Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na Zagłębie Lubin w najbliższy piątek. Zapisy już działają!

Wyjazd na Zagłębie Lubin w najbliższy piątek. Zapisy już działają!

Przypomnamy, że mecz Zagłębie Lubin - Stal Stalowa Wola został przełożony na piątek 2009-03-27 na godzinę 19:46 gdyż w sobotę gra nasza reprezentacja z Irlandią Płn.

 

Działaja już zapisy na wyjazd pod adresem http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ - oraz w sklepie sportowym Maraton. Pamiętaj żeby nie czekać na ostatnią chwilę - zapisz się już teraz. Zapisy najprawdopodobniej będą trwały tylko do środy.


Więcej informacji o wyjeździe i jego koszty wkrótce.

 

Komentarze (49)

Fanatyk | 2009-03-22 12:30

Taka jest prawdą ze ludziom jeżdżącym na wyjazdy zależy naprawdę na dopingowaniu, na wyjazdach to co innego każdy chce dać z siebie wszystko a nie w Stalowej młyn 1000 osób a słychać słabiutko.

JAK MASZ ZAMIAR NIE ŚPIEWAĆ TO NAWET NIE PRZYCHODZ NA MŁYN !

Stalker1337 | 2009-03-22 15:37

Myśle ze nie beda mi robic problemu z wejsciem nawet jak nie mam dowodu? Nie jestem pelnoletni ani nie mam zadnego dowodu tozsamosci, na wczesniejszych wyjazdach wchodzilem na paszport ale teraz przeszukalem cale mieszkanie i nie moge go znalezc. Ale mysle ze jak bede na liscie to raczej nie zostawia mnie pod brama? Co o tym myslicie?

Norbi | 2009-03-22 16:02

A co do wyjazdu na motor! to beda ponowne zapisy??

19seed38 | 2009-03-22 16:38

a wyjazd mniej wiecej o ktorej by byl??

Malyalebyk | 2009-03-22 17:02

a Tu walka na okrzyki kto glosniej :d » http://www.youtube.com/watch?v=yRvJ7tAhdI0

Stilo^07 | 2009-03-22 17:09

moze by zrobic konkurs zeby wymyslic jakas przyspiewke ktorej nie spiewaja inne polskie kluby?
W nagrode za najlepsze koszulke dac albo cos Stalowki.

Szajba | 2009-03-22 17:26

Kiedy beda dodane fotki na strone ;>

Admin | 2009-03-22 18:11

#################### ###

W galerii sa juz fotki z tego meczu.

Demon87 | 2009-03-22 19:47

porażka koszykarzy 74-73

Bartekstw | 2009-03-22 19:56

ma ktos info dlaczego podczas wczorajszego meczu nasi pilkarze na koszulkach mieli zaklejona reklame Wodexu??? czyzby Wodex zrezygnowal??? Pozdro:)

On98 | 2009-03-22 20:11

Na Wyjazdy się jezdzi poto aby dopingowac swoją stalówka

WSZYSCY JADĄ

Stalowkaprblans | 2009-03-22 20:21

Tak Vodex juz nie bedzie sponsorem Stalowki pisało kiedys juz

Szajba | 2009-03-22 20:39

Nie napis vodex nie był zaklejony popatrzcie na foto
Tylko zamiast browar janów ... jest napis podkarpacie :D

Bartekstw | 2009-03-22 20:45

no fakt masz racje :) kumpel na meczu wprowadzil mnie w blad hehehe :D rzeczywiscie w takim razie co z Browarem Janow?? hehehehe :D Pozdro:)

Adm.t. | 2009-03-22 20:48

Bartekstw - piłkarze mieli logo na koszulkach.

Sisieq | 2009-03-22 20:52

Z tego co mi się obiło o uszy to Browar Janów jest tym jednym sponsorem, który się chyba wycofał ze sponsorowania piłkarzy.

Malibu_bzc | 2009-03-22 21:09

Omistw | 2009-03-22 21:18

» http://www.youtube.com/watch?v=O2rg5hD1LCY

Fajnie wyglada to co jest 2:20 :) fajny efekt jest.

Bogus | 2009-03-22 21:43

Ja proponuje zeby spiewac to ;)
zmienic tylko na "HEJ STALOWECZKA" i ognien 90 minut :)
fajnie by to wyszlo jeszcze jak bysmy sklakali rowno.




» http://www.youtube.com/watch?v=5A-pwQpeU6c

Marinero | 2009-03-22 21:52

mecz z zagłębiem lubin 27.03.09 o godzinie 19.00!!!! a nie jak błędnie podano 19.46

Stalker1337 | 2009-03-22 21:53

lub "hej hej Stalówka"
brakuje nam wlsanie takiej przyspiewki ktora mozna by bylo ciagnac przez dlugie minuty. Stalowka gol cos slabo idzie ostatnimi czasy.

Alleluja | 2009-03-22 22:05

powie mi ktos jak mozna sie zarejestrowac na 90 minut ? bo teraz jak sie chce wejsc w ta stronke to kaze wpisac haslo i login

Krakus | 2009-03-22 22:21

koszykarze niestety dzis jednym w plecy- sedziowanie skandaliczne!
A jeszcze wracajac do korony, to ta pokazowke robilo paru lichych chlopakow z mielca pewnie. Wiekszosc korony siedziala spokojnie i dopingowala. a te 20, 30 osob pokazali klase, nie ma co. Znow smiech na cala Polske jak polonia wawa...
Mam pytanie odnosnie meczu w lubinie, trasa podrozy nie bedzie wiodla przez Krakow, prawda?

Stachu | 2009-03-22 22:29

Właśnie niech ktoś wytłumaczy, jak wie, co się stało z 90minut. Mnie też wyskoczyło, to żeby się logować. Czy coś.

19seed38 | 2009-03-22 22:36

na 90 minut pl jest zje-bany portal narazie ! trzeba poczekac pare dni!

a dzisiaj w lidze okregowej na meczu Turbia-Gorzyce (2:2)
pojawila sie \"konkretna\" grupa kibicow z gorzyc (ok 25 glow)
i pod koniec meczu zabrali dzieciom kilka szalikow z herbem turbi
heh maja sie czym pochwalic na poczatek sezonu zabierajac dzieciakom szaliki!

Stalker1337 | 2009-03-22 22:42

Krakus :
Pewien nie jestem lecz wydaje mi się ze raczej poprzez Kielce, Częstochowę, Opole i Wrocław

Tomasz | 2009-03-23 00:09

Dziaslo21 | 2009-03-23 05:40

a dla mnie to wyglada tak wymyslacie coby tu nowego spiewac jak wam sie niechce spiewac tego co mamy w repertuarze zreszta pewnie jest duzo takich osob ktore znaja tylko HEJ STAL albo POLUDNIA PANEM JEST wiec najpierw niech sie wszyscy naucza wszystkiego ze spiewnika a pozniej zacznijcie wprowadzac nowosci!!!! tyle osob w mlynie a spiewa tylko polowa a co robi reszta??? Przydalaby sie tutaj selekcja i na sektor powinni wchodzic tylko ci co chca kibicowac a nie palic szlugi i gadac, pogadac zawsze mozna po meczu!! Rowniez duzo przypadkowych osob znajduje sie na sektorze dlatego ze jest tanszy bilet, na krzeselka i mlyn powinna byc jedna cena!!! bez odbioru

Młoda wiara | 2009-03-23 07:50

0:35 -> to jest nasza piosenka najlepsza ktora mozna ciagnac i kazdy ja zna i korba po co nam inne!

Stalówka Gol!

Johny | 2009-03-23 09:42

Ochłonąłem.....ale mam pewne refleksje odnośnie meczu...
Wynik i gra - jak na rywala i murawę ( nasiąkniętą i nierówną) bardzo dobra. Jakby nie oceniiać gry poszczególnych zawodników, to nowi są kilka razy lepsi od tych co odeszli. Myslę, że nawet Tadek Krawiec może mieć problem z grą w pierwszej jedenastce. Teraz po prostu prezentuje inny styl gry. Nie ma teraz czasu na kółeczka i spowalnianie akcji. No, ale Tadziu pozdrawiam!
Co do dopingu, to niestety ale jesteśmy monotonni... Nasze przyśpiewki są krótkie i nierówno wykonywane. Scyzory sprawiały wrażenie jakby ćwiczyli śpiew całą przerwę zimową. Chyba najwyższy czas coś zrobić. Już nawet nie chodzi o zaangażowanie coniektórych na stadionie, ale o "repertuar". Chociaż koło mnie stał gościu, co bardziej go jarało robienie fotek i wysyłanie sms, niż śpiewanie....
Teraz była Korona.... A za 2 tygodnie mamy Flotę. I wtedy się okaże, kto jest kibicem Stalówki, a kto chodzi się lansować jak przyjeżdża konkretna ekipa. Wtedy młyn powinien być porównywalny do tego z soboty. Dla nas każdy mecz powinien być świętem i obowiązkiem, a nie modą sezonową.
Pozdrawiam

Malibu_bzc | 2009-03-23 09:46

Swiezak | 2009-03-23 12:03

mecz dobry pod względem gry kopaczy, ale zostaje niedosyt kibicowaniem. Wiele
osób na młynie stało dla szpanu.. nierówny doping... jeśli byśmy mieli doping tak równy jak korona i każdy by darł z całego gardła to korony by nie było słychać. Trzeba powiedzieć otwarcie, doping korony równy i lepszy od naszego mimo mniejszej liczby .

Stalowiak1938 | 2009-03-23 12:18

moim zdaniem przed następnym meczem u siebie (jest to chyba Flota) zrobiłbym na stadionie zbiorke i trening dopingu!!! na taj zbiórce moznaby rozdac jakies kupony czy cos w tym stylu ze osoby które były na tym treningu moga wejsc na młyn. uwazam ze trzeba zacząc robic selekcje bo skoro niektórym nie chce sie spiewac to niech zapłacą sobie 2zł więcej albo 5 i idą na inny sektor. a wogóle uwazam ze przed meczem z Widzewem, GKS Katowice czy Jastrzębie taka selekcja i trening dopingupowinien byc zrobiony!! przeciez jak przyjedzie Widzew to z tym co myprezentujemy to mozemy sie za przeproszeniem schowac!!! mozecie krytykowac mój pomysł ale w kilku klubach sie to sprawdziło. i np Kielce tez miały selekcje na wyjazda widzew do kielc równiez!! Uwazam ze trzeba robic zbiórki i trenowac doping przed waznymi meczami aby było wszystko równo a priorytet to załatwienie nagłosnienia bo z taka jedną szczekaczka nie ogarnie sie tylu ludzi. sorki ze sie tak rozpisałem ale to moje zdanie

pozdrawiam i do następnego meczu!!! STALÓWKA!!!

Malibu_bzc | 2009-03-23 13:03

Bogus | 2009-03-23 13:56

Ja proponuje zeby spiewac to ;)
zmienic tylko na "HEJ STALOWECZKA" i ognien 90 minut :)
fajnie by to wyszlo jeszcze jak bysmy sklakali rowno.




» » http://www.youtube.com/watch?v=5A-pwQpeU6c


na mlyn przychodzimy spiewac a nie stac jak jakis zawias ;/

Ultrastal | 2009-03-23 14:13

Taaa a później będziemy w TBG grać bo stadion się zawali...
A na poważnie to pierw trzeba zacząć w ogóle śpiewać a nie mruczeć. Panowie nie ma się co oszukiwać : Widzew nas zmiecie dopingiem jak tak dalej będzie.

Fanatyk | 2009-03-23 14:15

Takie przyśpiewki fajna sprawa ale co z tego jak połowa sektora nie śpiewa? Dobra teraz to motajcie kasę na wyjazd do Lubina, bardzo ciekawy wyjazd ;) stadion nowy ;)

Xoxoxo | 2009-03-23 15:09

ja np nie rozumiem po co te akcje wszyscy na mecz itd potem przychodzi takie jeden z drugim i nie spiewają tylko patrzą sie jeden na drugiego i jest nas 2 razy weicej a śpiew dwa razy cieszej ;/ A i na meczu z korona widac było różnice klas w dopingu.. Popatrzcie na ich przyśpiewki a na nasze ;/ Trzeba cos z tym zrobic a propozycja kolegi 4 komentarze wyżej z tą nową przyśpiewką bardzo dobra ! ale wszyscy muszą śpiewac

Fan! | 2009-03-23 15:09

Niech ktoś ogarnie i napisze na temat wyjazdu. Godzina zbiórki itd. Bo jest to ważne i nie wiem czy się wyrobię. A nie chcę się zapisać i nie pojechać. Pozdro

Suawek | 2009-03-23 15:21

A czy ktoś z Krakowa wybiera się do Lubina samochodem?

Stalzks | 2009-03-23 18:16

mecz z lubinem jest o 19 prosze o zmiane na stronie

Bad boy | 2009-03-23 21:16

Cristo82 | 2009-03-25 14:01

» » http://www.youtube.com/watch?v=y29L97YdHoI
A do tego proponuje text:
Staaal Zks! Do przodu do przodu Stalowka dzis wygra meeecz!
Gdy gra Staloweczka, kibice sa razem z niaaa!
Dzis do zwyciestwa zostal juz tylko kroook!
J***c Korone Stal Mielec i Mootooor!
Kibice Stalowki najlepsi na swiecie saaa!!!

Niech ktos kto za to u was odpowiada pomysli o tym. Wg mnie jak ulal pasuje do tego co na poczatku filmu jest. Bylby efekt extra przy sporej liczbie kibicow i napewno nikt w Polsce nie ma tekstu do tej melodii. Pozdro 37-450!!! Napiszcie co myslicie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 41 898 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 26 211 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 294 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 32 676 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04604