Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków 1:0 Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków 1:0 Stal Stalowa Wola

Niestety piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali swoje wyjazdowe spotkanie ze Zniczem Pruszków. Jedynego gola dla drużyny z Mazowsza uzyskał w 88 minucie spotkania, po podaniu Ekwueme - Osoliński.

 

Tak więc w ostatniej kolejce podopieczni Władysława Łacha muszą zdobyć chociaż jeden punkt w spotkaniu z Wisłą Płock aby uniknąć spotkań barażowych. Więcej info wkrótce.

Komentarze (81)

Piorko | 2009-05-30 19:07

Znowu było blisko do remisu. i na dodatek zrobiło sie ciekawie. bo gieksa i Jastrzębie wygrały swoje mecze. a wszyscy tutaj niby tak liczyli że co by sie nie stało zostajemy bez baraży a jednak ostatni mecz będzie decydujący.

Trzymajmy kciuki żeby obydwa GKS-y nie zagrały na remis !!!!!!!
pozdr z IRL

Manix69 | 2009-05-30 19:12

chory jestes ich remis komplikuje nam , ktos tam ma wygrac i my zostajemy w lidze bez baranzy , co wy tabeli niemacie????

Stalker1337 | 2009-05-30 19:16

Na meczu z Wisla wszyscy idziemy na sektor B i dopingujemy glosno a przede wszystkim ROWNO!!!
Mam swietny pomysl co do oprawy ktora mozna by bylo zorganizowac w ostatnim meczu w sezonie (tym bardziej ze mamy przywilej grania go u siebie) i swietowac. Mozna by bylo do oprawy wykorzystac pochodnie bambusowe, byli bysmy dzieki temu orginalnie bo nie kojarze aby jakas inna z polskich ekip tego uzywala. I sa one bardzo tanie (w tesco 5 zł jedna)


tutaj przykladowe foto :
» http://allegro.pl/item641529354_poch.....

Krytyk | 2009-05-30 19:17

Cracovia, Górnik, KSZO, Sandecja. Panowie MOBILIZACJA NA WISŁE. Tego nie możemy przegrać, pierwszy raz, w I lidze, kiedy nie mamy pewnego utrzymania na ostatnią kolejkę.

Krytyk | 2009-05-30 19:18

i co z tą pochodnią będziesz robił? przecież to zwykły ogień, a jupiterów my nie mamy..

Stalówek | 2009-05-30 19:38

zimne ognie lepszy pomysł.nie wiem gdzie mozna kupic ale napewno sa to groszowe sprawy.każdego stac zlbo rozdać przed meczem tym co nie majakary za tego typu rzeczy nie ma takze mozna pomyslec.a doping ma byc przez caly mecz jak przez ostatnie pól godziny z Gieksa.nigdy nie spadnie,Stalówka nigdy nie spadnie!

Lasek stw-waw | 2009-05-30 20:01

byłem na meczu a teraz przeczytałem relacje na sportowych faktach. Ogólnie relacja beznadziejna nie oddająca tego co sie działo. W 44 min Wasilewski miał swiętna sytuacje, szkoda Wierzgacza bo zanim puscił bramke wyciągnął kilka piłek. Przy bramce wyszedł na 5m i go gosc lekkim lobem pokonał. Czerwona dla Piszczak zasłużona.
I jeszcze jedno w porównaniu z zeszłym sezonem wymienili murawe, swietnie pilka chodziła tak jak w kielcach, może u nas tez kiedys tak bedzie

Stalker1337 | 2009-05-30 20:21

bombi juz ide

Bono | 2009-05-30 21:05

Nie chcę być złym prorokiem, ale uważam, że przed nami ciężki temat. Wydaje mi się, że istnieje zagrożenie, że śląski ZPN podeśle odpowiedniego sędziego do Stalowej Woli a do tego obydwa GKSy mogą dorzucić parę groszy i czuję że sędzia zrobi wszystko abyśmy przegrali. Jeśli do tego dorzucić możliwą motywację Wisły, np za jakieś obietnice karnego z kapelusza w przyszłym sezonie w jakimś meczu itp, to może nas czekać bardzo ciężka przeprawa. Być może tak, że sędzia będzie ustawiony, a GKSy zaryzykują grę do przerwy na remis, jak będą wiedziały że u nas np. jest pozamiatane z nami to dograją remis, jakby był wynik dobry dla nas to może będą grać, ale w przypadku gdyby pod koniec u nas jakiś karny był czy coś, to moment tam padną gole na remis. Niestety, ale takie mam obawy. A najgorsze jest to, że mam wrażenie (powtarzam, mam wrażenie, nie chcę oskarżać piłkarzy, ale nie da się ukryć iż z trybun tak to wyglądało), nasi gdyby chcieli to z Gieksą by wygrali bez problemów ale grali na remis, żeby uratować Gieksę, a teraz Gieksy nas mogą kopnąć w dupę. Dlatego byłem bardzo wkurzony tym, że nasi chcą ratować Gieksę, podczas gdy sami z nią walczymy o utrzymanie i nie mamy nic pewnego. Ale być może że nie było umówionego remisu, ja tylko mówię że gdyby był, bo wiemy że takie układy czasami są. Dlatego ja zawsze powtarzam, że możemy być spokojni gdy jest utrzymanie pewne a nie "w praktyce" pewne, bo jak to wyszło w praktyce to widzimy przed ostatnią kolejką, w której zamiast luźnego meczu i świętowania utrzymania, będziemy mieć bardzo ciężką przeprawę. Ale Wisła piłkarsko jest cienka, więc mam nadzieję że mimo wszystko zremisujemy.

Raden123 | 2009-05-30 21:30

a to nie jest tak ze jesli zdobędziemy ten punkt a obie gks wygrają to tak będzie że
my 43 pkt a gks po 44 czyli jestesmy na 13 miejscu a gks po jeden punkt od nas więcej? i gramy w barażach

dobrze mówie czy sie myle

Krytyk | 2009-05-30 21:31

jak oba GKS;y mogą zdobyć po 3pkt? jak grają ze sobą : \. Czytajcie terminarz, zanim napiszecie głupoty ..

Raden123 | 2009-05-30 21:32

heheh
sorki :P

Raden123 | 2009-05-30 21:33

a jak my przegrywamy a gks mają remis?

Krytyk | 2009-05-30 21:38

Czytaj poprzednie posty .. Ta sytuacje była omawiana kilka(naście) razy. W Przypadku naszej porażki i remisie w Jastrzębiu, to o tabeli decyduje mała tabelka, w której jesteśmy My,Katowicki GKS i Jastrzębski. W tym przypadku zajmujemy ostatnie miejsce, i gramy w barażach.

Adm.t. | 2009-05-30 22:16

jeśli w meczu Katowice-Jastrzębie padnie remis a my nie zdobędziemy punktu w meczu z Wisłą to gramy spotkania barażowe. To takie trudne do pojęcia..?

Raden123 | 2009-05-30 22:21

nie :)

a z kim byśmy grali?

Mystery69 | 2009-05-30 22:51

rades czy jak ci tam 10 lat masz czy co? Bono piszesz ze Wisła Płock jest cienka. To chyba tylko tak twierdzisz patrząc na tabele. Wystarczy się orientować i oglądać troszke meczy 1 ligi. Każdy wie, że Wisła gra niezłą piłkę praktycznie w każdym meczu. Zwyczajnie pecha mają i stad tak mało pkt. W ostatniej kolejce w meczu dwóch GKSów coś mi mówi, że padnie wynik 0-0. A w dodatku jeżeli Stalowa zagra znowu na 0-0 defensywnie strasznie to moze pasc na Hutniczej dziwny wynik typu 0-1. A co się z tym wiążę baraże o utrzymanie w 1 lidze choć wierze ze tak nie bedzie. pzdr

Alleluja | 2009-05-30 23:07

powinni byli te mecz zremisowac.. zal znow , stracili bardzo glupia bramke w koncowce;/

Katowice wygraja z Jastrzebiem!
Nam zawsze dobrze gralo sie z Wisla Plock!

Los bylbym okrutny , gdyby po tak dobrej rundzie i tylko trzech porazkach do tego wszystkich na wyjezdzie zeslac nas na baraze ! ludzie stalowka nie przegrala zadnego meczu u siebie w tej rundzie z Wisla musi byc dobrze!

ZKs

Bono | 2009-05-30 23:33

Z Wisłą nam się dobrze grało, ale coś mi się wydaje że zagramy z Wisłą i z sędzią, a wtedy będzie już trudniej... .Nasi pewnie będą grać na remis, żeby się za bardzo nie odkrywać, a wtedy wystarczy karny i po zawodach. Mam wrażenie że w tej chwili my jesteśmy w najgorszej sytuacji przed ostatnią kolejką. Zobaczymy jak będzie, mam nadzieję, że dobrze, ale boję się. Ciekawi mnie czy faktycznie mecz był na remis żeby ratować Giekse. Jeśli tak to żeśmy poratowali... Ale może tak to tylko wyglądało, a grali o zwycięstwo. A jeszcze tydzień temu gdy ktoś pisał że może być nieciekawie, to każdy zakrzykiwał, bo na pewno Katowice z Bielskiem nie wygrają a my zremisujemy. Ale właśnie bałem się takiego obrotu sprawy.

Adm.t. | 2009-05-31 03:31

Mystery69 - mylisz się co do wyniku w meczu Jastrzębie-Katowice. Na pewno nie będą zespoły grać na 0-0, bo my zdobędziemy punkt i któraś z nich będzie musiała grać baraż. Tak więc tam będzie walka o 3 punkty i wydaje mi się, że Katowice wygrają.

Krakus | 2009-05-31 05:27

Wlasnie wrocilem z fety wisly na krakowskim rynku. Bilans to 9 szali wisly, 2 szale laczone wisly i slaska, jeden szal lechii, 2 czapki wisly- okolicznosciowe na mistzrostwo, i jedna chusta wisly. Troche pobuszowalismy ;) Niestety bilans strat wyglada nastepujaco: jeden kumpel na komendzie, ja zlamany nos, drugi kolega w szpitalu...
Ciesze sie ze udalo mi sie zrewanozwac tym pajacom za akcje ktora miala 4 lata temu wobec mnie w juwenalia, gdzie dostalem niezly oklep i do dzis ciesze sie ze przezylem... akcja moze troche przypalowa, ale zdobycze i ofiaty po ich stronie ciesza. Bylismy we 3, dzieki chlopakom za wsparcie, mam nadzieje ze wyjda z tego, a teraz ide zajac sie swoim nosem...

Stalówkazks | 2009-05-31 08:49

No to Krakus szczere gratulacje:)

Stalovy | 2009-05-31 09:06

No, Krakus ale wypadałoby zapodać jakieś fotki zdobyczy najlepiej na forum.

Gruby | 2009-05-31 09:22

fotka "kurnika" z Pruszkowa.
» http://www.zniczpruszkow.com.pl/e107.....

Raden123 | 2009-05-31 09:45

No i jednak weszli wszyscy do klatki :))

Spartajezowe | 2009-05-31 10:48

ciagnie swój do swego...zal

Stalovy | 2009-05-31 10:54

DO admina:

Historia spotkań Stalówki z Płockiem jest przecież o wiele dłuższa.

Zamieszczam historie spotkań między nimi:

Stal Stalowa Wola to dla płockiej Wisły jeden z najbardziej niewygodnych przeciwników. Z osiemnastu rozegranych dotychczas za Stalówką meczów Nafciarze wygrali tylko trzy. Ostatnie zwycięstwo drużyna Wisły odniosła prawie rok temu. Przed własną publicznością płocczanie ograli Stalówkę 4:1.Wisła Płock i Stal Stalowa Wola to dawni rywale z boisk Grupy Wschodniej II Ligi. W jednym sezonie (1994/1995) oba zespoły te spotkały się na boiskach ekstraklasy.

Przez długie lata to klub ze Stalowej Woli był o wiele wyżej notowany - balansował między I a II ligą, gdy tymczasem Wisła zaliczała swe pierwsze drugoligowe doświadczenia przegrywając sporo meczów, także ze Stalówką.

Później sytuacja niewiele się zmieniła, bo gdy płocki klub okrzepł i zaczął liczyć się w polskiej hierarchii piłkarskiej, to i tak piłkarze ze Stalowej Woli mieli przeważnie więcej powodów do zadowolenia po potyczkach z Wisłą. Nawet jesienią 1996 r., gdy płocczanie rozbijali wszystkich przeciwników w stosunku 7:1, 6:0, 6:1, Stalówka przyjechała do nich i… spokojnie wygrała 1:0.

Stal, to jak wynika ze statystyk i obserwacji meczy jeden z najbardziej niewygodnych przeciwników dla Nafciarzy, bo z 18. dotychczas rozegranych spotkań Wisła wygrała zaledwie trzy (dwa u siebie i jeden na wyjeździe).

Jedno zwycięstwo Nafciarzy nad Stalówką ma dla płocczan wymiar historyczny, gdyż była to pierwsza wygrana płocczan w ekstraklasie. Szczegóły z tego meczu przedstawiamy w poniższym zestawieniu. Historycznego gola zdobył Piotr Soczewka. W poprzednim sezonie obydwa zespoły odniosły po jednym zwycięstwie. Wisła ograła u siebie Stalówkę 4:1, natomiast w meczu rozegranym w Stalowej Woli padł wynik 2:0 dla gospodarzy.

17. października 1981 r. II liga Grupa II
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)
1:0 - Rutkowski 10’
1:1 - Szopa 68’

Wisła: Koszarski - Witkowski, Zaborowski, Zembold, Janicki - Rutkowski, Soboń, Świątek – Dorobek, Polańczyk, Pacholski (71’ Ostrowski).

Trener: Tadeusz Prosowski.

Stal: Tereszkiewicz - Gut, Niemiec, Zieliński, Górka - Wietecha, Szopa, Weselak - Górski (46’ Hnatkiewicz), Szarek, Bryła (89’ Brzeziński).

Trener: Antoni Hermanowicz.

Czerwona kartka: Gut (Stal) 79. minuta - za uderzenie Polańczyka bez piłki.

Sędzia: Aleksander Górczyński (Katowice).

Widzów: 6.000.

15. maja 1982 r. II liga Grupa II
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock 1:0 (1:0)

29. października 1983 r. II liga Grupa II
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock 3:0 (2:0)

10. czerwca 1984 r. II liga Grupa II
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:1)

18. października 1986 r. II liga Grupa II
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:2)

31. maja 1987 r. II liga Grupa II
Stal Stalowa Wola - Wisła Płock 0:0

12. września 1992 r. II liga Grupa II
Stal Stalowa Wola - Petrochemia Płock 1:0 (1:0)

22. maja 1993 r. II liga Grupa II
Petrochemia Płock - Stal Stalowa Wola 3:3 (1:1)

17. września 1994 r. I Liga
Petrochemia Płock - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
1:0 - Soczewka 87'

Petrochemia: Koszarski - Kwasiborski, Dec, Milewski, Wyczałkowski - Majewski, Dylewski (77’ Serocki), Traczyk, Majchrzak - Krzywkowski (67’ Soczewka), Siadaczka.

Trener: Grzegorz Wenerski.

Stal: Sejud - Michalak, Dankowski, Wieprzęć, Boruc - Szafran, Ożóg, Kasiak, Jurkowski - Zając, Rubinkiewicz.

Trener: Czesław Palik.

Żółte kartki: Milewski (Petrochemia), Jurkowski, Zając, Dankowski (Stal).

Sędzia: Stanisław Żyjewski (Leszno).

Widzów: 7.000.


15. kwietnia 1995 r. I Liga
Stal Stalowa Wola - Petrochemia Płock 2:1 (1:0)

28. października 1995 r. II liga Grupa II
Stal Stalowa Wola - Petrochemia Płock 3:1 (2:0)

5. czerwca 1996 r. II liga Grupa II
Petrochemia Płock - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)

28. października 1996 r. II liga Grupa II
Petrochemia Płock - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0)

21. czerwca 1997 r. II liga Grupa II
Stal Stalowa Wola - Petrochemia Płock 1:0 (1:0)

18. października 1998 r. II liga Grupa II
Petrochemia Płock - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:2)

22. maja 1999 r. II liga Grupa II
Stal Stalowa Wola - Petrochemia Płock 0:4 (0:3)

22. września 2007 r. I liga
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 4:1 (3:1)
1:0 – Kretkowski 10'
2:0 – Lasocki 15'
2:1 – Salami 16'
3:1 – Gregorek 24'
4:1 – Peszko 69'

Wisła: Binkowski – Lasocki, Żytko, Wyczałkowski, Klepczarek – Peszko, Mierzejewski (62' Michálek), Kowalski (65' Zawadzki), Krzyżanowski – Gregorek (75' Bania), Kretkowski.

Stal: Wietecha – Wieprzęć, Lebioda, Géczy (46' Gęśla), Maciorowski – Trela, Krawiec, Uwakwe, Iwanicki – Salami (62' Kęska), Nakoulma (80' Pałus).

Żółte kartki: Klepczarek, Wyczałkowski (Wisła), Salami i Uwakwe (Stal)

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Widzów: 3000


3. maja 2008 r. I liga
Stal Stalowa Wola – Wisła Płock 2:0 (2:0)
1:0 – Piszczek 40'
2:0 – Wieprzęć 43'

Stal: Wietecha – Wieprzęć, Lebioda, Ławecki, Piszczek – Lipecki, Trela (89' Maciorowski), Krawiec, Iwanicki – Pałkus (69' Stręciwilk), Gęśla (87' Drozd).

Wisła: Radliński - Tomczyk (79' Zawadzki), Jarczyk, Rogalski, Adamski – Kowalski, Krzyżanowski, Łuba – Posmyk (63' Staniszewski), Wiśniewski, Sobczak (56’ Kretkowski).


Ogółem rozegrano 18 spotkań z czego:
- zwycięstw Wisły: 3
- remisów: 4
- zwycięstw Stali: 11
Stosunek bramek: 24:19 dla Stali.

Dzidek | 2009-05-31 13:41

Ty raden koński zwisie!!!! Napinaj sie dalej widze ze w tym jestes dobry i tylko w tym!!!

Dzidek | 2009-05-31 13:43

Ale mamy wyjebista Flagę! :-)

Stalker1337 | 2009-05-31 13:51

Flaga kozacka ale chyba jasne jest dlaczego inne nie byly brane.

Raden123 | 2009-05-31 14:49

Ja sie napinam??
Były komentarze niektórych gostków co mówili że tam nie wejdą.
I nie masz powodów żeby mi ubliżać także sie tak nie unoś.

19ssw38 | 2009-05-31 16:15

wiadomo że kozacka flaga

~ | 2009-05-31 16:53

Panowie z Płockiem musimy mieć przynajmniej punkt! Gksy pojdą na remis. Dlaczego? Bo to śląska spółdzielnia! Zobaczcie co sie dzieje w ekstraklasie. Piast dał wygrać Lechii, Odra Wodzisław dała Arce, Polonia Bytom przegrała z ŁKSem Łódź. Łks strzelał bramki po karnych, a faulował w obu przypadkach ten sam stoper! Ruch się utrzymał wcześniej, a jedyny czysty Górnik Zabrze, ponieważ Kasperczak to trener za dużej klasy na kupowanie.

Adam | 2009-05-31 17:17

Raden to ma góra 12 lat.

Bingz | 2009-05-31 17:38

Człowieku 2 posty wyżej, jeżeli rzeczywiście istniałaby śląska spółdzielnia to Piast wygrałby z Lechią i zapewnił Górnikowi utrzymanie !!!

Marlo | 2009-05-31 17:59

Trudno ten mecz w Pruszkowie nie wyszedl,teraz trzeba wszystko zrobic ,by z Plockiem nie przegrac.Najgorsze jest to ,ze wszystkie kluby podjely sie akcji ratowania Gieksy.My sami pewnie nie chcielismy ich juz dobijac i zagralismy z Nimi remis,a Widzew czy Podbeskidzie solidnie obdarowali punktami.Najgorsze bedzie to jak ta cala Gieksa sie uratuje od barazy,a My sie w nich znajdziemy kosztem nich.Istnieje tez pewnie taka mozliwosc ,ze prezes Furtok,ktory wie co robi moze zaoferowac pilkarzom z Plocka wysokie premie za walke na maxa z Nami i zwyciestwo w St.Woli ,a tamci podziela sie remisem.Jest to jak najbardziej legalna sprawa,ze ktos kogos moze finansowo zmotywowac do lepszej gry i nie jest nic w tym zlego.A do tego jeszcze pewnie moga dojsc Nasi korupcjogenni sedziowie,ktorzy Nas tak strasznie uwielbiaja,ze w kazdymn meczu sypia tam czerwone kartki na lewo i na prawo.Makm nadzieje,ze do tego nie dojdzie,choc jest to bardzo mozliwe,oby tylko nie skonczylo sie to dla Nas zle.Dlatego w tym ostatnim meczu mobilizacja na maxa,wszyscy na mlym doping na maxa,musimy pomoc chlopakom utrzymac ta 1 lige dla Nas.

Smash | 2009-05-31 18:06

Panowie !! Z punktu kibicowskiego nie jest to jakis super mecz, lecz z pilkarskiego ogromnie wazny. Zdecydowanie NAJWAZNIEJSZY MECZ SEZONU. Wszyscy idziemy na mlyn, Mega mobilizacja!!!! Kazdy drze sie na calego to juz ostatni mecz w tym sezonie, trzeba pomoc kopaczom za to dobra runde w ich wykonaniu. Mam nadzieje ze przyjdzie chociaz 500 osob, i bedziemy dopingowac tak jak na meczu z Gieksa w drugiej polowie. Jak spiewalismy lalala stalowka gol z wyciszeniem i z korba. mam nadzieje ze to sie powtorzy, ale do tego potrzebna jest konkretna liczba na sektorze. ZOBACZYMY w piatek ile jest prawdziwych fanatykow. a ile pozerow i lanserow ktorzy przychodza gdy sa kibice gosci.

Ad_stalowka | 2009-05-31 18:19

No to zacznie sie nerwowka.Trzeba bvylo wygrac mecz z Katowicami a nie kalkulowac odpuszczac i ratowac innym tylki.Wygrana z Katowicami i bylby spokoj.Trener Łach skakal z radosci po tym remisie i jak widac sie przeliczyl.

Marlo | 2009-05-31 18:21

Uwazam ,ze trzeba zrobic megamobilizacje tak jak na mecz z Widzewem czy Gieksa.I wszyscy na mlyn,mimo,ze po wczorajszym cienkim dopingu w Pruszkowie,wiekszosc mowila ,ze ma to gdzies,bo 30 spiewa,a 70 stoi i oglada mecz lub bawi sie komorami,to tego meczu nie mozemy ot tak sobie odpuscic bez dopingu.Chlopaki beda walczyc o zwyciestwo,a My musimy ich wspomoc,zobaczcie ile przyszlo w Zabrzu kibicow 20 tys,mimo,ze Gornik gral tez tylko o utrzymanie i tez z malo atrakcyjnym rywalem Polonia.Oni jednak spadli,ale maja sponsora i jakos sobie poradza,dla Nas jednak niepowodzenie w tym meczu oznaczalo by cos wiecej,to co zostalo do tej pory zbudowane ciezko,mzolnie,wszys tko by szlak trafil i juz dlugo bysmy sie nie podniesli,by grac w tej 1 lidze.Dlatego tak wlasnie wazny jest to mecz dla Nas i musmy zrobic wszystko,by bylo to zwyciestwo!

Smash | 2009-05-31 18:45

zgadzam sie w 100% z Marlo. Wiem ze sie powtarzam, ale do niektorych trzeba naprawde bo kilka razy mowic zeby dotarlo. Wszyscy przychodzimy na mecz, nie ma co sie opier*alac!!!! to jest mega wazny mecz, pilkarze nie moga dopuscic do tego abysmy zagraliw barazach!!! MY MUISMY IM W TYM POMOC!!!!. To juz ostatni mecz seoznu, musimy przyjsc tak licznie jak na giekse czy widzew, pozniej bedzie przerwa, nakrecac znajomych to nie jest wydatek to tylko 10 zł!!!!! i nie szczedzic gardel.!!!!!!!!
MEGAAAA MOBILIZACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
p.s zeby tylko nie powtrzyla sie sytuacja z meczu z JAsztrebiem!

Koko | 2009-05-31 20:17

Musimy zostać w 1 lidze dlatego w Piątek każdy obowiązkowo na HT15 i jazda z dopingiem na 100% możliwości pokażmy że zadługujemy na tą 1 lige bo w następnym sezonie czeka nas wiele wspaniałych wyjazdów :Zabrze,Cracowia,KSZ O ,Kluczbork i może Pogoń Szczecin:)a więc wszyscy w Piątek na młyn i jazda :)AVE STALÓWKA

Krytyk | 2009-05-31 20:19

Koko Kluczbork ciekawy? nie ośmieszajmy się, przecież to wioska, z raczkującą sceną kibicowską .

Koko | 2009-05-31 20:21

dobra Kluczbork to wioska ale reszta co napisałem to ciekawe wyjazdy:)

Kamil | 2009-05-31 20:26

Kluczbork to nie taka wioska. Liczby 25 tys. mieszkańców. Coś na styl Sandomierza. To fakt, że dopiero raczkują, ale z roku na roku prezentują się coraz lepiej.

Koko | 2009-05-31 20:28

zobaczymy co pokażą w tej 1 lidze ważne żebyśmy my zostali:)

Marlo | 2009-05-31 21:04

Koko powiadasz,ze wiele wspanialych wyjazdow Nas czeka;Zabrze.Cracovi a,Kluczbork a nawet Szczecin i Ty oczywiscie je wszystkie napewno zaliczysz.Bo jezeli nie,to dlaczego piszesz w imieniu wyjazdowiczow 16-latku.Wczoraj byl blizszy wyjazd do Pruszkowa i jakos tam Cie nie widzialem,nie mowiac o innych blizszych czy dalszych,np.Lubin,Tu rek.Nie mow,ze Nas czeka,skoro nigdzie nie jezdzisz.

Volzerex | 2009-05-31 21:32

No i co z tego że nas czeka skoro pewnie dalej nie pojedziesz, a może się mylę... Ale co z tego że takie wyjazdy skoro więcej niż 400 osób w Nowym Sączu na sektor Ci nie wejdzie, więcej niż 400 w Ostrowcu, no chyba ze dadzą nam całą trybunę w co wielce wątpię, chociaż kiedyś to chyba było możliwe ;) POzdro i dzięki za wczorajszy wyjazd ;)

Stalker1337 | 2009-05-31 21:35

To samo w Krakowie

P!otrek | 2009-05-31 23:11

W związku ze spadkiem Cracovii możliwe jest, że zostaną na Wawelu, albo SS. Właściwie żadna różnica, ale sektor gości jest większy w Sosnowcu. Dobrze, że ciekawe wyjazdy będą. Kolejny raz można odwiedzieć Nowy Sącz, czy Ostrowiec, a także wybrać się znowu na pomorze zachodnie. Kto pamięta jaki był wynik z Cracovią jakieś 10 lat temu ? 3:1 ? Warunki pogodowe jak ostatnio z Unią Janikowo. No i zobaczymy jak spisuje się Górnik Zabrze ;) Ostatnio byłem na dwóch meczach z ich udziałem - Wisła - Górnik(PP) i Cracovia - Górnik i na tym drugim meczu całkiem sensownie się zaprezentowali. Także zbierać pieniądze i rezerwować czas ;) Bo nie wierzę, że się nie utrzymamy.

Duche | 2009-06-1 00:24

ale zajebiście że \"craksa\" spadła!!! w przyszłym sezonie w stalowej trzeba zaśpiewać:
cracovia pasy biało-czerwone k..asy!!! hahahaha

Mw38 | 2009-06-1 00:40

Ja widze, że Marlo ma najwięcej do powiedzenia co do wyjazdów, ale na internecie. Zajmij się sobą człowieku i ogarnij hormony, a nie odrazu rozkminiasz czy ten cały Koko jeździ i czy będzie jeździł na wymienione przez siebie wyjazdy. I odrazu wiesz, że chłopak ma 16 lat. Zresztą nie wiem, co ma do rzeczy wiek, bo u nas akurat młodzieży dużo jeździ. Jeżeli byłeś w Pruszkowie to chyba sam widziałeś ilu młodych turystów było i jaki stanowili procent całej wycieczki. Powinniśmy się raczej z tego cieszyć...

PS Sam mam 17 lat i jeżdzę wszędzie, zresztą jak reszta chłopaków z mojego osiedla ;) Więc na prawde zajebiście nie trafiłeś.
Skończ waść wstydu oszczędź :)

Andy | 2009-06-1 01:25

To, że jeździcie to zajebiście, ale jakbyście jeszcze pokrzyczeli jak starsi proszą to już w ogóle byłoby super... kto był w sobotę ten wie o co chodzi.

Zks $r$ | 2009-06-1 07:42

^ Prawda jest taka, że jakby od początku ktoś "kompetentny" prowadził śpiew to by było 10 razy lepiej tak jak było na samym końcu, a do 80 minuty nie będe się wypowiadał na ten temat x D Pozdro

Raden123 | 2009-06-1 08:44

Na pewno Ty byś super doping prowadził ...
Goście nagłośnienie załatwili i starają się jak mogą żeby dopingiem tym naszym trampkarzom pomóc a Ty ich jeszcze do tego krytykujesz...

Raden123 | 2009-06-1 08:46

a o ile sie nie myle to do 80 min i od 80 min do końca meczu ta sama osoba doping prowadziła
także co ty gadasz

a gość co doping prowadzi sam śpiewać nie bedzie

jak byś zauważył od tej Twojej 80 min całe krzesełka dopingowały dlatego było tak fajnie :)

Smash | 2009-06-1 09:46

panowie drukujemy plakaty, wieszamy transparenty to jest cholernie wazny mecz. jesli chodzi i kibicow ktorzy przychodza dla kibicow gosci, nie martwcie ich npaewno nie zabraknie !!!

Stalker1337 | 2009-06-1 10:23

Raden Ty ogórze zamilcz juz bo sie tego czytac nie da. Zabierasz glos tutaj na stronce w kazdym poruszonym temacie, gowno wiesz i sie wypowiadasz. Chlopaki mowia o dopingu ktory byl prowadzony w Pruszkowie. I skoncz juz te glupie wpisy bo co trzeci wpis jest Twoj a nic nie wnosisz do tematu.
bez napinki

Bono | 2009-06-1 10:32

Ktoś tu pisał, że zajebiście że Cracovia spadła bo będzie można coś zaśpiewać. Tylko że teraz mamy minimalne szanse na zatrzymanie Karcza i Cebuli, no ale jeśli ważniejsze od przyszłości Stali jest to że będzie ktoś mógł coś zaśpiewać... . Przez spadek Cracovii stracimy dwóch kluczowych zawodników.

Tom435 | 2009-06-1 13:22

» http://www.90minut.pl/news/93/news93.....
Widze że dobrze nam życzą, bo co sięokazuje że lepiej przeczytajcie sami:///

Raden123 | 2009-06-1 13:42

a czego dział download nie jest aktualizowany?

Os.flisakow | 2009-06-1 15:31

Ty Marlo to jakis widze specjalista od wszystkiego jestes od pewnego czasu masz najwiecej do gadania ciekawe jak jest w rzeczywistosci i czy Ty tak zaliczasz wszystkie wyjazdu. skoncz juz moze siac ta swoja napinkowa propagande wzgledem innych kibicow a tym bardziej mlodszych!!

Popiel | 2009-06-1 15:32

dajcie spokoj banda wiesniakow dorwala sie do pisania takich rzeczy ze stalowka spadnie po barazach... co prawda jest 1% szansy ze moze sie znalesc w barazach no ale ja wierze w Stalowke

Daddy88 | 2009-06-1 18:07

Niby 1% ale dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe ale też jestem dobrej myśli :)

Adam | 2009-06-1 18:45

Raden - no comment . Dlatego, że w przedszklu nie uczą angielskiego na takim poziomie więc ci przetłumacze "brak komentarza"

Raden123 | 2009-06-1 20:24

aha

dziękuje

Cycu123 | 2009-06-1 20:38

przestańcie się kłócić...
przyjdźcie na najbliższy mecz i pokażcie jacy wielcy kibice jesteście a nie sie na necie napinacie -.-

~ | 2009-06-2 01:07

STAL STALOWA WOLA ""S T A L Ó W K A""

CRAKOVA & SANDCJA

GÓRNIK ZABRZE & WISŁOKA DĘBICA

SANDECJA NOWY SĄCZ & STAL MIELEC & KORONA

KSZO OSTROWIEC & STAL SANOK

POGOŃ SZCZECIN & LEGIA WARSZAWA

KORONA KIELCE & STAL MIELEC

GKS KATOWICE & JKS JAROSŁAW

MOTOR LUBLIN &GÓRNIK ŁĘCZNA &CHEŁMIANKA

GÓRNIK ŁĘCZNA &MOTOR LUBLIN &CHEŁMIANKA

GKS JASTRZĘBIE



TAKA LIGA TAKI UKŁAD W LIDZE KIBICA CO 10 LAT SIE UKŁADA!!)))))))))))) )))) BEDZIE CIEKAWIE!! NA BOISKU )))

Volzerex | 2009-06-2 06:45

zapomniałeś o Hutniku Kraków z Jastrzębiem ;)

Slim1938 | 2009-06-2 10:02

uważam że na tym ostatnim meczu należy się jak najwięcej podziekowań Piłkarzom jak i Władkowi może jakiś trans ! żeby wiedzieli jak duże mają znaczenie dla nas kibiców i żeby nie mieli po zakonczeniu sezonu dylematu czy warto zostać w Stalówce to jest moje zdanie pozdrawiam AVE STALÓWKA

Jacek1449 | 2009-06-2 14:46

ELO O KTOREJ JEST MECZ Z WISŁA W STALOWEJ O 17 :30 CZY WCZESNIEJ W

Cycu123 | 2009-06-2 15:35

I wszyscy mają zostać do końca i podziękować piłkarzom za cały sezon!!!!!!!!
a nie gwizdek i 3/4 stadionu nie ma

Cycu123 | 2009-06-2 16:48

do Jacka :

jesli pisze 17:30 to pewnie na 17:30 :]

Ramzes | 2009-06-2 17:08

Panowie co z nowa przyspiewka????
narzekacie ze nie ma nowych przyspiewek.Koles wymyslil napisal a temat jak zwykle olany >na Forum w temacie przyspiewki Cisza jak zawsze(ale czego mozna sie spodziewac.)

W Stalowej Woli mieście mym
Jest klub, za który oddał bym
Duszę i całe serce swe...
Stalówko moja kocham Cię!
Ja na Twym punkcie jestem świr,
Dla Ciebie skoczę w walki wir
Bić się o sławę, honor Twój...
Zielono-czarny klubie mój

a w piatek znowu nudne W pociagach jest tlok....
i Stalowa Wola stary klub..:/

Krytyk | 2009-06-2 17:28

Ku rwa Ramzes, nie przeciągaj. Jeżeli jakieś sapy , to wypad na krzesła, albo powiedz to prowadzącemu. Hymn Cie nudzi ? Pełen podziw ..

Ramzes | 2009-06-2 17:38

Krytyk. Po kilkunastu latach ma prawo mi sie cos nudzic.Nie mam zadnych sap tylko jestem lekko rozczarowany repertuarem tak jak wiele osob w tym miescie,nadazyla sie okazja by to zmienic i cisza.Ok koniec tematu nie mam na celu wprowadzania ch...ej atmosfery.

Michalgst | 2009-06-2 17:52

Po kilkunastu latach napewno NIE. Stalowa Wola stary klub... zostala od "nowa" spiewana w Zabierzowie (ostatnio jak tam bylismy).Wczesniej byla oczywiscie spiewana ale to tylko nielicznie... Co do w pociagach jest tlok... od kilku spotkan spiewamy to i oby jak najdluzej :)

Krytyk | 2009-06-2 18:07

Bez jaj. Kilkanaście lat mówisz? To przypomnij mi kiedy śpiewaliśmy "Stalowa Wola stary .." ? bo ja tej piosenki nie przypominam sobie żebyśmy śpiewali 3 lata temu, a Ty z kilkunastoma wyjeżdżasz : ).

Lalo | 2009-06-2 18:16

Piosenka Stalowa Wola byla odnowiona pod wzgledem spiewania jej na stadionie dokladnie;

2008-03-22

Stal Stalowa Wola- GKS Katowice 1 : 0

chyba nikomu nie trzeba przypominac Tego meczu!

Krytyk | 2009-06-2 18:22

No właśnie, a Ramzes słyszał ją na stadionie kilkanaście lat :)).
Przydałoby się założyć nowy temat o meczu z Wisła, bo mecz już w piątek.

Ramzes | 2009-06-2 19:24

chodzi mi o to ze ''cos'' jest odnowione, ''cos'' jest spiewane tak samo jak na dziesiatkach stadionow w Polsce, to jest powod do kozaczenia i napawania sie duma?? Nie zrozumcie mnie zle,nie jetem az tak zdegustowany repertuarem przyspiewek,dziwi mnie tylko fakt,ze odkad A.S wrzucil swietnia przyspiewke z elegancko dobranymi slowami i nikt oprocz kilku kolesi nie zareagowal.Tak czy siak ciach bajera bo sie telenowela robi;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 787 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 632 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 100 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 667 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03722