Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Generalna próba dopingu i nagłośnienia przed meczem z Widzewem Łódz

Generalna próba dopingu i nagłośnienia przed meczem z Widzewem Łódz

W piątek 24 kwietnia na stadionie o godz.18 odbędzie się próba dopingu wraz z nowym nagłośnieniem które już zostało zakupione.

 
 
Zapraszamy wszystkich co chcą „potrenować „ śpiew i doping , w sobotę w dzień meczu z Widzewem  Łódz wszyscy obowiązkowo przychodzimy na mecz już na na godz. 15.00 każdy ma mieć szalik klubowy 
( będzie to przestrzegane- brak szalika spowoduje „wyproszenie „ z sektora ) a od godz. 16 ruszamy z bardzo głośnym i równym dopingiem dla „Stalówki” .
 
 
Wszyscy Ci którzy siedzą na krzesełkach i na trybunie krytej zachęcamy do głośnego dopingu z nami –dopingu – który ma przynieść „Stalówce „ zwycięstwo.
 
 
 
 
 
Pamiętaj !
 
 
24 .04  stadion  godz.18.00 – generalna próba dopingu z nagłośnieniem
25. 04  stadion  godz. 15.00 - zbiórka na sektorze wraz z szalikiem

Komentarze (33)

Ssw1938 | 2009-04-22 09:44

12 października – powstanie miasta Stalowa Wola, jednego z najmłodszych miast w Polsce, oraz klubu sportowego ZKS Stal Stalowa Wola - do niektorych ktorzy ostatni pytali o dzien powstania naszego klubu

Alleluja | 2009-04-22 09:49

mam daw miejsca na mecz stalowki z krakowa przyjazd i wyjazd w sobote :) ktos chetny?

Operator | 2009-04-22 10:04

Bardzo dobry pomysł z tym treningiem :)

Tylko STAL

"STOP kibice NET"

Operator | 2009-04-22 10:09

I proponował bym do naszego spiewnika na WIDZEWIE dołączyc
» http://www.youtube.com/watch?v=58tHewmIJY8

tylko STAL

Tomasz | 2009-04-22 11:34



Matusiak jednak nie zagra w Stalowej Woli

Wtorek, 21 kwietnia 2009, godz. 13:34

Kontuzja Radosława Matusiaka okazała się poważniejsza, niż się wydawało. We wtorek piłkarz przeszedł badanie USG, które wykazało silne stłuczenie mięśnia. To bolesny uraz, który praktycznie przekreśla szanse na występ tego zawodnika w sobotnim meczu ze Stalą Stalowa Wola. Przypomnijmy, że w tym spotkaniu nie będzie grał także pauzujący za kartki Przemysław Oziębała. To oznacza, że Pawłowi Janasowi z napastników zostali tylko Marcin Robak i młody Robert Kowalczyk.

Tymczasem przygotowujący się do sobotniego meczu widzewiacy na wtorek mają zaplanowane dwa treningi. Jeden jest już za nimi. O godz. 10 ćwiczyli na bocznym boisku, podzieleni na dwie grupy. Jedna doskonaliła wykańczanie sytuacji podbramkowych. W tym samym czasie pozostali piłkarze mieli ćwiczenia siłowe.


Tomasz An drzejewski


Bad boy | 2009-04-22 14:15

w sobote jedziemy do stalowej woli na bardzo ciekawy pod wzgledem kibicowskim mecz ze Stalą. Fani Stali Stalowa Wola w zeszlej rundzie przyjechali do Łodzi w liczbie prawie 800 osób. Co prawda na mecz weszli tylko nie liczni, jednak liczba ta jest bardzo imponująca... Wyjazdy w rejony Podkarpacia zdarzają się bardzo zadko, więc to powinno byc kolejnym motywującym czynnikiem by w najblizsza sobote pojechac za naszą drużyną. Fani Stalowej Woli przyjaźnia się z Resowią - zgodą naszych sąsiadek z ŁKS oraz z nie lubianym również Rakowem Częstochowa. Więc panowie tym razem nie jedziemy na piknikową wyprawe, tylko na mecz z wrogą nam ekipą. Dlatego też prosimy abyście powalczyli tym razem z choroba alkoholową, którą patrząc na wyjazdowe mecze jak i spotkania u siebie wielu z kibiców niestety ma. Bilety już w sprzedaży, o godzinie zbiórki poinformujemy jak zostanie ustalona.

Skssw | 2009-04-22 14:46

PILNE!!! 4-5 miejsc wolnych na wyjazd do Łęcznej. Czekamy na parkingu na przeciw dworca PKS.
tel.: 510 814 279

Bad boy | 2009-04-22 14:57

a zadarmo??

Skssw | 2009-04-22 15:12

Za darmo to wiesz co można dostać...

Judge09 | 2009-04-22 15:39

Się dzieje! ;-D

Spartajezowe | 2009-04-22 16:45

Wyjściowy skład:
Górnik Łęczna: Wierzchowski - Radwański, Karwan, Nikitović, Głowacki - Bartoszewicz, Bazler, Witkowski - Stachyra, Nakoulma, Nazaruk.
Stal Stalowa Wola: Wierzgacz - Lebioda, Treściński, Bartkowiak, Wieprzęć - Cebula, Trela, Uwakwe, Piszczek, Karcz - Kmiecik.


A Salami sobie posiedzi....
To chyba jakaś zbytnia faworyzacja Kmiecika...;/

Ssw1938 | 2009-04-22 16:49

Salami pauzuje za zolte kartki ci co nie wiedza :)

Krakus | 2009-04-22 16:50

Salami pauzuje za kartki a Kmiecik nie jest taki slaby. Tylko krtytykujecie a popatrzcie jak go kryja... Jest najbardziej pilnowanym pilkarzem przez rywali, dzieki czemu Cebula ma wiecej miejsca.
Myslenie nie boli, naprawde!

Spartajezowe | 2009-04-22 16:50

Dzieki no cóż może Kmiecik pokaze wreszcie cos ciekawego ,ale duzo bedzie zależec od sedziego czy bedzie gwizdał faule na nim.]

Ssw1938 | 2009-04-22 16:55

Na ławce gości usiedli: Furtak, Paknys, Maciorowski, Krawiec, Jeżewski, Szwajdych oraz Wasilewski.

oby Balon byl na Widzew gotowy

Mystery69 | 2009-04-22 17:01

Staszek na bramce. nono to się będzie działo pod bramką STW

Zielono-czarny | 2009-04-22 17:06

Staszek nie jest wcale zly, tylko ze Balon jest najlepszy to jak moze grac czesciej... tylko kiedy nasz kapitan jest kontuzjowany :/

Frostee | 2009-04-22 17:17

» http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=radio_online Łączą sie dosyć często Polecam

Kacper0 | 2009-04-22 17:17

na leliwie na zywo ;]

Frostee | 2009-04-22 17:18

Nastepne wejście na antene 17:30 !!!

Spartajezowe | 2009-04-22 17:51

jak słychac w relacji to kmiecik sie przewraca za kazdym razem gdy jakąś akcje juz skombinujemy i....;///

Liber | 2009-04-22 17:51

ile naszych jest w łęcznej !!???

Persjan85 | 2009-04-22 18:11

około 230

jeden autokar popsuty w drodze

Maciekstw | 2009-04-22 20:42

Jeśli ktoś chciałby się zabrać w sobotę na mecz z Widzewem z Krakowa to proszę o kontakt na priv.

Alleluja | 2009-04-22 23:57

maciekstw nie wiem jak do ciebie napisac na priv , powiedz wiec napisz mi tu kiedy wyjezdzasz kiedy wracasz ,jakie koszta podrozy i ile masz miejsc.
licze na szybka odpowiedz
pozdro

Bulwers | 2009-04-23 08:44

ty spartajezowe sprawdza sie doskonale to ze krowa ktora duzo muczy malo mleka daje :)

Alleluja | 2009-04-23 11:48

jak napisac do jakiegoz uzytkownika prywatna wiadomosc?

Mx310user | 2009-04-23 12:36

fajna sprawa jakby "pipi" cały stadion skakał i spiewał :)

Maciekstw | 2009-04-23 12:46

Alleluja zostaw tu swoje gg lub komórkę to się odezwę wieczorem. Pozdro

Alleluja | 2009-04-23 14:27

2695983

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 221 845 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 850 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 131 501 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 459 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04021