Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

W środę 4 marca 2009 roku odbędzie sie kolejne spotkanie SKSSW , tym razem miejscem gdzie się możemy spotkać  będzie restaruracja  " ROMA "  mieszcząca się w Hotelu "Stal ". Początek to godz. 19.00.

Podczas tego spotkania chcielibyśmy porozmawiać o :

- sytuacja w klubie ZKS STAL

- wyjeżdzie na mecz piłki nożnej  Motor Lublin - Stal

- wyjezdzie na mecz koszykówki MOSIR Krosno- Stal 

- podsumowanie I Halowego Turnieju kibiców 

 

Ps. Szczególnie na to spotkanie zapraszamy tych Wszystkich " internetowych napinaczy " co wypisują swoje "żale "  w komentarzach tej strony , macie okazję przyjść i zaproponować swoje pomysły -ZAPRASZAMY ! ! !

Komentarze (237)

~Maciek | 2009-03-1 20:28

Ooo, może ktoś wspomni o pomyśle na prezentację piłkarzy ;p

~OOO | 2009-03-1 20:31

Maciek, masz pomysl to nie licz na kogos tylko przyjdz na spotkanie i zloz taką propozycje. Nic samo się nie zrobi...

~Maciek | 2009-03-1 20:32

Ekhm, to nie jest mój pomysł ;] Ktoś inny cały czas o tym wcześniej wspominał ;p

~Chris | 2009-03-1 20:32

Jestem najwierniejszym kibicem Stalowki - mam pytanko czy jest mozliwosc i czy moze ktos zajmuje sie przesylaniem gadzetow Stalowki po za kraj,mieszkam obecnie w Angli!!!! Widzielm fotki z turnieju kibicow i dosc ciekawy zestaw gadzetow do kupienia!!!! A moze ktos z kibicow wkleji jaks stronke z mozliwoscie zakupy Koszulek,czapek itp. Pozdrawiam Kibol Stalowki z Wysp - Ave Stal Stalowa Wola!!!!

~zks | 2009-03-1 20:34

Właśnie a nikt nie pomyślał,żeby omówic temat prezentacji piłkarzy .Wszyscy są zgodnie ZA tym,by taką imprezę zorganizować.Każdy poważany klub takie cos organizuje,nawet w 2 3 lidze.Dlaczego My wiecznie musimy być takim zaściankiem.O frekwencję jestem pewny,tylko musi byc o tym szum.

~Mariusz | 2009-03-1 20:37

... o prezentacji też pogadamy ...

~zks | 2009-03-1 20:40

No to fajnie Mariusz super,tylko ciekawe czy Nasi grajkowie by sobie tego życzyli.Jak myślisz wypalioło by to?

~Mariusz | 2009-03-1 20:42

Komentarze to nie miejsce na takie dyskusje -Zapraszamy we srodę godz.19.00

~kibice | 2009-03-1 21:31

Zapisywac się na mecz do KROSNA.Tamci się bardzo mobilizują,a My też musimy pokazac się z dobrej strony.Zapisywać się pod nr.508761391 są wolne miejsca,koszt tylko 20 zł.Każdy wierny kibic w następna niedzielę stawia się w Krośnie na meczu.Pokażmy jak bawi sie Stalówka!

~kibic | 2009-03-1 22:13

mam pytanie gdzie znajduje się ten sklepik z pamiątkami?

~aleluja | 2009-03-1 22:17

tutaj masz opisane gdzie sie znajduje ;p
» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29734.html

pozdrawiam stalowcy!

~... | 2009-03-1 22:22

bedzie organizowana jeszcze raz zbiórka na oprawe na motor???

~ge | 2009-03-1 22:28

po co zeby nikt nie przyszedl?

~ktoś | 2009-03-1 22:39

mi się wydaje że wtedy nikt nie przyszedł bo padła informacja że nas nie wpuszcza i to zniecheciło a teraz myśle że by przyszli

~Stachu | 2009-03-1 22:54

Myślę, że zbiórka powinna być zorganizowana dużo wcześniej niż to było o 19:00. Gdzies okolo 14-15 godziny, wtedy może się tam przewalać mnóstwo ludzi. A tak wieczorami to prawie nikt tam nie chodzi.

~.... | 2009-03-1 22:57

zgadzam sie wtedy dużo osób wraca z pracy ze szkół i powiny być zbiórki gdzieś koło dworca pks w takich punktach gdzie dużo ludzi jest

~... | 2009-03-1 23:03

~kozłyOfiarne | 2009-03-2 00:04

Jutro odbędzie się zrzutka dla żebraków z Lublina których nie stać na zabezpieczenie przed nami własnych tyłków. Specjalnie dla nich pomoc zadeklarował CARITAS diecezja lubelska.

~SKSSW | 2009-03-2 08:06

Na meczu koszykówki wręczono nowy bęben dla kibiców -dzięki staraniom SKSSW - ufundowany prze staroste Wiesława Siembidę.

~stal | 2009-03-2 08:29

Paullius Paknys nowym graczem Stalówki!!! 7 nowy zawodnik:) jednak nie jest tak zle z nasza stalówka:) » http://www2.90minut.pl/news/86/news867819.html

~stal | 2009-03-2 08:33

szykuje sie piękna wiosna juz sie nie moge doczekac forever stal!!!!!!!!!!!!!!!

~.... | 2009-03-2 08:35

wszyscy na motor niech piłkarze wiedzą że wartro u nas i dla nas grać !!! a może przy dużej non stop frenkwecji znajdzie sie sponsor !!! AVE STALÓWAK WSZYSCY NA MOTOR

~ooo | 2009-03-2 08:35

Wszyscy kur wa na MOTOR !

~SKLEPIK | 2009-03-2 09:13

#################### #################### #
PIENIAZKI NA OPRAWE MOZNA WPLACAC W NASZYM SKLEPIKU
################## #################### ###

~fanatyk | 2009-03-2 09:18

WSZYSCY DO LUBLINA PANOWIE PANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

~LUIS | 2009-03-2 09:32

SZANOWNI KIBICE CHCIALEM ZAPYTAC GDZIE MOZNA KUPIC KOSZULKE STALOWKI CZARNA LUB BLUZE

~..... | 2009-03-2 09:37

~.... | 2009-03-2 09:39

no to ładnie stalówka skorzystała na rozpadzie kmity cebula ,szwajdych a teraz paknys :)

~Wyjazd | 2009-03-2 10:01

W dniu dzisiejszym, na posiedzeniu Wydział Gier Podkarpackiego ZPN zgodził się na prośbę mieleckiej policji o przełożenie pierwszego meczu rundy wiosennej w Mielcu z soboty 14 marca na środę 18 marca, na godzinę 14:00.

Jest to mecz podwyższonego ryzyka, na który zapowiedziała swój przyjazd blisko 400 osobowa grupa gości.

źródło: Stal Mielec

~don | 2009-03-2 10:07

został już niecały tydzień do meczu także koniec już pierddolenia o ściemach i różnych farmazonach.
mamy jedne temat: WSZYSCY NA MOTOR!

~1938 | 2009-03-2 10:14

chyba nie cale dwa tygodnie zostalo do meczu

~...... | 2009-03-2 10:20

mam nadzieje że bedzie dobrze i stalówka wyjdzie z tego na prostą » http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~zielak69 | 2009-03-2 11:10

Pod względem sportowym jest super! Mam nadzieję, że wszystko będzie ok!

~fcb | 2009-03-2 11:12

uczciwie Zak postapil i sie wypowiedzial - mysle ze wszystko bedzie o.k. ! pojdzie w dobra strone, ze nie tylko wodex ale jeszcze bardziej lokalne firmy zaangazuja sie we wspieranie naszego klubu...

motor ma budzet 1,1 mln z czego srodkow na jego pokrycie ma 650 tysiecy...brakuje im 450 tysiecy by go uzupelnic - nie maja skad...miasto wyplaca 200 tysiecy...hue a najbardziej rozbawila mnie informacja ze nowy tydzien donosi ze motor prowadzi zaawansowane od kilku dni rozmowy z potencjalnym sponsorem, jak sie nieoficjalnie gazeta dowiedziala nowy sponsor ma wesprzec lubelska qrwe UWAGA !!!!!!!!!!!!! - 20 TYSIACAMI ZLOTYCH hehehehhe...po 5 tysiecy na najblizsze 5 miesiecy...:)nie pogada - miasto prawie 400 tysieczne...hue niezli sa Ci kolejni prezesi motorynki...zarzadcy ze hej:)a Wy narzekacie na naszych dzialaczy...:)

zajebiscie podobaja mi sie wzmocnienia podczas tej przerwy, spokojnie damy rade na wiosne !

a caly ten szkutnik mowil tylko ze mosir ma dokonac tych obrobek stadionu zgodnie z zaleceniami policji - ale ze jest dobrej mysli, powinni sie wyrobic...dlatego jedziemy wszyscy do lublyna !

~...gst... | 2009-03-2 11:14

a kogo Motor obchodzi? jaka u nich sytuacja?
Patrz na swoje podworko na ktorym tez nie jest zaciekawie

~FC | 2009-03-2 11:44

W związku z przebudową boiska Słowianina Grębów być może będzie on rozgrywał swoje mecze w tej rundie w Stalowej Woli.

~.... | 2009-03-2 11:51

"ŻEBY ROZWIAĆ WSZELKIE DYWAGACJE NA TEMAT KIBICÓW GOŚCI, INFO Z KLUBU:

NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEŚLI W OGÓLE ODBĘDZIE SIĘ TEN MECZ ZGODNIE Z DATĄ I MIEJSCEM, TO NA 99% BEZ UDZIAŁU KIBICÓW GOŚCI"


Info z motoru.(

~.. | 2009-03-2 12:02

ban za wklejanie wciąż tych samych głupot zakompleksionych dzieci.

~... | 2009-03-2 12:13

Oprócz Paknysa będzie jeszcze jeden transfer. o tym za kilkanaście minut

~.. | 2009-03-2 12:13

~wyjazd | 2009-03-2 12:14

Wyjazd JEST i BEDZIE i przestancie sie jarac jakimis durnymi informacjami od dzieci z Lublina

~.... | 2009-03-2 12:21

zgadzam sie :) specjalnie tak pisza żeby nas zniechećic bo pekają przed nami a jak nie przyjedziemy albo przyjedziemy w małej liczbie to dzieci z lublina beda sie jarać że spekaliśmy itp WSZYSCY NA MOTOR

~1938 | 2009-03-2 12:24

Zbierać się i nie słuchajcie tych co tu piszą ,ze Nas nie wpuszczą.Wpuszczą i jeszcze sie zdziwicie jaka ilość.Info z klubu jest takie ,ze stana też na głowie,by Nam pomóc ,byśmy weszli,jak by już Motor podał opficjalnie,że nic by z tego nie wyszło.Także nie martwzie się jedziemy WSZYSCI i WCHODZIMY WSZYSCY!!!!

~zxc | 2009-03-2 12:35

To prawda.
W piątek w klubie było spotkanie z władzami klubu, mamy zapewnienie, że cokolwiek Motor powie My i tak wejdziemy, jakim sposobem to już nie wszyscy musza wiedzieć.
Tak więc nie srać i pisac głupot czy też wypocin niektórych motorowców. Niech srają w gacie dalej, że będzie ich mniej niz nas.

~jedziemy | 2009-03-2 13:03

A to cwane mendy lubelskie,a nie kibice motoru.Wolą trzymać sztamę z psami i swoimi dziadkaami z zarządu niż slidaryzowac się z kibicem.Nie ważne ,ze z wrogiego klubu,ale to jednak kibic.Zobaczcie jak kibice Widzewa postawili sprawę,CI co byli to wiedzą,a przeciez też jesteśmy wrogami.Motorku na taki gest nigdy nie było by stać.Oni wolą ,zebyśmy nie przyjechali,bo wiedzą,że u Nas mobilka na maxa i będzie ponad tysiąc.Po prostu znaja swoje możliwości i wiedzą,ze nie są w stanie Nas przewyższyć liczbą.A na forach dla zatuszowani sprawy,piszą,ze co to tam jakas Stalówka,że sie nie liczymy i przejmuja się Naszym losem ,czy wejdziemy czy nie.Ważne ,ze Oni chcą być sami i dopingować swój zespół,ciekaw czy tak to ciekawie będzie jak bez kibiców gośći.Dlatego zrobimy wszystko,by tym pajacom pokazać prawdziwą siłę Stalówki!JEDZIEMY WSZYSCY.Wiem,ze na dzeiń dzisiejszy ponad tysiac zapisanych.Gdyby były szanse wejścia dowolnej lioczby,jestem przekonany ,ze z braćmi z Resovii wsztwilibyśmy się tam w sile 2 tys.Ale było by piękne,a cała kibicowska Polska,był by w wielkim szoku.

~BZC _PRB | 2009-03-2 13:10

Na dzień dzisiejszy zapisanych 963 osoby!!
Jeszcze Raków i Resovia ok. 300 osób!! Po spotkaniu w klubie zadecydowaliśmy się zgłosić 1500 osób!!

~Kola | 2009-03-2 13:25

BRAWO tak trzymać 1500 osób będzie na bank,powiedział bym nawet ,ze i 2 tys by się uzbierało.I wszyscy bądżmy dobrej myśli.Jesteśmy sercem za klubem i mam nadzieję,że w razie jakiś problemów ludzie z klubu dyr,sportowy Szlage działacze,prezes,tez staną na wysokosci zadania,podejmą pewne działanie,by ten wyjazd doszedł do skutku.Nie ma się co martwić,jedziemy wszyscy!

~BZC_Banda | 2009-03-2 13:33

JESTEŚMY SIŁĄ O KTÓREJ WAM SIĘ NIE ŚNIŁO!

~Felipe | 2009-03-2 13:35

szacun Władek szacun Bronek i Lompe szacun tez:) była bedzie jest STAL ZKS

~Wyjazd | 2009-03-2 13:38

Kibice Stalówki z Nowosielca, Jeżowego i Kamienia proszeni są o kontakt w celu transportu na mecz!

~Mati | 2009-03-2 13:40

Mozna sie jeszcze zapisac na mecz Stali w Krosnie?

~16 | 2009-03-2 13:41

Bedzie sie dzialo :)
motac kase zapisywac sie
bo potem moze byc za pozno
Ave Stal!

~siarkoholik | 2009-03-2 13:46

wszystkie fan cluby stalowki niech napisza dokladna godzine i miejsce zbiorki bo bedzieci emieli darmowy transport

~Mirek | 2009-03-2 13:46

NIE NO JESTWM W CORAZ WIĘKSZYM SZOKU.Paweł Wasilewski w Stalówce!Już dawno nie było takich super transferów,jestem naprawdę pełen podziwu dla trenera Łacha,że przy takim skromny budżecie,potrafi namówic kolejnych graczy do gry,nie czarujmy się za śmiesznie niskie pieniądze.W takeij Kimice napewno brali 3-4 krotnie więcej.Brawo też dla Żaka i Lompe,wreszcie się obudzili i chodza po firmach i szukają kolejnych sponsorów.O to właśnie chodziło,My tez kibice dalmy z siebie wszysstki,doceńmy ich starania i tez postyarajmy sie coś zrobic dla Naszego Kochanego klubu.Chocby proasta rzecz,wszpierajmy ich jak największa siła na wyjazdach a u siebie przychodżmy w jak największej liczbie osó.Niech Nas na każdym meczu będzie te 5 tys a moze i więcej i niech każdy kupi bilet,jak kogos stać to ten njdroższy i koniec przechodzenia przez płot.Zróbmy to starajmy się ,a zobaczycie,ze jescze będzie pięknie,jeszce będzie wspaniale.TYLKO STALÓWKA NASZA KOCHANA!!!

~do bzc_prb | 2009-03-2 13:51

neiwiem ile osob ejst zapisanych ale po 1 Reski ma jechac 200 nie 300 po drugie motor przyznal nam juz dawno 500 i niemam mowy o wiekszej liczbie biletow wiec nie sciemniaj

~do wyżej | 2009-03-2 13:52

Możesz zapisac się jeszce na wyjazd do Krosna,pod tym numerem 508761391 i zrób to szybko jak chcesz jechać ,bo lista jest tylko ponoc do dzisaj do 15.00.Koszt 20 zł.

~BZC | 2009-03-2 13:56

o ilość biletów się nie martwcie,klub jest też postawiony na nogi,czekają na ruch działaczy z Lublina.Pomogą Nam na tyle ,byśmy wszyscy mogli pojechać.Takze zapisywać sie i nie pieprzyć głupot.Jedziemy w 155 głów i wchodzimy wszyscy.Jest pare wariantów na które Motor sie musi zgodzić.

~hahahahha | 2009-03-2 13:56

hahahha 1500 buletow na jakim ty swiecie zycjesz glabie nigdu by nam tyle biletow nie dali i nei dadza to po pierwsze i nie pisz bzdur glabie ze wejdzie pierwsze 1500 czy ile osob bo wchodzimy wszyscy albo nikt i skanczcie wkrecac ludzi z tymi biletami bo to sie zaczyna robic zalosne

~..... | 2009-03-2 13:57

kto pojedzie ten wejdzie proste !!!

~... | 2009-03-2 13:58

#################### #################### ###########


Wejdzie tyle ile przyjedzie.
Koniec tematu w sprawie biletow!!

################## #################### #################### ##3

~korba | 2009-03-2 14:01

No to pomału KORBAAAAAAAA sie rozkreca a wiec do dzieła motac ziomków znajomych itd i 15 marca o 7 rano w pełnej gotowości

~piotr | 2009-03-2 14:01

pomijając wszystko PAMIETAJCIE ze dla stalowki jest to mecz za 6 pkt-ow. MUSIMY tam byc w jak najwiekszej liczbie i dopingowac z calej pary stalowke przez cale 90 min. Kazdy inny wynik jak zwyciestwo bedzie dla nas porazka. pomozmy pilkarzom zaj.%&*.ebistym dopingiem

~piotr | 2009-03-2 14:05

Caly Krakow ze STALOWKA ! -Prawie cały:)

~SKSSW | 2009-03-2 14:08

Zapisy na wyjazd do Krosna są do jutra do godz. 8.00. O tej godzinie zostaną wysłane listy i pismo przewodnie odnośnie wyjazdu, oraz zamówiony ostatecznie autokar.

~Maciek | 2009-03-2 14:15

Ta informacja o nowym graczu już mnie po prostu rozwaliła ;D

~... | 2009-03-2 14:17

czego nie działają zapisy na stronce??

~do SKSSW | 2009-03-2 14:18

Czy mógłbym się dowiedzieć od organizatorów wyjazdu do Krosna,ilu jest zapisanych na liście,czy będzie cały autokar,czy nie.Ja wybieram sie prywatnie,czy też muszę być na liście?

~..... | 2009-03-2 14:20

mam pytanie wiem że to głupie ale na 100 mnie zapisze jak sie zapisałem na stronce ??? zależy m na tym wyjeżdzie i nie chciał bym sytuacji żeby mnie nie zapisało

~..... | 2009-03-2 14:35

Na 100% Cię zapisze,nie martw się.Wszyscy z dotychczsowych wujazdów zapisywanych tutaj zawsze byli na liście,np.ja też.

~siarkoholik | 2009-03-2 14:35

Jak bedzie was 150 osób to maks na Podkarpaciu nikt w większej grupie nie jeżdzi na wyjazdy! a i moze na zbiórce spróbujemy zaatakować was!
Pozdro!

~ktos.... | 2009-03-2 14:38

do ... dzieki za odpowiedz :) to do zobaczenia w Lublinie;)

~Maciek | 2009-03-2 14:38

ekhm, siarkoholik, jak było z wyjazdem na Widzew?

~... | 2009-03-2 14:43

AMCIEK PO CO ODPOWIADASZ NA PROWOKACJE JAKIEGOS SFLUSTROWANEGO PRAWICZKA 20 LETNIEGO KTOREMU MAMA NIE POZWOLILA JECHAC NA MOTOR I SIE WYZYWA TERAZ NA NECIE?

~zks | 2009-03-2 15:15

7-8 nowych zawodników.W tej sytuacji napewno prezentacja zawodników byłaby strzałem w dziesiątkę.Fajnie by było taką imprezę zorganizować na te 3-4- dni przed wyjazdem na Motor.

~Brawo | 2009-03-2 15:24

w koncu bedziemy mieli kadre ktora bedzie liczyc przynajmniej 22 zawodnikow i nawet jesli uwakwe i salami zaczna cos krecic to i tak nasz sklad bedzie wygladal bardzo dobrze .Teraz tylko sie zgrywac i gramy spokojnie o srodek tabeli:))

~zapisy | 2009-03-2 15:28

nie dziaął link do zapisów na stronce!! prosze cos z tym zrobic!!!

~soley | 2009-03-2 15:32

Śmieszni są Ci kibice Motoru.Robią u siebie mobilizację i pocieszają się tym,ze nie wpuszcza na bank kibiców gości.To dla kogo oni się mobolizują i robią oprawę ,dla swojego kochanego zarządu i policji,którzy nie chca pozwolic Nam przyjechać.Ani ich w tym widze bardzo popierają.Czego Oni się boją,przeciez takie z Nich kozaki.Zamiast stawć na głowie ,by mecz mógł by się odbyć przy obecności kibiców obu drużyn,była świetna atmosfera,lepsze klimaty,to Oni na odwrót.Nie mam słów,przecież My się cieszymy jak jakas dobra ekipa zawita do Naszego grodu,a u Nich widzę odwrotnie.Moze mają kompleks ekip,ktore ich niedawno nawiedziły,Lechia i Widzew i nie chcą powtórki ,by się dlaej nie ośmieszać.Kumaci wiedza o co chodzi.

~Volzerex | 2009-03-2 15:38

~do Volzerex | 2009-03-2 16:04

na jakim świecie ty żyjesz ???;> wszędzie tyle info na ten temat tak ciężko trochę pomyśleć ?? 25 + 10 zł bilet !!!!!!!!!

~Volzerex | 2009-03-2 16:05

Heh w normalnym, pytam bo było coś pisane że jeśli zostanie zapełniony autokar to koszt wyjazdy wyniesie 20zł i stąd moje pytanie ;)

~Majkel | 2009-03-2 16:14

Jeszcze wstrzymajmy się z radochą z tymi nowymi piłkarzami.

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~stal | 2009-03-2 16:19

To może zróbmy zrzutkę i będą grać.

~do uczyć się | 2009-03-2 16:20

Słowa zbyt cięzkie by to śpiewać ... łamię się język. Zaśpiewaj przed monitorem.

~.... | 2009-03-2 16:21

Weźcie sobie odsapnijcie. Wiem, że to dla większości z was pierwszy wyjazd, no może 2-3, ale zapewniam, że nic w nerwach ciekawego nie napiszecie.

~KOKO | 2009-03-2 16:24

Wasz ulubieniec KOKO ma dziś 17 urodziny AVE STALÓWKA:)

~...... | 2009-03-2 16:27

Ale kicha wyszła z tym Paknysem,a szkoda bo to zajebisty grajek.Ciekawe co to za biznesmen tak w cilua przygrał.

~ooo | 2009-03-2 16:29

Podobno ten Pany coś tam to nic rewelacyjnego, więc nie ma co żałować.

~100% | 2009-03-2 17:38

1000 (tysiąc)

~??? | 2009-03-2 17:44

No i po co siejecie zamet tylko przez te wasze ""niby"" zarty niektorzy jeszcze uwieza i nie pojada ..... nie wiesz 1 z 2 to sie nie wypowiadaj poczekajcie az odpowiednie osoby co sie z tym zajmuja podadza komunikat a nie sie przekrzykujecie ze 100 1000 moze 10000 tych biletow jest jak tak naprawde G*wno wiecie....;/

~110% | 2009-03-2 17:44

Motor przyjmnie wszytskich ilu bedzie to jest pewne info napinacze

~PAWELO | 2009-03-2 17:44

wiadomo ile głow jest zapisanych napewno 5 osob ja i 4 kol ??

~yellow | 2009-03-2 17:55

czy mozna sie zapisac w Maratonie?czy tylko w tym sklepiku kolo Metalowca,bo nie wiem gdzie dokladnie sie ten sklepik znajduje...

~Adrian | 2009-03-2 18:00

» http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/
Najlepiej zapisz sie tutaj ;) nie bedziesz musial wychodzic ;)

Ps.
Admin zrob cos z tymi zapisami bo na stronce hiperlacze nie dziala cos z linkiem jest nei tak bo trzeba usuwac jakies znaki

~zks | 2009-03-2 18:13

Jeżeli nie uda się podpisać dzisiaj tych umów z tymi 2 piłkarzami czy przynajmniej z jednym,to jutro czy pózniej dupa zbita.Dzisiaj o północy zamyka się okno transferowe.Takze kiedy i gdzie mają szukac biznesmena czy firmę,by pomogli Go zasponsorować.A szkoda ,bo ten Paknys bardzo by sie przydał,w meczu z Nami jak grał Kmita,to pamiętam nieżle wymiatał.

~JEDZIEMY | 2009-03-2 18:18

"Sprawa stadionu Motoru jest w zasadzie wyjaśniona, dziś zaczęto prace związane z sektorem gości. Firma, która się tym zajęła zapowiedziała, że zakończy prace maksymalnie do środy. Pozostała bowiem jeszcze przycinka drzew w okół obiektu i prace rozpoczną się we wtorek i myślimy, że jeszcze tego samego dnia zostaną ukończone. Jesteśmy po wstępnej rozmowie z komendantem lubelskiej policji odnośnie dopuszczenia obiektu do rozgrywek ligowych z udziałem kibiców gości. Zostaliśmy poinformowani, że organ KMP w Lublinie zezwoli na imprezy masowe z udziałem kibiców przyjezdnych po ukończeniu poprawek jakie nam wytyczyli. Kibiców RKS-u prosimy o kulturalny i sportowy doping dla Motoru."

PAP Ziembowski

~Majkel | 2009-03-2 18:31

Jakie okno transferowe?! Przecież piłkarze, którzy grali w Kmicie mają swoją karte zawodnika u siebie. Ich klub się przecież rozpadł. A Paknys i Wasilewski grali ostatnio w Kmicie. To będą mogli ich zakontraktować nawet jutro.

~.......... | 2009-03-2 21:19

jak w końcu jest z nowymi twarzami w klubie? Wasilewski i Paknys zakontraktowani? ;>

~....... | 2009-03-2 21:27

.... niesty na chwile obecną nie ma ich :( .......

~zzz | 2009-03-2 21:29

Skąd wiesz,wcześniej tam ktos pisał,że Paknys został zaklepany.

~zks | 2009-03-2 21:34

Wiem,że nie jest lekko klubowi,ale ten Paknys naprawdę ma papiery na granie i by bardzo przydał sie w Stali.Jak Go Nasi nie zaklepią,to Kużma który węszy wezmie Go z pocałowaniem ręki i jeszcze tego Wasyla w pakiecie.a szkoda by było ,tym bardziej ,ze by wystąpili w pierwszym meczu przeciwko Nam.Mam cichą nadzieję,ze jednak Go jakos zaklepią.

~zatorze | 2009-03-2 21:35

Wprawdzie jutro na treningu powinni być obydwaj ale z tego co mówił Krotoszynski jeszce nie podpisali bo sie Żak wycofał , juto się pewnie okaże jak bedzie z nimi, na teraz nie są zawodnikami Stalówki

~zks | 2009-03-2 21:37

Skąd masz te info.Z tego co pisał Kielar ,to mial Go sponsorowac jakiś bniznasmen,który się nie odezwał.Chodzi mi o Paknysa,

~Marian | 2009-03-2 21:43

To może zróbmy jakąś zrzutę.Ja dam 500 na m-c.Czy znajdzie się jeszcze ze 3 gości ,co by po tyle się zrzucili,lub więcej.2 tys by się uzbierało ,reszta klub i chłopak by juz ładowal bramy dla Stalówki.Co to na kibiców Stali,przecież tu co drugi to biznesmen.Czekam na odpowiedż.

~pytanie | 2009-03-2 21:48

A o której piłkarze maja jutro trening?Trzeba by z Władkiem pogadać.Proszę o pewne info.Dzięki.

~Klopsik | 2009-03-2 22:06

Mysle ze jak tak dalej pojdzie to gora za 3 sezony mamy ekstraklase. Ale poczekajmy na rozpoczecie rozgrywek. Jak bysmy od poczatku do konca mieli taki sklad to pierwsza 5 murowana :)

JEdZIEMYYYY KORBAAAAA!!

~Marko | 2009-03-2 22:09

-------------------- -

Prosze o info o ktorej jest jutro trening ?

~:). | 2009-03-2 22:23

Jeżeli ktoś czuje się na tyle silny niech zrobi zapowiedź z tym themem :> dobrze by to wyszło

» http://www.youtube.com/watch?v=22ut_.....

~miki | 2009-03-2 22:51

czego nie można sie zapisywac na wyjazd na motoe Adim co jest k**** mać podaj jakies info co tylko w Maratonie zapisy nie moge linka otworzyć pozdro Stalówka & Racovia & Resovia BSNT!!!!! 1938 & 1921 & 1905

~s. | 2009-03-2 22:57

kolego, w linku jest blad, skopiuj link i usuń z niego cyfre 1. powinno pójść

pozdro :)

~Szkod gadac | 2009-03-2 23:37

Ja pierdziele !!!

Ludzie czy ciezko wam zerknac do tematu na stronie glownej odnosnie zapisow na wyjazd do Lublina ?!?!
Tam jest link do zapisow.

Dal tepych i slepych podaje jeszcze tutaj: » http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

~BartekSTW | 2009-03-2 23:46

trzeba sie w koncu ruszyc i dla zdrowia przejsc sie do Maratonu zapisac hehe :D

AVE STALOWKA !

~... | 2009-03-3 07:44

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA WYJAZD KLIKNIJ W BANER NA GŁÓWNEJ STRONIE ;)

~.... | 2009-03-3 09:18

ale tych co wcześniej sie zapisywali zapisało ???

~DO MARIAN | 2009-03-3 09:40

MARIAN PRZYJDZ NA SPOTKANIE SKSSW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~forza stal | 2009-03-3 09:49

a ten sparing ze stala rzeszów to u nas napiszcie???

~sda | 2009-03-3 09:51

Sparing jest w Rzeszowie. :)

~zks | 2009-03-3 09:52

O,której dzisiaj Nasi piłkarze maja trening?B.ważne!

~Pawel | 2009-03-3 09:58

TAk zapisalo.

~Do DO MARIAN | 2009-03-3 10:00

Przeciez on sobie jaja robi chlopie...

~... | 2009-03-3 10:07

właśnie moze ktos podac o której piłkarze mają trening?

~Marian | 2009-03-3 10:11

Wcale sobie jaj nie robię sezonowcu.Jestem z tych najwierniejszych i boli mnie to,że Nasz klub teraz m,a tak po górkę.Chcialbym jakoś pomóc,ale sam nie dam rady,wiadomo przyszły gorsze czasy i sam to odczuwam.Ale jak znalazło by sie takich jak ja pare osób,którzy regularnie mogli by zaproponować po te 500 zł,bo mnie akurat obecnie na tyle stać,to było by coś.Do kupy uzbierała by się jakas sumka i wtedy ten Paknys mógłby grać.Widziałem Go nie raz w akcji i to jest dobry grajek,waleczny.Szko da by opuścił Nasz zespół,skoro juz jest.Dlatego czekam na poważne propozycje,czy byłby ktoś jeszcze zainteresowany dorzucić się po te 500 zł ,a moż ei więcej jak Go stać?Zróbmy to dla Stalówki!

~ads | 2009-03-3 10:24

podajcie info o ktorej trening tez bym sobie poszedl

~Leon | 2009-03-3 10:31

Natknalem sie na forum Motoru na ciekawy wpis osoby uwazanej tam za powazna i majacej wiele do powiedzenia,patrzcie tylko sie nie smiejcie na razie: Kibice Stalowej sami sa sobie winni ze pieski sie burza zeby ich nie wpuscic wypisujac brednie o tysiacu jak oni nawet nie zaczeli zapisow na wyjazd ,duscie sie dalej na swojej stronie i robcie napinke wszak musicie naklonic 12 latkow na ten mecz.
Nie liczy sie ilosc a jakosc
A MY RÓBMY SWOJE WSZYSCY NA MOTOR pokazmy tym leszczom gdzie ich miejsce

~Leon | 2009-03-3 10:33

Jako ze kibice Motoru zagladaja do nas na stronke to odpisze im tutaj:wezcie tego G(bo przeciez kazdy wie kim jest ten FANATYK MOTORU) bo obore robi.Typ ktory jeszcze niedawno nosil wąsy bedzie tu pisal o leszczach.Chlopie przypomnij sobie powrot nasz z Jagi jak paliles wrotki w krzaki kozaczku.Zrob sobie jeszcze wieksza wschodnia horde bo nie dajesz rady.Wpuscicie nas to nie bedziesz sie smial z TYSIACA bo liczba bedzie wieksza ale juz mniejsza o to.My zbieramy 12 latkow to wy w takim razie kogo?Pewnie 40-latkow.Po co u was ta akcja plakatowo-0transpare ntowa?Po to zeby sciagnac cala patologie i przedszkole z tego zapyzialego moloszka.Przykry jest ten wąsacz

~ooo | 2009-03-3 10:34

To że admin czy moderator nie znaczy, że ma dużo do powiedzenia. Z reguły osoby mające dużo do powiedzenia (powtarzam - Z REGUŁY, a nie zawsze) nie udzielają się na forach, a z pewnością unikają rozpoznania.

~Benek | 2009-03-3 10:34

Też to czytałem Leon,pisał to tzw.Fanatyk Motoru.Oni naprawdę są jacys upośledzeni,żyją w swoim świecie ci motorowcy.

~Leon | 2009-03-3 10:35

ooo ja wiem kim jest ta osoba,ma tam bardzo duzo do gadania

~malutenka | 2009-03-3 10:56

wkoncu ktos napisal Panowie Panie a nie tylko Panowie jak to zawsze sie czytalo !!

~do Malutenka | 2009-03-3 11:25

pewnie przez to ze mało dziewczyn jeździ na wyjazdy ;p

~chlopak | 2009-03-3 12:20

mysle ze nasza reprezentacja w ostatnim czasie zrobila duze postepy!!!

~zadowolony | 2009-03-3 12:28

ja napisze tal.Ogolnie jestem bardzo zadowolony z sytuacji kibicowskiej jaka pabuje w naszym miescie,sram na makontentow ktorzy wkolko tylko siedza przed kompem i narzekaja!!!! naleza sie gratulacje wszystkim poczawszy od ludzi, ktorzy tworza ta stronke konczac na wszystkich ludziach ,ktorzy sa zaangazowani w stopiniu mniejszym lub wiekszym w tworzenie swietnej atmosfery i przygotowan do meczy!!!!! cietym lamusom i frajerskiej bandzie leserow wielki ch... w dup..e

~Rks | 2009-03-3 12:32

Zapraszamy wszystkie dziewczyny w rajstopach ze stalowej wólki do LUBLINA

~ŁKS | 2009-03-3 12:33

a bedzie jakaś oprawa w lublinie?? bo to trzeba zrobić są osoby niech robia ja bede siedział na trybunie głownej w lublinie i robił zdjęcia! acha pytanie jedziemy z barwami czy bez??

~SKSSW | 2009-03-3 12:38

Po dzisiejszych ustaleniach z prezesem MOSiRu Krosno mamy zgodę na tworzenie listy wyjazdowej do piątku do 14. Po tym terminie zostanie wysłana ostateczna lista wyjazdowa.
Listę osób chętnych do znalezienia się na liście a jadących własnym transportem też robimy odrębną i też zostaje wysłana do Krosna. Dla świętego spokoju :).
Koszt biletów na mecz to 10 zł normalny i 7 zł ulgowy (studenci, młodzież szkolna). Przejazd 20 zł.
Można się zgłaszać (imię, nazwisko, pesel) sms-em na nr tel. 508-761-391 oraz e-mail: stalowka@gmail.com

~zzz | 2009-03-3 12:42

No to chłopaki dawać ,jedziemy najpierw do Krosna ,a pózniej wiadomo Motor.

~.;. | 2009-03-3 13:20

napiszcie cos co z tymi transferami z wasilewskim i paknysem??

~do wyżej | 2009-03-3 13:23

jak jesteś taki wierny kibic,to dołóż się składki na Nich i będa wtedy grali na bank,a nie siedzisz przed kompem i jeszcze pytasz.Wymagania każdy ma ,ale coś samemu zrobic czy pomóc ,to kużwa nie ma nikogo.W chu... z takimi kibicami sukcesu!

~... | 2009-03-3 13:27

do do wyzje

i co sie spinasz kretynie chlopak sie spokojnie spytal jaka jest sytuacja to po co na niego naskakujesz to ze ktos nie chce lub nie ma mozliwosci sponsorowac klubu to nie znaczy ze jeest kibicem skucesu glabie jeden

~zks | 2009-03-3 13:42

Motor dalej w kulki leci.Wyczytałem z ich stronki,ze jeszce do tej pory nic nie ruszyło z pracami,które miały byc wykonane.Termin do jutra,a te głąby dale zwlekaja z poprawkami,by mecz mógl sie odbyć i również z kibicami gości.Widzę robią ciule wszystko,by to opóznić.A chciałbym ,zeby w końcu się psy kkurzyły i nakazali im grac w Łęcznej,bo niech na to nie liczą,że swoja opieszałością zrobia tak by grali na Zygmuntowskich bez kibicóa Satli.My tak latwo sie nie poddamy.

~wacek | 2009-03-3 13:45

termin jest do nastepnej srody.

~zks | 2009-03-3 13:48

Niestyety Wacek mylisz się maja zrobic do tej środy,czyli do jutra,a w czwartek ma byc komisja i sprawdzą,czy obiekt nadaja sie czy nie do rozgrywania meczów.

~ADMIN | 2009-03-3 13:57

marek29 -BAN!

~motor | 2009-03-3 13:57

pozdro dla Stalowki z Lubilna! Wejdziecie, nie bedzie sily ktora by nas powstrzymala, zeby policja zepsula to widowisko. Bez Stalowki nas tez na tym meczu nie bedzie!

~majster | 2009-03-3 14:22

No jak wasi ogarniacze przestana sie bratac z psami i pseudo dzialaczami to pewnie wejdziemy i jak zaczna sie solidaryzowac z kibicami( nie wazne ze wrogimi) ale coz taka juz mentalnosc lubelskiego chuligana :)

~Mariusz | 2009-03-3 14:37

Dzis ( w imieniu Wszystkich kibiców "Stalówki" ) nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni kontaktowałem się z prezesem Motoru i dowiedzialem się ża na dzien dzisjeszy meczu nie mogą oragnizowac gdyz czekają na zgodę z PZPN -w piatek ma zapaśc decyzja będzie raczej pozytywna i wtedy mecz odbędzie się z udziałem publicznosci i kibiców przyjezdnych ( wejdzie tyle ile pojedzie ) . Jeśli chodzi o listę zapisową ze strony stalowka.pl wygląda jak na dzień dzisjeszy bardzo dobrze - nadal proszę o wpisywanie się na listę (pilnujemy by nie bylo jakiś głupot ).

Chcecie coś więcej wiedzieć zapraszamy na spotkanie SKSSW .

~.... | 2009-03-3 14:40

Paknys czy też Wasilewski zakontraktowani ;p ?

~... | 2009-03-3 14:45

Co wy się tak uparliście na tą Romę. W Słoneczku każdy by miał w miarę blisko bo to centrum a tak trzeba naginać przez całe miasto.

~tomyrowery | 2009-03-3 14:49

Kup sobie samochod albo rower

~super info | 2009-03-3 14:49

Super info Mariusz tak jedziemy i mobilizujemy działamy i wspieramy w działaniach kogo sie da oby było nas jak najwiecej by wpomóc naszy dopingiem a zwyciestwo zostanie osiagniete to jest wazny mecz dla nas te 3 pkt sa nam potrzebne

~zzz | 2009-03-3 14:59

Jeżeli pojedziemu wszyscy,a bedzie trochę ludu,pewnie ok.1500 os.,to dobrze by było wcześniej postarać się ,by Motor udostępnił Nam przedsprzedaz biletów.Bo wyobrażcie sobie wszystkich stojących w kasach i kupujących bilet i jeszcze dokumenty,listy.Z samym wejsciem zejdzie Nam parę godzin.Mam nadzieję,ze o tym tez pomyślicie,Ci,którzy oprganizują.Nara!

~YF | 2009-03-3 15:10

Te 1500 biletów dostaniemy do klubu i będą sprzedawane przez nas.

~zzz | 2009-03-3 15:13

W związku z tym też pasiło by wtedy zrobić jakąś zbiórkę ,by kibice mogli by sie po te bilety zgłaszać.

~śmiech | 2009-03-3 15:13

Kibice z zatorza wywiesili transparent wyjazd na motor a spotkanie pod WSZOSEM !!!! Chyba WRZOSEM !! GRATALCJE znajomości Języka Polskiego

~fff | 2009-03-3 15:22

przyjmujemy gratAlacje!! A jezyka polskiego piszemy z malych liter. Widzisz jak latwo ciagnac za jezyk a kazdy pomylic sie moze, bez odbioru.

~uki | 2009-03-3 15:25

tez zwrocilem uwage na ten wszos wczoraj ale pomyslalem ze to lokalny slogan ;D pozdro zks

~?? | 2009-03-3 15:39

wiadomo komuś czy zostali pozyskani Paknys i Wasilewski? ;p

~beka | 2009-03-3 15:47

wiadomo ze narazie zaden z nich nie jest jeszcze pilkarzem Stalowki. Ale chlopaki z kartami zawodniczymi na rece, wiec mozna ich jeszcze zglaszac, dopoki sami nie straca cierpliowsci. Z dnia na dzien w Stalowej Woli nie znajdzie sie ktos kto wylozy na nich kase. Na stronce pisal jakis ochotnik na ten temat, wiec pozostaje go tylko prosic zeby zglosil sie na zebranie stowarzyszenia lub bezposrednio do klubu...

~jack | 2009-03-3 16:04

do mariusza
proponuję abyś podawał sprawdzone i potwierdzone informację a nie bezpodstawnie budował nadzieje. Na chwilę obecną włodarze motoru nie są w stanie nic powiedzieć bo jeszcze nie mają dopuszczonego obiektu...:) Decyzja będzie w czwartek lub piątek, niby chcą ale nie mogą..., wiec nie warto wychodzić przed szereg, lepiej zaczekać na oficjalną decyzję, zamiast podawać treść prywtnych rozmów...jeżeli takowe były. Bo niby kogo reprezentowałeś? klub? 20 osobowe stowarzyszenie kibiców? a może kibiców niezrzeszonych?
Podziwiam Twoję "parcie na szkło" i chęć bycia wszedzie i wszystkim. O innych Twoich zakulisowych rozmowach nie wspomniałeś przez wrodxzoną skromność :) Powodzenia

~Mariusz | 2009-03-3 16:05

Jeżeli faktycznie ktos chce pomóc w zatrzymaniu Paknysa i Wasilewskiego proszę o kontakt 501 216 800 kwota łaczan za dwóch jest nieduża , pilne do jutra

~Jurek | 2009-03-3 16:19

Jack a Ty tez nie siej ziarna niepokoju.Mariusz jest w stalym kontakcie z naszym i lubelskim klubem i zapewne wie wiecej niz inni z nas.Na dzien dzisiejszy jedziemy i niech kazdy na to sie nastawia i nie pisze o glupotach

~jack | 2009-03-3 16:32

masz rację, tak czy tak jedziemy i dla mnie nie ma to akurat żadnego związku z deklaracją mariusza! W kontakcie... naprawdę dobre :) już to pisałem ale powtórzę - Jako KTO? szara eminencja :)

~... | 2009-03-3 16:35

niewazne jako kto jakie to ma znaczenie najwazniejsze ze jest jakas informacja

albert odpusc bo juz mnie wk.u.r.wi.a..sz

~marinero | 2009-03-3 16:37

chciałem poprzeć Jacka.Jedziemy na motor i tyle w temacie! A co do mariusza to chłopie zdecyduj się kim Ty jesteś bo faktycznie wszędzie Cię pełno. I nie pluj na SKSSW ktorego jesteś członkiem bo jakoś tak głupio. WSZYSCY NA MOTOR!!!

~Zatorze | 2009-03-3 16:46

a gdzie on niby pluje na to stowarzyszenie co wy piszecie , chłop stara się cos pomóc w wy jeszce :parcie na szklo" szkoda mi was! wam jeszcze zle chcecie coś pomóc przyjdzicie i sami cos zróbcie a nie tylko narzekacie -mądary jeden z drugim jak siedzi przed kompem

~jack | 2009-03-3 17:00

każdy kto tu pisze chce coś zrobić i nikomu jakoś nie wychodzi, a na spotkaniach stowarzyszenia to ja bywam a wątpię abyś Ty z zatorza był choć raz. Niby wszyscy chcemy aby było lepiej , chcemy pomóc klubowi, napewno włącznie z mariuszem ktory sie stara...tylko nikomu z nas nie wychodzi. a stowarzyszenie które naprawdę jest potrzebne jak liczyło kilkanaście osób tak liczy. Dziwna niemoc...a przecież wszyscy chcemy tego samego...
Zapraszam więc wszystkich w srodę na spotkanie. Czasem dobrze jest odejsć od kompa.

~asd | 2009-03-3 17:32

wyjazdu nie bedzie

~asd | 2009-03-3 17:32

bedzie najazd :)

~cool | 2009-03-3 17:33

jestes cool super dowcip.

~hook | 2009-03-3 17:42

hrabia monte christo!!

~d_prb | 2009-03-3 17:55

skoro bedzie nas ponad 1000 to powinnismy przebic to ;) » http://www.youtube.com/watch?v=IgbvenHkS5E

~ZKS | 2009-03-3 17:55

ŁACH ZAŁATWIŁ SPONSORÓW Z KRAKOWA DLA TYCH 2 NOWYCH ALE BRAKUJE IM 2500 ZŁ .JEŚLI DO JUTRA ICH NIE ZDOBĘDĄ GOŚCIE ODCHODZĄ DO MOTORU .INFO PEWNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~lubelak | 2009-03-3 17:58

Z własnych informacji, potwierdzam to, co napisał Mariusz. na razie Motor nie może grać meczów w Lublinie. jeśli będzie mógł to z kibicami gości. A tak będzie na 99,99% już w piątek.

~lol | 2009-03-3 18:01

do motoru hahaha i skoncza tak jak iwanicki beda uciekac szybciej niz przyjda;)

~hmmm Motor | 2009-03-3 18:02

ile osob zapisalo sie przez neta na motor?

~palikot | 2009-03-3 18:03

jedziemy bratenki!

~zapisy | 2009-03-3 18:13

tysiąc pięćset sto dziewięćset

~kibic | 2009-03-3 18:51

Skoro brakuje tak niewiele na utrzymanie tych 2 dobrych grajków,a zależy przecież Nam wszystkim,by była super dobra drużyna ,ktora spokojnie będzie dalej grała w 1 lidze,to dlaczego piszecie tu o pierdołach,zamiast pomóc w tym celu.Może ktoś prowadzi jakiś drobny biznes,drobny handel,już nie mówię o dużych firmach,może chciał by pomóc przysponsorowac nawet niewielką sumą tych piłkarzy.Jest paru chętnych ,ale to wciąz za mało,bo wiadomo sumy sa niewielkie,może kmouś zależy jescze na Stalówce i chciałby pomóc finansowo.Jeżeli zbierzemy takich ludzi paru i zrobimy tzw.zrzutę,to da Nam to sumę,której właśnie brakuje,by mogli grac u Nas.Zmobilizujmy sie w końcu w konkretnej sytuacji i pokażmy ,że jesteśmy kibicami tej drużyny.Jeżeli Cię nie stać,to pomyśl kogo stać i zadzwoń ,popytaj,może ten ktoś o tym nie wie,a jest kibicem,a chciałby pomóc.Kibice otrząśnijmy się w końcu i weżmy pewne sprawy w swoje ręce.Pokażmy ,ze Nas na to stać.Sprawa jest pilna i trzeba działac natychmiast.Zaprości e te osoby ,które chcą pomóc jutro na zebranie na 19 do Romy,moze wspólnie cos uda się zrobić.Powtarzam jest parę osób,kórzy chcą pomóc i są to kibice Stalówki,ale brakuje jeszcze kilku."Pokażmy ,że jesteśmy siłą ,o której innym się nie śniło"Gdyby ktoś chciał pomóc lu znał taką osobę,która jest chętna to dzwońcie do Mariusza,On jest na bieżąco z tematem i wszystko pilotuje.Numer macie parę postów wyżej.

~california | 2009-03-3 19:19

2500 zl?? miesiecznie czy do konca sezonu?? tak paru pisalo ze mogliby kupic karnety najdrozsze wiec zamiast karnetow moglibysmy sie zlozyc na te 2500?? ja moge cos dolozyc pare $$ a zwlaszcze ze teraz jest dobry kurs dolara

~ZKS | 2009-03-3 19:24

2500 ZŁ DO JUTRA NSTP. W KWIETNIU

~ZKS | 2009-03-3 19:24

2500 ZŁ DO JUTRA NSTP. W KWIETNIU

~kibic | 2009-03-3 19:29

To zapewne chodzi o 2500 tys na miesiac,czyli przez 4 miesiace do końca czerwca.Słuchaj California.Rozbijaja c to na pare osób,nie będzie to dla każdego większym obciążeniem.Jeżeli mógłbys pomóc,to bardzo Ci dziękujemy.Dla Ciebie te 200$,może więcej jak możesz,to moze niewiele,a dla Stalówki bardzo dużo.Tylko wiadomo,ze bedzie chyba trzeba jakąś umowe sporządzić i zadeklarować się kto ile moze wpłacić miesięcznie.Jak jesteś zainteresowanyi chcesz pomóc,to zadzwoń do Mariusz.On Ci powie co i jak.Pozdro!

~.......... | 2009-03-3 19:34

Sami widzicie,do południa sie rozstrzygnie,klubu raczej nie stać,dlatego liczą na kibiców,Oni jedynie mogą pomóc.Tu nie jest napisane,ale to właśnie chodzi o Nas,ze jak My do jutra się nie zadeklarujemy z jakąkolwiek pomocą,to idą grac do Motoru,Kuzma już jest z Nimi ugadany.Chcecie tego?Jeżeli mozeci przeznaczyć nawet drobną sumę 100-200 zł to dzwońcie i pomagajcie!

~ddd | 2009-03-3 19:42

Decydujące słowo należeć będzie do tych, od których w stalowowolskim klubie zależy najwięcej. --- to zdanie mowi chyba wszystko » http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~... | 2009-03-3 19:57

czyli potrzeba 10 000 gdyby 100 osob zlozylo sie po 100 zl to mammy ich do konca sezonu

ja z chcecia doloze stowe

~.......... | 2009-03-3 19:59

Tak kużwa najlepiej siedż przed kompem i czekaj na gotowe,tak jest dla Ciebie najlepiej internetowy kibicu.Wam szkoda na bilet dać 8 zł ,bo wam sie ręka telepie,a co mówić,że by pomóc w inny sposób.Najlepiej wejsć na mecz przez płot,wybić 2 browary i codziennie lansowac sie po mieście w gadżetach Stalówki.Oto cały wasz światek kkibicowski.Nie znacie znaczenia słowo kibic,właściwe słowo dla niektórych to lanserzy.

~... | 2009-03-3 20:00

............ nie uogulniaj

~........ | 2009-03-3 20:01

Brawo za odwagę,dołożysz stówe,a ja 2-3 .Przyjdż jutro na zebranie na 19 do Romy.Będziemy działac w tej sprawie.Czy ktoś jeszcze jest chętny by dołożyć te stówę na miesiąc?

~... | 2009-03-3 20:04

no dokladnie mysle ze znajdzie sie pare takich stowek ;) z tego co widze to oni bd sie starac nawet jak nikt sie nie zglosi ale w sumie jak sie zbierze jakas tam sumke to moze chociaz na 2 miesieczne pensje by bylo

~California | 2009-03-3 20:04

Oki Mariusz mozesz podac Numer telefonu tylko stacjonarnego bo na kom nie dam rady zadzwonic to pogadamy co I jak

~ZAJKOSKI | 2009-03-3 20:12

» http://www.youtube.com/watch?v=GNNlb..... ona ma dużo kasy dawać tam są namiary:)

~pienieznik | 2009-03-3 20:14

fajnie jak by osoby wplacajace mialy 100%pewnosc co do tego gdzie trafia ich kasa, jest taka mozliwosc?? bo nie kazdy jest ufny

~ehe | 2009-03-3 20:17

» http://www.youtube.com/watch?v=HtPcW7ieM0Q

2:00 - Cała prawda o Motorze

~zzz | 2009-03-3 20:17

Nie bój sie trafią na ten cel,co ma być.Chcesz byćpewny i ufny,przyjdż jutro na zebranie,to się dowiesz.Ja tam ufam tym osobs ,co sie tą sprawa zajmują.To nie są dzaidki z zarzadu.

~stal | 2009-03-3 20:28

o nawijce o motorze respect

~lol | 2009-03-3 20:50

» http://www.youtube.com/watch?v=HtPcW7ieM0Q a co powiecie o 1:13 i całej prawdzie o Rakowie?

~cziko | 2009-03-3 20:52

2:11 a tu tez doj.bali \" nawet wśród legionistów jest nasz fan club\" buhahahaha

~Do Admina | 2009-03-3 20:53

Admin bedzie segregowana lista wyjazdowa zeby bylo alfabetycznie bo jak cos wymysla tak jak na RTSie to znowu bedziemy wchodzic 3 godziny

~acab | 2009-03-3 20:59

Spoko ziomki, ten Paknys i ten Wasilewski.

~LISTA | 2009-03-3 21:06

nie bedzienie jutro na spotkaniu skssw ale jesli wyjazd ma dojsc do skutku wiec tak powiem od siebie

listy wyjazdowe powinny byc skserowane tak aby przynajmniej jedna byla w kazdym autokarze i w drodze do lublina kazdy spokojnie bedzie mial czas aby znalezc siebie i sprawniej odbedzie sie wejscie jak bedziemy znac swoje nr na liscie bo wiecie jakie zamuly stoja na tych bramkach

to by bylo tak podchodzi typ pod wejscie mowi nr pokazuje dowod bilet i jest na sektorze

bo w przeciwnym wypadku bedzie to tak podejdzie typ powie kowalski a tam zacznie sie kartkowanie i szukanie i po zlosci opoznianie wejscia

do zobaczenia

~,,,,, | 2009-03-3 21:18

a jak nie to alfabetyczne tez to szybko pojdzie

~wyjazdy | 2009-03-3 21:19

Wszyscy tutaj o LUBLINIE ...

A jak wygląda sytuacja z KROSNEM ???

~żałośnie | 2009-03-3 21:19

Panowie jesteśmy żałośni i mam nadzieję że poza stalówką mało kto to czyta. Piszecie o składkach na wynagrodzenie dla piłkarzy a przez cały sezon skaczecie przez płot, albo wchodzicie na darmowe wejsciówki, kupujecie gadżety z których klub nic nie ma. Cały czas okradacie nasz ukochany klub a teraz wielkie halo.Mobilizujcie sie też na mecze u nas bo pieniądze z biletów są dla klubu sporym zastrzykiem finansowym. Dziwie się tylko mariuszowi że puszcze takie informację na tym forum, bo od paru miesięcy istnieje stowarzyszenie które jeżeli byłoby liczniejsze to w obecnej sytuacji byłoby bardzo pomocne. Ale jak szkoda kasy na bilet to tymbardziej na składkę w stowarzyszeniu, nawet te 5 zł. Gdzie wszystko jest legalne i monitorowane a żadna złotówka nie zginie. Pewnie łatwiej jest skrzyknąć akcję pod publiczkę z której pewnie nic nie wyjdzie albo z której pieniądze pójdą...Bóg wie gdzie. Od lata moglibyśmy przy odpowiedniej fekwencji uzbierać w SKSSW przyzwoite pieniądze aby w zaistniałej sytuacji wesprzeć klub, no ale po co jak teraz można sie ponapinać... I do mariusza chcesz pomóc klubowi to przekonaj ludzi do wstąpienia do stowarzyszenia i działajmy tam razem dla dobra stalówki
Pozdrawiam

~ZKS | 2009-03-3 21:20

Po dzisiejszych ustaleniach z prezesem MOSiRu Krosno mamy zgodę na tworzenie listy wyjazdowej do piątku do 14. Po tym terminie zostanie wysłana ostateczna lista wyjazdowa.
Listę osób chętnych do znalezienia się na liście a jadących własnym transportem też robimy odrębną i też zostaje wysłana do Krosna. Dla świętego spokoju :).
Koszt biletów na mecz to 10 zł normalny i 7 zł ulgowy (studenci, młodzież szkolna). Przejazd 20 zł.
Można się zgłaszać (imię, nazwisko, pesel) sms-em na nr tel. 508-761-391 oraz e-mail: stalowka@gmail.com

~Mariusz | 2009-03-3 21:27

do California prosze o kontakt marzks@poczta.fm

~SKSSW | 2009-03-3 21:36

Informujemy, że zbiórka na wyjazd na mecz kosza do Krosna będzie w niedzielę 8 marca, o godzinie 14.30 na parkingu na przeciwko dworca PKS.
Wyjazd o godzinie 15.00.

Koszt wyjazdu: 20zł (przy pełnym składzie) + bilet na mecz (7 ulgowy, 10 normalny).

Można się jeszcze zapisywać (imię, nazwisko, PESEL) do piątku do godziny 14.00 !!!

stalowka@gmail.com , sms: 508 761 391

ZAPRASZAMY !!!


» http://www.skssw.pl

~.......... | 2009-03-3 21:40

Odpierdzielcie się od Mariusza,chłopal ma tez swoje życie, apoświęca je w większosci dla Stalowki.Robi co może ,ale w pojedynkę bez wsparcia nic nie idzie zdziałać.Takze jak nie jesteście w stanie pomóc klubowi w ciężkiej chwili,to chociaż zamknijcie pyski i nie krytykujcie kogoś ,jaqk sami gówno robicie.A odnośnie składki na pokrycie wypłat dla tych piłkarzy,to zrobi sie wszystko co w Naszej mocy,by pomóc ichzaklepać,bez waszej zasranej łaskiTeraz każdy najgłośniej krzyczy przedz kompem,przyjdz jeden z drugim na zebranie i pomóż w miarę możliwości,a nie tylko ciągłe pretensje.Od waszego gadania już się rzygać chce!

~......... | 2009-03-3 21:56

To go wspierajmy!!!

~....... | 2009-03-3 21:57

I przyjdź na zebranie, bo jeszcze cię tam nie było :)

~California | 2009-03-3 22:01

Mariusz wyslalem ci meila

~California | 2009-03-3 22:20

DO AMATOR I EMIGRnt JESLI I wszystkich mieszkających w USA którzy są zainteresowani pomoc Stalowce proszę o kontakt jandrewbb@yahoo.com.
Albo pod numerem telefonu
1 949 702 2602

~ja | 2009-03-3 22:22

panowie to do tych chlopkow na stolkach nalezy tez rzeczy zeby szukac sponosorow itp na zawodnikow a nie do zwyklych kibicow jak niektorzy sa wstanie posiwecic swoje piniadze to niech oni ze swooich wyplat posiweca pare groszy a wyplaty maja nie male . najlpeiej wymagac od zwyklych ludzi a samemu pierdziec w stolek gdzie jest taki drugi klub ze ibice sponsorujaz zawodnikow ??

~kk | 2009-03-3 22:27

Niestety staneliśmy przed faktem dokonanymKażdy kibic by chciał by Stal była mocna drużyną i by spokojnie sobie pykała w 1 lidze w środku tabeli.I dlatego kibice widząć jak niezaradni są leśni dziadkowie,sami przejmuja sprawy w swoje ręce.Tak jest,ze kibicowi bardziej zależy na losie drużyny niz działaczom.

~rafal | 2009-03-3 22:53

Jesli jest ktos chetny pomoc z Irlandi prosze o kontakt rafcio275@wp.pl lub 0872900329

~Mystery69 | 2009-03-3 23:51

Oto panowie ciekawe dane ( dotyczy głównie drużyn Ekstraklasy, choć także niektórych w 1 lidze ) :
- 2 tys PLN - cena za wydrukowanie 4 tysięcy biletów i zaproszeń na mecz,
- 25 tys PLN - opłata za 70 ochroniarzy na meczu ( 1 h to koszt 19-25 zł. )
- 500 PLN - karetka na stadionie
- 2 tys PLN - wóz strażacki na stadionie
- 8 tys PLN - defibrylator
- 2 tys PLN - bankiet dla VIPów
- 500 PLN - pranie strojów meczowych
- opłata za dzierżawę stadionu ( zależne od miasta )
- 1 tys PLN - posprzątanie śmieci na stadionie ( przed meczem )
- 300 PLN ( 1X Monat ) - internet dla dziennikarzy
- 300 PLN - przygotowanie boiska do gry
- 3 tys PLN - zgrupowanie przedmeczowe piłkarzy ( 1 day )
- 2 400 PLN - 3 ścianki do wywiadów

Tak więc koszty są spore. Jeżeli ktoś ma takie dane dotyczące naszej Stalówki to proszę napisać, gdyż jest to bardzo ciekawe. Miłej lektury Pzdr

~slavo usa | 2009-03-4 01:26

tez moge sie dolozyc powiedzmy po 100$ przez 4 miechy

~amator | 2009-03-4 01:34

Mariusz & Califirnia - wyslalem do Was obu e-mail - dajcie znac

~amator | 2009-03-4 01:39

no wlasnie - dobry pomysl bylby z tym klubem stu -tylko prosze o mozliwosc wplaty karta kredytowa ewentualnie pay pal

~California | 2009-03-4 07:11

Slavo usa wyślij mi swoje namiary na meila jandrewbb@yahoo.com to będzie już nas trzech jeszcze ja próbuje skontaktować się z kumplem z NJ

~Stal | 2009-03-4 08:47

Stalówka dalej się wzmacnia » http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....

~lexmark | 2009-03-4 11:34

stare i nieaktualne

~do stal | 2009-03-4 11:39

ale błysnałes ciezko poczytac wczesniejsze posty eh bez odbioru wszyscy do lublina

~usa | 2009-03-4 13:49

no to pilkarze zakontraktowani,tera z trzeba pomyslec o tym klubie 100 na nastepna runde sie troche kasy uzbiera

~usa | 2009-03-4 13:57

pomyslcie tez o jakis atrakcjach w przerwach meczu losowanie nagrod z biletow (lub gazetki z kuponami),strzaly z rzutow karnych np.rezerwowemu stalowki lubz polowy boiska na pusta bramke itp tylko tym musi sie zajac odpowiednia osoba

~hook | 2009-03-4 15:35

dużo bicia piany! jak zwykle, zbiórki napinanie się a w efekcie okazałop się że Ci "podli" działacze i trener stanęli na wysokości zadania i zmontowali drużynę wydaje się lepszą niż stalówkę na to stać. I chwała im za to. Przynajmniej do lata. Co do zbiórek, składek to chciałem wszystkim przypomnieć że od lata działa stowarzyszenie, na którego spotkania przychodziło po parę osób. Mam nadzieje że dziś to się zmieni i wiele osób zasili SKSSW i nie skończy się na napinaniu przed kompem. Do ziomków w USA. Szacunek za inicjatywę i chęć poświęcenia własnych pieniędzy. Myślę że najlepszą formą zbiórki kasy na przyszłość dla klubu jest właśnie stowarzyszenie, które ma konto gdzie można byłoby wpłacać kasę, wszystko byłoby jawne i latwe do kontroli.Inne rozwiązanie z ręki do ręki to amatorka i pachnie formą jaką lubią leśne dziadki z klubu, czyli pod stolikiem z ręki do ręki i nie wiadomo ile kto na co wziął. Jeżeli chcemy wesprzeć klub to myślmy już teraz zamiast latem srać się i robić zbiórkę z łapanki. Pozdrawiam ziomków z USA.

~nowy | 2009-03-4 22:34

Byłem na spotkaniu 1 raz. Super pomysł, napewno się zapiszę do stowarzyszenia i polecam wszystkim którzy chcą nie tylko biadolić przed kompem, tylko naprawdę chcą coś zrobić dla stalówki. I coś do jednego też z nowych młodych ziomków, najpierw sie zapisz i płać składki a później wołaj kasę. Bo brać to umie każdy. Ogólnie super!

~hook | 2009-03-4 22:37

Popieram, dziś było więcej nowych twarzy i bardzo dobrze bo im nas więcej tym stanowimy większą siłę.Może w końcu wszyscy to zrozumią nawet najwięksi oponenci tego stowarzyszenia. Bravo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 667 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 976 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 359 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 828 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.0495