Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka wygrywa w sparingu z Siarką 3-1.

Stalówka wygrywa w sparingu z Siarką 3-1.

W sparingowym meczu piłkarskim w Stalowej Woli miejscowa, pierwszoligowa Stal okazała się lepsza od czwartoligowej Siarki Tarnobrzeg, wygrywając 3:1.

Trener Władysław Łach wystawił pierwszy skład, poza kontuzjowanymi Grzegorzem Kmiecikiem, Ablem Salami, Stanisławem Wierzgaczem i Adrianem Bartkowiakiem. Ze Stalowej Woli wyjechał na razie Japończyk Kimitoshi Nougawa, który musi przedłużyć wizę, ale ma jeszcze wrócić. Ponadto nie ma Longinusa Uwakwe, który nie trenuje, a Stal chce go zawiesić.

Pierwszego gola zdobył strzałem zza linii pola karnego, Konrad Cebula. To drugie trafienie z dalszej odległości byłego gracza Kmity, który potwierdza, że jego pozyskanie przez Stal może być strzałem w "10”.

Jeszcze przed przerwą stalowcy pokazowo rozegrali rzut rożny. Po dokładnym zagraniu Krzysztofa Treli, tym razem Jaromir Wieprzęć wyskoczył w polu karnym najwyżej i głową skierował piłkę do siatki.


Po przerwie ambitni goście szybko strzelili kontaktowego gola po uderzeniu wszędobylskiego Przemysława Stąporskiego, ale ostatnie słowo należało do Stali. Swoją dobrą grę przytomnym strzałem z pola karnego ukoronował Trela.

W Stali w środku pola pokazał się z dobrej strony trenujący od kilku dni z naszym zespołem Paweł Szwajdych. Gdyby udało się go pozyskać, to byłaby już pełnia szczęścia.


STAL STALOWA WOLA - SIARKA TARNOBRZEG 3-1 (2-0)

1-0 Cebula (15), 2-0 Wieprzęć (45), 2-1 Stąporski (58), 3-1 Trela (72)

STAL: Wietecha - Wieprzęć, Treściński (46. Piszczek), Maciorowski, Lebioda - Krawiec, Trela, Szwajdych (75. Horajecki), Jeżewski (46. Korzonek) - Cebula, Muzurczuk (70. Karcz).

SIARKA: Kozieł - Łuczakowski, M. Stępień, Kozłowski, Pluta - Bobak, Hynowski, Kotwa, Sałek - Walat, Chukwuka oraz Szymański, Lipiec, Stąporski, Krzemiński, Lis, Mrzygłód, Wolak.

 

źródło ; Nowiny

fot. Echo Dnia

Komentarze (52)

~zks | 2009-02-14 21:01

Najlepszy numer to odje..bal Jaro.Szukał piłki i zamiast niej wyrzucił bryłę śniegu o kształcie piłki wprost gościowi na klatę,dobrze,że się rozprysła.Jaro następnym razem niech zakłada szkła,bo jeszcze kiedys pomyli bramki i znajdzie się sam na sam ,ale z Balonem.

~sdasd | 2009-02-14 21:15

Kto wygrał turniej kibicow????

~MARIUSZ | 2009-02-14 21:20

Turniej kibiców wygrało SRÓDMIEŚCIE, cała relacja już wkrótce.

~xz | 2009-02-14 23:58

Wieprzęć strzelił gola z nogi a nie z główki po tym jak piłka przeleciała wzdłuż bramki po rzucie rożnym.

~Siarka:) | 2009-02-15 00:41

Witam. Jestem z TBG i mam pytanko czy Siarka miała jakieś sytuacje klarowne? Wiadomo że jest różnica 3 klas rozgrywek i Stalówka była zdecydowanie lepszą drużyną ale czy coś Siara ,,grała" czy bardziej tylko asystowała? Pozdrowienia dla normalnych.

~1957 | 2009-02-15 00:48

witam a za coz to nieszczesny kozlowski dostal czerwien???pytam obecnych na sparingu tylko prosze bez jazdy po normalnym kibicu pilki czyli mnie pytam z ciekawosci on juz nie takie numery robil!!!! a jak wygladala bramka naszego przemka???moglby ktos napisac?

~.... | 2009-02-15 01:08

Akcja lewą stroną, zejście do środka, podanie wzdłuż bramki i jakoś zawalił wasz zawodnik, bo Wietecha miał piłkę w rękach po strzale z 3 metrów, ale wypluł do waszego i jakoś wbił to. Klarownych sytuacji było mało. Właściwie to chyba ani jednej groźnej sytuacji. Czerwień- nie wiem za co, to na początku było

~Siarka:) | 2009-02-15 01:12

ok. dzięki. pozdro

~1957 | 2009-02-15 01:24

dziekuje za opis bramki !!a moglbym jeszcze prosic o przedstawienie sytuacji po ktorej nasz czerwony baron otrzymal kartke wiadomego koloru czyli czerwonego!!!!

~ja | 2009-02-15 02:14

chłopie z TBG , kupisz se gazete "echo-dnia" w poniedziałek a nie teraz tu męćzysz

~wierny\'82 | 2009-02-15 07:49

Pamiętam wyjazd do Tarnobrzega na Siarke dawno temu. Wszyscy flyersy na pomaranczowo, każdy z szalikiem, petardy dymne hukowe itd. Duża grupa była ( chyba z 600-700 ). My + chyba Gorzyce, Wisła Sandomierz...nie pamiętam kto jeszcze. Był ktoś? Pamiętacie kto z nami przyjechał do tbg?
Zajebisty wyjazd był:) pozdro 37-450!

~wyjazd97 | 2009-02-15 08:12

Unia Nowa Sarzyna, Stal Gorzyce, Wisła Sandomierz, być może także Korona Kielce

~oldfan | 2009-02-15 08:33

bylo jeszcze paru kolesi z poloni wa-wa kiedys to byla zgoda

~Volzerex | 2009-02-15 08:40

A dobre było też to jak ktoś z naszych już nie pamiętam kto odebrał piłkę temu kozakowi z Siarki co grał z pomarańczowych korkach no i z nr 7 na koszulce wstał i powiedział do sędziego że jeszcze raz to go zajebie ( jak mu tak wejdzie ) ehehe

~wierny\'82 | 2009-02-15 09:24

A pamięta ktoś spięcie z policją o transparent "STOCZNIOWCY JESTEŚMY Z WAMI"??? i kolesia porządkowego co bał sie podnieśc petardy z bieżni??

~siarczka | 2009-02-15 09:52

KOCHAM STALÓWKE SIALALALA,,KOCHAM STALOWKĘ SIALALALA.....zapraw dę powiadam wam -kocham stalówkę...

~kazek | 2009-02-15 10:08

a jak tam koszykarze? grali wczoraj czy dzisiaj grają?

~KOKO | 2009-02-15 10:17

do Kazek koszykarze grali wczoraj i wygrali 94-75 z AZS KATOWICE :)

~hehe | 2009-02-15 10:38

...a Trela zagrał z klepki z poprzeczką :) jak Ronaldinho :D

~stalowka | 2009-02-15 11:43

~:):) | 2009-02-15 12:18

a pamieta ktoś jak na meczu w tbg. piłka wpadła w nasz sektor i wszyscy spiewali "była sobie piłka" i po kilku minutach piłeczka zostawa wyrzucona na murawe tylko ze przebita ?

~ZATORZE | 2009-02-15 12:30

WSZYSCY DO LUBLINA !!! WIELKA MOBILIZACJA !!!

» http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/.....

MUSISZ TAM BYĆ !!!

~daro-stw | 2009-02-15 12:42

fajnie jakbyśmy w kosza trafili w p/o ma Siarke:)

~suawek | 2009-02-15 12:58

do 1957: Czerwoną kartkę zawodnik Siarki otrzymał za komentowanie decyzji arbitra. Niemal cały mecz miał jakieś ale, i w końcu się doigrał.

~Edek | 2009-02-15 13:14

Czerwona w sparingu to lekka paranoja...Może mu czosnkiem zza paznokcia waliło?
Chce poruszyc inna sprawę. Mianowicie fenomem sparingów.
Jeśli drużyna wygrywa: Huraaa, mamy wporzo bande i napewno sezon bedzie na lajcie... Hmm tylko dziwnym trafem po przegranym meczu są komentarze typu: to tylko spring, graliśmy rezrwą...Ale sparingi po to wąśnie są, żeby zgrać drużynę, wyłowić talenty i opieprzyć obiboków. Dlatego jak np. Znicz remisuje z Sandecją to coś jest nie halo. Bo co bo grali rezerwami? A ja sie pytam : czy rezerwy też wypuszczą w sezonie na boisko czy będa gryźć trawę najmocniejszym składem?

~Widzialem | 2009-02-15 14:18

Czerwona kartka moim zdaniem byla za rzucenie garscia zuzlu Ukrainca po faulu.Niesportowe zachowanie.

~zawół | 2009-02-15 15:56

napiszcie cos wiecej na temat turnieju kibicow, kto zajął jakie miejsca, jaka atmosfera itp? dzieki

~Nieznalski | 2009-02-15 17:03

MARIUSZ | 2009-02-14 21:20|

Turniej kibiców wygrało SRÓDMIEŚCIE, cała relacja już wkrótce.

Popatrz na wszystkie komentarze

~BZC | 2009-02-15 17:21

No i co tak popędzasz,jak Mariusz i uczestnicy turnieju nie moga jeszcze o tej porze dojsc do siebie po wczorajszym ciężkim dniu.Przeciez były zgody i Nasze fan-kluby i pewne sprawy musiały byc dłużej omówione,tak że daj Im czas,może póżniej czy jutro napiszą.

~kebobi | 2009-02-15 18:21

no , pamiętacie jak przymierzali do nas Arkadiusza Aleksandra z Odry Wodzisław całkiem niedawno ? :D
strzelił dzisiaj 3 bramki w tym zespole z cypru , do którego trafił :)

~Miro | 2009-02-15 18:31

No i co z tego ,że strzelił.To było nierealne ,żeby On u Nas grał.Klub nie sprostał by Jego wymaganiom finansowym.Gośc sie ceni,ciekwe skąd zarząd by wziąl 15 tys.dla niego na wypłatę,inne kluby w Polsce też takich pieniędzy dla Niego by nie wyłożyły.Dlatego wylądował na Cyprze i tam zarabia te swoje wielkie pieniądze,a że 2 liga Cypru,wlai Go to ,ważne ,żeby kasiura była.

~Emigrant | 2009-02-15 19:43

bedzie relacja z turnieju co gdzie kto z kim jaka atmosfera

~do wierny 82 | 2009-02-15 19:54

Na wyjeździe w siarze było z nami jeszcze kszo

~do | 2009-02-15 20:05

ale w którym roku na wyjeździe tam było z nami kszo

~do wyżej | 2009-02-15 20:10

W 1939 w połowie lipca

~Stalówka 1 | 2009-02-15 20:19

Wkurza mnie to ,że taki klubik jak Atlas Stal Ostrów Wlkp grając w ekstraklasie koszykowki podszywa się pod Nas i używa potocznej nazwy Stalówka.Przecież wiadomo,że Stalówka jest tylko jedna -Nasza,a nie jakies tam murzyńskie wynalazki.Nazwa wzięta jest nie trylko od nazwy klubu,ale przede wszystkim od nazwy miasta St.Wola+nazwa klubu.W całej Polsce wiedzą,ze jesteśmy Stalówka,a te inne to tylko Stale.Jak nie wiedza ci debile jak się nazwać to niech się nazywaja Ostrówka,Poniatówka, Sanokówka,Rzeszówka, Kutnówka,Mielcówka itd,a od NASZEJ STALÓWKI niech sie odpier...dolą.

~stalowka | 2009-02-15 20:22

Powinniśmy być znakiem zastrzeżonym i podać te fałszywe podróby do sądu!!!!!!!Tylko St6aloka-najlepszą drużyna jest!

~o fak | 2009-02-15 21:43

te dwa ostatnie wpisy... jebłem na plecy

~palcówka | 2009-02-15 21:50

No zaje..biste Stalówka-Mielcówka-P alcówka,chyba jakis nowy klub,hehehe.

~SKSSW | 2009-02-15 22:35

O Turnieju Kibiców

» http://www.skssw.pl

~stadion | 2009-02-15 23:22

a co z tym stadionem naszym ?? bedzie remontowany

~... | 2009-02-15 23:26

Stadion nie nadaje się do remontu, bo nie ma co remontować. Tu trzeba budować nowy.

~heja | 2009-02-15 23:38

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola pragnie złożyć podziękowania wszystkim, którzy wspomogli nas w organizacji turnieju a w szczególności:

*

Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 3 – Pawłowi Ciołkoszowi
*

Staroście Stalowowolskiemu – Wiesławowi Siembidzie
*

Urzędowi Miasta Stalowa Wola
*

Lucjuszowi Nadbereżnemu
*

Pizzeri Da Grasso
*

Kamilowi Gęśli
*

Sędziom

~Edek | 2009-02-16 00:20

Oj wątpie czy cokolwiek zrobią z tym stadionem. Nie dość że projekt kiczowaty to jeszcze nie zapowiada się nagły przypływ gotówki. Niby coś tam zarezerwowali ale teraz, w dobie kryzysu pewnie przesunął te środki na inne cele. W ogóle co tam można robić przy tej trybunie od Hutniczej? Przecież zgodnie z planem w nią trzeba jak najmniej ingerować. Wystarczy przekopać łuki i ją zadaszyć.
Pozatym jeszcz minie trochę czasu zanim zrobią plany wykonawcze dla budowlaćów bo to nam ogłaszali to tylko koncepcja była.

~Edek | 2009-02-16 00:21

^^^^
*Przesuną

~gng | 2009-02-16 15:38

teraz niech PZPN odda pieniądze za kary jakie nasz klub musiał zapłacic za słuszne wtargnięcie kibiców na boisko podczas meczu z koroną

Gargamel1293 | 2009-03-12 18:13

I tak mialo byc. Elegancko i pozdro z Dęby

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 963 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 91 475 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 740 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 557 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04343