Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jak będzie wyglądał kolejny sezon Stalówki - rozmowy piłkarzy z za...

Jak będzie wyglądał kolejny sezon Stalówki - rozmowy piłkarzy z zarządem.

Niezbyt dobre wieści napływają ze Stali Stalowa Wola. We wtorek z władzami klubu rozmawiało tylko pięciu piłkarzy, pod znakiem zapytania stoi też dalsza praca z zespołem trenera Władysława Łacha.


Z zarządem Stali rozmawiali tylko Tomasz Wietecha, Kamil Karcz, Tadeusz Krawiec, Longinus Uwakwe i Abel Salami, cała piątka chce nadal grać w stalowowolskiej drużynie. Wcześniej taką chęć zadeklarował też Jacek Maciorowski.

Nie wiadomo, co z pozostałymi, którzy nie stawili się na rozmowach. Do Krakowa wyjechał już Bartłomiej Piszczek, na Litwę wrócił Paulius Paknys i w swoim kraju szuka nowego klubu. Zawodnikami Cracovii Kraków są Konrad Cebula, Paweł Szwajdych i Kamil Karcz i ich dalsza gra w "Stalówce” może zależeć od tego, czy Cracovia utrzyma się w ekstraklasie po barażach z Koroną Kielce. W razie spadku krakowian wspomniani zawodnicy zapewne musieliby wrócić do Cracovii.

Nie wiadomo też, co dalej z trenerem Łachem, któremu w dobie kryzysu zarząd stalowowolskiego klubu zaproponował obniżenie pensji. Szkoleniowiec ma zastanowić się do końca tygodnia, czy zostanie w Stali, ma dać odpowiedź na kolejnej rozmowie w klubie w poniedziałek.

Prezesowi Stali, Leszkowi Kaczmarskiemu i dyrektorowi Dariuszowi Schlage nie brakuje też innych zmartwień. W porządku obrad Rady Miejskiej w Stalowej Woli 19 czerwca ma po raz kolejny zabraknąć tematu sponsorowania koszykarzy "Stalówki” przez miasto. A czas upływa i jeżeli klub nie uzyska wsparcia od miasta i sponsorów, nie będzie go stać na występy w koszykarskiej ekstraklasie. To oznaczałoby grę drużyny w… trzeciej lidze. Oby decydenci wzięli to sobie do serca.

Więcej w środowym "Echu Dnia".

Komentarze (19)

Adm.t. | 2009-06-10 10:23

jeszcze ktoś ma jakieś problemy odnośnie likwidacji którejś z sekcji?

chyba będą bany..

Stachu | 2009-06-10 10:30

Ktoś coś bredzi o likwidacji kosza w STW. A jakim prawem?!. Byłeś przy zakładaniu tej sekcji?! Tworzyłeś ją?!. Nie! Więc jeden z drugim nie macie nawet prawa wysuwać takich bzdurnych postulatów pod tym adresem. Jak chcesz coś likwidować to likwiduj to, co sam założyłeś, a nie to co założyli inni, a Ty jeden z drugim nic dla tej sekcji nie zrobiłeś. Nawet piszesz, że masz ją w d.... Nie wszyscy kibice muszą kochać kosza, ale jak widać, co niektórzy nie potrafią tego uszanować, czy zrozumieć, że inni wolą kosza niż piłkę. Ale jest też wiele osób co chodzi i na to, i na to. W tym ja. Ale wy wolicie kosza zlikwidować. Mówicie, że kosz to sport "murzynów". To samo można o piłce powiedzieć. Czyż nie gra w nią wiecej murzynów niż obecnie w kosza? Ktoś wspomniał, że kosz to sport niszowy, może dla Ciebie kolego, ale nie dla wszystkich i uszanujcie to, że ktoś woli oglądać kosza, niż piłke, gdy np. widzi naszą reprezantecje, to aż się flaki w człowieku przewracają.

Krakus | 2009-06-10 10:39

moze sie flaki przewracaja, ale co powiesz o kadrze w kosza? gdzie na 12 koszykarzy 10 do wspomniani przez Ciebie Murzyni. I nie mow ze kosz to nie jest sport niszowy, spojrz tylko na popularnosc tego sportu w Polsce, ja Tobie nie odbieram prawa to pasjonowania sie akurat tym sportem,ale nie oszukujmy sie ma on w Polsce popularnosc podobna do np rugby...

Mystery69 | 2009-06-10 10:58

Krakus o jakiej ty kadrze mówisz? bo jakoś w reprezentacji Polski na Euro w tym roku ma być tylko niesamowity Logan. Piszesz, że koszykówka ma podobną popularność co rugby? Człowieku z choinki się urwałeś czy co? W niektórych miastach w Polsce Basketball jest dużo bardziej popularny niż piłka nożna. Nie mówiąc już o takich krajach jak: Hiszpania, Włochy, Słowenia czy chociażby Serbia, gdzie Basket jest bardzo bardzo popularny. A jeżeli chodzi o kadrę męską w kosza to daję sobie głowę uciąć, że przysporzą oni więcej radości ze swojej gry i postawy niż piłkarzyki ''reprezentacji polski'', którzy grają w niej za karę i którzy się błaznią co mecz. Koszykówka w Stalowej Woli musi być i będzie !!! Pzdr

Ultrastal | 2009-06-10 11:01

Ryszard Ochódzki jak był młody też był murzynem i też grał w kosza...
Po co likwidować jeśli coś dobrze się spisuje? Tak jest łatwiej wiadomo ale trzeba się wziąć w końcu do roboty i znaleźć porządnych sponsorów dla obu sekcji.
Mam nadzieję, że Władziu i przynajmniej większość zawodników zostanie w Stalówce. Ostatnia runda pokazała, że chłopaki się już zgrali ze sobą i głupio by było to teraz burzyć.

Mkzks | 2009-06-10 11:19

A kto pisał o likwidacji?? Czytac z zrozumieniem!! Pisałem że może się to dla nas żle skonczyć , miasto nie da kasy na kosza i polecą koszykarze do III ligi takie sa przepisy. A jeśli będą grac w tej Ekstraklasie na siłe to odbije sie to na piłkarzach bo budżet jaki mamy taki mamy i nie starczy na dwie sekcje!!
Niechcę być złym prorokiem obym się mylił ale nie za dobrze wyglada nasza sytuacja!
Jesli mamy coś robić z zarządem to działajmy szybko żeby nie było zapóżno!!!!
Pozdro dla fanów kosza i piłki!!! JESTEŚMY RAZEM POD SZYLDEM : ZKS STAL STALOWA WOLA!!!!!!!!!

Suawek | 2009-06-10 11:25

Piotrek Gilar strzelił bramkę na 0:2 w meczu Lech ME - Lech ME/Testowani.

» http://www.lechpoznan.pl/art,12053,mlodzi_w_akcji.htm

Bogus | 2009-06-10 13:50

Majki | 2009-06-10 13:54

Ja ogladalem ten mecz ME i nic specialnego ie grali poziom 4 ligi..;)

Hutnicza | 2009-06-10 15:36

Widać,ze stare pryki z zarządu na siłę chcą się pozbyć Władka,bo stał się dla nich niewygodny.Za dużo zaczął się angażowac w sprawy klubowe,oprocz trenerki chodzil po firmach załatwiał sponsorow,ktorzy rzucili Mu jakies tam pieniadze na wynajęcie autokaru i hotel,by mogli wyjechac namecz dzień wczesniej,by nie musieli tułac sie tym ogórem na 16 miejsc i wyjeżdżać w sobotę rano.Pokazał przez to tych starym dziadom,zę jak się chce to można i przez wglad nawet na osobe trenera Łacha,takie sprawy potrafil załatwić.A to przzecież nie jest w ich stylu,bo oni przecież są przyspawani doi stołków pierdziuchy stare i raczej dupska nie ruszą by coś dla tych piłkarzy zrobić.Stali się przez to jeszce większym pośmiewiskiem jak byli w oczacg tych sposorow i kibicow,więc za to,ze Władek sią za bardzo wychylał,bo chciał dobrze dla Nas wszystkich.to teraz Go spotyka właśnie taka nagroda w postaci obcięciu połowy pensji.Sami Mu dają do zrozumienai,ze Go tu już nie chcą.Wolą wziąść znów chorągiewkę Kwiatka co rzuci ochłapy,a przyprowadzi do stali swojego ulubieńca przydupasa Chyłę-Mydlaka lub siarkowca Gielarka.Luidzie przejrzyjcie na oczy co się zaczyna tu dziać,było za dobrze,wiec już chcą to wszystko popsuć,bo nie na rękę im płacić tylu zawodnikom,bo przecież za duzo ich tu w mniemaniu zarządu było przyproadzonych przez Wladka,a to przecież dzięki tej dlugiej ławce utrzymaliśmy się w tej lidze.Teraz znow powrócą do rzeczywistości,pozbę dą się trenera,z 10 zawodników,dojdzie ze 3 z wiosek i skład na lige mamy ,kadra 14+juniorzy.Chyba o to tym nierobom chodzi,w końcu musza czymś wesprzeć kosz,a na to pieniędzy nie ma.Wiec trzeba jak najwięcej zabrać z sekcji piłki,oto zapewne ich plany.Zchęcia bym się wybrał do tych panów Kaczmara i Szlage na rozmowy,a najlepiej jakby Nas się paru zebrało i sobie z Nimi odpowiednio porozmawiali.Dopuści my do tego,by znów Nam zgnoili piłeczkę?Pomyślcie sami.

Davidstw | 2009-06-10 19:06

3 razy więcej sie przykładają do dopingu niz u nas co nie który... mimo ze gosci jest 10sieciu to daja rade. Tyle w temacie u nas 300 osob w mlynie ...spiewa jak na procesji chwilami minutowy zryw ;] PZdr

Karolek | 2009-06-10 19:35

Widzew może nie zagrać w ekstraklasie;)

Krakus | 2009-06-10 20:17

Mysle ze musimy sie jakos zebrac w kupe i isc na powazne rozmowe do Kaczmarskiego i Szlage. Ci gamonie to wyprawiaja jakies jaja. Jarecki przy nich to bylo zloto... Zero kompetencji, ciekawe czy oni potrafia w ogole do 100 dodawac... Dziwie sie tez pracownikom Wodexu, ze siedzia cicho, ja bym to cale towarzystwo. Powiem tak, jest mnostwo ludzi ze Stalowej dobrze wyksztalconych ( w samym Krakowie, conajmniej setki studentow z naszego miasta) co pokierowaliby tym klubem 100 razy lepiej, niz to dziadostwo. Kaczmarski stary pijak spod budy...
Zal na to patrzec, jezdzilem w tym sezonie jak tylko moglem, do Stalowki i na wyjazdy, ale jesli Ci nieudacznicy dalej bede rzadzic, to mam to gdzies, to jest totalna prowizorka i tylko dzieki Wladkowi jestesmy dalej w 1 lidze...

Alleluja | 2009-06-11 00:59

W zeszłej rundzie te plotki i niepotrzebne spekulacje że Stal nikogo nie ściągnie i że się nie utrzyma,okazały się nieprawdziwe.Teraz niby paru tylko zawodników wyraziło chęc gry w Stalówce.. Zobaczymy, ja jestem optymista jeżeli chodzi o piłkarzy,uzupełniłby m sklad jeszcze wychowankami którzy oddali by trochę zdrowia dla naszego klubu a tułają się po 3,4 ligach.
Powiedzmy sobie szczerze w naszym interesie jest aby Cracovia utrzymała się w Oragne Ekstraklasie,jezeli tak sie nie stanie to zapewne wszysci nasi Krakusy łącznie z Władkiem sie tam przemieszczą.
Trzeba wierzyć w to że będzie dobrze:)
Pozdrawiam kibiców!

Zatorze | 2009-06-11 12:35

Do wszystkiego potrzebny jest czas panowie a tego jak zwykle jest z dnia na dzien mniej dlatego to od zarzadu zalezy jak na tym wyjdziemy i jak sie spiszemy na poczatku rozgrywek. A co do piłkarzy to oni w wiekszosci są w kropce na i "sprawa Cracovi" i nawet samej pensji w naszym klubie tak naprawde maja o czym mysleć.

P!otrek | 2009-06-11 12:43

Dziś urodziny obchodzi Tomasz Ziarek, były piłkarz Stalówki. Sto lat !

Bartekstw | 2009-06-11 12:58

» http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....


niech ten zarzad bierze sie lepiej do roboty, bo jak trener Lach odejdzie to sie wszystko posypie;/ moim zdaniem najlepszy trener Stali od czasow ś.p J. Gałka....

Synowa kata | 2009-06-11 19:34

Te Krakus, do zarzadzania klubem to ty sie nie przymierzaj. Nie mam ochoty przez ciebie chodzic na mecze 5-tej ligi. Zgol capia brodke, umyj sie, ubierz sie poprawnie, zaloz stojace w kacie skarpetki (te z trzeciego rzedu), policz butelki po zupie z chmielu, zanies je do skupu (bedzie na kredki)...a zarzadzanie POZOSTAW DZIADKOM. Co student moze wiedziec o zyciu?
A jak myslisz, ze jestes taki dobry w zarzadzaniu, to zaloz klub i wprowadz go do 2-iej ligi a porzadny klub sam sie do ciebie zglosi z oferta.

Osiedlowy | 2009-06-13 01:43

Bez 2 zdań trener musi zostać.
Jeśli zarząd Stalówki dopuści do tego że odejdzie to zastanie odpowiednio rozliczony.
Zostaną zesłani na banicje albo jeszcze gorzej!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 409 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 17 307 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 31 155 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 623 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04147