Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Uwakwe przedłużył kontrakt !

Uwakwe przedłużył kontrakt !

Jeden z czołowych graczy Stalówki przedłużył kontrakt i będzie występował w Stali w sezonie 2009/2010.

 

Kolejne dni przyniosą kolejne rozstrzygnięcia. Przypominamy, że jak narazie definytywnie klub opuścili Bartłomiej Piszczek, który z powodów osobistych powrócił do Krakowa i bedzie szukał klubu bliżej swojego miejsca zamieszkania. Drużynę opóścił również Paulius Paknys, który wrócil na Litwę.

Adrian Bartkowiak prawdopodobnie zasili szeregi Warty Poznań, Jonasz Jeżewski wraca do Sandecji Nowy Sącz.

Komentarze (25)

Cycu123 | 2009-06-16 20:17

szkoda że Paknys odchodzi ;\

Stalówka\'38 | 2009-06-16 20:54

Na TVP 1 leci teraz Film "Piłkarski poker" obejrzyjcie, film w którym są wzmianki o Stalówce. Film jest o korupcji w PZPN.

Marcin93 | 2009-06-16 20:54

przynajmniej o Uwakwe sie postarali!!! szlage i wszyscy z zarzadu powinni podac sie do dymisji. jak mozna bylo tak latwo wypuscic takiego trenera

Cycu123 | 2009-06-16 21:27

o Stalówce?? Stalówka miała coś wspólnego z korupcją??

Stalówka\'38 | 2009-06-16 21:34

Nie, tylko w tamtych czasach była spółdzielnia. - prezesi klubów z ekstraklasy(Stalówka wtedy była w ekstraklasie) i ustalała ona tabelę, w której mistrzem miała zostać Powiślanka Warszawa, ale zostali Czarni Zabrze(sędzia nie drukował i przegrała Powiślanka) a Stalówka miała spaść z ligi wraz z Sosnowcem i kimś jeszcze. Film pokazuje lata 90' ale od tego czasu nic się nie zmieniło ..

Gregorek | 2009-06-16 21:40

Panowie musimy wziąć sprawy w swoje ręce i ratować Stalówke!!!!

Stalówka\'38 | 2009-06-16 21:50

To przyjdź w czwartek. Wiele osób potrafi tutaj pokazywać co to nie oni, a jak przychodzi co do czego, to oni nie mogą, bo wyjeżdżają. Będzie dobrze, musi być!

Gregorek | 2009-06-16 21:57

Jak tylko mi nic nie wypadnie to przyjde...bedzie jakas zbiorka czy cos? Czy sie pod budynkiem klubowym spotykamy?

Cycu123 | 2009-06-16 22:12

Proponowal bym założenie tematu o tym spotkaniu

i np. ustalić godzine zbiórki bo chce może ktoś pójść a nie wie gdzie :))

Adrian | 2009-06-16 23:32

pzedewszystkim niech admin doda to jako news wtedy wiele osob sie o tym dowie

Lech007 | 2009-06-16 23:59

No właśnie ludzie pracujący w klubie to miedzy innymi pan Chmura z podejrzeniem o korupcję » http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll..... .Nie wiem jak ta sprawa się skończyła lub toczy dalej ale jak tacy ludzie mogą w Stali mieć ciepłe posadki to tylko świadczy o klubie !!!
A propos Władka Łacha to ja już w zimie jak jeszcze wiosenna runda nie ruszyła to słyszałem że zarząd nie będzie przedłużał umowy z nim bo jest za drogi - czytać niewygodny. I to ma być zarząd ?? co kopie dołki i utrudnia prowadzenie drużyny?? to jest działanie na szkodę klubu !!!!! w czasie gdzie ważyły się losy stali w 1 lidze. Temu Panu Szlage to już dziękujemy i kolesiom jego.

Felipe77 | 2009-06-17 08:28

powiśle warszawa a nie powiślanka:)a a Stalówka miała spaść razem z Białą białystok:)

Hutnicza | 2009-06-17 10:54

A więc wszystkich zainteresowanych,kto rzy chcą i powinni uczestniczyc w rozmowach w klubie z dyr. Szlage na temat piłkarskiej Stalówki zawiadamiamy,że zbiórka będzie pod halą sportową o godz.10.40.Przed 11.00 wchodzimy do budynku,tak więc niech przyjdą wszyscy Ci,ktorzy mają jakiekolwiek pomysły czy pytania,by zadac je wladzom klubowym,niech to będą jakies osoby w miarę ogarnięte w tym temacie,można się wykazać ,okazja jest do tego doskonała.Od każdego z Nas zależy los naszego klubu,takze nie zwlekajcie ,załatwiajcie czas wolny na ta godzinkę i wszyscy widzimy się jutro.

Mystery69 | 2009-06-17 12:08

Panowie czy wiecie o tym kto został dziś oficjalnie już nowym trenerem Stali Stalowa Wola?????
Od dziś jest to D. Kijak. Informacja 100% pewna. jak dla mnie to skandal i najgorsza z możliwych decyzji. Co za klub

Adrian | 2009-06-17 12:13

nie no to chyba jakis zart

Daro | 2009-06-17 12:21

Mystery.....nawet tak nie żartuj, to nie jest smieszne

Bolek | 2009-06-17 12:29

słuchaj johnny jak cie dupa swedzi to sie nie odzywaj bo zawsze niespodziewane przypadki chodza po ludziach siec cicho kup se lizaka wez teczke i idz do szkoły a ty hutnicza matole daj z 5 zł na klub posprzataj stadion i sie nie madrzyj chyba ze jestes wielkim trenerem z niska , a to przepraszam

Mariusz | 2009-06-17 12:32


################## ###########

To spotkanie jutro w klubie jest przełożone z godziny 11.00 na 13.00.

################## ###########

Cycu123 | 2009-06-17 12:36

czego newsa nikt na ten temat nie doda??

Bolek | 2009-06-17 12:39

a kto ty smieciu hutnicza jestes ze obrazasz wszystkich po kolei wpadnij jutro o 13 do klubu i sie ujawnij tłuku skończony to pogadamy madrzysz sie podaj nazwisko a nie k.... mocny jestes przy klawiaturze

Ad_stalowka | 2009-06-17 13:18

Daniel Kijak trenerem? buhahahaha.Mam nadzieje ze to zart z reszta bardzo nie udany.Koles nadaje sie na trenowanie Turbii albo Olimpii Pysznica a nie 1-szoligowego klubu.Dziady z zarzadu, kompromitujcie sie dalej.

Kibic 1984 | 2009-06-17 13:23

szczerze to nie prawda zaden kijak nie sciemniaj atrenerem bedzie daklej wladziu i nic sie nie martwcie nie podam nazwiska mojego bo jest znane ale uwierzcie mi na slowo

Kibic-zks | 2009-06-17 13:26

A ja myślę , że warto dać szansę Kijakowi i na jakiej podstawie twierdzicie , że nie nadaje się na trenera Zksu !?

Adrian | 2009-06-17 13:50

Gosciu jaka szanse szanse to on moze dostac w Sokole Nisko a nie broniacym sie przed spadkiem biednym klubie tu trzeba kogos takiego jak Wladek kto ma znajomosci a nie jakiegos typka co niema zadnych kontaktow i zero doswiadczenia

ogarnijcie sie

Hutnicza | 2009-06-17 14:03

A Ty Bolek co, coś ci na dekiel siadło to zmień dealera,czy jesteś jednym z tych betonowych ludków z klubu.Obrażasz tu wszystkich po kolei i jeszcze zganiasz na kogoś,Nikt tu po za Tobą nikogo nie obraża,chcemy zebrać się w slusznej sprawie i trochę z wami pogadać.Zresztą na was typów z zarzadu chyba już można by napisać książkę.Chyba ,ze jestes rzecznikiem prasowym wynajętych przez dziadków na jutrzejsze spotkanie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 56 975 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 73 473 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 277 105 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 81 337 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01272