Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bartkowiak, Krawiec i Piszczek wracają do gry.

Bartkowiak, Krawiec i Piszczek wracają do gry.

Dobre wieści z obozu pierwszoligowego zespołu piłkarzy Stali Stalowa Wola. Do składu na piątkowy mecz z Zagłębiem w Lubinie wraca po kontuzji defensywny pomocnik Adrian Bartkowiak.

Podstawowy gracz "Stalówki” w rundzie jesiennej leczył ciężki uraz, nie zagrał na inaugurację wiosny z Koroną Kielce, ale już wrócił do treningów i pracuje na pełnych obrotach. Na mecz z Zagłębiem wracają także po pauzie za kartki Tadeusz Krawiec i Bartłomiej Piszczek. Trener Władysław Łach nie będzie miał jeszcze do dyspozycji z powodu kontuzji Jonasza Jeżewskiego, wielką stratą dla stalowowolskiej drużyny będzie też brak w Lubinie Konrada Cebuli, który musi pauzować za kartki. Nasz zespół na mecz z Zagłębiem wyjeżdża już w czwartek.

"Stalowcy” wiosną grają z logo Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie na koszulkach, bo marszałek Podkarpacia Zygmunt Cholewiński obiecał drużynie specjalną premię, jeżeli zespół utrzyma się w pierwszej lidze.

Komentarze (47)

Wie-300 | 2009-03-26 07:44

to już wiadomo skąd to logo "podkarpackie". a swoją drogą urzędnikom w województwie bardziej zależy na piłce w stalowej niż naszym we własnym mieście

Zuch | 2009-03-26 07:45

Bardzo dobre wieści. Wywieźć jakieś punkty z Lubina-bezcenne.

Lubelak | 2009-03-26 08:59

taka ciekawostka nie związana z meczem:


Skomplikowana sytuacja panuje na stadionie Motoru. Wczoraj rano płyta boiska przy Al. Zygmuntowskich była pokryta grubą, 20-centymetrową warstwą śniegu. – Trudno mi powiedzieć, kiedy weźmiemy się za odśnieżanie, na zewnątrz cały czas sypie. Gdy przestanie, będziemy mądrzejsi – mówił wczesnym rankiem Marek Sadowski, wiceprezes klubu. – Tak czy inaczej, samo się to nie roztopi, a jak roztopi, to będzie breja. Do tego dopuścić nie możemy. Musimy jak najszybciej zgarnąć śnieg, a potem mam nadzieję, że słońce załatwi resztę – dodał Sadowski.

Wczesnym popołudniem w klubie byli już bogatsi o wspomnianą przez wiceprezesa wiedzę. Przestało padać i opracowano szybki plan działania. – W ramach jutrzejszego porannego treningu zawodnicy wezmą prawdopodobnie łopaty w garść i rozpoczną odgarnianie śniegu – zapowiedział Mirosław Kosowski, drugi trener Motoru.

Ultrastal | 2009-03-26 09:11

I dlatego uważam, że jak już coś u nas na stadione beda robic to pierwszą sprawą jest murawa. Trybuna od Hutniczej ma byc w tym miejscu gdzie jest teraz, nie mają zamiaru jej przesuwac dlatego możliwe sa prace na płycie boiska.
Niestety kosmici, od których zależą prace na stadionie myślą inaczej. Najpierw przebudować stadion a dopiero później ewentualnie zabrać się za oświetlenie i samo boisko. Żebysmy się nie obudzili z ręką w nocniku gdy lesne dziadki z Miodowej zmieną wymagania co do gry w 1 lidze.

Ultrastal | 2009-03-26 09:12

A co do meczu to szkoda tych kartek Cebuli. On ładnie ciąnął gre. Pocieszmy się faktem, że wykasował sobie już konto kartkowe.

Bajor | 2009-03-26 11:04

Tszy bramki stszelom w tym dwie nasi :)))

Mystery69 | 2009-03-26 11:06

Co do meczu panowie to raczej trudno się łudzić. 3 punkty niestety zostaną na Dolnym Śląsku. Zagłębie to najlepsza drużyna tej ligi bez dwóch zdań. PO ostatniej porażce na własne życzenie z Widzewem, Lubinianie będą chcieli szybko odbić sobie te punkty. Moim zdaniem padnie wynik 2:0.
A co do meczów w kosza. to Zarząd podejmuje ''świetne'' decyzje ustalając ceny biletów po 10 zł. dla wszystkich. Naprawdę straszny inteligent tam pracuje. Niech się spodziewa pełnej hali...

Adm.t. | 2009-03-26 11:21

Mystery69 - jeśli masz takie podejście do meczu to gratuluję. Lepiej siedź w domu, bo lepiej od razu skazywać SWOJĄ drużynę na porażkę.. W każdym spotkaniu walczy się o zwycięstwo i mam nadzieję, że piłkarze sprawią kolejną niespodziankę i wygrają po raz drugi w tym sezonie z Zagłębiem, tym razem na ich stadionie...

Kamil | 2009-03-26 11:30

Ja uważam, że można tam liczyć na remis. Już nie przesadzaj kolego, że Zagłębie to taki nie wiadomo jaki mocarz. Można ich ograć spokojnie.

Mystery69 | 2009-03-26 11:36

Ok zobaczymy w piątek po meczu. Pzdr

Johny | 2009-03-26 12:40

To nie jest ekstraklasa w Niemczech, czy Anglii, a Zagłębie to nie Bayern, czy Manchester.... Każdy może wygrać z każdym!!! Gdyby wiara w sukces miałaby być w piłkarzach taka jak kolegi powyżej, to lepiej w ogóle nie turlać się przez pół Polski! Na tym polega wiara w sukces.

Stachu | 2009-03-26 14:16

Ja uzważam, że stać nas na remis i bardzo bym się cieszył z tego wyniku raczej. Ty Mystery już nie płacz, że bilety po 10 zł. To nie jest straszna kwota. A może mieli ustalić bilety po 5 zeta tak jak w ciemnogrodzie?

Koko | 2009-03-26 14:44

Jutro będzie wielki dzień w Stalowowolskim sporcie wygrana koszykarzy i piłkarzy ale ci co nie pojadą do Lubina to o 18:00 wszyscy na hale i robimy doping musimy zagłuszyć Krosno ale część z naszych co jedzie do Lubina będzie dopingować piłkarzy tak więc do jutra :)Ave Stalówka

Bajor | 2009-03-26 15:21

nierozumiem czegos tu albo sie jest kibolem pilkarzy albo koszkaszy

Volzerex | 2009-03-26 15:24

Siemka, oczywiście jadę na Zagłębie jutro ale mam pytanie, potrzebowałbym kontaktu z osobą która to organizuje jakąś ogarniętą, bo mam sprawę taką pewną że parę osób chciałoby się dołączyć w trasie ;) Prosiłbym o kontakt GG:305820. Pozdrawiam albo Priv ;)

Marlo | 2009-03-26 15:27

Co Ty pieprzysz,w większości każdy jest kibicem Stalowki,nie ma żadnych podziałów,tylko idioci tak myslą.Jutro jade do Lubina zdzierać gardło dla Naszych chłopaków,a w sobotę na halę wspomóc koszykarzy w meczu z Krosnem.W 80% fanatyków kibicuje obu sekcjom i daj sobie juz spokój z taką gaadką.

Fanatyk | 2009-03-26 15:36

Jest ktoś kto wyjeżdża później ze STW na mecz do Lubina a ma miejsca w samochodzie ? jak coś proszę o namiary i ile miejsc ;)

Fan16 | 2009-03-26 15:55

Bajor jestes kolejny dla ciebie druzyna pilkazy jest inna od koszykarzy ale przeciez obydwie to stalowka jak kibicuje sie pilkarzom to i koszykarzom a oni graja o ekstraklase

Stachu | 2009-03-26 16:10

To ten kolś co nas przekręsił w Janikowie: » http://www2.90minut.pl/news/88/news880180.html

Esende | 2009-03-26 16:47

nie koniecznie nie każdy lubi kosza np. ja czy on

Stalker1337 | 2009-03-26 17:20

No to bez Cebuli bedzie ciezko ale mam nadzieje ze nie mam racji :))
JEDZIEMY!!!!!

Smakosz | 2009-03-26 17:47

k..wa godzina wyjazdu jest o 8.00 czy o 7.30 bo na forum pisza ze o 7.30

Marlo | 2009-03-26 17:47

To to super ilość Nas się szykuje do Lubina,choć mogło by byc jeszcze lepiej.Kto nie jedzie ten z policji,hej.Niech żałują!

Piotrek1938 | 2009-03-26 18:41

chiałbym kupic jakis gadzet STALÓWKI jeslki ktos moze to niech da znac na gg3044494 chodzi mi o bluzy kurtki itp.

Ssw1938 | 2009-03-26 18:55

» http://www.promovista.pl/catalog/
mozesz sobie ogladnac

Bartekstw | 2009-03-26 19:16

» http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....


smieszne to wszystko w tym Lublinie:D przed meczem z nami lezal tam snieg i musieli odwolac mecz, teraz sytuacja podobna, ale za wszelka cene odbedzie sie mecz z Jastrzebiem hehehe:D chyba kibice Jastrzebia sie nie wybieraja :D

AVE STALOWKA!

Zks_fan | 2009-03-26 20:25

W tym lublinie to banda kretynów i nic więcej. Zamiast wyłożyć boisko jakąś folia co by murawa nie zamokła całkowicie to na dzień przed meczem myślą, że odgarną będzie cacy.

Bajor | 2009-03-26 20:43

lepiej zeby namioty rozlozyli takie co u nas ruskie i polaki rozkaldaja co sobote na hali

boze co za ludzie

Marlo | 2009-03-26 22:03

Dobra Panowie,zakręcamy juz flaszki i kładziemy sie spać,bo wczesnie rano trzeba wstać i jechac na wyjazd,dopingowac Nasza Staloweczkę.Nier pic już,bo rano zaspicie,a wiem,ze super liczba się szykuje.Pokażemy jutro,co to Stalówka,co to ZKS!

Liber | 2009-03-26 22:06

CO OZNACZAŁ TRANSPARENT ( TRZYMAJCIE SIĘ MACIEK I JAJO ) ILE GŁÓW JEDZIE NA ZAGŁĘBIE ?

Marlo | 2009-03-26 22:08

Tego tutaj się nie dowiesz,przyjdż na zbiorkę ,będziesz wiedział.Zanim dojedziemy na miejsce,to już na wszystkich ogólnopolskich stronach się ponapinacie.

Stalker1337 | 2009-03-26 22:10

No dokladnie, powoli kladziemy sie spac. Do zobaczenia jutro na zbiorce!!

STALOWKA THE FIRM

Kacper0 | 2009-03-26 22:23

niestety jestem w krk, ale trzymam kciuki za STALÓWECZKE! Jedzie ktoś z LJA na mecz?????????? ;>

Bilo72 | 2009-03-26 22:42

Witam wszystkich.Pamietam jak 12 marca 1988 Stalowka przegrala 1-0 w Lubinie.Byl to pierwszy mecz rundy wiosennej podczas debiutu naszego klubu w 1 lidze.Wybralismy sie na ten wyjazd pociagiem ze Stalowej Woli do Wroclawia,potem przesiadka do Legnicy i jeszcze jedna w Legnicy do Lubina. Bylo nas okolo 15 osob o ile dobrze pamietam.Pozdro dla starej wiary.

P!otrek | 2009-03-26 23:43

do Kacper.


Co z tego, że jesteś w Krakowie ? odezwij się jeśli zdążysz do mnie na forum.

Kacper0 | 2009-03-27 00:45

jak jest opcja to ja z checią pojade

P!otrek | 2009-03-27 06:27

No to jedziemy ;)

Stalowowolanin | 2009-03-27 06:47

kto z roznych przyczyn nie moze jechac na mecz do Lubina to niech przyjdzie dzis na kosza godz 18 trzeba wesprzec chlopakow glosnym dopingiem

Koko | 2009-03-27 07:33

Do Stalowolanin już się nie moge doczekać godz 18:00 i wszyscy jedziemy z głośnym dopingiem Stalówka kosz ...... po meczu będziemy trzymać kciuki za piłkarzy :)Dwie sekcje jeden klub AVE STALÓWKA

Młoda wiara | 2009-03-27 07:55

na widzewie wszyscy obowiazkowo w tych koszulkach lub w innych zielonych!

Miesiac do meczu wiec nie mowic ze nie bylo jak kupic!

Miesiac na kupno zielonej koszulki!

Młoda wiara | 2009-03-27 07:59

najlepiej te orzecha nowe zielone Stal Stalowa Wola.

Nie da sie wstawic linku bo niby spam...

California | 2009-03-27 08:48

Widzial ktoś ile osób pojechało ?
Pozdrowienia dla tych co pojechali i dla tych co nie mogli

Siwy | 2009-03-27 09:04

Ja widziałem ale nie powiem.

Quba | 2009-03-27 09:26

"...W Zagłębiu nie zagrają kontuzjowani: Michał Stasiak, Wojciech Kędziora i Grzegorz Bartczak. Zawieszony za czerwoną kartkę jest Costa. Pod znakiem zapytania stoją występy: Mateusza Bartczaka oraz Michała Golińskiego. Obaj nie zagrali w minioną niedzielę przeciwko Widzewowi Łódź. Do podstawowego składu powinien wrócić Ilijan Micanski..."

Może być ciekawie...

Adam | 2009-03-27 09:31

Mystery nie wiem czy oglądałeś ten mecz ale Widzew był lepszy i Zagłębie nie przegrało na własne życzenie. Zagłębie nie jest takie mocne ponieważ jest dużo zawodników kontuzjowanych do tego jeszcze lewy obrońca nie pogra 2 mecze za czerwoną kartke . Murowanym kandydatem do awansu jest Widzew, a reszta to wielka nie wiadoma . Nasi zawodnicy zawsze grają o 3 punkty i nie ważne czy grają z Odrą O. czy Zagłębiem.

Tomeks | 2009-03-27 11:16

Uwaga: Kto nie pojechał do Lubina ten obowiązkowo dzisiaj o 18 stawia się w naszej hali i dopinguje naszych koszykarzy (trybuna A, za kamerami). Ja sam wielkim fanem kosza nie jestem ale życzę chłopakom awansu bo po pierwsze należy się on naszemu miastu (z racji koszykarskich tradycji) a po drugie jest szansa na pozyskanie sponsora który dofinansuje sekcję kosza a wtedy Wodex mógłby więcej kasy wrzucić na piłeczkę. Poza tym z Krosnem trzeba wygrać bo w koncu Stal ZKS Południa Panem Jest !!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 94 573 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 991 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 15 851 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 823 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.04236