Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Arka nie chce Longinusa Uwakwe.

Longinus Uwakwe, nigeryjski piłkarz pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, nie zagra wiosną w występującej w ekstraklasie Arce Gdynia, w której przebywał na testach.

Arka zrezygnowała z jego usług po dzisiejszym sparingu zespołu Młodej Ekstraklasy z Kaszubią Kościerzyna. Uwakwe zagrał w gdyńskiej drużynie młodzieżowej, zdobył nawet bramkę, ale trenerzy Arki zrezygnowali z jego usług.

Choć temat jego przejścia do zespołu z Gdyni może powrócić po zakończeniu sezonu. Na razie jednak 22-letni pomocnik został na lodzie. W Stali nie ma co się spodziewać ciepłego przyjęcia, bo nie stawił się na początku stycznia na treningach w Stalowej Woli, nie powiadomił też nikogo, że wyjechał na testy do Gdyni.

- Po co nam piłkarz, który miesiąc nie trenował z drużyną? - pyta Dariusz Schlage, dyrektor Stali. - Może wrócić do Nigerii, bo u nas większych szans na grę nie ma. A nawet jeżeli zgodzimy się na jego powrót, to czeka go zapewne ławka rezerwowych…

Niezbyt przychylnie o postępowaniu piłkarza wypowiadał się także trener Stali, Władysław Łach.

- Jak Uwakwe sobie to wyobraża, że przyjdzie do szatni do chłopaków i wszystko będzie w porządku? Gdy reszta zespołu zasuwa na treningach, on nie dał nawet znaku, że wyjechał do Gdyni - mówił szkoleniowiec.


Popularny "Panucci” znalazł się w trudnej sytuacji. Niewykluczone, że jego menadżer będzie starał się teraz szukać mu innego nowego zespołu. Uwakwe ze Stali może jednak odejść tylko za zgodą stalowowolskiego klubu. A to oznacza, że "Stalówka” będzie żądać za niego odstępnego.

 

Echo Dnia

Komentarze (18)

~gst | 2009-02-4 19:26

i bardzo dobrze ze go nie chca!
myslal ze nas oszuka to sie przejechal.
teraz sobie zrobi pol roku przerwy od pilki.

~... | 2009-02-4 21:05

Moim zdaniem zarząd przede wszystkim powinien zatrudnić 3-4 piłkarzy, który nie będą tylko uzupełnieniem kadry tylko będą pewnymi punktami zespołu. Uzupełnieniami mogą być juniorzy. Wole żeby w kadrze był junior i dawał z siebie wszystko za swój ukochany klub niż kopacze typu Hadzić, Janicki czy Adamczyk. Jest Gilar, Horajecki (trenuje z drużyną ale nie jest w kadrze). Są jeszcze inni: Furtak, Paterek, Lichy, Tkacz, Torba, Paprocki. To są zawodnicy, którzy dadzą sobie rade w Stali. Cudze chwalicie, swego nie znacie! A tak poza tym to fajny meczyk był :) Dobrze, że pojechaliśmy po tym prezesiku za dyche! Bez napinki. Pozdrawiam :)

~Stachu | 2009-02-4 21:44

W Radio Rzeszów przed chwilą powidzieli, że Stal podpisała kontrakty z dwoma Ukraińcami. Jeste wśród nich ten Muzyczuk. No to zobaczymy co z tego będzie. A pan dyrektorek usłyszał dziś pod swoim adresem kilka ostrych słów.

~...... | 2009-02-4 22:08

Niech słuszy i będzie słyszał,tylko w ten sposób zmięknie Mu pała.To,że jest 2 ruskich,to jest za mało,musi jeszce być conajmniej 2 baradzo dobrych zawodników.Pamiętajc ie ,ze jest miwjssce po Uwakwe,bo raczej go nie wezmą io bardzo dobrrze!

~op | 2009-02-5 08:41

zgadzam sie z ... jak najbardziej albo bierzemy z tylu obserwowanych piłkarzy tych którzy beda wzmocnieniami a nie uzupełnieniem. Trenerzy mysla ze po 1 sparingu junior nagle zagra swietny mecz , dac im troche czasu zeby sie troche ograli na treningach wtedy beda efekty.

~... | 2009-02-5 09:11

sprzedac niewolnika do ATSu na rower i niech im prąd produkuj!!

~uwak.. | 2009-02-5 09:53

ja nie myslec, myslec za mnie moj menager, on myslec do dupy

~Unforgiven | 2009-02-5 13:12

what I've felt, what I've known
never shined through in what I've shown
never be, never see
won't see what might have been
Longinus Uwakwe

~... | 2009-02-5 13:16

Odwiedziłem ostatnio stronkę Polonii Przemyśl. W kadrze zespołu mają 4 juniorów. Teraz na obóz pojechało jeszcze 3 (rocznik '90, '91 i '92). Wiem, że to jest różnica 3 klas rozgrywkowych, ale chodzi mi o traktowanie swoich wychowanków. Popatrzmy na Mielec. Tam grają głównie wychowankowie. Tylko w Stalowej tak się olewa swoich wychowanków. Straszna, ale prawda...

~Lopek | 2009-02-5 16:27

... ty chyba sam jestes wychowankiem zbyt cienkim by sie zalapac do kadry pierwszoligowego zespolu,bo tak piperzysz ze mi cie zal.Gdyby ktos z wychowankow sie nadawal to Łach by o tym wiedzial,bo jest od tego zeby wiedziec.Myslisz ze on robi na zlosc komus tutaj?Chce utrzymac Stal i sprowadza takich zawodnikow (na miare mozliwosci finansowych klubu) ktorzy moga mu sie przydac w walce o utrzymanie.A ty sfrustrowany juniorze skoncz pouczaj trenera pierwszoligowej druzyny.Zagraj lepiej w menagra na kompie

~... | 2009-02-5 17:18

Lepeij zeby tacy juniorzy rozgrywali sie w jakims Nisku czy cos pozniej przyjdzie ich pora...

~Misio | 2009-02-5 18:14

Po 1. W Przemyślu muszą stawiac na juniorów, bo tam w ich lidze obowiązuje przepis o 3 młodzieżowcach w pierwszej "11-stce"
Po 2. Szkoda mi Uwakwe, bo to nie jest jego wina, tylko jego pseudomenago!

~Zorro | 2009-02-5 19:49

Uwakwe chciał grac w lepszym klubie za większe pieniądze – to takie dziwne? Jak na Stalówkę to bardzo dobry grajek i jeśli jest taka możliwość powinien zostać. Ciekawe jakby któremuś z wypowiadających się tutaj „krytyków̶ 1; ktoś zaproponował pensję o 500 zł czy 1000 zł większą. . . Pewnie bez zastanowienia powiedziałby tak i nawet na stadionie Siarki grabiłby liście ;-) Myślenie naprawdę nie boli!

~niggerhater | 2009-02-6 17:36

malpa chciala banana ale nie dostala!!! a grajek z niego nie za dobry!!! bronicie tego smolucha tylko dla tego ze jest czarny??? zenujace!


~Korupter | 2009-02-7 10:43

~sajko | 2009-02-10 16:28

won pod równik

~fd | 2009-02-15 01:32

fdghhghg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 12 950 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 417 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 171 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 10 886 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.02925