Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

We wtorek 17 marca  o godz.19.00 w restauracji "Słoneczna" odbędzie się kolejne spotkanie SKSSW gdzie tematem będą
 

- wyjazd na mecz MOSIR Krosno - Stal

- oprawa na mecz Stal-Korona

- prezentacja drużyny

- sprawy organizacyjne SKSSW

Komentarze (10)

Marlo | 2009-03-16 20:27

No i super,oj będzie sie działo w tym tygodniu.Prezentacja ,mecz z Koroną i jeszcze inwazja w niedziele na Krosno.Szykowac gardziołka i jedziemy z koksem.Musimy pomóc Naszym pilkarzom ,by zaczęli od zwycięstwa,mamy na to dużą szansę.Korona nie gra nic specjalnego,po za dużą determinacją,jeżeli Nasi bdą walczyć o każdy metr boiska,to jestem przekonany,że wygramy.Koszykarzom tez trzeba pomóc,zrobmy tam prawdziwy najazd na Krosno niech Nas będzie jeszcze wiecej niż ostatnio.

Cichy_stalowka | 2009-03-16 20:53

no troszke spraw jest do obgadania... no najwazniejszy jestmecz zKorona aczkolwiek z Krosnem nie jest mniej wazny....mam andzieje ze w sobote pojedzie troszke ludzi ale za to w niedziele zeby pojechalo minimum z 2 autokary czyli okolo 120 ludzi..;d zrobmy najazd na Krosno pokazmyim jak sie jezdzi na wyjazdy i jak sie dopinguje tym Mosirowcom...niech sie od Nas wszystkich ucza...

ZKSSS....!!

Artur | 2009-03-16 20:56

Szkoda że mecz z Koroną nie jest o 13, wtedy zdążylibyśmy do Krosna na kosz.

Dario | 2009-03-16 21:04

Zapowiada się bardzo dobry weekend: korupter, krosno mam nadzieje że na spodkaniu omówimy także sprawę wyjazdu na Lubin bo powoli mobilizacje mozna zaczynać.

Niekumaty | 2009-03-16 21:17

spoDkaniu :) Na pewno omówimy. :)

Leo. | 2009-03-16 22:47

Mam prosbę w imieniu dużej liczby kibiców, czy stowarzyszenie może zasugerowac przełożenie sobotniego meczu z Korona na godzinę 13 lub w ostatecznosci na 14tą??Czy da sie jeszcze coś zrobić w tej sprawie?Działajmy bo jest dużo osób które po meczu piłkarzy pojechałoby do Krosna.Szkoda że nasz klub traktuje tak swoich wiernych fanów....

Artur | 2009-03-16 22:54

Popieram przedmówcę, jeśli mecz zostałby przełożony na pewno pojadę do Krosna na kosza po Koronie.

Adm.t. | 2009-03-16 23:12

Leo. - godzina meczu z Koroną była ustalana zanim jeszcze było pewne o której zagrają koszykarze w PO.

Kebobi | 2009-03-17 09:20

no tak, była ustalana godzina meczu, ale przecież nawet w zeszłym tygodniu zmienili nam datę meczu z motorem... a tu byłoby miło gdyby przesunięto mecz o dosłownie 2 godziny :) myślę że warto by spróbować to zmienić, bo przecież nikt nie straci a na Krosno zawsze pojedzie te kilka osób więcej :)

Niekumaty | 2009-03-17 09:47

Koszykarscy to WY zmieńcie sobie godz. z Krosnem !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 639 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 19 689 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 279 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 920 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03666