Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 100 rac na GieKSę !

100 rac na GieKSę !

Wielkimi krokami zbliża się do nas mecz z GKS'em Katowice my już powoli zaczynajmy się mobilizować.

Na tym meczu chcemy aby została odpalona rekordowa ilość rac przez nas i mam nadzieje że każdy dorzuci od siebie jakiś pieniażki na ten cel.

Więc zaczynamy zapisy na race cena racy to 20zł.

Mecz z GieKSą gramy 23 maja o godzinie 17:00

Jeśli będzie trzeba to domówimy race.


Informacje i zapisy na forum pod adresem - http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30098.html

Komentarze (22)

Mariuszstalowa | 2009-05-7 20:20

moze by tak te kase co była zbierana na motor (dla strzelca bramki dajace zwyciestwo) przeznaczyc na ten mecz w tym samym celu bo to bedzie mecz o 6 punktow oraz cos jeszcze dozbierac

Marlo | 2009-05-7 20:23

Tak wlasnie zrobimy,ewentualnie zmobilizujemy ich na Jastrzebie,zobaczymy jak to sie wszystko pouklada po tej kolejce.

Kebobi | 2009-05-7 21:21

race - na serio fajny pomysł :)
ale jedno pytanie. Zawsze za "wniesienie i odpalenie rac" kluby dostają kary finansowe ( na pewno w ekstraklasie) jak jest w 2 lidze, czy takowe kary otrzymywaliśmy już za wcześniejsze race ?

Kebobi | 2009-05-7 21:23

* w 1 lidze :)

Fan16 | 2009-05-7 21:45

za odpalenie rac dostaje sie kary ale podczas meczu a my odpalimy przed

Rojab | 2009-05-7 23:37

zgadza sie z tymi zakazami zauwazcie ze u nas odpalane sa przed wiec nie martwic sie o zakaz, zreszta jak maja sie pojawic race to zawsze "urabiany" jest obserwator przez pewna osobe z klubu :) i z tym nie ma najmniejszego problemu :)

zachecam do kupowania

California | 2009-05-7 23:37

Ia tez moglbym dołożyć sie do najlepszego strzelca i na race ale
Musi ktoś założyć konto paypal i rozmawiałem z Maruszem ale widze ze on nie ma czasu ale jakby sie ktoś odezwał to można było by pogadać ale to wszysko zależy od Was
Pozdrawiam

Skssw | 2009-05-8 12:13

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola organizuje w dniu 13.05.2009r. (środa) wyjazd na mecz o mistrzostwo I ligi koszykówki do Warszawy. Wyjazd ok. godziny 11.00 z parkingu naprzeciw dworca PKS, mecz o godzinie 18.00.

Chętni mogą zapisywać się (imię i nazwisko, PESEL) pod numerem tel. 508 761 391 (sms-em), jak również drogą mailową na adres Stowarzyszenia: stalowka@gmail.com.

Koszt wyjazdu w zależności od ilości chętnych to 35-40zł. Wstęp na mecz gratis.

Wyjazd dojdzie do skutku jeśli we wtorek (12.05.2009) do godz. 12.00 będzie zgłoszona wystarczająca liczba osób.

ZAPRASZAMY!!!

» http://www.skssw.pl

Icetea | 2009-05-8 12:23

w tym sezonie odpalane były już sami dobrze wiecie nie raz race na naszym stadionie.. a czy klub dostal kare? NIE

ktoś za to dostał zakaz stadionowy? NIE

wiec o to nie nie martwcie ;-) tylko zapisywać się na race a efekt bedzie pierwsza klasa ;-)

Ziomek01 | 2009-05-8 12:38

Jacek1449 | 2009-05-8 17:07

czy bedzie gdzies relackja live meczu PODBESKIDZIE -STALOWKA
PROSZE O podanie

National | 2009-05-8 18:28

sportowefakty.pl :)

Stalowka123 | 2009-05-8 20:35

Bylibyscie za zeby dodac takie oto piosenki bo te co mamy juz sie nudzą i nie chce sie ich spiewac
1.Jestesmy Zawsze tam gdzie nasz zks gra aleao aleo stalowka gol !!
A tu 2. I tą ?» http://www.youtube.com/watch?v=58tHewmIJY8 pisac jak ktos jest za

Adam | 2009-05-8 21:01

Ta druga przyśpiewka była śpiewana i straszna kicha widać, że nie chodzisz na mecz zbyt długo . A ta pierwsza przyśpiewka to na wyjazdy sie tylko nadaje.
Stalówka Gol Żondźji. ;)

Adrian | 2009-05-8 21:33

Stalowka123 a jestes zawsze tam gdzie Zks gra?
bo jak nie to ta przyspiewka traci sens nie sadzisz?
juz kiedys ktos to pisal tu czy na forum

przestancie wymyslac nowe przyspiewki tylko zacznijcie spiewac te ktore sa obecnie
bo krzyczycie na necie o przyspiewki a potem na meczu stoicie jak ch....je na weselu

Tomekz | 2009-05-8 21:39

Ta 1 przyspiewke nie opłaca sie spiewac bo duzo klubow ja spiewa, np w Stalowej spiewała ja korona, widzew i flota.

Siwyst.w | 2009-05-8 22:47

Zobaczcie jak sie Widzew bawił kiedys » http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU

Mx310user | 2009-05-9 00:03

Siwyst.w

miazga !! ;ddddd

Ad_stalowka | 2009-05-9 15:51

A na Jastrzebie to juz sie nie mobilizujemy?

Malutka | 2009-05-11 07:58

ja mam takie jedno malutkie pytanko wkoncu kiedy jest mecz bo jedni mowia pisza 23.05 a w tabeli pisze ze 13.05!!!!!!!!!!!!!

Kumar | 2009-05-11 11:19

malutki to masz tez mozdzek bo jest roznica miedzy GKS-em Jastrzebie, a GieKSą z Katowic..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski
2023-06-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Sokół Sieniawa             Stal Stalowa Wola

0 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Stalowa Wola 31 20-5-6 65
2 Wieczysta Kraków 31 18-7-6 61
3 Avia Świdnik 31 16-11-4 59
4 KSZO Ostrowiec Św 31 16-7-8 55
5 Cracovia II 31 15-5-11 50
6 Wisłoka Dębica 31 14-7-10 49
7 Podlasie Biała Podlaska 31 12-12-7 48
8 Czarni Połaniec 30 14-2-14 44
9 Sokół Sieniawa 31 13-4-14 43
10 Orlęta Radzyń Podlaski 31 13-4-14 43
11 Korona II Kielce 31 10-9-12 39
12 Podhale Nowy Targ 31 11-6-14 39
13 ŁKS Łagów 31 11-4-16 37
14 KS Wiązownica 30 9-6-15 33
15 Unia Tarnów 31 8-9-14 33
16 Chełmianka Chełm 31 7-10-14 31
17 Wisła Sandomierz 31 7-6-18 27
18 Lublinianka Lublin 31 6-2-23 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
Avia Świdnik 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 22 520 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 68 684 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 19 899 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 64 809 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.00852