Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Flota Świnoujście 1:0(1:0)

Piłkarze Stali Stalowa Wola w ramach 23 kolejki I ligi wygrali z Flotą Świnoujście 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił już w 8 minucie spotkania Jaromir Wieprzęć który pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany za zagranie ręką piłkarza gości. Stal kończyła spotkanie w 10, gdyż w 66 minucie meczu czerwoną kartkę po dość kontrowersyjnej decyzji arbitra ujrzał Uwakwe. Jednak Stalowcom udało się utrzymać do końca meczu i 3 punkty zostają w Stalowej Woli. Tym samych piłkarzom udał się rewanż z jesieni kiedy to przegrali w takich samych rozmiarach.

Po tym spotkaniu Stal zajmuje 12, bezpieczne miejsce w tabelii I ligi z 26 punktami na koncie, mając jeden zaległy mecz z Motorem Lublin.

 

Stal Stalowa Wola 1-0 Flota Świnoujście.


Stal:
Tomasz Wietecha - Jaromir Wieprzęć (53' Bartłomiej Piszczek), Jacek Maciorowski, Daniel Treściński, Krystian Lebioda - Kamil Karcz, Tadeusz Krawiec, Longinus Ifeanyi Uwakwe, Krzysztof Trela - Konrad Cebula (88' Adrian Bartkowiak), Grzegorz Kmiecik (46' Paweł Wasilewski).

Flota: Sergiusz Prusak - Ireneusz Chrzanowski, Omar Jarun, Krzysztof Hrymowicz (49' Artur Łazar), Damian Krajanowski - Rafał Andraszak (77' Przemysław Pietruszka), Marek Niewiada, Łukasz Burliga, Przemysław Rygielski - Piotr Dziuba (46' Paweł Buśkiewicz), Jacek Magdziński.

żółte kartki: Uwakwe, Krawiec, Wietecha.
czerwona kartka: Longinus Ifeanyi Uwakwe (66. minuta).

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 4600.

Komentarze (65)

Rojab | 2009-04-4 18:13

ten chlopak co kocyk na niego wolaja jest najlepszym kibicem staloweczki darl sie na calego nie oszczedzal gardla szacunek dla niego no i oczywiscie upominal innych chlopakow zeby aktywniejsi byli jeszcze raz szacun mam nadzieje ze kiedys bedzie flaga z jego podobizna bo na prawde chlopak zasluguje na to

Amator | 2009-04-4 18:14

Doping sie poprawil?

84czarny | 2009-04-4 18:19

z Floty ktos przyjechał ?

Broll | 2009-04-4 18:20

Brawo ;)
a teraz Wszyscy na Mótór.
;D

Adm.t. | 2009-04-4 18:21

84czarny - 5 osób.

19stalówka38 | 2009-04-4 18:32

co to za laska zbierala kase dzisiaj z chlopakami? prze gosciowa herb ma na lopatce !
zajebisty doping dzisiaj nam wyszedl !!
super jeszcze w dodatku wynik cieszy !!!
brawo jaro, brawo chlopaki !
gratulacje!

Fan! | 2009-04-4 18:38

I gdzie są te pedały co tak na Koronie się napinali i na sektor przyszli. Gdzie są Ci co po I połowie poszli na krzesełka. Coś wam powiem - WIELKI CH UJ WAM W DUPE! Sezonowcy je ba ni. Klub się wspiera zawsze, a nie tylko jak goście są w większej liczbie.

1000lecieczwa | 2009-04-4 18:43

Brawo STALÓWKA !!! RAKÓW wygrał 4:0 z Czarnymi Żagań :D

Szerszeń | 2009-04-4 18:43

w trzech meczach tej rundy nie straciliśmy bramki, to sie ceni! i jeszce mieliśmy dzisiaj konkurencyjny młyn na krytej ;]

Mystery69 | 2009-04-4 18:46

Grzegorz Kmiecik Grzegorz. dziękuję ci bardzo że przyszedłeś do Stalówki.

Spartajezowe | 2009-04-4 18:51

LOL mam nadzieje ze to ironia mystery ;))
Kmiecik to drewno i kazdy dzis widział to co ze z Wi sły jak Cebula z kmity bije go na głowe.

ZKS heheh

Tomasz | 2009-04-4 18:52

brawa dla sektora rodzinnego :D

Johny | 2009-04-4 18:53

Nazwisko nie gra ....
Czuję, że zakup Grzegorza Kmiecika , który zarabia konkretne pieniądze, okaże się wielkim niewypałem/ Chciałbym się mylić i mam nadzieję, że chłopak się przełamie, ale na razie gra jak Adamczyk. Już nawet nie chodzi o gole, ale o sposób zachowania na boisku. Od kogoś, kto uczył się gry u Kasperczaka i zagrał w ekstraklasie kilkadziesiąt spotkań można chyba czegoś oczekiwać...?
A dzisiaj najlepsi to Trela i Uwakwe. Ciekawe kiedy zagra ukrainiec. Patrząc na grę Kmiecika aż się prosi, żeby go wypróbować.
Poza tym ekipa młodzików z krytej - rewelacja!
Dzisiaj widać, kto jest kibicem sezonowym, a kto chodzi i dopinfguje drużynę bez względu na rywala. Szacun dla nas na młynie! Niektórzy następnym razem przyjdą pewnie na Widzew, ale to ich sprawa. Teraz trzeba coś wywieść z Dolcanu, nie przegrać w Motorynce i będzie super!

19seed38 | 2009-04-4 18:57

oczywiscie zwyciestow cieszy i tak trzymac:) ZetKaeSik na fali!!
aa z dopingiem to 7/10 :) mlodzi z krytej widac ze chca dopingowac:D moze na nastepeny mecz ich wziasc na mlyn:D hehe:)
i frekwencja super:) na onecie podali ze ok 4500 tys ale spokojnie bylo 5000:)
a teraz na Dolcan:) i jedziemy:)
szczun:)
Ave STALOWKA!

Stachu | 2009-04-4 19:06

Głównym błaznem dzisiejszego meczu został sędzia. Prowadził on te zawody skandalicznie. Kto był ten widział, więc nie ma sensu się rozpisywać. Sam mecz był w moim mniemaniu po prostu słaby. Najgorszy na boisku Kmiecik. Ja nie wiem po co na ławce siedzi Muzyczyk. Mógłby go Władek wpuścić, może zagra dobrze, bo gorzej od Kmiecika grać się nie dało. Jak dla mnie, to najleszpymi na boisku byli Treściński, Jarek (bo strzelił gola), Cebula, Trela i Uwakwe. Doping powiedziałbym, że już dużo lepszy niż na Koronie. Ale jeszcze dużo brakuje do ideału. Teraz przed nami mecz z Dolcanem i tu też nie będzie łatwo, ale liczę, że przynajmiej 1 pkt z tamtąd wywieziemy. A z Motorem to już 3 pkt będą bardzo porządane.) Cieszy zwycięstwo i w końcu od dłuższego czasu wyszliśmy na bezpieczne miejsce.

Adm.t. | 2009-04-4 19:07

posiada ktoś informacje na temat historii spotkań z Dolcanem? Bo jestem pewny, że graliśmy z nimi już wcześniej w 2 lidze. Pamiętam jedynie, że u siebie wygraliśmy 3:1.. ale dokładnie nie wiem który to sezon :>

Dymek | 2009-04-4 19:11

to dzisaj dwa młyny były;) niech sie uczą krzesłka od krytej jak sie kibicuje;) hu.j w dupe \"kibicom\" lewej strony młyna co spie.rdolili na krzesełka! Ave Stalówka!

Stachu | 2009-04-4 19:12

Chyba w sezonie 2000/2001 graliśmy u siebie był remis 1:1, Żuchnik strzelił wtedy samobójczą bramkę. A na wyjeździe wygraliśmy chyba 1:0. Bramkę strzelił bodajże wtedy Andrij Griszczenko. Ale ręki nie dam sobie uciąć.

Marlo | 2009-04-4 19:18

Nie ważny jest styl ważne są 3 pkt.Szacun dla Naszych grajków,dzisiaj grali w 10 przeciwko 12,bo sędzie był najlepszym grajkiem Floty.Co taki skur..wiel robi w 1 lidze,to ja nie wiem,ale wszystko wyjdzie za jakis czas,ze pewnie wziął kasę ,ale Mu nie wyszło.Doping dfzisiaj średni,mogło być o wiele lepiej,ale widać nie każdemu zależy na tym,największy żal mam do chłopalów,którzy rządzą Stalówka,sami stali z boku po prawej i się opalali,sami dali taki przykład,to co tu wymagać,po za tym parę osób dało z siebie wszystko,ale szkoda ,ze nie wszyscy.Jak na razie jesteśmy rycerzami wiosny i naprawdę pasowało by,żeby zrobić wyjazd do Ząbek,po prostu tio nie wypada zawieść Naszych chłopaków,którzy stareaja się grają,walczą i zdobywaja punkty,a My mamy zaliczyć Zero w Ząbkach.Ludzie ,którzy organizują wyjazdy,niech nad tym poważnie pomyślą,by naprawdę zorganizoweac wyjazd na Dolcan,mecz jest do wygrania,ale My musimy im w tym pomóc,nawet nie ma 2 zdań.

Bartekstw | 2009-04-4 19:26

nooo bardzo ladny mecz Uwakwe, szkoda, ze nie wytrzymal;/ sedziowanie jednym slowem kpina!!! a wlasnie Uwakwe dostal zolta kartke i potem druga?? czy odrazu po tej zoltej czerwien?? bo jak ta druga opcja to Go moga zawiesic na jakies 2 mecze;/

AVE STALOWKA!!

Ad_stalowka | 2009-04-4 19:28

Kmiecik, czyzby nowy Adamczyk? Gral identycznie jak byla gwiazda Skalnika Gracze.Przewracal sie, mial wieczne pretensje,nieudolnie przyjmowal i kopal po kosciach innych.Wasilewski bil go na glowe.Sedzia tragiczny.W drugiej polowie mialem wrazenie ze bedzie gwizdal tylko dla Floty i niewiele sie pomylilem.Uwakwe tez sie nie popisal, przy zoltej kartce trzymac nerwy na wodzy a nie z morda do sedziego.Oslabil zespol i do konca nerwowka i gleboka defensywa.Ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.Trescinski najlepszy na boisku,niewiem czemu przed sezonem twierdzili ze to takie drewno,jak dzis wszystkie pilki wylapywal,zapora nie do przejscia.Narazie to te nowe nabytki na plus zdecydowanie, procz Kmiecika ktory zaczyna gwiazdowac.Mam nadzieje ze z Dolcanem trener postawi na Ukrainca albo Salamiego.AFlota nic nie pokazala, nawet w przewadze nie mieli zadnego pomyslu na gre.Ale to juz ich problem byl.

Osiedlowy | 2009-04-4 19:29

dziś na młynie lekka kompromitacja, przynajmniej dzieciaki z krytej popdniosły nam morale i jakoś to ruszyło:)
bardzo rodzinny mecz, chłopaki z świnoujścia też się bawili:)
jak zawsze kilku sie obijało
ale ogólnie pozytywnie elo..

Marlo | 2009-04-4 19:33

Mecz jest nagrany pewnie przez Mariusza,działacze Nasi powinni odwoływeac się do pzpn-u w sparwie kartek Uwakwe,ponieważ uważam ,ze sędzia za bardzo wyolbrzymił sprawę i pochopnie pokazał przynajmniej pierwszą,bo w tej akcji to sam Uwakwe był ostro faulowany,a sędzia nie reagował.Powinniśmy się odwołać,juz nie raz takie sprawy pzpn rozstrzygal na korzyść zawodnika,jestem pewny,że będą podstawy by w tym przypadku tez to rozpatrzeć.Sędzoa DNO,takiego CHU.. to nie było jeszce od czasów Przesmyckiego,co spuścił wtedy Naszą Stalówkę z ekstraklasy w mezcu z Olimpią Poznań.Niech Działacze próbują,się odwoływać,bo warto,widać ,że P[anucci jest w niesamowitym gazie,a sędzia był zajebistym rasistą!

Ssw1938 | 2009-04-4 20:44

jesli mowa o Kmieciku to wszyscy po nim jada, nie rozumiem niektorych ale kazdy ma swoje zdanie, sadze ze Kmiecik nie moze grac wysunietego napastnika musi byc ktos jeszcze na szpicy najlepiej jakis sredniego wzrostu spryciarz mysle to o Muzyczuku, jak on zgrywa pilki glowa i nikt do przodu do nich nie idzie to cos trzeba kombinowac ale poza tym to naprawde slaby mecz Grzeska, ale mniejsze z tym, brawa dla trenera ŁACHA i kopaczy

Wierny stali | 2009-04-4 20:50

BRAWO DLA STALI !!!!!!
MŁYN TROCHĘ MNIEJSZY ALE GŁOŚNIEJSZY JESZCZE TYLKO TRZEBA POPRACOWAC NAD TYM ŻEBY BYŁO RÓWNO -- CHOCIAŻ MOMENTAMI BYŁO RÓWNO TRZEBA TO PRZYZNAC NO I TERAZ WIDAC KTO CHCE POMÓC STALÓWCE DOPINGIEM A KTO CHODZIŁ '''' PODPISAC LISTĘ'''' GRATULACJE ZA DOPING . KRZESEŁKA DNO TOTALNE NIE WIEM CZY JEST SENS ZACHĘCAC ICH DO DOPINGU KILKU ZALANYCH GOŚCI DARŁO RYJA BEZ SENSU A GDYBY POSZLI NA MŁYN TO BY SIEDZIELI CICHO --WIELCY KIBICE STALÓWKI

Bad boy | 2009-04-4 20:50

kiedy beda zdjecia z meczu czego u nas trzeba czekac tak dlugo na zdjecia z meczu
zdjecia powinny odrazu byc na stronce

Tomeks | 2009-04-4 20:55

Ja mam pytanie do Januszy którzy równo z końcowym gwizdkiem zaczęli schodzić z sektora, po ch.j wy przychodzicie na mecz???? jak widzę takich pajaców to podpisuje się obiema rękami pod wnioskiem o selekcję. Najlepiej jest przyjśc na sektor postać 90 minut (bo na przerwę trzeba iść po batona do sklepu) burknąć coś pod nosem i równo z końcowym gwizdkiem wyjść. A później bujać się po mieście w smyczy Stalówki jako wielki fan. Żenada. Trzeba was wymienić na te dzieci z sektora rodzinnego, one przynajmniej wiedzą po co się na mecz przychodzi. Brawo dla O. za prowadzenie dopingu. Jeszcze selekcja i bedzie git.

Bad boy | 2009-04-4 21:00

BRAWO DLA STALI !!!!!!
MŁYN TROCHĘ MNIEJSZY ALE GŁOŚNIEJSZY JESZCZE TYLKO TRZEBA POPRACOWAC NAD TYM ŻEBY BYŁO RÓWNO -- CHOCIAŻ MOMENTAMI BYŁO RÓWNO TRZEBA TO PRZYZNAC NO I TERAZ WIDAC KTO CHCE POMÓC STALÓWCE DOPINGIEM A KTO CHODZIŁ '''' PODPISAC LISTĘ'''' GRATULACJE ZA DOPING . KRZESEŁKA DNO TOTALNE NIE WIEM CZY JEST SENS ZACHĘCAC ICH DO DOPINGU KILKU ZALANYCH GOŚCI DARŁO RYJA BEZ SENSU A GDYBY POSZLI NA MŁYN TO BY SIEDZIELI CICHO --WIELCY KIBICE STALÓWKI



t teraz wiadomo z kad sie bierze +1000 osob na mlynie jak sa kibice gosci polowa z krzeselek przychodzi na mlyn zeby czuli sie bezpieczni ze jak by byla zadyma to zeby szybciej mogli uciec i jeszcze jedno kazdy kibic co na mlynie jest to powinien zejsc z mlynu dopiero gdy sie pozegna pilkarzy a nie jak jzu sedzia zagwizdze to wiekszosc jzu idzie !!!!!!

Johny | 2009-04-4 21:14

Poprzednik ma rację.
Jak jest koniec meczu, to wszyscy bez wyjątku powinni poczekać te 5 minut i podziękować im za walkę. To jest chwila dla wszystkich na wspólne krzyknięcie. Głupio jak piłkarze podchodzą do w połowie pustego sektora.... No ale niektórzy są po prostu nienauczalni.
Byli tacy, co jęczeli, że nie wszyscy piłkarze podchodzili do sektora po meczu. Teraz podchodzą wszyscy, ale nieliczni kibice zostają, żeby im podziękować.
Pomyślcie - jest za co dziękować, bo jak chłopcy by przegrywali mecze i Stalówka by spadła z ligi, to byśmy sobie znowu jeździli po Staszowach lub Biłgorajach o ile by nam Ojciec Dyrektor sekcji piłki nożnej nie zlikwidował.....

Gumis161 | 2009-04-4 21:35

macie juz moze fotki z meczu dzisiejszego ??

Bajbus | 2009-04-4 21:55

mecz ekstra, ale doping troszeczke słaby ...
ale da sie to naprawic ..
Brawo dla Sektora dziecięcego !!
i dla Dziewczyn z Młodynia

Koleszka | 2009-04-4 21:56

SPRZEDAM BLUZE STALOWKA FOOTBALL FANS CZARNA ROZMIAR M W BARDZO DOBRYM STANIE KONTAKT NR GG 1761795 !!!

Tadeusz | 2009-04-4 21:56

pozdrowienia dla calej stalowki za swietne wyniki a szczegolnie za dobra prace pana lacha przesyla wierny kibic z nowego jorku tadeusz

Stalowka | 2009-04-5 07:01

Stalowka daje rade, niektorzy by bardzo chcieli byc na hutniczej, ale nie moga
Cale glasgow STALOWKA

Stalowka | 2009-04-5 07:04

Pozdrowienia dla chlopakow z plawa!
Kondor

Jp1938 | 2009-04-5 08:47

hehe musze przyznac ze doping byl lepszy niz na koronie bo siedzialem obok zegara wczoraj i caly czas sluchałem tylko dwie piosenki wyszly nie rowno a tak to elegancko

Davidstw | 2009-04-5 09:08

Mlyn 1 pol lipa...2 git mniej osób ale każdy sie starał...ogólnie frekwencja duza...klub chjasu zbiera z biletów i elegancko jest ...Pozdro dla O ktory nakreca to wszystko

Stilo^07 | 2009-04-5 09:09

i gdzie wczoraj byla ta "selekcja"?

znowu slowa rzucane sa na wiatr...

trudno.

a teraz WSZYSCY DO LUBLINA!

A`gugu | 2009-04-5 09:11

jesteś zdrajcą a życzę ci dobrze » http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7361

Stalówek | 2009-04-5 09:34

co do Iwnickiego to rozumiem przejscie do Wisly.dobry zawodnik.27 lat to jeszcze sporo przed Nim.w sumie najlepszy wiek zeby pójśc do lepszego czytaj:bogatszego klubu który ma perspektywy lepsze i chyba tez cele.nie rozumiem za bardzo odejści do Motoru.pochodzi gosc spod Lezajska,blisko do domu.u Nas zostali zawodnicy jtórzy tez mogli odejśc.jeśli chodzilo o kase i to bylo dla Niego najwazniejsze to troche jestem zaskoczony.podobne pieniadze bral jak Wietecha czy Lebioda a umiejetnosci tez zblizone.nie bylo za bardzo o co focha walnąć.wniosek nasuwa sie jednak wspomniany wczesniej:mamonka...

Skinner | 2009-04-5 11:26

Witam
Znaleazlem super dodatek do FIFY 2009 nazywa sie Mega Polish Patch i dodana zostala Staloweczka jaki i cala 1 liga polecam wlasnie w nia gram sklady sa wlasnie na ten sezon czyli aktualne:)oto link do tego dodatku w razie czego prosze pisac : » http://elitewarez.com.pl/vb/showthread.php?t=140035

Fanatyk | 2009-04-5 11:31

BĘDZIE ORGANIZOWANY WYJAZD NA DOLCAN ? A JAK NIE CZY KTOŚ JECHAŁ BY SAMOCHODEM

proszę o poważne odp ;)

Uszko80 | 2009-04-5 12:02

Witam.....
Panowie (i Panie) zauważcie,że wszyscy graja pod nas - wiekszośc wyników to remisy...
Oby tak dalej.....
Pozdrawiam z Krakowa ur. w Stalówce:)

Edek38 | 2009-04-5 12:13

cytat :"Ponadto wytworzyła się pewnego rodzaju „moda na nieśpiewanie”. Trwa od mniej więcej dziesięciu lat. To wówczas wyłoniła się grupa, która śpiewy i stadionowe choreografie ma serdecznie gdzieś. Więcej – uważa śpiewanie za „coś dla małolatów”. „My jesteśmy od innych, ważniejszych rzeczy”. Problem polega na tym, że tych od „rzeczy ważniejszych” jest niewielu, ale prężących się i udających „mocnych ludzi” – dziesiątki. Chodzą z założonymi rękoma udając „chłopaków od spraw istotnych”. Część małolatów ich podziwia i na nich chce się wzorować. Tyle, że gdyby małolaci wiedzieli co „ważniejsiR 21; robią, gdy trzeba zaangażować się w „ważniejszą działalność”, to by popękali ze śmiechu."

Henryk | 2009-04-5 13:04

wszystko ok.ciekawe kiedy zaczną przebudowę stadionu.stalówka zasługuje na to

Gregorek | 2009-04-5 13:18

Siemanko kiedy będą jakieś zdjęcia???

Zielak69 | 2009-04-5 13:25

Brawo dla naszej formacji defensywnej. Sczególne uznanie (po raz kolejny) kieruję pod adresem Daniela Treścińskiego. Świetny Konrad Cebula. Sądzę, że tych dwóch zawodników gra na poziomie ekstraklasy. Niestety, po raz kolejny zawód sprawił Kmiecik. Śmiem twierdzić, że gdyby zimowy okres właściwie przepracował u nas Tomasz Walat to jestem przekonany, że byłby napewno dużo lepszym zawodnikie, ale było minęło. Brawoi dla całęj drużyny za walkę!

Allah akbar | 2009-04-5 13:32

Miało być, że wszyscy na sektor w barwach i obowiązkowo z szalikiem ! 1/4 bez barw , 1/4 bez szalików, 1/4 nie śpiewała !

Matej | 2009-04-5 13:36

Zdjęcia:

69 fotek znajduje się na stronie "Echo Dnia"

Wyjazd na Dolcan:

Kibice z wawa i okolic jadą, ale piknikowo!!!

Pozdrawiam

Mystery69 | 2009-04-5 14:14

Zielak69 zobacz kolego jaki to byłby rewelacyjny atak: Tomasz Walat & Grzegorz Kmiecik. To przecież żadna drużyna by nam nie podskoczyła. A wspaniały Grzegorz, super gwiazdka potykająca się o własne nóżki, zostałby królem strzelców 1 ligi!

M_listkiewicz | 2009-04-5 14:55

zasady spadku są poronione, drużyna zajmuje 13 miejsce i jeszcze ma grać w barażach? przecież to jest śmiech na sali, 4 do spadku to jest chyba wystarczająco

Daro | 2009-04-5 15:12

Tak jest jeszcze w tym sezonie...i tak lepiej niż przez kilka ostatnich lat kiedy spadały 4 i 4 grały baraże :)

Od przyszłego sezonu (2009/2010) będą spadać właśnie 4 zespoły bezpośrednio, nie będzie żadnych baraży.
W ich miejsce awansują po dwa zespoły z II ligi i to chyba będzie już najlepsze rozwiązanie.

Narazie skupmy się na obecnym sezonie.

Bono | 2009-04-5 15:56

Mecze Stali z Dolcanem:

1996/1997:

Stal - Dolcan 3:1 (strzelców nie znam)

14.V.1997

Dolcan - Stal 1:3 (0:1)

0:1 Włodarczyk 36 min.
0:2 KRAWIEC 54 min.
0:3 Ziarek 82 min.
1:3 Toporek 86 min.

Widzów: 300

2000/2001:

5.VIII.2000

Stal - Dolcan 1:1 (1:0)

1:0 Nylec 36 min.
1:1 Żuchnik 75 min. - samobójcza

W bramce Dolcanu stał Artur Boruc.

Widzów: 1300

17.III.2001

Dolcan - Stal 0:1 (0:1)

0:1 Griszczenko 45 min.

Widzów: 700

2008/2009:

30.VIII.2008

Stal - Dolcan 1:2 (0:2)

0:1 Tataj 5 min.
0:2 Tataj 12 min.
1:2 Wieprzęć 72 min. - karny

Widzów: 2200

Allah akbar | 2009-04-5 16:27

Jeżeli chodzi o ten 1 mecz to nie mam daty na wycinku z Tempa, ale myślę ze o ten chodzi, a więc:

Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki 3:1 (1:0)

1:0 Lebioda [38]
2:0 Krawiec [48]
3:0 Wieprzęć [63-karny]
3:1 Antolak [90]

Stal: Piekutowski 5 - Wieprzęć 6,Zygarek 5,Holc 6 - Rybak 5,Szafran 5,Jedliński 3 [75 Hynowski],Ożóg 6,Klempka 4 [64 Bartnik] - Lebioda 5,Krawiec 5 [85 Jurkowski]

Widzów 500.

Bono | 2009-04-5 16:55

W meczu z Dolcanem w 1996 roku bramki strzelali zawodnicy którzy i teraz zagraja po 13 latach przeciwko Dolcanowi, jeśli chodzi o Lebiodę to wtedy strzelił pewnie Artur.

Piorko | 2009-04-5 17:29

Bartek0323 | 2009-04-5 17:52

niech stalówka przyjedzie na lipa na sannę zaklików ma byc motor z sanną

Bad boy | 2009-04-5 19:18

Adrian | 2009-04-5 20:16

dupa moze byc a nie motor Bartek jak nie masz pojecia lub koledzy ci glupot na opowiadali to nie chwal sie tym


fan club motoru z zaklikowa nie chodzi na sanne kolego

Liber | 2009-04-5 20:16

skinner : ten dodatek do fify to trzeba zapłacić za niego , jak nie to napisz jak to mam robić :)
JEST WYJAZD OD ZĄBEK ??

Skinner | 2009-04-5 22:45

LIBER wiec tak rob-wchodzisz na ta stronke ;» http://www.megaupload.com/?d=SVITS9K6 z prawej strony przepisujesz ten kod i wpisujesz tam obok potem bierzesz naciskasz pobierz link:)czekasz jakies chyba 45 sekund tam jest odliczanie i naciskasz ZWYKLE POBIERANI a nie premium i wtedy jest za darmo no i zapisujesz gdzie chcesz.potem wypakujesz to bo jest to plik rar no i pokarze ci sie ikonka klikasz na nia 2 razy i zaczyna sie instalowac ........instaluj to na czysta fife bez dodatkow moze byc i piracka dziala:)nie przerywaj instalacji moze chwile potrwac az wszystko zniknie i bedze pisalo zakoncz no to wszystko Zycze milej gry nasz Kochana Stalówka pozdrawiam w razie pytan pisac

Stalowiak1938 | 2009-04-6 09:39

skinner jakies jest hasło zeby rozpakowac ten dodatek?

Skinner | 2009-04-6 18:46

STALOWIAK1938: Sorki bardzo zapomnialem juz ci podaje oto haslo ; » http://elitewarez.com.pl/ POZDRO ZKS

Koleszka | 2009-04-7 16:48

MAM DO SPRZEDANIA CZARNA BLUZE "STALOWKA FOOTBALL FANS" CZARNA Z KAPTUREM W BARDZO DOBRYM STANIE ROZMIAR M OTO ZDJECIA KONTAKT POD NUMEREM GG 1761795 SPRZEDAM JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!

» http://www.fothost.pl/upload/08/19/b.....

» http://www.fothost.pl/upload/08/19/a.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 795 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 14 292 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 151 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 24 955 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03656