Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Znany jest już szczegółowy plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola w przerwie zimowej. Jeden ze sparingów nasz pierwszoligowiec rozegra z Siarką Tarnobrzeg.

„Stalowcy” po świąteczno-noworocznej przerwie spotkają się na pierwszym treningu 5 stycznia o godzinie 14. A już dzień później czekają ich badania wydolnościowe. W Stalowej Woli trenować będą do 23 stycznia, a 24 stycznia zagrają pierwszy sparing, z Hutnikiem w Krakowie. W tym samym dniu wyjadą na obóz na Słowację w miejscowości Brezno, gdzie trenować będą do 31 stycznia, do ustalenia jest jeszcze sparing z jednym z miejscowych rywali.

W drodze powrotnej ze Słowacji Stal zagra mecz kontrolny 31 stycznia z Cracovią w Krakowie, a następnie czekają ją kolejne sparingi: 7 stycznia z Koroną w Kielcach, 14 stycznia z Siarką Tarnobrzeg w Stalowej Woli, 18 stycznia z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Następnie podopieczni trenera Władysława Łacha wyjadą na drugie zgrupowanie, do Gutowa Małego koło Łodzi od 18 do 24 lutego, gdzie rozegrają też spotkanie kontrolne z ŁKS Łódź 21 lutego i Pelikanem Łowicz 24 lutego. Na koniec przygotowań nasz zespół zmierzy się w sparingach 28 lutego z Górnikiem w Łęcznej oraz 7 marca ze Stalą w Rzeszowie.

 

źródło ; echodnia.eu

Komentarze (21)

~Stachu | 2008-12-27 13:26

Szkoda, że tylko jeden sparing jest u nas. Więc przydałoby się wybrać na niego i zobaczyć co prezentują nasi grajkowie. Jestem bardzo ciekaw jacy gracze będą przymierzani do Stali tak na serio, a nie według dywagacji pana "redaktora" Kielara. Wie ktoś może czy będzie oraganizowany mecz w Nowy Rok? Czy raczej nic z tego nie będzie?

~ooo | 2008-12-27 13:43

Dobra wszystko ładnie pięknie, ale teraz pytanie ... kim zagrają i z kim pojadą na to grupowanie. Zawodnicy odchodzą, ale przyjść nie ma komu. Pozdro

~kibiicc | 2008-12-27 14:40

tyle placzu ze pieniedzy nie ma ze jest tak zle a tu dawa obozy sparingi gramy z ekstraklasa.. maja lepiej niz nie jeden pierwszoligowiec..

~nozzy | 2008-12-27 15:18

zobaczymy co pokaza na tych sparingach

~pff | 2008-12-27 15:39

Raczej malo zobaczymy bo tylko z siarka gramy w Stalowej Woli ..

~bbbb | 2008-12-27 15:48

Iwan podpisał kontrakt z Wisła Płock a u nas oczywiscie czekaja na ochłapy ktorych nikt nie chce

~dobbbb | 2008-12-27 16:54

CHlopie skancz sie juz zalic bo juz mnie do szalu doprowadzaja takie wypowiedzi jak twoja ...
kazdy wie ze jest tak co roku i kazdy wie ze niema zabardzo pieniedzy do szastania a po 2 JESZCZE NIE ZACZELI WIE PRZYGOTOWYWAC WIEC JAK MOGA DURNIU PODPISAC KONTRAKT Z KIMS NIE PRZETESTOWANY POMYSL ZANIM NAPSIZESZ!!! wiec siedz ciuchutko i cierpliwie czekaj na grajkow

~matt | 2008-12-27 20:53

~ehhh | 2008-12-27 21:16

nieciekawie;///

~stal1938 | 2008-12-27 21:46

tak mi sie obcieło Sebstian Brytan w kregu zainteresowan Widzewa i Grzegorzewski Łecznej w krego Cracovii.bardzo pozytywny wzmocniwenie byloby jesli chodzi o tego drugiego a jesli chodzi o mlodego brytanka czemi nie w Stalowce???

~olo | 2008-12-27 21:59

Iwanicki w Wiśle Płock ;/

~... | 2008-12-27 22:02

bo na stalówke jest zasłaby.. tamto są poprostu znajomości ojca

~do matt! | 2008-12-27 22:06

To chodzi o naszego Kube Ławeckiego ?

~zks | 2008-12-27 22:26

no niestety takk :(((

~Volzerex | 2008-12-27 22:36

Kuba Trzymaj Sie !

~hmm | 2008-12-27 22:40

Kuba trzymaj się !

Pójdę oddac krew !!

~Kibic | 2008-12-27 22:50

Podobno Łukasz Ganowicz może grać w Stalówce ale to jeszcze nie jest pewne on by się przydał w naszej drużynie pozdrawiam wiosna bedzie nasza:)

~do sksst | 2008-12-27 22:54

mam prosbe do stowarzyszenia kibocw stalowki...moglibysc ie sie doweidziec czy mozna w stalowej w szpitalu oddac krew dla kuby??...napewno wiele osob w ten sposb pomogloby kubie w tych ciezkich chwilach...

~matt | 2008-12-27 23:13

niestety w stalowej nie można. Trzeba jechać do Lublina.
Czytajcie uważnie!!!

» http://forum.krewniacy.com/viewtopic.....

~matt | 2008-12-27 23:17

Niestety to chodzi o naszego Kubę. Jeśli ktoś ma możliwość to jechać do Lublina i oddawać krew.

~krew | 2008-12-28 00:39

mozna oddac krew w stalowej ale trzeba dac dopisek dla kogo i gdzie, wiem bo czesto oddaje krew

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 884 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 10 346 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 436 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 642 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.05279