Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Jutro odbedzie się spotkanie kibicow z Zarządem Klubu. Może przyjść każdy kto ma jakikolwiek pomysł i pytania odnośnie przyszłości klubu.

 

Zbiórka pod halą sportową o godz. 12:40.

Komentarze (18)

Cristo82 | 2009-06-17 13:56

I TYLE I TYLE I TYLE ten kibic 1984 to jakis nie za bardzo rozgarniety chyba co???powodzenia na spotkaniu oby sie cos wyjasnilo.

Cristo82 | 2009-06-17 14:00

A swoją drogą to zarząd jak zwykle będzie ściemniał. Na jesieni będzie porażka bo nowy trener i braki kadrowe, a na wiosnę będą się na wariata ratowac przed spadkiem tak samo jak było teraz. Ale ktoś juz chyba to tu pisał z tego co pamiętam. Pozdro 37-450

Tiko | 2009-06-17 14:14

NO TO TERAZ ZOBACZYMY ILU PRZYJDZIE NAPINACZY NA TO SPOTKANIE I CO TAM BĘDĄ MIEĆ DO POWIEDZENIA A NIE TYLKO TU NA NECIE.(chyba że będą śledzić spotkanie na internecie i będą dodawać komentarze)

Tomeks | 2009-06-17 14:35

O tej godzinie to może przyjść chyba tylko bezrobotny (bez obrazy). Czy nie można tego było zorganizować po pracy???? pewnie nie bo zarząd pracuje od 7 do 15 i ani minuty dłużej a z drugiej strony im więcej ludzi tym więcej niewygodnych pytań. Tym którzy będą życzę żeby się nie dali zbyć dziadkom i pokazali komu naprawdę zależy na piłce w tym mieście a kto za wszelką cenę trzyma się koryta i żre z niego samemu nic nie dokładajac.

Okulickiego | 2009-06-17 16:37

JAK WIDAĆ I SŁYCHAĆ PO KOLEJNYM PÓŁ ROKU WRACA JAK BUMERANG SPRAWA KLUBU ....

ZAPEWNIAM WSZYSTKICH ... WSZEM I WOBEC....I WBIJCIE TO SOBIE DO GŁÓW RAZ NA ZAWSZE ... !!!!

ZARZĄD TEGO KLUBU TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!! .... I ABY TEN STAN RZECZY ZMIENIĆ ...TRZEBA TEN ZARZĄD POGONIĆ RAZ A DOBRZE !!!


ps. na 100000% nie znajdzie się nikt kto tego dokona !

Tom435 | 2009-06-17 17:24

I tak to nic nie da BETONU NIC NIE RUSZY!!!!!

Kibic 1984 | 2009-06-17 19:46

ale kazdy mowi ze nie mam racji ale taka jest prawda nic nie da ale zycze powodzonka

Hutnicza | 2009-06-17 19:56

A Ty kibic 1984 jak nie chcesz wziąśc udziału w spotkaniu,by ratować sekcję piłki to chociaz nie sap tak i nie wysuwaj niepotzrebnie pesymistycznych wizji.Nie idziemy tam na kawe i herbatniki,tylko idziemy coś próbowac załatwić,pogadać moze nawet i ostro,wynegocjować pewne sprawy.Uda się nie uda,probowac trzeba,by pózniej człowiek nie mógl sobie zarzucić,że przyglądał się temu wszystkiemu co dziadki robia a nie nie kiwnął palcem.Chyba lepiej tak,niż siedziec jal Ty przed kompem i marudzić ,ze nic z tego nie będzie.Trzeba być optymistą,idzie konkretna ekipa i myśle,ze pewne sprawy uda się ruszyć,a czy załatwimy to będzie widać z czasem.Kto tylko moze niech przyjdzie,niech zobaczą dziadki ilu wiernych kibiców ma piłkarska Stalówka.

Wojtek_woll | 2009-06-17 21:46

a gdzie się wszyscy spotykamy pod stadionem?

Bartekstw | 2009-06-17 22:19

nie wiem czego ale w dziale transfery na 90minut w rubryce odchodza ze Stalowki: Konrad Cebula sadzac po kolorze jakim sie kieruja przy pewnych transferach na 90minut napewno wraca do Cracovii;/

Krakus | 2009-06-17 22:57

potwierdzam, Cebi oficjalnie w Cracovii bez wzgledu od tego w ktorej Craxa bedzie garal lidze...
Stalowka the END

Stal_1938 | 2009-06-17 23:41

Wojtek_woll
Wszystko masz w newsie.

P!otrek | 2009-06-17 23:56

Z racji tego, że nie mogę być w Stalowej, to chciałbym podsunąć parę pytań. Te oczywiste :

-Sponsorzy
-Stadion
-SSA
- Co z koszykówką(pewnie się będą tłumaczyć, że czekają na miasto)

Dodatkowe dwa :
-Czy to aż takie trudne, by podpisać umowę z jakąś drukarnią w okolicy, że w zamian za np. baner na stadionie drukuje nam bilety ? Mam już dość świstków, gdzie w innych miastach bilety mks bywają ładniejsze :/
-Czy jest jakieś oficjalne info, ilu jest "działaczy"(tylko z nazwy) oraz ile zarabiają. Ogólne koszty i na co idzie kasa.

Jeśli ktoś się zapyta i napisze w komentarzach odpowiedzi, to będę wdzięczny.

Kamil | 2009-06-18 00:03

sprawa koszykówki tutaj: » http://www.sportowefakty.pl/kosz/200.....

jeśli chodzi o stadion, to na dniach ukaże się długi wywiad z Tadeuszem Duszyńskim na temat obiektów sportowych w Stalowej Woli w tym stadionu.

Popiel | 2009-06-18 00:12

i jak wygladalo to spotkanie doszlo do jakis ciekawych pomyslow?

Geno | 2009-06-18 01:05

spotkani jest dzisiaj... tj w czwartek... wiec co sie glupio pytasz...

Suawek | 2009-06-18 13:11

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 53 365 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 85 606 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 57 423 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 102 275 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.02344