Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tur Turek - Stal Stalowa Wola

Tur Turek - Stal Stalowa Wola

Tur Turek - Stal Stalowa Wola, początek spotkania sobota godz. 17:00, sędzia: Tomasz Cwalina (Gdańsk).

Komentarze (20)

Dziadek | 2009-05-15 13:49

Turka walnac potem GieKSe i spokojnie jadymy do konca ligii...jeszcze (malo kto o tym pamieta) mecz o łatwiejsze 3 pkt bedzie z Wisla Plock

Młoda wiara | 2009-05-15 14:10

no a za rok ostrowiec, sandecja, cracovia, gornik zabrze, pogon szczecin ;D

Karolek | 2009-05-15 14:21

MA KTOŚ JESZCZE 2 MIEJSCA NA WYJAZD DO TURKA???? PILNE PROSZE O KONTAKT GG 1356411 LUB TEL.510856885

Malyalebyk | 2009-05-15 14:27

tez psozukuje miejsca w aucie na wyjazd priv jakby ktos mial :)

Persjan85 | 2009-05-15 14:32

na focie to czasem nie kibice Victorii ?? ;)!

Cyc-u | 2009-05-15 16:37

Zawsze pozostaje wam panowie transport kolejowy i autobusowy. Wystarczy pokombinować:)

P!otrek | 2009-05-15 16:55

Po 7:30 autobus do Łodzi, w Łodzi o 13:45. Około 14 na Turek jedzie autobus. jest się przed mecze tyle, że się znajdzie stadion. Proszę.

Marlo | 2009-05-15 19:23

Jezeli ktos chce sie zabrac z Nami autem do Turka,dzwonic:662005 560,moze beda 2-3 miejsca wolne?

Dario | 2009-05-15 19:27

Jeśli ma ktoś 2 miejsca w aucie na wyjazd do Turka to proszę o kontakt 509387247

Kekson | 2009-05-15 20:10

Skoro juz tak tu oficjalnie sie ustawiacie na wyjazd to powiem tylko,ze jak ktos po drodze wylapie oklep,to poniesie konsekwencje.Jedziec ie to pilnujcie sie

Jacek1449 | 2009-05-15 20:35

TUR TUREK 0:2 STAL STALOWA WOLA
TAKI CHEMY WYNIK OBY TAK SIE STAŁO BO NIE CHECY SIE MARTWIC POZNIEKJ O BARAZ E MAM RACJE PISAC

Mystery69 | 2009-05-15 20:52

Dobry kursik na Turka jutro. Trzeba zagrać grubiej 1.

Mario_stw | 2009-05-15 22:43

Kekson sprecyzuj co mają oznaczać KONSEKWENCJE I Z CZYJEJ STRONY albo od kogo?!!!:)))
Bardzo mnie zmartwiła twoja przestroga i zaczynam się zastanawiać czyjutro mam wychodzić z domu!!??

Marlo | 2009-05-15 23:13

Nie no Mario moze rzeczywiscie lepiej nie jedzmy,bo rzeczywiscie boje sie konsekwencji jakie poniesiemy od Keksona hehehe.Kekson sam wydygany woli w domu zostac,bo ktos Mu bajek naopowiadal,ze dostanie oklep,wiec woli nie ryzykowac,brawa dla takich kibicow,lepiej kompa zalaczyc i live z meczu poczytac.A o 19 bedzie pisal pierwszy relacje z wyjazdu do Turka,ze niby juz wraca i z komory pisze.Nara Mario do jutra.

Adrian | 2009-05-15 23:26

Marlo po co tak gadasz kekson ma racje jedziemy i plinujemy sie wyszyscy

a sowja droga to na tej stronie powinno byc cos takiego ze czytac komentarze i forum moga tylko zarejstrowane osoby tak jest na kazdym kibicowskim forum ..

i niema sie co smiac

Kekson | 2009-05-16 09:48

Marlo i Mario widze ze jestescie bardzo twardzi w gadce.Nie chce mi sie juz pisac zebyscie podeszli na meczu i gadali tak samo.Powiem tylko,ze jesli ktos was tam wykroi itp,to dowiemy sie kim jestescie.Wtedy bedziemy mieli okazje sie poznac:)

M-plw | 2009-05-16 09:57

powodzenia na trasie i szerokiej drogi panowie

Ramzes | 2009-05-16 10:00

ogolnie sprawa wyglada tak, ze jak by byl organizowany wyjazd jak zawsze to nie bylo by problemu ze ludzie jada dopingowac soj klub bez wzgledu na to czy jest to mecz fajny pod wzgledem kibicowskim i chwala im za to!!! Nasuwa sie teraz pytanie kto jest w tej sytuacji prawdziwym kibicem,ludzie,ktorz y na wlasna reke jada dopingowac klub ,czy ci co siedza w domu i mobilizuja sie na mecz z GIEKSA.bez napinki

Lasek stw-waw | 2009-05-16 13:57

to wyglada tak, 2 lata temu nie bylo kibiców znicza u nas wiec wyjazdu nie bylo, w tamtej rundzie bylo ich 19 to teraz trzeba pojechac do pruszkowa i sie pokazac i tak to wyglada. Od radu uprzedzam ze klatka w pruszkowie jest dla max 50 osob

Daro | 2009-05-16 14:05

"Klatka" w Pruszkowie jest dla 120 osób....aż wstyd, że takie coś dopuścili na boiskach 1-ligowych.

Skończcie już dyskusje dlaczego na niektóre wyjazdy jeździmy, a na inne nie bo każdy "kolejny" powód podany prez Was jest coraz bardziej śmieszny i absurdalny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 95 197 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 27 461 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 553 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 24 743 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.0413