Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Jutro odbedzie się spotkanie kibicow z Zarządem Klubu. Może przyjść każdy kto ma jakikolwiek pomysł i pytania odnośnie przyszłości klubu.

 

Zbiórka pod halą sportową o godz. 12:40.

Komentarze (18)

Cristo82 | 2009-06-17 13:56

I TYLE I TYLE I TYLE ten kibic 1984 to jakis nie za bardzo rozgarniety chyba co???powodzenia na spotkaniu oby sie cos wyjasnilo.

Cristo82 | 2009-06-17 14:00

A swoją drogą to zarząd jak zwykle będzie ściemniał. Na jesieni będzie porażka bo nowy trener i braki kadrowe, a na wiosnę będą się na wariata ratowac przed spadkiem tak samo jak było teraz. Ale ktoś juz chyba to tu pisał z tego co pamiętam. Pozdro 37-450

Tiko | 2009-06-17 14:14

NO TO TERAZ ZOBACZYMY ILU PRZYJDZIE NAPINACZY NA TO SPOTKANIE I CO TAM BĘDĄ MIEĆ DO POWIEDZENIA A NIE TYLKO TU NA NECIE.(chyba że będą śledzić spotkanie na internecie i będą dodawać komentarze)

Tomeks | 2009-06-17 14:35

O tej godzinie to może przyjść chyba tylko bezrobotny (bez obrazy). Czy nie można tego było zorganizować po pracy???? pewnie nie bo zarząd pracuje od 7 do 15 i ani minuty dłużej a z drugiej strony im więcej ludzi tym więcej niewygodnych pytań. Tym którzy będą życzę żeby się nie dali zbyć dziadkom i pokazali komu naprawdę zależy na piłce w tym mieście a kto za wszelką cenę trzyma się koryta i żre z niego samemu nic nie dokładajac.

Okulickiego | 2009-06-17 16:37

JAK WIDAĆ I SŁYCHAĆ PO KOLEJNYM PÓŁ ROKU WRACA JAK BUMERANG SPRAWA KLUBU ....

ZAPEWNIAM WSZYSTKICH ... WSZEM I WOBEC....I WBIJCIE TO SOBIE DO GŁÓW RAZ NA ZAWSZE ... !!!!

ZARZĄD TEGO KLUBU TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!! .... I ABY TEN STAN RZECZY ZMIENIĆ ...TRZEBA TEN ZARZĄD POGONIĆ RAZ A DOBRZE !!!


ps. na 100000% nie znajdzie się nikt kto tego dokona !

Tom435 | 2009-06-17 17:24

I tak to nic nie da BETONU NIC NIE RUSZY!!!!!

Kibic 1984 | 2009-06-17 19:46

ale kazdy mowi ze nie mam racji ale taka jest prawda nic nie da ale zycze powodzonka

Hutnicza | 2009-06-17 19:56

A Ty kibic 1984 jak nie chcesz wziąśc udziału w spotkaniu,by ratować sekcję piłki to chociaz nie sap tak i nie wysuwaj niepotzrebnie pesymistycznych wizji.Nie idziemy tam na kawe i herbatniki,tylko idziemy coś próbowac załatwić,pogadać moze nawet i ostro,wynegocjować pewne sprawy.Uda się nie uda,probowac trzeba,by pózniej człowiek nie mógl sobie zarzucić,że przyglądał się temu wszystkiemu co dziadki robia a nie nie kiwnął palcem.Chyba lepiej tak,niż siedziec jal Ty przed kompem i marudzić ,ze nic z tego nie będzie.Trzeba być optymistą,idzie konkretna ekipa i myśle,ze pewne sprawy uda się ruszyć,a czy załatwimy to będzie widać z czasem.Kto tylko moze niech przyjdzie,niech zobaczą dziadki ilu wiernych kibiców ma piłkarska Stalówka.

Wojtek_woll | 2009-06-17 21:46

a gdzie się wszyscy spotykamy pod stadionem?

Bartekstw | 2009-06-17 22:19

nie wiem czego ale w dziale transfery na 90minut w rubryce odchodza ze Stalowki: Konrad Cebula sadzac po kolorze jakim sie kieruja przy pewnych transferach na 90minut napewno wraca do Cracovii;/

Krakus | 2009-06-17 22:57

potwierdzam, Cebi oficjalnie w Cracovii bez wzgledu od tego w ktorej Craxa bedzie garal lidze...
Stalowka the END

Stal_1938 | 2009-06-17 23:41

Wojtek_woll
Wszystko masz w newsie.

P!otrek | 2009-06-17 23:56

Z racji tego, że nie mogę być w Stalowej, to chciałbym podsunąć parę pytań. Te oczywiste :

-Sponsorzy
-Stadion
-SSA
- Co z koszykówką(pewnie się będą tłumaczyć, że czekają na miasto)

Dodatkowe dwa :
-Czy to aż takie trudne, by podpisać umowę z jakąś drukarnią w okolicy, że w zamian za np. baner na stadionie drukuje nam bilety ? Mam już dość świstków, gdzie w innych miastach bilety mks bywają ładniejsze :/
-Czy jest jakieś oficjalne info, ilu jest "działaczy"(tylko z nazwy) oraz ile zarabiają. Ogólne koszty i na co idzie kasa.

Jeśli ktoś się zapyta i napisze w komentarzach odpowiedzi, to będę wdzięczny.

Kamil | 2009-06-18 00:03

sprawa koszykówki tutaj: » http://www.sportowefakty.pl/kosz/200.....

jeśli chodzi o stadion, to na dniach ukaże się długi wywiad z Tadeuszem Duszyńskim na temat obiektów sportowych w Stalowej Woli w tym stadionu.

Popiel | 2009-06-18 00:12

i jak wygladalo to spotkanie doszlo do jakis ciekawych pomyslow?

Geno | 2009-06-18 01:05

spotkani jest dzisiaj... tj w czwartek... wiec co sie glupio pytasz...

Suawek | 2009-06-18 13:11

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 115 506 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 634 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 39 115 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 422 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.07955