Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

We wtorek 17 marca  o godz.19.00 w restauracji "Słoneczna" odbędzie się kolejne spotkanie SKSSW gdzie tematem będą
 

- wyjazd na mecz MOSIR Krosno - Stal

- oprawa na mecz Stal-Korona

- prezentacja drużyny

- sprawy organizacyjne SKSSW

Komentarze (10)

Marlo | 2009-03-16 20:27

No i super,oj będzie sie działo w tym tygodniu.Prezentacja ,mecz z Koroną i jeszcze inwazja w niedziele na Krosno.Szykowac gardziołka i jedziemy z koksem.Musimy pomóc Naszym pilkarzom ,by zaczęli od zwycięstwa,mamy na to dużą szansę.Korona nie gra nic specjalnego,po za dużą determinacją,jeżeli Nasi bdą walczyć o każdy metr boiska,to jestem przekonany,że wygramy.Koszykarzom tez trzeba pomóc,zrobmy tam prawdziwy najazd na Krosno niech Nas będzie jeszcze wiecej niż ostatnio.

Cichy_stalowka | 2009-03-16 20:53

no troszke spraw jest do obgadania... no najwazniejszy jestmecz zKorona aczkolwiek z Krosnem nie jest mniej wazny....mam andzieje ze w sobote pojedzie troszke ludzi ale za to w niedziele zeby pojechalo minimum z 2 autokary czyli okolo 120 ludzi..;d zrobmy najazd na Krosno pokazmyim jak sie jezdzi na wyjazdy i jak sie dopinguje tym Mosirowcom...niech sie od Nas wszystkich ucza...

ZKSSS....!!

Artur | 2009-03-16 20:56

Szkoda że mecz z Koroną nie jest o 13, wtedy zdążylibyśmy do Krosna na kosz.

Dario | 2009-03-16 21:04

Zapowiada się bardzo dobry weekend: korupter, krosno mam nadzieje że na spodkaniu omówimy także sprawę wyjazdu na Lubin bo powoli mobilizacje mozna zaczynać.

Niekumaty | 2009-03-16 21:17

spoDkaniu :) Na pewno omówimy. :)

Leo. | 2009-03-16 22:47

Mam prosbę w imieniu dużej liczby kibiców, czy stowarzyszenie może zasugerowac przełożenie sobotniego meczu z Korona na godzinę 13 lub w ostatecznosci na 14tą??Czy da sie jeszcze coś zrobić w tej sprawie?Działajmy bo jest dużo osób które po meczu piłkarzy pojechałoby do Krosna.Szkoda że nasz klub traktuje tak swoich wiernych fanów....

Artur | 2009-03-16 22:54

Popieram przedmówcę, jeśli mecz zostałby przełożony na pewno pojadę do Krosna na kosza po Koronie.

Adm.t. | 2009-03-16 23:12

Leo. - godzina meczu z Koroną była ustalana zanim jeszcze było pewne o której zagrają koszykarze w PO.

Kebobi | 2009-03-17 09:20

no tak, była ustalana godzina meczu, ale przecież nawet w zeszłym tygodniu zmienili nam datę meczu z motorem... a tu byłoby miło gdyby przesunięto mecz o dosłownie 2 godziny :) myślę że warto by spróbować to zmienić, bo przecież nikt nie straci a na Krosno zawsze pojedzie te kilka osób więcej :)

Niekumaty | 2009-03-17 09:47

Koszykarscy to WY zmieńcie sobie godz. z Krosnem !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 16 489 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 790 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 757 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 21 760 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03663