Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik z pamiątkami Stali Stalowa Wola - już otwarty.

Sklepik z pamiątkami Stali Stalowa Wola - już otwarty.

Od marca ruszył nowy sklepik z pamiątkami "Stalówki". Sklepik mieści się od strony  "Metalowca", przy kładce.

Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16 i w soboty od 9 do 14.


W sklepiku mozna zapisywać się na wyjazdy, przynosić konfetti, serpentyny, wrzucać pieniądze do puszki na oprawy meczowe.
W sklepiku do kupienia także gadżety Rakowa Cżestochowa  i Resovii Rzeszów.


Wszystkich serdecznie zapraszamy !

Komentarze (44)

~Piotr. | 2009-03-3 22:42

Świetny pomysł ten sklepik. ;)

~fcreading | 2009-03-3 22:49

zajebisty pomysl Ziomus z tym sklepikiem!!trzeba go za tydzien opic w Czestochowie:D

~meeen | 2009-03-3 22:52

mogl bys zamowic kurtki np. moga byc te football fans ..

~andy | 2009-03-3 22:52

Zajebisty pomysł ! Fajnie żeruje się na ukochanym klubie. Pogratulować samopoczucia. Żyj kolorowo i uczciwie.

~meen | 2009-03-3 22:52

mogl bys zamowic kurtki np. moga byc te football fans ..

~......... | 2009-03-3 22:52

HIPOKRYCI!!!

~MEEN | 2009-03-3 22:53

ZAMOW KURTKI ,,

~... | 2009-03-3 22:57

Ja mam do sprzedania bluze \"Stalówka Football Fans\". Rozmiar L. Cena 70 zł. Stan idealny.

~meen | 2009-03-3 23:03

kurde ktora to bo moze ota mi chodzi
mogl bys zrobic fotke i wzucic na imagesheck ? bylbym zainteresowany :P

~meen | 2009-03-3 23:09

a co z ta bluza :>?

~89% CZYTAĆ | 2009-03-3 23:28

Karnety na rundę wiosenną
!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
ZKS Stal informuje

- Trybuna kryta ławeczki i i krzesełka na odkrytej: 100 ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! TYLKO !!!!

NIECH 1500 OSÓB KUPI KARNET
ZA 100ZŁ
DAJE TO SUME 150,000 TYSIECY!!!!
PODZIELIC TO NA (19) PIŁKARZY W KADRZE
DAJE TO 7,894 zł za 4 miesiace grania 1 piłkarz
ZA MIESIĄĆ GRANIA GRZACZDOSTAJE NA REKE
1,973,5 zł !!!!!!!!!! TYLKO

ale paru graczy jest takich co maja pesje wiekszą w skali miesiąca ale jest i paru co zarabia miejj!!!!

WIEC JESLI TE 1500 OS KUPI KARNET MYSLE ZE W 89 %PROCENTACH PIŁKARZE BEDĄ MIELI PIENIĄDZEA ZEBY NAM POMUC!!
W LIDZE I URZYMAC STALÓWKE NA POZIOMIE
1 LIGIIIIII
BO RESZTA DODATKÓW OD SPONSORÓW TO NA DOPŁATE DO 100% CZYLI TYLKO 11% ]
WODEX MIASTO ITP NA OPŁATY KLUBU !!!!


DOBRZE GADAMMMM???

KUPOWAĆ KARNETYYY WSZYSCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!


~aleluja | 2009-03-3 23:30

ja kupie ten karnet pomimo tego ze nie bede mogl byc na kazdym meczu , poniewaz obecnie mieszkam gdzie indziej! ale moj kochany klub zawsze bede wspieral! i mysle ze dobra byla by inicjatywa zeby zrobic akcje KUP KARNET wiecie plakaty reklamy takie rzeczy przyciagaja uwage i mobilizuja!
pozdrawiam

~Mystery69 | 2009-03-3 23:38

do poprzednika. Fajnie to wszystko napisaleś tylko nie uwzględnileś kilku rzeczy. troszkę osób przeskakuje jeszcze przez ogrodzenie ( choć widać że jest to dużo dużo mniej niż np kilka sezonów temu ). Szalikowcy w zdecydowanej większości kupują bilety za 6 zeta na swój sektor, a nie karnety. Przy czym niektórzy wbijają się za free ( na tzw wbicie ). Dodać też trzeba rzeczywiście jak to jest z tymi karnetami. Tak więc cena karnetu na dzień dzisiejszy to : 60 PLN. Sam dziś sąsiad z osiedla pokazał mi takie 3 sztuki, który nabył z Huty. Ale także w innych zakładach pracy można kupić taniej karnety........ Ogólnie szacunek za to co napisaleś. Oby więcej takich wspisów Pzdr

~Mapet | 2009-03-4 00:18

Chciałem zapytac czy w tym Sklepiku mozna zakupic tylko gadzety stalówki czy tez jakies inne zeczy typu Ciuchy firmowe itp ??

~stwa | 2009-03-4 04:49

Jest może jakaś strona internetowa na której mnozna przejzec to co jest w tym sklepiku???

~Sovia | 2009-03-4 08:30

Nas na liście na dzień wczorajszy 317 głów, zapisy prowadzimy do piątku.

BSNT

~123 | 2009-03-4 08:37

dzisiaj jest zebranie SKSSW o 19 w Romie jest wiele pomysłów ale teraz trzeba to wszystko omówić spisywać na karteczkach pmysły i zapraszam do Romy każdy będzie mógł dać coś od siebie!

~solo | 2009-03-4 09:10

Nie byłem w tym sklepiku jeszcze, bo pracuje do 17. Wybieram sie na zakupy w sobotę,. Ale uważam, że to fantastyczna inicjatywa, bo każdy szanujący się klub ma taki sklepik. Dziwię się tylko, że przez tyle lat Klub nie potrafił otworzyć takiego sklepu z gadżetami - amatorszczyzna! Mam nadzieję, że wsklepie są do kupienia koszulki. Możnaby też pomyśleć o gadżetach dla maluchów ( spodeneczki, małe koszulki...) Dużo Tatusiów chętnie ubrałoby swojego syna w zielo-czrne gacie.
Dziwi mnie tylko, że znajdzie sie jakiś dureń, któremu zawsze coś nie pasuje. A to, że sklepik zamknięty o 15.45, a to że ktoś pewnie podbiera kasę z puszki.... Nawet jak ktoś coś zrobi, to i tak źle. Ciesz się tym co masz, a nie wybrzydzaj.
A teraz na inny temat: Jak ktoś wie jak potoczyły się losy nowych, którzy byli przymierzani do gry, to dajcie znać.

~nikita | 2009-03-4 10:12

nikt nie podbiera hajsu z puszek, zreszta nikt nikomu si enie bedzie tlumaczyl, bo wystarczy popatrzec na ceny wyjazdow jak myslicie skad sie biora dofinansowania ?

~gazeta | 2009-03-4 10:30

Piłkarze i działacze Motoru szykują się do wiosny

W piątek dowiemy się, czy inauguracja piłkarskiej wiosny w Lublinie odbędzie się zgodnie z planem. Tego dnia zapadnie decyzja, czy na stadionie przy Al. Zygmuntowskich można organizować mecze.
W ubiegłym tygodniu lubelska policja wydała negatywną opinię dotyczącą rozgrywania ligowych spotkań na leciwym stadionie. Oznacza to, że obiekt może nie zostać dopuszczony do rozgrywek. Ratunkiem byłoby znalezienie innego stadionu, ale na to ze względów proceduralnych jest już za późno. Klub wystąpił do PZPN o zgodę na rozegranie trzech pierwszych spotkań bez udziału kibiców drużyn przyjezdnych. Jeśli prośba zostałaby spełniona, policja cofnęłaby niekorzystną opinię.

Lubelscy działacze największa szansę upatrują w pracach zleconych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który chce poprawić bezpieczeństwo obiektu. – Otrzymaliśmy zapewnienie, że zostanie to zrobione do końca tygodnia, dlatego cierpliwie czekamy. W czwartek ma odbyć się wizytacja stadionu, w piątek miasto ma wydać decyzję – mówi Marek Sadowski, wiceprezes Motoru. Kolejny problem wiąże się jednak z odśnieżeniem murawy. – To dziwne, bo chociaż właścicielem obiektu jest MOSiR, to obowiązek odgarnięcia śniegu spoczywa na nas – dodaje.

~PRAWDA | 2009-03-4 10:41

Zrozumcie w końcu, że jeśli nawet policja dopuści stadion Motoru do gry to tylko i wyłącznie bez udziału kibiców przyjezdnych.

Natomiast pociąg pośpieszny do Lublina jest bodajże o 07:59 i na miejscu jest przed 10 :)
W zasadzie kto komu zabroni wsiąść do pociągu państwowego ? :)))

~Mucek1938 | 2009-03-4 10:48

Dobry pomysł
I to bardzo

~... | 2009-03-4 10:57

Ile razy trzeba wam tłumaczyć że za podsycanie do odwołania, powinniście dostać bana.

~Pług | 2009-03-4 10:58

Solidaryzujmy sie z motorem i zbierzmy ekipe z 100 osób i pomórzmy odśnierzyć boisko a za to wpuszczą nas na trybuny! Bardzo dobry pomysł co sadzicie my odśnierzymy a oni nas wpuszczą!!!!! Kto popiera JA jadę odśnierzać!!!

~!!!!!!!!! | 2009-03-4 11:06

#################### ########

DOBRA WIADOMOSC DUZO LUDZI ZAPISANCYH !
ZAPISUJA SIE JESZCZE, WIEC NAMAWIAC KOLEGOW
I JEIDZEMYYYYY + ZGODY NAPRAWDE BEDIZE DUZO LICZBA

################## ##########

K O R B A aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

################## ##########

~fucker | 2009-03-4 11:07

to jedź

~Dobrypomysl | 2009-03-4 11:08

Na sobote rano jedziemy w 100 osób pomóc odsnierzac, wszystko dogadane z kibicami motoru! Wspolnie z motorem po 100 osób odśnierzymy stadion!
Za to zostaniemy wpuszczeni!

~moi kumple | 2009-03-4 11:17

ja i moi kumple jedziemy z wami !!

~100% | 2009-03-4 11:34

Wasilewski i Litwin w Stali!

~odsniezanie | 2009-03-4 11:38

a nie wyjdzie z tej akcji jakas ustawka na boisku? xD

~jedziemy | 2009-03-4 11:46

Wyjazd 100% pewny i napewno bedzie wiec przestancie siac propagande matoły wchodzimy wszyscy bez wzgledu na liczbe a nainaczy zapraszam na forum motoru itd. tam poczytacie relacje i opowiecie kolegom jak było

~lubelak | 2009-03-4 11:50

osoby, które nie maja pojęcia co się dzieje na stadionie Motoru niech nie pisza głupot!
Stadion jest szybko modernizowany, sektor gości jest już praktycznie zrobiony (to co miało byc poprawione). W czwartek wszystkie roboty będa skończone! A meczyk przypominam dopiero za tydzień.

~A nawet | 2009-03-4 12:05

Nawet więcej, za półtora tygodnia.

~do Mystery69 | 2009-03-4 12:22

nawet jesli pracownik huty dostaje karnet za darmo, badz za pol ceny, uwierz mi ze klub sprzedaje glo wladzom klubu a taka sama cene jak na stadionie.Zaklad pracy z funduszy socjalnych dofinansowuje pracownikowi takowy karnet na basen czy na stadion.

~MI | 2009-03-5 10:43

Siema :)) Na jakiej Ulicy jest ten sklepik @!! Pozdro z Rakowa !!

~seba | 2009-03-5 11:41

pytaj ludzi o Metalowiec i to jest taki mały kiosk na przeciw wejścia do Metalowca, nieopodal kładki nad torami :)
POZDRO RAKÓW !!

~D. | 2009-03-5 15:10

Internet to nie miejsce na tego typu rozmowy ktore sa tutaj prowadzone!!!

Wyjdzcie chlopaki na dwor wiatr wieje moze wam to pomoze a nie napierdala jeden na drugiego a pewne siarkowcy lub motorki podpuszczaja...

~ads | 2009-03-5 15:12

te admin to moze usuniesz strone jak usuwasz całe tematy bo cie prawda w komentarzach razi po oczach!!!

~riki | 2009-03-5 15:17

Admin czego usunąłeś komentarz dotyczący powstania BZC?Myśle żę młodsi fani maja prawo wiedziec skąd sie wzięłą ta nazwa.Nie przesadzaj z tym usuwaniem komentarzy.Albo wogóle je zablokuj.POzdro

~Admin | 2009-03-5 15:19

Kurde przez przypadek polecial caly news zamiast komentarzy :(

Gargamel1293 | 2009-03-12 18:11

Z pewnoscią kupie szaliki Stalowki i Racovii poniewz Resovii już mam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 30 966 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 143 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 750 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 53 602 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.09187