Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bilety na mecz Polska - San Marino - Kielce - 1 kwietnia 2009r

Bilety na mecz Polska - San Marino - Kielce - 1 kwietnia 2009r

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola otrzymało od PZPN pulę biletów na mecz Polska – San Marino, który odbędzie się w Kielcach w dniu 1 kwietnia 2009r. o godz. 20.30 w cenie 60zł.

Zainteresowane osoby proszone są o jak najszybsze zgłoszenie chęci zakupu biletów na adres stalowka@gmail.com lub SMS 510 567 654, 508 761 391 (Imię, Nazwisko, PESEL, osoby zgłaszające się mailem – proszę podać numer telefonu). Jedna osoba może zamówić 1 bilet. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Będzie wynajęty autokar, koszt przejazdu 25zł.

Po potwierdzeniu zgłoszenia z naszej strony należy wpłacić 85zł (bilet – 60zł, przejazd – 25zł). Wpłaty będziemy przyjmować w niedzielę o godz. 18.00 w Restauracji "Słoneczna" lub po telefonicznym uzgodnieniu.


Termin zgłoszeń i wpłat: niedziela 15 marca godz. 18.00 (w poniedziałek musimy wpłacić pieniądze na konto organizatora).

 

skssw.pl

Komentarze (29)

Zks_fan | 2009-03-14 10:15

Na jakie sektory dostaliście bilety ?

19ssw38 | 2009-03-14 10:28

czy bedzie wznowiony TYPER ?

Majkel | 2009-03-14 11:08

Czy wie ktoś może o której grają ten sparing? Bo ja chętnie pojade tylko nie wiem nawet o której godzinie

Stachu | 2009-03-14 11:35

Gdzieś przeczytalem, ze sparing ma być od 11:00, ale nie jestem pewien.

Mariusz | 2009-03-14 12:08

52 min Sparta Dwikozy-Stalówka 0:1

od 40 min. prowadzimy po bramce Karcza

Stwa1938 | 2009-03-14 12:15

pojedziemy z korona zajebista pogoda jest i jedziemy z nimi

Mariusz | 2009-03-14 12:21

68 min. Sparta Dwikozy - Stalówka nadal 0:1

Mariusz | 2009-03-14 12:32

74 min. Sparta Dwikozy - Stalówka nadal 0:1

Krakus | 2009-03-14 12:43

mimo ze to tylko sparing i ze sa liczne kontuzje, to jednak z taka sparta wygrywac tylko jedna bramka to cos slabo...

Mariusz | 2009-03-14 12:47

W zakończonym spotkaniu sparingowym Sparta Dwikozy przegrała ze Stalą Stalowa Wola 0:2 (0:1) pierwszą bramkę strzelił w 40 minucie Kamil Karcz druag w 89 minucie po starzale samobójczym.

Mystery69 | 2009-03-14 12:48

to tylko sparing Krakus. nie ma co narzekać tylko lepiej poczekać na Ligę. Ona wszystko zweryfikuję. Mimo wszystko powinno być dobrze w tej rundzie. Dziś polecam ogladnąć w tv meczyk Korona - Widzew. Korona nasz najbliższy rywal.... Pzdr

Stalker1337 | 2009-03-14 13:36

chlopaki ile na oko jedzie sie do Lubina?
prosze o powazna odpowiedz bez napinki
pozdro

Mld1938 | 2009-03-14 13:39

dowiemy 15 kwietnia...

Mw38 | 2009-03-14 13:52

Wątpie czy chodziło mu o LUBLIN. Raczej chodziło mu o wyjazd na Zagłębie LUBIN. Jest chyba różnica nie?
W Lubinie nigdy nie byłem, więc Ci nie powiem. Mniej więcej sobie możesz zobaczyć na zumi.pl

Krakus | 2009-03-14 14:30

mam takie pytanie: czy wiecie moze kto strzelil bramke dla Stali w sezonie 1987/88 w Warszawie z Legia? przegralismy wtedy 3;1...

Ramzes | 2009-03-14 15:22

do Mystery 69
macz Korona -Widzew bedzie na regionalnej 3??
dzieki

Hoolies | 2009-03-14 15:25

bez watpienia do lubina wyjazd autokarowy bedzie trwal kolo 9 godzin ,pamiatam wyjazd do polkowic pelen niespodzinek i dramatycznych sytuacji doatarlismy tam w 5 autkiem i jechalismy tak jka mowie mnostwo czasu

Stwa1938 | 2009-03-14 15:32

to lepiej specjałem jechac do lubina

Marlo | 2009-03-14 15:45

W sez 87/88,czyli w pierwszym sezonie gry Stali w ekstraklasie,w drugiej kolejce rozgrywaliśmy mecz w W-wie na legii,przegraliśmy wtedy 1-3,a ja wtedy na tym meczu byłem.Było Nas ok.30+ 100 juniorów Stali ,ktorzy mieli obóz w pobliskim Teresinie z Rudkiem Patkolo.Siedzieliśmy na sektorze gości i wywiesilismy 2 flagi.Mecz pod dyktandi Legii,a bramki dla Legii 3 zdobył Dziekanowski,chyba w 43 i 57 i 80 min,zas honorowego gola dla Stali zdobył Zyga Tworek,strzałem pośladkiem do pustaj bramki w 88 minucie.Dla Legii to była wtedy prawie porażka,bo za zwycięstwa trzema bramkami zdobywało się 3 pkt,zas za porazkę w takim stosunku -1.Także Legia wtedy zdobyła tylko 2 pkt na Nas.Pamiętam to jak do dziś,byłem wtedy jeszcze na wielu wyjazdach,Widzew.Lub in,ŁKS,Lech i Szombierki Bytom.Jak cos chcesz Krakus wiedziec to pytaj>

Krakus | 2009-03-14 16:09

dzieki wielkie Marlo!

Majki | 2009-03-14 17:04

witam ..moze mi ktos powiedziec jak zagrali mlodzi w sparingu..? Gilar i Horajecki..? dzieki

Adm.t. | 2009-03-14 17:26

19ssw38 - typper będzie wznowiony, lecz na razie jest mały błąd który trzeba naprawić. Jak już będzie wszystko dobrze, pojawi się informacja na stronie głównej.

Krzysiek1938 | 2009-03-14 17:47

będzie można gdzieś oglądać na internecie ,mecz Widzew -Korona ??

Amator | 2009-03-14 17:53

Na tamtym meczu z Legia nie bylem, ale bylem na innym podczas kolejnego pobytu Stalowki w 1 lidze[mieszkalem juz wtedy w Warszawie], przegranym niestety przez Stalowke 5:1 [bramke dla nas strzelil Zgutczynski]. Pamietam ze na sektorze gosci siedzialo troje kibicow ze Stalowki w tym jedna dziewczyna i dostali cieple brawa od calego stadionu za przybycie na mecz:)

Kriss | 2009-03-14 19:05

Amator byłem na tym pamietnym meczu 1;5 było nas chyba 5 plus dziewczyna flaga lezała na ławkach Stalo My zawsze bedziemy z Wami ! bo psy nie pozwoliły powiesic na płocie , pamietam te brawa od legionistow i spiewy cały mecz gdzie macie Polonie ;(

Dzidek | 2009-03-15 13:29

Do stwa1938!
Gościu ogarnij się, Specjal do Lubina??? Ty pewnie do Sirkobrzegu byś nie pojechał i wątpie że byłeś gdziekolwiek na wyjeździe!!!

Zksstw38 | 2009-03-15 18:48

cze na tym meczu z legla 1;5 wlasciwie ja bylem i pamietam ze szlismy od dworca w barwach i po drodze w parku pilismy z kolesiami z po-wawa (wtedy zgoda) gdy doszlismy pod brame legi n***bani jak worki w barwach a tam jakies 1000 ludzi a legi podeszlismy do wejsci i normalnie weszlismy , brawa od kibicow legi byly i podchodzili do nas z woda i gratulowali ze nie balismy sie przyjechac ale bylo nas wtedy 6 osob i panienka tak na marginesie to ja wszedlem dopiero po 30 minutach bo niechcieli mnie (konkretna banka) hahahah to byly czasy w 3 osoby wyjast do bydgoszczy i przygody na krakow plaszow caly peron wisly hehehe

Kriss | 2009-03-15 20:17

hehe no pilismy w parku ale nie z Polonia tylko jakis przygodny koles nam postawił kilka flaszek napił sie kielicha i poszedł , no w sumie mielismy troche w bani , po meczu psy wuwiozły nas kilkaset metrów po za stadion i dalej z buta a na stacji Legii w ciul ja miąłem charakterystyczna kurtke zapewne wiedzieli ze jestesmy ze Stalówki ale sie nie czepiali heheh

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 21 533 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 797 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 10 750 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 38 429 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03996