Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Spotkanie z Władzami Klubu ! jutro godz. 13:00 (tj. 18.06.2009)

Jutro odbedzie się spotkanie kibicow z Zarządem Klubu. Może przyjść każdy kto ma jakikolwiek pomysł i pytania odnośnie przyszłości klubu.

 

Zbiórka pod halą sportową o godz. 12:40.

Komentarze (18)

Cristo82 | 2009-06-17 13:56

I TYLE I TYLE I TYLE ten kibic 1984 to jakis nie za bardzo rozgarniety chyba co???powodzenia na spotkaniu oby sie cos wyjasnilo.

Cristo82 | 2009-06-17 14:00

A swoją drogą to zarząd jak zwykle będzie ściemniał. Na jesieni będzie porażka bo nowy trener i braki kadrowe, a na wiosnę będą się na wariata ratowac przed spadkiem tak samo jak było teraz. Ale ktoś juz chyba to tu pisał z tego co pamiętam. Pozdro 37-450

Tiko | 2009-06-17 14:14

NO TO TERAZ ZOBACZYMY ILU PRZYJDZIE NAPINACZY NA TO SPOTKANIE I CO TAM BĘDĄ MIEĆ DO POWIEDZENIA A NIE TYLKO TU NA NECIE.(chyba że będą śledzić spotkanie na internecie i będą dodawać komentarze)

Tomeks | 2009-06-17 14:35

O tej godzinie to może przyjść chyba tylko bezrobotny (bez obrazy). Czy nie można tego było zorganizować po pracy???? pewnie nie bo zarząd pracuje od 7 do 15 i ani minuty dłużej a z drugiej strony im więcej ludzi tym więcej niewygodnych pytań. Tym którzy będą życzę żeby się nie dali zbyć dziadkom i pokazali komu naprawdę zależy na piłce w tym mieście a kto za wszelką cenę trzyma się koryta i żre z niego samemu nic nie dokładajac.

Okulickiego | 2009-06-17 16:37

JAK WIDAĆ I SŁYCHAĆ PO KOLEJNYM PÓŁ ROKU WRACA JAK BUMERANG SPRAWA KLUBU ....

ZAPEWNIAM WSZYSTKICH ... WSZEM I WOBEC....I WBIJCIE TO SOBIE DO GŁÓW RAZ NA ZAWSZE ... !!!!

ZARZĄD TEGO KLUBU TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO !!! .... I ABY TEN STAN RZECZY ZMIENIĆ ...TRZEBA TEN ZARZĄD POGONIĆ RAZ A DOBRZE !!!


ps. na 100000% nie znajdzie się nikt kto tego dokona !

Tom435 | 2009-06-17 17:24

I tak to nic nie da BETONU NIC NIE RUSZY!!!!!

Kibic 1984 | 2009-06-17 19:46

ale kazdy mowi ze nie mam racji ale taka jest prawda nic nie da ale zycze powodzonka

Hutnicza | 2009-06-17 19:56

A Ty kibic 1984 jak nie chcesz wziąśc udziału w spotkaniu,by ratować sekcję piłki to chociaz nie sap tak i nie wysuwaj niepotzrebnie pesymistycznych wizji.Nie idziemy tam na kawe i herbatniki,tylko idziemy coś próbowac załatwić,pogadać moze nawet i ostro,wynegocjować pewne sprawy.Uda się nie uda,probowac trzeba,by pózniej człowiek nie mógl sobie zarzucić,że przyglądał się temu wszystkiemu co dziadki robia a nie nie kiwnął palcem.Chyba lepiej tak,niż siedziec jal Ty przed kompem i marudzić ,ze nic z tego nie będzie.Trzeba być optymistą,idzie konkretna ekipa i myśle,ze pewne sprawy uda się ruszyć,a czy załatwimy to będzie widać z czasem.Kto tylko moze niech przyjdzie,niech zobaczą dziadki ilu wiernych kibiców ma piłkarska Stalówka.

Wojtek_woll | 2009-06-17 21:46

a gdzie się wszyscy spotykamy pod stadionem?

Bartekstw | 2009-06-17 22:19

nie wiem czego ale w dziale transfery na 90minut w rubryce odchodza ze Stalowki: Konrad Cebula sadzac po kolorze jakim sie kieruja przy pewnych transferach na 90minut napewno wraca do Cracovii;/

Krakus | 2009-06-17 22:57

potwierdzam, Cebi oficjalnie w Cracovii bez wzgledu od tego w ktorej Craxa bedzie garal lidze...
Stalowka the END

Stal_1938 | 2009-06-17 23:41

Wojtek_woll
Wszystko masz w newsie.

P!otrek | 2009-06-17 23:56

Z racji tego, że nie mogę być w Stalowej, to chciałbym podsunąć parę pytań. Te oczywiste :

-Sponsorzy
-Stadion
-SSA
- Co z koszykówką(pewnie się będą tłumaczyć, że czekają na miasto)

Dodatkowe dwa :
-Czy to aż takie trudne, by podpisać umowę z jakąś drukarnią w okolicy, że w zamian za np. baner na stadionie drukuje nam bilety ? Mam już dość świstków, gdzie w innych miastach bilety mks bywają ładniejsze :/
-Czy jest jakieś oficjalne info, ilu jest "działaczy"(tylko z nazwy) oraz ile zarabiają. Ogólne koszty i na co idzie kasa.

Jeśli ktoś się zapyta i napisze w komentarzach odpowiedzi, to będę wdzięczny.

Kamil | 2009-06-18 00:03

sprawa koszykówki tutaj: » http://www.sportowefakty.pl/kosz/200.....

jeśli chodzi o stadion, to na dniach ukaże się długi wywiad z Tadeuszem Duszyńskim na temat obiektów sportowych w Stalowej Woli w tym stadionu.

Popiel | 2009-06-18 00:12

i jak wygladalo to spotkanie doszlo do jakis ciekawych pomyslow?

Geno | 2009-06-18 01:05

spotkani jest dzisiaj... tj w czwartek... wiec co sie glupio pytasz...

Suawek | 2009-06-18 13:11

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 74 151 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 25 350 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 17 982 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 37 066 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.0399