Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowi piłkarze zagrali przeciwko Hutnikowi.

Nowi piłkarze zagrali przeciwko Hutnikowi.

Nowi piłkarze pojawili się składzie stalowowolskiego pierwszoligowca w sparingach z Hutnikiem Kraków.

Nie zabrakło nowych piłkarzy w pierwszym w przerwie zimowej sprawdzianie pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, która rozegrała dwa sparingi z Hutnikiem w Krakowie.

Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0), Tarasek 15 z karnego, Gil 75 - Hondun 80.
Stal: Wietecha - Wieprzęć, Treściński, Maciorowski, Lebioda - Rado, Bartkowiak, Niedziela, Jeżewski - Gapon, Kmiecik oraz Wierzgacz, Nougawa, Hondun.

W "Stalówce” trenerzy Władysław Łach i Daniel Kijak sprawdzali 31-letniego obrońcę z GKS Katowice, Daniela Treścińskiego, Ukraińców Gapona i Honduna, Bartłomieja Niedzielę z Jagielloni Białystok, Artura Radę z Wisły Kraków, Łukasza Bartkowskiego z Unii Tarnów. Zagrał też pozyskany już przez Stal z Wisły Kraków napastnik Grzegorz Kmiecik.

 

Treściński sprokurował karnego dla rywali, ale zaprezentował się nieźle - komentował Daniel Kijak, drugi trener Stali. - Niedziela też pokazał, że ma pojęcie o grze, ale on w końcu grał w kilku meczach w ekstraklasie w Jagiellonii.
Treściński chce rozwiązać umowę z przeżywającym kłopoty organizacyjno-finansowe GKS, za Niedzielę natomiast Jagiellonia zażąda zapewne odstępnego i to zmniejsza szansę pozyskania go przez Stal. W naszej drużynie powinien zostać natomiast Japończyk Kimitoschi Nougawa, który nie jest drogim zawodnikiem. Przeciwko Hutnikowi zabrakło z powodu kontuzji i chorób: Krzysztofa Treli, Bartłomieja Piszczka, Kamila Karcza, Tadeusza Krawca, Abela Salamiego.

Hutnik II Kraków - Stal Stalowa Wola 1:5 (0:2), Muzurciuk 3, Horajecki, Gilar dla Stali.
Stal: Wierzgacz - Portianko, Bartkowski, Lichy, Paterek - Nougawa, Horajecki, Korzonek, Gilar - Janasiewicz, Gordon oraz Furtak, Górniak, Muzurciuk.

W meczu rezerw w Stali pojawił się Kamil Janasiewicz z Igloopolu Dębica, Ukraińcy Muzurciuk i Portianko oraz juniorzy Mateusz Lichy, Damian Paterek, Dawid Górniak. Kontuzji nabawili się Daniel Furtak i Bartkowski. Do Stalowej Woli na treningi być może dojadą Marek Węgrzyn i Marcin Borowczyk ze Stali Sanok. Naszemu klubowi powinien przy sprawach transferowych pomóc fakt, że wiosną kluby pierwszej ligi będzie wspierał nowy sponsor rozgrywek, Orange, który wyłoży na drugą rundę milion złotych do podziału na wszystkie drużyny.

 

źródło ; EchoDnia

Komentarze (30)

~Krk | 2009-01-26 23:28

"Artura Rado" !, a nie "Radę". A swoją drogą: Artek zapraszamy do Stalówki

~fda | 2009-01-26 23:45

no to chyba będziemy zmuszeni zrezygnować z Niedzieli..

~Stal | 2009-01-27 00:40

Mecz AZS PWSZ OSRiR Kalisz - Stalówka
» http://www.kalisztv.pl/sport/144-mec.....

~NN | 2009-01-27 10:41

Sałek w Siarce

SAŁEK PODPISAŁ!
Wiemy już oficjalnie, że kolejnym wzmocnieniem Siarki przed rundą wiosenną jest Damian Sałek. Z naszym klubem związał się na pół roku. Ten 24-letni zawodnik może występować jako lewy obrońca lub lewy pomocnik. Przypomnijmy, że Sałek jest wychowankiem Stali Stalowa Wola i przez dwa ostatnie sezony właśnie tam występował. Miejmy nadzieję, że przyczyni się od do upragnionego awansu naszej drużyny do III ligi.

za : » http://www.siarka-tarnobrzeg.eu/


~stal | 2009-01-27 10:58

Pamiętacie taką drużynkę jak Unia Janikowo?Właśnie dzisiaj zatrzymali działacz tego klubu w związku z ustawianiem meczy w sez 2006,kiedy grali w 2 lidze razem z Nami.A pamiętacie ten wynik 1-2 w Janikowie,kiedy wygryawlaismy 1-0,a sędzi tak drukował,że dopiął swego.Hańba,okazuje się ,że ten mecz był ustawiony przeciwko Nam.Fakt po tym meczu gorąco jeszcze było w prasie z tydzień.Oliwa jednak sprawiedliwa.Piep..r zone przekupczyki!

~KOKO | 2009-01-27 11:11

Będziemy mieć wmocnienia zobaczycie :)

~akz | 2009-01-27 11:34

Kukulski właśnie jest wolny,rozwiązał umowe z Piastem.Przecież był na liście życzeń Łacha,dlaczego Go nie biorą,przecież nie musza płacić odstępnego.A ten Niedziela rzeczywiście by się przydał,bardzo dobry zawodniczek jest z Niego.

~mlody | 2009-01-27 11:36

napisze ktos cos o odnowieniu zgody z rakowem podczas wyjazdu do lecznej

~...... | 2009-01-27 11:40

Młody dzwoń na Wyspy,to Ci może powiedzą.

~SW | 2009-01-27 12:09

czy w Lublinie są już konkretniejsze wiadomości o planowanym turnieju piłkarskim charytatywnym dla Kuby Ławeckiego.

~KOKO | 2009-01-27 12:26

Władek i leśne dziadki pewnie kogoś jeszcze pozyskają do drużyny tak więc czekamy na nowych zawodników i utrzymanie się w lidze :)AVE STALÓWKA

~kibic2 | 2009-01-27 12:28

akz, a zdajesz sobie sprawę, ile miesięcznie chciałby zarabiać Kukulski, zawodnik z Ekstraklasy ???

~KOKO | 2009-01-27 12:31

A to że Stalówka dostanie 60 tyś to można dać te 5 czy 6 tyś Kukulskiemu czy innym zawodnikom:)

~kibic2 | 2009-01-27 12:36

tak akurat, podstawowy zawodnik Piasta będzie chciał mniej od Kmiecika, rezerwowego w Wiśle ?! Jeszcze nikt pieniędzy nie widział, a już rozdzielacie !

~HEJA | 2009-01-27 12:39

KUKULSKI JUTRO MA BYC NA TRENINGU :)
COS CZUJE ZE BEDZIE PIEKNA WIOSNA ;-)
BYLE JESZCZE 2-óCH W MIARE MOZLIWOSCI SCIAGNAC POMOCNIKOW KUKULSKI-SALAMI-KMIE CIK
ATAK MARZENIE :)
W POMOCY JAPONIEC NA DRUGIEJ NIEDZIELA SRODEK UWAKWE(ZOBACZYCIE ZE WROCI)TRELA NOI OBRONE MAMY :d

~stal | 2009-01-27 12:55

Po pierwsze Kukulski to nie podstawowy zawodnik Piasta.Ostatnio nawet nie łapał się do 16 meczowej,a to dlatego,że Piast ma o wiele lepszych.Natomiast w Stali przydał by się napewno,nie jest za młody,ale jego doświadczenie sie przyda.W końcu tu chodzi o obronę ligi ,a nie o ogrywanie młodych,co nie?I wcale nie musi kto wie ile zarabiać,lepszy rydz jak nic dla Niego.Dostanie piątaka i będzie zadowolony.Mam nadzieję,żę Go Władek weżmie.

~.... | 2009-01-27 12:57

Heja askąd to info,że Kukuła ma być jutro na treningu.Ktoś Ci powiedział ,czy tylko takie domysły.Fajnie by było,pamiętam jak ładował bramy dla Piasta w 2 lidze jedna za drugą.

~felipe77 | 2009-01-27 13:28

» http://www.arka.gdynia.pl/?akcja=news&id=3183
oto przyczyna nieobecności Uwakwe na zgrupowaniu Arki

~...... | 2009-01-27 13:54

Ale żeś się felipe77 obudził.Przecież wczoraj już wszyscy o tym wiedzieli,że nie miał wizy.Pisali o tym na necie.

~felipe | 2009-01-27 14:08

a to przeoczylem widzialem tylko post od kogos kto pisal o skladzie arki w meczu z arsenalem i ten ktos szydzil ze sie Uwakwe do skladu nie zalapal a ze tak powiem informacji na temat dlaczego tak bylo nie widzialem nigdzie na tym forum

~do felipe77 | 2009-01-27 14:13

W tym samym temacie sparingu Arki z Arsenalem,jeden z Naszych szydził,a pare postów w dół,koles z Arki dał ten sam news,sprawdż sobie.

~felipe | 2009-01-27 14:29

dzieks pozdrowka

~Rudi | 2009-01-27 14:34

Najlepszy jesienią snajper Odry Wodzisław Śląski - Arkadiusz Aleksander podpisał półtoraroczny kontrakt z cypryjskim zespołem AS Néa Salamís Ammochóstos.
Sądziłem że w Stali dostał oferte nie do odrzucenia..

~KOKO | 2009-01-27 14:57

Trzeba czekać aż pojawią się w Stalówce nowi gracze:)

~ZKS | 2009-01-27 15:04

Ciekawy film z meczu z ŁKS-em » http://pl.youtube.com/watch?v=VRIb5qyaT5s

~lubelak | 2009-01-27 15:14

W Lublinie nie zapadły żadne decyzje. Utknęly rozmowy z policją to raz a dwa Motor ma ostatnio inne problemy, które sa dla niego na 1 miejscu. Jesli je rozwiążą to wróca do tematu turnieju. Na razie trzeba czekać. Taki jest stan na wczoraj:) Jesli cos sie zmieni to dam znac na stronie.

~DK | 2009-01-27 16:21

Wywiad z Grzegorzem Kmiecikiem » http://www.stalstw.pl/pilka/?go=info.....

~........ | 2009-01-27 16:49

Będzie Pan mieszkał w mieście 10 razy mniejszym od Krakowa,nie przeraża to Pana?--Ale Mu palnął pytanie,czy Ci w tym Krakowie to myślą,że My żyjemy w na jakimś Zakaukaziu?

~Lump | 2009-01-27 16:54

do wyżej.......
Gdyby ten co pytał był z prawdziwego Krakowa to nie zadawał by tak głupawego pytania.
A tak to pytanie na poziomie buraka z Nowej Huty co do Krakowa ma 30 km.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 3 970 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 38 849 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 960 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 18 521 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04757