Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Jutro odbedzie się spotkanie kibicow z Zarządem Klubu. Może przyjść każdy kto ma jakikolwiek pomysł i pytania odnośnie przyszłości klubu.

 

Zbiórka pod halą sportową o godz. 12:40.

Komentarze (18)

Cristo82 | 2009-06-17 13:56

I TYLE I TYLE I TYLE ten kibic 1984 to jakis nie za bardzo rozgarniety chyba co???powodzenia na spotkaniu oby sie cos wyjasnilo.

Cristo82 | 2009-06-17 14:00

A swoją drogą to zarząd jak zwykle będzie ściemniał. Na jesieni będzie porażka bo nowy trener i braki kadrowe, a na wiosnę będą się na wariata ratowac przed spadkiem tak samo jak było teraz. Ale ktoś juz chyba to tu pisał z tego co pamiętam. Pozdro 37-450

Tiko | 2009-06-17 14:14

NO TO TERAZ ZOBACZYMY ILU PRZYJDZIE NAPINACZY NA TO SPOTKANIE I CO TAM BĘDĄ MIEĆ DO POWIEDZENIA A NIE TYLKO TU NA NECIE.(chyba że będą śledzić spotkanie na internecie i będą dodawać komentarze)

Tomeks | 2009-06-17 14:35

O tej godzinie to może przyjść chyba tylko bezrobotny (bez obrazy). Czy nie można tego było zorganizować po pracy???? pewnie nie bo zarząd pracuje od 7 do 15 i ani minuty dłużej a z drugiej strony im więcej ludzi tym więcej niewygodnych pytań. Tym którzy będą życzę żeby się nie dali zbyć dziadkom i pokazali komu naprawdę zależy na piłce w tym mieście a kto za wszelką cenę trzyma się koryta i żre z niego samemu nic nie dokładajac.

Okulickiego | 2009-06-17 16:37

JAK WIDAĆ I SŁYCHAĆ PO KOLEJNYM PÓŁ ROKU WRACA JAK BUMERANG SPRAWA KLUBU ....

ZAPEWNIAM WSZYSTKICH ... WSZEM I WOBEC....I WBIJCIE TO SOBIE DO GŁÓW RAZ NA ZAWSZE ... !!!!

ZARZĄD TEGO KLUBU TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!! .... I ABY TEN STAN RZECZY ZMIENIĆ ...TRZEBA TEN ZARZĄD POGONIĆ RAZ A DOBRZE !!!


ps. na 100000% nie znajdzie się nikt kto tego dokona !

Tom435 | 2009-06-17 17:24

I tak to nic nie da BETONU NIC NIE RUSZY!!!!!

Kibic 1984 | 2009-06-17 19:46

ale kazdy mowi ze nie mam racji ale taka jest prawda nic nie da ale zycze powodzonka

Hutnicza | 2009-06-17 19:56

A Ty kibic 1984 jak nie chcesz wziąśc udziału w spotkaniu,by ratować sekcję piłki to chociaz nie sap tak i nie wysuwaj niepotzrebnie pesymistycznych wizji.Nie idziemy tam na kawe i herbatniki,tylko idziemy coś próbowac załatwić,pogadać moze nawet i ostro,wynegocjować pewne sprawy.Uda się nie uda,probowac trzeba,by pózniej człowiek nie mógl sobie zarzucić,że przyglądał się temu wszystkiemu co dziadki robia a nie nie kiwnął palcem.Chyba lepiej tak,niż siedziec jal Ty przed kompem i marudzić ,ze nic z tego nie będzie.Trzeba być optymistą,idzie konkretna ekipa i myśle,ze pewne sprawy uda się ruszyć,a czy załatwimy to będzie widać z czasem.Kto tylko moze niech przyjdzie,niech zobaczą dziadki ilu wiernych kibiców ma piłkarska Stalówka.

Wojtek_woll | 2009-06-17 21:46

a gdzie się wszyscy spotykamy pod stadionem?

Bartekstw | 2009-06-17 22:19

nie wiem czego ale w dziale transfery na 90minut w rubryce odchodza ze Stalowki: Konrad Cebula sadzac po kolorze jakim sie kieruja przy pewnych transferach na 90minut napewno wraca do Cracovii;/

Krakus | 2009-06-17 22:57

potwierdzam, Cebi oficjalnie w Cracovii bez wzgledu od tego w ktorej Craxa bedzie garal lidze...
Stalowka the END

Stal_1938 | 2009-06-17 23:41

Wojtek_woll
Wszystko masz w newsie.

P!otrek | 2009-06-17 23:56

Z racji tego, że nie mogę być w Stalowej, to chciałbym podsunąć parę pytań. Te oczywiste :

-Sponsorzy
-Stadion
-SSA
- Co z koszykówką(pewnie się będą tłumaczyć, że czekają na miasto)

Dodatkowe dwa :
-Czy to aż takie trudne, by podpisać umowę z jakąś drukarnią w okolicy, że w zamian za np. baner na stadionie drukuje nam bilety ? Mam już dość świstków, gdzie w innych miastach bilety mks bywają ładniejsze :/
-Czy jest jakieś oficjalne info, ilu jest "działaczy"(tylko z nazwy) oraz ile zarabiają. Ogólne koszty i na co idzie kasa.

Jeśli ktoś się zapyta i napisze w komentarzach odpowiedzi, to będę wdzięczny.

Kamil | 2009-06-18 00:03

sprawa koszykówki tutaj: » http://www.sportowefakty.pl/kosz/200.....

jeśli chodzi o stadion, to na dniach ukaże się długi wywiad z Tadeuszem Duszyńskim na temat obiektów sportowych w Stalowej Woli w tym stadionu.

Popiel | 2009-06-18 00:12

i jak wygladalo to spotkanie doszlo do jakis ciekawych pomyslow?

Geno | 2009-06-18 01:05

spotkani jest dzisiaj... tj w czwartek... wiec co sie glupio pytasz...

Suawek | 2009-06-18 13:11

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 113 321 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 42 302 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 223 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 70 235 razy
Osób Online: 45 / Czas gen. strony: 0.01039