Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zagłębie Lubin 0-0 Stal Stalowa Wola.

Zagłębie Lubin 0-0 Stal Stalowa Wola.

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali bezbramkowo wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Lubin. Mecz który odbył się na nowoczesnym stadionie Dialog Arena nie był zbyt ciekawym widowiskiem. Piłkarze Zagłębia posiadali przewagę której na szczęście nie potrafili udokumentować bramką. Natomiast najlepszą okazję dla Stali miał Grzegorz Kmiecik w 61 minucie spotkania lecz zamiast strzelać z dogodnej pozycji - podawał. Do kogo? Wie chyba tylko on sam. Jednak pozostaje się cieszyć z jednego punktu wywalczonego na bardzo trudnym terenie, dobrej gry Tomka Wietechy, oraz gry obronnej naszych piłkarzy, którzy co raz - szczególnie w 2 połowie spotkania - rozbijali kolejne ataki miejscowych. Duże brawa należą też się kibicom Stali którzy licznie(mimo odległości i niekorzystnej daty rozegrania meczu) zjawili się na stadionie i swoim dopingiem wspierali drużynę.

 

Stal wystąpiła w składzie :

Tomasz Wietecha - Jaromir Wieprzęć, Jacek Maciorowski , Daniel Treściński, Krystian Lebioda - Kamil Karcz(74' Paweł Wasilewki), Longinus Uwakwe, Tadeusz Krawiec, Paweł Szwajdych(92' Paulius Paknys), Krzysztof Trela, Grzegorz Kmiecik(88' Abel Salami)

Komentarze (42)

19stal38 | 2009-03-27 19:44

Stal 68 : 61 Krosno

Bad boy | 2009-03-27 21:00

dobre 1 pkt
brawo Stalówka

Joozwa | 2009-03-27 21:00

Wiedzialem,Wiedziale m i Wiedzialem ze Stalowka urwie punkty Zaglebiu .....Super dwa mecze 4 pun.

Amator | 2009-03-27 21:02

Lepiej byc nie moglo po tych dwoch meczach. Kolejne gratulacje.

Z krytej | 2009-03-27 21:13

bardzo ważny punkt!! brawo Stalówka!!!

Ramzes | 2009-03-27 21:50

brawo brawo!!!!!!!!!!!!!!!
hej hej stalowka!!!!
szacun dla tych co byli

Stal10 | 2009-03-27 22:03

jutro u siebie (sobota) swoj mecz graja juniorzy stalowki, godz 11.

Sienek | 2009-03-27 22:36

brawo !!!

Tomasz | 2009-03-27 22:46

z forum onet.pl

WLubinie było min. 7000. Brawo dla kibiców Stali zjechało ich kilkuset do nas..

też ładnie się zaprezentowali.Dopin g przez cały mecz mecz z obu stron.A jak się cieszyli jaki ich nie przegrali,oj cieszyli sie co nie miara..nawet się do naga porozbierali,chociaż zimno było jak nie wiem. Jak to miło komus radość sprawić i nie wygrać..

Tylko WZL !!!



~WZL , 27.03.2009 22:30

Stalówek | 2009-03-27 22:49

jak to fajnie komus smutek sprawic i nie przegrac...brawo Stalowka!!!

Saviola | 2009-03-27 23:29

...kto nie był niech żałuje, stalówka gol,stalówka gol gol gol gol gol i wszystko jasne, tots units fem forca, pozdro WP3

Judge09 | 2009-03-28 00:13

Wielki szacun dla tych co pojechali, zaluje ze mi nie bylo w ten weekend dane jechac. Zobaczcie zdjecie na forum zaglebia - zabawa byla chyba przednia.

Bourre | 2009-03-28 02:58

Bardzo szczęśliwy wynik. Z naszej strony dobry doping, gospodarze coś tam dopingowali, ale na naszym sektorze nie było ich słychać. Bardzo pozytywny wyjazd, a stadion mają prze-kozacki chodziarz jeszcze nie skończony (jak dla mnie najlepszy w Polsce).

P!otrek | 2009-03-28 03:32

Kolejny udany wyjazd :) A co do meczu, to słabiutko. Prostopadłe piłki niszczyły naszą obronę. Dobrze, że nie wykorzystali sytuacji sam na sam.

Kacper0 | 2009-03-28 04:36

mój pierwszy i mam nadzieje ze nie ostatni... wyjazd na plus :)

dobra akcja z koszulkami ;d

Zl72 | 2009-03-28 04:48

Z tym, że gospodarze coś tam dopingowali to przesadziłeś koleżko, doping kibiców Zagłębia był równy i głośny, was było słychać tylko w przerwach dopingu miejscowych, trzeba jednak przyznać, że się staraliście, wizualnie wypadliście całkiem dobrze no i liczba, w jakiej się pojawiliście też dobra a kawałek Polski musieliście przejechać by się u nas zjawić i szacun za to. Pozdro.

Zatorze | 2009-03-28 06:23

Szacunek również dla Zagłębia L. !!!

Volzerex | 2009-03-28 06:26

Wyjazd udany ;) I to prawda że doping Zagłębia był kozacki ale My dalej swoje ;] Jak na taką odległość i zmęczenie podróżą to i tak zajebisc*** sie prezentowalismy ;) Pozdro dla wyjazdowiczów, a dzis kosz ;)

Daddy88 | 2009-03-28 07:14

warto było jechać , super atmosfera i koszuleczki do góry:D
Ave Stalówka!!!

Mw38 | 2009-03-28 07:29

Konkret wyjazd. Najlepsze jest to, że na wyjazdach dopingujemy lepiej niż u siebie.
Jeb** co dwutygodniowych lanserów młynowych.
Pozdro dla prawdziwych, którzy wiedzą po co przychodzą u siebie i po co jeżdżą na mecze.

19seed38 | 2009-03-28 07:36

Wyjazd kozak:)
moj pierwszy i nie ostatni!
doping z naszej strony przez cale 90 minut ! dawalismy rade:)
pozdro dla tych co byli!!

Tomeks | 2009-03-28 07:44

Szkoda że mnie tam nie było :( a co do tego co napisał kolega Mx38 to popieram Cię w 100 %. Trzeba wyj..ć z młynu ludzi którzy przychodza tylko po to zeby się pokazać, niech ilość przejdzie w jakość. Szacunek dla tych którzy pojechali i godnie zaprezentowali naszą Stalówkę.

19seed38 | 2009-03-28 07:53

Marlo | 2009-03-28 07:56

Wyjazd przezajebisty,mimo,ż e daleki,ale teraz ten kto był może być z siebie dumny.Krotko mówiac Zagłębie było pewnie w szoku,ze piątek liczba 250 osob przyjechala,w tym Reski12,Rakowa nie było.Każdy zdarł gardła dla drużyny na maxa,że nie może nic mówić,ale warto było.Na takich wyjazdach poznaje sie prawdziwych kibicow,a takie wyjazdy jak do Kielc czy Lublina ,to nie żadne wyjazdy,tylko pozerstwo.Wiem ,ze sporo osob nie mogło,ale też było masę takich co szukali śmiesznej przyczyny ich nieobecności i to takie osoby,po ktorych bym sie nie spodziewał.Trudno nie byli ich sprawa,wyjazd był jeden z lepszych,niech żałują.A piłkarze strasznie byli zadowoleni,po tym co zaprezentowalismy,zr esztą My z Nich też,starsznie walczyli,gryżli trawę i cholerna ambicja,oby tak dalej.To juz całkiem inna Stalówka,Walcząca Stalówka!

Klopks | 2009-03-28 08:05

Bylem na meczu jestem z lubina
wczesniej byliscie dla mnie raczej anonimowa grupa ale teraz!
WIELKI SZACUNEK DLA WAS ZA TEN WYJAZD
LICZBA, DOPING razy ilosc kilometrow = tylko pozazdroscic

Fan! | 2009-03-28 08:14

Dobra pajace skończyć pier dolić bo nie każdy mógł w piątek być. Ciekawe gdzie byliście jak 3 lata temu jechaliśmy do Kielc w 60 osób. Teraz wielce napinacze na necie bo zaliczyli daleki wyjazd. Gdzie byliście jak był wyjazd do Gdyni ? Bo widzę, że najmocniej napinają się Ci co w ogóle mają niewiele wspólnego z wyjazdami. Lublin nic nie znaczy mówisz ? Okej - to się z zdziwisz jak pojedzie 150 osób i wtedy będziesz miał wielki żal.

Młoda wiara | 2009-03-28 08:46

to na flocie ze 4 tysiaki bedzie:)

Tomeks | 2009-03-28 08:59

Fan wyzywasz innych od napinaczy a sam jesteś napinacz. Jeden nie mógł pojechać do Gdyni, drugi nie mógł pojechać do Lubina, trzeci pojechał tylko do Kielc i co??? po co to wogóle piszesz?? To jest sprawa indywidualna czy ktoś jedzie czy nie. Mam nadzieję że chłopaki się wyśpią i o 16 przyjdą na halę wspomóc koszykarzy, chociaż po tak dalekim wyjeździe mają prawo sie nie zjawić :))) ale reszta musi być !!!!!

Davidstw | 2009-03-28 09:00

elegancko 2 ciężkie mecze za sobą na plus

Wojtek_woll | 2009-03-28 09:07

mam pytanie czy wie ktoś dlaczego Stalówka nie gra meczy w niedziele?

Volzerex | 2009-03-28 09:15

A ja pytanie do Fan!: a gdzie byłeś może jakieś parę naście lat temu jak się jechało np w 10 osób pociągiem do Poznania bez eskorty? ja nie mówię że tam byłem, bo pewnie na świecie mnie jeszcze nie było i każdy kiedyś od czegoś zaczynał..
Wszyscy stoimy pod zielono-czarną flagą wiec po hu** robisz podziały jakieś i wyzywasz od pajaców?

Wróciliśmy, wyśpimy się i na hale gonimy dzisiaj ;)

Stachu | 2009-03-28 09:57

I elegancko. Jest jeden punkt. A jeszcze wczoraj co niektórzy pisali, że przegramy. Teraz siedzą cicho. Ja jestem zadowolony z tego punktu i to bardzo. Jest on bardzo cenny. Zwłaszcza wywalczony na bardzo trudnym terenie i długo oczekiwany na wyjeździe:). Jestem ciekawy, co by było jakby mógł zagrać Konrad Cebula. Może bybłyby 3 pkt:) Ale to tylko gdybanie. Teraz mecz z Flotą i trzeba ją po prostu "zatopić". I oby tak było.

Bzyku | 2009-03-28 10:02

10 pkt na mozliwych 12 pkt z druzynami kandydujacymi do ekstraklasy. to budzi respekt. szkoda tylko porazek z dolcanami i innymi "dziadami"

Gargamel1293 | 2009-03-28 10:13

Gratulacje chlopaki. Musimy się utrzymac. Mam nadzieję że za tydzień bedą kolejne 3 oczka. Musicie zakończyc sezon na najwyzszym miejscu w tabeli (jakie to będzie mozliwe)

A za rok mecze z Sandecja, Górnikiem Zabrze i Leczna, Korona (kielczanie nie awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej).Odrą, Wisla Plock

Stachu | 2009-03-28 10:19

do Gargamel. Zapomniałeś jeszcze o Jadze. Została ona zdegradowana przecierz za korupcje. Więc przyszły sezon może zapowiadać się bardzo ciekawie. Ale musimy się utrzymać, więc nie ma narazie potrzeby wybiegać za bardzo w przyszłośc. Przed nami jeszcze mecze z Widzewem, Katowicami, Jastrzębiem, Motórem, Płockiem, Podbeskidziem itd. Więc napewno nudno nie będzie.

Marlo | 2009-03-28 10:33

Dzisiaj wszyscy na mecz i zakmujemy cała trybune A i jedziemy z koksem od początku meczu,nie siadamy tylko stoimy i ma tynk ze ścian lecieć ,taki ma byc doping.Większosć chłopaków wyjazdowiczów z Lubina przyjdzie,nawet chłopaki z BZC i dopoing ma byc na maxa.A kto nie będzie włączał się dopingu ti zostanie grzecznie poprodszony o przejście na trybune B,tam do dziadków i Januszy,gdzie wpieprzają czekoladki.Atmosfera ma byc jeszcze lepsa jak w tamtym roku na play-off,Krosno ta lekcję kibicvowani musi zapamietać do końca życia,żeby mieli co opowiadać.Oni nawet nie maja prawa się przebic z tym swoim dopingiem,bo My mamy dzisiaj za zadanie ogarnąć całą halę.Zaczyna się mecz i i jest jeden tekst"Wszyscy wstają i spiewają" i jedziemy nasze najlepsze przyspiewki,a nie tylko zks itp...Wszyscy na 16 i każdy poświęca gardło,bo My juz ledwo dyszymy po Lubinie i każdy jest ochrypnięty.

Mariuszstalowa | 2009-03-28 10:36

chciałbympodkreslic ze napewno pojechało by wiecej osob jakby było to w sobote bo naprzykład pracuje ateraz krucho jest opracewieci ja musze poszanowac bym miałzaco na mecze chodzic

Stalowowolanin1938 | 2009-03-28 11:09

Motor Lublin 0 : 0 GKS Jastrzębie

Arbitrem tego pojedynku jest Mariusz Złotek z Stalowej Woli.
Mecz rozpocznie się o godz. 15.00

Volzerex | 2009-03-28 11:14

Marlo dobrze myślisz ;) sądzę iż można zaśpiewać przyśpiewki typu: Stalówka kosz, lalala lalala lalalala hej Stalówka i takie podobne, ktore były śpiewane wczoraj w Lubinie ;) wystarczy że pewna grupka zacznie i wszyscy się włączą, równy śpiewa, równe skakanie przy tym, da mega kozacki efekt na hali ;)

Tomeks | 2009-03-28 14:04

Do Volzerex i Marlo.....tak właśnie było wczoraj, różne przyśpiewki i sektor A powyżej kamer cały mecz na stojąco. Dzisiaj będzie jeszcze lepiej :)

Docent | 2009-06-15 19:55

AVE STALOWKA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 782 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 745 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 12 999 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 811 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.03771