Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 100 rac na GieKSę !

100 rac na GieKSę !

Wielkimi krokami zbliża się do nas mecz z GKS'em Katowice my już powoli zaczynajmy się mobilizować.

Na tym meczu chcemy aby została odpalona rekordowa ilość rac przez nas i mam nadzieje że każdy dorzuci od siebie jakiś pieniażki na ten cel.

Więc zaczynamy zapisy na race cena racy to 20zł.

Mecz z GieKSą gramy 23 maja o godzinie 17:00

Jeśli będzie trzeba to domówimy race.


Informacje i zapisy na forum pod adresem - http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30098.html

Komentarze (22)

Mariuszstalowa | 2009-05-7 20:20

moze by tak te kase co była zbierana na motor (dla strzelca bramki dajace zwyciestwo) przeznaczyc na ten mecz w tym samym celu bo to bedzie mecz o 6 punktow oraz cos jeszcze dozbierac

Marlo | 2009-05-7 20:23

Tak wlasnie zrobimy,ewentualnie zmobilizujemy ich na Jastrzebie,zobaczymy jak to sie wszystko pouklada po tej kolejce.

Kebobi | 2009-05-7 21:21

race - na serio fajny pomysł :)
ale jedno pytanie. Zawsze za "wniesienie i odpalenie rac" kluby dostają kary finansowe ( na pewno w ekstraklasie) jak jest w 2 lidze, czy takowe kary otrzymywaliśmy już za wcześniejsze race ?

Kebobi | 2009-05-7 21:23

* w 1 lidze :)

Fan16 | 2009-05-7 21:45

za odpalenie rac dostaje sie kary ale podczas meczu a my odpalimy przed

Rojab | 2009-05-7 23:37

zgadza sie z tymi zakazami zauwazcie ze u nas odpalane sa przed wiec nie martwic sie o zakaz, zreszta jak maja sie pojawic race to zawsze "urabiany" jest obserwator przez pewna osobe z klubu :) i z tym nie ma najmniejszego problemu :)

zachecam do kupowania

California | 2009-05-7 23:37

Ia tez moglbym dołożyć sie do najlepszego strzelca i na race ale
Musi ktoś założyć konto paypal i rozmawiałem z Maruszem ale widze ze on nie ma czasu ale jakby sie ktoś odezwał to można było by pogadać ale to wszysko zależy od Was
Pozdrawiam

Skssw | 2009-05-8 12:13

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola organizuje w dniu 13.05.2009r. (środa) wyjazd na mecz o mistrzostwo I ligi koszykówki do Warszawy. Wyjazd ok. godziny 11.00 z parkingu naprzeciw dworca PKS, mecz o godzinie 18.00.

Chętni mogą zapisywać się (imię i nazwisko, PESEL) pod numerem tel. 508 761 391 (sms-em), jak również drogą mailową na adres Stowarzyszenia: stalowka@gmail.com.

Koszt wyjazdu w zależności od ilości chętnych to 35-40zł. Wstęp na mecz gratis.

Wyjazd dojdzie do skutku jeśli we wtorek (12.05.2009) do godz. 12.00 będzie zgłoszona wystarczająca liczba osób.

ZAPRASZAMY!!!

» http://www.skssw.pl

Icetea | 2009-05-8 12:23

w tym sezonie odpalane były już sami dobrze wiecie nie raz race na naszym stadionie.. a czy klub dostal kare? NIE

ktoś za to dostał zakaz stadionowy? NIE

wiec o to nie nie martwcie ;-) tylko zapisywać się na race a efekt bedzie pierwsza klasa ;-)

Ziomek01 | 2009-05-8 12:38

Jacek1449 | 2009-05-8 17:07

czy bedzie gdzies relackja live meczu PODBESKIDZIE -STALOWKA
PROSZE O podanie

National | 2009-05-8 18:28

sportowefakty.pl :)

Stalowka123 | 2009-05-8 20:35

Bylibyscie za zeby dodac takie oto piosenki bo te co mamy juz sie nudzą i nie chce sie ich spiewac
1.Jestesmy Zawsze tam gdzie nasz zks gra aleao aleo stalowka gol !!
A tu 2. I tą ?» http://www.youtube.com/watch?v=58tHewmIJY8 pisac jak ktos jest za

Adam | 2009-05-8 21:01

Ta druga przyśpiewka była śpiewana i straszna kicha widać, że nie chodzisz na mecz zbyt długo . A ta pierwsza przyśpiewka to na wyjazdy sie tylko nadaje.
Stalówka Gol Żondźji. ;)

Adrian | 2009-05-8 21:33

Stalowka123 a jestes zawsze tam gdzie Zks gra?
bo jak nie to ta przyspiewka traci sens nie sadzisz?
juz kiedys ktos to pisal tu czy na forum

przestancie wymyslac nowe przyspiewki tylko zacznijcie spiewac te ktore sa obecnie
bo krzyczycie na necie o przyspiewki a potem na meczu stoicie jak ch....je na weselu

Tomekz | 2009-05-8 21:39

Ta 1 przyspiewke nie opłaca sie spiewac bo duzo klubow ja spiewa, np w Stalowej spiewała ja korona, widzew i flota.

Siwyst.w | 2009-05-8 22:47

Zobaczcie jak sie Widzew bawił kiedys » http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU

Mx310user | 2009-05-9 00:03

Siwyst.w

miazga !! ;ddddd

Ad_stalowka | 2009-05-9 15:51

A na Jastrzebie to juz sie nie mobilizujemy?

Malutka | 2009-05-11 07:58

ja mam takie jedno malutkie pytanko wkoncu kiedy jest mecz bo jedni mowia pisza 23.05 a w tabeli pisze ze 13.05!!!!!!!!!!!!!

Kumar | 2009-05-11 11:19

malutki to masz tez mozdzek bo jest roznica miedzy GKS-em Jastrzebie, a GieKSą z Katowic..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 116 212 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 31 122 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 215 521 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 17 859 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03734