z takimi komentarzami...

oby te zgrupowania doszly do skutku, byloby w koncu...normalnie !

~Admin | 2008-12-18 13:34

Ostrzegałem wpisy związane z Nasza klasa będą usuwane !

Proszę tego nie wpisywac bo konsekwentnie bedą usuwane !

~Kibic | 2008-12-18 14:27

I bardzo dobrze . Nasza Klasa to syf , ciekawe do jakiej klasy chodzila Stalowka??:)Nie ma bardziej dopasowanych portali bardziej dla kibicow i ich druzyn ???
Troche lipa z ta NK zaden naprawde szanujacy kibic sie tam nie wpisze.

~Kibic | 2008-12-18 14:28

I bardzo dobrze . Nasza Klasa to syf , ciekawe do jakiej klasy chodzila Stalowka??:)Nie ma bardziej dopasowanych portali bardziej dla kibicow i ich druzyn ???
Troche lipa z ta NK zaden naprawde szanujacy sie kibic sie tam nie wpisze.

~kibic | 2008-12-18 14:39

Czy 1 stycznia odbedzie sie gra kontrolna Stalowki? Tak jak to mialo miejsce rok wczesniej??

~Mariusz | 2008-12-18 16:27

Narazie nic nie wiadomo na ten temat.

~alek | 2008-12-18 17:49

Mam do sprzedania Kalendarze kieszonkowe na rok 2009

[B]STOP Policyjnej Prowokacji - Piłka Nożna Dla Kibiców[/B]

» http://allegro.pl/show_item.php?item=510707470

Cena to symboliczna ZŁOTÓWKA

Zapraszam

~Sztafeta | 2008-12-18 21:17

W dzisiejszej Sztafecie jest dodatek o historii Stalówki wraz ze zdjęciami. Jest na nich jeden znany osobnik z sektora.

~shaq | 2008-12-18 22:06

mam wielką prośbę jak leci ta piosenka którą śpiewaliśmy jak stalówka grała przeciwko motorowi jest tam coś takiego ........... powiedz mi kurwo czego nienawidzisz mnie ......... jak ktoś może niech napisze dzięki wielkie

~Piotrek | 2008-12-18 22:13

Na Alejach Zygmuntowskich ma posiadłość swą!
Stara kur.wa, którą Lubelski Motor zwą!
Powiem ci kur.wo, czemu nie nawidzisz mnie!
Bo ja jestem ze Stali, a Stal nie pier.doli się!!!

~shaq | 2008-12-18 22:20

do piotrek wielkie dzięki

~shaq-attack | 2008-12-19 09:23

i co shaq, teraz będziesz to śpiewał na świętach?

~shaq | 2008-12-19 11:31

może w sylwestra troche pośpiewam

~lalo | 2008-12-19 18:07

chetnie zobaczyl bym filmik z Sanoka z PP byl;o kilka glow i kazdy wie co sie dzialo;p

~... do up | 2008-12-19 18:12

to zrob jakies zapowiedzi na mecz z motorem ten co bedze w marcu :P

~do :) | 2008-12-19 22:17

dla mnie te filmiki są najlepsze jakie widziałem. bez wazeliny stary jesteś dobry i potrafisz to robic pozdro i wesołych świąt ONLY STALÓWKA

~Damian | 2008-12-19 22:20

Bardzo fajne filmiki . Pozdro

~BZC | 2008-12-21 14:00

DZIŚ O 17:00 TAM GDZIE ZAWSZE(KTo ma wiedziec ten wie) BEDZIE MOZNA ODEBRAC KURTECZKI POLUDNIOWA DAMA ! KOSZT 80 zl !

~wiesniakiWon | 2008-12-21 15:54

» http://nasza-klasa.pl/profile/7722052/gallery/92

Przepraszam Admin za link na NK ale wieśniaki sobie robią Podkarpacki FC Lecha ? xD

~robert | 2008-12-22 09:00

czesc wam wszystkim no to na pierwszy mecz tak oczekiwany przez nas pojedziemy nie do lublina tylko to łecznej tu macie wiecej szczegolow na ten temat ze nie tylko my mamy klopoty zeby miasto sie dogadalo z klubem » http://www.kurierlubelski.pl/

~dareknisko | 2008-12-22 12:14

Czy Wiecie jak wygląda sytuacja z nowym trenerem stali i czy będzie jakiś nowy zawodnik ?

~... | 2008-12-22 13:29

wszystko się okaze 5 stycznia 2009 kiedy to bedzie pierwszy trening

~dareknisko | 2008-12-22 13:46

już 3 stycznia graja mecz z Żubrami !!!

~.... | 2008-12-22 14:36

ty o koszu ja o piłce:) to strona kibiców piłkarskich !

~lubelak | 2008-12-22 17:31

runda wiosenna ma byc w Lublinie (stan na dzisiaj).
mecze w Łęcznej mają być dopiero od sierpnia prawdopodobnie. Ale w Lublinie zdania zmieniają się kilka razy w tygodniu więc tak naprawde sytuacja powina być jasna dopiero w połowie lutego albo i później.

~Marecki | 2008-12-22 19:14

Orietuje sie ktos moze czy w uchwalonym budzecie miasta na rok 2009 znalazly sie srodki na przebudowe stadionu - a dokladniej na modernizacje trybuny od ul. hutniczej???

~do Marecki | 2008-12-23 00:42

tak...niewiele ponad 5 mln zł :)

~olo | 2008-12-23 01:36

"Lubelskie Przedszkole"

Pani pyta dzieci.... Jakiej druzynie kibicujecie?
dzieci podnosza rece i krzycza...MOTOR!!
Tylko Jasiu wrzeszczy..STALÓWKA! ,STALÓWKA!!!!!
-Dlaczego Jasiu?
-Moj dziadek kibicowal STALÓWCE, moj rodzice i bracia i siostry kibicują STALÓWCE to i ja jestem kibicem STALÓWKI mimo żę w lublinie sie urodziłem !-odpowiada Jasiu.
_ale Jasiu-odpowiada pani- jesli twoj tato bylby alkoholikiem, mama narkomanka, bracia pedalami a siostry uprawialy by prostytucje to kim bys byl??????
Jasiu po krotkim zastanowieniu glosno odpowiada..

Kibicem MOTORU!!!! -')

~peper | 2008-12-23 01:46

:) dobre:)

~md | 2008-12-23 08:39

POZDROWIENIA WESOŁYCH ŚWIĄT I ZAJ.. SYLWESTRA DLA CHŁOPAKÓW ZE STALOWEJ OD LEPSZEJ STRONY MIASTA RZESZOW RR

~Kibic | 2008-12-23 09:26

Dalej sie nic nie dzieje??

~jaroRKSZAK | 2008-12-23 13:05

OLO ty wiejski napinaczu,stań oko w oko z prawdziwym kibicem MOTORU to wtedy pogadamy

~leczna | 2008-12-23 13:34

byl, jeszcze przez chwile jest,...motor rks;)

~skssw | 2008-12-23 13:43

Stowarzyszenie Przyjaciół Piłki Nożnej "Resovia" i CWKS Resovia Rzeszów planują świąteczną niespodziankę dla kibiców Resovii. 23 grudnia w budynku klubowym przy ul. Wyspiańskiego 22, otwarty zostanie sklep z pamiątkami Resovii.
Działaniem członków SPPN i władz klubu do Urzędu Patentowego zgłoszony został znak słowno-graficzny "Resovia" wykorzystywany przez producentów pamiątek sportowych.
Jest to drugi herb Resovii zastrzeżony w Urzędzie Patentowym.

A nasze stowarzyszenie też będzie podejmować działania w tym kierunku ?????????????

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 24 890 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 111 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 131 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 12 740 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04271