Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - GKS Katowice już jutro o godz. 17:00!!!!

Stalówka - GKS Katowice już jutro o godz. 17:00!!!!

Jeżeli piłkarze "Stalówki” pokonają u siebie w sobotę GKS Katowice, właściwie zapewnią sobie już utrzymanie w pierwszej lidze bez konieczności rozgrywania baraży.

 

Stal jest jedenasta w tabeli z 41 punktami, Katowice zaraz za nią z 37 "oczkami”. Oba zespoły zajmują bezpiecznie pozycje, ale tuż nad strefą barażową. A w najbliższej kolejce zajmujący 13 miejsce, pierwsze barażowe, GKS Jastrzębie, zgarnie trzy punkty walkowerem za mecz z Kmitą Zabierzów.

 

Na trzy kolejki przed końcem sezonu jest więc jeszcze sporo niewiadomych. Jeżeli stalowowolanie nie chcą denerwować się do ostatniego meczu, powinni spotkanie z GKS wygrać. Albo przynajmniej zremisować. O rozpracowanie rywali, którzy również marzą o trzech punktach, nie muszą się martwić. Bo jeszcze jesienią w Katowicach grał obrońca "Stalówki”, Daniel Treściński, który ma dużą wiedzę o GKS.

 

- Katowiczanie to dobrze poukładany zespół przez trenera Adama Nawałkę - mówi Daniel Treściński.

 

- Grają wiosną nieźle i wygrywają ważne mecze, ale na pewno są w naszym zasięgu. Dla nas to ważny pojedynek, jeżeli wygramy, zapewnimy sobie utrzymanie. Dlatego trzeba wyjść i zagrać jak najlepiej. Ja tego meczu nie traktuję wyjątkowo, zagram przeciwko byłym kolegom, ale w Katowicach miałem tylko półroczny epizod. Nie wspominam go zresztą najlepiej, w GKS był finansowy dramat, teraz im się trochę polepszyło.

 

Katowiczanie zawzięcie walczą o pierwszoligowy byt. Wygrali w ostatnim czasie między innymi z Dolcanem w Ząbkach 1:0, a w ostatniej kolejce z Widzewem Łódź u siebie 3:2. To była duża niespodzianka, łodzianie w razie wygranej mieliby już zapewniony awans do ekstraklasy. W GKS najbardziej znaną postacią jest doświadczony litewski napastnik, Grażvydas Mikulenas, gra w nim również były zawodnik Tłoków Gorzyce, Piotr Plewnia. W zespole prowadzonym przez trenera Nawałkę dominuje jednak przede wszystkim młodzież, a pieczę nad nią sprawuje legenda klubu, Jan Furtok, były reprezentant Polski, który w GKS jest prezesem.

 

W Stali tradycyjnie nie brakuje kadrowych kłopotów. Za kartki musi nadal pauzować Abel Salami, kontuzjowany jest Grzegorz Kmiecik, a na urazy narzekali ostatnio Krzysztof Trela i Konrad Cebula. Do składu na mecz z GKS mają wrócić natomiast już po wyleczeniu kontuzji Tomasz Wietecha i Krystian Lebioda, a po pauzie za kartki Jaromir Wieprzęć. O tym, czy wystąpią w podstawowej "jedenastce”, zadecyduje trener Władysław Łach.


źródło : EchoDnia.eu

 

 

Komentarze (29)

Daniel26 | 2009-05-22 10:35

Jutro wszyscy na H15 i drzemy ryja całe 90 minut i Stalówka napewno wygra :)

Ad_stalowka | 2009-05-22 11:28

A co sie Kmiecikowi stalo, nie gra i nie gra.Czyzby kolejna gwiazda ktora probowala cos krecic.

Alleluja | 2009-05-22 11:40

chodza ploty na miescie ze zwichnal to i owo :D

Adrian | 2009-05-22 12:23

Akurat z tego ze kmiecik nie gra to9 powinnismy sie cieszyc przynajmniej nas nie bedize wykanczal nerwowo drewniak jeden

Persjan85 | 2009-05-22 13:14

Zapowiedź meczu na portalu "Piłka Nożna"

» http://pilkanozna.pl/index.php/I-Lig.....

Mld1938 | 2009-05-22 15:03

potrzebuje herbu Stalowki w wysokiej rozdzielczosci.

Mld1938 | 2009-05-22 15:32

człowieku wyjdź z domu..
a co do googlowania to nie ma żadnego herbu w wysokiej rozdzielczości..

19:38 | 2009-05-22 15:32

Czy ciężko ludziska wam zrozumieć że aby były nowe przyśpiewki na sektorze to musimy poprawić pare rzeczy???
1. sprawa to to by każdy umiał tą przyśpiewke odśpiewać bo są zawsze jakieś nieudaczniki które paprają całą zabawe śpiewania.
2. sprawa to zgranie i chyba najważniejsza rzecz tego całego biznesu.
Jest nowe nagłośnienie i miejmy nadzieje że z meczu na mecz będzie się polepszało urzytkowanie tego wspaniałego sprzętu!
Ave! ZKS & RKS

F1938 | 2009-05-22 15:33

mld1938 daj mi pw na forum to ci przesle (f18)

Adrian | 2009-05-22 15:43

Zacznijcie K.....wa spiewac na sektorze a nie wymyslacie przyspoiewki barany w dodatku perfidnie skradzione

Mld1938 | 2009-05-22 15:58

do F18 już Ci wysłałem pw

Dziadek | 2009-05-22 16:51

NAJGLOSNIEJ to potraficie bluzgac i drzec krotkie ZKS coniektorzy, taka prawda wiec jutro kto ma zamiar niespiewac lub walic w h**a niech nie przychodzi na sektor B,, lepiej zeby nas bylo 500 a konkret zeby byl chociaz pewnie tradycyjnie i tak tak nie bedzie.
z drugiej strony jednak ogladnijmy sobie doping zprzed 2 lat (np. mecz z LEchia Gdansk) wtedy dopiero krzeselka zaczynaly odpowiadac a teraz nowe piesni krzeselka dopinguja noi dzieciaki na sektorze rodzinnym daja rade doping naprawde znacznie sie poprawil wiec miejmy nadzieje patrzac na te poczynania Nasze w dopingowaniu ze niebawem naparwde bedziemy okrutnie miadzyc przyjezdnych glosnym i rownym dopingiem ale jak narazie trzeba wiare temperowac bo samo z siebie nic nie wyjdzie

Mariuszstalowa | 2009-05-22 17:47

przeczytajcie to my kibice dotyczyto glownie bzc

Ramzes | 2009-05-22 19:17

wszyscy wstaja i spiewaja jeszcze ujdzie ale jak po skonczonym spiewie na zmiane z krzeselkami krzyczymy ''jeszcze raz jeszcze raz'' to juz jest porazka:D mam nadzieje ze jutro kazdy da z siebie wszystko i doping bedzie elegancki!

Marlo | 2009-05-22 19:27

A ja mam nadzieje,ze jutro nikt nie wystraszy sie kiepskiej pogody i opadow deszczu,tylko wszyscy idziemy na sektor ,a nie na zadna kryta.Nawet jak bedzie padalo,to brac bluzy z kapturem i stawiamy sie wszyscy obowiazkowo.Musimy jutro zrobic niezly kociol i pomoc Naszym w wygranej.Chyba nie pokazecie przyjeznym,ze boicie sie deszczu.

Tomasz | 2009-05-22 19:29

chcialbym dorzucic 3 grosze :) ... jesli chodzi o nasz doping to wydaje mi sie ze przy naszej akustyce stadonu nie powinien caly stadion spiewac razem z mlynem tylko jak juz to niech mlyn cos zaspiewa a pozniej np krzeselka albo kryta ... bo tak to jedni zaczynaja a drudzy koncza i to ch ujowo wychodzi

Gumis161 | 2009-05-22 23:25

W meczu na szczycie piłkarskiej pierwszej ligi Zagłębie Lubin pokonało Koronę Kielce 4:0 i zapewniło sobie awans do Ekstraklasy. Trzy gole dla gospodarzy zdobył najlepszy strzelec pierwszej ligi, Ilijan Micanski.

Ultrastal | 2009-05-23 08:48

Nie kłócić się czuby tylko gardła szykować. Doping nie jest rewelacyjny ale ja jestem dobrej myśli, prędzej czy później lepiej się zgramy i wszystko będzie dobrze. Dzisiaj nas interesują tylko: 3 pkt, dobra zabawa i syta kolacja po meczu!

Ramzes | 2009-05-23 09:01

ciekawe czy GIEKSE bedzie wspomagac JKS Jaroslaw, z tego co wiadomo delegacja GIEKSY byla na ostatnim meczu JKS-POLONIA PREMYSL

Daro | 2009-05-23 11:47

Bez przesady.

Widzę, że niektórzy chcą czegoś nowego - przyśpiewki, żeby cały stadion dopingował.....tak to by było piękne ale na razie trzeba coś zrobić z młynem bo potencjał liczbowy mamy ale k**a tylko chyba z 1/4 daje z siebie wszystko. Jak rozumiem ludzi z krzesełek i krytej, że nie śpiewają to ok, bo są osoby, które chcą obejrzeć ciekawy mecz i tylko obejrzeć - i kto wie może po kilku meczach złapią to o co w tym wszystkim chodzi i zaczną dopingować.

Mniejsza z innymi sektorami. Ja nie wiem jak to jest z niektórymi ludźmi bo mnie na przykład byłoby wstyd jakbym ze zdartym gardłem (po głośnym dopingu) po meczu nie wracał.

Luis199 | 2009-05-23 11:52

witam serdecznie chcialem zapytac czy kobiety maja darmo wstep na mecze Stalowki

Krytyk | 2009-05-23 12:01

Tak jak powiedział Daro, większość przychodzi na "B", tylko dlatego, że ceny biletów są najmniejsze, i to trzeba wyeliminować, niektórzy przyjdą na mecz, polansują się, raz podniosą szalik do góry, i to wszystko a co ich stać.

Niech takie osoby idą na krzesełka, czy na krytą, tam nie będą musieli się wysilać.
Do 17 !

Misiek77 | 2009-05-23 13:15

naglośnienie bedzie na na cały stadion??

Daro | 2009-05-23 13:18

Do Cdn.. i innych - propozycje owszem można zgłaszać ale w odpowiednim miejscu na forum, a nie zaśmiecać tutaj temat.

Xxxx | 2009-05-23 13:23

gdzie jest jakas relacja oprócz sportowych faktów????

Cdn.... | 2009-05-23 13:28

Co nie pasuje ze ktos ma inne zdanie niz pan i wladca pieprzonej stronki??????

Ultrastal | 2009-05-23 14:04

Panie panie nie jesteś pan w teatrze zachowuj się pan...Zejdźmy z tym tematem na forum jak ktoś wyżej pisał i nie zaśmiecajmy komentarzy.

Stalowkaprb123 | 2009-05-23 14:40

Wszyscy na Sektor "B" !! I z całej ku%wy na meczu przez 90 minut!! Trzeba pokazac ze Stalówka rządzi na
południu!!.Moze padac walic piorunami ale czego nie robi sie dla Stalówki

Daro | 2009-05-23 14:46

Cdn.. - oczywiście każdy może mieć swoje zdanie ale jakiś porządek musi być. Już wielokrotnie był omawiany temat propozycji przyśpiewek (pieśni itp.) i że należy to robić w odpowiednim dziale forum ewentualnie nawet najlepiej spotkać się z odpowiednimi ludźmi przedstawić pomysły.

Zapewniam Cię, że nawet gdybyś miał dobry pomysł to takie pisanie tutaj w komentarzach nie będzie brane pod uwagę. Trzeba to robić odpowiednio.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 36 164 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 974 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 195 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 712 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.0367