Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zbiórka pieniędzy na oprawę z Motorem Lublin.

Zbiórka pieniędzy na oprawę z Motorem Lublin.

DNIA 26.02.09 (CZWARTEK ) POD SKLEPEM SPORTOWYM "MARATON" ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWE NA MOTOR LUBLIN !!!

 NIECH KAŻDY PRZYJDZIE I WRZUCI ILE MOŻE KAŻDA ZŁOTÓWKA SIE LICZY !!!

Zbiórka od godz. 19.00

Komentarze (94)

~Volzerex | 2009-02-23 21:09

Dobra dobra, ja wiem że to temat o zbieraniu hajsów na Motor ale mam pytanie. Czy ma ktoś transport na mecz Resovia - Stalówka w kosza i posiada wolne miejsce? Prosiłbym o pisanie na mój nr GG: 305820 POzdrawiam

~kibic Stali | 2009-02-23 21:13

Słuchajcie mam taka propozycję.SEzon zbliża się już wielkimi krokami,skład drużyny Nam się znacznie zmienił,doszło 6 nowych,a może jeszce dojdzie jeden czy dwóch.Mianowicie chodzi mi o to,by może ktoś kto ma dobry kontakt w klubie,niewiem może Mariusz może kto inny,postarał się pogadac z zarządem czy dyr.Szlage odnośnie prezentacji zespołu piłkarzy przed sezonem.Prezentacja drużyny jest prawie w każdym klubie na wyższym szczeblu i jest to naprawdę barzdo miła i ważna impreze zarówno dla piłkarzy jak i dla kibiców.Wszyscy nawzajem się poznają,nowe twarze,nazwiska.Kied yś za rządów trenera Palika była tak aprezentacja na hali sportowej i zaje..biście to wyszło.Ludzi była cała hala,więcej jak na koszu,zgasły światła,spiker wyczytywał nazwiska graczy,a Ci wychodzili w szalikach i flagach Stalówki.Każdy z Nich się przywitał widownią z kibicami,przedstawił się ,powiedział pare słow do kibiców,a My również ze swojej strony to samo,trochę pieśni,dopingu.Ogóln ie fajnie by było takie coś zorganizować.Jestem pewny ,że by wypaliło.Myślę,że jak piłkarze zjednoczyli by sie z kibicami dobrą atmoisferą przed sezonem,to im też łatwiej by było grac na boisku i zdobywac punkty.A My zawsze pokazali byśmy im i tym nowym,ze warto grac dla Stalówki,bo maja super kibiców.Co o tym sądzicie?Kibice Stalówki wypowiedzcie się.

~.... | 2009-02-23 21:17

jak dla mnie super pomysł:)

~Mariusz | 2009-02-23 21:19

Prezentacja powiadacie mógłbym się tym zając ale samemu jest trudno ale jakby Nas było trzech to co innego...

~stalowiec | 2009-02-23 21:22

Ja też uważam ,że było by super takie coś zorganizować.Byłem na tamtej prezentacji parę lat temu i pamiętam,że klimat był fantastyczny,normaln ie jak na meczu piłki nożnej tylko tyle,że w hali.Jestem jak najbardziej za.Ciekawe czy zarząd nie miał by nic przeciwko temu?

~tomek | 2009-02-23 21:23

Mariusz ja pomogę :)

~.......... | 2009-02-23 21:25

Mariusz pomyśl nad tym,to naprawdę bardzo fajna i miła impreza i dla Nas i piłkarzy.Tym bardziej,że na tydzień przed ligą koszykarze graja na wyjeżdzie,wiec hala pewnie była by wolna.Chyba wszyscy byliby zadowoleni.Napewno frekwencja murowana.Zrobiło by się parę plakacików,nagłośnić w mediach i wypali.

~mariano | 2009-02-23 21:35

Prezentacja super sprawa,można by było naprawdę takie cos zorganizować.Impreza prywatna ,zamknięta, nie pod patronatem pzpzn czy pzkosz,więc można by było nawet na hali zorganizować bufet z piwem itp.Myślę,że miło by było tak przed sezonem zapoznać się z nowymi zawodnikami,a i ze starymi pogadać.Może Krotoszyński jako dyr,marketingu cos pomyśli na ten temat.Trzeba by Mu tylko cynk dać,ze chcemy takiej prezentacji.

~..on | 2009-02-23 21:38

Krotoszynski sie nadaje..do tarcia chrzanu chyba!!!!!

~Admin | 2009-02-23 21:43

UWAGA ZMIANA TERMINU !!!!!!!!

26.02.2009 CZWARTEK " MARATON " godz.19

~Maciek | 2009-02-23 21:50

ta cała prezentacja to byłoby coś fantastycznego!
lepsza atmosfera w drużynie, a także między kibicami i w ogóle ;d

~Piotr. | 2009-02-23 21:51

Wg mnie prezentacja to świetny pomysł. Myśle, ze jesli uda sie cos takiego zorganizowac, przyciagnie to wielu kibiców. ; )

~Leo | 2009-02-23 21:52

Prezentacja zespołu jest bardzo fajną sprawą,dla mnie osobiście świadczy to o profesjonalnym podejściu klubu i każdy liczący sie team organizuje takie spotkania a u nas???Szkoda gadać dobrze że przynajmniej kibice prezentują pierwszoligowy poziom.Myśle ze wstep 1zł podreperował by budżet na oprawę przed spotkaniem z motorem a nikt by nie psioczył że drogo

~maniek | 2009-02-23 22:25

To nie 3 czy 4 liga pszenno-buraczana.Ma my 1 ligę profesjonalny klub,także do czegoś Nas to zobowiązuje.Taka prezentacja zawodników byłaby strzałem w dziesiątkę.Spotkanie takie zawodników,sztabu trenerskiego i klubu z kibicami przed sezonem,scaliło by tylko więzi między Nami,poprawiło atmosferę ,bo wiadomo,że na koniec rundy jesiennej trochę nasze kontakty się popsuły.Ale było minęło,trzeba pamiętac to co jest teraz.a bvędzie dobrze.Jestem jak najbardziej ZA takim spotkaniem.Można po prostu urządzić taki "festyn" piłkarski.Zawsze też można by było przeprowadzić zbiórkę do puszek np.na oprawę meczu w Lubinie.Bo nie ukrywam,ze ten wyjazd,choć daleki będzie priorytetem w tym sezonie.O frekwencję na takiej prezentacji nie ma się co martwić,bo każdy z miłą chęcią przyjdzie,każdy jest spragniony piłki i nie może się doczekać ligi.A taka prezentacja na początek sezonu SUPER SPRAWA!!!

~aas | 2009-02-23 22:26

Wszystkiego najlepszego dla wybitnego stalowowolskiego jubilata.

» http://90minut.pl/kariera.php?id=1556

~Admin | 2009-02-23 22:42

UWAGA KASE PROSZE WŁACAC NA KONTO ZAMIESZCZONIE - NO WŁAŚNIE NIECH COS WYMYŚLE

~do żaba | 2009-02-23 23:41

tak bo zylu dla zaby bo jest taki wygłocony ze niewiem kurtka nanim wisi proponuje

~kolega | 2009-02-23 23:44

oj tak tak 1zł dla zaby jest taki marny kurtka poł damy nanim wisi proponuje

~zks38 | 2009-02-23 23:46

by było super ja ide na to Mariusz ja pomoge pozdrawiam

~Persjan | 2009-02-24 01:23

do Volzerex
Inicjatywę popieram w 100% i myślę, że każdy kibic Stalówki będzie miał pozytywne podejście do tej prezentacji. Zacznijmy miłym akcentem ten sezon:)!!!

~KOKO | 2009-02-24 06:29

Jestem za incjatywą bo kibice i piłkarze są jak jedna wielka rodzina zwsze trzba ich wesprzeć a jak sie lepiej poznają z piłkarzami to będzie zajebiście:)

~kibic | 2009-02-24 07:12

w TVP INFO szkaluja nasz klub wszystko przedstawiaja tak jak opisala WP

~Semir | 2009-02-24 08:00

Tylko pilkarze musze jeszcze tego chciec...
Malo ktory z grajkow utozsamia sie z klubem.
Najlepsze promocja klubu jest wlasnie przywiazanie pilkarzy do barw.
A u nas bywa z tym roznie.
Wietecha, Wieprzec, Macior powinni byc przykladem.

~zetkaesiak | 2009-02-24 08:06

Zbieranie kasy przed maratonem to niewypał!!!
Nikt nie przyjdzie ,zawsze jest coś za coś i kibicą też się należy małe co nieco.Taka prezentacja piłkarzy to wspaniałe wydarzenie i extra okazja na zbieranie mamony!!!
Więc lepiej zorganizować i jedno i drugie razem!!!
ps.a przy okazji imprezy może leśne dziadki z klubu dadzą pare groszy na oprawy!!??:))

~Woolc | 2009-02-24 08:06

i od razu na prezentacji zapisy na wyjazd mogly by sie odbyc przy okazji. i dla kazdego zielona koszulka na wyjazd w cenie wejscia albo jakos takos.

~... | 2009-02-24 08:22

Weźcie pod uwagę to ze mecz z Motorem jest za 2 tygodnie od tej soboty!!! dajmy na to ze prezentacja będzie na tydzien przed meczem zbierzemy kase wogóle fajna impreza ale tydzien to za mało na zrobienie oprawy na taki mecz!!! dlatego pieniądze są potrzebne juz w tym tygodniu!! a najwyzej dozbierac pieniądze na prezentacji i na oprawe meczu z Korupterem ... uwazam ze bardzo dobrym pomysłem jest to aby odbyła się taka prezentacja . Byłyby na niej zapisy na mecz i zbieranie pieniędzy. dajmy na to jeszcze jakies losy na loterie fantową po 2zł np do wygrania cos ze sklepiku orzecha i kasa idzie na oprawe. i mecze. jeszcze jakby zrobic wejscie za 5 i dla kazdego zwykła zielona koszulka!!! Stowarzyszenie ma teraz pole do popisu!!!

~lol | 2009-02-24 08:24

CZAS ZACZĄC AKCJE PLAKATOWA I TRANSPARENTY!!! w Liblinie jarają się plakatami co u nas to było juz w tamtym sezonie. W Lublinie jest juz mobilizacja takze U NAS CZAS ZACZĄC!!!!!! i Prezentacja to Bardzo dobry pomysł!!!

~zxc | 2009-02-24 08:32

Może ktoś z ultrasów zostawić namiary do siebie, mam ciekawy pomysł na okazjonalną sektorówkę na Motor. Może być pw na forum

~sondej | 2009-02-24 08:35

Co do prezentacji - genialny pomysł z wielu powodów.
Dzieki prezentacji można zebrać dużo pieniędzy na oprawy. Nawet jeżeli nie na Motor, bo zostanie mało czasu, to na inne mecze. W końcu pod Maraton nikt z tak zwanych typowych kibiców, w wieku 35-55 lat nie przyjdzie. Ale na Hale , na prezentacje napewno by sie wybrał i tam do puszki wrzuci. Ludzi będzie ok 1500-2000. Niech każdy da przeciętnie ok 2zł, to widzicie ile można zebrać... Pod maratonem do puszki trafi 30zł max.
Ktoś napisał, że nie ma to sensu, bo piłkarze nie utożsamiają się z klubem. Własnie dzięki takim inicjatywom, piłkarze zaczynają się z klubem utożsamiać. To jest impreza, jaką każdy szanowany klub powinien mieć w swoim kalendarzu.
Poza tym na prezentację mogliby przyjść potencjalni sponsorzy, sponsorzy obecni, mogłyby odbyć się rozmowy, które może zaowocują jakimś nowym sponsorem. Inna sprawa, że nie jesteśmy klubem bez tradycji, bez kibiców. Gramy w I lidze i zorganizowanie czegoś takiego jest niemal obowiązkiem. Myślę, że możnaby wstępne rozmowy z Duszyńskim i Dyrektorem klubu odbyć - okaże się jakie jest ich podejście do sprawy.

~eee | 2009-02-24 08:57

Mogliby to zrobic przed meczem kosza, albo po meczu

~Koksik_BZC | 2009-02-24 09:22

przyjdzcie na ta zbiorke i dajcie te pare zloty
wyjazdy mamy chyba najtansze w polsce wiec nie zalujcie hajsu zwlaszcza ze pojedzie z nami resovia w nie malej liczbie i wiadomo ze bedzie trzeba zakupic bilety
odnosnie oprawy to niemartwcie sie odpowiednie osoby dzialaja :)))

od siebie dodam tylko WERBOWAC LUDZI

KOOOOOOOOOOOOOOORB A

~... | 2009-02-24 09:25

Więc wrzucać do puszki ;) a tutaj z innej beczki. Ma ktoś moze 1 wolne miejsce na mecz jutrzejszy z Resovią w kosza? mój nr GG 305820 bardzo prosiłbym o kontakt ;)

~auto | 2009-02-24 09:37

mam wolne miejsce

~do auto | 2009-02-24 09:49

to podbij do mnie na GG ;)

~miejsce | 2009-02-24 09:59

nie mam gg

~auto | 2009-02-24 09:59

podbić to mogę Ci oko..

~stal zks | 2009-02-24 10:06

Prezentacja drużyny jak najbardziej na TAK.Jest wiele możliwości i korzyści co takla przezntacja mogłaby dac drużynie i kibicom.Mariusz moim zdaniam powinieneś zadbać o tę sprawę.widzę,że wszyscy sa na Tak.To by było naprawdę duże wydarzenie dla Nas i dla piłkarzy.Musimy sie razem zjednoczyć i obronić tę ligę dla Stalówki.Jestem pewny ,ze frekwencja będzie murowana.Ale wstę powinien byc wolny,wtedy więcej osób przyjdzie,Kto ma dac ten i tak da parę złotych na prezentacji.A można by spokojnie uzbierać na oprawę na Koronę.Trzeba działac w tej sprawie i to od zaraz,bo czasu zostało niewiele.

~stary zgerd | 2009-02-24 10:19

Szacunek za baner pod szpitalem wreszcie zaczyna sie konkretna akcja informacyjna az miło luknac na to oby wiecej bo naprawde to dociera do szerokiego grona

~mariusz | 2009-02-24 10:39

dwa miejsca w aucie na resovie 691 969 962

~........ | 2009-02-24 11:03

O 11 zacząl się sparing z Pelikanem?

~Mariusz | 2009-02-24 11:17

po 15 min ostatniego meczu sparingowego podczas pobytu w Gutowie STAL- PELIKAN ŁOWICZ 0:0

~Mariusz | 2009-02-24 11:29

po 25 min. 0:0

~marian | 2009-02-24 11:30

Mariusz masz jakąś relację?

~ooo | 2009-02-24 11:30

Która ze stron lepsza i jaki składzik ?
Jest ktoś wrzuci foto bannera obok szpitala. Pozdro

~Mariusz | 2009-02-24 11:44

po 43 min. STAL-PELIKAN ŁOWICZ 1:0

w 39 min bramkę strzela Kmiecik

~aj | 2009-02-24 11:46

jest gdzies foto tego banera kolo szpitala ?

~baner ha ha | 2009-02-24 11:47

nie ma

~Volzerex | 2009-02-24 11:48

Szukam wolnego miejsca w aucie lub jakimś busie jeśli ktoś posiada na jutrzejszy mecz kosza... Proszę o kontakt pod numerem Tel: 696010765 Pozdrawiam

~Mariusz | 2009-02-24 11:56

do przerwy było 1:0 dla Stalówki

teraz 48 min. i nadal 1:0

~Mariusz | 2009-02-24 12:06

po 58 min. nadal 1:0 Stlówka stroą dominującą bez efektu bramkowego

~Mariusz | 2009-02-24 12:13

po 68 min nadal 1:0

~xYx | 2009-02-24 12:24

KTO WIE JAK DOJECHAC NA HALE W RZESZOWIE W KTOREJ JUTRO STALOWA ZMIWERZY SIE Z RESOVIA ????? ........... WJEZDZAM OD WIELKIEJ CIPY iiii................

~Mariusz | 2009-02-24 12:24

po 79 min nadal STAL-PELIKAN ŁOWICZ 1:0

w 78 min. Muzyczuk z bliskiej odległosci pudłuje do pustej bramki

~stal rzeszow | 2009-02-24 12:27

daj nr tel to cie pokierujemy

~xyx | 2009-02-24 12:27

997 jest nas wielu

~Rzeszowianin | 2009-02-24 12:36

A co to jest stal Rzeszów???

~Mariusz | 2009-02-24 12:38

po 88 min. 1:0

~aaa | 2009-02-24 12:44

Ten Muzyczuk może jest i dobry,szybki,umie znależżc się na polu karnym,ale koleś strasznie pudłuje.Byłem na sparingu z Kszo i tez miał 3 patelnie w tym jedną do pustej bramki ico?Słupek,raz zpudłował a raz obrońca wybił z lini,bo za lekko uderzył do pustaka.Mam nadzieję,ze na ligę się gościu obudzi i zacznie strezlać te bramki.

~Mariusz | 2009-02-24 12:47

w zakonczonym meczu sparingowym Stalówka pokonała Pelikan Łoiwcz 1:0 barmke zdobył Kmiecik

~zks | 2009-02-24 12:48

Brawo za zwycięstwo,dobre i 1-0,oby tak w Lublinie.,

~zetkaesiak | 2009-02-24 12:48

UWAGA UWAGA!!!!!
Panowie ze starej gwardi i nie tylko jutro wybierają sie do Rzeszowa na SOVIE,chętni jadący samochodem zbierają sie na stacji BP od godziny 16..tej.Kto ma wolne miejsca niech podjedzie, bedą chętne osoby do wyjazdu!!!

~sssssYk | 2009-02-24 12:49

Waldek ma w czym wybierac ma 3 napadziorow mysl ze na lige ukrainiec sie wstrzeli :)

~stal | 2009-02-24 12:58

Gdzie i kiedy grają teraz najbliższy sparing?Z obozu dzisiaj wracają,więc chyba w sobotę?Na razie wyniki sparingów niezłe,3 zwycięstwa,1 remis z Cracovią i 2 porażki.

~zenek | 2009-02-24 12:59

Na rondzie jedziesz prosto i potem pierwsza albo druga w prawo i jesteś na hali.

~:). | 2009-02-24 13:24

przeczytałem barmankę zdobył Kmiecik ;>

hehehe

~Resovia | 2009-02-24 13:32

Lepiej by było jakbyście nie przyjechali, zgoda zgodą ale nie mamy szmalu żeby was wpuścić na halę. Wstydem by było gdybyście musieli płacić za bilety. My do was też nie przyjechaliśmy, bo nie mieliście na pizze i piwo.
Do zobaczenia w lublinie.

~motorcom | 2009-02-24 13:46

zkiw

Dołączył: 29 Lip 2007
Skąd: Zaklików

Wysłany: Sro 18 Lut, 2009
PROPONUJE!!!!!!!!! !!!!!!!!
niech każde FC i zorganizowana grupa kibiców (np osiedle lub konkretny blok) złożą sie po danej kwocie na mecz. ja mogę powiedzieć tyle że FC ZAKLIKÓW niedługo (w namyśle najbliższe dni) wpłaci 100 PLN (a jest nas dosłownie kilku), więc proponuje walkę o pobicie tego wyniku innym FC lub danym grupom kibiców. LUDZIE weźcie się w garść. to MY - WSZYSCY KIBICE MOTORU tworzymy historię. pamiętajcie....
_________________
ZAKLIKOWSCY MOTOROWCY

~zks | 2009-02-24 13:53

Odnosnie Laweckim slowko mam nadzieje ze koles kiedys pojdzie w koncu po rozum do glowy i przestanie sie uzalac jak go klub niby krzywdzi, i nie bedzie naglasnial na cala Polske jak wielce poszkodowany jest.Mial zbiorke krwi zawodnikow Stali na leczenie, mial, kase na leczenie tez ma,tylu ludzi dziala dla Laweckiego zeby wracal do zdrowia,rozumiem ze choruje ale niech juz przestanie narzekac i skupi sie na leczeniu swojej choroby jak normalny w jego sytuacji czlowiek, gdy wroci do pilki niech wtedy sobie naglasnia jak go klub potraktowal i jacy to oni byli zli.

~Maciek | 2009-02-24 13:59

dobrze grała Stalowa z Pelikanem?

~ooo | 2009-02-24 14:20

Uważać na zbiórce hajsu, bo Motorek lubi sobie przyjeżdżać co chwilę do Stalowej na łowy ... WPŁACAĆ KASĘ !

~heloł | 2009-02-24 14:30

sram bardziej na ciebie niz na ten motor jeb ane dziecko internetu

~barte | 2009-02-24 14:52

na RZECZYCY OKRĄGŁEJ na P.K.S.-sie powstał piękny herb MOTORKA.może mieszkają tam jacyś fanatycy STALÓWKI i zajmą sie tym?

~CZARNI- | 2009-02-24 14:55

Na RZECZYCY OKRAGŁEJ NA PKS-SIE POWSTAŁ PIĘKNY HERB MOTORKA.MOZE MIESZKAJĄ TAM JACYS FANI STALOWKI I ZAJMĄ SIĘ TYM?

~Ha | 2009-02-24 15:04

~JARO | 2009-02-24 15:23

NA RZECZYCY-TY DEBILU LIPSKI ANALFABETO

~...... | 2009-02-24 15:30

#################### ###############

NARZEKACIE ZE TAKA ZBIORKA TO NIE WYPAL ??

NO TO ZAMIAST LAMETOWAC TO ZBIERAC PIENIADZE WSROD KOLEGA I PRZYNOSIC

ILE ZBIERZEMY PIENIEDZY TO ZALEZY TYLKO OD KAZDEGO Z WAS CZY WOLICIE DAC PIENIADZE NA SWOJ UKOCHANY KLUB CZY ZALAC MORDE BROWAREM ;]

################## ###################

~...... | 2009-02-24 15:31

#################### ###########

I NIE MARTWCIE SIE TE PIENIADZE SIE NIE ZMARNUJA TYLKO POJDA NA OPRAWE MECZOWA

################## ###############

~arriss | 2009-02-24 15:32

z forum motoru
Lubiane Kluby: MOTOR , Chełmianka , Śląsk , ŁKS

Nielubiane Kluby: cracovia, widzew , stalowka, wisla krakow, arka, avia, lechia, jagielonia, ruch, polonia warszawa, legia, resovia, stal mielec.

~Maciek | 2009-02-24 15:40

Ponawiam moje pytanie, jak Stalówka się reprezentowała w meczu z Pelikanem?

~... | 2009-02-24 15:40

aris i co w zwiazku z tym ? :|
przestancie wklejac posty z forum motoru bo to nikogo nie interesuje ;/ a jakby interesowało to by tam sam wszedł.

~Stalowka | 2009-02-24 15:47

Stalowka wygrala 1:0

~fan | 2009-02-24 15:52

Witam, czy do Lublina wybiera się ktoś z Warszawy??

~KOKO | 2009-02-24 16:18

Ten kto pomalował mury Stadionu niech się do nas nie przyznaje:)

~Stalówka | 2009-02-24 16:48

Jak przedstawia sie sprawa zeby wszyscy na Motor pojechali w jednakowych koszulkach?Mysle ze naprawde dalo by to super efekt bo raczej pokazemy sie tam w dobrej liczbie.Prosze osoby zorientowane w tym temacie o odpowiedz czy cos z tego bedzie.Bez napinki!

~dr.M | 2009-02-24 17:38

Moze w koncu jakies wyjazdowe koszulki bysmy sobie zorganizowali. Jezeli chodzi o gadanie nie siedz tylko zrób nie ma problemu, bo 10 zl wiecej przed wyjazdem i kazdy dostaje koszulke to nie robi wielkiej roznicy przynajmniej dla mnie. Wiem ze kilka osob w SW by sie tym zajelo tylko jak zwykle sie nikomu nie chce ;). Kazdy w czarnej a nie zatorze sobie pojedzie w białej bo oni sobie takie zrobili. Czarne i Chu*!

~lipunia | 2009-02-24 18:57

Do Jaro- Jeśli nie wiesz gdzie mieszkasz i i Ci to nie przeszadza,to znaczy że jesteś z Motoru.Debil to Ty jesteś do potęgi.

~Łukasz | 2009-02-24 19:21

MAM PYTANIE DO WSZYSTKICH KTORZY WYBIERAJA SIE NA MOTOR : CZY PASUJE WAM OPCJA TAKA,ZEBY OBOWIAZKOWO KAZDY DOPLACIL DO WYJAZDU PARE ZLOTYCH NA KOSZULKE?WYJAZD KOSZTOWALBY WTEDY 25 ZL + CENA KOSZULKI.PYTAM ZEBY POZNIEJ NIE BYLO SZUMU,ZE POLOWA SIE NIE ZGADZA.WIEC JAK?

~zks | 2009-02-24 20:54

jak np chesz czarne koszulki to duzo osob posiada czarne koszulki a ci co niemaja to im bys mogl kupic a pozniej im sprzedac

~Łukasz | 2009-02-24 21:20

zks to im kup a pozniej sprzedaj.a te co zostana bo ich ktos nie kupi wez sobie do domu.zapisow na te koszulki nie bedzie bo albo wszyscy albo nikt

~E24 | 2009-02-27 10:57

» http://www.Ekstraklasa24.net - Forum piłkarskie, głównie skupiające się na polskiej piłce. Tematy o wszystkich ligach jak i klubach z Polski. Na forum można znaleźć również inne tematy do dyskusji co powoduje iż codziennie przybywa masa nowych na wysokim poziomie postów. Prowadzone są pojedynki słowne pomiędzy userami w których oni sami wybierają temat i czas trwania pojedynku, oczywiście każda taka potyczka prowadzona jest na poziomie. Serdecznie zapraszam.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 968 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 765 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 156 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 92 998 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03979