Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola - remis zapewni utrzymanie.

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola - remis zapewni utrzymanie.

W sobotę piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Znicz Pruszków. Będzie to dopiero czwarte spotkanie obu drużyn w historii. Podopieczni Władysława Łacha jeszcze nie zdołali pokonać drużyny z Mazowsza w oficjalnym meczu ligowym.

 

Kolejny rywal Stali - Znicz Pruszków stracił w ostatnich kolejkach szanse na awans do Ekstraklasy. Mało prawdopodobne wydaje się być również to, że zespół prowadzony przez Krzysztofa Chrobaka zajmie miejsce barażowe. W ostatniej kolejce drużyna Znicza przegrała w Łodzi z Widzewem 0:2. Najlepszym strzelcem drużyny z Mazowsza jest Adrian Paluchowski, który w tym sezonie zanotował 10 trafień.

Piłkarze Stalówki w ostatnim ligowym spotkaniu zremisowali bezbramkowo z GKS-em Katowice. Tym samym do pewnego utrzymania i unikniecia spotkań barażonych zawodnikom Stali brakuje zaledwie jednego oczka. Jednak piłkarze chcą w Pruszkowie wywalczyć komplet punktów. - Stać nas na to - przekonuje Konrad Cebula. - Wygraliśmy ostatnio dwa spotkania, a w minionej kolejce zremisowaliśmy z GKS Katowice 0:0. Możemy też i w Pruszkowie powalczyć o pełną pulę. Zwłaszcza, że rywale spisują się słabo, w ostatnich sześciu spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt. A my pojedziemy do Pruszkowa niemal w pełnym składzie, bo wracają do składu zawodnicy ostatnio kontuzjowani lub pauzujący za kartki.

Ze Zniczem mogą zagrać już powracający do zdrowia Tomasz Wietecha, Krzysztof Trela i Krystian Lebioda, kartki odpokutował Abel Salami. W składzie "Stalówki” zabraknie jedynie nadal narzekającego na uraz... Grzegorza Kmiecika.

 

Ostatni mecz ligowy Stali Stalowa Wola ze Zniczem Pruszków zakończył się zwycięstwem gości. Bramkę, na wagę trzech punktów, w 28. minucie zdobył Tomasz Feliksiak. Popularny „Felek” w całym sezonie zdobył pięć goli, z czego tylko jeden - w meczu ze Stalą - w pierwszej połowie.


Sezon 2007/08

22 sierpnia 2007 r.

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)

0:1 - Wiśniewski 11'
0:2 - Wiśniewski 74'

30 marca 2008 r.

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:1)

0:1 - Maciorowski 41'
1:1 - Lewandowski 48'

Sezon 2008/09

18 października 2008 r.

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)

0:1 - Feliksiak 28'

Składy:

Stal Stalowa Wola:
Wietecha - Wieprzęć, Piszczek, Bartkowiak (84' Adamczyk), Lebioda, Sałek, Uwakwe (63' Gilar), Szlęzak (46' Walat), Krawiec, Trela, Salami.

Znicz Pruszków:
Bieniek - Aleksa, Kowalski, Kokosiński, Januszewski, Florian (75' Kaczmarek), Osoliński, Ekwueme, Rybaczuk, Paluchowski (90' Bzdęga), Feliksiak.

Żółte kartki:
Krawiec, Uwakwe, Wieprzęć, Piszczek (Stal) oraz Paluchowski, Osoliński (Znicz).

Sędzia:
Marcin Słupiński (Łódź).

Widzów:
1200 (w tym 18 gości)

Ogółem rozegrano 3 spotkania, z czego:
- zwycięstwa Znicza: 2
- remisy: 1
- zwycięstwa Stali: 0

 

źrodło : własne / EchoDnia.eu / SportoweFakty.pl

Komentarze (60)

Raden123 | 2009-05-29 19:31

a tak na marginesie to nie działa wam typper? czy tylko mi? nie da sie meczy obstawiac :)

Stalker1337 | 2009-05-29 19:51

Grzesiu ciezka kontuzja :)
Mielismy szczescie ze go zlapal ten uraz pod koniec sezonu i dzieki temu sie utrzymalismy bo jak on by dalej kulał w tym ataku to porazka.
Temu Panu juz podziekujem :)

~ | 2009-05-29 22:20

Myśle że napisałem fajny tekst o naszej kochanej stalówce....tylko muze ułożyć............GD Y SIĘ URODZIŁEM ...JUŻ WIEDZIAŁEM KOMU KIBICOWAĆ MAM...A GDY BYŁEM STARSZY OJCIEC SZALIK W REKĘ MI DAŁ ...TERAZ JESTEM TAM ....GDZIE MOJA DRUŻYNA GRA.....ZAWSZE JESTEM TAM BO ZIELONO--CZARNE BARWY MAM...ZAWSZE JESTEM Z NIĄ NA DOBRE I NA ZŁE...BO JA JĄ KOCHAM A ONA MNIE....i oczywiście teraż wszyscy STALÓWECZKA 3 RAZY.......MILE WIDZIANE POPRAWKI......

Stal_1938 | 2009-05-29 22:21

~ Czy ty czlowieku normalny jestes ?

Cysiekwika | 2009-05-29 22:37

powiedz mi mistrzu co jest żle

P!otrek | 2009-05-29 22:44

Miejmy nadzieję, że jutro zapewnimy sobie utrzymanie. Mają szczęście Ci, którzy jutro będą na meczu :( Dobrze, że już tam byłem. Oby, w najgorszym wypadku, wynik się powtórzył. Strzał Maciorowskiego tzw. kartofel, bo piłka w ten sposób wpadła do bramki ;) A Lewandowski wyrównał, tylko dlatego, że piłka mu zeszła i poleciała w krótki róg.

Stasiek | 2009-05-30 07:23

No to dozobaczenia na dworcu!! o 10 !!!

19ssw38 | 2009-05-30 08:37

do ~ torche pozmieniac i elegancka

Ultrastal | 2009-05-30 08:47

~ nie głupie Ci powiem tylko faktycznie trzeba dopieścić, ułożyć jakąś nute i kto wie?

Ramzes | 2009-05-30 09:45

Jedyna sluszna droga,obrany w zyciu cel. Co w zyciu daje sile to zielono-czarny sen!!
Wspanialy czas tradycji wciaz przyswieca nam, Stalowowolski klimat najlepszy jaki znam!!!
juz lepiej takkie cos:D:D
wymyslone na poczekaniu
nie jest problemem napisanie kilku zwrotek,problemem jest nuta do tego i akceptacja reszty ludzi;) probujemy dalej:D

Raden123 | 2009-05-30 09:47

do Ramzes:
niby fajnie ale coś mi brakuje :p
to ma być coś w stylu hymnu czy o taka tam przyśpiewka?

A`gugu | 2009-05-30 09:51

zrobić sciepe i hymn nam rubik napisze

Omen | 2009-05-30 11:03

zamiast lalalalalalala Stalówka gol
moglibyśmy śpiewać Stal Staloowa Wola Stalówka gol
bylibyśmy oryginalni w Polsce
żadnego klubu nazwa nie pasuje tylko nasza:0

Szymen | 2009-05-30 11:22

~ a sproboj zmienic te slowa i ulozyc do autobiografii prefectu?

Stalker1337 | 2009-05-30 12:17

Omen - dokladnie o tym samym myslalem.
Tym bardziej ze wiekszosc spiewa to 'lalalal' a w ten sposob byli bysmy orginalni tylko jak bysmy juz spiewali Stal Stalowa Wola to zamist Stalowka Gol cos innego dobrac i by bylo nasze :)

Omen | 2009-05-30 12:45

Myślę że tutaj nie ma co rewolucji robić
Każdy jest już przyzwyczajony śpiewać Stalówka gol
Ale napewno zaskoczyli byśmy inne ekipy śpiewając Stal Staloowa Wola zamiast to co każdy lalalalala

ps
jasne można śpiewać jeszcze tak
Stal Staloowa Wola zwycięstwo ma lub
Stal Staloowa Wola mecz dziś wygra
ale Stalówka gol jest takie? .....Stalówkowe hehehe

Ramzes | 2009-05-30 13:06

do Raden123
hym czy przyspiewka, wszystko jedno.Mialem na celu tylko zobrazowanie tego iz piosenke mozna wymyslec w kilka minut(bo dokladnie tyle mi zajelo):D a nie wiecznie kopiowanie nuty i wersow piosenek innych ekip(co weszlo w krew malolatom wbijajacym na ta strone)
wieczorem przysiade troche i postaram sie do tego co juz napisalem dopisac reszte,ewentualnie cos przerobic:D

A.s. | 2009-05-30 13:09

A może coś takiego (każda linijka śpiewana w rytmie 5-2-1):
W Stalowej Woli mieście mym
Jest klub, za który oddał bym
Duszę i całe serce swe...
Stalówko moja kocham Cię!
Ja na Twym punkcie jestem świr,
Dla Ciebie skoczę w walki wir
Bić się o sławę, honor Twój...
Zielono-czarny klubie mój!

Ramzes | 2009-05-30 13:14

A.S
eleganckie to:D:D: jestem jak najbardziej zaaaaaaaaa swietny pomysl!!!!

Omen | 2009-05-30 13:45

Powiem tak.Można wymyślać i mieć najlepszy hymn w Polsce.Ale po co jak on jest w 50% stadionu nie słyszalny.Taka jest akustyka niestety.
Podczas meczu z Katowicami siedziałem podczas hymnu na krzesełkach i ni hu.. nie wiedziałbym co śpiewa młyn jakbym go nie znał.W ogóle w pierwszej połowie młyn na krzesełkach mało słyszalny.Natomiast od 60min jakbym doszło 3 razy więcej osób w młynie.I zaczeła się zabawa całego stadionu przy prostej, łatwej, i znanej przyśpiewki lalala Stalówka gol.I na 100% najbardziej utkwił w pamięci piłkarzy i kibiców (obu drużyn) z tego spotkanie nie hymn, nie oprawa, a zabawa ,zabawa całego stadionu przy wspólnej przyśpiewce

Popiel | 2009-05-30 13:45

A.S no rewelacja ;]

Raden123 | 2009-05-30 13:47

A.s.

Nie złe :)

Majkel | 2009-05-30 13:48

Super. Świetny pomysł na meczu z Wisłą Płock można było by to sprawdzić. Mnie się podoba. Brawo dla A.S!

Raden123 | 2009-05-30 13:48

do Omen:
pamiętaj że mamy mieć nowy stadion a jak przyśpiewka będzie fajna to sie ją przez najbliższe kilka lat śpiewać

Ramzes | 2009-05-30 14:00

A.S dodaj ta piosenke na forum w temacie przyspiewek zobaczymy jakie beda opinie,znajac zycie od razu bedzie biadolenie ze to zle,to lipa itp.Ale warto sprobowac bo naprawde fajnie Ci to wyszlo,kwestia tylko dobrac odpowiednia nute do tego,tak zeby bylo powazaznie a roznoczesnie by mozna bylo sie przy tym dobrze bawic!!!:)

John | 2009-05-30 14:57

Tylko jaka melodia do tego, trzeba by bylo to sprawdzic. :)

Raden123 | 2009-05-30 15:31

gdzie będzie relacja ??
prosze o linki :)

Krytyk | 2009-05-30 16:06

Sportowefakty.pl, chyba najleszpe relacje, ze wszystkich meczy E-klasy i I ligi.

Majkel | 2009-05-30 16:41

» http://www.lajfy.pl ja zawsze kożystam z tego. Bardzo fajna stronka i nigdy się nie przeciąża jak czasem sportowefakty

Krytyk | 2009-05-30 17:52

Koniec pierwszej połowy, plan minimum wykonany. Chociaż nie ukrywajmy, każdy liczy na zwycięstwo po ostatnich wynikach Znicza.

A.s. | 2009-05-30 17:56

Skoro spodobał się tekst, który napisałem, to spróbuję opisać melodię (bardzo prostą), jaką miałem na myśli pisząc to.
Pierwsze pięć sylab każdej linijki śpiewane nie za szybko, potem delikatny odstęp, a następnie szybciej i znacznie głośniej pozostałe trzy sylaby z głównym naciskiem na ostatnią sylabę (wraz z ostatnią sylabą każdej linijki np. wyciągnięcie prawej ręki od serca do przodu, lub wyrzut szali w górę).
Można to zapisać w innym układzie, dla lepszego zobrazowania melodii:
W Stalowej Woli --- mieście MYM
Jest klub, za który --- oddał BYM
Duszę i całe --- serce SWE...
Stalówko moja --- kocham CIĘ!
Ja na Twym punkcie --- jestem ŚWIR,
Dla Ciebie skoczę --- w walki WIR
Bić się o sławę, --- honor TWÓJ...
Zielono-czarny --- klubie MÓJ!

Majkel | 2009-05-30 18:12

Kuźwa mać nie dziwie się, że Pruszków ma przewage. Co na boisku robi Krawiec?! Jest młodszy Bartkowiak. A super grajkiem stalówki w ostatich meczach był PAKNYS! Dlaczego on nie gra to jest dla mnie nie porozumienie. Wieprzęć zszedł pewnia kontuzja i on powinien go zastąpić, Piszczek na prawym skrzydle to kicha :/ On jest super stoperem, ale na prawej stronie to cieńko. Miejmy nadzieje, że nasi dowiozą do końca i będzie dobrze.

Geno | 2009-05-30 18:13

No nie fajnie... jak narazie nasi musza trzymac remis... bo gks-y wygrywaja...

Stalker1337 | 2009-05-30 18:17

No to zrobilo sie nie ciekawie GKSy swoje wygrywja, Znicz nas cisnie. Puscimy bramke i moze byc kicha...

Dead | 2009-05-30 18:24

GORNIK JESTESMY Z WAMI!

Geno | 2009-05-30 18:33

No i czerwona dla Piszczka... ladnie :) dawno nie bylo czerwonej ;)

Magic | 2009-05-30 18:33

Gramy w 10 :/

Majkel | 2009-05-30 18:35

Stalówka w 10 Piszczek dostał czerwoną :/ No to go przechwaliłem we wcześniejszym poście

Szajba | 2009-05-30 18:39

Musimy tera grac w obronie i liczyć na kontrataki ........ remis nam odpowiada.. :D

Geno | 2009-05-30 18:39

I motorek poleci do spadkowej :D

Geno | 2009-05-30 18:43

4 sytuacje 100% dla Znicza w ciagu 2 minut ;) Wierzgacz mecz zycia ;) niech wytrzyma do konca:)

Geno | 2009-05-30 18:44

no i przegrywamy...

Majkel | 2009-05-30 18:45

Przegrywamy 1-0 :/

Jefrey | 2009-05-30 18:46

no i co Wierzgacz nie broni?????

Jefrey | 2009-05-30 18:47

znaczy bronił!!!!

Jacek1449 | 2009-05-30 18:55

STALOWKA przegrała w z niczu w k u r w a w 88 minucie mozna było ten mecz z remisowac mam dosc ale mam y jeszcze 1 mecz o smierc i zycie ktoery musimy wygrac lub zremisowac
czuwam ave stalowka

Stalker1337 | 2009-05-30 18:56

Ligę opuszczają drużyny Cracovii i Górnika Zabrze, a w barażach o utrzymanie zagra Arka Gdynia.

Super wyjazdy w nastepnym sezonie.

Stachu | 2009-05-30 18:56

Nie trzeba było grać z Katowicami na remis, to by nawet ta porażka zwisała mi, a tak trzeba się dnerwować w ostatnim meczu. Bez sensu.

Stalówek | 2009-05-30 18:57

Salami wchodzi w 90 minucie za Cebulę.myslałem że pauzuje jeszcze za kartki.nie rozumiem czego trener nie wpuścił Salamiego wcześniej?jedyny napastnik który moze cos zdziałać w srodku.terz horror z Wisłą.bedzie dobrze.Stalo trzymaj się!

Manix69 | 2009-05-30 19:06

co buczycie , w ostatnim meczu jastrzebie gra z gieksa i jak ktos wygra to i my mozemy przegrac itak mamy utrzymanie , jak oni zremisuja to i my zremisujemy z wisla i wilk syty i owca cala ( stal i wisla ) a hanysy niech sie martwia!!!

Daddy88 | 2009-05-30 19:08

NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!
Wszyscy idziemy na mecz z Wisłą wspomóc Stalóweczke!

Stalker1337 | 2009-05-30 19:15

Zgadzam sie z Daddy88
Wszyscy idziemy na sektor B i dopingujemy glosno a przede wszystkim ROWNO!!!
Mam swietny pomysl co do oprawy ktora mozna by bylo zorganizowac w ostatnim meczu w sezonie (tym bardziej ze mamy przywilej grania go u siebie) i swietowac. Mozna by bylo do oprawy wykorzystac pochodnie bambusowe, byli bysmy dzieki temu orginalnie bo nie kojarze aby jakas inna z polskich ekip tego uzywala. I sa one bardzo tanie (w tesco 5 zł jedna)


tutaj przykladowe foto :
» http://allegro.pl/item641529354_poch.....

M_listkiewicz | 2009-05-30 20:09

Katowice z Jastrzębiem mogą złożyć się na sędziego meczu Stalówka-Wisła , żeby Stalówka przegrała a same umówią się między sobą na remis i wtedy Stalówka gra w barażach bo w dodatkowej tabelce Stalówka zajmuje ostatnie miejsce.

Tak więc niestety ale czekają was stalowiacy, dodatkowe, chociaż niezasłużone emocje.

A.s. | 2009-05-31 00:35

Szymen, jak chcesz przerabiać autobiografię perfectu, to może dobre by było np. coś takiego:
Miałem siedem lat
Gdy poznałem piłki świat
U ujrzałem Stal nasz klub
Ojciec kiedyś mnie
Na Hutniczą wziął na mecz
Zakochałem w Stali się
Teraz chodzę sam
Tutaj kumpli mnóstwo mam
Co kochają także Stal
Choć niejeden klub
Ma sukcesów różnych w bród
To ja jestem wierny Jej
Za Nią walczył bym
Do ostatniej kropli krwi
Ona warta tego jest
Mam nadzieję że
Kiedyś spełni się mój sen
I Stal mistrza będzie mieć

Jp1938 | 2009-05-31 11:46

do : stalker1337 mowisz ze Gornik I Cracovia fajne wyjazdy bo na nie tylko pojedziesz? gdzie byles wczoraj? pojechalo 100 osob i ci co byli na Jastrzebiu,Opolu

Szymen | 2009-05-31 13:03

A.s te słowa są skopiowane i pozmieniane czy sam to stworzyłeś ? ;>

A.s. | 2009-05-31 14:36

Szymen: jak zobaczyłem Twoją propozycję wykorzystania melodii autobiografii, co mi się spodobało, to spróbowałem coś wymyśleć. Nie wzorowałem się na nikim. Zajęło mi to niecałe pół godziny...

Majkel | 2009-05-31 16:56

A.s - chłopie ty mógłbyś piosenki pisać :) Gdzie ty pracujesz? Może się z powołaniem minołeś :]

Stalker1337 | 2009-05-31 20:10

@jp1938
mialem na mysli ciekawy sezon ktory nam sie szykuje, tak ciekawego terminarza kibicowskiego nie bylo juz dawno. Wczoraj niestety nie moglem pojechac albowiem nie kazdy spi na pieniadzach tak jak zapewne Ty :)
Staram sie jezdzic w miare moich mozliwosci ale jesli chcialbys mi zasponsorowac te wyjazdy ktore odpuszczam z powodow finansowych to chetnie sie skontaktuje.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 55 682 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 878 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 401 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 341 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.1692