Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 1 procent podatku dla Jakuba Ławeckiego

1 procent podatku dla Jakuba Ławeckiego

Drodzy kibice Stali Stalowa Wola -  jeżeli ktoś chce pomóc w  leczeniu Jakuba Laweckiego może przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego Fundacji Przeciwko Lekemii im. Agaty Mróz ( nr KRS 0000151978 ).

Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz
PEKAO S.A. Oddz. w Warszawie 47 1240 1109 1111 0000 0516 5182

 Jak to zrobic ?

 
1 - oblicz podatek i wypelnij odpowiedni formularz PIT
Obliczanie 1% nie jest trudne. Wystarczy tylko podatek nalezny fiskusowi podzielic przez 100.

PIT-36

W rubryce 312 wpisujemy - Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz
W rubryce 313 wpisujemy nr KRS czyli - 0000151978
W rubryce 314 wpisujemy 1% kwoty z rubryki 180
W rubryce dodatkowe informacje wpisz” Dla Jakuba Laweckiego”
 

PIT-36 L

W rubryce 108 wpisujemy - Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz
W rubryce 109 wpisujemy nr KRS czyli - 0000151978
W rubryce 110 wpisujemy 1% kwoty z rubryki 51
W rubryce dodatkowe informacje wpisz” Dla Jakuba Laweckiego”

PIT-37

W rubryce 124 wpisujemy - Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz
W rubryce 125 wpisujemy nr KRS czyli - 0000151978
W rubryce 126 wpisujemy 1% kwoty z rubryki 112
W rubryce dodatkowe informacje wpisz” Dla Jakuba Laweckiego”

PIT-38

W rubryce 60 wpisujemy - Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz
W rubryce 61 wpisujemy nr KRS czyli - 0000151978
W rubryce 62 wpisujemy 1% kwoty z rubryki 34
W rubryce dodatkowe informacje wpisz” Dla Jakuba Laweckiego”

PIT 28

W rubryce 136 wpisujemy - Fundacja Przeciwko Leukemii im. Agaty Mróz
W rubryce 137 wpisujemy nr KRS, czyli - 0000151978
W rubryce 138 wpisujemy 1% kwoty z rubryki 104
W rubryce dodatkowe informacje wpisz” Dla Jakuba Laweckiego”

2 - zlóź PIT

Wypelniony formularz skladasz osobiscie lub wysylasz do Urzedu Skarbowego.

I to wszystko.

Pieniadze - 1% podatku naleznego- na konto wybranej przez Ciebie organizacji przekaze Urzad Skarbowy w terminie 3 miesiecy

Podstawa prawna: Art. 45, ust. 5c, ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.00.14.176 z pózn.zm.)

Komentarze (123)

~... | 2009-02-24 21:38

Kto chce wpłacic 1% na Klub niech wpłaca- kto chce wpłacic dla Kuby tez niech wpłaca

KAŻDY MA WOLNY WYBÓR !

~stal | 2009-02-24 21:42

kto może niech wpłaca lepiej zeby kuba był zdrowy niż kasa dla posłów ministrów i takich TO NIC NIE KOSZTUJE!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

~stw | 2009-02-24 23:57

Zaczyna robic z siebie wielkiego meczennika i poszkodowanego bo jaka ta Stal nie dobra jest i nie tak zaplacila jak powinna.Wybor powinien byc wolny kto chce placic niech placi kto nie to nie.Moze niedlugo Lawecki stwierdzi ze przez klub sie pochorowal i teraz musi na leczenie miec od klubu kase.Cala Polska teraz szumi o tym, ciekawe czy Lawecki jest dumny z tego powodu ze zrobil z Łacha i klubu wszelkie zło na tej ziemi.Lecz sie Kubusiu ciszej i nie miej pretensji do wszystkic bo i tak wielu ludzi Ci pomaga wiec jeszcze ci zle? Wiadomo ta choroba to nie sa zarty ale jak np Gołoś chorował też na cieżka chorobe to nie robił takiej afery jaka ty robisz na mediach.

~stal | 2009-02-25 08:38

Nawet go lubiłem. Ale to co obejrzałem wczoraj na TVP3 to szopka żenada. Nie sra się w swoje gniazdo. Chłop się urobił po pachy i nie zapłacili mu! Toż to skandal. A dać mu łopatę i rowy kopać, ciekawe czy też byłby taki rozgłos jakby się pochorował.
Te kopacze to już święte krowy. Co oni robią kopią szmatę i jeszcze narzekają na zarobki? Trochę głośno było ostatnio o upadłości ZZM, a gość chce takiego rozgłosu jak tamci zwalnieni. Oni mają tragedię. A leczenie to myślę że ma dobre. Chyba miał zapłacony NFZ.

~popek | 2009-02-25 08:55

leczenie ma dobre...? o czym ty bredzisz? Facet może umrzeć i żadne leczenie nie gwarantuje mu zdrowia. Czeka go przeszczep i nawet to nie daje gwarancji powodzenia. Ma z klubu 500zł! W jego sytuacji każdy szukałby pieniędzy.... A co ma mówić, że dostaje 2000zł z klubu, skoro nawet osoby zainteresowane potwierdzają, że ma te marne 500zł... A moim zdaniem Żak to jest kawał drania bez serca. Mówi, że nie daje mu kasy, bo nie biega w koszulce z logo Vodexu... A inni piłkarze, co biegają w zimie? I co też dostają po 500-700zł wyłącznie z klubu? Panie Żak 0 przestań pan pieprzyć!!!
To ja proponuje Kubie _ - Kuba, leż w szpitalu w koszulce klubowej i zrób zdjęcie, a potem prześlij Żakowi....

~stal | 2009-02-25 09:06

To ty bredzisz, jest na zwolnieniu chorobowym. A normalny pracownik np. Huty jak ma białaczkę to nie jest śmiertelnie chory? Kto zna jego problemy? Dostaje to co ma w umowie? Ktoś mu proponuje leżeć z koszulką z logo HUTY?
A do Ciebie jakbyś zachorował na białaczkę to zakład pracy dopłacałby? Chyba kpisz!

~parkan3 | 2009-02-25 09:51

Wszędzie tu o tej kasie aż idzie się porzygać..Kasa z klubu, kasa z wodexu, kasa od kibiców na konto, pewnie jeszcze kasa z ubezpieczenia.to nic w obliczu zdrowia, które jest najważniejsze.za pieniądze zdrowia się nie kupi.więc zdrowia, zdrowiej, zdrowia Kuba - ono jest najwżaniejsze !!!

~zks | 2009-02-25 10:12

do popek
Golos tez mogl umrzec bo zachorowal na bardzo ostra postac boreliozy i w ciszy prawie juz zwalczyl chorobe, kojarzysz Waldka Piatka dobrze zapowiadajacego sie bramkarza on chorowal jeszcze na gorsze paskudztwo, bo na wirusa C watrobowego ktory z teog narzadu robi sito nieleczone w bardzo szybkim czasie i tez jakos nie robi rozglosu na cala Polske.A pan Lawecki ma wszystko, i leczenie i kase a chce sobie zrobic meczennika i wielce przez klub poszkodowanego.Teraz felietony na blogach i wp jaki to z Łacha jest człowiek niedobry itp.. a Kubuś niech wraca do zdrowia i leczy sie w ciszy.

~aa | 2009-02-25 10:46

wiecie ze dzisiaj mecz z resovia - pamietacie -- jaka liczba sie wybiera jest organizowany wyjazd ?

~aa | 2009-02-25 10:48

do wyzej jedz na swoj pierwszy wyjazd jak znam zycie to sie dowiesz ilu sie wybralo itp

~gregor | 2009-02-25 10:50

dwa miesiace temu wszyscy plakali jaki to kuba biedny bo chory,pozniej ze zly bo chcial odejsc do resovii.rozumiem gdyby chcial odejsc do srali rzeszow,ale do sovii przeciaz to najwieksza zgoda kibicowska.teraz gadacie ze kuba zly,bo upomina sie o pieniadze-ma racje.a wy wierzycie temu schlage.przeciez to sknera na wszystkim oszczednosci szuka,pier...... przy dupas shreka.a trener łach mial prawo tak mówić,poniewaz mial wczesniej podobne przejscia z innymi pilkarzami np.pachwina boleć to była ściema,ale choroba kuba to już niestety jest prawda.trenerze zadzwoń do kuby przeproś i bedzie ok.a gdzie w tej sytuacji jest prezes kaczmarski?chmura,sc hlage,kaczmarski?im wierzycie?przeciez oni caly czas robia nas w bambuko.

~kibice | 2009-02-25 11:01

~dwd | 2009-02-25 11:05

Nazwa imprezy:Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Miejsce imprezy:Rzeszów
Hala ROSiR,
ul. Pułaskiego 13
Data i czas imprezy:Środa 25 lutego 2009, godz. 18:00
Dyscyplina:Koszykó wka » I liga mężczyzn
Cena biletu:normalny: 10 zł
ulgowy: 5 zł

~all_c_are_b | 2009-02-25 11:45

Kuba mówił w echu, że nie chce robić wokół siebie afery, więc nie mówcie, że on się tak strasznie skarży na Stal. Jakiś cwaniak z Przeglądu zrobił sobie sensację, podał nieprawdę, że klub nie płaci Kubie. A on ma 80 procent zarobku, fakt, że mało, 500 złtoych. Potem jakiś dureń z TV Rzeszów podał bezmyślnie to, co nakłamali w Przeglądzie. I tak to się rozeszło po Polsce.

~:). | 2009-02-25 13:05

all_c_are_b : nie chce ale zrobił. Powinien wiedzieć, że dziennikarze to hieny i na siłę szukają sensacji, żeby mieć o czym pisać..

~Admin | 2009-02-25 13:34

Skończcie gadać głupoty i siać plotki dotyczące wyjazdu na Motor.

Każde komentarze wprowadzające chaos do tematu typu "podobno maja nie wpuszczać kibiców gości" możecie sobie odpuścić bo i tak będą kasowane.

WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W AKTUALNOŚCIACH I NIE SUGERUJCIE SIĘ KOMENTARZAMI, BO MOŻE JE NAPISAĆ KAŻDY.

~stal | 2009-02-25 13:36

Jakby nie chciał to by nie rozmawiał z nimi telefonicznie na antenie. Życzę jak najlepiej Stali i Ławeckiemu. Ale boli mnie ciągłe plucie na ten klub, nie zależnie kto nim rządzi NIE WOLNO obsrywać STALI STALOWA WOLA bo to MÓJ KLUB i większości z Was.

~miki | 2009-02-25 13:57

czy ma ktos jakies wolne miejsce w aucie na wyjazd dzisiaj do Rzeszowa na kosza prosze o info z góry pozdrawiam :)))))

~do Miki | 2009-02-25 14:05

Miki podaj numer telefonu,dam namiary

~zksfan | 2009-02-25 14:08

Nie rozumiem najważniejszego: dlaczego Wodex z panem prezesem Żakiem na czele jest panem i władcą w Klubie bo niby sponsoruje Klub?
Przecież Wodex to nie prywatna firma pana Żaka tylko firma, której właścicielem jest Klub ZKS Stal Stalowa Wola!!! Dlaczego więc ten facet pociąga za wszystkie sznurki w Klubie? Powtarzam raz jeszcze: Wodex to firma Klubu i żaden jej prezes łaski temu Klubowi nie robi! Jak mu to nie pasuje to wara z funkcji!
Pozdrawiam wszystkich myślących, oprócz gamoni w zarządzie, którzy tolerują widzimisię pana NIBY SPONSORA!

~asdafaf | 2009-02-25 14:14

PRZYPOMINAM, ZE JUTRO (CZWARTEK) O GODZ.19;00 POD SKLEPEM MARATON BEDA ZBIERANE PIENIAZKI NA OPRAWE NA MECZ Z MOTOREM!!!

~zksfan | 2009-02-25 14:16

Wodex to nie prywatna firma pana Żaka, tylko firma której właścicielem jest ZKS Stal! Wkurza mnie dlaczego ten facet ma taki wpływ na to co dzieje się w Klubie. Pociąga za sznurki nie będąc formalnie w Zarządzie Stali. Jaką on robi łaskę dając kasę na Klub? Jak nie chce dawać to proszę usunąć go z funkcji. Ja gdybym był prezesem napewno bym dawał. Powtarzam raz jeszcze: nie robi żadnej łaski bo nie jest to jego prywatna firma tylko firma Klubu. Szkoda, że nie rozumieją tego nasi "działacze", którymi tak umiejętnie steruje pan Żak...

~arapaima | 2009-02-25 14:23

Gdyby nie ten Wodex to po takim prowizorycznym klubie jak ZKS pozostałby tylko smród i dzwięk walających się po Mosirze butelek po wódce obalonych przez pseudo prezesów !
Gdyby nie ten Wodex i Żak to już 10 lat temu było by po Stalówce, więc zamknąć pyski małolaty albo swoje frustracje wyładowywać przed książkami bo przecież do wakacji jeszcze daleko

~kumaty | 2009-02-25 14:33

Niestety ,święta prawda,tylko dzięki Żakowi jesteśmu tu gdzie jesteśmy.Jest chamski,owszem,ale pieniedzmi tak gospodaruje,że ten klub nie ma długów i jeszcze zipie.Gdyby rządziły te stare zgredy z zarządu,juz dawni piłka nożna grała by w 4 lidze derbyz Siarą.

~miki | 2009-02-25 14:38

785 - 960 - 076 pozdro

~KOKO | 2009-02-25 15:21

2009-03-01 17:00 Stal Stalowa Wola - Asseco Prokom II Sopot :)mecz został przełożony bo w Sobote 28 ma być turniej tańca na dużej hali MOSiR pozdrawiam :)

~do zks | 2009-02-25 15:31

Czlowieku co ten chlopak ci zrobil ze w kazdym temacie i newsie tak po nim jedziesz odejz od kompa na troche i przejzyj na oczy prawda jest taka ze zachorowal ludzie z klubu zachowali sie po chamsku(łach szlage zak) potem mu przestali placic i nie zrobili zupelnie nic zeby mu pomoc, to jest jasna sytuacja

~...... | 2009-02-25 15:40

#################### ###########

PAMIETAC JUTRO tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~........ | 2009-02-25 15:40

#################### ###########

PAMIETAC JUTRO tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~KOKO | 2009-02-25 16:46

ole ole ole ole Je ...bać LUBELSKIEGO PSA :) i tak śpiewać na MOTORZE

~olsen | 2009-02-25 16:49

jak nas nie wpuszcza tak jak na widzewie to ja chyba tam jebne korrrba!

~parkan3 | 2009-02-25 17:13

hipopetycznie może przyjść sto razy gorszy od Żaka..(ktoś mówi że Żak chamski...a może zdecydowany, twardy, stanowczy...)tego wymaga ta posada, moze w przyszlości zostać nastepcą ktoś, komu piłka nie będzie na sercu, ktos, kto moze sie pozbyc tego co klubowe, co daje klubowi utrzymanie i sprzedac na cztery wiatry...a może on po prostu nie moze prawnie tych pieniędzy płacić, bo to ma robic ZUS i naślą na firme kontrol, jak to jest,ze płaci choremu nie pracujacemu a 40 ludzi zwalnia czy ich los wisi na wlosku...sprawy te sa trudne...bo ratując Kube może pogrążyć wypłate całej kadry pilkarskiej...a ten przepływ na konto fundacji z calej Polski jest niewystarczajacy ?...to moga byc powazne pieniądze, ktore wystarcza i na godziwe zycie i leczenie...

~parkan3 | 2009-02-25 17:19

oczywizna zdrowie kuby najwazniejsze i trzymamy mocno kciuki wszyscy ZKS

~robie | 2009-02-25 17:22

otrząśnijcie się jeden z drugim, niby dlaczego klub ma płacic jakiekolwiek pieniądze, oczywiście byłoby ładnie ale nie musi, pewnie gdyby nie kryzys to by klub dalej płacil. Kuba jest na zwolnieniu lekarskim, więc po 30 dniach choroby obowiązki płatnika przejął ZUS, wypłaca mu 80% pensji, a że mało no cóż, wiedział Kuba co podpisuje, kontrakt łamany ma to do siebie że wiecej dostaje na ręke, ale mniej idzie na ZUS bo składki są opłacane tylko z wynagrodzenia minimalnego, więc to było jego ryzyko, a zresztą nikt mu nie bronił się dodatkowo ubezpieczyć, niewielkie składki miesięczne płacić, teraz miałby kase i od ZUSu i ubezpieczyciela, ale widać że szkoda mu było kiladziesiąt złotych miesięcznie stracic, więc w zaistniałej sytuacji jest tylko sobie winny ze dostaje takie pieniądze jakie dostaje,

ps życze Kubuś Ci z całego serca zdrowia

~parkan3 | 2009-02-25 17:29

ale widac manipulacje prasy jak na dloni .olkowicz z Lublina z Szczepanikiem z warszawki sprepearowli jednostronny artykuł w Przeglądzie...potem wirtualnap z spreparowanego artykułu wyciagła co im pasowało...i tak wiemy wszyscy,że Nadrzędnym Dobrem pilkarza jest jego zdrowie.i pomoc jemu...to tez przeciez Łach trener nasz mówi w tym wywiadzie....cyt z Przeglądu Sportowego" Na moj wniosek bedziemy płacic kubie do konca kontraktu. Stal to biedny klub, w kadrze mamy tylko dwóch bramkarzy i szesnastu zawodnikow z pola, bo na więcej nas nie stać. Nie bede nikogo mściagal na miejsce Kuby, nawet kosztem tego, że możemy grac juniorami i spasc z ligi"...sory za rozpiske, ale dołączylem sie do dyskusji dla dobra Stalówki

~HYTA | 2009-02-25 17:36

GDZIE JEST RELACJA ON-LINE Z MECZU Z RESOVIA?

~olek | 2009-02-25 18:01

witam jestem w pracy może ktoś podawać live wynik do meczu z góry dzięki pozdrawiam..

~bbbb | 2009-02-25 18:09

zawodnik ktory podpisuje kontrakt ma czarno na białym ile zarabia jakie skladki sa odprowadzane na ZUS + kasa nieopodatkowana za reklame(stypendium). niektorzy ubezpieczaja sie dodatkowo widac kuba tego nie zrobił. z calym szacunkiem dla kuby i sytuacji w jakiej sie znalazl to nie powinien "robic w swoje gniazdo"tymbardziej ze byl dogadany juz z resovia

~peper | 2009-02-25 18:31

zna ktos wynik w kosza??

~Dampe | 2009-02-25 18:41

28-56 dla Stalówki. Info pewne

~peper | 2009-02-25 18:44

dziękówa. podaj jeszcze wynik potem po zakończeniu.

~kosz | 2009-02-25 19:15

w 3 kwarcie 39-67 dla Stali

~kibicka | 2009-02-25 19:22

OGÓLNIE LUDZISKA WIELKA ŻENADA!!!!!!!!!!!!!! !!!!

~cycu | 2009-02-25 19:23

Skad znacie wynik?

~kosz | 2009-02-25 19:26

Jest jakaś relacja live z kosza na jakiejś stronce

~kosz | 2009-02-25 19:27

???????????

~cichy | 2009-02-25 19:31

nie ma relacji nigdzi etylko znajomi pojechali i pisza smsy..;p

~cichy | 2009-02-25 19:34

107-50 dla Naszej kochanej STALOWKI...!! oby tak dalej.. pewne info..!

~do cichy | 2009-02-25 19:37

jak to prawda to jestem bardzo miło zaskoczony:)

~peper | 2009-02-25 19:45

~T1938 | 2009-02-25 19:55

no to pograli sobie chlopaki:)

~sad | 2009-02-25 20:20

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 50:107 (15:27, 13:29, 16:21, 6:30)

~StwRze | 2009-02-25 20:24

Stalówka ogólnie dominowała przez całe spotkanie, nie wliczając troszke słabszej 3 kwarty.

Jesli chodzi o doping to również stał na wysokom poziomie, szczególnie w 2 połowie.

W ostatniej kwarcie trener wpuścił na parkiet zmienników:Sobiłe,Sz ewczyka, Juniaka,którzy pokazali się z dobrej strony i oczywiści otrzymali gromkie brawa.


Ogólnie mecz+doping in plus , bdb liczba naszych. pzdr

~... | 2009-02-25 21:06

Już wróciliśmy, Nas ogólnie bardzo dużo w hali Rosir myśle że ok 60os mogę się mylić, ponieważ wiele osób pojechało samochodami indywidualnie no i były tez pewnie osoby który studiują w Rzeszowie

~zetkaesiak | 2009-02-25 21:12

Fajnie !!!Nas w Rzeszowie okoł 70 dych liczyłem na fotce.Do krosna tez pojedziemy!! Hey Stal!!!

~volzeerex | 2009-02-25 21:25

wrzuć fotke tutaj ;) Pozdro dla wyjazdowiczów ;) ehehe

~suawek | 2009-02-25 21:32

Wow! Ładny wynik w kosza :)
Nasz ex-napastnik znalazł uznanie w Opolu: » http://www2.90minut.pl/news/86/news864580.html

~Volzerex | 2009-02-25 21:36

Jasne że w porządku ;) hehe trzeba obczaić to co za fotka ;) No no oby tylko hajsu nie brakowało to można jeździć ;)

~punkty | 2009-02-25 21:45

wie ktoś jak punktowali stalowcy

~fan | 2009-02-25 21:48

jasna sprawa. Żak to nie jest prywatny sponsor który wykłada swoją kasę. Żadnej łaski nie robi dając na Zakładowy Klub Sportowy. Widać po fukcjonowaniu klubu jakimi kompetencjami może się poszczycić marionetkowa ekipa rządząca klubem, którą z tylnego siedzenia steruje pan prezes Żak. Nie są w stanie nawet porządnie wypromować meczu. Brak porządnego oplakatowania, i w ogóle aż śmierdzi próchno prowizorki. Towarzystwo w ciężkich czasach bierze konkretne pieniądze za pełnienie sowich obowiązków, więc powtarzam jeszcze raz- żadnej łaski nie robią !!!

~BZC | 2009-02-25 21:55

Co wy pi..., na jakiej fotce. Nas w Rzeszowie dzisiaj ok. 180 osób na całej hali a nie tylko na fotce.

~stary | 2009-02-25 22:29

DZisuaj 54 urodziny obchodzi Nasza legenda Gioenek Cebrat.Wszyscy starsi pamiętaja tego Hanysa.Fakt sporo Nam meczy wybronił,ale chyba więcej wódy we Flamengo w Nisku wypił .Sam z Nim nie raz wypiłem.Pozdro Gieniu życze zdrówka i mocnej głowy!

~StaryKlub | 2009-02-25 23:48

Hymn Stalówki na lekcji religii » http://www.youtube.com/watch?v=U8b-zO6UpiE

~........ | 2009-02-26 07:46


################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~........ | 2009-02-26 07:46


################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~........ | 2009-02-26 07:47


################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~........ | 2009-02-26 07:47


################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~fcb | 2009-02-26 10:37

dobra zmienmy ten temat - bo niezla degrengolada i ferment sie wkrada na stronke.
dzisiaj zbiora na oprawe o 19 i niech ktos obeznany poda godzine sparingu w lecznej, w najblizsza sobote - to takie dwa priorytety;)

~.. | 2009-02-26 10:57

Sparingi w Łęcznej są na sztucznej murawie - boisko za trybuną stadionu w Łęcznej.

~stalówka | 2009-02-26 14:32

Chłopaki,kibice,po wczorajszym czadzie w Rzeszowie ,ogarniamy ekipę i wybieramy się na Krosno!Zapisujcie się na listę,żeby był ful autokar,te 50 osób,a będzie Nas wiecej ,bo parę nabitych wózków się wybiera,tak jak na Resovię.Ci co będą jechac na własną rękę,też muszą się zapisac na listę,bo wyjazd będzie jako organizowany.Krosno u Nas było w dobrej liczbie,więc My tez musimy im pokazac jak bawi się Stalówka.Niech będzie chociaz tak jak w Rzeszowie,a bedzie super.Także nie ma co myśleć ,tylko zapisywać się ,bo to tylko do końca lutego,nie czekajcie na ostatnią chwilę,bo jak nie będzie pełnego autokaru,to nie będzie wyjazdu.Mobilizacją, kołowac hajs i jedziemy.Wczoraj było fantastycznie ,a tam będzie o wiele lepiej,bo wiadomo rywal lepszy i kibice gospodarzy.Jedziemy! !!!!!!

~zks | 2009-02-26 14:34

a co na mecz niejedziesz tylko w tv chesz ogladac mecz a pozniej zalozysz koszulke stalowki i bedziesz sie lansowla o miescie jaki z cibie kibic

~zks | 2009-02-26 14:36

Jedziemy,jedziemy,bo jeszcze nie wiadomo co wyjdzie z tym wyjazdem na Motor,a ten wyjazd będzie rewelka zobaczycie.Ranga meczu jest ogromna,a Nas musi byc sporo,bo inaczej Krosno Nas zagłuszy.Także nie zastanawiac się ,tylko robimy INWAZJĘ NA KROSNO!

~kil | 2009-02-26 14:37

Wodeks wycofuje się ze sponsorowania będzie Kmita

~1938 | 2009-02-26 14:42

Kil co Ty pieprzysz,skąd to info?

~ZAJKOSKI | 2009-02-26 14:46

No to w Niedziele dajemy czadu na meczu AVE STALÓWKA:)

~do kil | 2009-02-26 14:46

stul dupe

~kmwtw | 2009-02-26 14:46

"Wodex" wycofuje się ze sponsorowania Stali

W dniu 26 lutego Prezes Zarządu otrzymał pismo od strategicznego sponsora ZKS "Stal" - firmy "Wodex", informujące o zamiarze wypowiedzenia w miesiącu marcu umów reklamowych zawartych ze sportowcami.

Powodem tak drastycznej decyzji jest kryzys gospodarczy jaki dotknął zakłady przemysłu ciężkiego w tym Hutę Stalowa Wola. Spadek zamówień spowodował, że "Wodex" nie jest w stanie samodzielnie utrzymać działalności statutowej Klubu - podaje powód wypowiedzenia umowy prezes spółki "Wodex".

~zks | 2009-02-26 14:46

zamiast trzymac kase na motor to wy na krosno jedizecie zeby niebylo ze niektorzy pojada na krosno a na motor juz kasy niebeda mieli

~zks | 2009-02-26 14:51

Jedziemy i na Krosno i na Motor.O kase kibicow się nie martw.Kto ma pojechac ,to pojedzie,prawdziwi kibice potrafią sie zorganizować i bez pomocy białych dam!

~zks | 2009-02-26 14:51

k.rwa jeden lubi piłkę nożną drugi koszykówkę...

~felipe | 2009-02-26 14:55

no to k...wa pieknie:) to po co podpisywalzeby teraz sie wycofac? co rozliczenie roczne zrobili?:)ale fakt jest faktem ze takie info jest na oficjalnej stronie klubu no to jestesmy w ciemnej d..pie

~nie dobrze | 2009-02-26 14:57

No to nie wesoło a info jest oficjalne wiec nie ciekawie ale miejmy nadzieje ze tylko na m-c marzec
Ciekawi mnie tylko czy to nie pismaki w sprawie Kuby sie do tego przyczynili w pewnym stopniu

~xyx | 2009-02-26 15:02

Calkiem mozliwe ze wodex sie wycofuje ze sponsorowania , sam nie jest wstanie utrzymac dwuch druzyn pierszoligowych ,ZERO pomocy MIASTA w dofinansowaniu klubu ....

~Marian | 2009-02-26 15:04

Widzicie tak najeżdżaliście na Żaka,że oszczędza,ze Kubie tyle nie płaci,a teraz znacie powód.Pewnie gdyby miał,to by dał,a tak to teraz dupa zbita.Nie będzie pieniędzy od Żaka ,nie bezie gry i nie bedzie piłkarzyków i niebędzie 1 ligi niestety.Wszystko co zostało ostatnio zbudowane,drużyna,op tymizm u kibicow,teraz wszystko zistanie rozpieprzone ,niestety.Bo nie wierzę w to ,że nawet w jednym miesiącu marcu Nasi kopacze będą grać za niecały tysiąc z klubu.Szlak by to trafił,zawsze ostanio dobre wieści musz aprzeplatac się z tragicznymi.Jeżeli to stanie się faktem,to powiem krótko-"lecimy na dno"Oliwy do ognia napewno dodała sprawa z Ławeckim.Żak i Wodex ostatnio byli na ustach całej Polski,media nie zostawiły na Nich suchej nitki,więc pewnie prezesik mógł sie wkurzyć i pokazać wszystkim,co ten klub znaczy bez pieniędzy z Jego firmy.

~suawek | 2009-02-26 15:05

Cudnie. Ciekawe czy w związku z wycofaniem się ze sponsorowania, zabierze swoich przedstawicieli w zarządzie? Interesuje mnie czy Wodex sponsoruje Stal tylko poprzez umowy reklamowe, czy też w inny sposób jest ten sponsoring również prowadzony?

~aaa | 2009-02-26 15:07

Dajcie linka na oficjalną strone Stali.

~jgfyfcyt | 2009-02-26 15:12

www .stal stw .pl

~sondej | 2009-02-26 15:12

No to po piłce.....podzielimy los Kmity...

~fcb | 2009-02-26 15:14

jesli to prawda i faktycznie wodeks wypowie umowe sponsorska to bedzie to koniec pilki noznej w stalowej...i to przed samym startem rozgrywek...

tak jak chcial shrek, duszynski...

~1938 | 2009-02-26 15:16

a teraz sponsora nie znajda ...
moze jakos dograja do konca sezonu

~stachu | 2009-02-26 15:19

Nie do końca rozumiem - czy chodzi o całkowite wycofanie sie ze sponsorowania czy o miesiąc marzec...?

~załamka | 2009-02-26 15:20

Szrek zrobił swoja robotę.Wciągnął w zarząd swoich ludzi,dał Szlagego na dyrektorka i wszystko było ukartowane od początku,tak miał właśnie wyglądać niszczenie klubu,piłki w Stalowej Woli.Ostatnio zamydlił Nam Szlage wszystkim oczy,dobre transfery itp.a teraz zasłaniają sie kryzysem Każdy pretekst jest dobry.Ciekawe czy koszykarze tez dostaną takie wypowiedzenia czy tylko piłka?A co na to powie teraz Nasz jaśnie panujacy szrek.Swój plan wykonał w 100%.Zniszczył wszystko i nie będzie niczego.

~pilka | 2009-02-26 15:21

QRWA MAC ! wszystko pewnie przez te nowinki-rewelacje Kuby - zeby tak dal CIALA i pozwolil temu pismakowi z PS tak oszkalowac nasz klub...

Masakraaaaaaaaaaaa a, a bylo tak pieknie, dobry skladzik, dobra mobilka na pierwszy mecz...

CALE MIASTO ZEJDZIE NIEDLUGO NA PSY...bez pilki noznej na poziomie nasze miasto bedzie wymarle...zero pracy, rozrywek...

Brawo dla zarzadzajacych i tak "przychylnie"/iron ia nastawionych wladz miejskich do sportu profesjonalnego w naszym miescie...

~zzkkss | 2009-02-26 15:21

Tylko miesiąc marzec to jest ściema,bo boją sie podać oficjalne wiadomosć.To jest takie przygotowanie do pogrzebu,ale chory jeszcze żyje.

~oniet | 2009-02-26 15:23

i co teraz Szlage ? jest jakis plan B ?

~suawek | 2009-02-26 15:25

Tu nie chodzi o to, że umowy wypowiedzą na miesiąc marzec, lecz o to, że z dniem 1.03 zostaną one wypowiedziane.

~Szlage | 2009-02-26 15:25

Plan jest taki że dam więcej kasy na piłke :)

~zc | 2009-02-26 15:26

nie potraficie czytac ze zrozumieniem ?!?!?!?!
w miesiacu marcu zostanie zlozone wypowiedzenie umowy sponsorskiej - definitywnie konczace wspolprace, czyli od marca kurek z kasa z wodeksu zostanie zakrecony...od tego momentu mamy narastajacy dlug...
ciekawe czy w tej umowie jest zapis ze wodeks moze z dnia na dzien tak odstapic od sponsoringu...moze to jakis dluzszy okres - ewentualny czas na znalezienie nowych zrodelek do finansowania klubu...

CZAS NA RUCH ZE STRONY MIASTA !!! RADNI ZROBCIE COS ! TYLE AKCJI ORGANIZUJECIE - BEZPIECZNY STADION ITP. pokazcie teraz kiedy my kibice najbardziej potrzebujemy waszych rozsadnych dzialan, w obecnej nieciekawej dla Stalowki sytuacji...

~ooonn | 2009-02-26 15:27

Jak to prawda to idziemy i rozpierdalamy wszystko

~tylko nie to | 2009-02-26 15:27

Tego własnie chciał Wasz Kubuś i jego pismaki?Walczył o swoje ama w tym swój udział,że zniszcyli Nasz klub.Podziękujcie Mu za to i jeszcze pieniązki Mu wpłacajcie.On jhest egoistą,myślał tylko o sobiea o Na kibicah i Naszym klubIe już NIE.Już teraz wiecie ,że kryzys dopadł i Wodex i Żak o tym wiedził,a Wy na niego jechaliscie,jak chcił chłop oszczędzać ,ciąć koszta.Ale nie Wy tylko widzieliscie jedną stronę madalu.Ciekawe co Kubuś powie,ze nie tylko On ,tylko również Jego koledzy z boiska będa grali za darmo,czy będzie z Nimi też taki solidarny,ajk Oni i My z Nim?

~suawek | 2009-02-26 15:28

To właśnie są działania w ramach akcji Bezpieczny Stadion. Nikt tam zaglądał nie będzie, więc stanowił będzie on oazę spokoju ;)

~Szlage | 2009-02-26 15:28

Dam wam kase na bierki i szachy z dziadkami:)

~Mystery69 | 2009-02-26 15:29

Brawo Kuba....

~cze | 2009-02-26 15:30

CO JEST GRANE ? fatalnie..."DZIEKI " KUBA ! "DZIEKI" ZAKLAMANE PISMAKI !

~www | 2009-02-26 15:30

Też tak myślę.Chyba nie będziemy siedzieć z założonymi rękami.Idziemy pod urząd,klub Wodex i działamy,ale juz inaczej.

~Szlage | 2009-02-26 15:32

Ja wam daje zaproszenia a wy najeżdzacie na klub:)

~dziekujemy! | 2009-02-26 15:34

KUBA DZIEKUJEMY ZA SWE ZALE WYLEWANE W BRUKOWCACH !

WYSZLO TAK JAKBY WALCZYL TEZ Z NAMI KIBICAMI...

~sebek | 2009-02-26 15:38

żadko się tu udzielam, na mecze chodzę pare lat.
i jedyne co mnie wQ zawsze to te durne komentarze.
a bo my to, my tamto, oni maja lepiej, dziadki z zarządu nic nie robią itp. ?
kur**wA, ciesz się tym co masz można powiedzieć.
np. Resovia - 3 liga
a my 1 i jeszcze narzekaliście ...
teraz macie.
Kubusie i inne pierdoły .
ch*j mu w zad.
Płakaliście cały czas, płaczcie nadal.
Aha, i na zarząd jeszce troche pojeżdzijcie że to są leśne dziadki, że nie potrafią klubem zarządać.
Tyle.

~sovu | 2009-02-26 15:40

kuba kuba kuba kuba kuba dziekujemy dziekujemy dziekujemy...!!!

~suawek | 2009-02-26 15:47

Najpierw najeżdżacie na prezesa Wodexu i zarząd, a teraz z ironią dziękujecie Kubie. Byście się chociaż raz zdecydowali, bo gorzej się zachowujecie jak Ci z Wiejskiej w W-wie.

~rst | 2009-02-26 15:48

będzie dobrze nie srajcie :)

~brawo Kubuś | 2009-02-26 15:48

I co na to KUBA I JEGO PISMAKI?Zadowolony jest z siebie?Dalej będzie walczył z Naszym biednym klubem?A może jeszcze naśle AL JAZEERA,BY wpadli na Hutniczą i zrobili reportaż.Jak araby oglądną ,to uprowadzą Łacha i Żaka dla okupu.

~...... | 2009-02-26 18:17

################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~........ | 2009-02-26 18:18

################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~........ | 2009-02-26 18:19

################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~Greaktywacja | 2009-02-26 18:19

################## ## ###########

PAMIETAC DZISIAJ tj. CZWARTEK O GODZINIE 19.00
POD SKLEPEM "MARATON" PRZEPROWADZANA JEST ZBIORKA PIENIEDZY NA OPRAWE MECZU Z MOTOREM !!!!!!

################## ##############

~E24 | 2009-02-27 10:57

» http://www.Ekstraklasa24.net - Forum piłkarskie, głównie skupiające się na polskiej piłce. Tematy o wszystkich ligach jak i klubach z Polski. Na forum można znaleźć również inne tematy do dyskusji co powoduje iż codziennie przybywa masa nowych na wysokim poziomie postów. Prowadzone są pojedynki słowne pomiędzy userami w których oni sami wybierają temat i czas trwania pojedynku, oczywiście każda taka potyczka prowadzona jest na poziomie. Serdecznie zapraszam.

~fcb | 2009-02-28 09:12

W LECZNEJ O 12 SPARUJA !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 16 049 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 512 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 45 336 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 394 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.04368