Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Górnik Łęczna - STAL Stalowa Wola 0:0 !

Górnik Łęczna - STAL Stalowa Wola 0:0 !

W zakończonym przed chwilą spotkaniu w ramach 26 kolejki I ligi, drużyna Stali Stalowa Wola zremisowała bezbramkowo wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Łęczna. Najlepszą okazję dla Stalówki zmarnował Grzegorz Kmiecik który w 47 minucie spotkania po podaniu Longinusa Uwakwe znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak zamiast strzelić do bramki, trafił bramkarza gospodarzy Jakuba Wierzchowskiego.

 

W 74 minucie meczu Cebula zagrywał wzdłuż bramki Górnika, a Kmiecik nie sięgnął piłki na 4. metrze.

Po tym spotkaniu podopieczni Władysława Łacha mają na koncie 30 punktów i zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli. Następnym rywalem piłkarzy Stalówki będzie Widzew Łódź, a mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 przy ulicy Hutniczej 15.

 

Składy :

Górnik Łęczna : Jakub Wierzchowski - Paweł Głowacki (46 Paweł Tomczyk), Veljko Nikitović, Piotr Karwan, Krzysztof Radwański - Piotr Bazler, Radosław Bartoszewicz, Kamil Witkowski - Sławomir Nazaruk, Kamil Stachyra (46 Grzegorz Szymanek), Prejuce Nakoulma.
 

Stal Stalowa Wola : Stanisław Wierzgacz - Krystian Lebioda, Daniel Treściński, Bartłomiej Piszczek, Jaromir Wieprzęć - Konrad Cebula Krzysztof Trela, Longinus Uwakwe, Adrian Bartkowiak (71' Paulius Paknys), Kamil Karcz, (84' Paweł Szwajdych) - Grzegorz Kmiecik (77'  Paweł Wasilewski)

 

żółta kartka : Karcz.

widzów : 2000 ( w tym około 200 Stalówki)

sędziował : Cezary Smoleński (Suwałki)

Komentarze (36)

Persjan85 | 2009-04-22 19:00

wyniki środowych spotkan :


GKP Gorzow Wielkopolski 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko Biala
Motor Lublin 2 - 1 Wisla Plock
Gornik Leczna 0 - 0 Stal Stalowa Wola
Warta Poznan 1 - 0 Odra Opole
Dolcan Zabki 1 - 1 GKS Jastrzebie
Flota Swinoujscie 0 - 0 TUR Turek

Sokół nisko | 2009-04-22 19:50

szkoda bo stalówka mogła wygrać ten mecz relacja live na » http://sportlive.redblog.dziennikwsc.....

Stalovy | 2009-04-22 20:03

Po 1. połowie Raków prowadzi z Pogonią 2-1.

Forza1938stal | 2009-04-22 20:14

RKS RKS RKS RKS !!!

Krytyk | 2009-04-22 20:38

ma ktoś może relacje z meczu Braci? byłbym wdzięczny.

Stalovy | 2009-04-22 20:40

Oto relacja z meczu Rakowa:

» http://sportslaski.pl/live.php?id=81

Lubelak | 2009-04-22 20:42

Na szybkiego.
straciliśmy 2 punkty niestety bo Łęczna stała. Nas koło 250 , z Lublina kilka (naście?) osób. Zgrywam filmiki i zdjecia wieczorem podam linka.

Krytyk | 2009-04-22 20:45

będą bilety na Widzew w przedsprzedaży? bo będę pod stadionem kilka(naście) minut po 15, a wiem, że kolejki będą i to nie małe. Jeżeli będą to napiszcie o której; )

WSZYSCY NA WIDZEW !.

Lubelak | 2009-04-22 20:52

Zdjęcia są już u Adminów....

Adm.t. | 2009-04-22 20:57

Raków wygrał z Portowcami 2-1 :)
także nie wszystko stracone, dalej mają szanse na awans bezpośredni lub baraże!

RKS % ZKS !

Okulickiego | 2009-04-22 21:02

Łęczna to już historia... Teraz Widzew i tu apel do wszystkich.
Widzew to Firma ! Byłem a myślę że nie tylko ja pod wrażeniem ich solidarności gdy nas nie wpuszczono u nich na stadion, dlatego naprawdę należą im się brawa ! i szacunek !
Ja osobiście ich nie lubię , ale potraktowali Nas u siebie na najwyższym poziomie , to nie jest motor czy korona to jest Widzew.
Dlatego proponuję BEZ BLUZGANIA na Widzew !!!

Karolek | 2009-04-22 21:11

zgadzam sie z okuliciego

Zielono-czarny | 2009-04-22 21:14

no brawa dla braci za pokonanie paprykarzy!
a co do tej wypowiedzi to tez uwazam ze szacun widzewowi sie nalezy! bardzo prosze o godne ich przywitanie, bez zadnego wy.pie...

Adm.t. | 2009-04-22 21:56

nie interesuje Nas forum Widzewa. To tyle.

Operator | 2009-04-22 22:05

Brawo RAKÓW wygrac 2 : 1 z Pogonią i to jeszcze u gospodarza to są bardzo ważne 3 punkty dla naszych BRACI .

Oby tak dalej i zapraszamy w nasze skromne progi 1 Ligi :)

"BEZ BLUZGANIA na Widzewie !!! "

Admin | 2009-04-22 22:09

#################### #

Prosze zrobic grafike zapowiedzie na sobotni mecz z Widzewem. I wrzucic linka w tym temacie.

Paweł | 2009-04-22 22:30

dzisiaj cenny punkt. z widzewem tez by sie przydala jaka kolwiek zdobycz punktowa. na 100% bedzie bardzo ciezko ale jestem przekonany ze za rowno pilkarze jak i my kibice damy z siebie wszystko. to jest sport i wszystko jest mozliwe. Zgadzam sie z wpisami powyzej. przy wejsciu widzewa na sektor przywitajmy ich brawami (zadne wypier...!!!) BEZ BLUZGOW PRZEZ CALY MECZ (no chyba ze widzew zacznie:) Oni zachowali sie na poziomie - pokazmy ze to szanujemy

Rojab | 2009-04-22 22:45

ale was rajcuje ta stronka :)

czy wy myslicie ze wasze komentarze sa brane pod uwage ? :D

F1938 | 2009-04-22 22:47

Adminie, plakat zrobiony juz byl, jednak nie wrzucony, bo temat na forum byl zamkniety. » http://images43.fotosik.pl/108/9443775158fd651amed.jpg

Gruby | 2009-04-22 22:55

» http://www.gornik-leczna.com/photoga..... pozdro dla tych co byli ;-) za tydzień wszyscy na Motor

Operator | 2009-04-22 23:00


Coraz lepiej prezentuje sie nasza stalówka tylko jeszcze wiecej zielonych koszulek

Tylko STAL !

Wilku14 | 2009-04-22 23:05

Bulwers | 2009-04-22 23:09

to nie byl zaden zaklad wybil szybe w kebabie po pijaku i pchlarz dal mu taka kare

Sabas | 2009-04-22 23:32

Janusze i Andrzeje, co byli na Łęcznej pozdrawiają

Lubelak | 2009-04-23 00:07

Bulwers | 2009-04-23 08:46

fajna zapowiedz na mecz z widzewem ale straszie rzuca sie w oczy tym ze ktos ja robil na styl elkaesiakow :)

T;mo | 2009-04-23 08:56

» http://www.youtube.com/watch?v=JTxig_bQhNQ

nowa piosenka

Lalalalalala... Hej Stalóweczka! Lalalalaala...

Do zobaczenia na probie dopingu ;p

John | 2009-04-23 09:28

siema panowie, macie jakies zdjecia z meczyku :)

Pozderko Dla Tych Co Byli :)

Bulwers | 2009-04-23 09:37

mamy ale zdjecia sa tylko dla kumatych

Lubelak | 2009-04-23 09:52

krótko i na spokojnie:
Niestety na mecz się spóżniłem więc początku nie widziałem. Ogólnie starciliśmy 2 punkty, poneiważ Łeczna wyraźnie grała przeciwko trenerowi i my tego nie wykorzstaliśmy. mieliśmy 2 sytuacje sam na sam. w 1 poł. Kmiecik będąc jakieś 4 metry od pustej bramki nie tarfił w piłke do pustej bramki! w drugiej owe 2 sam na sam nie wykorzystane. Jedną miał Kmiecik. ogólnie gdyby senior Kmiecik widział wczoraj syna to by go z rodziny wypisał...\
gracz meczu Longin, w Łęcznej... Prezes. gdybyśmy mieli 2 linie z ich 2 zlozoną to byłaby to rewelacja. Łęczna nie pokazała nic, my kilka razy pocisnęlismy. Z jakimś urazem zszedł Bartkowiak.
kibice:
Stalówki jakies 230-250 osób. doping prezentował się dosyć dobrze ale rwanie. były momenty korby i momenty jakby ktos coś bełkotał. Fakt wynika to trochę z akustyki stadionu. Ale ogólnie chyba doping lepszy niż Górników. Niewiele ale jednak. Nowa piosenka Pippi fajna:)
filmiki własnie zgrywam na yuotuba beda popoludniem. Włącznie z nową.

Michalgst | 2009-04-23 10:16

Plakat dla Zatorza na mecz z Widzewem:

» http://images50.fotosik.pl/109/5bc9b862e8d2a2c1med.jpg

Obecnosc Obowiazkowa !!!

T;mo | 2009-04-23 10:39

a ma ktos filmik jak na poczatku ryknelismy hej zetkaesie moze?

Lubelak | 2009-04-23 11:15

kolejny:

» http://www.youtube.com/watch?v=2uhB6_AMd2A

za 15 minut będzie ostatni.
Więcej nie mam:(

Maciekstw | 2009-04-23 19:48

Po obejrzeniu filmów z Łęcznej takie spostrzeżenie. Nasz doping coraz lepszy. Oczywiście jeszcze wiele da się poprawić, ale idzie to w bardzo dobrym kierunku. Piosenka PIPI jak dla mnie kozak (wyszło niegorzej niż na którymś z meczy Wisły Kraków).
No i chyba jesteśmy już specjalistami od "Stalówka goool" - wychodzi głośno i coraz równiej. Wreszcie udaje się ciągnąć piosenki po kilka minut (marz mi się też żeby to tak ładnie wychodziło na meczach u siebie - może nagłośnienie pomoże).
Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę i srodę

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 50 814 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 893 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 668 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 828 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03937