Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Widzew juz w sobotę (25.04) ! godz. 16:00

STAL - Widzew juz w sobotę (25.04) ! godz. 16:00

Wszyscy kibice Stalówki proszeni są o jak najwcześniejsze przybycie na mecz (na godzinę 15:00) bo wymagać tego będzie oprawa !


Przypominamy również o próbie dopingu, która odbędzie się o godzinie 18:00 na stadionie w piątek (24.04) dzień przed meczem.

Zostało zakupione specjalne nagłosnienie, które bedzie nam służyć od meczu z Widzewem. Pomimo tego, że zostało już zakupione w dalszym ciągu prowadzone są składki do puszek na ten i na wiele innych celów, które zapewne zobaczycie na kolejnych meczach, dlatego prosimy nie żałować kasy i wrzucać trochę do puszki.

Będzie to można uczynić na próbie, na meczu i codziennie w sklepiku Stalówki !

 

Korba ! Reklamujmy mecz gdzie się da, zachęcajmy znajomych do przyjścia na Hutniczą 15 w sobotę !

Plakaty, zapowiedź i więcej informacji znajdują się na forum ! :

forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30077.html

 

Spotkanie to jest zaliczone do meczów "podwyzszonego ryzyka" dlatego prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości: dowód, paszport, prawo jazdy, legitymację.

 

Ceny biletów na mecz z Widzewem:

20 zł - trybuna kryta

15 zł - krzesełka

10 zł - sektor za bramką

 

KAŻDY PRZYCHODZI W BARWACH I DOPINGUJE CAŁY STADION !

Komentarze (81)

Dzidek | 2009-04-23 12:55

To żeby przyszli wszyscy w barwach to trzeba bedzie powtórzyć ze sto razy!!! Bo jak znam życie to połowa młynowych baranów przyjdzie ubrana jak na odpust lub targ!!! Czas pokaże,bedziemy chcieli jak zawsze a wyjdzie jak zwykle. Pozdro dla Januszy i Marianów :-)

Wwoo | 2009-04-23 13:03

###########PLAKATY OSIEDLOWE NA WIDZEW SĄ NA FORUM DOSTĘPNE DRUKOWAĆ I ROZKLEJAC !!!!!!############

Cristo82 | 2009-04-23 13:07

ja myślę, że w piosence pippi lepiej znacznie brzmiałoby ZIELONO CZARNI zamiast hej stalóweczka. co o tym myślicie???

Stalker1337 | 2009-04-23 13:18

dokladnie bo po drugie nie jestesmy zadna staloweczka tylko stalowka

Cristo82 | 2009-04-23 13:28

Proponuje zmienic tą stalóweczke na ZIELONO CZARNI w przyspiewce PIPPI i napewno będzie lepiej brzmiało.
Stalóweczka to mogą miec laski napisane na koszulkach.Wyobraźci e sobie np. Widzewek albo Koronka czy Motorek....śmiech na sali. Tak samo w naszym przypadku.Chyba wszystko jasne co?

Szerszeń | 2009-04-23 13:31

na meczu z widzewem przydały by sie ze dwie osoby na krzesełkach które rozkrecały by doping bo tam zawsze jest spora grupa ludzi chetnych do spiewania. przypomnijcie sobie mecze z gks katowice lub motorem wtedy całe krzesełka uczestniczyły w dopingu.. tylko ktoś musiał by tym pokierować

Relacja | 2009-04-23 13:35

wy dalej nie rozumiecie ? wy to mozecie sobie proponowac ... :)

wasze zdanie sie nie liczy

Cristo82 | 2009-04-23 13:44

Do RELACJA:
Ty to masz troche nie pokolei w głowie chłopcze. Takie opcje jak komentarze i fora właśnie do tego służą żeby proponowac i dyskutowac na temat. Nie masz nic sensownego do powiedzenia to idź sie w.ysraj i nie zajmuj miejsca swoimi kretyńskimi docinkami.
lalalalala ZIELONO CZARNI lalalalala!!!

Mlody | 2009-04-23 14:19

Osiedle Młodynie zbiorka pod Szkołą SLO o godzinie 14:00.
Pokażmy się z jak najlepszej storny .. Nikogo na tym meczu niemoze zabraknąc.
Nakęcac znajomych i kogo sie tylko da!!
!!!1NIKT Z OSIEDLA NIE IDZE SAM NA MECZ!!!

!! OBOWIĄZKOWO WSZYSCY W BARWACH!!
jedziemy z dopingiem
Podaj Dalej -->

Mlody | 2009-04-23 14:23

W PIPI dobrz by tez brzmialo hej hej stalowka/stalowa

Andy | 2009-04-23 14:26

dobrze ktoś powiedział najlepiej przy pippi brzmi ZIELONO-CZARNI i tyle. hej Stalóweczka jest troche jest kiepskie i źle brzmi... co to w ogóle jest Stalóweczka???

Dziadek | 2009-04-23 14:53

a ja mysle ze kombinowac to mozesz jak roboty niemasz...wyszlo w Lecznej kozacko i tak samo ma wyjsc u nas a barany co chodza sezonowo i nie beda spiewac lub beda nierowno spiewac powinny byc odpowiednio potraktowane

Quba | 2009-04-23 15:27

zgadzam się z kolega wyżej... wyszło w porządku a Zielono-Czarni nawet nie pasuje...

Adrian | 2009-04-23 15:49

Andy pytaniem typu co to jest Stalóweczka obrazasz caly klub i jego kibicow wiec zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz

Dziadek | 2009-04-23 16:07

» http://www.youtube.com/watch?v=2uhB6_AMd2A

KAŻDY kto idzie na sektor B ma umieć to śpiewać głośno i RÓWNO!!!

Ssw1938 | 2009-04-23 16:15

STAL STALOWA WOLA - WIDZEW ŁÓDŹ, 16:00, sędzia: Mariusz Podgórski (Wrocław).

Ssw1938 | 2009-04-23 16:18

6 maja 2008 arbiter(Mariusz Podgórski) został odsunięty od prowadzenia spotkań do końca sezonu na skutek sankcji dyscyplinarnych nałożonych przez Kolegium Sędziów PZPN za rażąco niski poziom prowadzenia zawodów.
i taki sedzia na taki mecz :)

Lomaxprb | 2009-04-23 16:21

Osiedle Poręby zbiórka tam gdzie zawsze o godzinie 14!!
Każdy obowiązkowo ze sobą bierze szalik oraz czarną bądź zieloną koszulkę!!
Nakręcać kogo się tylko da !!! Wszyscy idziemy na sektor B i zdzieramy gardła na 100% aby pomóc naszym piłkarzom w tym trudnym pojedynku aby odnieśli zwycięstwo !!!!
NIKT Z OSIEDLA NIE IDZIE SAM NA TEN MECZ !!!!!

Do zobaczenia w sobotę !!

Curringo | 2009-04-23 16:27

mam pytanie czy jest zbiorka na srodmiesciu??

Koko | 2009-04-23 17:13

A gdzie ma zbiórke Oś Skarpa ??:)

Pazimieh | 2009-04-23 18:16

razem z Pławem na Lotosie

Śródmieście | 2009-04-23 18:16

ŚRÓDMIEŚCIE

Zbiórka pod pomnikiem Kwiatkowskiego o godz. 14

PAMIĘTAĆ O BARWACH !

Kogo nie będzie to znaczy, że zapina się z CZANGIŁEM :)

Michalgst | 2009-04-23 18:31

=== ZATORZE===

» http://images50.fotosik.pl/109/5bc9b862e8d2a2c1med.jpg

Obecnosc Obowiazkowa!!!

California | 2009-04-23 18:51

sa juz moze zdjecia?

Kusik1 | 2009-04-23 19:17

Długa jako wioska tez jedzie na mecz :) plakaty tez dzisiaj beda u nas wisiec :) Pozdrowienia ;]

Forza1938stal | 2009-04-23 19:21

MOBILIZACJA PANOWIE !!!
NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU !!!

WSZYSCY W BARWACH !!!

Bono | 2009-04-23 20:18

Mi się wydaje, że najlepiej do "Pippi" pasowałoby po prostu "Stalowa Wola", rymuje się i wg mnie bardziej pasuje. Takie jest moje zdanie, może jutro by tak sprobował jak wyjdzie.

Krakus | 2009-04-23 20:20

byl ktos ze Stalowki w Szczecinie?

Curringo | 2009-04-23 20:28

no panowie. jutro proba dopingu. Zobaczymy ile osob naprawde chce dopingowac goraco stalowke i przyjdzie na ta probe. mysle ze realnie patrzac to okolo 100, mam nadzieje ze sie myle i przyjdzie wiecejj!!!

Zks_fan | 2009-04-23 20:46

Elegancka przyśpiewka . Miałem okazję słyszeć ją na Wiśle Kraków , i przy równym i głośnym dopingu wychodzi super. Fajnie by było wprowadzić do naszego repertuaru za jakiś czas HSV :)

Fc reading | 2009-04-23 20:49

Karolek | 2009-04-23 20:53

transparent na MŁODYNIU na przeciwko SLO już wisi.

Mario_stw | 2009-04-23 20:58

Siostry i panowie szlachta!!!!Jutro ciekawe spotkanie na H 15,to nasza pierwsza taka próba dopingu z profesjonalnym nagłosnieniem.Godzin a jest wygodna dla kazdego więc maszerować na stadion w jak największej liczbie.Proponuje pojawienie się osiedlami to była by taka mała próba przed widzewem!!!
Chłopaki mają kilka nowych przyśpiewek i trzeba je przećwiczyć żebysmy nie wyszli na (JANUSZY)
każdy oddany sprawie musi się jutro pojawić,namawiać kolesi i koleżanki.

Tomeks | 2009-04-23 21:04

niestety nie będę mógł być na próbie (2 zmiana), ale brawo za pomysł. Dajcie chłopaki czadu tak żebym mógł Was usłyszeć w robocie :). A w sobotę będzie wielki bal na Hutniczej. Jak ktoś moze to niech napisze czy bedzie wyjazd na derby Rzeszowa bo sporo osób ma ochotę pojechać np. ja. Pozdro.

Maciekzks | 2009-04-23 21:33

do PIPI najlepiej pasuje ' HEJ, HEJ STALOWKA/STALOWA '

Maciekzks | 2009-04-23 21:34

ewentualnie ZIELONO-CZARNI

Wyjechany | 2009-04-23 21:35

Pamiętajmy tylko ,że Widzew jesienią zachował się fair śpiewając: " działacze wpuście Stalówkę", czy: "bez Stalówki nie śpiewamy"...

Dziadek | 2009-04-23 21:44

do Wyjechany:

pamiętaj zeby glosno dopingować Stalówke i jesli to mzoliwe (brak 2 zmiany itp.) przyjsc na próbe w piątek

Bad boy | 2009-04-23 21:45

Mi się wydaje, że najlepiej do "Pippi" pasowałoby po prostu "ooo staloweczko lalalalalal", rymuje się i wg mnie bardziej pasuje. Takie jest moje zdanie, może jutro by tak sprobował jak wyjdzie.

Adrian | 2009-04-23 21:47

Osiedle Młodynie zbiorka pod Szkołą SLO o godzinie 14:00.
Pokażmy się z jak najlepszej storny .. Nikogo na tym meczu niemoze zabraknąc.
Nakęcac znajomych i kogo sie tylko da
NIKT Z OSIEDLA NIE IDZE SAM NA MECZ

OBOWIĄZKOWO WSZYSCY W BARWACH
jedziemy z dopingiem

Tomeks | 2009-04-23 22:05

i pamiętać o koszulkach tylko zielone lub czarne.

Zatorze | 2009-04-23 23:56

Na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 4 osoby ze Stalówki. Wielkie Dzięki za gościne 1921 & 1938

Malibu_bzc | 2009-04-24 00:15

Scotty | 2009-04-24 01:10


ZAPOWIEDZ MECZU STALÓWKA & WIDZEW
by ScoTTy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~

» http://www.youtube.com/watch?v=eZVBOdPhr8c

~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~

Troche Poźno, ale może jeszcze kogoś zachęci :) mam nadzieje..

Jarek23 | 2009-04-24 01:24

Nie wiem jak sadzi reszta, ale ja uwazam ze stare zapowiedzi bez tylu "efektow" komputerowych, a napchane po prostu tetniacym zyciem sektora i telegraficznym skrutem wielu opraw byly znacznie lepsze niz te co powstaly na Widzew. To tylko moje subiektywne zdanie i nie chce zeby ktos zle mnie zrobumial, doceniam czyjas prace tylko nie wiem czy mniejszym nakladem pracy nie osiagnie sie czegos fajniejszego. Bo w gruncie rzeczy tu chodzi o prostote.

Green&black | 2009-04-24 08:28

A moze to pipi by zaspiewac tak:
"...Hej Staloweczka lalalalalalalala Zielono-Czarni lalalalalala..." i bylo by 2 w 1.
Tylko bez napinki prosze bo to tylko moja sugestia.
Pozdro.

Krytyk | 2009-04-24 09:39

#################### ################
Będzie dzisiaj lub jutro z rana przedsprzedaż biletów? bardzo mi potrzebne, żeby dzisiaj ew. jutro rano kupić, gdyż na stadionie jutro będę ok.15:10, a kolejki o tej godzinie będą okropne.

Prosze o odpowiedź ; )
################## ##################

WSZYSCY NA WIDZEW !

Krytyk | 2009-04-24 09:39

#################### ################
Będzie dzisiaj lub jutro z rana przedsprzedaż biletów? bardzo mi potrzebne, żeby dzisiaj ew. jutro rano kupić, gdyż na stadionie jutro będę ok.15:10, a kolejki o tej godzinie będą okropne.

Prosze o odpowiedź ; )
################## ##################

WSZYSCY NA WIDZEW !

Daro | 2009-04-24 09:48

Bilety oczywiście są w przedsprzedaży od wczoraj.

Można je zakupić w siedzibie klubu od godz 8 (nie wiem do której )

Młoda wiara | 2009-04-24 09:54

moze by po tej probie naglosnienia przejsc po miescie i glosno przypomniec ludziom o jutrzejszym meczu? ;>

Bad boy | 2009-04-24 11:31

» http://www.youtube.com/watch?v=eZVBOdPhr8c mozna o tytul piosenki w zapowiedzi co jest?? thx z gory :D

Johny | 2009-04-24 11:59

odnośnie koszulek: moimzdaniem powinniśmy się ubrać na zielono. Czarne koszulki nie rzucają się w oczy i w nich wygląda się "normalnie", a chodzi o to, żeby robić wrażenie. Np. Gieksa ubiera żółte , a nie czarne koszulki, KSZOKI na pomarańczowo, a nie czarne, ... pomyślcie. Ja biorę zieloną i czarne spodnie. Co o tym sądzicie?

Krakus | 2009-04-24 12:11

Z powodu wysokich kosztow(50+20) i problemow bo sprawie "w jedrzejowie" niezbyt wielkie zainteresowanie tym meczem w lodzi. Nie bedzie ich wiecej niz 500.

Krytyk | 2009-04-24 12:45

oj Krakus, Krakus. 300 biletów które Widzew dostal rozeszły sie w 1 dzień. ten koszt 50+20 to jest koszt TYLKO dla 100 osób które wybierają sie autobusami. Reszta jak to zawsze Widzew robi jedzie Autami, dla nich te 70dych to nie dużo.
widzę, że chcesz tylko zniechęcic ludzi ; D.


a zarząd przygotowuje sie do meczu. Postawili wysoki płot odgardzający boiska boczne, żeby ludzie nie wchodzili na "krzywy ryj" od Zatorza. oraz.. smarując płot Smarem od strony krzesełek ; \

Krytyk | 2009-04-24 12:46

» http://ewidzew.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=3918

proponuje poczytać i nie siać zamętu ..

Fan1938 | 2009-04-24 13:14

mam pytanie czy jutro godzine przed meczem będzie można kupic bilet na mecz na sektor B ??????

Jacek1449 | 2009-04-24 13:17

ZAPOWIEDZ MECZU STALOWKA --------WIDZEW łÓDZ

» http://www.youtube.com/watch?v=eZVBOdPhr8c
GODZ :16:00 DATA 25>04>09>R PRZYJSCIIE O GODZ 15 :00 BEDZIE PRZYGOTOWANIE OPRAWY NA MECZ Z WIDZEWEM BARDZO PROSIMY O PRZYJSCIE O 1 GODZ WCZESNIEJ

19stalowiak38 | 2009-04-24 13:19

a czemu nie? biletów nie zabraknie oto się nie martw, ale przyjdź w miarę wcześnie, bo kolejki pewnie spore będą ;p.
Do zobaczenia o 18:00

WSZYSCY NA WIDZEW !

19stalowiak38 | 2009-04-24 13:19

a czemu nie? biletów nie zabraknie oto się nie martw, ale przyjdź w miarę wcześnie, bo kolejki pewnie spore będą ;p.
Do zobaczenia o 18:00

WSZYSCY NA WIDZEW !

Lubelak | 2009-04-24 13:56

Czy ktoś wie od której jutro będą czynne kasy?

Lubelak | 2009-04-24 13:56

Czy ktoś wie od której jutro będą czynne kasy?

Lalo | 2009-04-24 14:01

z tego co pamieta to 2 godz przed meczem napewnoe a z racji ze to jest mecz z widzewm myskle ze o 13.30juz kupisz;)

Forza1938stal | 2009-04-24 14:06

#################### #####

OS. ZATORZE !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!!

ZBIÓRKA POD PIASTEM O GODZ. 14:30 !!!

KAŻDY OBOWIĄZKOWO SZAL !!!

WYJŚCIE NA STADION NIE PÓŹNIEJ NIŻ 14:50 !!!

MOBILIZACJA !!!

################## #######

z Zatorza Fanatycy'

Forza1938stal | 2009-04-24 14:06

#################### #####

OS. ZATORZE !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!! !!!

ZBIÓRKA POD PIASTEM O GODZ. 14:30 !!!

KAŻDY OBOWIĄZKOWO SZAL !!!

WYJŚCIE NA STADION NIE PÓŹNIEJ NIŻ 14:50 !!!

MOBILIZACJA !!!

################## #######

z Zatorza Fanatycy\'

Zkss | 2009-04-24 14:56

Dzis na polecnie organów ścigania ,organizatorzy wysmarowali smarem płot oddzielający kibiców gości od publiczności -z jednej i drugiej strony.

Zkss | 2009-04-24 14:56

Dzis na polecnie organów ścigania ,organizatorzy wysmarowali smarem płot oddzielający kibiców gości od publiczności -z jednej i drugiej strony.

Okulickiego | 2009-04-24 14:58

Głupota nie zna granic !!! Albo żyjemy w kraju normalnych ludzi albo bez mózgowych debili !!! Najgorsze że ci debile podobno pilnują porządku !

Okulickiego | 2009-04-24 15:01

Zapomniałem dodać iż rzecznik organów ścigania nakazał oprócz wysmarowania płatów identyczne wysmarowanie wszystkich drzwi i klamek w siedzibie głównej dlatego wszyscy funkcjonariusze jutro zamiast normalnych galowych wdzianek będą się prezentowali w OP-1.

Stalker1337 | 2009-04-24 15:20

na probe dopingu z szalikiem?

Lomaxprb | 2009-04-24 15:28

Osiedle Poręby zbiórka tam gdzie zawsze o godzinie 14!!
Każdy obowiązkowo ze sobą bierze szalik oraz czarną bądź zieloną koszulkę!!
Nakręcać kogo się tylko da !!! Wszyscy idziemy na sektor B i zdzieramy gardła na 100% aby pomóc naszym piłkarzom w tym trudnym pojedynku aby odnieśli zwycięstwo !!!!
NIKT Z OSIEDLA NIE IDZIE SAM NA TEN MECZ !!!!!

Do zobaczenia w sobotę !!

Tomasz | 2009-04-24 15:47

o ktorej godzinie kopacze maja trening ?

Malibu_bzc | 2009-04-24 17:07

Przypominam o jutrzejszej sprzedaży rac przed meczem. Kolejny film z wyjazdu na Pogoń Szczecin
» http://www.youtube.com/watch?v=OqU95.....

Stal_1938 | 2009-04-24 17:11

KORBA !!
WSZYSCY IDZIEMY !

Dead | 2009-04-24 17:13

Mam pytanie czy moge brata mlodszego na mlyn poscic czy tylko od okreslonego roku zycia na ten mecz na mlyn?

:):) | 2009-04-24 19:29

Ej mam pytanie i prosze o odpowiedz czy dziewczyny też jutro płacą?Czy jak zawsze nie...

Raden123 | 2009-04-24 19:39

A CZY JAK WEZME LEGITKE KTÓRA JEST NIE AKTUALNA WPUSZCZĄ MNIE???

Osiedlowy | 2009-04-25 00:02

do dead; na poznawanie zasad troche zapoźno... wszystko już wyszykowane. Ostatniej rzeczy jakiej nam trzeba na młynie to przypadkowych ludzi.

1938&1921&1905 | 2009-04-25 09:46

Czy będzie transmisja albo retransmisja tego meczu na TVK Diana? Bardzo chciałbym pjóść na ten mecz ale nie mogę

Mariusz | 2009-04-25 12:51

Transmisji nigdzie nie będzie w żadnej tv ( Diana ,Stella ) jedynie ok.2minutowy skrót w TVP3 Rzeszów w wiadomosciach sportowych .


pozdrawiam

1938&1921&1905 | 2009-04-25 14:48

no to dupa nawet w TV nie moge obejrzec pozostała tylko relacja LIVE. ale szkoda taki mecz oposcic. z tych wazniejwszych zostala tylko gieksa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 213 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 22 603 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 759 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 740 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04181