Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Podtrzymać dobrą passę - zapowiedź mecz Stalówka - Flota Świnouj...

Podtrzymać dobrą passę - zapowiedź mecz Stalówka - Flota Świnoujście

Drużyny Stali i Floty grały ze sobą tylko raz. Od tej konfrontacji zaczął się kryzys Stalówki, który został przełamany dopiero na wiosnę, kiedy to Stalowcy wygrali z Koroną Kielce 3:0. Stawką tej potyczki są punkty, które gościom praktycznie zagwarantują utrzymanie, a Stali dadzą szansę na odskok od strefy zagrożonej spadkiem.


Stal Stalowa Wola ostatnie swoje ligowe spotkanie rozgrywała w Lubinie z miejscowym Zagłębiem. Ten pojedynek zakończył się niespodziewanie bezbramkowym remisem. - Zdobyliśmy punkt. Czy szczęśliwie? Może tak, może nie. Szczęściu trzeba pomóc. Wiedzieliśmy z kim się potykamy, z jakim potencjałem - mówię tutaj o ogólnym potencjale Zagłębia. Wiem w jakim miejscu jest mój zespół. Brawo dla chłopaków, że po prostu realizowali założenia taktyczne - stwierdził opiekun Stali Władysław Łach. Z tego wyniku ucieszyli się nie tylko kibice Stali, którzy w blisko 300-osobowej grupie pojawili się na nowym stadionie Dialog Arena, ale także i sami piłkarze z Podkarpacia. - Myślę, że można się cieszyć z jednego punktu. Przyjechaliśmy do Lubina nie przegrać, co się udało. Wywieźliśmy cenny punkt, cieszę się z tego. Nie było łatwo. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, dlatego tym bardziej cieszymy się z tego punktu - powiedział portalowi SportoweFakty.pl kapitan zielono-czarnych, Tomasz Wietecha.

Stalowcy z optymizmem patrzą w przyszłość i mają nadzieję, że dobry początek nie skończy się tak, jak to miało miejsce jesienią. - Znów mamy świetny początek. Mam nadzieję, że będzie podobnie jak jesienią, z tymże nie dopadnie nas kryzys jak wtedy. Przez kilka kolejnych pojedynków nie potrafiliśmy zwyciężyć. Chciałbym, żebyśmy w końcu uciekli z dołu tabeli - stwierdził Kamil Karcz, pomocnik klubu z Podkarpacia.

Stal Stalowa Wola po potyczkach z faworytami do awansu zagra w sobotę z beniaminkiem, teoretycznie słabszym zespołem. Stal jednak nie lubi tego typu gier. - Z tymi lepszymi drużynami to my zawsze potrafimy wygrywać. Gorzej nam idzie z tymi teoretycznie słabszymi zespołami - stwierdził po ostatniej konfrontacji defensor zielono-czarnych, Krystian Lebioda. W podobnym tonie wypowiadał się Jaromir Wieprzęć: - Nam się zazwyczaj zawsze grało lepiej z tymi mocniejszymi drużynami. Te kluby grają otwartą piłkę i nam się gra lepiej wtedy. Dużo trudniej się gra z zespołami, które murują drogę do bramki i tylko kontrują. My mamy większe problemy wtedy w ataku pozycyjnym. Zobaczymy jak to będzie teraz z tymi nowymi piłkarzami. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

Nowi gracze wnieśli nową jakość w grę Stalówki. - Wprowadziliśmy trochę krakowskiej piłki - argumentował po wygranej z Koroną, Grzegorz Kmiecik. W Lubinie nie zagrał Konrad Cebula, który z kielczanami rozegrał fantastyczne zawody. Na konfrontację z Flotą już wróci po przymusowej pauzie za żółte kartki i powinien po raz kolejny pokazać, że jest wartościowym piłkarzem. Na ten pojedynek wróci także kontuzjowany Adrian Bartkowiak. - Powoli dochodzę do zdrowia. Na Flotę będę już gotowy - mówił zawodnik Stalówki. Wobec takiego obrotu sprawy szkoleniowiec jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze na do dyspozycji pełną kadrę. To na pewno ogromny komfort, ale i ból głowy. Trener zielono-czarnych musi pomyśleć, kogo wystawić w ataku, bo do tej pory wspomniany wcześniej Kmiecik nieco zawodzi.

Goście ze Świnoujścia do Stalowej Woli przyjadą w bojowych nastrojach. Po dość dobrym początku rundy na własnym stadionie, wygraną z GKP Gorzów oraz remisem z Górnikiem Łęczna i Widzewem Łódź, tym razem Flota zagra na wyjeździe. W odległej o około 800 km Stalowej Woli o jakiekolwiek punkty łatwo nie będzie. - Niejeden zespół tu jeszcze przegra - twierdził po przegranych zawodach bramkarz Korony Kielce, Radosław Cierzniak. W tym sezonie w hutniczym mieście wygrał lider, Znicz Pruszków, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Dolcan Ząbki. Flotę stać na zwycięstwo, które praktycznie da jej pewne utrzymanie. - Żeby mieć pewne utrzymanie to uważam, że 40 punktów trzeba by mieć - stwierdził Wieprzęć. Flota ma obecnie na swoim koncie 36 oczek i przy ewentualnym zwycięstwie miałaby 39, co powinno dać utrzymanie bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych. Jednak wygrać w Stalowej Woli jest nie lada sztuką. Goście do sobotniego meczu przystąpią bez pauzującego za kartki Sebastiana Fechnera. Reszta zawodników jest dyspozycyjna, nikt nie leczy kontuzji.

Stal Stalowa Wola - Flota Świnoujście / sob 04.04.2009 godz. 16.00

Przewidywane składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Maciorowski, Treściński, Lebioda, Karcz, Uwakwe, Trela, Szwajdych, Cebula, Salami.

Flota Świnoujście: Prusak - Hrymowicz, Jarun, Rygielski, Sojka, Andraszak, Niewiada, Chrzanowski, Krajanowski, Dziuba, Magdziński.

Sędzia:
Paweł Pskit (Łódź).

 

źródło : sportowefakty.pl

Komentarze (23)

Kibic | 2009-04-4 13:01

Dzisiaj chyba nic nie stoi nikomu na przeszkodzie zeby przyjsc na stadion:) Mam nadzieje ze frekwencja bedzie duza :) STALOWKA!!!!!!!!!!!! !!

Stilo^07 | 2009-04-4 13:15

To dzisiaj pogoda zajebista:)

zielone koszuleczki wszyscy, szale na szyje i na hutnicza sie bawic:)

doping na pelnej korbie bo przeciez od takich meczy zalezy utrzymanie sie naszych grajkow w I lidze!

Trzeba im pomoc zeby za rok chodzic na jeszcze ciekawsze mecze i jezdzic na jeszcze lepsze wyjazdy niz w tym (bo wiadamo kto raczej wejdzie i kto spadnie)

Musimy sobie udowodnic ze nie tylko na motor umiemy przyjsc i dopingowac no!

I nawet jesli nie ma kibicow gosci to trzeba drzec morde najglosniej jak sie da!

Mam nadzieje ze nowe zasady \"ubiorowo- dopingowe\" beda pilnowane i przestrzegane:)

To juz przedostatni mecz przed widzewem u siebie (potem tylko stilon) a my musimy sie zgrac i wogole!

Mam nadzieje ze mlyn dzis zapelni sie chociaz do polowy a newet jesli nie, to ci ktorzy przyjda to dadza z siebie wszystko, i nasz doping bedzie slychac az na rozwadowskiej ;p

Osobiscie wolalbym dzis mlyn na krytej bo tam cien i lepsza akustyka ale przed meczem z widzewem trzeba \"cwiczyc\" na sektorze ktory zajmiemy 25 kwietnia:)

Dzisiaj na mlynie beda prawdziwi kibice ! w to nie watpie! Ale ciekawe ilu ich (NAS) bedzie:)

Pokazmy dzis Stalowowolski Charakter!

Kto jest nie zdecydowany to niech sie zdecyduje!

I do fanow kosza rozwniez apeluje o stawienie sie na sektorze \"B\":)

Stawiam ze bedzie 4 tys prawdziwej \"Wiary\" na trybunach:) Jeszcze raz zachecam wszystkich do przyjscia na sektor \"B\".

Bedzie fajnie:) hehe:>


Pozdrawiam i do zobaczenia na H15 przed 16:)

Fan! | 2009-04-4 13:35

Dużo racji ma kolega wyżej. Idziemy na sektor i naprawdę dajemy wszystko nie patrząc na naszą liczbę. Jeb ać sezonowców, którzy przychodzą na sektor tylko wtedy gdy są goście i jest mobilizacja. Ten mecz zadecyduje o naszej sile. Dajemy z siebie naprawdę wszystko. Nie jest wstydem głośno drzeć ryja - wstydem jest lansować się, albo dawać z siebie 50% bo \"gorąco\". JEDZIEMY PANOWIE !

Heja | 2009-04-4 13:56

Na moje oko bedzie 4500 na lajcie ! ;-)

Stal_1938 | 2009-04-4 14:15

Wszyscy na mecz !!!

Fuzik^ | 2009-04-4 14:23

WSZYSCY NA MECZ!!

AVE STALÓWKA!!!

Bad boy | 2009-04-4 14:26

oj cos mi sie zdaje ze jak bedzie mecz z widzewem padnie rekord na stadionie bedzie moze z 10tys ludzi :D

oj mobilizacja na calego :D

a teraz wszyscy na flote!!!

Fan! | 2009-04-4 14:39

Dokładnie na Widzewie motamy nagłośnienie i wszyscy się bawimy ! Ich będzie naprawdę sporo trzeba sobie to wziąć do serca. Teraz wszyscy na Hutniczą! Bawimy się dzisiaj świetnie. Dopingujemy z całego serca. Niech to będzie naprawdę super doping - próba generalna w końcu. Brać to do serca. Szaliki w dłoń i uderzamy na stadion. STALÓWKA !

Stachu | 2009-04-4 14:42

Ten mecz trzeba wygrać. Katowice wygrały z Wartą 1:0 i już nas wyprzedziły. Miejmy nadzieję, że ok 18:00 znowu będziemy wyżej.

Stalzks | 2009-04-4 15:07

niestety nie mogę być na meczu będzie relacja live albo transmisja w tv lub radiu >???

Zkstal | 2009-04-4 15:17

mam podobny problem bo wyjeżdżam zaraz w trasę.

Ale czy w Leliwie co jakiś czas mówią wynik ? orientuje się ktoś może ? pozdrawiam

Judge09 | 2009-04-4 16:14

stalowka 1 z karnego ;)
pozdro dla osob z daleka ktorzy nie moga byc z druzyna ;(

Biela | 2009-04-4 16:20

moze zagraja jak Polska z San Marino ;) do 10-ciu niedaleko ;)

Piorko | 2009-04-4 16:52

bravo stalowka utrzymajcie taki wynik do konca !!!

Fan16 | 2009-04-4 17:09

Kto strzelil?

Stalzks | 2009-04-4 17:09

jaki wynik??? gdzie można śledzić Live ???

Stalzks | 2009-04-4 17:14

Stal Stalowa Wola 1-0 Flota Swinoujscie

Amator | 2009-04-4 17:16

Amator | 2009-04-4 17:21

Ja podali w sportowych faktach - bramke z karnego strzelil w 8 minucie Wieprzec, za zagranie pilki reka. Milym zaskoczeniem jest frekwencja - 4500 kibicow.

Amator | 2009-04-4 17:58

Nie wiem jak to wyglada na boisku, ale skoro w faktach pisza o kontrowersyjnej czerwonej kartce dla Uwakwe, potem sytuacja z Cebula, przedluzenie meczu o 5 minut plus kartki tylko dla naszych - moze to swiadczyc o tym, ze poziom sedziowania niestety nie idzie ku lepszemu.

Amator | 2009-04-4 17:59

Super, utrzymali zwyciestwo - gratulacje:)

Rojab | 2009-04-4 18:12

ten chlopak co kocyk na niego wolaja jest najlepszym kibicem staloweczki darl sie na calego nie oszczedzal gardla szacunek dla niego no i oczywiscie upominal innych chlopakow zeby aktywniejsi byli jeszcze raz szacun mam nadzieje ze kiedys bedzie flaga z jego podobizna bo na prawde chlopak zasluguje na to

Koleszka | 2009-04-7 16:48

MAM DO SPRZEDANIA CZARNA BLUZE "STALOWKA FOOTBALL FANS" CZARNA Z KAPTUREM W BARDZO DOBRYM STANIE ROZMIAR M OTO ZDJECIA KONTAKT POD NUMEREM GG 1761795 SPRZEDAM JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!

» http://www.fothost.pl/upload/08/19/b.....

» http://www.fothost.pl/upload/08/19/a.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3340) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 43 210 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 27 939 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 28 293 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 871 razy
Osób Online: 51 / Czas gen. strony: 0.01519