Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Obrońca z GKS Katowice będzie grał w Stali Stalowa Wola

Obrońca z GKS Katowice będzie grał w Stali Stalowa Wola

Daniel Treściński, 31-letni obrońca, ostatnio gracz GKS Katowice, podpisał kontrakt ze Stalą Stalowa Wola.

Jest drugim po Grzegorzu Kmieciku nowym graczem w naszym zespole. Treściński rozwiązał kontrakt z Katowicami, gdyż pierwszoligowcy mają ogromne problemy finansowe i wiosną mają grać w lidze juniorami.

Jest wychowankiem MOSiR - u Sosnowiec, a najlepiej do tej pory szło w ŁKS-ie, z którym to klubem w sezonie 1997/98 wywalczył mistrzostwo Polski.

"Stalówka” zdecydowała się na tego gracza, po kilku zaledwie treningach i jednym sparingu z Hutnikiem, gdy jasne się stało, że do naszego zespołu nie trafi Łukasz Ganowicz z Odry Opole, który wybrał lepszą ofertę z Zagłębia Lubin.

Stal bliska jest porozumienia z pomocnikiem Jagielloni Białystok, Bartłomiejem Niedzielą, ale tylko wtedy, gdy będzie mógł przejść do naszego zespołu za darmo.
 
źródło : nowiny24.pl

Komentarze (18)

~Michalinho | 2009-01-27 20:06

Witamy na pokladzie Stalowki.Mysle ze bedziesz waznym ogniwem dla naszego zespołu :)

~stal | 2009-01-27 20:07

przyda sie doswiadczona defensywa a w gieeksie obrona jest dobra

~ajsdhfajshgd | 2009-01-27 21:00

I bardzo dobrze, niech przychodza, bedzie w czym wybierac

~nothing | 2009-01-27 21:24

O jakis pozytyw wkoncu, zawsze to o 1 wiecej.Byle sie sprawdzil :)

~demon | 2009-01-27 21:52

haha dobrze kolesie do baletów Treściński i Kmiecik

~BartekSTW | 2009-01-27 21:57

czyli co koniec wzmocnien w naszej Stalowce???

~sex | 2009-01-27 22:25

wydaje mi sie ze wzmocnienia dopiero sie zaczynaja ;)

~KOKO | 2009-01-27 22:35

zaczynają się wzmocnienia jeszcze bedzie ze 3 lub 4 zawodników:)

~mario | 2009-01-27 23:43

Na wszystkich stronach piłkarskich ładnie drą z Nas łacha,że wzięliśmy tego Treścińskiego,pseud. Teresa.Każdy Nam współczuje i twierdzi,że możemy pożegnać się z 1 ligą.Ponoc to straszny przekupczyk i pijaczyna jest.W dodatku rzekomo codziennie siedziu buków i sprzdaje swoje kluby.Mam nadzieję,że nie doiem się ,że sprzedał Nasza Stalówke.W Sosnowcu ma przechlapane,,wszysc y Go tam ścigają,że sprzedał Zagłebiu jakieś mecze i w głównej mierze dlatego spadli.Jeżeli to prawda,to co ten Władek wyrabia i kogo ściąga,Kmieciu też nie lepszy,będą tworzyć zgraną parę.Szlak by to trafił.

~BartekSTW | 2009-01-28 00:32

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....


macie te swoje kolejne wzmocnienia;/....wyc hodzi na to ze to bylo drugie i ostatnie wzmocnienie;|

~zks | 2009-01-28 01:02

To jest żałosne jak płacze i żali sie na łamach prasy ojciec dyrektor Szlage.Szantażuje Nas teraz ,że przez kibiców ,przez serpentyny czy okrzyki,będą musieli zapłacić marne 1000 zl.Przecież nie tyle na Nas zarabiają,a teraz w zamian wymaga przeznaczenie 1% dla klubu.Owszem zrobimyb to,ale czy tylko klub na tym skorzysta,czy działacze też?A z tymi transferami to już gośc całkiem przegiał pałę,jest dupkiem i tyle!

~......... | 2009-01-28 01:52

Ten gość szlage jest beznadziejny.Nie ruszy sie pierdzistołek,by szukac sponsorów,tylko na jałmużnę czeka,a to kibice dadzą,a to prześlą na konto,a to mógłby grac Niedziela ale za całkowite friko od Jagielloni.A sam za Uwakwe kaśe od Arki chce ściągnąć.Tylko się gość ośmiesza i Nas kibiców w mediach.Nic nie zrobi ku temu by było lepiej,tylko wymaga i daj i daj.

~......... | 2009-01-28 02:03

Dzisiaj 22 urodziny obchodzi Adrian Bartkowiak,aktualny piłkarz Stali,a także Mario Stelmach-45 urodziny,były gracz Stali z lat 90-tych.Starsi pamiętają piękne bramki Maria dla naszeJ drużyny.Życzymy Wam wszystkiego dobrego,a Tobie Adrian byś przyczynił się walnie do utrzymania Stali w 1 lidze.Powodzenia!

~... | 2009-01-28 03:27

Wypowiedz tego buraka w EchoDnia mowi sama za siebie.
MUSIMY DZIALAC!!!!

~msc | 2009-01-28 08:58

Czy są tu jacyś pracujący kibice Stalówki czy same dzieci? Jeżeli każdy kibic przekaże 1 % swojego podatku dla klubu to będzie poważny zastrzyk gotówki. To nic nie kosztuje wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w PIT.

~felipe | 2009-01-28 10:23

procent mialem dac na schronisko dla zwierzat ale pewnie dam na Stalowke tylko nie wiem czy warto co sie z tymi groszami stanie no ale pal szesc milosc jest slepa.a tak w innej kwesti na ta chwile ze Stalowki odeszlo 5 chlopa Uwakwe Adamczyk Walat Sałek i z takich a nie innych przyczyn Ławecki.Jesli Kuba jest na umowie o prace to po ok 30 dniach dokladnie nie pamietam pensje bedzie mu wypłacał zus a nie pracodawca. 4 pozostale wakaty sa wolne. wiec co?czyli mamy budzet na ta runde mniejszy niz na poprzednia?jesli 5 odeszlo to niech 5 dojdzie chyba ze taktyka jest inna pewnie Kmieciu bierze tyle co Sałek z Adamczykiem razem wzieci a Teresa( oby to nie byla mega wtopa, wypowiadaja sie o nim chlopaki jak o ostatnim leszczu bez honoru) tyle co Walat z Laweckim.wiec powiedzmy dwoch solidnych za 4 zapchajdziury oprocz Laweckiego ale 13 osobowym skladem to my za dlugo nie pogramy.a jeszcze z innej beczki ciekawe jak kibice beda reagowali na Trele ktory opowiada o \\\\\\\"dziw nych\\\\\\\" meczach Stali ze strozami z niewolnika nie ma pracownika a on chcial odejsc z niego jest tez lepszy numer i handlarz wiec co do jego gry na 100% mozliwosci w rundzie wiosennej tez mam watpliowsci. to tyle moich spostrzezen:) pozdrawiam z Krk

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 20 721 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 41 959 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 267 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 142 razy
Osób Online: 58 / Czas gen. strony: 0.04253