Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Korona na kolanach! Relacja z meczu.

Stal Stalowa Wola pokonała na własnym stadionie aspirującą do awansu Koronę Kielce aż 3:0. Świetnie w sobotnich zawodach zagrali nowo pozyskani piłkarze Stalówki, wśród których prym wiódł Konrad Cebula..

Stal Stalowa Wola w przerwie zimowej znacznie się wzmocniła. Jak bardzo, to pokazał to sobotni mecz, w którym gracze z Podkarpacia rozbili faworyta do awansu aż 3:0. Debiut w barwach Stali zaliczył między innymi Konrad Cebula, który swój pierwszy mecz w nowym klubie okrasił zdobyciem bardzo ładnego gola.


Początek pojedynku pomiędzy Stalą ze Stalowej Woli a Koroną Kielce nie zapowiadał tego, co się stanie później. Pierwsze minuty przebiegały dość spokojnie z lekką przewagą optyczną graczy z Kielc. Pierwsza okazja do zdobycia gola nadarzyła się w 7. minucie, ale dośrodkowanie Ediego było bardzo niedokładne. W odpowiedzi ładną, składną akcję przeprowadził duet nowych zawodników Stali: Grzegorz Kmiecik i Konrad Cebula, lecz ostatecznie piłkę przejęli piłkarze Korony. W 9. minucie z rzutu wolnego uderzał Krzysztof Trela, ale trafił w mur. Widać było, że Stalowcy złapali wiatr w żagle, bo już chwilę później golkipera gości sprawdził Kamil Karcz. W pierwszym kwadransie gry mieliśmy jeszcze tylko jedną, godną odnotowania sytuację. W 15. minucie aktywny na lewej flance Paweł Sobolewski dośrodkował w pole karne, gdzie z piłką minął się Tomasz Wietecha, ale nikt z jego partnerów nie zamknął akcji. Chwile później strzał Ediego został zablokowany przez defensorów gości, którzy zagrali w tych zawodach kapitalnie. - Podziwiam moich obrońców. Byli zawsze tam, gdzie uderzali zawodnicy Korony i blokowali strzały, bądź przejmowali futbolówkę. Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony ich postawą - stwierdził na konferencji prasowej szkoleniowiec Stalówki, Władysław Łach.

Potem nastąpił ponowny przestój w grze obu zespołów. Widać było, że Korona nie gra tego, co pokazywała w potyczce z Widzewem. Za ten stan rzeczy winę ponosi trener kielczan. - Przyznaję, że popełniłem błędy taktyczne, źle ustawiłem drużynę. To jest dla nas blamaż. Nie zostawiliśmy tyle zdrowia, co podczas ostatniego meczu. Chciałbym żeby to był ostatni taki pojedynek w naszym wykonaniu - powiedział Włodzimierz Gąsior, szkoleniowiec Korony. W 23. minucie ponownie Edi strzelał z rzutu wolnego, lecz na posterunku był Wietecha. Pięć minut później licznie zgromadzeni kibice oszaleli z radości. Akcję marzenie przeprowadził Cebula, który minął kilku rywali, zagrał w pole karne, gdzie był Kamil Karcz, który głową skierował piłkę do siatki. - Wydaje mi się, że tak bramka ustawiła całe spotkanie - stwierdził bohater sobotniej konfrontacji, Konrad Cebula. Korona starała się zdobyć gola, ale w tych zawodach brakowało jej argumentów. - Popełniliśmy zbyt dużo błędów. Mam do siebie największy żal - stwierdził Radosław Cierzniak.

Druga odsłona pojedynku w Stalowej Woli rozpoczęła się od… awarii zegara. To chyba podziałało mobilizująco na gospodarzy. W 53. minucie Cierzniak po raz drugi musiał wyjmować piłkę z siatki. Na 40 metrze od bramki Korony piłkę dostał Krystian Lebioda, który popędził na bramkę gości i będąc sam na sam z bramkarzem żółto-czerwonych wpakował piłkę do bramki. Kielczanie otworzyli się i chwilę później, gdyby mniej egoistycznie zagrał Grzegorz Kmiecik mogło być 3:0. Jednak co się odwlecze to nie uciecze. W 55. minucie Konrad Cebula dostał piłkę na linii pola karnego i przelobował golkipera Korony. Publiczność oszalała. Od tego momentu placem gry zawładnęli goście. - Po trzecim golu Stal się cofnęła i nam się zaczęło dużo lepiej grać - powiedział bramkarz Korony.

Korona próbował za wszelką cenę zdobyć kontaktowego gola, ale jej akcje kończyły się na dobrze spisującej się defensywie zielono-czarnych. Gospodarze co jakiś czas groźnie kontrowali. W 70. minucie bardzo groźnie było pod bramką Stali. W tej części gry na uwagę zasługuje postawa Jacka Kiełba, który co chwilę nękał Stalowców. Do końca zawodów obraz gry nie uległ już zmianie. Akcje Korony przypominały bicie głową w mur, stalowy mur. Ostatecznie Stal Stalowa Wola pokonała niespodziewanie Koronę Kielce aż 3:0. - Wstydzę się jako trener, za to co zaprezentowaliśmy w tym meczu. Gratuluję Stali wygranej. Liczę, że jeśli w każdym spotkaniu Stalowa Wola będzie tak grać, to utrzymanie mają pewne - zakończył trener kielczan.

Stal Stalowa Wola - Korona Kielce 3:0 (1:0)
1:0 - Karcz 28'
2:0 - Lebioda 53'
3:0 - Cebula 55'

Składy:

Stal Stalowa Wola:
Wietecha - Wieprzęć, Treściński, Maciorowski, Lebioda, Karcz (89' Paknys), Uwakwe, Szwajdych, Trela, Cebula (80' Salami), Kmiecik (68' Wasilewski).

Korona Kielce: Cierzniak - Bednarek, Nawotczyński, Markiewicz, Szyndrowski (46' Kuzera), Zganiacz (65' Popławski), Edi, Sobolewski, Kiełb, Gawęcki, Konon (46' Cichos).

Żółte kartki: Karcz, Cebula, Wasilewski (Stal) oraz Szyndrowski, Zganiacz (Korona).

Sędzia: Erwin Paterek (Lublin).

Widzów:
5000 (w tym gości około 550).

Najlepszy piłkarz Stali: Konrad Cebula.
Najlepszy piłkarz Korony: Paweł Sobolewski.

Piłkarz meczu: Konrad Cebula.

 

Źrodło: sportowefakty.pl

Komentarze (20)

Js 04 | 2009-03-22 08:44

Ma ktoś może jakieś zdjęcia jak dymiła Korona ?

Kriss | 2009-03-22 09:21

heheh na stronie korony piszą że akcja z ogrodzeniem na plus buhahha buhahhah chyba nawyki od poloni wawa przejmuja

Samo | 2009-03-22 09:22

troche niezgrany byl wczorajszy doping
na koncu mlynu nie slychac megafonu, najlepiej by bylo gdyby bylo naglosnienie

Zuch | 2009-03-22 09:59

Mecz super. Doping nieco gorszy. Ważne, ze sa 3 punkty. Cebula i Szwajdych- dwóch profesorów. Ugrac jeszcze cos w Lubinie i bedzie dobrze. Zachowanie kibiców z Kielc pod koniec spotkania- buractwo.

Bogus | 2009-03-22 10:19

» http://www.youtube.com/watch?v=2CKku4lvNaU

patrzcie jak to sie spiewa !
a nie cos belkoczecie.

Mystery69 | 2009-03-22 10:23

Wielki szacunek za wczorajszy mecz szczególnie należą się Tomkowi Wietesze, Jackowi Maciorowskiemu, Krystkowi Lebiodzie oraz dla Uwakwe, który miał kilka niezłych odbiorów i walczył jak za dobrych czasów. Ale to co grał Kmiecik to dla mnie jakieś nieporozumienie. Potyka się o własne nogi, podaję do przeciwnika. Tak jak pisałem przed ligą słaby to piłkarzyk. No ale na zmianę może być. Juz lepiej Abel niech gra od początku. Jeśli chodzi o Trelę to nie będę się wypowiadał. Bo to szkoda nerwów. Jeżeli fajnie zgrają się ze sobą Karcz, SZwajdych i Cebulka to może być niezle. Tak obiektywnie patrząc panowie dobrze, że Stalówka wygrała to 3-0, bo tak z gry tzn biorąc pod uwagę technikę czy wybieganie to Korona prezentowała się lepiej. Ale ich błędy w obronie i fatalna taktyka Gąsiora zadecydowały o ich porażce. Grunt, że 3 pkt są. Teraz bardzo bardzo ciężki mecz na Dolnym Śląsku, na bardzo ładnym stadionie.

Ramzes | 2009-03-22 11:05

Js04! co korona robila?dymila??
takiej pozerskiej pokazowki dawno nie widzialem.
Pozostaje jeszcze sprawa naszego dopingu,moim zdaniem zero dyscypliny na mlynie.Jak ktos nie daje z siebie wszystkiego i nie spiewa to kop w dupe i wypad na inny sektor!!bez gadania, dyscyplina musi byc! Wydaje mi sie tez ze prowadzacy powinien byc jeden ewentualnie dwoch.Musi zapanowac porzadek,nie jest zle ale jest troche chaotycznie.

Wyjazd | 2009-03-22 11:30

Dobra panowie, skończmy dyskusje na temat korony, bo to nie ma sensu. Teraz skupmy się na piątkowym daaalekim wyjeździe do Lubina na Zagłębie. Termin, że tak powiem jest jaki jest no i trudno. Kto będzie miał pojechać na wyjazd to pojedzie w każdym dniu tygodnia. Myślę, że nie trzeba specjalnie zachęcać, bo każdy się orientuje w temacie... Dobry przeciwnik zarówno piłkarsko jak i kibicowsko... Nowoczesny stadion, więc co tu dużo gadać. Kołować hajs i jedziemy ! Szczegółowe informacje i zapisy powinny pojawić się dziś wieczorem albo jutro do południa.

Do zobaczenia...

Bajbus | 2009-03-22 11:31

O tak zgadzam sie z RAmzesem
było chaotycznie .. i to strasznie .. a tak pozatym to po co niektore osoby przychodza .. na młyn jak tylko stoja ną oprci o barierke ? np. dziewczyny .. przychodza tylko pooglądach chłopaków
(niektore) albo chłopaki zeby sie popisac
ale szacunek dla dziewczyn z Prb i Młd one potrafią kibicowac
Stalowka!!

Stilo^07 | 2009-03-22 11:33

bez naglosnienia porzadnego i bogatszego spiewnika sie nie obejdzie... Jak taki widzew do nas za miesiac przyjedzie to wstyd z takim dopingiem!

Nowe piosenki + naglosnienie i bedzie git!

a teraz lubin!

Stilo^07 | 2009-03-22 11:36

sa jakies filmiki krecone z murawy albo z dachu?

Nomadczyk | 2009-03-22 11:37

Czas najwyzszy pomysleć o spotkaniu z OCB.Mam nadzieje ze wiekszośc z Was poważnie potraktuje ten wyjazd.Do zobaczenia w piątek.Pozdro

Stilo^07 | 2009-03-22 11:41

» http://www.youtube.com/watch?v=O2rg5hD1LCY
4:20

tak sie to spiewa! A nie jakby sie komus spieszylo!

Golda | 2009-03-22 12:06

Doping był słaby, bo na młynie było wielu przypadkowych gostków. Sam widziałem, jak jeden z działaczy nie mógł sobie poradzić z grupką małolatów, którzy weszli za darmochę przez boczną bramę, którą ktoś nieopatrznie otworzyl a nikt jej potem nie pilnowal. Nie dziwmy się później, że wychodzi jak wychodzi

Maciekzks | 2009-03-22 12:20

Doping nie był słaby, doping niestety był fatalny. Po pierwsze pod względem zgrania i równości, głośności. A po drugie pod względem repertuaru przyśpiewek. Niestety wyglądało to jakby były 3 młyny, może raz, dwa coś fajnie wyszłom, a poza tym tragedia ..

Golda | 2009-03-22 13:33

Racja, ja też miałęm wrażenie, że wjednym młynie są trzy młyny.

Bulwa94 | 2009-03-22 21:13

Ehhh mecz był świetny :D
Wygraliśmy w świetny sposób ;]
Pozdro dla kibiców Stalówki (Bo kogo by innego) XD

Ljazks | 2009-03-23 15:35

DO CHŁOPAKA CO MU SKROILI SZAL JAKIES CIOTY NA NASZYCH BLACHACH (LJA) W STALOWEJ PRZED MECZEM, JAK TO CZYTASZ TO JUŻ KOLES JEST ZNALEZIONY ,W ODPOWIEDNIM CZASIE ZOSTANIE WYMIERZONA KARA , (tylko on był od nas reszta to kur.. z Kielc)

Cristo82 | 2009-03-25 14:01

» » http://www.youtube.com/watch?v=y29L97YdHoI
A do tego proponuje text:
Staaal Zks! Do przodu do przodu Stalowka dzis wygra meeecz!
Gdy gra Staloweczka, kibice sa razem z niaaa!
Dzis do zwyciestwa zostal juz tylko kroook!
J***c Korone Stal Mielec i Mootooor!
Kibice Stalowki najlepsi na swiecie saaa!!!

Niech ktos kto za to u was odpowiada pomysli o tym. Wg mnie jak ulal pasuje do tego co na poczatku filmu jest. Bylby efekt extra przy sporej liczbie kibicow i napewno nikt w Polsce nie ma tekstu do tej melodii. Pozdro 37-450!!! Napiszcie co myslicie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 327 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 739 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 169 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 993 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03358