Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola godz. 17:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola godz. 17:00

Relacje " live " z meczu Podbeskidzie - Stalówka znajduje się pod adresem strony - http://live.sportowefakty.pl/launch_football_2173.html .

Początek meczu w Bielsku Białej godzina 17:00, sędzią głownym tego spotkania będzie Jarosław Chmiel (Warszawa).

Komentarze (63)

Zielaczek | 2009-05-9 16:42

jaki wynik narazie?

Zielaczek | 2009-05-9 16:43

Strona podbeskidzia pisze jednak, ze mecz zacznie sie o 17.00 :)

Marlo | 2009-05-9 17:01

Szkoda ,ze Kamila nie wystawil od poczatku,czy moze On tez jakas kontuzje ma?Dzis sklad slabiutki,a lawka krociutka,oby nie bylo bardzo zle.

Tomasz | 2009-05-9 17:03

w mlynie gospodarzy okolo 50 osob !!! ... info od Bieli ktory jest na meczu

Kumar | 2009-05-9 17:27

25' Salami czerwona za druga zolta..

Marlo | 2009-05-9 17:28

Co ten Salami wyprawia?25 min,aten 2 razy zoltko lapie?Teraz zszedl za czerwona,no ladnieponad godzine grac w oslabieniu,o zawodach.Kuzwa w kazdym meczu dostajemy czerwien,co sie dzieje.

Jacek1449 | 2009-05-9 17:29

24 czerwona kartka Drugą żółtą kartkę za zagranie ręką w polu karnym Podbeskidzia otrzymał Salami (Stal).

Zuch | 2009-05-9 17:30

zajebiście, super nie chce się grac kopaczom i juz jak nie paknys, trela to teraz salami za każda czerwień powinni dostawać kary finansowe

Stalowiak1938 | 2009-05-9 17:34

czwarty mecz z rzędu nasza druzyna kończy w 10:/ cos tu nie gra:/ najpierw uwakwe, potem paknys, trela a teraz Salami i wszystko za głupie zachowania:/

Ad_stalowka | 2009-05-9 17:35

Brawo sedziowie, znow pajac z gwizdkiem musi krzywdzic Stal.Jak Paknys dostal druga zolta za nic tak Trela a teraz Salami.PZPN-owska mafia.

Geno | 2009-05-9 17:35

Teraz nie konczymy... lecz gramy prawie caly mecz :)

Zuch | 2009-05-9 17:37

i juz gol zajebiscie w łeb dzis i to ze 2-3 zejro

Marlo | 2009-05-9 17:37

Tak to sie niestety musialo skonczyc,nie wychodzimy z wlasnej polowy,ale coz zrobic jak Abelek takie numery odpierdziela.

Jacek1449 | 2009-05-9 17:38

36 GOL! Po dośrodkowaniu Matawu z rzutu rożnego Cienciała z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki Stali.

Ad_stalowka | 2009-05-9 17:39

Brawo drukarze.Misja wykonana.

Aloo | 2009-05-9 17:40

czarno to widze

Tom435 | 2009-05-9 17:42

Tak miało być jak się jedzie z takim nastawieniem odpuszczenia meczu to ja tego nie rozumiem to po co grać ????????????

Ad_stalowka | 2009-05-9 17:42

Ciekawe kogo pajac z giwzdkiem w meczu z Jastrzebiem wyrzuci.Stawiam na Wieteche za to ze bedzie gral na czas.Przez 5 sekund.

Marlo | 2009-05-9 17:44

Tak jak mowilem,zeby sie nie podpalac,bo Nasi ten mecz calkiem olali,to bylo do przewidzenia,nie chca podjac walki,dlaczego?A Ci sedziowie swoja droga,cos Nas ostatnio nie lubia,w kazdym meczu czerwien,ktos bardzo chce Nas spuscic z tej ligi,je... pzpn

Mystery69 | 2009-05-9 17:45

Ad stalowka o czym ty wogóle piszesz? Trela za nic dostał ta czerwoną kartkę? Ja się nie potrafi zachować na boisku to bardzo dobrze. Salami dziś to samo, ale tak to jest jak się gra dla swojego byłego klubu...

Jacek1449 | 2009-05-9 17:48

pierwsza połowa podbeskidzie 1:0 stalowka

California | 2009-05-9 17:50

ej panowie przeciesz my gramy o utrztmanie a podbeskidzie o awans wiec nie mowmy ze ktos odstawia mecz nie mozemy wszystkiego wygrywac tak jak wam sie chce bo bysmy grali wtedy o awans a nie o utrzymanie

Ultrastal | 2009-05-9 17:51

Czyli co? Mecze o utrzymanie trzeba przegrywać?Ja tam w remis jeszcze wierze.

California | 2009-05-9 17:54

masz na mysli mecz z PBB?? bo tak samo mozna napisac ze mecz o awans ma podbeskidzie przegrac?? i to jeszcze na wlasnym stadionie?? to tak jakbysmy byli na 4 miejscu i przyjezdza do nas PBB z miejsca 11 i co myslisz wtedy ze moze twoja druzyna przegrac bo mi sie wydaje raczej nie mozliwe

Ultrastal | 2009-05-9 17:59

Nie no nie rozumię takiego podejścia. Przecież nam tak samo zależy na wygranej jak Podbeskidziu. Czy tylko dlatego, że oni walczą o awans a my o utrzymanie mamy przegrywać? Nam nawet bardziej zależy na 3 pkt bo im spadek nie grozi a jak wiadomo oni od kilku sezonów pukają do drzwi ekstraklasy i prędzej czy później im sie uda.

Piorko | 2009-05-9 18:00

za zagranie ręką w polu karym przeciwnika żółta kartka ???? zrozumiałbym jeszcze jak to by była na swoim polu karnym. chociaż, kto wie, jak to wyglądało :/

Michalgst | 2009-05-9 18:02

Jesli dobrze pamietam ostatnio Stalowce udalo sie wywiezc 3 pkt z Bielska.
PBB lubi walic w chu... wobec innych klubow.Np. wobec naszego.Ostatnio jak tam bylismy to pogoda byla nie zadobra.Padal snieg itp.A miejscowi odsniezyli tylko "swoim" pole karne

California | 2009-05-9 18:02

ja wiem ze oni powinni walczyc zebywygrac ale tego niestety nie widze a po drugie gramy w 10 wiesz mi tez zalezy zeby oni wygrywali ale nie mozena wysztkiego wygrywac a to bedzie(jak przegramy) 2 porazka w tej rundzie ale ja wierze ze bedzie przynajmiej remisik

Ultrastal | 2009-05-9 18:06

California: wiem że wszystkiego wygrywać nie można ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby tak było...a remisik musi być i już.
Obawiam się tylko, że kopacze zrobią po swojemu i 2 połowa będzie wyglądała jak typowa obrona twierdzy. Może coś z kontry ale kim tu kontrować jak Salami już po prysznicu pewnie.

Piorko | 2009-05-9 18:09

a tu kartki dla naszych znowu widać

California | 2009-05-9 18:09

jest jeszcze cebula a moze uwakwe mamy jeszcze paru dobrych grajkow wiec trzymajmy kciuki pozdrawiam

Marlo | 2009-05-9 18:23

Cienko to widze,nie damy rady strzelic tej bramy w 10.A szkoda,bo inne wyniki sa naprawde pod Nas jak na razie,Gieksa i Tur przegrywaja.Oby tak zostalo do konca w tamtych meczach.

Zuch | 2009-05-9 18:26

juz 2 w łeb o remisie mozemy tylko pomarzyc

Ultrastal | 2009-05-9 18:27

Teraz to napewno się nie pozbierają.....

Piorko | 2009-05-9 18:28

no nic trudno się mówi byle tylko nie złapali jeszcze jakiejś czerwonej kartki i nie stracili kolejnego gola

czy wygrywasz czy nie...

Ultrastal | 2009-05-9 18:30

Była szansa na odskoczenie od strefy barażowej i niestety nie dua się tym razem. Miejmy nadzieję, że w środe się na Jastrzębiu odegrają. Ale mecz trwa i wierzmy do końca (patrz: Korona)!

Ad_stalowka | 2009-05-9 18:30

Ja rozumiem ze wtedy Trela sie zachowal niewlasciwie i rozumiem raz sie moze zdarzyc ale nie juz 4 mecz i znow w 10-tke.Za zagranie reka w polu karnym przeciwnika zolta kartka od razu? Rozumiem na swoim polu karnym PRzeciez to jest 1-sza liga a nie a klasa.Widac ze sedziowie od poczatku sezonu sa anty nastawieni, chca poprostu nas skrzywdzic.Podobna sytuacja byla rok temu w ekstraklasie z Polonia Bytom, sedziowie robili co mogli zeby ich spuscic ale oni sie wybronili.I w tym sezonie podobnie bedzie ze Stala.

Ad_stalowka | 2009-05-9 18:32

Zycze serdecznie awansu Koronie Zaglebiu i mimo wszystko Widzewowi.Podbeskidz ie out drukarze.

Wierny stali | 2009-05-9 18:34

nie wygramy ani jednego wyjazdu

Marlo | 2009-05-9 18:34

Dzisiaj Nasi wogole nie podjeli walki,dlaczego z gory przed meczem zakladaja,ze w tym meczu nic z tego nie bedzie!Po co bawia sie w jakies kalkulacje,zeby tylko ten pozniej ten mecz Nam sie czkawka nie odbil jak zabraknie tego 1 pkt.

Kebobi | 2009-05-9 18:35

Panowie! Podbeskidzie jest lepszym zespołem od nas i tyle :) Wiadomo, że trzeba wierzyć zawsze w wygraną, ale tak jak ktoś wcześniej powiedział: gdybyśmy to my walczyli o awans i przyjechałaby do stalowej drużyna przeciętna to należałoby sobie 3 pkt dopisać już przed meczem... taka prawda

Marcin_13565 | 2009-05-9 18:36

2:0 w plecy

Lampa | 2009-05-9 18:36

ad_stalowka uwazasz ze jak salami zlapal pilke obiema rekami w polu karnym podbeskidzie to nie powinien dostac zółtej, nie widziales a gadasz ze wydrukowany, doceń klase podbeskidzia, jednak to oni mają 5 lokate a nie stalówka, juz drugi sezon walcza o ekstraklase to nie jest slaby zespól i na pewno nie potrzebuja sedziego do tego zeby wygrac ze stala

Jacek1449 | 2009-05-9 18:38

68 GOL! Po dośrodkowaniu Chmiela z lewej strony boiska bramkę dla Podbeskidzia zdobył Matawu.
i pomeczu podbeskidzie 2 :0 stalowka

Ad_stalowka | 2009-05-9 18:39

Atakowac w 10-tke z druzyna walczaca o awans to wiadomo czym to sie konczy.Dla mnie zwyciezca tego meczu nie jest Podbeskidzie a pan z gwizdkiem.PZPN-Stal 2:0.Niewierze zeby nasi odpuscili.Niedlugo dojdzie do tego ze beda kartkowac naszych za zle wyrzucenie out-u.

Stachu | 2009-05-9 18:41

A swoją drogą, to ja się zastanawiam, czemu od 25 min do 70 graliśmy bez napastnika. Po wyrzuceniu Salamiego, powinien Łach zmienić 1 z pomoncików i wprowadzić napastnika. Tu cały czas panuje filozofia "małej łyżeczki", gdzie na wyjazdach murowanie bramki, a u siebie, też nie lepiej.

Jacek1449 | 2009-05-9 18:43

swygramy z turem turek wierzmny w to wygram na wyjezdzie

Zuch | 2009-05-9 18:46

i 3 zejro

Piorko | 2009-05-9 18:46

pozamiatane 3:0

Marlo | 2009-05-9 18:49

No to zajebiscie 3-0 w dupe,wszyscy walcza o utrzymanie,tylko kuzwa nie My.Jestem pewny,ze cos w tym meczu bylo nie halo,od samego poczatku podejscie do tego meczu nie bylo takie jak w pozostalych,odpuscil i mecz bez walki.

Jacek1449 | 2009-05-9 18:49

87 GOL! Chrapek wykończył celnym strzałem dobrą, zespołową akcję Górali.
podbeskidzie 3 :0 stalowka i po mecz dla stali

Jacek1449 | 2009-05-9 18:53

24MIN czerwona kartka Drugą żółtą kartkę za zagranie ręką w polu karnym Podbeskidzia otrzymał Salami (Stal).

36MIN 1:0 GOL! Po dośrodkowaniu Matawu z rzutu rożnego Cienciała z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki Stali.

68 MIN 2: 0 GOL! Po dośrodkowaniu Chmiela z lewej strony boiska bramkę dla Podbeskidzia zdobył Matawu.

87MIN 3:0 GOL! Chrapek wykończył celnym strzałem dobrą, zespołową akcję Górali.

90+4 MIN Koniec spotkania! Podbeskidzie pewnie pokonuje Stal 3:0!

widzów: 2500.

Slim1938 | 2009-05-9 18:54

dobra wiadomosć Gks Katowice remisuje 1:1 GKP :)

Ad_stalowka | 2009-05-9 18:54

A co myslleliscie ze wygraja grajac w 10-ciu? Podbeskidize niech sie nie pcha do ekstraklasy.Znicz i Podbeskidzie out.

Mystery69 | 2009-05-9 18:55

no to jescze Zagłębie Lubin zostało i będę very happy... A niewiem czy wiecie panowie ale w środę nie ma meczu STAL STW - GKS JASTRZĘBIE !!!!

Slim1938 | 2009-05-9 18:56

a i Nakoulma nasz były zawodnik strzela kolejną bramke dla Łęcznej

Jacek1449 | 2009-05-9 18:57

JAK NIE MA MECZU PANIE CO PAN TU PIERD.....LISZ

Ad_stalowka | 2009-05-9 18:57

A czemu nie ma?

Ultrastal | 2009-05-9 18:57

Całe szczęście reszta zagrała pod nas i nie spadamy do barażowej. Małe to pocieszenie ale jest. Teraz tylko zwycięstwa u siebie i remis w Turku bo ze Zniczem wtopa na 100%.

Jacek1449 | 2009-05-9 18:57

Mystery69

Z KAD TAKIE WIADOMOSCI

Marlo | 2009-05-9 19:05

Mystery sugeruje sie tym,ze pilkarze Jastrzebia strajkuja i nie trenuja,dzisiejszy mecz z Widzewem byl zagrozony,ale mecz sie wlasnie odbywa,wiec jezeli Jastrzebie by odmowili przyjazdu do Nas to walkower.Chyba klub nie bedzie sie godzil na to by mecz znow przesuwano i grano pod koniec maja.Konczy sie liga i teraz musi isc juz wszystko na biezaco,by pozniej walkow nie bylo.

Krytyk | 2009-05-9 19:06

Mystery, czyli cieszysz się z porażki naszych kopaczy? Wierność... i nie pisz głupot.

Pazimieh | 2009-05-9 23:23

Panowie kur** nie bylo was na mecz a macie najwiecej do powiedzenia o drukowaniu czy braku zaangazowania naszych....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 720 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 92 831 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 194 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 7 172 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.02905