Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Longinus Uwakwe, nigeryjski piłkarz pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, nie zagra wiosną w występującej w ekstraklasie Arce Gdynia, w której przebywał na testach.

Arka zrezygnowała z jego usług po dzisiejszym sparingu zespołu Młodej Ekstraklasy z Kaszubią Kościerzyna. Uwakwe zagrał w gdyńskiej drużynie młodzieżowej, zdobył nawet bramkę, ale trenerzy Arki zrezygnowali z jego usług.

Choć temat jego przejścia do zespołu z Gdyni może powrócić po zakończeniu sezonu. Na razie jednak 22-letni pomocnik został na lodzie. W Stali nie ma co się spodziewać ciepłego przyjęcia, bo nie stawił się na początku stycznia na treningach w Stalowej Woli, nie powiadomił też nikogo, że wyjechał na testy do Gdyni.

- Po co nam piłkarz, który miesiąc nie trenował z drużyną? - pyta Dariusz Schlage, dyrektor Stali. - Może wrócić do Nigerii, bo u nas większych szans na grę nie ma. A nawet jeżeli zgodzimy się na jego powrót, to czeka go zapewne ławka rezerwowych…

Niezbyt przychylnie o postępowaniu piłkarza wypowiadał się także trener Stali, Władysław Łach.

- Jak Uwakwe sobie to wyobraża, że przyjdzie do szatni do chłopaków i wszystko będzie w porządku? Gdy reszta zespołu zasuwa na treningach, on nie dał nawet znaku, że wyjechał do Gdyni - mówił szkoleniowiec.


Popularny "Panucci” znalazł się w trudnej sytuacji. Niewykluczone, że jego menadżer będzie starał się teraz szukać mu innego nowego zespołu. Uwakwe ze Stali może jednak odejść tylko za zgodą stalowowolskiego klubu. A to oznacza, że "Stalówka” będzie żądać za niego odstępnego.

 

Echo Dnia

Komentarze (18)

~gst | 2009-02-4 19:26

i bardzo dobrze ze go nie chca!
myslal ze nas oszuka to sie przejechal.
teraz sobie zrobi pol roku przerwy od pilki.

~... | 2009-02-4 21:05

Moim zdaniem zarząd przede wszystkim powinien zatrudnić 3-4 piłkarzy, który nie będą tylko uzupełnieniem kadry tylko będą pewnymi punktami zespołu. Uzupełnieniami mogą być juniorzy. Wole żeby w kadrze był junior i dawał z siebie wszystko za swój ukochany klub niż kopacze typu Hadzić, Janicki czy Adamczyk. Jest Gilar, Horajecki (trenuje z drużyną ale nie jest w kadrze). Są jeszcze inni: Furtak, Paterek, Lichy, Tkacz, Torba, Paprocki. To są zawodnicy, którzy dadzą sobie rade w Stali. Cudze chwalicie, swego nie znacie! A tak poza tym to fajny meczyk był :) Dobrze, że pojechaliśmy po tym prezesiku za dyche! Bez napinki. Pozdrawiam :)

~Stachu | 2009-02-4 21:44

W Radio Rzeszów przed chwilą powidzieli, że Stal podpisała kontrakty z dwoma Ukraińcami. Jeste wśród nich ten Muzyczuk. No to zobaczymy co z tego będzie. A pan dyrektorek usłyszał dziś pod swoim adresem kilka ostrych słów.

~...... | 2009-02-4 22:08

Niech słuszy i będzie słyszał,tylko w ten sposób zmięknie Mu pała.To,że jest 2 ruskich,to jest za mało,musi jeszce być conajmniej 2 baradzo dobrych zawodników.Pamiętajc ie ,ze jest miwjssce po Uwakwe,bo raczej go nie wezmą io bardzo dobrrze!

~op | 2009-02-5 08:41

zgadzam sie z ... jak najbardziej albo bierzemy z tylu obserwowanych piłkarzy tych którzy beda wzmocnieniami a nie uzupełnieniem. Trenerzy mysla ze po 1 sparingu junior nagle zagra swietny mecz , dac im troche czasu zeby sie troche ograli na treningach wtedy beda efekty.

~... | 2009-02-5 09:11

sprzedac niewolnika do ATSu na rower i niech im prąd produkuj!!

~uwak.. | 2009-02-5 09:53

ja nie myslec, myslec za mnie moj menager, on myslec do dupy

~Unforgiven | 2009-02-5 13:12

what I've felt, what I've known
never shined through in what I've shown
never be, never see
won't see what might have been
Longinus Uwakwe

~... | 2009-02-5 13:16

Odwiedziłem ostatnio stronkę Polonii Przemyśl. W kadrze zespołu mają 4 juniorów. Teraz na obóz pojechało jeszcze 3 (rocznik '90, '91 i '92). Wiem, że to jest różnica 3 klas rozgrywkowych, ale chodzi mi o traktowanie swoich wychowanków. Popatrzmy na Mielec. Tam grają głównie wychowankowie. Tylko w Stalowej tak się olewa swoich wychowanków. Straszna, ale prawda...

~Lopek | 2009-02-5 16:27

... ty chyba sam jestes wychowankiem zbyt cienkim by sie zalapac do kadry pierwszoligowego zespolu,bo tak piperzysz ze mi cie zal.Gdyby ktos z wychowankow sie nadawal to Łach by o tym wiedzial,bo jest od tego zeby wiedziec.Myslisz ze on robi na zlosc komus tutaj?Chce utrzymac Stal i sprowadza takich zawodnikow (na miare mozliwosci finansowych klubu) ktorzy moga mu sie przydac w walce o utrzymanie.A ty sfrustrowany juniorze skoncz pouczaj trenera pierwszoligowej druzyny.Zagraj lepiej w menagra na kompie

~... | 2009-02-5 17:18

Lepeij zeby tacy juniorzy rozgrywali sie w jakims Nisku czy cos pozniej przyjdzie ich pora...

~Misio | 2009-02-5 18:14

Po 1. W Przemyślu muszą stawiac na juniorów, bo tam w ich lidze obowiązuje przepis o 3 młodzieżowcach w pierwszej "11-stce"
Po 2. Szkoda mi Uwakwe, bo to nie jest jego wina, tylko jego pseudomenago!

~Zorro | 2009-02-5 19:49

Uwakwe chciał grac w lepszym klubie za większe pieniądze – to takie dziwne? Jak na Stalówkę to bardzo dobry grajek i jeśli jest taka możliwość powinien zostać. Ciekawe jakby któremuś z wypowiadających się tutaj „krytyków̶ 1; ktoś zaproponował pensję o 500 zł czy 1000 zł większą. . . Pewnie bez zastanowienia powiedziałby tak i nawet na stadionie Siarki grabiłby liście ;-) Myślenie naprawdę nie boli!

~niggerhater | 2009-02-6 17:36

malpa chciala banana ale nie dostala!!! a grajek z niego nie za dobry!!! bronicie tego smolucha tylko dla tego ze jest czarny??? zenujace!


~Korupter | 2009-02-7 10:43

~sajko | 2009-02-10 16:28

won pod równik

~fd | 2009-02-15 01:32

fdghhghg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1792) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1106) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 3 261 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 38 558 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 58 947 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 5 742 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.02601