Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jakub Ławecki "Dziękuje"

Jakub Ławecki

Za pośrednictwem naszej strony stalowka.pl piłkarz Stali Stalowa Wola chciał bardzo podziękować tym wszystkim osobom które oddały dla niego krew.


 W pierwszej kolejnosci wszystkim kibicom i sympatykom "Stalówki" którzy jako jedni z pierwszych oddali krew , następnie piłkarzom i kibicom Kotwicy Kołobrzeg za oddanie krwi , trenerowi Tomaszowi  Arteniukowi za pamięć i dobre słowa które usłyszał od niego -które bardzo podtrzymały na duchu .
Osobne słowa podziękowania należą się równiez kibicom Motoru Lublin, Hutnika Kraków i Szczakowianki Jaworzono za oddaną krew.

W poniedziałak 12 stycznia Kuba rozpoczął drugą chemioterapię która ma doprowadzić go do zdrowia.Po pierwszej kuracji którą odbył lekarze lubelskiego szpitala stwierdzili że leczenie przebiega prawidłowo ... i oby tak dalej .
W wolnych chwilach kiedy Kubie dopsiuje dobre samopoczucie oddaje się swoim ulubionym zajęciom jak gry komputerowe, oglądanie filmów oraz to co dodaje Mu największej siły do życia mianowicie obecnośc jego narzeczonej - Małgorzaty -która wspiera go jak może.

Wszyscy kibice z całej Polski -życzymy - Kubie szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 

 

 

Tekst opracowany za zgodą  Jakuba Ławeckiego.

Komentarze (78)

~:). | 2009-01-13 20:30

Kuba 3m się! i wracaj do zdrowia! :)

~z krytej | 2009-01-13 20:38

Kuba ! szybkiego powrotu do zdrowia i później do sportu:) POZDRO!

~BartekSTW | 2009-01-13 20:40

3maj sie Kuba!!!! wracaj szybko do zdrowia.....chce Cie zobaczyc znowu na boisku ! jestes walczak wygrasz z choroba !! dasz rade !

~badi | 2009-01-13 20:58

kuba szybkiego powrotu do zdrowia ci życze trzymaj sie dasz rade jestesmy z Tobą

~... | 2009-01-13 21:19

Kuba zdrowiej trzymamy kciuki napewno nie zapomnimy pozdrowic Cię jutro na meczu kosza!!! jestesmy z tobą wracaj do nas!!:)

~Rakieta | 2009-01-13 21:31

Kuba bd dobrze trzymaj się i jeszcze nas zadziwisz na boisku:)

~... | 2009-01-13 21:40

Życzę powodu do zdrowia :) Bo to kwestia czasu, bądźmy spokojni, Kuba jeszcze zagra w Stalówce na wysokim poziomie. Do tego czasu ODDAWAĆ KREW !!

~Stachu | 2009-01-13 21:46

Kuba jesteśmy z tobą!

~Stalówek | 2009-01-13 22:46

Dasz rade Kuba!musisz!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

~chuck noris | 2009-01-13 23:55

a te pijaki z zarządu jakby mogły to by pewnie teraz Kubie rozwiązali kontrakt. zero szacunku dla was wy stare dziady. jesteście zerem
-> ->->->0000000000

~do wyzej | 2009-01-14 08:28

A skad masz takie informacje ?? nie dosc ze sam to wymysliles to jeszcze piszesz jakby to zrobili.Kuba Zdrowiej

~Artek | 2009-01-14 08:35

I pamiętaj o naszej umowie,masz walczyć,złapać chama za rogi i mu dokopać.No i śpiesz się bo jesienią gramy i masz być na boisku.

~Tatra1938 | 2009-01-14 10:31

wstyd !!! jak narazie tylko trzynastu kibicow odalo krew dla kuby(bylem dzisiaj odac i wiem) szkoda slow KUBA TRZYMAJ SIE

~zks | 2009-01-14 11:26

Panowie jestem kibicem stalowki ,ale jest mi wstyd za was!Oddalo niecałe 20 osób krew dla Kuby wstyd!.I to pewnie my studenci ktorzy kibicjua stalówce w Lublinie!

~magik | 2009-01-14 11:30

Oni sa cwaniacy na meczach zaloza bluze BZC albo damy hehe albo na dyskotekach koszulki tylko stalowka,smieszni jestescie a prawda jest taka ze ci kibice najwierniejsi wspomagaja KUBE.

~noaker | 2009-01-14 11:35

szybkiego powrotu do zdrowia zycza kibice RAKOWA 3maj sie chlopie!!

~Piotrek | 2009-01-14 11:50

Doliczcie do tego studentów krakowskich. Jak już mówiłem, byłem na akcji w "Fauście" i spotkałem kibica Stalówki. Do tego ktoś pisał, że było nas tam więcej. A jak jakiś baran się boi albo mu to wisi, to ch uj mu w du pe

~Kura | 2009-01-14 11:57

Podczas XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Krakowskiej Piwnicy Artystyczno-Muzyczne j „Faust”, odbyła się akcja krwiodawcza, zorganizowana, by pomóc choremu na białaczkę, 24-letniemu piłkarzowi Stali Stalowa Wola - Jakubowi Ławeckiemu.

W przeciągu zaledwie 4 godzin, krew oddało 50 osób, 12 potencjalnych dawców zostało niedopuszczonych do oddania krwi ze względów zdrowotnych, zaś ponad 20 osób, które przyszły do „Fausta” tuż po godzinie 18, nie zostały zarejestrowane i nie mogły oddać krwi.

~KIbic | 2009-01-14 12:35

Ja tam krwi oddac nie moge bo czysty nie jestem :/ i raczej nie bede jak mam czekac a 2 miesiace zeby byc czystym , i daje sobie reke uciac ze jest jeszcze duzo takich osob, ktorzy by chcieli oddac ale nie moga , bo palili i nie odstawia tego na 2 miesiace:/Ale jak ktos ma mozliwosc jest czysty to niech sie nie zastanawia nawet .Pozdrawiam

~pytanie | 2009-01-14 13:09

a papierosy przeszkadzaja czy tylko marichuana?

~Kibic | 2009-01-14 13:43

Papierosy chyba luz , bo wtedy to juz calkiem by nie mial kto oddac :/

~fcb | 2009-01-14 13:43

Jestem kibicem ukochanej stalóweczki; zakonczylem juz studenckie zycie, ale dalej egzystuje w lublinie i dla kuby oddalem krew, jeszcze przed Nowym Rokiem, w Centrum Krwiodastwa przy ulicy armii wojska polskiego w lublinie a zaswiadczenie o oddaniu krwi dla Kuby zanioslem do kliniki hematoonkologii przy ulicy staszica, tam gdzie kuba lezy...bo te zaswiadczenia musza trafiac do banku krwi tej drugiej placowki...
Lekarka podczas pobierania krwi mowila mi ze ludzie dla Kuby oddawali juz krew przed swietami...(rodzina, przyjaciele, znajomi)...Nie wiem jak inni kibice stalówki - czy innych drużyn, jak ich uczestnictwo badz jego brak w tej akcji oddawania krwi wygladal, nie wazne, trzeba podejsc indywidualnie do tego, nie ogladac sie na innych, tylko isc i oddac krew...Zaluje tego tylko ze tak pozno zwrocilem swoja uwage na problem bankow krwi itp. i to oddawanie krwi przed Nowym Rokiem bylo moim debiutem...
Co do samego oddawania krwi sa pewne obostrzenia typu wziales lek przeciwbolowy w ciagu 7 ostatnich dni - nie oddasz krwi itd. itp....ale chlopaki naprawde warto !!! dobrze ze mozna pomoc Kubie, ktory tak walczyl za nasze ukochane barwy i bedzie jeszcze walczyl, chociazby w ten sposob !!!
pozdrooo dla wszystkich kibicow staloweczki !!!
dzisiaj ten sparing w gale z siara ? - zna ktos jakies konkrety ?

~:). | 2009-01-14 13:59

fcb ; skoro jesteś takim wiernym fanem, czego piszesz 'Stalóweczka' z małej litery?

~do wyzej | 2009-01-14 14:00

Zawsze cos sie znajdzie zeby sie doczepic:/ Nie gas sie koles takimi wpisami , jest pewnie bardziej wiernym niz ty, krwe oddales??jak nie to mozesz mu buty lizcac.

~Stalówka | 2009-01-14 14:13

~fcb | 2009-01-14 14:15

no rece opadaja po uwagach jak ten zaraz po moim poprzednim wpisie...;> zawsze jakis filip z konopii sie urwie...:P
"STALÓWKAAAAAAAAA AA" tak Z DUŻEJ LITERY WIELE RAZY KRZYCZALEM PODCZAS IMPREZ I POWROTOW Z NICH NAD RANEM DO DOMCIU, NA TERENIE LUBLINA, podczas zycia studenckiego...hehe zakladam ze Ty tego nie doswiadczyles, ze nie miales tyle odwagi wznieconej przez alko na terenie lublina - wiec rowniez moge zalozyc ze twoja wiara w zielono-czarne barwy to tylko pozerstwo... to taka rownie: niemadra odpowiedz na Twoja zaczepke...gdyz nie wiem jak cos niezmierzalnego czym jest wiara chcesz mierzyc, a co gorsze chcesz ją mierzyc, oceniac u innych...

~bzc | 2009-01-14 14:16

No chłopaki już niedługo zbiórka,szykować gardła,bębny megafony,konfetti,de rby będą Nasze.I na meczu oczywiście pozdrawiamy Kubę Ławeckiego,wogóle jestem za tym,by na meczu śpiewac przyśpiewki piłkarskie,kibicujmy tak,jak by to był mecz piłki nożnej.A dziadków z zarządu tez możemy podpytac ,gdzie te transfery,niech nie myślą sobie ,że koszem zamydlą Nam oczy,niecg widzą,że jesteśmy niecierpliwi i trzymamy rękę na pulsie,żeby Nas nie wy..chu..jali znowu,bo to by juz prowadziło do spadku i upadku piłki.

~KAra | 2009-01-14 14:26

jest jakas zbiórka na ten mecz ?

~do wyżej | 2009-01-14 14:31

Zbiórka jest o 17 pod stadionem.WSZYSCY OBOWIĄZKOWO!!!!Póżni ej robimy przemarsz prosto na halę ze śpiewem na ustach.

~KOłodziej | 2009-01-14 14:39

Wszyscy na zbiórkę!

~anty kosz | 2009-01-14 14:51

za bilety sie placi cos czy za friko wbijamy?

~Fe3 | 2009-01-14 14:59

kupujemy ;D

~zks_fan | 2009-01-14 15:13

Ja na akcji w Fauście nie byłem ale oddałem płytki w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie na ulicy Rzeźniczej. Was też zachęcam żeby tam chodzić i oddawać. Pozdro.

~ja | 2009-01-14 18:55

jak stalowka siarka?

~ghyt | 2009-01-14 19:06

Stalówka Dobrze
Jak Siarka nie wiem

~aa | 2009-01-14 19:45

64 : 52 dla Stalówki

~!!!!! | 2009-01-14 20:23

STALOWKA KOSZ

~kibic | 2009-01-14 21:41

N o daliśmy popalić tym siarczanom,piknie było.W koncówce cała hala 2 tys ludu darła gardło na maxa:Na Kolana!Efekt był zaje..bisty,szkoda,ż e takiego echa i takiej akustyki nie ma na stadionie.Przejrzałe forum siarczanow,to goście są obsrani,to co zobaczyli w Stalówce,a przecież My już taką siła jedziemy od dawna,ale dla tych buraków to nowość.Takiego dopingu chyba na własne uszy i oczy nie widzieli,Brawo!

~draak | 2009-01-14 21:43

Fajnie,że pozdrowiliśmy Kubę Ławeckiego.Jak wspomną w prasie,to chłopakowi będzie miło i szybciej wyzdrowieje.Kuba jesteś z Nami!

~Admin | 2009-01-14 21:53

Kuba już wie , niedługo zobaczy i usłyszy ten doping w filmiku .

~xx | 2009-01-14 22:00

dajcie jakis filmik

~film | 2009-01-14 22:56

~siaraaaa | 2009-01-14 23:14

obsrany buraku to ty jesteś, głąbie:P na stronie siarki jest szacun dla kiboli ze stalówki i nikt nikogo nie obraża. ale taki debil jak ty to i pewnie czytac i pisać (piknie hehe) nie umie.
pozdro dla normalnych, dzis wygrał lepszy
(S)

~... | 2009-01-14 23:46

No i pewnie się zacznie. Na stronie Siarki dyskusja przebiega raczej spokojnie. Wiadomo, że nienawiść itp. ale na internecie niczego nie udowodnicie. Ale do każdego normalnego apel. Nie dajcie się sprowokować idiotycznymi tekstami pryszczatych dzieciaków, którzy mogą "istnieć" tylko w necie. PS. dajcie zdjęcia i filmiki dla tych, którzy nie mają możliwość mimo chęci.

~Kamaz | 2009-01-15 00:04

Dajcie link do tej dyskusji na stronie Siarki bo jakos nie moge znalezc a bym zerknal z ciekawosci.Z gory dzieki

~Ds4 | 2009-01-15 10:13

Przychodzą: Arkadiusz Aleksander (N - Odra Wodzisław Śląski), Marcin Folc (N - Piast Gliwice), Łukasz Ganowicz (O - Odra Opole), Jakub Kaszuba (N - Cracovia), Grzegorz Kmiecik (N - Wisła Kraków), Marcin Krzywicki (N - Cracovia), Krzysztof Kukulski (N - Piast Gliwice), Kamil Kuzera (O - Polonia II Warszawa), Krzysztof Mączyński (P - Wisła Kraków), Kimitoshi Nougawa (N - ?), Grzegorz Piechna (N - Polonia II Warszawa), Marek Piotrowicz II (P - Hetman Zamość), Marek Węgrzyn (P - Stal Sanok), Jakub Woropajew (O - Stal Poniatowa), Bartosz Horajecki (juniorzy), Júnior (?), Serhij Hondun (?) , Wołodymyr Honop (?)

fajnie by było...

~kibic2 | 2009-01-15 10:42

Ds4 chyba nie bierzesz tych spekulacji na serio, jeśli choć jeden z nich do nas trafi będzie dobrze...

~jery | 2009-01-15 11:05

te nazwiska wymienione na » http://www.90minut.pl są tylko po to by kibice za bardzo nie burzyli sie do działaczy. Można ja brać w kontekście pobożne życzenia. Tak mi się wydaje i jestem chyba nie odosobniony. Hhehehe

~Kibic | 2009-01-15 12:03

Wrzuccie jakies filmiki z meczu wczorajszego.Tyle osob na meczu i nikt nic nie nagrywal?

~mcr | 2009-01-15 12:03

Nie wydaje ci się tylko tak jest - czerwonym i zielonym kolorem zazanczeni są zawodnicy którzy na 100 % odchodzą lub przychodza do danego klubu.W przypadku Stalówki są pewni tylko zawodnicy odchodzący.

~ZKSRKS | 2009-01-15 12:52

Daniu - Do końca prod. StarQ
» http://pl.youtube.com/watch?v=G8Tle2aCvt4

~MARIUSZ | 2009-01-15 19:37

To dla Kuby ...od Nas kibiców

» http://pl.youtube.com/watch?v=XtmU6mfUxOo

~Kibic | 2009-01-15 19:42

~zks | 2009-01-15 20:57

Uff Adrian Bartkowiak zostaje w Stalówce.W Warcie teraz nie zagra ,bp łączy Go jeszcze półroczna umowa ze Stalą,baniek sobie Go na razie odpuszcza,to dobrze,bo bałem się ,że Go Nam zabierze.A Adrizn jest dobrym grajkiem,pokaże jeszcze swój pazur,zobaczycie!

~ja | 2009-01-15 21:09

.... z tego co ja wiem to Bartkowiak i Trela odchodzą ....

~......... | 2009-01-15 21:20

Bartkowiak zostaje na pewno,ma jescze popdpisany kontrakt do czerwca,chyba ,że jakiś bogatszy klub da kasę,to wtedy może odejść.A Warta nie ma kasy,dlatego z Niego rezygnuje.

~kibice | 2009-01-15 21:29

Czy w sobote jest sparing wewnetrzny. Moze ktos potwierdzic to info.

~... | 2009-01-15 21:40

Z bliżej nieokreślonych zródeł wiadomo że propozycję odejeścia z klubu dostał ..... Bartłomiej Patkiewicz zwany przez wszystkich "Maser" .
Popularny i zawsze uśmiechnięty "Maser" dostał propozycje pracy w innym klubie co jest trochę "dziwne "sam zaintersowany nie potwierzda takich informacji .Osoba która po Wietesze, Wieprzęciu jest ikoną klubu z Hutniczej chcę odejśc ze "Stalówki" byłoby ciosem organizacyjnym dla klubu .

Ps Mamy nadzieję że nasz "Maser" zostanie z tymi piłkarzykami i dalej będzie tak dobrze jak robił to do tej pory wykonywał swoej obowiązki .

"MASER " NIE ODCHODZ ! ! !

~ja | 2009-01-15 21:48

... ja potwierdzam w sobotę jest gierka wewnętrzna o której nie wiem ( 10.00 ,11.00 ? ) ma byc ponoć kilku nowych zawodników..

~badi | 2009-01-15 22:01

w Sobote jest sparing o 11 z siarka tbg pozdro :)))

~kibice | 2009-01-15 22:01

Jakbys wiedzial godzine rozpoczecia napisz. Z gory dziekuje

~transferr | 2009-01-15 22:10

Everton Antônio Pereira jest wolnym zawodnikiem, rozwiązał kontrakt z Jagielonią przydał by się Stalówce.
Niech zarząd coś w końcu zrobi!!!!!!!!!!! Niech jakiś wartościowy piłkarz podpisze kontrakt. Przydał by się Krzywicki z Cracovii Kraków.

~siwy | 2009-01-15 22:11

Panowie a kto niby miałby grać w tym meczu dzisiaj byłem na treningu i było tylko 10 zawodników .

~.... | 2009-01-15 22:17

A Trela i Bartkowiak byli,kto jeszcze był,a może ktoś z testowanych?

~turniej | 2009-01-15 23:13

Halowy Turniej Kibiców odbędzie się 14 lutego 2009r. w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 3 (ekonomik). Szedółowe informacje wkrótce na » http://www.skssw.pl

~Stal | 2009-01-16 01:06

~heja | 2009-01-16 17:59

~do heja | 2009-01-16 18:01

A skąd wiesz ,że był.Z tego co wiem to Łęczna się Nim bardzo interesuje oraz 4 innymi Arkowcami.Skąd to info?

~stalówka | 2009-01-16 23:38

Zna ktoś dokładną godzinę jutrzejszej gierki w Stalowej niech napisze! pozdrowieniaa

~szymon | 2009-01-17 11:36

miejmy wszyscy nazieje że Jakub Ławecki zagra Ciekawe czy motor lublin się pogodzi ze stalówką?Bo oddali krew dla Jakuba Ławeckiego!!

~HDK HKS NH | 2009-01-17 14:18

dziś listem poleconym zaśiaqdczenia o oddanej krwi zostanąl przesłane



» http://www.hdkpckhutnik-krakow.xt.pl

~szczepan | 2009-01-19 14:43

Kuba 3maj sie ! Wracaj do zdrowia !

~karol | 2009-01-22 10:41

pupa!!!!!!!!!!

~Pablo SWA | 2009-01-23 18:47

Cała Szczakowianka jest z Toba KUBA TRZYMAJ SIE !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 795 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 5 451 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 353 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 15 518 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03207