Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Longinus Uwakwe, nigeryjski piłkarz pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, nie zagra wiosną w występującej w ekstraklasie Arce Gdynia, w której przebywał na testach.

Arka zrezygnowała z jego usług po dzisiejszym sparingu zespołu Młodej Ekstraklasy z Kaszubią Kościerzyna. Uwakwe zagrał w gdyńskiej drużynie młodzieżowej, zdobył nawet bramkę, ale trenerzy Arki zrezygnowali z jego usług.

Choć temat jego przejścia do zespołu z Gdyni może powrócić po zakończeniu sezonu. Na razie jednak 22-letni pomocnik został na lodzie. W Stali nie ma co się spodziewać ciepłego przyjęcia, bo nie stawił się na początku stycznia na treningach w Stalowej Woli, nie powiadomił też nikogo, że wyjechał na testy do Gdyni.

- Po co nam piłkarz, który miesiąc nie trenował z drużyną? - pyta Dariusz Schlage, dyrektor Stali. - Może wrócić do Nigerii, bo u nas większych szans na grę nie ma. A nawet jeżeli zgodzimy się na jego powrót, to czeka go zapewne ławka rezerwowych…

Niezbyt przychylnie o postępowaniu piłkarza wypowiadał się także trener Stali, Władysław Łach.

- Jak Uwakwe sobie to wyobraża, że przyjdzie do szatni do chłopaków i wszystko będzie w porządku? Gdy reszta zespołu zasuwa na treningach, on nie dał nawet znaku, że wyjechał do Gdyni - mówił szkoleniowiec.


Popularny "Panucci” znalazł się w trudnej sytuacji. Niewykluczone, że jego menadżer będzie starał się teraz szukać mu innego nowego zespołu. Uwakwe ze Stali może jednak odejść tylko za zgodą stalowowolskiego klubu. A to oznacza, że "Stalówka” będzie żądać za niego odstępnego.

 

Echo Dnia

Komentarze (18)

~gst | 2009-02-4 19:26

i bardzo dobrze ze go nie chca!
myslal ze nas oszuka to sie przejechal.
teraz sobie zrobi pol roku przerwy od pilki.

~... | 2009-02-4 21:05

Moim zdaniem zarząd przede wszystkim powinien zatrudnić 3-4 piłkarzy, który nie będą tylko uzupełnieniem kadry tylko będą pewnymi punktami zespołu. Uzupełnieniami mogą być juniorzy. Wole żeby w kadrze był junior i dawał z siebie wszystko za swój ukochany klub niż kopacze typu Hadzić, Janicki czy Adamczyk. Jest Gilar, Horajecki (trenuje z drużyną ale nie jest w kadrze). Są jeszcze inni: Furtak, Paterek, Lichy, Tkacz, Torba, Paprocki. To są zawodnicy, którzy dadzą sobie rade w Stali. Cudze chwalicie, swego nie znacie! A tak poza tym to fajny meczyk był :) Dobrze, że pojechaliśmy po tym prezesiku za dyche! Bez napinki. Pozdrawiam :)

~Stachu | 2009-02-4 21:44

W Radio Rzeszów przed chwilą powidzieli, że Stal podpisała kontrakty z dwoma Ukraińcami. Jeste wśród nich ten Muzyczuk. No to zobaczymy co z tego będzie. A pan dyrektorek usłyszał dziś pod swoim adresem kilka ostrych słów.

~...... | 2009-02-4 22:08

Niech słuszy i będzie słyszał,tylko w ten sposób zmięknie Mu pała.To,że jest 2 ruskich,to jest za mało,musi jeszce być conajmniej 2 baradzo dobrych zawodników.Pamiętajc ie ,ze jest miwjssce po Uwakwe,bo raczej go nie wezmą io bardzo dobrrze!

~op | 2009-02-5 08:41

zgadzam sie z ... jak najbardziej albo bierzemy z tylu obserwowanych piłkarzy tych którzy beda wzmocnieniami a nie uzupełnieniem. Trenerzy mysla ze po 1 sparingu junior nagle zagra swietny mecz , dac im troche czasu zeby sie troche ograli na treningach wtedy beda efekty.

~... | 2009-02-5 09:11

sprzedac niewolnika do ATSu na rower i niech im prąd produkuj!!

~uwak.. | 2009-02-5 09:53

ja nie myslec, myslec za mnie moj menager, on myslec do dupy

~Unforgiven | 2009-02-5 13:12

what I've felt, what I've known
never shined through in what I've shown
never be, never see
won't see what might have been
Longinus Uwakwe

~... | 2009-02-5 13:16

Odwiedziłem ostatnio stronkę Polonii Przemyśl. W kadrze zespołu mają 4 juniorów. Teraz na obóz pojechało jeszcze 3 (rocznik '90, '91 i '92). Wiem, że to jest różnica 3 klas rozgrywkowych, ale chodzi mi o traktowanie swoich wychowanków. Popatrzmy na Mielec. Tam grają głównie wychowankowie. Tylko w Stalowej tak się olewa swoich wychowanków. Straszna, ale prawda...

~Lopek | 2009-02-5 16:27

... ty chyba sam jestes wychowankiem zbyt cienkim by sie zalapac do kadry pierwszoligowego zespolu,bo tak piperzysz ze mi cie zal.Gdyby ktos z wychowankow sie nadawal to Łach by o tym wiedzial,bo jest od tego zeby wiedziec.Myslisz ze on robi na zlosc komus tutaj?Chce utrzymac Stal i sprowadza takich zawodnikow (na miare mozliwosci finansowych klubu) ktorzy moga mu sie przydac w walce o utrzymanie.A ty sfrustrowany juniorze skoncz pouczaj trenera pierwszoligowej druzyny.Zagraj lepiej w menagra na kompie

~... | 2009-02-5 17:18

Lepeij zeby tacy juniorzy rozgrywali sie w jakims Nisku czy cos pozniej przyjdzie ich pora...

~Misio | 2009-02-5 18:14

Po 1. W Przemyślu muszą stawiac na juniorów, bo tam w ich lidze obowiązuje przepis o 3 młodzieżowcach w pierwszej "11-stce"
Po 2. Szkoda mi Uwakwe, bo to nie jest jego wina, tylko jego pseudomenago!

~Zorro | 2009-02-5 19:49

Uwakwe chciał grac w lepszym klubie za większe pieniądze – to takie dziwne? Jak na Stalówkę to bardzo dobry grajek i jeśli jest taka możliwość powinien zostać. Ciekawe jakby któremuś z wypowiadających się tutaj „krytyków̶ 1; ktoś zaproponował pensję o 500 zł czy 1000 zł większą. . . Pewnie bez zastanowienia powiedziałby tak i nawet na stadionie Siarki grabiłby liście ;-) Myślenie naprawdę nie boli!

~niggerhater | 2009-02-6 17:36

malpa chciala banana ale nie dostala!!! a grajek z niego nie za dobry!!! bronicie tego smolucha tylko dla tego ze jest czarny??? zenujace!


~Korupter | 2009-02-7 10:43

~sajko | 2009-02-10 16:28

won pod równik

~fd | 2009-02-15 01:32

fdghhghg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 148 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 294 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 8 795 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 19 958 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05116