Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapowiedź meczu Podbeskidzie - Stalówka.

Zapowiedź meczu Podbeskidzie - Stalówka.

Ciekawie zapowiada się sobotni mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Stalą ze Stalowej Woli. Obydwa zespoły mają o co grać. Gospodarze w dalszym ciągu liczą się w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, zawodnicy z Podkarpacia bronią się przed spadkiem. Nikt nie będzie więc odstawiał nogi.


Dla ekipy Podbeskidzia Bielsko-Biała sobotnia potyczka będzie niezwykle istotna. Górale zajmują piątą pozycję w tabeli, do miejsca gwarantującego udział w barażach tracą pięć punktów. W razie zwycięstwa z zespołem ze Stalowej Woli Podbeskidzie nie straci dystansu do prowadzącej czołówki. O trzy punkty nie będzie jednak tak łatwo. Piłkarze prowadzeni przez Marcina Brosza w dwóch ostatnich potyczkach wywalczyli tylko jeden punkt, czym znacznie zmniejszyli swoje szanse na awans do elity.

Stal na pewno nie jest łatwym rywalem dla gospodarzy. Zwłaszcza w meczach rozgrywanych w Bielsku-Białej przedstawiciele jedynego reprezentanta Podkarpacia w pierwszej lidze prezentują się całkiem przyzwoicie. W sobotnim pojedynku opiekun Górali nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Jarosława Białka i Tomasza Górkiewicza. Nikt nie będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Drużyna ze Stalowej Woli na mecz z Podbeskidziem nie jedzie jak na stracenie. Zielono-czarni są nazywani pogromcami faworytów. W końcu wygrali oni z Koroną Kielce i Flotą Świnoujście oraz zremisowali z Zagłębiem Lubin i łódzkim Widzewem. Stalowcy bronią się przed spadkiem i na pewno zadowoli ich choćby jeden punkt zdobyty w meczu z Podbeskidziem. - Liczy się dla nas każdy punkt, remis z Podbeskidziem byłby dobry - mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl obrońca Stalówki, Bartłomiej Piszczek.

Piłkarze z hutniczego grodu będą musieli zagrać jednak w mocno osłabionym składzie. Ubytki kadrowe tyczą się przede wszystkim formacji defensywnej. Z powodu urazów do autokaru jadącego do Bielska-Białej nie wsiedli Krystian Lebioda i Jaromir Wieprzęć. Kontuzjowany jest także Adrian Bartkowiak. Na skutek nadmiaru żółtych kartek nie wystąpi Krzysztof Trela.

Zawodnicy z Podkarpacia zostaną przez swojego trenera Władysława Łacha ustawieni defensywnie. - Wydaje mi się, że w Bielsku zagramy jednym napastnikiem. Takim graczem podwieszonym pod niego będzie chyba Konrad Cebula. Będziemy starali się nie stracić bramki, bo póki tak graliśmy, to zawsze zdobywaliśmy jakieś oczka - dodaje Piszczek. Wspomniany przez Piszczka Konrad Cebula także wierzy w sukces swoje drużyny. - Zapowiada się ciężkie spotkanie. Podbeskidzie ma ostatnią szansę na awans. Jeśli nie wygrają z nami, to stracą tą szansę na awans. Najważniejsze jest zdobywać trzy punkty u siebie i nie przegrywać na wyjazdach, jednak do Bielska-Białej jedziemy po trzy oczka - stwierdził gracz Stalówki.

Obydwa zespoły mają o co walczyć. Żaden piłkarz na pewno nie odstawi więc nogi. Zapowiada się więc ciekawe i emocjonujące widowisko.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola / sob 09.05.2009 godz. 16.00

Przewidywane składy:

Podbeskidzie:
Merda - Cienciała, Szmatiuk, Konieczny, Shereni, Świerblewski, Matusiak, Jarosz, Sikora, Matus, Chrapek.

Stal: Wietecha - Piszczek, Paknys, Treściński, Maciorowski, Szwajdych, Uwakwe, Krawiec, Karcz, Cebula, Salami.

Sędzia: Jarosław Chmiel (Warszawa).

 

źródło ; sportowefakty.pl

Komentarze (15)

Ultrastal | 2009-05-9 10:39

Mogę nie znać autora i źródła tekstu ale po fragmencie "jedynego reprezentanta Podkarpacia w pierwszej lidze" wiem, że to sportowefakty.pl. Ot taka ciekawostka.
Ten mecz musimy wygrac, w najgorszym wypadku zremisować. Nie możemy sobie pozwolić na spadek do strefy barażowej bo później będzie już tylko gorzej. Dlatego wierzę w niespodziankę, chociaż 2 orłów pauzue za czerwone kartki...

Kaniafcb | 2009-05-9 11:20

Co jest z Ukraincami ? Czy Portianko i Muzyczuk sa jeszcze w druzynie ? Wsiedli do autokaru do Bielska ? Czemu pismacy tak ich pomijaja - nawet wskutek tylu kontuzji nie zapytaja czy dostana szanse...
Ktos wie w ogole "cos" w tym temacie ?

Mystery69 | 2009-05-9 13:07

Dla chcących się dziś wzbogadzić troszkę polecam dubelka: Podbeskidzie - Stal STW 1 ( 1.45 kursik) + Odra O. - Zagłębie Lubin 2 ( 1.65 kursik ).
kursik laczny 2.39
Za 1000 zł. można troszkę nabić. Powodzonka zycze pzdr

Stalowowolanin | 2009-05-9 14:26

wie ktos moze czy w naszym klubie sa zapisy do juniorow? i od jakiego rocznika juz mozna zapisac dziecko?? prosze o info

Biela | 2009-05-9 14:27

Ja jestem w Bielsku i postaram sie wbic incognito na mecz, ale slyszalem ze jakis limit nawet miejscowi maja ze wzgledu na remont. Jak sie uda to napisze jakas mala relacje pozniej.
Elo.

Tom435 | 2009-05-9 15:45

Macie jakieś transmisje w radiu albo w necie???

Marlo | 2009-05-9 15:52

Chlopaki nie podpalajcie sie tak tym meczem,bo pomomi,ze tez jestem kibicem i chcialbym wierzyc w zwyciestwo,to jednak wiem,ze ten mecz Nasi traktuja w kategori jako stracony.Nie mowie,ze sie podkladaja czy cos,ale po prosui zagraja jak sie uda to dobrze,a jak nie to nic sie nie stanie,przeciez wg nich porazka z Podbeskidziem jest wkalkulowana.Dla nich najwazniejsze sa mecze z Jastrzebiem i Gieksa,wiem,ze na te mecze barzdo sie mobilizuja,bo wygrywajac te 2 ,maja praktycznie zapewnione utrzymanie.Mimo to jak wszyscy ja tez wierze,ze mimo znacznego oslabienia,wywieziem y ten remisik,bo o zwyciestwie nawet nie marze.

Artur | 2009-05-9 16:01

Jest też relacja na stronie Podbeskidzia » http://www.ts.podbeskidzie.pl/index.php?proc=na_zywo

Tom435 | 2009-05-9 16:03

to o ktorej w koncu graja???
16 cz

Lalo | 2009-05-9 16:04

TS;Podbeskidzie;Pocz ątek meczu - 17:00

Stalowa Wola;Początek meczu - 16;00

wiec co jest o ktorej wkomncu??

Ad_stalowka | 2009-05-9 16:07

Widze ze zainteresowanie meczu jest takie wielkie ze nikt niewie o ktorej graja:) a w tym meczu trzeba walczyc a nie oddawac punkty jak jesienia (vide Jastrzebie i Katowice kiedy trener popelnil najwieksze glupstwo i gral na remis murujac bramke z przeciwnikami tej klasy) teraz poprzeczka wysoka i rywale lepsi ale moze jakas kontra im wyjdzie..

Ad_stalowka | 2009-05-9 16:09

I wyjasnilo sie mecz o 17.

Quick1986 | 2009-05-9 16:13

Zawsze są szanse,co prawda bielsko będzie chciało sie zrehabilitowac za swoje "wpadki",ale kto wie... Oni grają pod większą prenją.Strata punktów to koniec szans na awans. STALÓWKA forever!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 167 232 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 261 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 669 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 15 274 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.05057