Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przemysław Cecherz podpisał kontrakt na rok ze Stalówką

Przemysław Cecherz podpisał kontrakt na rok ze Stalówką

W środę szkoleniowiec podpisał umowę w stalowowolskim klubie. Pierwszy trening z naszym pierwszoligowym zespołem poprowadzi 29 czerwca.

 

36-letni trener zastąpi Władysława Łacha, który pracował ze "Stalówką” w dwóch ostatnich sezonach. Zarząd stalowowolskiego klubu rozpatrywał kandydatury Cecherza oraz Czesława Palika i Tomasza Arteniuka. Wybór padł na tego pierwszego.

 

- Liczymy, że pod wodzą nowego szkoleniowca nasz zespół zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce w pierwszoligowej tabeli - mówi Dariusz Schlage, dyrektor Stali. - Ale chcemy również, by trener Cecherz wprowadzał do zespołu młodzież.

 

Na razie nie rozstrzygnięta została jeszcze sprawa drugiego trenera piłkarzy Stali. Najprawdopodobniej zostanie nim Artur Chyła, znany z pracy w zespołach z naszego regionu, w tym w Sokole Nisko. Niewykluczone jednak, że tę funkcję nadal będzie pełnił Daniel Kijak, który był asystentem Władysława Łacha. A co na wybór nowego szkoleniowca sami piłkarze?

 

- Dobrze, że zarząd podpisał umowę z nowym szkoleniowcem, bo skończy się okres niepewności, kto poprowadzi drużynę - mówi obrońca Jaromir Wieprzęć. - Na temat trenera Cecherza nie chcę się wypowiadać, bo nie znam zbyt dobrze jego dorobku, spotkamy się na pierwszym treningu po urlopach 29 czerwca.

 

Na pierwszym treningu po urlopach powinien pojawić się też Władysław Łach. Chce z nim też rozmawiać trener Cecherz.

 

- Jako piłkarz grałem w KKS Koluszki i Bałtyku Gdynia, w drugiej lidze oraz w polonijnych zespołach z Chicago - mówi nowy trener Stali. - A jako szkoleniowiec pracowałem w Górniku Zabrze, Wiśle Płock, Hetmanie Zamość, z którym awansowałem do drugiej ligi oraz z Turem Turek jesienią w minionym sezonie, z którym nie przegraliśmy w pierwszej lidze dziesięciu spotkań z rzędu. Potem jednak zmienił się zarząd w Turze i postanowiłem odejść. Ze Stalą chcę walczyć o bezpieczne miejsce w tabeli, chciałbym ściągnąć z Tura do zespołu ze Stalowej Woli Benjamina Imeha i Pawła Olszewskiego oraz mającego za sobą grę w GKS Bełchatów Ukraińca Igora Migalewskiego. W poniedziałek będę natomiast rozmawiał z dotychczasowymi zawodnikami Stali.

 

Szkoleniowiec dodaje, że zna kilku zawodników "Stalówki".

 

- Z piłkarzy ze Stalowej Woli kojarzę Jaromira Wieprzęcia, Tomasza Wietechę, Longinusa Uwakwe, Abela Salamiego - wylicza. - Oprócz Stali miałem też propozycje pracy między innymi z Górnika Zabrze, Znicza Pruszków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale zdecydowałem się na objęcie funkcji trenera w Stalowej Woli.
Nowy trener Stali pochodzi spod Łodzi, z Koluszek, jest żonaty, jego żona ma na imię Karolina, mają dwóch synów: trzynastoletniego Michała i sześcioletniego Igora.

 

źródło:echodnia

 

 

Komentarze (21)

Peters | 2009-06-24 18:25

Ja piernicze, znowu beda okrzyki "hop hop!", "szansa!" Szkoda gadac...

Damiano9 | 2009-06-24 18:36

co my teraz osiagniemy ??? ten nierzad chyba sobie znalazl nowego kolezke do picia i opierd...alanie sie

Hutnicza | 2009-06-24 18:55

Powiem krotko,wypier...dala j stąd razem z tym swoim Imehem.Byłem na mezcu w Turku i gość zero gry,Nasi kręcili Go jak przedszkolaka.Jescze niech weżmie tych slynnych pijaczków z hotelu robotniczego,ktorzy po anszy meczu tankowali parę dni i grozili portierowi śmiercia.Takicj właśnie wynalazków sprowadzi Nam trener Pęcherz.A My swoje Władek Lch.W poniedziałek wszyscy idziemy na popołudniowy trening w szlach jak na mecz.Będzie Władek bedą Nas moze już byli zawodnicy,podopinguj emy im trochę,a Szlagego pozdrowimy tak jak sobie na to zasłużył.Pogadamy też z nowym treneiro Pęcherzem pijaczkiem co zamierz czynić .Nie pozwolimy by perfidnie spuszczono Nas z ligi.

Dari | 2009-06-24 19:07

Kilka zdjec nowego szkoleniowca:

» http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n.....
» http://pu.i.wp.pl/?k=MjMyNjYzMDgsMjg.....

A tutaj filmik:
» http://www.youtube.com/watch?v=c1kLchbpzRY

Takze panowie i panie zdrowko nowego trenera:)

Mlody stw | 2009-06-24 19:15

Zapewne nasz zarząd wziol osobe z najmiejszymi wymaganiami finansowymi , zeby oczywiscie wiecej zostalo dla nich

Mario_stw | 2009-06-24 19:33

Nadeszła wiosna z nia lepsze czasy.........

Mario_stw | 2009-06-24 19:34

Reszte dopiszcie sobie sami..........


Lech007 | 2009-06-24 19:44

No to nierząd sobie skrobie. Totalnie lekceważy kibiców. Jeszcze Władek nie odszedł a już zatrudnili lewusa. Nierząd w ten sposób daje nam znać że ma nas daleko w d........ . O i tu się żarty kończą :(.

Hutnicza | 2009-06-24 20:22

Kużwa i jeszce Chyła trener od siedmiu boleści,cwaniaczek jeden.Teraz leje benzynę na Orlenie,a dodatkowo ma być trenerm 1-ligowym brawo za wspanialy pomysł,tylko szl;age mógl takie coś wymyślic.Chyła czyli Mydlak teraz był trenerem w Zarzeczu,wcześnie w Nisku,w przerwie zimowej namówił Tadka K. by odszedł ze sponsorowania Stali i sponsorowal jego Zarzecze i tak sie stałó,bo to przydupas Kwiatka.Zobaczycie,z e jak teraz Mydla będzie trenerem to Kwiatek znów będzie się kręcił koło druzyny i Mu taktyke ustawiał,żenada.Gosć ktory zabvrał Nam sponsora w osobie Tadka ze Stali teraz ma być trenerem tejże drużyny,tylko w Stalowe taki jaja.Szlage pier..dolnij się w łeb cegłówką,to może zmadrzejesz baranie bez szkoły,

Bartekstw | 2009-06-24 20:30

u nas lubia zatrudniac ludzi bez sukcesow, tylko wiekszosc spadek i spadek....no oczywiscie z wyjatkami i szacunek dla tych trenerow......i cos mi sie wydaje, obym sie mylil bo chce zeby Stalowka grala dobrze i spokojnie powalczyla o srodek tabeli, ale jeszcze w przerwie zimowej bedzie zarzad po rekach calowal trenera Lacha zeby wrocil i pomogl, tylko, ze wtedy bedzie za pozno....

Demon87 | 2009-06-24 20:31

Ty Hutnicza cwianiaczku jeden. Jak chcesz to mogę Ci załatwic spotkanie z Tadkiem K. i powiesz mu to prosto w oczy. Ale i tak bys nie przyszedl bo jestes zesrany

Krakus | 2009-06-24 20:34

Chlopie, co ty straszysz Tadkiem K? ale masz znajomosci... ;) strach sie bac

Krakus | 2009-06-24 20:34

Chlopie, co ty straszysz Tadkiem K? ale masz znajomosci... ;) strach sie bac

Demon87 | 2009-06-24 20:39

Hutnicza zawsze ma coś do powiedzenia to niech powie w oczy.Przez Internet to jest kazdy mocny.
do krakusa: nikt nikim nie straszy(czytaj ze zrozumieniem)

Hutnicza | 2009-06-24 21:00

Ty Demon 87 dzieciaku nie musisz mi załatwiac żadnych spotkan z Tadkiem,bo z Nim to ja się widuję na bieżąco co pare dni.I tak c powiem,ze sam się z tym nie kryje i tak mówił.I nie pier dol że ktoś napina się przez internet,bo jeżeli chodzi o mnie czy innych chłopaków ktorzy jesteśmy ze Stalówką od ponad 20 lat i jeżdzimy na wyjazdy i działają cdla dobra klubu,wszyscy mamy taka samą zgodną opinię.Znając Tadka ,mogę przecież wyrazić i Nim opinie,zresztą On sam o tym wie,bo sam nie przeczy,ze jest chorągiewką.Jak w klubie dzieje sie lepiej to On jestb pierwszy do działania,a jak dzieje sie gorzej,to pierwszy opuszcza pokład i taki ma charakter i tego nikt nie zmieni,jeżeli nie On sam.

Ramzes | 2009-06-24 21:08

Napiszcie cos wieccej na temat tego obsranego Chyly??? jaka funkcie ma ta pała pełnic w stalowce???????????? ?
Karierowicz zafajdany tankuje auta na miescie a ci go wkrecaja do trenerowania,zarzecz e to on moze trenowac!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! w pysk lac wszystkich pajacy szale na ryje i jazda!

Hutnicza | 2009-06-24 21:25

Ramzes przyjdż jutro na spotkanie to dowiesz sie więcej i na temat tego gnidy Chyły też.Kto zna Mydlaka ten wie,ze kariery zawodnika czy trenera to On nigdy nie zrobił i nie zrobi,tylko kasa mu w glowie.A teraz ma być 2 trenerem i talenty wyszukiwać.Pewnie połowę z Zarzecza przyciagnie całą armię "ligowców"

Demon87 | 2009-06-24 21:36

Hutnicza chłopie co Ty tu sciemniasz ze sie widujesz z Tadkiem i on Ci to mowił.haha dobry żart. Stwierdzam, że jestes cienki w uszach i tylko dużo gadasz.

Adrian | 2009-06-24 23:00

Hutnicza, Ty chodzisz do roboty dla przyjemnosci taa? bo skoro nie dla kasy ..

Mialem do czynienia z Mydlakiem i jest naprawde wporzadku gosc i ma cokolwiek pojecie o pilce wiec skacz narzekac

co do nowego trenera to nie jest zle. gosc nie jest wcale jakis slaby Turek prowadzil w maire przyzwoicie Hetmana tak samo wiec niwiem gdzie wy widzidcie problem, wiadomo przeciez ze Drugie Lacha nie znajda choc pamietam ze jak on przychodzil to byly podobne komentarze ..

Mystery69 | 2009-06-24 23:41

cyt ,,
co do nowego trenera to nie jest zle. gosc nie jest wcale jakis slaby Turek prowadzil w maire przyzwoicie Hetmana tak samo wiec niwiem gdzie wy widzidcie problem''
Oczywiście Turek prowadził rewelacyjnie. To samo dotyczy Hetmana. hehe skoncz pisać takie głupoty skoro nie masz pojęcia.
W Turku było sporo kasy, całkiem niezli piłkarze, miasto interesowało się i wspomagało mocno piłkę i co osiagnął ten ''wspaniały trener''??? 3 góra 4 kolejki i będzie ponowna zmiana trenera w STW.

Ferdek | 2009-06-25 03:17

Już sracie pod siebie.. ! jeszcze chłop żadnego treningu, sparingu, nie zrobił a już wielka panika.. Ci co najwięcej mają do powiedzenia na jego temat podejrzewam że gówno o nim wiedzą.. Się znawcy znaleźli ! Nie bronie go ale dajcie mu szanse, nie sprawdzi się ?? to się go pogoni po kilku meczach..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 965 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 25 723 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 303 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 758 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04123