Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» O tzw. Zarządzie Stali Stalowa Wola

O tzw. Zarządzie Stali Stalowa Wola

Wielu z nas zastanawia się jak sprawuje się nasz "zarząd". Dlaczego w sponsoring wchodzą tylko malutkie regionalne firmy ? Czy jest to zasługa, czy może porażka "zarządu" ?

Każdy, wie że w obecnych czasach władzę ma ten, kto posiada więcej pieniędzy ale kierujący naszym klubem zatrzymali się na czasach "kolesiostwa" i tzw. "stołków".

Obecnie piłka to nie tylko sportowa rywalizacja, to  jest biznes.( a ostatnie transfery na zachodzie mogą przyprawić o zawał serca ).

 

Dlaczego od kilku lat "nie da się" utworzyć SSA ? W koszykówce jakoś udało się to szybko załatwić, jednak SSA sprawia, że kto da więcej pieniędzy bedzie miał więcej udziałów.

Czy tego boi się nasz "zarząd". Bardziej interesują ich własne stołki niż dobro klubu ?

 

Przytoczymy tutaj wypowiedzi użytkowników stalowka.pl:

Zatorze napisał:


"Zarząd Stali Stalowa Wola"


Nasze miasto staję się mekką, futbolowym potentatem w piłce nożnej na całe województwo Podkarpackie.
Ludzie zaczynają chodzić tłumami na mecze, oczekując zaangażowania od piłkarzy, trenera, oczekują wygranych, woli walki.
Co za tym stoi chcą czuć dumę, z tego że kibicują Stalówce. Więc co stoi nam na drodze do szczęścia ? Możliwe że już je mamy poprzez grę w 1 lidze.
Ale taki zwykły kibic oczekuje czegoś więcej niż tylko gry, bo gra to logiczne są nerwy, strach przed spadkiem z ligi. Co więc należy zrobić żeby nasi kibice nie popadli w chorobę. Chyba podstawową formą walki z tym jest stworzenie mocnego zespołu, filarów drużyny. Potrzebny jest dobry trener z zapleczem od masażysty, drugiego trenera, opiekuna bramkarzy po lekarzy i cały sztab zarządu. Pytanie po co nam zarząd, a tylko po to żeby zabezpieczyć zaplecze finansowe. Finanse są jak serce trzon klubu który jest domem dla drużyny, piłkarzy dla których klub bez pieniędzy jest jak Polska armia bez broni. Ważne jest też to żeby była rywalizacja, ale mieszkamy w kraju takim jakim mieszkamy. Gdzieś, gdzie o korupcji mówi się jak o chlebie powszednim. Łatwo mi teraz przytoczyć książkę Romana Stęporowskiego i Ryszarda Niedzieli "Mafia Fryzjera", sensacyjne kulisy afery pilkarskiej. Tak to nie fikcja, lub chociażby nie sen a czysta jawa. Nasza "Stalówka" znalazła tam swoje pięć minut, korupcja nie omineła nawet naszego kochanego klubu. A potem dziwić się że nikt nie chce w ten klub zainwestować. Lub chociaż sam zarząd Stali Stalowa Wola, dziwi się że ktoś chce dać złotówkę a chce wyciągnąć 3, dla nich to dziwne !. A dla mnie czy dla innych jest jasne że jeśli jakaś firma w coś inwestuje to oczekuje zysków. A więc skąd je brać bo nasz zarząd ma z tym problem, poprostu nasuwa mi się odpowiedz, klub musi być jak firma skoro zatrudnia pracowników. To też musi mieć na to zeby im wyplacić wypłaty za wykonywaną prace. Klub piłkarski musi być jak zakład pracy, musi na siebie zarabiać. A więc jak to zrobić, no bo jak przyjeżdza 800 osób z Łodzi na mecz Stali Stalowa Wola z Widzewem Łódz, bilety są po 20 zł, to już jest odpowiedz. Ale nie bo oni Ci kibice Widzewa kupili tylko 400 wejściówek czyli 8.000 tysięcy złotych zwykłego zarobku, a gdzie jest drugie 8.000 tysięcy złotych, niema. A więc jak to się stało poprostu weszli za darmo na to wychodzi. Chodz prezes mówi że nie, moje żródła mówią to samo że 800 osób kupiło bilety. No to co jest grane skoro te 400 wejściówek nawet nie jest zaksięgowane ?!. Kasa się rozpłyneła. Klub nam zarzucił że na ostatnim meczu weszło nas 2.000 osób przez płot, to wszystko wskazuje tyko na jedno nie odpowiednie osoby siedzą na pewnych stanowiskach. Czyżby czas na zmiany ?. Co oni zrobili przez ten cały okres swojej pracy, z czego możemy ich rozliczyć. Chyba z niczego lub chociażby z niewykonywania swojego zadania jakim jest praca na dobre imię tego klubu jakim jest Stalówka.

 

Stalówek napisał:Nie bedzie dobrze w Naszym klubie a i takze w wielu innych gdzie ludzie na stolkach wladz klubu są bo są...i tyle.bardzo juz wiekowy zarząd w piłce,wielce zdziwiony awansem pan Schlage a teraz zpanikowany z reszta ''wspólników''.i co robić?tak z nieoficjalnych żródeł wiem na 1005że jest klika osób,bardzo majetnych,którzy byliby chętni sponsorować w jakims stopniu klub.ale warunki.zresztą logiczne jakie stawiaja to udziały i to spore w zarzadzie klubu,bo przeciez kazdy chce wiedziec jak jego pieniazki sa rozdysponowane.ale w tym wlasnie skladzie tj.pan Ż.,pan L.nie d sie nic zrobic bo oni siebie nie odwołaja tylko będa sie uparcie trzymac posadek.Wodex twiedzi ze jest najwiekszym dawca kasy na klub.wpuśccie innych to zobaczycie ile sa w stanie dac pieniedzy?kiedys pan Kozuszek chcial sponsorowac klub ale chcial ponoc 51%czyli wiekszosc udzialu w hotel stal.chcac miec sponsorow trzeba bo nie ma innego wyjscia isc na kompromis.cos za coś.ja mysle tez tak.Szlezak nie jest ani głupi,ani zły.widzac tych ludzi w zarządzie,chcial dac swoich zeby pilnowali co sie tam w klubie dzieje.mysle,tylko tak mysle ze jakby Szlezak zaproponowal zeby miasto calkowice przejelo klub to by dawal kase bo by musial,bo klub bylby juz w rekach magistrtu(dlatego miedzy innymi kryta plywalnia dziala na innych zasadach niz sekcje pilki i kosza,bo jest MIEJSKI osrodek sportu i rekreacji),ale czy czy Zak i spółka oddaliby klub w rece Szlezaka?nie!a dlaczego?ja mam swoja wersje i sie jej trzymam.co nie na jej temat lekko sugerowalem w paru zdaniach troche wczesniej.pozdrawiam wszytskich kibicow i oby sie udalo jakos dogadać naszym

Komentarze (7)

T;mo | 2009-06-20 11:35

L. to menel i tyle!

Nie raz go widzialem jak winiacza doil na bloniach z kumplami .

Suawek | 2009-06-20 12:10

Po pracy może robić co się człowiekowi żywnie podoba, byleby w czasie pracy był efektywny. Niestety dla naszego całego zarządu 'efektywność' jest pojęciem nieznanym.

Majkel | 2009-06-20 12:17

Bartek Piszczek wypowiada się, że chce nadal grać w Stali, a Ci już go chcą usunąć. Ciekawe co na to "zarząd". Bartek nie daj się!

Suawek | 2009-06-20 12:22

Ten zarząd już dawno przekroczył wszelkie granice śmieszności.

A`gugu | 2009-06-20 13:07

a może by tak jedyny słuszny browar Leżajsk nagrał do sponsorowania Stalóweczki. Reske w siate sponsorują

Geno | 2009-06-20 16:23

Byly rozmowy z Leżajskiem... ale podobno juz maja zamkniety budzet.

Mario_stw | 2009-06-20 16:48

Panowie!!
Jasne jest i to oczywista oczywistość że bilety za widzew nie były zaksiegowane.I Ku....wa szlag mnie trafia jak ktoś mi wpiera z my kibole skaczemy przez płot(cytat z pana SZ.)przekręcają nas kiboli na kasie za bilety przyjezdnych a potem pier........lą że to my okradamy klub.Tak dalej nie będzie,bedziemy sie od nich domagać sprawozdań po każdym meczu kiedy przyjedzie większa ekipa gości!!!Możemy też sami podejść i patrzeć temu złodziejowi CH. na ręce ile i jak sprzeda tych biletów!!A jak to nie pomoże to jeszcze jest prokurator i urząd skarbowy!!!Nowy sezon zapowiada sie ciekawie bo wiele ekip może bardzo licznie do nas zawitać więc musimy miec wszystko na oku.Bedziemy wnioskować w zarządzie o specjalne bilety dla gości ,numerowane z kopiami numerów na specjalnych listach do których oczywiście ktoś od nas powinien mieć wgląd!
tak to widzimy i ciach bajera!!!Przy pierwszej próbie kombinowania wprowadzimy w życie wyżej wspomniane kroki!!!!
Z kibicowskim pozdro.HEY STAL!!!!Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 51 020 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 46 139 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 50 217 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 61 576 razy
Osób Online: 44 / Czas gen. strony: 0.01146
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |