Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Paweł Szwajdych oraz Oleksandr Portyanko nowymi piłkarzami Stali.

Paweł Szwajdych oraz Oleksandr Portyanko nowymi piłkarzami Stali.

Od dzisiaj tj. od 17 lutego 2009 roku zielono-czarne barwy beda reprezentowali dwaj nowi zawodnicy: Pawel Szwajdych (Kmita) oraz Oleksandr Portyanko (FK Wołyń Łuck).



Pawel Szwajdych ur. 5 lipca 1983 roku Szwajdych jest wychowankiem Cracovii, a ostatnio występował w Kmicie Zabierzów w której jesienią rozegrał 13 spotkań.


Wczśniej piłkarzami Stali zostali: Grzegorz Kmiecik(Wisla Kraków), Daniel Trescinski(GKS Katowice), Konrad Cebula(Kmita Zabierzów) oraz Andrij Muzyczuk(MFK Kowel).

Komentarze (30)

~stal | 2009-02-17 13:16

ciekawe czy nas ten skład utrzyma w I lidze i czy szwajdych cebula kmiecik muzyczuk cos pokazą

~aleluja | 2009-02-17 13:21

brawo zarzad ! wszyscy na nich jedziecie a z zespolow z dolu tabeli dokonalismy najwiekszych wzmocnien ! ZKS STAL STALOWA WOLA !

~... | 2009-02-17 13:24

to super ze z transferami cos ruszylo bo jakby naprawde mialo przyjsc tylko 2 to koszmar ale teraz najwazniejsze zeby bartkowiak wrocil jak najszybciej bo uwakwe znow bedzie wiedzial ze nie ma zmiennika i kiche bedzie gral.... fajnie jakby zakontraktowali moze jeszcze jakiegos 1 pilkarza teog japonczyka albo innego wiadmo ze wieksza rywalizacja bedzie w zespole i do tego jak dojda kartki to bedzie kim grac a nie jak bylo ze w 13 jezdzilo

~G.Niedzielny | 2009-02-17 13:29

Transferow wiecej juz nie bedzie.

~stal | 2009-02-17 14:17

no mozna myslec o 10-13 miejscu

~tomilidzons | 2009-02-17 14:21

No teraz to przy takiej kadrze i w takiej sytuacji ze 2 druzyny leca to nic innego nie pozostaje jak sie utrzymac spokojnie. Tymbardziej ze warta i gieksa nie pozyskały zadnych zawodnikow a i motor nieanajlepiej przedzie to zajecie miejsca w barazach bede uwazal za porazke nie mowie ze bedzie latwo bo nigdzie niema ale teraz obowiazkiem jest zajac miejsce w spokojnej strefie :)

~zks | 2009-02-17 14:33

jak patrzac jakich mamy teraz pilkarzow to zajebicie stalowka bedzie grac zajebisty sklad mamy tearz pozdro :D

~alf | 2009-02-17 15:05

a na ile ich zakontraktowali, wiadomo że kmiecik do końca rundy a reszta oby nie bo w razie utrzymania znowu będzie sajgon w lecie jak ktoś wie to niech napisze pozdrawiam

~mx | 2009-02-17 15:50

ZAJEBIŚCIE WRĘCZ ... jest kadra teraz do gry :)

~kubiim | 2009-02-17 17:00

ale kadra w normalnych klubach jest po 22graczy najmniej, a my sie cieszymy z tego ze mamy 18 graczy. kontuzje + kartki i co ?

~do wyżej | 2009-02-17 17:03

Nie narzekaj na Nasze warunki gdzie nie ma kasy jest wręcz zaje..biście.Mogło byc przecież tragicznie,przypomni j sobie 2-3- tygodnie wstecz co sie działo,gdzie Szlage upierał się tylio na 2 wzmocnieniach.

~Majkel | 2009-02-17 17:10

Pisało na 90 minut.pl że kontrakt ze Szwajdychem podpiszą jeżeli okaże się, że Bartkowiak jest ciężko kontuzjowany i nie zagra do końca tego sezonu. Kontakt ze Szwajdychem podpisany to już wiemy zresztą bardzo dobrze, ale czy ma ktoś info co z Adrianem? Ten chłopak jest nam jak najbardziej potrzebny i nie chciałbym by nie grał :/ Więc prosze o dokładne info co z nim jeśli będzie ktoś wiedział. Tylko bez napinek, sprawa jest poważna i niech dzieci neostrady nie wypisują bzdur i bredni. A drugie co chciałem to gdzie stalówka gra jutro sparing z KSZO? W tym Gutowie Małym czy gdzieś po drodze. To tyle ode mnie POZDRO!

~Kibic | 2009-02-17 17:36

Stalowka gra jutro sparing w Ostrowcu, po drodze do Gutowa ) Zatrzymają się w ostrowcu, zagrają a potem pojadą dalej :)

~Stachu | 2009-02-17 17:39

I bardzo dobrze, że podpisali z nimi kontrakty. W końcu można z jakimś optymizmem patrzeć w przyszłość. Jeszcze 2 tygodnie temu wyglądało to beznadziejnie. A tyle było lamentu, płaczu, że kasy nie ma, ale wystarczyło kilka ostrych słów i pan dyrektorek zmiękł i zaraz znalazły się pieniązki na nowych graczy. Mam nadzieję, że uda się jeszcze pozyskać kogoś do drużyny. Okienko transferowe jeszcze będzie otwarte przez jakiś czas. Teraz tylko dobrze przepracować okres tego obozu i widzimy się wszyscy na wiosnę, na meczach naszej Stalówki.

~stw | 2009-02-17 17:50

Korzonek i ten Japonczyk nadaja sie ale na kopanie szmacianki na trzepakach pod blokiem.

~aleluja | 2009-02-17 18:03

do Majkel: z tego co sie orientuje Bartkowiak doznal powaznej kontuzji i siedzi teraz w Poznaniu na rehabilitacji , mysle ze fakt przywrocenia Uwakwe do skladu i podpisany kontrakt ze Szwajdychem nie jest przypadkowy...Kontra kt Adriana jest podpisany do konca obecnego sezonu,mozliwa jest wiec sytuacja ze juz ngidy nie zagra dla naszych barw bo bardzo chce sciagnac go do siebie Baniak do Warty a z tego co sie orientuje jego narzeczona jest z okolic Poznania,wiec napewno bedzie chcial do niej wrocic,no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo : witamy kolejnego wychowanka Cracovi :Szwajdych to bardzo dobry pilkarz i gdyby nie fakt ze mamy trenera stamtad moglibysmy pomarzyc o tym pilkarzu,tak samo jak o Cebuli i Kmieciku.Mysle ze na pierwszym meczu u siebie w rundzie rewanzowej powinnismy gromkimi brawami i haslami mu za to podziekowac:)

~Wyjazd | 2009-02-17 18:20

Rozgrzewka przed meczem z Lublinem » http://www.youtube.com/watch?v=xLdxP3p75MM

~StalSovia | 2009-02-17 18:34

Mecz Resovii w Mielcu. Więcej info na » http://www.stalmielec.com/?news=3745

~Sopel | 2009-02-17 19:04

Wybiera się może ktoś jutro na sparing do Ostrowca?O ktorej będzie ten mecz,bo ja mam ochote pojechać.W końcu zobaczę Stalówkę w akcji i wszystkie nowe twarze,mam nadzieję,ze ta niezła paczka da Nam jeszcze wiele chwil radości.Na możliwości finansowe klubu -skład naprawde wymiata,jest wreszcie 22 zawodników wraz z juniorami,ktorzy jada jutro na obóz oracowac na formą.

~chester | 2009-02-17 19:11

mecz o 12

~checkthisout | 2009-02-17 19:12

~miki | 2009-02-17 19:29

z tego co mi wiadomo Resovia nie dostała biletów na Mielec i w dobrej ekipie jadą z nami na LBL tyle w tym temacie Pozdro dla zgód Rakowa i Resovii :)))))

~ziomkx | 2009-02-17 20:11

~zks | 2009-02-17 21:11

Adrian Bartkowiak wraca juz za 2 tygodnie do treningów.Jego kontuzja nie jest az tak bardzo poważna.Dzisiaj bardzo optymistyczne wieści.

~......... | 2009-02-17 21:34

no to jak adrian dołoczy to super w końcu jakaś rywalizacja:D zwłaszcza w środku pomocy:) szczerze to tadziu krawiec ława ostatnimi czasami za dużo przechodził o bok meczów zero walki dużo strat

~xyx | 2009-02-18 00:03

............. do meczu z motorem jeszcze sporo czasu a tuu juzz jest goraco cos czyje ze ze zgodami bedzie ponad tysiaczek .....

~uuu | 2009-02-18 12:46

Dupa jest a nie gorąco. Miała być wielka mobilizacja a co jest ?! Zero transparentów, plakatów, vlepek, a chyba czas najwyższy skoro chcemy pobić liczbę z Widzewa. Pozdro

~do wyzej | 2009-02-19 10:32

tansparenty i plakaty juz sa robione to bez napinki AVE STALÓWKA :))))

~E24 | 2009-02-22 10:04

» http://www.Ekstraklasa24.net - Jedno z najlepszych for w Polsce, na temat kibiców i lig piłkarskich z Polski. Jesteś kibicem ? Musisz tu zajrzeć! Codziennie nowe newsy i świetne dyskusje na wszystkie tematy. Serdecznie zapraszam !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 234 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 725 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 584 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 666 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05105