Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezes to przewidział !

Prezes to przewidział !

W Stalowej Woli mecz z liderem z Rzeszowa był wielkim wydarzeniem, które przyszło obejrzeć niemal dwa tysiace kibiców, w tym spora grupka "szalikowców" z Rzeszowa. Fani obu zespołow nie zawiedli się, bo w spotkaniu nie brakowało dramatycznych momentów i niecodziennych wydarzeń. Szkoda tylko, że zabrakło tego, co w futbolu najważniejsze czyli goli...
Ja własnie przed meczem typowałem remis i sprwdziło się - cieszył się prezes Stali Staliwa Wola, Marek Jarecki. Uważam to za cenny rezultat, graliśmy wkońcu z liderem. A nasz zespół jest jeszcze bardzo młody i "nieopierzony", i można było mieć obawy, jak sobie poradzi z rutynowanym rywalem. Poradził sobie i oby równie dobrze było w następnych meczach.

Remis ze Stalą Rzeszów na początek rundy wiosennej to całkiem dobry wynik- wtórował przezesowi sponsorujący " Stalówkę " Tadeusz Kwieciński. Widać było, jak bardzo ci nasi młodzi chłopcy starali się na boisku, ile włożyli w spotkanie serca. Oni potrzebują jeszcze czasu i ogrania,a le pod okiem trenera Czesława Palika powinni robić postępy. Atmosfera w zespole jest super, w następnych spotkanich dojdzie już Paweł Jakóbiak, który nie mogł teraz zagrać z powodu żółtych kartek.

To był mecz walki, a ja cieszyłem się ze nasi są równorzędnym rywalem dla lidera - mówił Piotr Piechniak, piłkarz pierwszoligowego Groclinu Grodzisk Wielkopolski, wychowanek Stali. Młody zespół trenera Czesława Palika ma duże perspektywy. Szkoda tylko, że dopiero w końcówce na boisku pojawił się Paweł Dziuba, bo uważam że ten chłopak mógł sporo namieszać.

Podaczas spotkania było, wbrew obawom wyjątkowo spokojnie. " Kibole " obu drużyn nie zamierzali wszczynać awantur. Podkreślał to trener gospodarzy Czesław Palik.

Nie wiem dlaczego przed meczem mówiono o spotkaniu podwyższonego ryzyka- mówił szkoleniowiec. Kibice zachowywali się bez zarzutu. może poza niewybrednymi przyśpiewkami na policję.:)

żródłó: Echo Dnia, 23 marca.

 

Komentarze (10)

~kibic | 2004-03-24 13:33

brawo !!!!!brawo!!!!! Ladny mecz w wykonaniu naszej kochanej stali ,ale tak pozatym stal rzeszow nic konkretnego nie pokazala .teraz trzeaba pokazac siarce jak sie gra w PILKE NOZNA,i mysle ze to wlasnie nasza druzyna zrobi.POZDROWIENIA DLA FANOW STALOWKI.

~Kibic 2 | 2004-03-24 15:39

Zawsze i wszędzie policja jebana będzie !!!! STALÓWKA

~Stalowka38 | 2004-03-25 02:31

Zawsze i wszedzie policja jebana bedzie Chuligani zawsze razem CHWDP

~Stalowka38 | 2004-03-25 12:33

czesc wszytskim chyba bedziemy musieli wszyscy odwiedzic naszego prezydenta poniewaz pred wyborami to potrafil przyniesc skrzynke piwa do szatni pilkarzy i prosil ich o to by glosowali na niego mowil ze tyle ile bedzie mogl to pomorze Stalowce a teraz jak kolesie poszli do niego proszac o pomoc od miasta sleak powiedzial im ze pilka go nie interesuje wiec ty lysy jak bedziesz chcial to cie odwiedzimy wszyscy czy na ozecie czy w czasie pracy i bedziemy stali tam i dniami i miesiacami az zmienisz swa decyzje a jak nie to zbierzemy potrzebna ilosc podbisow na odsuniecie cie z krzeselka prezydenta i a jak to nie poskutkuje to bedziemy cie nawiedzac po kazdym meczu nie bedzie nas 100 czy tam 200 tylko 1000 albo 2000 i co wtedy zrobisz tez nam postawisz piwo zebysmy nic nie robili?? zobaczymy bo obiecywac kazdy potrafi nie dosc ze w miescie nic nie robisz to jesczze na klub nie chcesz dawac

~Kapitan kolka | 2004-03-25 13:25

no slezak twoj koszmar powraca

~Zdzichu | 2004-03-25 13:55

Moze ktos sie dowie i napisze tutaj co potzreba aby usunac przezydenta miasta tzn. jak to prawo przewiduje ?????????????

~mondry | 2004-03-25 18:17

sami na niego glosowaliscie lolki daliscie sie oklamac. ja dlatego nigdy na nikogo nie glosuje bo wiadomo ze wszyscy politycy to oszusci ;)

~stal forever | 2004-03-26 07:41

Mandry ma racje. Wszyscy biorą kase dla siebie... ale Rzegocki z nich wszystkich był i tak najlepszy, i to on powinien być prezydentem. Pozdro

~Piknik | 2004-03-26 09:49

Ja doskonale pamiętam jak w czasie kampani wyborczej łysy zjawiał sie na stadionie i nawet fundował nagrode z własnej kieszeni dla zawodnika, który zdobedzie zwycięską bramkę .
No coż teraz łysa pala co miał pomysły zapomniała o klubie . Nic nowego tu pomysłu nie miał .
Mo moze by tak wypełnił deklaracje i z tej swojej pensji finansowanej z naszej kieszeni teraz troche pofundował skoro nie potrafi znaleźć srodków mimo swoich wspaniałych pomysłów z kampani

~Kapitan kolka | 2004-03-26 19:27

chuj w dope lysemu skorwysynowi jesczzeo nas uslyszy a poradzimy sobie i bez niego a poczekamy do nastepnej kadencji nic nie potrafi zrobic dla tego miasta klacie na wszytsko chuja bo jest ciemny wiec co wiecej od niego wymagac szkoda tylko rzegockiego ale juz wiecej takiego bledu nie popelnimy lysy nawet nie ebdzie zamiatal chodnikow w naszym miescie jak bedzie chcial to bedziemy go rrznac w dupe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 56 777 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 506 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 30 218 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 103 514 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01141