Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spór Stali i Arki o Longinusa Uwakwe / Oświadczenie Arki w tej sprawie.

Spór Stali i Arki o Longinusa Uwakwe / Oświadczenie Arki w tej sprawie.

Nadal nie wiadomo, w jakim klubie będzie występował wiosną Longinus Uwakwe - czytamy na łamach Nowin. Władze Stali, w której czarnoskóry piłkarz grał do tej pory, są oburzone rozwojem wypadków, z kolei Arka, która obecnie testuje Nigeryjczyka, uważa, że klub ze Stalowej Woli nie jest stroną w sprawie.

Na początku stycznia Longinus Uwakwe nie wrócił na Podkarpacie, lecz udał się na testy do Gdyni. - Spotkałem się w Krakowie z jego menedżerem i powiedziałem mu co myślę o takiej formie załatwiania zawodników, jak postępuje Arka - powiedział na łamach Nowin trener I-ligowca, Władysław Łach.

- Zabrał klucze do mieszkania. Działaczom nie powiedział nawet dziękuję, a przecież w tym klubie wypłynął na szersze wody. Dalej nie kontaktuje się z nami. Nikt go tutaj na siłę nie trzyma, ale jakieś normy zachowania obowiązują - dodał szkoleniowiec Stali.

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej zdeponowano kontrakt Nigeryjczyka, który obowiązuje do czerwca. Zawarto w nim wprawdzie klauzulę, że możliwe jest wcześniejsze odejście Uwakwe, ale nie ma tam adnotacji, na jakich warunkach miałoby się to odbyć. Władze klubu ze Stalowej Woli z pewnością zechcą otrzymać ekwiwalent pieniężny w przypadku transferu.

Na razie nie wiadomo jednak, czy beniaminek ekstraklasy w ogóle zechce pozyskać piłkarza, którego umiejętności Czesław Michniewicz sprawdza od blisko miesiąca. Klub z Trójmiasta wydał w tej sprawie stosowne oświadczenie.

"Longinus Uwakwe przebywa w Gdyni na testach od 07.01.2009, na podstawie ustaleń z jego menadżerem. Decyzja o jego przydatności do drużyny zapadnie po środowym sparingu, w którym wystąpi w drużynie Młodej Ekstraklasy. Dopiero wtedy zostaną podjęte rozmowy dotyczące ewentualnego transferu.

Jednocześnie pragniemy nadmienić, że w momencie pojawienia się Uwakwe w Gdyni, Stal podjęła wstępne rozmowy dotyczące ewentualnego wypożyczenia któregoś z zawodników wystawionych przez Arkę na listę transferową i nie zgłaszała jakichkolwiek uwag dotyczących pobytu Nigeryjczyka w Gdyni."

W rundzie jesiennej 22-letni pomocnik zaliczył w barwach Stali 15 występów w I lidze. Nie zdobył żadnego gola, zebrał natomiast siedem żółtych kartek.

 

 

*****

Stanowisko Arki w sprawie Uwakwe

Arka Gdynia wydała oświadczenie dotyczące sporu ze Stalą Stalowa Wola o zawodnika Longinusa Uwakwe.

Longinus Uwakwe przebywa w Gdyni na testach od 7 stycznia na podstawie ustaleń z jego menedżerem. Decyzja o jego przydatności do drużyny zapadnie po jutrzejszym sparingu, w którym wystąpi w drużynie Młodej Ekstraklasy. Dopiero wtedy zostaną podjęte rozmowy dotyczące ewentualnego transferu.

Jednocześnie pragniemy nadmienić, że w momencie pojawienia się Uwakwe w Gdyni Stal podjęła wstępne rozmowy dotyczące ewentualnego wypożyczenia któregoś z zawodników wystawionych przez Arkę na listę transferową i nie zgłaszała jakichkolwiek uwag dotyczących pobytu Nigeryjczyka w Gdyni.

 

źródło : sportowefakty.pl / 90minut.pl / Arka Gdynia

Komentarze (23)

~UOP | 2009-02-3 18:11

A niech go arka bierze, niech dadzą kasę za niego, a zarząd za te pieniądze postara się pozyskac jakiegoś innego wartościowszego grojka, chociażby Niedzielę albo Cebule. Jeśli ma wrócic i grać na siłę to po co?Czuję, że Uwakwe wróci po nie znajdzie uznania w oczach szkoleniowców z Gdyni.

~zetkaesiak | 2009-02-3 20:08

Uakwe niech lepiej zostanie tam gdzie teraz jest,a dla nas i naszego klubu to nauczka na przyszłość żeby kontrakty z nowymi grajkami budować kożystniej.
Na okres MINIMUM 18-naście miesięcy,z zapisami o odstępnym przy transferach w trakcie trwania kontyraktu itp.To czysta głupota i brak profesjonalizmu zatrudniając piłkarzy na 6-miesięcy!!Dlatego własnie powstają takie sytuacje jak z czarnymi że ścieme walą i pachfina boli!!!
HEY STAL!!!!!!!!!!!!!!!! !

~Stachu | 2009-02-3 20:17

Zgadzam się z Wami. Uwakwe to krętacz i kombinatorek jakich mało. A ten jego menago też nie lepszy. Wojaże po całym byłym ZSRR (no może przesadziłem) i wpychanie gościa gdzie kolwiek się da jest żałosne. Lepiej niech nasz "kochany" Longinus idzie grać w tej Arce,a nasz jeszcze "bardziej kochany" zarząd niech postara się zakontraktować tego Niedzielę, a nie płaczą tylko, że jakieś strasznie wysokie odstępne. Nie chce mi się wierzyć żeby to było jakaś strasznie wysoka suma, tu chodzi tylko o wypożyczenie gościa, na pół roku albo na rok, I ciekaw jestem, czy kiedykolwiek dowiemy się o jaką sumę chodzi.

~PILNE | 2009-02-3 21:05

Brama nr 3 HSW. Wszyscy mieszkańcy miasta i okolic powinni jechać do Rzeszowa. Ja jadę choć nie pracuję w Hucie, ale wiem że jak rząd nie zmieni swojej decyzji odnośnie prądu i innych spraw ważnych dla naszego regionu to niestety nie będzie pracy i płacy. Poupadają wszystkie zakłady i firmy w regionie.
NIE BĘDZIE ZA CO ŻYĆ. NĘDZA będzie nas tylko rozpieszczać.
WSZYSCY NA RZESZÓW !!! a jak nie pomoże to do WARSZAWY.
TA SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA dla nas mieszkańców I JEŻELI MY SIĘ NIE UPOMNIMY -to niestety znikniemy z mapy Polski.

Jeszcze raz podkreślam - to już nie są żarty. Na razie niewiele osób odczuwa kryzys w kieszeni, ale za chwilę on nastąpi. Już pracownicy ZZM sie dowiedzieli: » http://www.tvn24(...)osc.html
Jedziemy do Rzeszowa!!!

~PILNE | 2009-02-3 21:06

Wyjazd do Rzeszowa, 5 luty godz. 7.30 !!!!!!!!!,

~kibic | 2009-02-3 21:25

Panie Dyrektorze Schlage Bartek Niedziela jest dobrym graczem więc go pan zakontraktuj narzeka pan że nie ma pan pieniędzy na wzmocnienia to niech pan poda ile pan zarabia jako dyrektor naszego klubu myślę że pana zarobki są bardzo dobre. Więc rusz pan dupę i znajdź pan pieniądze na tego zawodnika i inne wzmocnienia sam pan wie że jak jest przyzwoita drużyna to na meczu może być dużo ponad 4tyś ludzi ,a jak jest gówno to może w porywach przekroczy 1000 ludzi.
Więc szanowny panie przypuśćmy że na trybunach zasiądzie tylko 3000 więcej to jest dodatkowy wpływ do klubu około 30tyś zł razy 9 spotkań jednej rundy to ok 270000 złotych więc daj sobie sam odpowiedź na to czy jest warto wyłożyć na kilku zawodników nawet tę samą sumę jak ona i tak się zwróci (a przy okazji może zasiąść na trybunach trochę więcej bo kibice stalówki to nie tylko mieszkańcy Stalowej woli ale także całego regionu Tarnobrzeg, Sandomierz, Leżajsk, Nisko, Gorzyce,Janów itd. przy dobrej organizacji i pańskim zaangażowaniu może tych kibiców zasiąść dużo więcej. Więc myślę że jest pan na tyle dobrze przygotowanym na dyrektorskie stanowisko człowiekiem bo przecież zajmował pan miejsca na stołkach dyrektorskich nieraz a ekonomię ma pan w jednym paluszku.
WIĘC JAK MAJĄ BYĆ EFEKTY PAŃSKIEJ PRACY TO TRZEBA PORZĄDNIE wziąć SIĘ DO ROBOTY A MA PAN DO TEGO BARDZO DOBRE EKONOMICZNE PREDYSPOZYCJE.

~KOKO | 2009-02-3 21:35

Przecierz Kmita Zabierzów nie ma kasy mają się wycofać z rozgywek więc poco im Bartek Nidziela lepiej niech pan Sz. uważa na meczach w kosza bo go wyniosą na noszach a potem na szpital my checemy Bartka :)zdegradować leśnych dziadków i żeby zrobić nowe wybory jak był Jarecki w klubie to lepiej rządził w klubie niż ojeciec dyrektor Sz. byli jacyś sponsorzy i zawodnicy a teraz hu ja jeb ać ojaca dyrektor SZ i my musimy zrobić wszystko aby zdegradować cały teżn zarząd razen z panem Ch. i ojcem Sz lepiej niech uważają na mieście :)

~Stachu | 2009-02-3 22:19

Tak już Ci Kielar coś napisze. Kielar jest tendencyjny i pisze tylko to co jest dobre dla dzialaczy, a nie dla klubu. O ile dobrze sobie przypominam to on napisał, że "obchody" 70-lecia były, super, ok i wspaniałe itd. A później nas jeszcze obsmarował pismak jeden, że jesteśmy źli, niedobrzy bo nam się nie podobało. Co za koleś.

~skarpa | 2009-02-4 01:04

Prawda jest taka ,że jakby nie Łach,to już byśmy dawno mieli po 1 lidze.Dwa razy wyciągnął Nas z szamba i pewnie znów Mu się uda ,ale jakim kosztem.Nikt z zarządu raczej Mu pomóc nie chce,tylko jeszcze przeszkadzają,a najbardziej to ten konus szlage,co chce za wszelką cenę zniszczyc Nam piłkę.A Tadek to pewnie odszedł,bo chciał już Chyłe na miejsce Władka sprowadzać,bo był pewny ,że Władek odejdzie.Dzięki Niemu,że został moze uratujemy tą ligę dla Stalówki.A koniec był już bliski,bo wariant z Chyłą gwarantował Nam spadek wprost do 3 ligi.Dobrzemże ten mąciciel już odszedł,niech idzie teraz ta chorągiewka Zarzecze sponsorować,bo przecież tam trenerem jest Chyła.

~zks | 2009-02-4 06:37

A co na TO SKSSW ?Czyż nie miało na celu dofinansownie kontraktów piłkarzy i ogólnie pomoc w tym kierunku dla klubu?Takie były zapowiedzi z pompą,a teraz widzę przycichło.To w końcu istniejejeszcze to stawoarzyszenie czy nie,dlaczego nic nie działają ,nie organizują żadnego sptkanie itp.?Przecież to nie ma na co czekać tylko działać ,robic zrzuty i pomóc klubowi,no nie?!

~wierny kibic | 2009-02-4 07:06

Kibice!!!Czas na Nas by pomóc Stalówce!!Nie możemy oglądać się tylko na tych starych pryków z zarządu,bo Oni zawszw płaczą i stękaja ,że nia ma i nie ma i raczej miec nie będą,bo się o to nie starają.Chcemy mieć klub w 1 lidze,chcemy mieć jeszcze dobrych 3 piłkarzy o których mówił trener,chcemy żeny były wyniki gwarantujące pozozstanie w 1 lidze,to musimu działac ,natychmiast.Nie moiżemy czekać ,bo za parę dni będzie za póżno.Mam propozycję dla Nas wszystkich.Pomózmy My ile możemy,a zobaczycie ,ze tez możemy być dobrymi sponsorami.Wystarczy ,że znajdzie się Nas 5-6 kibiców ,ktyórzy mja własne firmy i stoją lepiej finansowo, i zadeklarują się dać te 2200 może więcej miesięcznie.A kolejna kasa mogłaby byc z organizoawania wyjazdów.Zawsze conajniej raz w miesiącu trafia się jakiś liczniejszy wyjazd.Płacąć te 30 zł ,dołożmy jeszcze te 15-20 zł od łebka .co przy liczbie dajmy średnio 200 osób razy 15-20żl da Nam sumę 3000-4000 tys miesięcznie.Soma dla kadego z Nas niewielka raz w m-cu,a sumka niezła.Dałoby to dofinansowanie po te 1500 zł na każdego z tych trzech nowych grajków.Myślę,że byłaby to juz nie nnajgorsz pensja i założe się ,że tych 3 dobrych grajków moment by się znalazło.Zbierać moglibyśmy do puszek przy autokarze jadąc na wyjazd.Czy kyoś kumaty mógłby sie podjąć tego zadania?Kibice piszcie na ten temat ,co o tym pomyśle sądzicie.Przecież musimy cos działać nie możemy patrzeć jak Nasz klub upda na dno.Cjcecie 1 ligito sami zacznijmy coś dawać od siebie,a nie tylko wymagać.Pozdro!!

~Mirek | 2009-02-4 09:26

Próbują widzę nieliczni kibice cos zrobić dla drużyny,jakoś sie zorganizować,jakoś działać,by było lepiej,ale widzę odzew zerowy.Wszyscy chcą1 ligi,ale każdy czeka z założonymi rękami na rozwój sytuacji.Większośc kibiców Stali,to tyl;ko tacy co lansują się na mieście i przychodza na mecz jak jest rywal z lepszej półki i to jeszcze przez płot.Tak właśnie chcą pomóc ,aby przetrwała piłka.Jeżeli dać coś od siebie dla tego klubu to prawdziwych kibiców Stali nie ma.Tacy z Was kibice!Będziecie widzieć mecz z Motorem jak świnia niebo,w takim składzie nie wiadomo nawet czy przystapią do rozgrywek.Ajak nawet zagrają ,to baty od wszystkich drużyn,A zapomniałem co Was to zresztą obchodzi,przecież jesteście tylko kibicami z nazwy.

~Michał | 2009-02-4 10:39

Skoro trener Łach mówi, że Niedziela nie byłby jakimś wielkim wzmocnieniem i z niego juz zrezygnował, to chyba możecie uznać, że wie, co robi. Chyba, że jesteście po szkole trenerskiej, macie staże trenerskie na Zachodzie i prowadziliście kilkanaście klubów ligowych. Wtedy okej, możecie się nie zgadzać i dyskutować :)

~JK | 2009-02-4 10:42

Jeszcze się taki nie urodził,żeby Wam dogodził.Potraficie tylko skomleć jak psy iżale na trenera i klub wylewać.Ale sami jako kibice tego klubu nie potraficie się wziąść w garsć i cos dla tegpo klubu zrobić.Kupcie chociaż bilety i przynajmniej tym wspomoiżecie klub,a nie ciągle prze płot wchodzicie na mecze,albo za 10 zeta we czterech.Prawdziwy kibic utożsamia się z klubem też i w tych złych chwilach.Zróbcie gest i kupcie najdroższy bilet za 12 zł ,w ten sposób wspomożecie drużynę i wtedy będziesz mogł jeden z drugim narzekać.Dajcie najpierw cos od siebie,zróbcie jakiś gest,a nie tylko wymagacie i biadolicie.Eksperci się kur..wa znależli od siedmiu boleści!

~tomek | 2009-02-4 10:42

do ZKS: Stowarzyszenie narazie organizuje turniej kibiców i nie ma czasu na pierdoły typu klub i jego zawodnicy. Smutne to ale prawdziwe, ja wiem że początki są trudne ale wydaje mi się że w tej chwili są ważniejsze sprawy niż turniej kibiców i tym należy się zająć. A co do sponsorowania pilkarzy to jest to mozliwe o ile bedzie wystarczajaca ilosc czlonkow tyle ze jakos nie widac ani nie slychac kampanii zachecajacej do wstepowania w szeregi SKSSW.

~....... | 2009-02-4 10:53

Ja jestem chętny i paru kolesi też,by dołozyć się tę parę stówek miesięcznie,by wreszcie grało tych 3 dobrych grajków.Czy są jeszcze jacus chętni?Napiszcie zobaczymy ilu Was jeszcze jest prawdziwych kibiców?!

~Kibic | 2009-02-4 10:54

Ja mysle ze nie jeden by dal jakby mial. Wiec szukajcie nie prawdziwych kibcow tylko kibicow z kasa:)

~Ak | 2009-02-4 12:09

Mirek ma racje . Na sektor B tylko na meczach z Kmitą , Turkiem , Wartą czy z Opolem można zobaczyć prawdziwych kibiców . Na Motorze to są sami sezonowcy co później koleżance opowiadają jak na Motor bluzgali .

~fan | 2009-02-4 12:40

Do Ak

Powiedz mi szczerze ilu sam namawiałeś kolegów na mecz z motorem ? pewnie każdego kogo się dało, pier..dolisz o sezonowych kibicach a sam do tego doprowadzasz. Gdyby nie Ci sezonowi kibice to nie było by takiej atmosfery na atrakcyjniejszych spotkaniach.

~Ak | 2009-02-4 13:25

Nie namawiam kolegów na Motor ide z kolegami którzy ze mną chodzą na wszystkie mecze z rundy. Tak trudno sie dowiedzieć kiedy jest mecz ??

~KOKO | 2009-02-4 15:18

Drodzy znawcy futbolu na Polsacie Sport brakuje znawców piłki nożnej jak tak jesteście znawacami to załóżcie lige podwórkową:)

~.... | 2009-02-4 15:23

Cały Lech umoczony,zatrzymali 3 pilkarzy,dzisiaj pojechal trener Michniewicz sam,bo bał się ,że po Niegom przyjadą.Ludzie ta liga to jeden wielki przekręt.Wszyscy są umoczeni ,każda drużyna,nie liczcie na to ,że My nie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 37 742 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 679 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 234 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 624 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04295