Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Akcja: 50 rac na Korone !!

Akcja: 50 rac na Korone !!

Z  powdu odwołania prezentacji pieniądze będą zbierane  w czwartek  19 marca o  godz.19 przy bramie stadionu.


Cena Racy - 20 PLN


1. Zapisujesz się na forum forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29779.html


2. Wpłacasz 20 PLN dostajesz Voucher który później na meczu wymieniasz na racę (pieniądze będą zbierane przy bramie stadionu w czwartek o 19:00)


3. Odbierasz race przed meczem

Jeśli będzie więcej chętnych zamówi się więcej rac.

Komentarze (20)

Skssw | 2009-03-18 23:33

Zapisy na niedzielny wyjazd do Krosna (imię nazwisko i PESEL) na maila stalowka@gmail.com lub sms-em na nr. tel: 508 761 391, musimy zamknąć listy do soboty do południa.

Koszt wyjazdu: 20zł + bilet (10zł lub ulgowy 7zł)

» http://www.skssw.pl

Amator | 2009-03-19 00:28

Szanowny Adminie - jak widze nie starcza Ci odwagi zeby w uczciwy sposob odpowiedziec na moje posty - wolisz je po prostu kasowac. Zanim zablokujesz moj nick - chcialbym Ci powiedziec ze bylem i bede kibicem Stalowki i tylko dobro Stalowki mna kieruje - z tego wzgledu wyrazalem obawy ze race, ktore planujecie wniesc i odpalic sprokuruja kare finansowa dla klubu. W zwiazku z tym, ze wolisz aby nikt o tym nie przypominal - wnioskuje ze z jakis wzgledow masz interes w tym, zeby race sprzedawane i wnoszone byly. Ja wiem, ze to Twoja strona - ale wobec tego nazwij ja strona tego i tego a nie strona kibicow Stali Stalowa Wola - bo ja kibicem jestem, i to jak mniemam daje mi mozliwosc wypowiadania sie w ... interesie klubu a nie Twoim. Jesli nie starcza Ci odwagi, honiru badz zwyklej uczciwosci zeby to przyznac - trudno - nie zwyklem walczyc z wiatrakami, po prostu bede mial swiadomosc z kim mam przyjemnosc.

Amator | 2009-03-19 00:29

Szanowny Adminie - jak widze nie starcza Ci odwagi zeby w uczciwy sposob odpowiedziec na moje posty - wolisz je po prostu kasowac. Zanim zablokujesz moj nick - chcialbym Ci powiedziec ze bylem i bede kibicem Stalowki i tylko dobro Stalowki mna kieruje - z tego wzgledu wyrazalem obawy ze race, ktore planujecie wniesc i odpalic sprokuruja kare finansowa dla klubu. W zwiazku z tym, ze wolisz aby nikt o tym nie przypominal - wnioskuje ze z jakis wzgledow masz interes w tym, zeby race sprzedawane i wnoszone byly. Ja wiem, ze to Twoja strona - ale wobec tego nazwij ja strona tego i tego a nie strona kibicow Stali Stalowa Wola - bo ja kibicem jestem, i to jak mniemam daje mi mozliwosc wypowiadania sie w ... interesie klubu a nie Twoim. Jesli nie starcza Ci odwagi, honiru badz zwyklej uczciwosci zeby to przyznac - trudno - nie zwyklem walczyc z wiatrakami, po prostu bede mial swiadomosc z kim mam przyjemnosc.

Kamil | 2009-03-19 01:13

Race na stadionach były, są i będą!!

Maxell87 | 2009-03-19 04:24

Football without ULTRAS is nothing !!!!!!!!!!!
Our tribunes Our RULES
To my nadajemy kolorytu szarym trybunom !!!!!!!

Stilo^07 | 2009-03-19 07:02

» http://www.youtube.com/watch?v=MXLsqzHUXF8

Czy takk zgranego dopingu nie moze byc zawsze? ;)

F1938 | 2009-03-19 07:08

a nie wpadles na to, ze jest zakaz uzywania pirotechniki na meczach. A przed meczem, chociazby przy wejsciu zawodnikow, jak to bylo w zeszlym roku na meczu z motorem?

Stilo^07 | 2009-03-19 07:15

nasz kochany krzysiu trela i czesc jego wywiadu...


Żałujesz, że przed startem sezonu nie zdołałeś przekonać trenera kielczan Włodzimierza Gąsiora do swojej osoby?

- Oczywiście. Pozostawiając kwestię, że jestem kielczaninem, to myślę, że wielu piłkarzy chciałoby grać na takim stadionie i dla takiej rzeszy kibiców. Miałem szansę, nie udało się i chyba już nigdy się nie uda. Koronie Kielce życzę jednak jak najlepiej. Mam nadzieję, że wrócą do Ekstraklasy jak najszybciej. „Żółto – czerwoni” kibice zasługują także na europejskie puchary – to w przyszłości powinno nastąpić.

Mario_stw | 2009-03-19 08:20

Kumar | 2009-03-19 09:37

Przed meczem z Motorem mozna bylo kupic race na mlynie i poszly wszystkie, na forum zapisanych 10 osob a pewnie znajda sie chetni nawet na te 50 ale niech bedzie mozliwosc kupienia ich w dniu meczu tuz przed rozpoczeciem - a nie poprzez forum, nie kazdy umie sie zarejstrowac itd.

Ramzes | 2009-03-19 10:09

chodzi o to ze im wiecej ludzi bedize zapisanych tym woeksza pewnosc ze race zejda bo ktos za nie musi wylozyc kase ta?!!

Mystery69 | 2009-03-19 10:58

UWAGA!!!! 3 mecz pomiędzy Stalą a Mosirem Krosno odbędzie się w piątek 27 marca. Natomiast czwarty ( mam nadzieję ostatni ) w sobotę 28 marca. Pzdr

Świrek | 2009-03-19 11:56

Siema , tu Sebastain Pawęzka co tam u was chuligani ;d

Ramzes | 2009-03-19 12:18

Witam bedzie organizowany wyjazd Gornik Leczna Resovia??

Bogus | 2009-03-19 12:41

Amator
widze ze ta ksywa to nie przypadek :)
nie odzywaj sie najlepiej chlopaki wiedza co robia !

Amator | 2009-03-19 17:22

Chcialbym aby wszyscy moi adwersarze mieli racje i race byly dozwolone ale kieruje sie Regulaminem PZPN a nie tym ze ktos sobie beknie tak albo nie. Proponowalbym o zwrocenie sie z prosba do klubu o mozliwosc odpalania rac - tak, zeby to sie odbylo legalnie. Prosze zapoznac sie z wklejonymi ponizej punktami:
Artykuł 25 – kontrola i ochrona stadionu
1. Organizator meczu musi zapewnic, e:
8
1.1. stadion jest strzeony przed wtargnieciem osób trzecich;
1.2 przed wpuszczeniem widzów przeprowadzona bedzie skuteczna kontrola, w celu
niewpuszczenia nieuprawnionych osób i niedopuszczenia do wniesienia zakazanych
przedmiotów i substancji.
Artykuł 27 – Informacja dla widzów
1. Organizator meczu musi zapewnic, e widzowie sa poinformowani przed meczem o
wszystkich zakazach i kontrolach obowiazujacych na stadionie.
2. Organizator meczu musi przypomniec widzom o zakazie wnoszenia zabronionych
przedmiotów i substancji, o koniecznosci sportowego i odpowiednio powsciagliwego
zachowania i o potencjalnych powanych konsekwencjach złamania tych reguł – włacznie z
moliwa dyskwalifikacja ich druyny w rozgrywkach.
Artykuł 32 – Kontrola i przeszukiwanie widzów
1. Widzowie beda kontrolowani wstepnie przez pracowników ochrony na wysokosci
zewnetrznego ogrodzenia jesli takie istnieje, badz przez zewnetrzny kordon stworzony przez
ochrone. Kontrola ta ma zapewnic, e jedynie posiadacze biletów dostana sie w strefe
kołowrotków oraz dokonac pierwszego przeszukania pod katem wnoszenia niedozwolonych
przedmiotów i substancji na stadion.
2. Ostatnia kontrola i przeszukanie musi byc przeprowadzona przez pracowników
ochrony eby zapewnic, e:
2.1. widzowie wchodza na odpowiednia czesc stadionu;
2.2. widzowie nie wnosza adnych przedmiotów, które mogłyby zostac uyte w aktach
przemocy, alkoholu oraz jakichkolwiek srodków pirotechnicznych zabronionych przez prawo
powszechne;
2.3 nie dopuszczono do wejscia znanych badz potencjalnych osób sprawiajacych kłopoty
a take osób bedacych pod wpływem alkoholu badz narkotyków.
3. Przeszukanie i kontrola widzów musi odbywac sie sprawnie, eby zapewnic, e dana
osoba nie jest przeszukiwana wiecej ni raz w jednym etapie oraz e przeszukiwania nie
powoduja opóznien i nie prowadza do wzrostu niepotrzebnego napiecia wsród kibiców.
4. Kady widz ma byc przeszukany przez pracowników ochrony tej samej płci co on
sam.

Damian_bajor | 2009-03-19 21:21

dajcie mu bana w koncu !!!

Ultras | 2009-03-20 15:47

Przypomnijmy zapominalskim o meczu, bo zostało nie wiele czasu, a więc robimy SZUUUM na gie gie, naszej klasie no i oczywiście we własnych szeregach.

Południa Panem Jest !

Mlody | 2009-03-21 11:19

OSIEDLE MŁODYNIE

STALÓWKA-KORONA SPOTYKAMY SIE POD SZKOŁA SLO O GODZINIE 13.40 BEZ SPÓZNIEN!!
KAZDY W BARWACH!! i Z POROMA ZŁOTYMI NA CELE KIBICOWSKIE!!PODAJ DALEJ!!MŁD!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2020-09-30, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 4

Dawid Bałdyga 57     
Filip Szifer 21, Michał Fidziukiewicz 36k, 41k, Volodymyr Khorolskyi 47.
Sędzia: Piotr Burak (Zamość).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 12 6-6-0 24
3 Avia Świdnik 11 7-1-3 22
4 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Stal Stalowa Wola 9 5-2-2 17
8 Podhale Nowy Targ 9 5-2-2 17
9 Siarka Tarnobrzeg 11 4-3-4 15
10 Chełmianka Chełm 11 4-3-4 15
11 Wisłoka Dębica 11 4-2-5 14
12 KSZO Ostrowiec Św 10 4-0-6 12
13 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
14 Stal Kraśnik 12 3-3-6 12
15 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
16 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
17 Podlasie Biała Podlaska 10 3-1-6 10
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 8 2-0-6 6
21 Hetman Zamość 11 0-2-9 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 180
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-30 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-10-14 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1836) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1117) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (607)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 19 430 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 130 261 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 6 129 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 22 318 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.03103