Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nieznana przyszłość trenera Łacha

Nieznana przyszłość trenera Łacha

Po ostatnim ligowym spotkaniu z Wisłą Płock, które zakończyło się bezbramkowym remisem, opiekun zielono-czarnych, Władysław Łach stwierdził, że nie wie jaka będzie jego przyszłość w Stalowej Woli.

 

Władysław Łach objął zespół ze Stalowej Woli 20 września 2007r., kiedy to jedyny przedstawiciel Podkarpacia w pierwszej lidze sięgnął dna. Zdołał on jednak wykrzesać jeszcze z piłkarzy trochę energii, dzięki czemu Stalówka w kolejnym sezonie miała ponownie występować na zapleczu ekstraklasy. W sezonie 2008/2009 Łach miał spore kłopoty kadrowe. W rundzie jesiennej zespół z Podkarpacia jeździł na wyjazdy w 13-14 osobowym składzie. Nic więc dziwnego, że klub z ulicy Hutniczej spadał w tabeli coraz niżej. W przerwie zimowej dokonano jednak wzmocnień, które okazały się skuteczne, bowiem zielono-czarni zachowali ligowy byt.

 

Obecny opiekun Stali na konferencji po meczu jedenastek ze Stalowej Woli i Płocka stwierdził, że ruch, co do dalszej jego pracy w klubie z Podkarpacia leży po stronie włodarzy ekipy z ulicy Hutniczej. - Muszę się głęboko nad tym zastanowić czy zostanę dalej w Stalowej Woli. Nie mogę się zgodzić na, powiedzmy sobie, taką samotność, ponieważ jestem, praktycznie byłem odpowiedzialny za wszystko i nie miałem wsparcia logistycznego w prowadzeniu drużyny i w lobbingu na temat piłki nożnej. To musi być trochę inaczej, ponieważ nie może być tak, że drużyna przez cały rok była tylko kilka dni na obozie przygotowawczym. Myśli się, że zespół zostanie solidnie przygotowany. Na pewno nie zgodzę się na niektóre rzeczy, na które natknąłem się na początku ubiegłego sezonu. Sprawa jest otwarta. Kontrakt mam do 30 czerwca. Nigdzie się nie wybieram - powiedział Władysław Łach.

 

Nie wiadomo także, co będzie nadal z zawodnikami Stalówki. - Powiedziałem chłopakom, żeby zostali w Stalowej Woli. Chciałbym, żeby działacze także rozmawiali ze wszystkimi, bez względu na to, czy będę trenerem Stalówki, czy też nie - dodaje Łach. Na razie tylko kilku piłkarzy wyraziło chęć gry w ekipie z Podkarpacia. Obecnie jeszcze gracze Stali przebywają obecnie na urlopach. Dopiero za kilkanaście dni wyjaśni się, kto zostanie w Stalowej Woli, a kto będzie szukał sobie nowego pracodawcy. Być może i włodarze drużyny z ulicy Hutniczej będą musieli także rozglądać się za nowym szkoleniowcem.
 

 

Źródło:SportoweFakty.pl

 

 

Komentarze (31)

Hutnicza | 2009-06-11 13:49

Władziu! My kibice prosimy Cię zostań z Nami na kolejny sezon.Potrzebyjemy Cioę jak ryba wody.Jeżeli odejdziesz,pewnie przyjdzie jakiś człowiek tych betonów lub Kwiatka i spuści Stalówkę do 2 ligi a pózniej i nizej,Wszystko szlak trafi,to co zostało terz zbudowane.Władziu weż za mordy tych pierdziuchów i pogadaj z nimi po męsku,My Ci w tym pomozemy.Będzie trzeba to wejdziemy z drzwiami do tego baraku i pogonimy tych bandytów,ktorzy chcą pogrzebać Nasza piłkarska Stalówkę!Władek kibice z Tobą,rób swoje,masz Nasze poparcie!

Śledz | 2009-06-11 14:23

trzeba raz a dobrze obić buzki tych ch***w starych

Peters | 2009-06-11 14:35

1938 % poparcia dla naszego Władka!

Andy | 2009-06-11 14:55

Trenerze, zostań!

Hutnicza | 2009-06-11 15:14

Wszyscy,ktorzy normalnie myślą i chcą by Władek został z Nami,wpisujcie tu pod tym newsem swoje poparcie dla Niego.Niech zobaczy Władek Łach ilu kibiców ma za sobą i ze ma w Nas wsparcie.Wpsujcie się kibice Stalówki!Napewno będzie Mu miło,gdy dowie się jakie ma poparcie wśród kibicow i decyzja czy zostac w Stalówce będzie już tylko dla Niego jedna.Wpisujmy sie!!!!!

Cycu123 | 2009-06-11 15:43

Rojab

Ciekawe skąd Ty takie rzeczy wiesz... I szacunku troche!!

Panie Władysławie niech pan zostanie!!!! :p

nic więcej nie możemy zdziałać wieć chociaż wpiszmy sie tutaj!!!!

Karolek | 2009-06-11 16:15

Ludzie
on napisał że on sie nigdzie nie wybiera!!
to zależy teraz tylko od klubu.
Ja też bym bardzo chciał zeby Władek został i żeby nasz zarząd dał mu SPOKOJNIe prowadzić i PRZYGOTOWAĆ drużynę a nie skąpić pieniędzy na wszystko!!
Pozdr

Mkzks | 2009-06-11 16:22

Popatrz Władku jak cię błaga lud,
zostań z nami z Tobą zwojujemy świat!!!!!!!!

100% poparcia dla Pana Władysława Łacha od wiecznie pijanego kibica z krzesełek!

Henryk | 2009-06-11 16:29

to że Władek ma poparcie jest ok. Ale wygląda na to że ktoś parę tys. ludzi ma w du..e. W końcu po co i dla kogo jest ten klub?

Cycu123 | 2009-06-11 16:40

zarząd ma nas po prostu daleko w d****

na zime g**** robili i teraz znowu wszystko rozj****

Koko | 2009-06-11 20:33

Gdyby nie Władek Łach to już dawno byśmy spadli z ligi ,on zasługuje na podwyżke i żeby został w Stalówce ale zrozumieć też trzeba trenera bo to w rękach zarządu jest załatwianie spaonsorów a Władek ma się zająć kompletowanie skałdu i trenować piłkarzy a on szuka sponsorów po to żeby grali tacy piłkarze jak Cebula czy Pankys dlatego zostań Władek :)AVE STALÓWKA

Cycu123 | 2009-06-11 21:01

członkowie zarządu wolą dać sobie pod wyżke i wywalić trenera dobrego a ściągnąć jakiegoś dziada co by chciał mało pieniędzy

Damiano9 | 2009-06-11 21:03

jestem za trneiro Wladyslawem Lachem jemu sie nalezy podwyzka a nie obnizka.
pensje skrocic to sobie moga dziady co pier...dola to wszystko

Bartekstw | 2009-06-11 21:11

pelne poparcie dla trenera Lacha....jak juz wspominalem w innym temacie, najlepszy trener w Stalowej od czasow ś.p trenera Gałka....poprostu musi zostac:)

AVE STALOWKA!

Adrian | 2009-06-11 21:36

JEB.....NE KU........wy Z ZARZADU NIECH RUSZA DUPY SZ.....TY KU........WSKIE BO TAK DALEJ BYC NIE MOZE DOSTAJA TA KASE ZA COS CWELE WIEC MUSZA ZACZAC COS ROBIC TRZEBA ICH ZE TAK PPOWIEM ZMOBILICOWAC!

Mystery69 | 2009-06-11 21:39

Tak naprawdę los Władzia Łacha zależy tylko i wyłącznie od losów Cracovii Kraków w barażu z Koroną Kielce. A to pisanie o obniżce pensji dla trenera to tylko taki typowy pic na wodę. Trzeba trzymac kciuki teraz za Craxę. Pełne poparcie dla pozostania Władzia w STW.

Stalówka\'38 | 2009-06-11 21:40

WŁADYSŁAW ŁACH - SZACUNEK NA ZAWSZE !.

Nie ważne, czy zostanie, bo wszyscy wiemy, że nie od niego to zależy, czy też odejdzie przez darmozjadów, Jest on trenerem, jakiego Stalówka nie miała od dawien dawna. Szacun !

Adrian | 2009-06-11 21:42

Wszystko zalezy od przycisniecia tych pedalow z zarzadu bo sie za bardzo panosza i nie licza z niczym .. jak by wiedzieli ze za glupie wybryki czeka ich bicz to by sie moze wzieli za robote zlodzieje!

WLADEK JESTES NAJLEPSZY

Maja | 2009-06-11 21:43

trener odchodzi na 99% info raczej pewne niema jeszcze info o nowym trenerze..... szkoda wladka :(

Stalówka\'38 | 2009-06-11 21:45

Maja, specjalnie założyłeś konto, żeby to napisać ?
Wszystko okaże się 30 czerwca, do tego czasu bądźmy cierpliwi :)

Adrian | 2009-06-11 21:58

dokladnie nie siej zamentu nie potrzebnie okaze sie nie dlugo wiec bez niepotrzebnego prorokowania a jasli juz macie jakies info to je chociaz czyms poprzyjcie a nie info pewne i tyle bo tak to ja moge powiedziec ze Abramovic od jutra nas wykupuje i gramy za 2 sezony w LM

Ramzes | 2009-06-11 22:15

koszykarze wiedzieli jak to bedzie wygladac,teraz niech leca do drugiej ligi za przerost ambicji!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Siwy | 2009-06-11 23:27

sam sobie lec ale nie do drugiej ligi tylko jak najdalej ze Stalówki

Slim1938 | 2009-06-11 23:28

ale Ramzes głupoty pisze przerost ambicji chyba po to zarówno koszykarze jak i piłkarze grają żeby wygrywać i coś osiągać a jeśli kogos ambicje przerosły to nasz kochany zarząd którego przerasta prowadzenie klubu i i prezydent Ślęzak który też przygrywa w kulki i nie dotrzymuje słowa pozatym w innych klubach miasto bardziej pomaga niz u nas

Magic | 2009-06-12 00:27

Adrian... a nie mówilem ;)

Peters | 2009-06-12 07:25

Mam pytanie do Maji. Co znaczy "info raczej pewne"? No to twoja informacja jest raczej czy pewna? Smiech na sali jak dla mnie bo zmarnowalas 2linijki nie wnaszac do dyskusji zupelnie nic. Pozdro 1938.

Elo320 | 2009-06-12 07:32

Daniel26 | 2009-06-12 09:52

Władziu zostań!!!!!!!!!!!

Hutnicza | 2009-06-12 11:02

Władek zostań w Stalówce,potrzebujem y Cię!Czytajcie » http://www.sportowefakty.pl/pl/pilka.....

Jacek1449 | 2009-06-12 12:32

WLADEK JESTES NAJLEPSZY WŁADEK ŁACH -PEŁEN SZCUNEK ZASTAN Z NAMI JAK SIE TYLKO DŁUGO DA NIE ZOSTAWIAJ NAS DLA JAKIEGOS CWOKA KTORY NAS W GŁEBI W 4 LIGE POZDRO WLADKU WIERZYMY W CIEBIE MASZ PEŁNEPOPARCIE KIBICOW

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1797) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1107) » Vielitz44 (1078)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (603)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 40 312 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 476 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 467 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 874 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.03509