Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka bliska utrzymania.

Stalówka bliska utrzymania.

Celem nadrzędnym Stali Stalowa Wola było utrzymanie. Jeszcze przed rozpoczęciem rundy rewanżowej klub z Podkarpacia upatrywany był w gronie kandydatów do bezpośredniego spadku z I do II ligi.


Stal Stalowa Wola z ogromnym animuszem rozpoczęła rozgrywki w rundzie wiosennej. Najpierw miała rozegrać spotkanie w Lublinie z miejscowym Motorem, lecz ta potyczka została przełożona. Wobec tego faktu pierwszy pojedynek zielono-czarni grali z Koroną Kielce. Mało kto spodziewał się, że te zawody wygrają gospodarze, a o wyniku 3:0 nie myślał chyba nikt. Potem podopieczni Władysława Łacha zremisowali w Lubinie z KGHM Zagłębiem. W Stalowej Woli w kolejnych grach Stalówka w pokonanym polu zostawiła Flotę Świnoujście i GKP Gorzów Wlkp. Następnie ekipa z hutniczego grodu podzieliła się punktami z Widzewem Łódź i zwyciężyła z GKS Jastrzębie. Na wyjazdach nie szło jej już tak dobrze. Zielono-czarni przegrali z Dolcanem Ząbki i Podbeskidziem Bielsko-Biała, zremisowali ze wspomnianym Zagłębiem, Motorem Lublin i Górnikiem Łęczna. Stalowcy zwyciężyli raz - z Turem Turek - oraz otrzymali trzy punkty za walkower z Kmitą Zabierzów.

W ostatniej konfrontacji Stal okazała się gościnna i mecz z GKS Katowice zakończył się bez rozstrzygnięcia. Obu ekipom bezpośredni spadek już nie grozi. - Dawno już zapewniliśmy sobie, razem z GKS Katowice, miejsce, które nie skazuje nas na bezpośredni spadek. Przed rozpoczęciem rundy obie drużyny były skazywane na bezpośrednią relegację o klasę niżej - stwierdził na konferencji prasowej opiekun Stalówki.

Zdaniem trenera jedynego przedstawiciela Podkarpacia w I lidze, zespołowi ze Stalowej Woli nadal grożą jednak baraże. Władysław Łach nie chciał zdradzić, ile jego zdaniem potrzeba punktów, aby uniknąć dodatkowych gier. - Nie mamy jeszcze pewnego utrzymania. Nie chciałbym mówić, jakie mogą być symulacje. Musimy grać do końca. Walka idzie na całego. Być może te punkty wystarczą, ale gramy jeszcze dla siebie, ponieważ zajmując 10. miejsce w lidze, moi zawodnicy otrzymają wyższe premie. Myślę, że chłopacy mają o co grać - zakończył szkoleniowiec zielono-czarnych.

 

źródło : SportoweFakty.pl

Komentarze (47)

Ultrastal | 2009-05-27 15:08

^^^^^
Czy ktoś może tego typa zbanować?

Ramzes | 2009-05-27 17:09

na stronie gieksy wiecej zdjec z naszego mlyna niz na naszej stronie:D

Piorko | 2009-05-27 17:20

Ja już to pisałem o tym bartku !!!!!!! wywalcie go raz a dobrze !!!!

Raden123 | 2009-05-27 17:43

proponował bym na forum założyć temat
nowe przyśpiewki

każdy mógł by tam dać jakiś swój pomysł :)

Adam | 2009-05-27 17:54

Zazwyczaj te propozycje to perfidne ksera, które by tylko zaśmiecały forum .

Raden123 | 2009-05-27 18:42

ale coś może sie znajdzie ciekawego a i tak w Polsce prawie każdy klub spiewa to samo tylko z innym tekstem -.-

Stalker1337 | 2009-05-27 18:45

to zaden powod do dumy
a jesli masz jakis ciekawy pomysl to jest do tego odpowiedni temat na forum "Przyspiewki Stalowki"

Raden123 | 2009-05-27 18:48

a w ogóle to coś będzie nowego śpiewanego w przyszłym sezonie ??
bo sie długo mówi o tym że trzeba coś nowego

Robkostwolak | 2009-05-27 19:20

PruszKów a nie Pruszów.
Proponuje poprawic plakat wyjazdu
na pierwszej stronie.

Raden123 | 2009-05-27 19:20

dobry jest
o co Ci chodzi?

Robkostwolak | 2009-05-27 19:21

O Znicz PruszKów
a nie o Znicz Pruszów...

Stalker1337 | 2009-05-27 19:30

Jestesmy otwarci na nowe propozycje, tylko zeby bylo to cos z glowa i mile do spiewania :)

F1938 | 2009-05-27 19:33

sorki za blad, poprawiona wersja plakatu!!!
» http://images37.fotosik.pl/128/52479d2f3483003fmed.jpg

Robkostwolak | 2009-05-27 19:34

Spoko - swietna robota!

F1938 | 2009-05-27 19:35

troszke wieksza wersja :» http://images37.fotosik.pl/128/52479d2f3483003f.jpg poprzednie mozna usunac.

Dziadek | 2009-05-27 20:17

nowe piesni?trzeba wynazlezc dobrze pasujaca nute do piesni wymyslec slowa i jazda tak jak Widzew zrobil z tonką

Edek38 | 2009-05-27 20:45

Najpierw spiewacy narzekacie,ze obecny repertuar jeszcze nie wychodzi tak jak powinien a nagle juz wszystkim sie znudzil i trzeba go zmienic??Zastanowcie sie nad soba i zapraszam jak moj poprzednik do tematu na forum" Przyspiewki".

Śledz | 2009-05-28 10:44

k*** je** smiech na sali -->» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Mateusz_ns | 2009-05-28 12:35

witam ej mam pytanie czego nie ma nigdzie zadnego filmiku z 2 polowy meczu z gieksą ?? wezcie dodajcie cos jak macie :)

Jp1938 | 2009-05-28 14:29

ej jak sie nie zapisalem na mecz bo nie moglem to wejde na stadion beda jakies dopiski??

Volzerex | 2009-05-28 15:15

Dlaczego niby masz się nie zapisać? skoro zapisy trwają do 29 maja

Marlo | 2009-05-28 15:17

Spokojnie wejdziesz,ale przeciez mozesz sie jeszcze teraz zapisac,do jutra bedzie kolejna lista dopisywana.

Jp1938 | 2009-05-28 15:41

Zapisy na mecz » http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ trwają do czwartku 28 maja do godz. 13.00
ale zapisalem sie jak cos ale nie ma problemu z wejsciem?

Jp1938 | 2009-05-28 15:46

bo na forum pisze ze do piatku 29 maja a tutaj na stronce 28 wiec nie wiem

Marlo | 2009-05-28 15:47

Nie bedzie zadnych problemow,polowa chlopakow.ktorzy jada zapisza sie dopiero dzisiaj lub wogole i tez jada.Mecz prawdopodobnie bedziemy i tak ogladac z walu zza ogrodzenia,bo do tak ciasnej klaty nikt nie bedzie chcial wejsc.Takie klatki to moga sobie w ZOO dla zwierzat stawiac ,a nie dla ludzi.

Ramzes | 2009-05-28 17:30

tak jak Mateusz ns mam pytanie czy ktos nagral doping z drugiej polowy??? stalem na mlynie i chcial bym zobaczyc jak wygladal nasz doping z daleka(a raczej uslyszec) szkoda ze nikt nie chce sie tym zająć,mam namysli galerie zdjec(bardzo uboga,grajkow moge sobie poogladac w gazecie!)

Mx310user | 2009-05-28 17:31

Czyli dzisiejsze zapisy w godzinach popołudniowych są aktualne tak ?
Proszę o potwierdzenie.

Darko | 2009-05-28 18:07

CO Z TEGO JAK POJEDZIEMY DO TEGO PRUSZKOWA I W TAKIEJ KLATCE SIEDZIEC KOMENDA I TAK NAS TAM WSADZI NIE ŁODZCIE SIE MY TO ZAWSZE TACY CWANIACY PRZY KOMPIE HEHEHEHE

Operator | 2009-05-28 18:08

O co wam chodzi przychodzicie tam gdzie zawsze wsiadacie w autokar i jedziecie .


Pozdrawiam :)

Adrian | 2009-05-28 18:22

Darko gnacie oco ci chodzi? nikt nas nie zmusi do zaplacenia 10-15 zl zeby siediec w Zoo wiec nie psiz bzdur tutaj nie masz ochoty nie wchodzisz i tyle napinaczu netowy

Operator | 2009-05-28 18:41

ŁKS zdegradowany / klub nie otrzymał licencji


» http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....

Krytyk | 2009-05-28 19:15

niby zdegradowany, ale jak sam prezes mówi, dołoży wszelkich starań,by zostać w lidze. Chociaż nie ukrywam, ciekawy byłby mecz z Rodowitymi. Wszystko okaże się w czerwcu/lipcu

Adm.t. | 2009-05-28 19:47

swego czasu Ruch Chorzów/Polonia Bytom była zdegradowana a jak wyszło wszyscy wiedzą..

Krytyk | 2009-05-28 19:54

tak to jest z tym PZPN'em, jedno mówią drugie robią. Niby maja 'wymagania', ale co im z tego, my też bodajże sezon temu mięliśmy problemy z licencją.

Mario_stw | 2009-05-28 20:53

O w morde!!!!Zobaczcie tooo.....:((((
» http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Br.....

Ultrastal | 2009-05-28 21:12

No ja pier... czy to jest serwis Wrzućfilmik.pl czy komentarze na stronie o Stalówce? Rozumię jakiś ciekawy artykuł/informacja. Ale bez jaj z jakimiś filmikami...

Marlo | 2009-05-29 15:59

Ludzie co tu taka cisza dzisiaj,az dziw bierze,czyzby juz po sezonie?No nie przeciez jutro bardzo fajny ,wazny wyjazd do Pruszkowa ,b.dobra liczba podobna jak na Motur,oj bedzie sie dzialo.Nic tylko wygrac i 3 pkt przywiezc do domu,a po drodze swietujemy utrzymanie w lidze.

Mlynarek | 2009-05-29 16:15

Wole taka cisze niz poruszanie 100 innych tematow nie zwiazanych z newsem. Oby tak cicho nie bylo jutro w sektorze gosci w Pruszkowie ;)

Norbi | 2009-05-29 17:23

Ja za h*** nie wchodze do tej klatki :/ !!!

Adrian | 2009-05-29 17:31

niewiem Norbi czy kogos obchodzi czy wejdziesz czy nei wiejdziesz wiec neiwiem po co to tu piszesz

Ultrastal | 2009-05-29 17:37

Ano pewnie dlatego, że ktoś tu pisał o opcji dopingu "zza płota". Ty byś chciał siedzieć w takim wynalazku? Ja bym tam świni nawet nie wpuścił.

Norbi | 2009-05-29 17:45

Ciekawe czy sam tam bedziesz stal...
Adrian

Adrian | 2009-05-29 19:11

Ja bd stal tam gdzie cala reszta

niewiem po co sie chwalisz tym ze nie wejdziesz ;

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 886 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 320 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 21 006 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 93 008 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03225