Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Jutro odbedzie się spotkanie kibicow z Zarządem Klubu. Może przyjść każdy kto ma jakikolwiek pomysł i pytania odnośnie przyszłości klubu.

 

Zbiórka pod halą sportową o godz. 12:40.

Komentarze (18)

Cristo82 | 2009-06-17 13:56

I TYLE I TYLE I TYLE ten kibic 1984 to jakis nie za bardzo rozgarniety chyba co???powodzenia na spotkaniu oby sie cos wyjasnilo.

Cristo82 | 2009-06-17 14:00

A swoją drogą to zarząd jak zwykle będzie ściemniał. Na jesieni będzie porażka bo nowy trener i braki kadrowe, a na wiosnę będą się na wariata ratowac przed spadkiem tak samo jak było teraz. Ale ktoś juz chyba to tu pisał z tego co pamiętam. Pozdro 37-450

Tiko | 2009-06-17 14:14

NO TO TERAZ ZOBACZYMY ILU PRZYJDZIE NAPINACZY NA TO SPOTKANIE I CO TAM BĘDĄ MIEĆ DO POWIEDZENIA A NIE TYLKO TU NA NECIE.(chyba że będą śledzić spotkanie na internecie i będą dodawać komentarze)

Tomeks | 2009-06-17 14:35

O tej godzinie to może przyjść chyba tylko bezrobotny (bez obrazy). Czy nie można tego było zorganizować po pracy???? pewnie nie bo zarząd pracuje od 7 do 15 i ani minuty dłużej a z drugiej strony im więcej ludzi tym więcej niewygodnych pytań. Tym którzy będą życzę żeby się nie dali zbyć dziadkom i pokazali komu naprawdę zależy na piłce w tym mieście a kto za wszelką cenę trzyma się koryta i żre z niego samemu nic nie dokładajac.

Okulickiego | 2009-06-17 16:37

JAK WIDAĆ I SŁYCHAĆ PO KOLEJNYM PÓŁ ROKU WRACA JAK BUMERANG SPRAWA KLUBU ....

ZAPEWNIAM WSZYSTKICH ... WSZEM I WOBEC....I WBIJCIE TO SOBIE DO GŁÓW RAZ NA ZAWSZE ... !!!!

ZARZĄD TEGO KLUBU TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!! .... I ABY TEN STAN RZECZY ZMIENIĆ ...TRZEBA TEN ZARZĄD POGONIĆ RAZ A DOBRZE !!!


ps. na 100000% nie znajdzie się nikt kto tego dokona !

Tom435 | 2009-06-17 17:24

I tak to nic nie da BETONU NIC NIE RUSZY!!!!!

Kibic 1984 | 2009-06-17 19:46

ale kazdy mowi ze nie mam racji ale taka jest prawda nic nie da ale zycze powodzonka

Hutnicza | 2009-06-17 19:56

A Ty kibic 1984 jak nie chcesz wziąśc udziału w spotkaniu,by ratować sekcję piłki to chociaz nie sap tak i nie wysuwaj niepotzrebnie pesymistycznych wizji.Nie idziemy tam na kawe i herbatniki,tylko idziemy coś próbowac załatwić,pogadać moze nawet i ostro,wynegocjować pewne sprawy.Uda się nie uda,probowac trzeba,by pózniej człowiek nie mógl sobie zarzucić,że przyglądał się temu wszystkiemu co dziadki robia a nie nie kiwnął palcem.Chyba lepiej tak,niż siedziec jal Ty przed kompem i marudzić ,ze nic z tego nie będzie.Trzeba być optymistą,idzie konkretna ekipa i myśle,ze pewne sprawy uda się ruszyć,a czy załatwimy to będzie widać z czasem.Kto tylko moze niech przyjdzie,niech zobaczą dziadki ilu wiernych kibiców ma piłkarska Stalówka.

Wojtek_woll | 2009-06-17 21:46

a gdzie się wszyscy spotykamy pod stadionem?

Bartekstw | 2009-06-17 22:19

nie wiem czego ale w dziale transfery na 90minut w rubryce odchodza ze Stalowki: Konrad Cebula sadzac po kolorze jakim sie kieruja przy pewnych transferach na 90minut napewno wraca do Cracovii;/

Krakus | 2009-06-17 22:57

potwierdzam, Cebi oficjalnie w Cracovii bez wzgledu od tego w ktorej Craxa bedzie garal lidze...
Stalowka the END

Stal_1938 | 2009-06-17 23:41

Wojtek_woll
Wszystko masz w newsie.

P!otrek | 2009-06-17 23:56

Z racji tego, że nie mogę być w Stalowej, to chciałbym podsunąć parę pytań. Te oczywiste :

-Sponsorzy
-Stadion
-SSA
- Co z koszykówką(pewnie się będą tłumaczyć, że czekają na miasto)

Dodatkowe dwa :
-Czy to aż takie trudne, by podpisać umowę z jakąś drukarnią w okolicy, że w zamian za np. baner na stadionie drukuje nam bilety ? Mam już dość świstków, gdzie w innych miastach bilety mks bywają ładniejsze :/
-Czy jest jakieś oficjalne info, ilu jest "działaczy"(tylko z nazwy) oraz ile zarabiają. Ogólne koszty i na co idzie kasa.

Jeśli ktoś się zapyta i napisze w komentarzach odpowiedzi, to będę wdzięczny.

Kamil | 2009-06-18 00:03

sprawa koszykówki tutaj: » http://www.sportowefakty.pl/kosz/200.....

jeśli chodzi o stadion, to na dniach ukaże się długi wywiad z Tadeuszem Duszyńskim na temat obiektów sportowych w Stalowej Woli w tym stadionu.

Popiel | 2009-06-18 00:12

i jak wygladalo to spotkanie doszlo do jakis ciekawych pomyslow?

Geno | 2009-06-18 01:05

spotkani jest dzisiaj... tj w czwartek... wiec co sie glupio pytasz...

Suawek | 2009-06-18 13:11

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola
2019-08-17, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo

0 : 0

    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-17 Bytovia Bytów - STAL
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (683) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (350) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 17 559 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 461 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 2 551 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 14 566 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.03017