Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Longinus Uwakwe, nigeryjski piłkarz pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, nie zagra wiosną w występującej w ekstraklasie Arce Gdynia, w której przebywał na testach.

Arka zrezygnowała z jego usług po dzisiejszym sparingu zespołu Młodej Ekstraklasy z Kaszubią Kościerzyna. Uwakwe zagrał w gdyńskiej drużynie młodzieżowej, zdobył nawet bramkę, ale trenerzy Arki zrezygnowali z jego usług.

Choć temat jego przejścia do zespołu z Gdyni może powrócić po zakończeniu sezonu. Na razie jednak 22-letni pomocnik został na lodzie. W Stali nie ma co się spodziewać ciepłego przyjęcia, bo nie stawił się na początku stycznia na treningach w Stalowej Woli, nie powiadomił też nikogo, że wyjechał na testy do Gdyni.

- Po co nam piłkarz, który miesiąc nie trenował z drużyną? - pyta Dariusz Schlage, dyrektor Stali. - Może wrócić do Nigerii, bo u nas większych szans na grę nie ma. A nawet jeżeli zgodzimy się na jego powrót, to czeka go zapewne ławka rezerwowych…

Niezbyt przychylnie o postępowaniu piłkarza wypowiadał się także trener Stali, Władysław Łach.

- Jak Uwakwe sobie to wyobraża, że przyjdzie do szatni do chłopaków i wszystko będzie w porządku? Gdy reszta zespołu zasuwa na treningach, on nie dał nawet znaku, że wyjechał do Gdyni - mówił szkoleniowiec.


Popularny "Panucci” znalazł się w trudnej sytuacji. Niewykluczone, że jego menadżer będzie starał się teraz szukać mu innego nowego zespołu. Uwakwe ze Stali może jednak odejść tylko za zgodą stalowowolskiego klubu. A to oznacza, że "Stalówka” będzie żądać za niego odstępnego.

 

Echo Dnia

Komentarze (18)

~gst | 2009-02-4 19:26

i bardzo dobrze ze go nie chca!
myslal ze nas oszuka to sie przejechal.
teraz sobie zrobi pol roku przerwy od pilki.

~... | 2009-02-4 21:05

Moim zdaniem zarząd przede wszystkim powinien zatrudnić 3-4 piłkarzy, który nie będą tylko uzupełnieniem kadry tylko będą pewnymi punktami zespołu. Uzupełnieniami mogą być juniorzy. Wole żeby w kadrze był junior i dawał z siebie wszystko za swój ukochany klub niż kopacze typu Hadzić, Janicki czy Adamczyk. Jest Gilar, Horajecki (trenuje z drużyną ale nie jest w kadrze). Są jeszcze inni: Furtak, Paterek, Lichy, Tkacz, Torba, Paprocki. To są zawodnicy, którzy dadzą sobie rade w Stali. Cudze chwalicie, swego nie znacie! A tak poza tym to fajny meczyk był :) Dobrze, że pojechaliśmy po tym prezesiku za dyche! Bez napinki. Pozdrawiam :)

~Stachu | 2009-02-4 21:44

W Radio Rzeszów przed chwilą powidzieli, że Stal podpisała kontrakty z dwoma Ukraińcami. Jeste wśród nich ten Muzyczuk. No to zobaczymy co z tego będzie. A pan dyrektorek usłyszał dziś pod swoim adresem kilka ostrych słów.

~...... | 2009-02-4 22:08

Niech słuszy i będzie słyszał,tylko w ten sposób zmięknie Mu pała.To,że jest 2 ruskich,to jest za mało,musi jeszce być conajmniej 2 baradzo dobrych zawodników.Pamiętajc ie ,ze jest miwjssce po Uwakwe,bo raczej go nie wezmą io bardzo dobrrze!

~op | 2009-02-5 08:41

zgadzam sie z ... jak najbardziej albo bierzemy z tylu obserwowanych piłkarzy tych którzy beda wzmocnieniami a nie uzupełnieniem. Trenerzy mysla ze po 1 sparingu junior nagle zagra swietny mecz , dac im troche czasu zeby sie troche ograli na treningach wtedy beda efekty.

~... | 2009-02-5 09:11

sprzedac niewolnika do ATSu na rower i niech im prąd produkuj!!

~uwak.. | 2009-02-5 09:53

ja nie myslec, myslec za mnie moj menager, on myslec do dupy

~Unforgiven | 2009-02-5 13:12

what I've felt, what I've known
never shined through in what I've shown
never be, never see
won't see what might have been
Longinus Uwakwe

~... | 2009-02-5 13:16

Odwiedziłem ostatnio stronkę Polonii Przemyśl. W kadrze zespołu mają 4 juniorów. Teraz na obóz pojechało jeszcze 3 (rocznik '90, '91 i '92). Wiem, że to jest różnica 3 klas rozgrywkowych, ale chodzi mi o traktowanie swoich wychowanków. Popatrzmy na Mielec. Tam grają głównie wychowankowie. Tylko w Stalowej tak się olewa swoich wychowanków. Straszna, ale prawda...

~Lopek | 2009-02-5 16:27

... ty chyba sam jestes wychowankiem zbyt cienkim by sie zalapac do kadry pierwszoligowego zespolu,bo tak piperzysz ze mi cie zal.Gdyby ktos z wychowankow sie nadawal to Łach by o tym wiedzial,bo jest od tego zeby wiedziec.Myslisz ze on robi na zlosc komus tutaj?Chce utrzymac Stal i sprowadza takich zawodnikow (na miare mozliwosci finansowych klubu) ktorzy moga mu sie przydac w walce o utrzymanie.A ty sfrustrowany juniorze skoncz pouczaj trenera pierwszoligowej druzyny.Zagraj lepiej w menagra na kompie

~... | 2009-02-5 17:18

Lepeij zeby tacy juniorzy rozgrywali sie w jakims Nisku czy cos pozniej przyjdzie ich pora...

~Misio | 2009-02-5 18:14

Po 1. W Przemyślu muszą stawiac na juniorów, bo tam w ich lidze obowiązuje przepis o 3 młodzieżowcach w pierwszej "11-stce"
Po 2. Szkoda mi Uwakwe, bo to nie jest jego wina, tylko jego pseudomenago!

~Zorro | 2009-02-5 19:49

Uwakwe chciał grac w lepszym klubie za większe pieniądze – to takie dziwne? Jak na Stalówkę to bardzo dobry grajek i jeśli jest taka możliwość powinien zostać. Ciekawe jakby któremuś z wypowiadających się tutaj „krytyków̶ 1; ktoś zaproponował pensję o 500 zł czy 1000 zł większą. . . Pewnie bez zastanowienia powiedziałby tak i nawet na stadionie Siarki grabiłby liście ;-) Myślenie naprawdę nie boli!

~niggerhater | 2009-02-6 17:36

malpa chciala banana ale nie dostala!!! a grajek z niego nie za dobry!!! bronicie tego smolucha tylko dla tego ze jest czarny??? zenujace!


~Korupter | 2009-02-7 10:43

~sajko | 2009-02-10 16:28

won pod równik

~fd | 2009-02-15 01:32

fdghhghg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3339) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 88 844 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 830 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 220 874 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 45 638 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.01729