Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Znany jest już szczegółowy plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola w przerwie zimowej. Jeden ze sparingów nasz pierwszoligowiec rozegra z Siarką Tarnobrzeg.

„Stalowcy” po świąteczno-noworocznej przerwie spotkają się na pierwszym treningu 5 stycznia o godzinie 14. A już dzień później czekają ich badania wydolnościowe. W Stalowej Woli trenować będą do 23 stycznia, a 24 stycznia zagrają pierwszy sparing, z Hutnikiem w Krakowie. W tym samym dniu wyjadą na obóz na Słowację w miejscowości Brezno, gdzie trenować będą do 31 stycznia, do ustalenia jest jeszcze sparing z jednym z miejscowych rywali.

W drodze powrotnej ze Słowacji Stal zagra mecz kontrolny 31 stycznia z Cracovią w Krakowie, a następnie czekają ją kolejne sparingi: 7 stycznia z Koroną w Kielcach, 14 stycznia z Siarką Tarnobrzeg w Stalowej Woli, 18 stycznia z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Następnie podopieczni trenera Władysława Łacha wyjadą na drugie zgrupowanie, do Gutowa Małego koło Łodzi od 18 do 24 lutego, gdzie rozegrają też spotkanie kontrolne z ŁKS Łódź 21 lutego i Pelikanem Łowicz 24 lutego. Na koniec przygotowań nasz zespół zmierzy się w sparingach 28 lutego z Górnikiem w Łęcznej oraz 7 marca ze Stalą w Rzeszowie.

 

źródło ; echodnia.eu

Komentarze (21)

~Stachu | 2008-12-27 13:26

Szkoda, że tylko jeden sparing jest u nas. Więc przydałoby się wybrać na niego i zobaczyć co prezentują nasi grajkowie. Jestem bardzo ciekaw jacy gracze będą przymierzani do Stali tak na serio, a nie według dywagacji pana "redaktora" Kielara. Wie ktoś może czy będzie oraganizowany mecz w Nowy Rok? Czy raczej nic z tego nie będzie?

~ooo | 2008-12-27 13:43

Dobra wszystko ładnie pięknie, ale teraz pytanie ... kim zagrają i z kim pojadą na to grupowanie. Zawodnicy odchodzą, ale przyjść nie ma komu. Pozdro

~kibiicc | 2008-12-27 14:40

tyle placzu ze pieniedzy nie ma ze jest tak zle a tu dawa obozy sparingi gramy z ekstraklasa.. maja lepiej niz nie jeden pierwszoligowiec..

~nozzy | 2008-12-27 15:18

zobaczymy co pokaza na tych sparingach

~pff | 2008-12-27 15:39

Raczej malo zobaczymy bo tylko z siarka gramy w Stalowej Woli ..

~bbbb | 2008-12-27 15:48

Iwan podpisał kontrakt z Wisła Płock a u nas oczywiscie czekaja na ochłapy ktorych nikt nie chce

~dobbbb | 2008-12-27 16:54

CHlopie skancz sie juz zalic bo juz mnie do szalu doprowadzaja takie wypowiedzi jak twoja ...
kazdy wie ze jest tak co roku i kazdy wie ze niema zabardzo pieniedzy do szastania a po 2 JESZCZE NIE ZACZELI WIE PRZYGOTOWYWAC WIEC JAK MOGA DURNIU PODPISAC KONTRAKT Z KIMS NIE PRZETESTOWANY POMYSL ZANIM NAPSIZESZ!!! wiec siedz ciuchutko i cierpliwie czekaj na grajkow

~matt | 2008-12-27 20:53

~ehhh | 2008-12-27 21:16

nieciekawie;///

~stal1938 | 2008-12-27 21:46

tak mi sie obcieło Sebstian Brytan w kregu zainteresowan Widzewa i Grzegorzewski Łecznej w krego Cracovii.bardzo pozytywny wzmocniwenie byloby jesli chodzi o tego drugiego a jesli chodzi o mlodego brytanka czemi nie w Stalowce???

~olo | 2008-12-27 21:59

Iwanicki w Wiśle Płock ;/

~... | 2008-12-27 22:02

bo na stalówke jest zasłaby.. tamto są poprostu znajomości ojca

~do matt! | 2008-12-27 22:06

To chodzi o naszego Kube Ławeckiego ?

~zks | 2008-12-27 22:26

no niestety takk :(((

~Volzerex | 2008-12-27 22:36

Kuba Trzymaj Sie !

~hmm | 2008-12-27 22:40

Kuba trzymaj się !

Pójdę oddac krew !!

~Kibic | 2008-12-27 22:50

Podobno Łukasz Ganowicz może grać w Stalówce ale to jeszcze nie jest pewne on by się przydał w naszej drużynie pozdrawiam wiosna bedzie nasza:)

~do sksst | 2008-12-27 22:54

mam prosbe do stowarzyszenia kibocw stalowki...moglibysc ie sie doweidziec czy mozna w stalowej w szpitalu oddac krew dla kuby??...napewno wiele osob w ten sposb pomogloby kubie w tych ciezkich chwilach...

~matt | 2008-12-27 23:13

niestety w stalowej nie można. Trzeba jechać do Lublina.
Czytajcie uważnie!!!

» http://forum.krewniacy.com/viewtopic.....

~matt | 2008-12-27 23:17

Niestety to chodzi o naszego Kubę. Jeśli ktoś ma możliwość to jechać do Lublina i oddawać krew.

~krew | 2008-12-28 00:39

mozna oddac krew w stalowej ale trzeba dac dopisek dla kogo i gdzie, wiem bo czesto oddaje krew

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 87 685 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 094 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 10 547 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 30 717 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.05409