Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejne spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Kolejne spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

W piatek 6 lutego przy ul. Poniatowskiego w CLUB DVD odbedzie sie o godz.19.00 kolejne spotkanie Stowarzyszenia.

Na tym spotkaniu chcemy porozmiwac o :
- turnieju kibiców który ma sie odbyc 14 lutego (juz teraz wiadomo ze beda zmainy w regulaminie - kazda druzyna zagra wiecej niz jeden mecz, dlatego tym bardziej zapraszamy tych wszystkich którzy  chca wziasc w turneju) - wpisowe 100 zl od jednej druzyny .
- wyjezdzie na Motor Lublin
- sytuacji w klubie

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERSOWANYCH.

Komentarze (106)

~piłka | 2009-02-4 22:06

Darujcie sobie jakieś turnieje teraz.Na dzień dzisiejszy najbardziej ważna jest sprawa sytuacji w klubie.Szlage z Kaczmarskim chcą Nam rozpieprzyc piłkę,a My dalej nic.Dobrze,że będzie to spotkanie,teraz frekwencja na pewno będzie spora,bo z tego co zauważyłem dzisiaj na koszu,to wszyscy się obruszyli tą sprawa załatwiania transferów przez tego dupka szlage.Wiedzcie jedno,że ten gośc tu jest właśnie po to,wysłany przez szreka ,bu zniszczyć całkowicie zawodowo piłkę.Myślę,że to jest temat najważniejszy na niego trzeba poświęcić sporo czasu,może jakies składki zrobimy.Trzeba koniecznie przyjść i niech przyjdą wszyscy,nawet Ci co nie byli,zawsze moga zacząć.Większą grupą możemy więcej!

~.... | 2009-02-4 22:20

Jestem na zdjęciu do newsa :D

~.. | 2009-02-4 22:27

Czy to prawda ze tych 2 nowych z Ukr podpisalo w Stali?Ten napastnik bedzie wzmocnieniem!!!

~Stachu | 2009-02-4 22:28

Tak podali w Radiu Rzeszów. Więc cos jest na rzeczy.

~........ | 2009-02-4 22:37

Nigdzie nie ma takiego newsa,ze 2 ukraińców podpisalo,więc raczej to nic pewnego.A w radiu mogli sobie mówić,nie takie sensacje tam podają,z ktorych wszystko okazuje się nieprawdą.

~inaczej | 2009-02-5 08:40

Jedna mała sprawa . Jest tak , że czynnymi kibicami Stalówki są ludzie już dorośli mający swoje obowiązki ale też chcący uczestniczyć w życiu kibicowskim . Jeżeli jest to możliwe to proszę o dawanie info z terminem spotkań z większym wyprzedzeniem bo tak z dnia na dzień to sorka ale ni jak nie dotrę na spotkanie.Pozdrawiam

~lol | 2009-02-5 09:06

do czego to doszło!!! szok !!!! zarzad zaprasza na bal i co wzamian ???? pretensje do dyrektora??? nastepnym razem nie bedzie zaproszen!!!!!

~uczestnik | 2009-02-5 09:27

W tym j.eba.nym DVD sie nie da slowa zamienic, nie ma innego spokojniejszego miejsca??

~zks | 2009-02-5 15:10

Wszędzie szukałem na każdej stronce sportowej i nie doszukałem się żadnego newsa,że niby Ci dwaj ukraińcy podpisali kontrakty ze Stalą.Wkońcu podpisali czy nie,bo już sam nie wiem.Tylko w Radiu Rzeszów było takie info,w ktore zresztą nie wierzę,a pozatym nigdzie więcej takiego info nie widzę.

~boleć kolan | 2009-02-5 15:46

Tu zapewne nie chodzi o rasizm,gdyby mieli białą skórę,też by się na Nich jechało.Dopóki goście coś grali i wykazywalim chęci,to nikt się ich nie czepiał,a wręcz każdy lubiał.Ale Ci goście po prostu przegięli już pałę,są zasranymi nierobami,nie chce im sie trenować tylko ciągle udaja choroby i kontuzje,a przecież treningi i mecze to ich praca,za to otrzymują pieniądze.A właśnie odnośnie kasy,to tylko to im w głowie.Załóż sie jeden z drugim ze mną,że Salamiemu jego menago ten sam co Uwakwe,załatwia juz jakąś drużynę na Sląsku,tylko na razie jest cich sza,bo zawsze może niewypalić.Salmi przebywa na Śląsku i co niby tam się leczy,przecież tak niedawno mówił,że nie wierzyć w polska medycynę,tylko w szamana.Jeszcze tydzień czy dwa i zobaczycie,że będzie news,że kiełbasa Salami wylądować w jakimś śląskim lub krakowski zespole.To sa symulanci ubydwaj i WON mi stąd z Naszego klubu.Na ich miejsce znajdą się nie gorsi i to za mniejsze pieniądze,chociażby Ci Ukraińcy.

~skssw | 2009-02-5 16:18

a jam mam nadzjeje że jutro na spotkaniu zobacze tych wszystkich napinaczy co pisali na ludzi ze stowarzyszenia ,tylko sie nie zesrajcie i wyskoczcie z waszymi super pomysłami ,czekamy z niecierpliwością

~Maniek | 2009-02-5 16:35

Właśnie Wy tylko potraficie czekac i rączki rozłożyć.Sami od siebie nie potraficie nic wymyśleć i działać,tylko się na innych oglądacie.Ale co Wy możecie?Taka tylko napinką zrażacie kolejne osoby,które MIAŁY jutro przyjść.

~o.dyr szlage | 2009-02-5 16:43

Ojciec dyrektor czuje się dobrze,nóg nie połamał,tylko troche wina za duzo.I ma dla kibców świetną wiadomość.Dzięki dobrym układom i znajomością,przywiez ie ze sobą dwóch prawdziwych twardzieli,górali z krwi i kości,bu mogli występowac w piłkarskiej drużynie Stali.Są to Robert Mateja-napastnik oraz Apoloniusz Tajner-rozgrywający. Są to świetni zawodnicy,a teraz sa w życiowej formie!

~KOKO | 2009-02-5 19:44

Koko to ja wasz ulubieniec:)

~zks_fan | 2009-02-5 20:01

kiedy jakiś najbliższy sparing Stalówki ?

~Admin. | 2009-02-5 20:49

do zks_fan : 7 lutego z Koroną w Kielcach

~kibic2 | 2009-02-5 21:09

Z Siarką 14 lutego w Stalowej...

~Korupter | 2009-02-6 09:21

Piłkarski kabaret za tysiąc złotych

- Przewróciłem się w polu karnym. Nikt mnie nie faulował - mówił w prokuraturze Wojciech M., odnosząc się do decyzji arbitra w meczu ze Stalą Stalowa Wola.

Od tygodnia publikujemy artykuły dotyczące korupcji w Kolporterze Koronie Kielce w sezonie 2003/2004. Dziś piszemy, jak doszło, zdaniem prokuratury, do "ustawienia” spotkań w rundzie wiosennej, między innymi tego ze Stalą Stalowa Wola, kiedy to w ramach protestu po kontrowersyjnej decyzji sędziego zawodnicy "Stalówki” zeszli z boiska.

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~prezes | 2009-02-6 10:59

A dzisiaj po spotkaniu w DVD,przejdziemy ulicami miasta wprost pod rezydencję o.dyr.Szlage,czyli do Hutnika.Usiądziemy tam z Nim do rozmów przy okrągłym stole.Trzeba poruszyć trapiące Nas tematy o sytuacji w klubie.

~KOKO | 2009-02-6 11:26

Co z tego że pójdziemy wszyscy pod rezydencje ojca dyrektora jak on jest na nartach w Zakopanym:)

~Reki | 2009-02-6 11:27

A Stalowka wlasnie ma trening na PSP 4 :) ukrainca to nawet dresow nie dali...:) i maja swoje... z ruskimi napisami ;)

~....... | 2009-02-6 11:35

To w końcu są Ci Ukraińcy czy nie,podpisali te kontrakty.Bo nigdzie nie ma nawet o tym wzmianki,anie Echo,Nowiny anie portale piłkarskie o tym nie piszą.Czy w końcu ktoś kumaty mógłby na 100% napisać prawdę o tych Ukraińcach i czy sa dobrzy.Może był ktoś na treningu?

~Reki | 2009-02-6 11:44

No dzisiaj przynajmniej jeden byl na tym treningu;] latwo go bylo po dresie rozpoznac;) chyba ze znowu jakis nowy :) w co watpie :)

~Michał | 2009-02-6 11:58

Z tego co słsyzałem od jednego gościa z klubu, to Schlage jest na feriach od tygodnia poza Stalową. Nie miałby nawet kto podpisać umów z tymi Ukraińcami.

~xpon | 2009-02-6 12:06

No to ładnie,kużwa,szlage w Zakopcu wódę chleje,a w klubie burdek na kółkach.Nie ma zawodników ,nie ma pieniędzy,a od czegom jest tam ten zasraniec Kaczmarski,czy to nie prezes?A z drugiej strony ciekawe czy Szlage w Zakopcu rządzi za swoje czy znów za klubowe pieniądze.Na to zawsze znajdzie,ale na piłkę to zawsze kasy nie ma.Obluda i klamstwo wali od tego gościa na kilometr.

~Damian22STW | 2009-02-6 13:04

Umowa z dwoma UKraińcami została już podpisana trzy dni temu. Pisałem już to info na tej stronce. Ale chyba admin inteligent usuwa normalne komentarze. A szkoda. oceniając to Muzurczuk zapowiada się na całkiem ciekawego zawodnika. Moim zdaniem wcale nie gorszy niż to drewno Kmiecik. Pzdr

~ole | 2009-02-6 13:15

Na 90minut podane jest że stalówka zainteresowana jest Grzegorzem Paterem, a przecież koleś jeszcze niedawno był Grzegorzem P.
Mam nadzieję że taki zawodnik nie zagra u nas.

~tomson | 2009-02-6 13:46

mam pytanie a co z juniorami ani jeden nie dojdzie w tym roku do seniorow..?

~stadion | 2009-02-6 14:06

a ja mam pytanko co ze stadionem ;];] mial byc taki piekny a widze nic z tego nie bedzie co o tym myslicie?

~Stadion | 2009-02-6 14:08

a co ma się dziać jak jak przetarg na budowę będzie we wrześniu :) na jesieni ruszy budowa :)

~idzi | 2009-02-6 14:18

dziś ma zapaść decyzja w sprawie wycofania kmity.

~felipe | 2009-02-6 14:20

dzisiaj urodziny ma Kimitoshi Nougawa:) nie wiem czy jeszcze jest czy juz wyjechal w kazdym razie urodziny napewno ma gdzie by nie był:) pzdr ps jesli tych dwoch ukraincow podpisalo to dziwne ze nie ma zadnej oficjalnej informacji nigdzie orpcz radia rzeszow no ale oby to byla prawda oni sa duzo bardziej solidni niz kopacze czarnoskorzy jak to juz ktos wczesniej zauwazył i jedno czego napewno nie mozna im odmowic to ambicji a tym czesciej na tym poziomie wygyrwa sie mecze niz umiejetnosciami stricte pilkaraskimi pzdr

~stary | 2009-02-6 15:03

Urodziny ma również Nasz były znakomity bramkarz,ulubienieć stalowolskiej publiczności ARTUR SEJAUD.Wszystkiego najlepszego Arturek,dużo zdrówka.Pamiętam te czasy jak w 2+1 -morze wódy wypijaliśmy,ale i tak póżniej byłeś najlepszy na boisku!

~ave | 2009-02-6 16:45

Mecz z Motorem 15 marca czyli 14 marca wszyscy do Częstochowy a z tamtad jedziemy specem z Bracmi do Sosnowca :) AVE

~hejhej | 2009-02-6 16:47

W niedzielę 15 marca, o godzinie 12, Motor zacznie ligowe zmagania.
Taką datę wybrali działacze lubelskiego klubu. Będzie to jedyny niedzielny mecz Motoru w najbliższej rundzie. Przypomnijmy, że Motor podejmie Stal Stalowa Wola, która wyprzedza lubelską drużynę o jedno miejsce w tabeli.

~yyy | 2009-02-6 16:55

Jesli to juz ostateczny termin i nikomu sie nie zechce zmienic planów to jest to chyba bardzo dobry termin. Niedziela wolna od pracy, godzina 12 wiec super! Teraz pozostalo tylko werbowac ludzi na wszystkie sposoby!

~ok | 2009-02-6 16:58

Termin i godzina jak najbardziej na "+", choć jeżeli jest to jedyny niedzielny mecz, istnieje możliwość przesunięcia go na 14:40 i pokarze go TVP Sport :D

~mmm | 2009-02-6 16:59

kmita sie wycofała z 1 ligi

~Liga | 2009-02-6 17:26

Stalówka ma w tej sytuacji 2 punkty więcej - 21 i 15 miejsce w tabeli i 3 punkty przewagi nad następną drużyną.

~kolo | 2009-02-6 17:28

Stalowka ma w tej sytuacji 1 pkt mniej... ;]

~Tomasovia | 2009-02-6 17:29

TKS do boju Tomasovia.

~fajnie | 2009-02-6 17:39

wszystko fajnie tylko jest jeden problem,
mam nadzieje ze na wyjazd do Lublina pojedzie nas jak najwiecej, gorzej jak bedza jakies zajscia z kibicami motory, wtedy polowa ludzi juz na zaden wyjazd nie pojedize. smutne ale prawdziwe

~:( | 2009-02-6 17:51

no to jest prawda, pamietacie jak bylo z GKSem Katowice w tamtym sezonie? Jezdzily ich zayebiste sumki na wyjazdy u nas 600~ ludzi a po tych zajsciach z psami pod krakowem wiecej niz 300 ich nigdzie nie widziano. Jak uda sie wyjazd na motor nie bedzie problemow i bedzie super zabawa i wynik bedzie dla nas to mysle ze na kolejny wyjazd do LUBINA na Zaglebie pojedzie nas ok. trzy setki a to bylby juz imponujacy wyjazd. Ja jade do Lublina i pozniej do Lubina ale to czy pojade na Zaglebie zalezy od tego jak bedzie na motorze i mysle ze takich ludzi jak ja jest wiecej. Wiec jak damy chca robic jakis dym to niech wybiora inny termin jak naszych bedzie mniej bo wiele na tym stracimy.

~zks | 2009-02-6 18:16

Dla mnie termin wyjazdu chu..jowy jak nieszczęście.Wam może pasuje,ale mnie nie.Odnośnie Kmity,zaliczone jest 1 runda takie jakie były wyniki,natomiast w 2 rundzie będą walkowery.Stracimy na tym,bo w 1 kolejce rundu rewanżowej Gieksa zremisoawała z Kmitą,a teraz będa mieli tez walkower,także Gieksa zyska 2 pkt i będzie ich miała już 17.Oj cięzko będzie sie utrzymać,choc jedyny plus to taki,że jednego rywala który spadł juz znamy-Kmita,jeszcze tylko 3 .Jakbyśmy pchnęli Motorek to bysmy pewnie ich pogrązyli do spadku,gorzej jak oni Nas.

~..... | 2009-02-6 18:22

Działacze ruszyć te zasrane dupska.Kmita się rozpadła.Cebula,Jane k Cios,Ankowski i Baster są do wzięcia za darmo,bez żadnego odstępnego.Mogli by spokojnie u Nas grać,ale zanim sie te nieudaczniki ruszą,to wszyscy pewnie znajdą się w Motorze lub innym zespole,ktory będzie walczył z Nami o utrzymanie.Teraz jest naprawdę okazja,bo Oni zostali na lodzie i nie mają gdzie grać,myślę,że grali by u Nas za takie pieniądze na jakie Nas stać.

~Ak | 2009-02-6 18:29

Mamy tyle samo punktów. kazdy mecz Kmita oddaje walkowerem w rundzie wiosennej . A te wyniki z Jesieni sie liczą . Kmita zostanie przesunięta na ostatnie miejsce.

~xxxx | 2009-02-6 18:35

Najlepiej na wycofaniu Kmity wyszedł Motor,Odra Opole i Wisła Płock,bo tylko te zespoły wygrały z Kmitą,a ich wyniki zostają zachowane.Np My remis z nimi u siebie ,dlatego strata 2 pkt,szkoda.

~zks | 2009-02-6 18:38

Przejrzałem też terminarz i mecz z Górnikiem w Łęcznej rozegramy w środę 22 kwietnia o 19 przy jupiterach.Godzina fajna ,tylko tyle,że środa,będzie Nas napewno mniej,jak by było to w sobotę.A może wreszcie będzie duż mobilka i nawet w środę zrobimy prawdziwą inwazję na Łęczną.!

~Czarny | 2009-02-6 18:40

Z Echa Dnia

Longinus Uwakwe, 22-letni nigeryjski piłkarz, wrócił w piątek do Stalowej Woli. Popularny "Panucci” nie pojawiał się na treningach pierwszoligowej Stali przez ostatni miesiąc, bo był na testach w występującej w ekstraklasie Arce Gdynia.
Arka jednak zrezygnowała z jego pozyskania w przerwie zimowej. I Uwakwe wrócił do Stalowej Woli, nie wziął jednak dzisiaj udziału w treningu "Stalówki”, rozmawiał tylko z trenerem naszego zespołu, Władysławem Łachem. Od naszego szkoleniowca zależeć będzie teraz, czy pomocnik z Nigerii, który nie poinformował wcześniej nikogo w stalowowolskim klubie, że trenuje w Gdyni, mógłby grać nadal w Stali. I o ile menadżer Nigeryjczyka nie będzie szukał mu kolejnego nowego klubu.
Jutro stalowowolanie grają o godzinie 11 sparing z Koroną w Kielcach. W naszej drużynie w meczu kontrolnym z Koroną zabraknie Jacka Maciorowskiego, który w sobotę bierze ślub. A także Adriana Bartkowiaka, który na jednym z treningów doznał poważnej kontuzji. I prawdopodobnie przeziębionego Krystiana Lebiody.
Trener Łach ma sprawdzić natomiast kolejnego Ukraińca, który dojechał dzisiaj na zajęcia "Stalówki”. Na razie nie wiadomo, który z kilku testowanych graczy zza wschodniej granicy podpisze umowę ze stalowowolskim klubem. Najbliższy tego jest napastnik Andrij Muzurczuk, ale on wrócił na Ukrainę, bo nie ma ważnej wizy. Na dodatek na urlopie przebywa obecnie dyrektor Stali, Dariusz Schlage, który wróci do klubu w następnym tygodniu.

~felipe | 2009-02-6 18:48

Bartkowiak powazna kontuzja:( slabo to widze chlop w sparingach walczyl na calego moglby byc liderem drugiej lini zajebista szkoda

~felipe | 2009-02-6 18:49

a pozatym damian22stw cos masz chyba lipne zrodlo informacji cwaniaku

~Felipe | 2009-02-6 18:57

film z protestu w Rzeszowie. Niedługo prawdopodobny wyjazd na Warszawę w obronie Stalowej Woli » http://www.youtube.com/watch?v=pzJ1yCAPouU

~... | 2009-02-6 19:13

~.... | 2009-02-6 19:16

Odra Opole ukarana walkowerem za mecz ze Zniczem » http://www2.90minut.pl/news/84/news849113.html

~pewne info | 2009-02-6 19:40

Jest 2 nowych ukraincow jeden gral wczesniej w Brzesciu na Bialorusii :)

~fan | 2009-02-6 20:25

już powina być mobilka na motor jakieś zapisy bo w sumie juz tylko miesiac a to zleci szybko

~............ | 2009-02-6 20:26

jak kmita sie rozleci to mogli by sie postarać i spróbować pozyskać janka ciosa i tego cebule przydali by sie dużo dobrych piłkarzy zostanie do pobrania z kmity

~MARIUSZ | 2009-02-6 21:47

Juz niedługo wszystko bedzie wiadome w sprawie turnieju zgodnie z obietnice pełne info w poniedziałek, pozdrawiam

~Niko | 2009-02-6 22:08

Muzurczuka hce zabrac Cracovia Krakov

~.......... | 2009-02-6 22:14

Widocznie gość dobry jest,a Oni Nam go sprzątną z przed nosa.Niech sie dalej ojciec wielebny zastanawia,czy jest na niego kasa czy nie.

~oxx | 2009-02-6 22:27

Paweł Pydych wygrał plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Echa Dnia.Brawo Paweł.Po za tym Paweł powoli dochodzi do zdrowia ,po operacji kręgoslupa.Już normalnie trenuje z drużyną,a za tydzień na mecz z Katowicami ma byc już włączony do składu,powoli się ogrywać.Mam nadzieję,że długa choroba i zastój w treningach nie odbije się bardzo na Nim.Mam nadzieję,że na play-off za miesiąc będzie już w b.dobrej formie.Oj wtedy dopiero będzie się działo.

~...... | 2009-02-6 22:42

To gra jutro Stal z tą Koroną czy nie?BO wszędzie podają,że korona gra jutro ale z Hetmanem Zamość.Czyżby Nasi odmówili,bo nie maja zawodników do gry?

~idzi | 2009-02-6 22:51

Jutro sparing z KOroną o 11 przy Sciegiennego na sztucznej nawierzchni ja ide

~Damian22STW | 2009-02-6 23:41

Panowie opamiętajcie się troszkę. Wszyscy tu kibicujemy jednemu klubowi, jednej drużynie od dawna. A wyklinacie się nawzajem. Jak tak można ludzie???? Każdy ma w sercu 1 klub i nie można tak. Pozdrawiam i wyluzujcie troszkę.

~do damian | 2009-02-6 23:47

Umowa z dwoma UKraińcami została już podpisana trzy dni temu. Pisałem już to info na tej stronce. Ale chyba admin inteligent usuwa normalne komentarze. A szkoda. oceniając to Muzurczuk zapowiada się na całkiem ciekawego zawodnika. Moim zdaniem wcale nie gorszy niż to drewno Kmiecik. Pzdr

Aty co propagande szerzysz???? ty to dopiero jesteś pajac nad pajace!!!! gosciu napinasz sie jak struna a pewnie jesteś cienki jak dupa węża

~Kibic | 2009-02-7 09:02

czy jest jakaś relacja z meczu z koroną??

~idzi | 2009-02-7 09:05

Nie raczej nie. O przebiegu sparingu przeczytasz na stronie korony, a wynik bedzie podany na stronie 90min.pl

~damian1938 | 2009-02-7 10:18

» http://sport.onet.pl/74318,1248685,1.....

no i można zorganizować jubileusz klubu ?????

~ehh | 2009-02-7 10:20

~winners | 2009-02-7 10:34

Królem sportu jest Paweł Pydych » http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~optymista | 2009-02-7 11:20

Jeszcze się liga nie zaczęła,a już awansowaliśmy o jedną pozycję.Mianowicie Odra została ukarana odjęciem 3 pkt za mecz ze Zniczem,grał nieuprawniony zawodnik.Odra miała 21 pkt,więc teraz ma 18 i jest za Nami.Dobrze jest ,tak trzymać.To kolejna dobra wiadomość dla Nas ,po tym jak wycofał się Kmita.Tylko grać,walczyć i ciułać punkty.Gdyby udało Nam się wygrać w Motorze,to możemy awansować już nawet do strefu bezpiecznej.To jest strasznie ważny mecz dla Nas ,bo o 6 pkt,który musimy wygrać.Już gorsze leszcze Nam się nie trafią.Do Lublina po ZWYCIĘSTWO!

~Inwazja | 2009-02-7 11:45

~Mariusz | 2009-02-7 12:11

.. a w Kielcach w sparingowyn spotkaniu "Stalówka" po 45 min . przegrywa 2-1 , bramkę dla nas zdobył Piszczek !

~protest | 2009-02-7 12:13

Rewolucja stalowowolska w Rzeszowie » http://www.youtube.com/watch?v=D_3riidQ7uo

~... | 2009-02-7 12:17

60 min w Kielcach 4-1 dla Korony

~.... | 2009-02-7 12:38

po 80 minutach 4-2 dla Korony

~zks | 2009-02-7 12:50

Wcale się nie dziwię,że taki wynik.Skoro miał nie grać Macior-brał ślub,Lebioda-przezię bienie i Bartkowiek-kontuzja. Do tego brak zawodników w kadrze.To kto miał niby zagrać z Koroną,jak Oni mają kadrę ,że mogliby zrobic dwie równorzędne drużyny.

~Mariusz | 2009-02-7 12:56

koniec meczu przegrywamy z Koroną 4-2

~..... | 2009-02-7 13:02

Zna może ktoś skład ,ciekawy jestem kto zagrał.Jak tych trzech nie zagrało,to kto wystąpił,jak nie ma kadry.Może w końcu zagrał Salmi i Panucci,a może jacyś ciekawi testowani?

~KOKO | 2009-02-7 13:40

» http://korona-kielce.pl/index.php?art=249&xmenu=2 na tej stronie jest wszystko o meczu i nawet skład podany:)

~Kania | 2009-02-7 14:39

No prosze,zagral Cebula z Kmity,czyli nadal poszukuje sie graczy do Stali.To chyba dobry znak,moze dojdzie jeszcze ktos wartosciowy.Czuje ze nie bedzie tak zle

~idzi | 2009-02-7 14:56

Byłem na sparingu Stalowki z Koroną. Nie oszukujmy się korona była lepsza. W pierwszej połowie mecz wyrównany. Pierwsza bramka dla korony wydaje mi się, że ze spalonego( sędziowali mecze sędziowie z Kielc. Druga połowa to już dramat szczególnie bramkarz Wierzgacz .sie nie popisał. Wszedł i w 3 min dostał 2 bramki. Dośrodkowanie z lewej strony piłka spada na 6-7 m i bramka z bani(nie bez winy są tez nasi defensorzy). Trzecia bramka to mistrzostwo świata. Wrzutka a raczej podanie z około 30-40 m piłka po kozle, nad bramkarzem (może oslepiło go słonce) i zawodnik z korony strzela do pustej bramki. Na bramke powraca balon. Czwarta bramka to klepka korony po długim rogu strzał. Nasi trafili w poprzeczke piłka jednak odbiła się przed linia. Pozniej jednak już taka bramka wpadła, ale nie wiem kto strzelił. Trela grał w 2 połowie na lewej obronie. Bez Maciora i Krystka będzie dramat.Pozdro.

~suawek | 2009-02-7 14:58

Artur Rado, który był testowany w drużynie Stalówki, dwie brameczki dla Pelikana strzelił w sparingu przeciw Warcie:
» http://www2.90minut.pl/sparing/0/sparing6166.html
Co do sparingu z Koroną, to jak na taką ilość zawodników testowanych, którzy grali ze sobą pierwszy albo w najlepszym wypadku, drugi raz, to całkiem nieźle :) No i Cebula podobno ładną bramkę strzelił, ciekawe jak się on widzi trenerowi Łachowi.

~idzi | 2009-02-7 15:04

A i jeszcze jedno. Najlepszy był Tadziu Krawiec wdał się w dyskusję z dziadkami z Kielc i wszystko słyszałem. Powiedział, że zobaczymy na wiosnę (Tadziu szacunek dla Ciebie). Mam nadzieje, ze wygramy. A druga bramkę strzelił Cebula super strzał od poprzeczki. Kmiecik dramat tylko gorne piłki wygrywał i to nie wszystkie. Piszczek dobrze. Grał jescze ten Japonczyk ale nic nie pokazał.

~hehe | 2009-02-7 15:06

Tadziu wymiata :D

~....xxx | 2009-02-7 15:34

Niech Władziu lepiej bierze tego Cebule i niech sie pospieszy.Dobry grajek jest i bez odstępnego,tylko,żeb y chciał u Nas grać za takie pieniądze.Ofert to On mial róznych i pewnie będzie miał,podejrzewam,że ma jednak wygórowane żądania.Może się jednak dogadają,w końcu za miesiąc liga,a on od wczoraj został na lodzie.

~stal | 2009-02-7 15:49

a co z tym niedzielą

~tomson | 2009-02-7 16:25

a jak zagral Gilar i Horajecki..??

~idzi | 2009-02-7 16:29

Gilu wszedł w 2 połowie całkiem dobrze Horajecki tez.

~heja | 2009-02-7 16:45

Niedizeli juz niema w stw
z tego co wiem to japonczyk , 2 ukraincow i korzonek maja byc zakontraktowani :) + cebulka i na tym the end! :]
korzonek pewnie z ukraincami dostanie po 2000zł na łeb

~... | 2009-02-7 17:22

moze na mecz z motorem powinnismy zrobic takei kamizelki jakie miała resova na mecz z stala rzeszów.. :D w marcu nie wiadomo jaka pogoda a take cos jest dobre :D

~heheheh | 2009-02-7 17:27

mozesz zrobic 1500sztuk :)

~kolec | 2009-02-7 17:41

ja z krakowa przyjezdzam i wszyscy moi znajomi z stw tez specjalnie na motor. bedzie najazd

~xxx | 2009-02-7 17:48

Na pewno nie dostaniemy tyle biletów,na bank.Znów będziemy stac pod bramą,ale to ciul,stamtaąd też dopingować,ważne żeby być!

~BartekSTW | 2009-02-7 17:59

a co z tym ukraincem co strzelil z Cracovia gola??? juz pojechal na testy do innego klubu??

~Wladek | 2009-02-7 18:01

Skończyła mu sie visa więc musiał wracac do kraju.

~BartekSTW | 2009-02-7 18:05

a no rzeczywiscie cos obilo mi sie o uszy :) no jak nasz szanowny dyrektor sie bedzie "szybko" wracal z wczasow z Zakopanego to podejrzewam, ze w razie podpisania kontraktu z tym ukraincem to mu wize beda zalatwiac do maja;) obym sie mylil.....i ciekawe kiedy te chlopaki sie zgraja ze soba jak co sparing calkiem inny sklad ehh

~sss | 2009-02-9 17:16

jak kogos interesuje moge na zywo wynik naszych koszykarzy podawac?a wiec?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 221 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 904 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 31 382 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 816 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04728