Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

Znany jest już szczegółowy plan przygotowań pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola w przerwie zimowej. Jeden ze sparingów nasz pierwszoligowiec rozegra z Siarką Tarnobrzeg.

„Stalowcy” po świąteczno-noworocznej przerwie spotkają się na pierwszym treningu 5 stycznia o godzinie 14. A już dzień później czekają ich badania wydolnościowe. W Stalowej Woli trenować będą do 23 stycznia, a 24 stycznia zagrają pierwszy sparing, z Hutnikiem w Krakowie. W tym samym dniu wyjadą na obóz na Słowację w miejscowości Brezno, gdzie trenować będą do 31 stycznia, do ustalenia jest jeszcze sparing z jednym z miejscowych rywali.

W drodze powrotnej ze Słowacji Stal zagra mecz kontrolny 31 stycznia z Cracovią w Krakowie, a następnie czekają ją kolejne sparingi: 7 stycznia z Koroną w Kielcach, 14 stycznia z Siarką Tarnobrzeg w Stalowej Woli, 18 stycznia z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Następnie podopieczni trenera Władysława Łacha wyjadą na drugie zgrupowanie, do Gutowa Małego koło Łodzi od 18 do 24 lutego, gdzie rozegrają też spotkanie kontrolne z ŁKS Łódź 21 lutego i Pelikanem Łowicz 24 lutego. Na koniec przygotowań nasz zespół zmierzy się w sparingach 28 lutego z Górnikiem w Łęcznej oraz 7 marca ze Stalą w Rzeszowie.

 

źródło ; echodnia.eu

Komentarze (21)

~Stachu | 2008-12-27 13:26

Szkoda, że tylko jeden sparing jest u nas. Więc przydałoby się wybrać na niego i zobaczyć co prezentują nasi grajkowie. Jestem bardzo ciekaw jacy gracze będą przymierzani do Stali tak na serio, a nie według dywagacji pana "redaktora" Kielara. Wie ktoś może czy będzie oraganizowany mecz w Nowy Rok? Czy raczej nic z tego nie będzie?

~ooo | 2008-12-27 13:43

Dobra wszystko ładnie pięknie, ale teraz pytanie ... kim zagrają i z kim pojadą na to grupowanie. Zawodnicy odchodzą, ale przyjść nie ma komu. Pozdro

~kibiicc | 2008-12-27 14:40

tyle placzu ze pieniedzy nie ma ze jest tak zle a tu dawa obozy sparingi gramy z ekstraklasa.. maja lepiej niz nie jeden pierwszoligowiec..

~nozzy | 2008-12-27 15:18

zobaczymy co pokaza na tych sparingach

~pff | 2008-12-27 15:39

Raczej malo zobaczymy bo tylko z siarka gramy w Stalowej Woli ..

~bbbb | 2008-12-27 15:48

Iwan podpisał kontrakt z Wisła Płock a u nas oczywiscie czekaja na ochłapy ktorych nikt nie chce

~dobbbb | 2008-12-27 16:54

CHlopie skancz sie juz zalic bo juz mnie do szalu doprowadzaja takie wypowiedzi jak twoja ...
kazdy wie ze jest tak co roku i kazdy wie ze niema zabardzo pieniedzy do szastania a po 2 JESZCZE NIE ZACZELI WIE PRZYGOTOWYWAC WIEC JAK MOGA DURNIU PODPISAC KONTRAKT Z KIMS NIE PRZETESTOWANY POMYSL ZANIM NAPSIZESZ!!! wiec siedz ciuchutko i cierpliwie czekaj na grajkow

~matt | 2008-12-27 20:53

~ehhh | 2008-12-27 21:16

nieciekawie;///

~stal1938 | 2008-12-27 21:46

tak mi sie obcieło Sebstian Brytan w kregu zainteresowan Widzewa i Grzegorzewski Łecznej w krego Cracovii.bardzo pozytywny wzmocniwenie byloby jesli chodzi o tego drugiego a jesli chodzi o mlodego brytanka czemi nie w Stalowce???

~olo | 2008-12-27 21:59

Iwanicki w Wiśle Płock ;/

~... | 2008-12-27 22:02

bo na stalówke jest zasłaby.. tamto są poprostu znajomości ojca

~do matt! | 2008-12-27 22:06

To chodzi o naszego Kube Ławeckiego ?

~zks | 2008-12-27 22:26

no niestety takk :(((

~Volzerex | 2008-12-27 22:36

Kuba Trzymaj Sie !

~hmm | 2008-12-27 22:40

Kuba trzymaj się !

Pójdę oddac krew !!

~Kibic | 2008-12-27 22:50

Podobno Łukasz Ganowicz może grać w Stalówce ale to jeszcze nie jest pewne on by się przydał w naszej drużynie pozdrawiam wiosna bedzie nasza:)

~do sksst | 2008-12-27 22:54

mam prosbe do stowarzyszenia kibocw stalowki...moglibysc ie sie doweidziec czy mozna w stalowej w szpitalu oddac krew dla kuby??...napewno wiele osob w ten sposb pomogloby kubie w tych ciezkich chwilach...

~matt | 2008-12-27 23:13

niestety w stalowej nie można. Trzeba jechać do Lublina.
Czytajcie uważnie!!!

» http://forum.krewniacy.com/viewtopic.....

~matt | 2008-12-27 23:17

Niestety to chodzi o naszego Kubę. Jeśli ktoś ma możliwość to jechać do Lublina i oddawać krew.

~krew | 2008-12-28 00:39

mozna oddac krew w stalowej ale trzeba dac dopisek dla kogo i gdzie, wiem bo czesto oddaje krew

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (385) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (312) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 42 948 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 597 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 27 290 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 109 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.04339