Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Górnik Łęczna - STAL Stalowa Wola 0:0 !

Górnik Łęczna - STAL Stalowa Wola 0:0 !

W zakończonym przed chwilą spotkaniu w ramach 26 kolejki I ligi, drużyna Stali Stalowa Wola zremisowała bezbramkowo wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Łęczna. Najlepszą okazję dla Stalówki zmarnował Grzegorz Kmiecik który w 47 minucie spotkania po podaniu Longinusa Uwakwe znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak zamiast strzelić do bramki, trafił bramkarza gospodarzy Jakuba Wierzchowskiego.

 

W 74 minucie meczu Cebula zagrywał wzdłuż bramki Górnika, a Kmiecik nie sięgnął piłki na 4. metrze.

Po tym spotkaniu podopieczni Władysława Łacha mają na koncie 30 punktów i zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli. Następnym rywalem piłkarzy Stalówki będzie Widzew Łódź, a mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 przy ulicy Hutniczej 15.

 

Składy :

Górnik Łęczna : Jakub Wierzchowski - Paweł Głowacki (46 Paweł Tomczyk), Veljko Nikitović, Piotr Karwan, Krzysztof Radwański - Piotr Bazler, Radosław Bartoszewicz, Kamil Witkowski - Sławomir Nazaruk, Kamil Stachyra (46 Grzegorz Szymanek), Prejuce Nakoulma.
 

Stal Stalowa Wola : Stanisław Wierzgacz - Krystian Lebioda, Daniel Treściński, Bartłomiej Piszczek, Jaromir Wieprzęć - Konrad Cebula Krzysztof Trela, Longinus Uwakwe, Adrian Bartkowiak (71' Paulius Paknys), Kamil Karcz, (84' Paweł Szwajdych) - Grzegorz Kmiecik (77'  Paweł Wasilewski)

 

żółta kartka : Karcz.

widzów : 2000 ( w tym około 200 Stalówki)

sędziował : Cezary Smoleński (Suwałki)

Komentarze (36)

Persjan85 | 2009-04-22 19:00

wyniki środowych spotkan :


GKP Gorzow Wielkopolski 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko Biala
Motor Lublin 2 - 1 Wisla Plock
Gornik Leczna 0 - 0 Stal Stalowa Wola
Warta Poznan 1 - 0 Odra Opole
Dolcan Zabki 1 - 1 GKS Jastrzebie
Flota Swinoujscie 0 - 0 TUR Turek

Sokół nisko | 2009-04-22 19:50

szkoda bo stalówka mogła wygrać ten mecz relacja live na » http://sportlive.redblog.dziennikwsc.....

Stalovy | 2009-04-22 20:03

Po 1. połowie Raków prowadzi z Pogonią 2-1.

Forza1938stal | 2009-04-22 20:14

RKS RKS RKS RKS !!!

Krytyk | 2009-04-22 20:38

ma ktoś może relacje z meczu Braci? byłbym wdzięczny.

Stalovy | 2009-04-22 20:40

Oto relacja z meczu Rakowa:

» http://sportslaski.pl/live.php?id=81

Lubelak | 2009-04-22 20:42

Na szybkiego.
straciliśmy 2 punkty niestety bo Łęczna stała. Nas koło 250 , z Lublina kilka (naście?) osób. Zgrywam filmiki i zdjecia wieczorem podam linka.

Krytyk | 2009-04-22 20:45

będą bilety na Widzew w przedsprzedaży? bo będę pod stadionem kilka(naście) minut po 15, a wiem, że kolejki będą i to nie małe. Jeżeli będą to napiszcie o której; )

WSZYSCY NA WIDZEW !.

Lubelak | 2009-04-22 20:52

Zdjęcia są już u Adminów....

Adm.t. | 2009-04-22 20:57

Raków wygrał z Portowcami 2-1 :)
także nie wszystko stracone, dalej mają szanse na awans bezpośredni lub baraże!

RKS % ZKS !

Okulickiego | 2009-04-22 21:02

Łęczna to już historia... Teraz Widzew i tu apel do wszystkich.
Widzew to Firma ! Byłem a myślę że nie tylko ja pod wrażeniem ich solidarności gdy nas nie wpuszczono u nich na stadion, dlatego naprawdę należą im się brawa ! i szacunek !
Ja osobiście ich nie lubię , ale potraktowali Nas u siebie na najwyższym poziomie , to nie jest motor czy korona to jest Widzew.
Dlatego proponuję BEZ BLUZGANIA na Widzew !!!

Karolek | 2009-04-22 21:11

zgadzam sie z okuliciego

Zielono-czarny | 2009-04-22 21:14

no brawa dla braci za pokonanie paprykarzy!
a co do tej wypowiedzi to tez uwazam ze szacun widzewowi sie nalezy! bardzo prosze o godne ich przywitanie, bez zadnego wy.pie...

Adm.t. | 2009-04-22 21:56

nie interesuje Nas forum Widzewa. To tyle.

Operator | 2009-04-22 22:05

Brawo RAKÓW wygrac 2 : 1 z Pogonią i to jeszcze u gospodarza to są bardzo ważne 3 punkty dla naszych BRACI .

Oby tak dalej i zapraszamy w nasze skromne progi 1 Ligi :)

"BEZ BLUZGANIA na Widzewie !!! "

Admin | 2009-04-22 22:09

#################### #

Prosze zrobic grafike zapowiedzie na sobotni mecz z Widzewem. I wrzucic linka w tym temacie.

Paweł | 2009-04-22 22:30

dzisiaj cenny punkt. z widzewem tez by sie przydala jaka kolwiek zdobycz punktowa. na 100% bedzie bardzo ciezko ale jestem przekonany ze za rowno pilkarze jak i my kibice damy z siebie wszystko. to jest sport i wszystko jest mozliwe. Zgadzam sie z wpisami powyzej. przy wejsciu widzewa na sektor przywitajmy ich brawami (zadne wypier...!!!) BEZ BLUZGOW PRZEZ CALY MECZ (no chyba ze widzew zacznie:) Oni zachowali sie na poziomie - pokazmy ze to szanujemy

Rojab | 2009-04-22 22:45

ale was rajcuje ta stronka :)

czy wy myslicie ze wasze komentarze sa brane pod uwage ? :D

F1938 | 2009-04-22 22:47

Adminie, plakat zrobiony juz byl, jednak nie wrzucony, bo temat na forum byl zamkniety. » http://images43.fotosik.pl/108/9443775158fd651amed.jpg

Gruby | 2009-04-22 22:55

» http://www.gornik-leczna.com/photoga..... pozdro dla tych co byli ;-) za tydzień wszyscy na Motor

Operator | 2009-04-22 23:00


Coraz lepiej prezentuje sie nasza stalówka tylko jeszcze wiecej zielonych koszulek

Tylko STAL !

Wilku14 | 2009-04-22 23:05

Bulwers | 2009-04-22 23:09

to nie byl zaden zaklad wybil szybe w kebabie po pijaku i pchlarz dal mu taka kare

Sabas | 2009-04-22 23:32

Janusze i Andrzeje, co byli na Łęcznej pozdrawiają

Lubelak | 2009-04-23 00:07

Bulwers | 2009-04-23 08:46

fajna zapowiedz na mecz z widzewem ale straszie rzuca sie w oczy tym ze ktos ja robil na styl elkaesiakow :)

T;mo | 2009-04-23 08:56

» http://www.youtube.com/watch?v=JTxig_bQhNQ

nowa piosenka

Lalalalalala... Hej Stalóweczka! Lalalalaala...

Do zobaczenia na probie dopingu ;p

John | 2009-04-23 09:28

siema panowie, macie jakies zdjecia z meczyku :)

Pozderko Dla Tych Co Byli :)

Bulwers | 2009-04-23 09:37

mamy ale zdjecia sa tylko dla kumatych

Lubelak | 2009-04-23 09:52

krótko i na spokojnie:
Niestety na mecz się spóżniłem więc początku nie widziałem. Ogólnie starciliśmy 2 punkty, poneiważ Łeczna wyraźnie grała przeciwko trenerowi i my tego nie wykorzstaliśmy. mieliśmy 2 sytuacje sam na sam. w 1 poł. Kmiecik będąc jakieś 4 metry od pustej bramki nie tarfił w piłke do pustej bramki! w drugiej owe 2 sam na sam nie wykorzystane. Jedną miał Kmiecik. ogólnie gdyby senior Kmiecik widział wczoraj syna to by go z rodziny wypisał...\
gracz meczu Longin, w Łęcznej... Prezes. gdybyśmy mieli 2 linie z ich 2 zlozoną to byłaby to rewelacja. Łęczna nie pokazała nic, my kilka razy pocisnęlismy. Z jakimś urazem zszedł Bartkowiak.
kibice:
Stalówki jakies 230-250 osób. doping prezentował się dosyć dobrze ale rwanie. były momenty korby i momenty jakby ktos coś bełkotał. Fakt wynika to trochę z akustyki stadionu. Ale ogólnie chyba doping lepszy niż Górników. Niewiele ale jednak. Nowa piosenka Pippi fajna:)
filmiki własnie zgrywam na yuotuba beda popoludniem. Włącznie z nową.

Michalgst | 2009-04-23 10:16

Plakat dla Zatorza na mecz z Widzewem:

» http://images50.fotosik.pl/109/5bc9b862e8d2a2c1med.jpg

Obecnosc Obowiazkowa !!!

T;mo | 2009-04-23 10:39

a ma ktos filmik jak na poczatku ryknelismy hej zetkaesie moze?

Lubelak | 2009-04-23 11:15

kolejny:

» http://www.youtube.com/watch?v=2uhB6_AMd2A

za 15 minut będzie ostatni.
Więcej nie mam:(

Maciekstw | 2009-04-23 19:48

Po obejrzeniu filmów z Łęcznej takie spostrzeżenie. Nasz doping coraz lepszy. Oczywiście jeszcze wiele da się poprawić, ale idzie to w bardzo dobrym kierunku. Piosenka PIPI jak dla mnie kozak (wyszło niegorzej niż na którymś z meczy Wisły Kraków).
No i chyba jesteśmy już specjalistami od "Stalówka goool" - wychodzi głośno i coraz równiej. Wreszcie udaje się ciągnąć piosenki po kilka minut (marz mi się też żeby to tak ładnie wychodziło na meczach u siebie - może nagłośnienie pomoże).
Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę i srodę

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm

Stal Stalowa Wola             Chełmianka Chełm
2022-08-20, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola

Unia Tarnów             Stal Stalowa Wola

0 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 3 3-0-0 9
2 Wieczysta Kraków 3 2-1-0 7
3 Avia Świdnik 3 2-1-0 7
4 Stal Stalowa Wola 3 2-0-1 6
5 Orlęta Radzyń Podlaski 3 2-0-1 6
6 Sokół Sieniawa 3 2-0-1 6
7 Podlasie Biała Podlaska 3 1-2-0 5
8 Korona II Kielce 3 1-2-0 5
9 Podhale Nowy Targ 3 1-1-1 4
10 KS Wiązownica 3 1-0-2 3
11 KSZO Ostrowiec Św 3 1-0-2 3
12 Czarni Połaniec 3 1-0-2 3
13 Wisłoka Dębica 3 1-0-2 3
14 Unia Tarnów 3 1-0-2 3
15 Lublinianka Lublin 3 1-0-2 3
16 ŁKS Łagów 3 0-2-1 2
17 Chełmianka Chełm 3 0-1-2 1
18 Wisła Sandomierz 3 0-0-3 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3381) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1385) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (661)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 81 456 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 140 254 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 50 456 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 28 308 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.01531